ascending
descending
found: 208 books on 9 pages. This is page 1
- Next page

AKEN PIET VAN
De duivel vaart in ons.
Brussel, Manteau, (1944), in-8°, 330 pp, publisher's halfcloth, with dustwrapper. (wrapper with some wear and tears). First edition. . .
Book number: 25691
€  24.00 [Appr.: US$ 30.6 | £UK 19.5 | JP¥ 2425]
In shopping cart

More information

VAN AKEN PIET
Agenda van een heidens lezer
Ontwikkeling - Antwerpen, 1967, 206 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 269719&NL
€  10.00 [Appr.: US$ 12.75 | £UK 8.25 | JP¥ 1011]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN AKEN PIET
Agenda van een heidens lezer
Ontwikkeling - Antwerpen, 1967, 206 .pp, paperback, 12 x 21 cm. 1ste druk/edition/édition/Ausgabe, Omslag onfris/Cover not so good. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 274032&123
€  9.00 [Appr.: US$ 11.48 | £UK 7.5 | JP¥ 910]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

AKEN, PIET VAN
Alleen de dooden ontkomen.
Brussel, A. Manteau N.V., (1947?). Or. linnen met omslag, 278+2p.
¶ Eerste druk; omslagontwerp Fred Garrels. Iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 10423
€  12.50 [Appr.: US$ 15.94 | £UK 10.25 | JP¥ 1263]
Keywords: Garels, Fred Nederlandse kunst Rupelmonde Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

 -
VAN AKEN PIET
Alleen de dooden ontkomen
Brussel, 1946, 278 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration, Ex libris Hugo Tops, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 170502&122D
€  12.00 [Appr.: US$ 15.3 | £UK 9.75 | JP¥ 1213]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur
In shopping cart

More information

AKEN, PIET VAN.
Alleen de dooden ontkomen.
Brussel, manteau, 1947, 1e, ingenaaid met stofomslag, 278p.
Book number: 6029
€  25.00 [Appr.: US$ 31.88 | £UK 20.25 | JP¥ 2527]
Keywords: Nederlands proza
In shopping cart

More information

VAN AKEN PIET
Alleen de dooden ontkomen
Brussel, 1946, 278 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. omslag wat verkleurd/cover discoloured, band wat verkleurd/discolouration, Spine damaged/rug beschadigd. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 138720&66B
€  18.00 [Appr.: US$ 22.95 | £UK 14.75 | JP¥ 1819]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur
In shopping cart

More information

VAN AKEN PIET
Alleen de dooden ontkomen
Brussel, 1946, 278 .pp, soft cover, 21 x 13 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 224135&A27F
€  20.00 [Appr.: US$ 25.5 | £UK 16.25 | JP¥ 2021]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

AKEN VAN, PIET.
De Amsterdamse jongen of Het buskruitverraad.
Rotterdam & Amsterdam, Goede Kinderlectuur, zj. Geb. 20 x 14 cm, 89 pp. Ills.
Book number: 6930
€  4.50 [Appr.: US$ 5.74 | £UK 3.75 | JP¥ 455]
Keywords: kinderboeken
In shopping cart

More information

AKEN, PIET VAN
Das Begehren. Roman.
Hardcover. Zürich, Steinberg-Verlag 1958. OLwd. 259 S.
Book number: 11763
€  18.00 [Appr.: US$ 22.95 | £UK 14.75 | JP¥ 1819]
Keywords: LITERATURE
In shopping cart

More information

AKEN, PIET VAN
Das Begehren
Leipzig, List, 1961. Erste Auflage, 260 S., Gebundene Ausgabe, Buch in gutem altersbedingtem Zustand, ohne Namenseintragung, ohne Widmung, Text sehr gut, Leinen, gut - gebraucht
Book number: BU048610
€  5.99 [Appr.: US$ 7.64 | £UK 5 | JP¥ 605]
In shopping cart

More information

AKEN, PIET VAN
Het begeren.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1952. Linnen band, 224 pp, 21 cm. Goed / good.
Book number: 11512
€  2.00 [Appr.: US$ 2.55 | £UK 1.75 | JP¥ 202]
In shopping cart

More information

VAN AKEN PIET
Het begeren
Amsterdam, 1952, 225 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. no dust jacket. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 124039&3G
€  8.00 [Appr.: US$ 10.2 | £UK 6.5 | JP¥ 808]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur
In shopping cart

More information

 -
AKEN,VAN PIET
Het Begeren
De Arbeiderspers, 1950. 1e als ABC. ABC pocket 74, 222p. Goed.
Book number: 5910
€  2.75 [Appr.: US$ 3.51 | £UK 2.25 | JP¥ 278]
In shopping cart

More information

AKEN, PIET VAN.
Het begeren.
Den Haag, Manteau, 1965. 3e druk. Paperback. 148 p. GMP 16.
Book number: P1406
€  7.00 [Appr.: US$ 8.93 | £UK 5.75 | JP¥ 707]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

VAN AKEN PIET
Het begeren
Amsterdam, 1955, 222 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 29674&113G
€  3.00 [Appr.: US$ 3.83 | £UK 2.5 | JP¥ 303]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

AKEN, PIET VAN,
Het begeren.
Amsterdam, AP, 1952. 1e druk. 224 pp. Ln.
Book number: 371
€  5.50 [Appr.: US$ 7.01 | £UK 4.5 | JP¥ 556]
In shopping cart

More information

 -
AKEN,VAN PIET
Het Begeren
De Arbeiderspers, 1952. 1e. Gebonden, linnen, 224p, Arbo. Goed.
Book number: 9875
€  6.25 [Appr.: US$ 7.97 | £UK 5.25 | JP¥ 632]
In shopping cart

More information

VAN AKEN PIET
Het begeren
Antwerpen, 1985, 148 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. vierde druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 29660&113G
€  3.00 [Appr.: US$ 3.83 | £UK 2.5 | JP¥ 303]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

AKEN, PIET VAN,
Het begeren.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1952. 1e druk. 224 pp. Ln.
Book number: 12881
€  8.50 [Appr.: US$ 10.84 | £UK 7 | JP¥ 859]
In shopping cart

More information

VAN AKEN PIET
Het begeren
Leuven, 1974, 180 .pp, paperback, 13 x 20 cm. belfortreeks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 105029&119A
€  4.00 [Appr.: US$ 5.1 | £UK 3.25 | JP¥ 404]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
AKEN,VAN PIET
Het Begeren
De Arbeiderspers, 1957. 1e. Gebonden, linnen, met originele stofomslag, omslagill. Will H. Tweehuysen, band H.Salden, 257p. Goed.
Book number: 5259
€  9.00 [Appr.: US$ 11.48 | £UK 7.5 | JP¥ 910]
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven
In shopping cart

More information

VAN AKEN PIET
Het begeren
Leuven, 1974, 180 .pp, paperback, 13 x 21 cm. belfortreeks nr592, 2e druk/edition. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Mag Westerlo)
Book number: 124481&327E
€  4.00 [Appr.: US$ 5.1 | £UK 3.25 | JP¥ 404]
Keywords: Franse literatuur
In shopping cart

More information

 -
AKEN,VAN PIET
Het begeren
Manteau, 1965. 3e,. GMP 16, paperback, 148p. Goed.
Book number: 1172
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 505]
In shopping cart

More information

AKEN PIET VAN
Het begeren
Manteau, Paperback Als nieuw
Book number: 33402
€  5.50 [Appr.: US$ 7.01 | £UK 4.5 | JP¥ 556]
Catalogue: Roman
Keywords: Roman, Detective, Kinderboeken, Verhalenbundel
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - Next page

New Search