| ||||
|
|
|
|||
| found: 50 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
De volmaakte ketter. Roman over de Katharen Conserve, 1999. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 423. De wederwaardigheden van een ridder die tegen de Katharen op kruistocht gaat en spoedig merkt dat hij deze mensen niet als vijand kan zien. ISBN: 9789054291183. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1275213 € 13.00 [Appr.: US$ 17.15 | £UK 11 | JP¥ 1332] Catalogue: Romans
Keywords: 9789054291183 | In shopping cart More information div> |
De volmaakte ketter. Roman over de Katharen Conserve, 1999. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 423. De wederwaardigheden van een ridder die tegen de Katharen op kruistocht gaat en spoedig merkt dat hij deze mensen niet als vijand kan zien. ISBN: 9789054291183. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U997730 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Romans
Keywords: 9789054291183 | In shopping cart More information div> |
In het spoor van de troubadour. Een zoektocht naar de liefde / Reisboek. Schoorl, Conserve, 2002. Paperback. 154pp. Met ills. [mooi ex.] Book number: 31840 € 6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666]
Keywords: expedities/reisverslagen/reisverhalen/reisgidsen Frankrijk literatuur Nederland proza troubadours ISBN 9789054291558 | In shopping cart More information div> |
In het Spoor van de Troubadour - een Zoektocht naar de Liefde / Reisboek Schoorl, Uitgeverij Conserve 2002 (eerste druk) paperback, 154 pag., porto 2,00 euro NL NL, isbn 9789054291558 in goede staat.. Book number: MP517/65525 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Reisverhalen
| In shopping cart More information div> |
In het spoor van de troubadour. Een zoektocht naar de liefde. Reisboek. Schoorl. Uitgeverij Conserve. 2002. Original publisher's paperback, pictorial frontcover, 8vo; 154pp. [ij], illustrated, bibliography. Fine copy - as new. ISBN: 90-5429-155-9. Book number: 26464 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: 9054291559 | In shopping cart More information div> |
In het spoor van de troubadour. Een zoektocht naar liefde/reisboek. Conserve: Schoorl, 2002. Paperback, foto's, bibliogr., goed ex., 154 pp. Book number: 23784 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Reizen
| In shopping cart More information div> |
In het spoor van de Katharen. Conserve isbn13:9789054291206 isbn:9054291206, 1999, pb. 232 pag. Klein ezelsoortje voorzijde, goede staat. Book number: 15270 € 9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922] Catalogue: Landen
| In shopping cart More information div> |
Jan van Scorel. Een leven in schetsen. Conserve: Schoorl, 1995. Paperback, ills., bibliogr., goed ex., 191 pp. Book number: 18906 € 4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Jan van Scorel: een leven in schetsen: biografische roman Schoorl: Conserve, 1995. Hanny Alders Het leven van de Nederlandse schilder (1495-1562) tegen de achtergrond van zijn tijd. Met literatuur opgave 191 pagina's 20 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 25740 € 7.50 [Appr.: US$ 9.89 | £UK 6.5 | JP¥ 768] Catalogue: Wetenschappers
Keywords: 90542904209054290412 | In shopping cart More information div> |
Jan van Scorel, Een leven in schetsen, Een biografische roman Conserve 1995, 199 pag., pb, bibl., 13x20 /2, conditie zeer goed. Book number: 3760 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Beeldende kunsten
Keywords: kunsthistorie | In shopping cart More information div> |
Jan van Scorel. Ein Leben in Skizzen. Ein biographischer Roman. Klagenfurt, Heyn 1999. 200 S. m. mehreren Abbildungen. 8°. Original-Leineneinband m. Original-Schutzumschlag, gutes Exemplar; Schutzumschlag berieben u. bestossen. Book number: 303829 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Literatur A bis Z
| In shopping cart More information div> |
Jan Van Scorel Zonder Uitgever Jaar: 1995. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789054290414 -- Budget BoekBook number: 21244 € 12.49 [Appr.: US$ 16.47 | £UK 10.5 | JP¥ 1279]
Keywords: 9789054290414 | In shopping cart More information div> |
Jan van Scorel : een leven in schetsen : biografische roman Conserve isbn13:9789054290414 isbn:9054290412, 1995, pb. 191 pag. ill. 20 cm. Goede staat. Book number: 9503 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Jan van Scorel. Een leven in Schetesen. Conserve. 1995. 8°. 191pp. Pap. Book number: 36396 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
Keywords: Geschiedenis, Geschichte, History | In shopping cart More information div> |
Marcabru. Troubadour, huursoldaat en vrouwenhater. Conserve, Schoorl, 1992. 408 p. paperback. 15x22,5 cm. kaarten. 1e druk. -- Bladzij 20Book number: 250909-4041 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: lietrattur | In shopping cart More information div> |
Marcabru, troubadour, huursoldaat en vrouwenhater. Roman 1992. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 399. ISBN: 9789054290087. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U640975 € 12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP¥ 1280] Catalogue: Romans
Keywords: 9789054290087 | In shopping cart More information div> |
Non Nobis - Roman en nawoord Conserve. 1990, 5e Druk. (ISBN: -) Soft Cover. Goede staat. Book number: 010813 € 6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666] Catalogue: Literatuur - Literature
| In shopping cart More information div> |
Non Nobis Schoorl, Conserve. 1988, 4e. (ISBN: 90 71380 08 4). paperback, lichte sporen gebruik, 524 pp, goed. Book number: 002227 € 3.50 [Appr.: US$ 4.62 | £UK 3 | JP¥ 359]
Keywords: Roman 9071380084 | In shopping cart More information div> |
Non nobis. Roman. Schoorl,Conserve,1990,5de druk. Pap.534p.Ill. Literatuurlijst. Book number: 36170 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Non nobis. Roman+ nawoord Conserve, 1990. Paperback. Pp: 535. De ondergang van de van ketterij beschuldigde Orde der Tempeliers in 1312, veroorzaakt door de Franse koning Filips de Schone. ISBN: 9789071380761. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1339841 € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615] Catalogue: Romans
Keywords: 9789071380761 | In shopping cart More information div> |
Non Nobis Schoorl, Conserve, 1990. 535 pp., paperback. 5e druk. Inscr.: . over de ondergang v.d. tempelorde. goed. Book number: 593 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819] Catalogue: Literaire Romans Ned
| In shopping cart More information div> |
NON NOBIS 1988, Conserve. Paperback, 524 pp. NIEUW in plastic folie. -- Boek na BoekBook number: A10117 € 12.95 [Appr.: US$ 17.08 | £UK 11 | JP¥ 1326]
| In shopping cart More information div> |
Non Nobis. Roman en nawoord. Schoorl, Conserve, ISBN 9071380769 , 522 pp. Paperback; historische roman over de ondergang van de tempelorde ills. topografisch kaartje. -- 't DuveltjeBook number: 0650-912 € 4.50 [Appr.: US$ 5.94 | £UK 4 | JP¥ 461] Catalogue: Geschiedenis History
| In shopping cart More information div> |
Non Nobis Schoorl, Conserve. (ISBN: 9071380084) Paperback. Fine. -- Champ ClarkBook number: 014203 € 4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410] Catalogue: Fantasy
Keywords: 9071380084 | In shopping cart More information div> |
Non nobis Conserve, Schoorl. Paperb. 5e druk 1990. 535 pp. geïll Book number: 101344306 € 12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP¥ 1280]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |