ascending
descending
found: 241 books on 10 pages. This is page 1
- Next page

ALBE
Engracia Maria Alcaraz.
Nijkerk, G.F. Callenbach N.V., 220 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen. Stofomslag en illustraties van Anton Pieck..
Book number: 6322
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur/Anton Pieck
In shopping cart

More information

NEW HAVEN. YALE UNIVERSITY ART GALLERY; JOSEF ALBE
Paintings by JOSEF ALBERS.
New Haven. Yale University Art Gallery. Paintings by JOSEF ALBERS. 36 pp. with 14 plates, 5 in color. Large 4to, wraps. 1978.
Book number: 22496
USD 30.00 [Appr.: EURO 22.75 | £UK 19 | JP¥ 2308]
In shopping cart

More information

 -
ABBE ALBE
Le Livre des Miracles de Notre-Dame de Rocamadour
Non daté. In-8 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur acceptable. Paginé de 543 à 597. Pages perforées. Extrait d'un ouvrage.
Book number: R160115186
€  29.80 [Appr.: US$ 39.56 | £UK 25 | JP¥ 3043]
Keywords: Régionalisme : Aquitaine
In shopping cart

More information

ALBE
Andalusisch dagboek
Herk-de-Stad, 122 .pp, Gelijmd, 12 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 267777&rt872
€  4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ALBE (MAURICE).
L'Année rustique en Périgord. 12 bois gravés originaux de Maurice Albe.
S.l., Pierre Fanlac, s.d. (1987) 12 feuillets 22,5 x 18 cm., sur papier vélin d'Auvergne, chemise illustrée d'un bois gravé Il s'agit en fait des bois de l'Almanach Périgourdin de 1960. Tirage à 120 exemplaires. Chaque gravure est numérotée et signée. Ce tirage fut exécuté à la demande de l' "Oeuvre des Pupilles de l'Ecole Publique de la Dordogne"
Book number: 100
€  60.00 [Appr.: US$ 79.64 | £UK 50.25 | JP¥ 6127]
In shopping cart

More information

ALBE
Annuciata
Haarlem, 1943, 268 .pp, hard cover, 16 x 20 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe, halflinnen met omslag. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 267782&rt872
€  8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ALBE
Annunciata
Haarlem, 1943, 267 .pp, hard cover, 15 x 20 cm. geen boekwikkeling, omslag Schippers, cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 115844&TR3G
€  8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ALBE,
Annunciata.
Haarlem, Gottmer, 1943. 268 pp. Hln. HB.
Book number: 18812
€  11.00 [Appr.: US$ 14.6 | £UK 9.25 | JP¥ 1123]
In shopping cart

More information

ALBE
Annunciata. Roman.
Haarlem, J.H. Gottmer, z.j. Or. halflinnen met omslag, 268p.
¶ Omslag wat slordig en beschadigd; ontwerp L. Schippers.
Book number: 10430
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
Keywords: Nederlandse literatuur Schippers, L. Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

ALBE
Annunciata
Antwerpen, 1944, 266 .pp, hard cover, 15 x 22 cm. Omslag verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 196651&123
€  8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817]
Catalogue: Romans
Keywords: Romans
In shopping cart

More information

ALBE
De ark vaarders
Leuven, 209 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 19 cm. dust jacket damaged/stofwikkel beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 120349&322G
€  4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ALBE
De arkvaarders
Leuven, 1961, 209 .pp, paperback, 14 x 20 cm. Gilden reeks nr490-3, band wat verkleurd/discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 75193&126D
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ALBÉ, A.
Die Bahn von Locarno nach Domodossola (Centovallibahn und Vigezzina)
208 p geb 28 cm Viganello-Lugano 1988
Book number: 6684
€  18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP¥ 1838]
Catalogue: Treinen en trams
In shopping cart

More information

ALBE
Bloem en vrucht.
Z.p., De bladen voor de poëzie, 1938. Or. omslag, 15+5p.
¶ 2e Jaargang Nr. 12 december 1938. Iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 18822
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Keywords: Bladen voor de poëzie Nederlandse literatuur Tijdschriften Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

ALBE.
CHERUBIJN EN MENSCH. ( genummerd).
Antwerpen, Vlijt, 1937., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, gemamerde platen, 21x28,5cm, 45pp.
¶ Genummerd exemplaar (145). Eerste druk.
Book number: 8318
€  21.00 [Appr.: US$ 27.88 | £UK 17.75 | JP¥ 2144]
Keywords: litérature literature literatuur letterkunde
In shopping cart

More information

ALBE
Droomgezicht in Epidauros
Hasselt, Heideland, 1965. 167pp. linnen band met stofwikkel, 1e dr.
Book number: T25950
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

ALBE / PIECK ANTON
Engracia Maria Alcaraz
Nijkerk , Callenbach, 1952. 1ste druk, 220blz., formaat 16-23cm., omslag ingebonden linnen, met illustraties van Anton Pieck. - goed, enige schade aan de omslag.
Book number: 8122
€  2.50 [Appr.: US$ 3.32 | £UK 2.25 | JP¥ 255]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Engracia Maria Alcaraz, Albe, Anton Pieck.
In shopping cart

More information

ALBE
Engracia Maria Alcaraz
Nijkerk, Callenbach. 1e druk. linnen with dust jacket, Ill.: Pieck, Anton. Goed/Met stofomslag.
Book number: 006833
€  6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613]
Keywords: Pieck, Anton
In shopping cart

More information

ALBE
Engracia Maria Alcaraz
Nijkerk: Callenbach, ±1952. 1e druk, Hardcover, 8vo, 220pp. Met 4 grote platen in twee kleuren en 20 kleinere zwart-wit tekeningen van Anton Pieck. Linnen band met stofomslag. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 58760.LIB
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
In shopping cart

More information

ALBE ,PIECK ANTON
Engracia Maria Alcaraz
G.F.Callenbach - Nijkerk, s.d. 1e. Gebonden, met stofomslag, 220p, illustraties van Anton Pieck. Goed.
Book number: 8691
€  7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715]
In shopping cart

More information

ALBE
Engracia Maria Alcaraz
Schoten, 1952, 220 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. geïllustreerd door Anton Pieck. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 13293&48C
€  6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ALBE
Engracia Maria Alcaraz. Geillustreerd door Anton Pieck.
NIJKERK, G. F. Callenbach. 220 blz. Geb.
Book number: 10207
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
In shopping cart

More information

ALBE
Engracia Maria Alcaraz
Nijkerk: Callenbach, ±1952. 1e druk, Hardcover, 8vo, 220pp. Met 4 grote platen in twee kleuren en 20 kleinere zwart-wit tekeningen van Anton Pieck. Linnen band met stofomslag. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 43962.LIB
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
In shopping cart

More information

ALBE
Engracia Maria Alcaraz
G.F.Callenbach - Nijkerk, s.d. . Flevo pocket, 190p. Goed.
Book number: 5458
€  3.50 [Appr.: US$ 4.65 | £UK 3 | JP¥ 357]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page

New Search