| ||||
|
|
|
|||
| found: 236 books on 10 pages. This is page 1 - Next page |
Golfslag. Kultureel Periodiek. Antwerpen, 1947-1948, in-8° afleveringen van ca. 50 pp, genaaid, originele omslagen (enige omslagen verkleurd en stoffig of bevlekt.) BESCHIKBAAR; 2e Jaargang (1947). Nrs. 2 , 6-7, 8, 9, en het Kerstnummer 1947 (op iets groter formaat). 3e Jaargang (1948) Nrs. 1 , 6, en Kerstnummer 1948 (ook op iets groter formaat). (Tesamen 8 fysische nummers). Prijs voor het lot.." . Book number: 34102 € 75.00 [Appr.: US$ 95.63 | £UK 60.75 | JP¥ 7580]
| In shopping cart More information div> |
Le Livre des Miracles de Notre-Dame de Rocamadour Non daté. In-8 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur acceptable. Paginé de 543 à 597. Pages perforées. Extrait d'un ouvrage. -- Le-livre.comBook number: R160115186 € 29.80 [Appr.: US$ 38 | £UK 24.25 | JP¥ 3012]
Keywords: Régionalisme : Aquitaine | In shopping cart More information div> |
Andalusisch dagboek Herk-de-Stad, 122 .pp, Gelijmd, 12 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 267777&378E € 4.00 [Appr.: US$ 5.1 | £UK 3.25 | JP¥ 404] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
L'Année rustique en Périgord. 12 bois gravés originaux de Maurice Albe. S.l., Pierre Fanlac, s.d. (1987) 12 feuillets 22,5 x 18 cm., sur papier vélin d'Auvergne, chemise illustrée d'un bois gravé Il s'agit en fait des bois de l'Almanach Périgourdin de 1960. Tirage à 120 exemplaires. Chaque gravure est numérotée et signée. Ce tirage fut exécuté à la demande de l' "Oeuvre des Pupilles de l'Ecole Publique de la Dordogne" Book number: 31 € 60.00 [Appr.: US$ 76.5 | £UK 48.5 | JP¥ 6064]
| In shopping cart More information div> |
Annuciata Haarlem, 1943, 268 .pp, hard cover, 16 x 20 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe, halflinnen met omslag. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 267782&378E € 8.00 [Appr.: US$ 10.2 | £UK 6.5 | JP¥ 808] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Annunciata Haarlem, 1943, 267 .pp, hard cover, 15 x 20 cm. geen boekwikkeling, omslag Schippers, cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 115844&TR3G € 8.00 [Appr.: US$ 10.2 | £UK 6.5 | JP¥ 808] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Annunciata Antwerpen, 1944, 266 .pp, hard cover, 15 x 22 cm. Omslag verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 196651&252C € 8.00 [Appr.: US$ 10.2 | £UK 6.5 | JP¥ 808] Catalogue: Romans
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
Annunciata Gottmer,Haarlem,1943,geb.linnen,268 blz,redelijke staat -- MooiboekBook number: 8158698 € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 505]
| In shopping cart More information div> |
Annunciata. Haarlem, Gottmer, 1943. 268 pp. Hln. HB. Book number: 18812 € 11.00 [Appr.: US$ 14.03 | £UK 9 | JP¥ 1112]
| In shopping cart More information div> |
Annunciata. Roman. Haarlem, J.H. Gottmer, z.j. Or. halflinnen met omslag, 268p. ¶ Omslag wat slordig en beschadigd; ontwerp L. Schippers. Book number: 10430 € 7.50 [Appr.: US$ 9.56 | £UK 6.25 | JP¥ 758] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Schippers, L. Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De ark vaarders Leuven, 209 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 19 cm. dust jacket damaged/stofwikkel beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 120349&322G € 4.00 [Appr.: US$ 5.1 | £UK 3.25 | JP¥ 404] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De arkvaarders Leuven, 1961, 209 .pp, paperback, 14 x 20 cm. Gilden reeks nr490-3, band wat verkleurd/discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 75193&126D € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 505] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Die Bahn von Locarno nach Domodossola (Centovallibahn und Vigezzina) 208 p geb 28 cm Viganello-Lugano 1988 Book number: 6684 € 18.00 [Appr.: US$ 22.95 | £UK 14.75 | JP¥ 1819] Catalogue: Treinen en trams
| In shopping cart More information div> |
