| ||||
|
|
|
|||
| found: 235 books on 10 pages. This is page 1 - Next page |
Het begeren Amsterdam, Arbeiderspers, 1952. Linnen band, 224 pp, 21 cm. Goed / good. Book number: 11512 € 2.00 [Appr.: US$ 2.65 | £UK 1.75 | JP¥ 204] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
De blinde spiegel Amsterdam, Elsevier, 1981. Paperback, 373 pp, 20 cm. Goed / good. Book number: 29894 € 2.50 [Appr.: US$ 3.32 | £UK 2.25 | JP¥ 255] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Het hart en de klok Amsterdam, Arbeiderspers, 1955. Linnen band, 257 pp, 21 cm. Laatste paar pagina's niet correct afgesneden. Goed / good. Book number: 11514 € 2.00 [Appr.: US$ 2.65 | £UK 1.75 | JP¥ 204] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
De onschuldige barbaren Rotterdam, Ad. Donker, 1964. Paperback, 342 pp, 22 cm. Leesexemplaar voor de boekhandel. Niet voor de evrkoop bestemd. Aldus het voorplat. Goed / good. Book number: 34706 € 4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Agenda van een heidens lezer Ontwikkeling - Antwerpen, 1967, 206 .pp, paperback, 12 x 21 cm. 1ste druk/edition/édition/Ausgabe, Omslag onfris/Cover not so good. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 274032&123 € 9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Agenda van een heidens lezer Ontwikkeling - Antwerpen, 1967, 206 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 269719&NL € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Agenda van een heidens lezer 1967. Paperback. Pp: 206. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1701050 € 6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Alleen de dooden ontkomen Brussel, 1946, 278 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration, Ex libris Hugo Tops, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 170502&122D € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Alleen de doden ontkomen Hasselt - Heideland, 1969, 272 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 22 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Omslag onfris/Cover not so good. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 303367&A3B € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Alleen de dooden ontkomen Brussel, 1946, 278 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. omslag wat verkleurd/cover discoloured, band wat verkleurd/discolouration, Spine damaged/rug beschadigd. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 138720&66B € 18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP¥ 1838]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Alleen de dooden ontkomen Manteau, 1946. Paperback. Pp: 278. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1728546 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Alleen de dooden ontkomen Brussel, 1946, 278 .pp, soft cover, 21 x 13 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 224135&A27F € 20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Alleen de dooden ontkomen. Brussel, A. Manteau N.V., (1947?). Or. linnen met omslag, 278+2p. ¶ Eerste druk; omslagontwerp Fred Garrels. Iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 10423 € 12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Garels, Fred Nederlandse kunst Rupelmonde Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Alleen de dooden ontkomen. Brussel, manteau, 1947, 1e, ingenaaid met stofomslag, 278p. Book number: 6029 € 25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
De Amsterdamse jongen of Het buskruitverraad. Rotterdam & Amsterdam, Goede Kinderlectuur, zj. Geb. 20 x 14 cm, 89 pp. Ills. Book number: 6930 € 4.50 [Appr.: US$ 5.97 | £UK 4 | JP¥ 459]
Keywords: kinderboeken | In shopping cart More information div> |
De Amsterdamse jongen of het Buskruit Verraad Rotterdam/Amsterdam, Goede Kinderlectuur, z.j. eerste dr. Illustr.: onb. 89 pag., rug onder iets besch. Book number: 20015 € 3.50 [Appr.: US$ 4.65 | £UK 3 | JP¥ 357] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
Aquarel als poëzie. Het filosofische en poëtische schilderen 2006. Linnen band met stofomslag. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U787646 € 20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Das Begehren. Roman. Hardcover. Zürich, Steinberg-Verlag 1958. OLwd. 259 S. Book number: 11763 € 18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP¥ 1838]
Keywords: LITERATURE | In shopping cart More information div> |
Das Begehren Leipzig, List, 1961. Erste Auflage, 260 S., Gebundene Ausgabe, Buch in gutem altersbedingtem Zustand, ohne Namenseintragung, ohne Widmung, Text sehr gut, Leinen, gut - gebraucht Book number: BU048610 € 5.99 [Appr.: US$ 7.95 | £UK 5.25 | JP¥ 612]
| In shopping cart More information div> |
Het begeren Uitgever: manteau Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789022310076 -- Budget BoekBook number: 4734 € 8.99 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 918]
Keywords: 9789022310076 | In shopping cart More information div> |
Het Begeren Davidsfonds, 1974. 1e. gebonden met stofomslag, 180p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 7330 € 5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Het begeren Amsterdam, 1952, 225 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. no dust jacket. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 124039&3G € 8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Het begeren De Arbeiderspers, 1952. Linnen band met stofomslag. Pp: 224. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1700709 € 6.50 [Appr.: US$ 8.63 | £UK 5.5 | JP¥ 664] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Het begeren Leuven, 1974, 180 .pp, paperback, 13 x 21 cm. belfortreeks nr592, 2e druk/edition. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Mag Westerlo) Book number: 124481&327E € 4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408] Catalogue: Franse Literatuur
Keywords: Franse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het Begeren. CODA, Antwerpen, 1994. Vlaamse Pockets Literair, 192p., heel goede staat. -- KIEN BoekenBook number: 1686 € 3.10 [Appr.: US$ 4.11 | £UK 2.75 | JP¥ 317] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page