Bloem en vrucht. Z.p., De bladen voor de poëzie, 1938. Or. omslag, 15+5p. ¶ 2e Jaargang Nr. 12 december 1938. Iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 18822 € 15.00 [Appr.: US$ 19.13 | £UK 12.25 | JP¥ 1516] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bladen voor de poëzie Nederlandse literatuur Tijdschriften Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
CHERUBIJN EN MENSCH. ( genummerd). Antwerpen, Vlijt, 1937., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, gemamerde platen, 21x28,5cm, 45pp. ¶ Genummerd exemplaar (145). Eerste druk. Book number: 8318 € 21.00 [Appr.: US$ 26.78 | £UK 17 | JP¥ 2122] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: litérature literature literatuur letterkunde | In shopping cart More information div> |
Dante Alighieri. Rime per la donna pietra - Gedichten voor de stenen vrouwe. Z.p., z.u., (1966). Or. omslag, 35+7p. Ca. 26,5 x 19,5 cm. ¶ Gedrukt door meester-drukker Willy Godenne op featherweight. Met gesigneerde en gedateerde opdracht van de auteur op de eerste pagina; niet opengesneden; omslag wat verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 29175 € 25.00 [Appr.: US$ 31.88 | £UK 20.25 | JP¥ 2527] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Gesigneerd Godenne, W. Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Poëzie Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Droomgezicht in Epidauros Hasselt, Heideland, 1965. 167pp. linnen band met stofwikkel, 1e dr. -- De LezenaarBook number: T25950 € 10.00 [Appr.: US$ 12.75 | £UK 8.25 | JP¥ 1011] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Engracia Maria Alcaraz Nijkerk: Callenbach, ±1952. 1e druk, Hardcover, 8vo, 220pp. Met 4 grote platen in twee kleuren en 20 kleinere zwart-wit tekeningen van Anton Pieck. Linnen band met stofomslag. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 43962.LIB € 15.00 [Appr.: US$ 19.13 | £UK 12.25 | JP¥ 1516] Catalogue: Literatuur (vertaald in Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Engracia Maria Alcaraz Nijkerk , Callenbach, 1952. 1ste druk, 220blz., formaat 16-23cm., omslag ingebonden linnen, met illustraties van Anton Pieck. - goed, enige schade aan de omslag. Book number: 8122 € 2.50 [Appr.: US$ 3.19 | £UK 2.25 | JP¥ 253] Catalogue: Literatuur
Keywords: Engracia Maria Alcaraz, Albe, Anton Pieck. | In shopping cart More information div> |
Engracia Maria Alcaraz G.F.Callenbach - Nijkerk, s.d. 1e. Gebonden, met stofomslag, 220p, illustraties van Anton Pieck. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 8691 € 7.00 [Appr.: US$ 8.93 | £UK 5.75 | JP¥ 707] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Engracia Maria Alcaraz( illustr. Anton Pieck) Callenbach. 1953 220pp Gebonden linnen Book number: 101485285 € 10.95 [Appr.: US$ 13.96 | £UK 9 | JP¥ 1107]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Engracia Maria Alcaraz G.F.Callenbach - Nijkerk, s.d. . Flevo pocket, 190p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 5458 € 3.50 [Appr.: US$ 4.46 | £UK 3 | JP¥ 354] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Engracia Maria Alcaraz. Nijkerk, G.F. Callenbach N.V., 220 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen. Stofomslag en illustraties van Anton Pieck.. -- De Wijze UilBook number: 6322 € 7.50 [Appr.: US$ 9.56 | £UK 6.25 | JP¥ 758] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur/Anton Pieck | In shopping cart More information div> |
Engracia Maria Alcaraz Nijkerk: Callenbach, ±1952. 1e druk, Hardcover, 8vo, 220pp. Met 4 grote platen in twee kleuren en 20 kleinere zwart-wit tekeningen van Anton Pieck. Linnen band met stofomslag. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 58760.LIB € 15.00 [Appr.: US$ 19.13 | £UK 12.25 | JP¥ 1516] Catalogue: Literatuur (vertaald in Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Engracia Maria Alcaraz Nijkerk , Callenbach, 1952. 1ste druk, 220blz., formaat 16-23cm., omslag ingebonden linnen, met illustraties van Anton Pieck. - goed Book number: 1544-4413 € 6.00 [Appr.: US$ 7.65 | £UK 5 | JP¥ 606] Catalogue: Literatuur
Keywords: Engracia Maria Alcaraz, Albe, Anton Pieck. | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page