BOEKENANTIQUARIAAT DE LEZENAAR
Dorpsstraat 26, B-3500 Hasselt, Belgium
Tel.& Fax : + 32-(0)11-26.27.28
www.delezenaar.com/

PRAEMONSTRATENSIA (PRÉMONTRÉ)

° 22-05-2008

Bestellen - Order

  1. ALMIRA DE SAINT CLET J., Saint Norbert - soldat de lumière (Fondateur de l'ordre de Prémontré, Archevèque de Magdebourg), Paris, La Colombe, 1955, 301pp.+ 8 planches hors-texte, br., bel état, 20 Euro.
  2. ALPHONSE DE LIGUORI (O.Praem., de l'abbay de Mondaye), Vie de saint Norbert fondateur de l'ordre des chanoins réguliers de Prémontré apotre de la ville d'Anvers et archevêque de Magdebourg, Bruxelles, H. Goemaere, 1866, 368pp.+ frontispice, belle reliure moderne cart. (plats marbrés, dos en toile), peu de rousseurs, qqs.petites estampes aux pages de garde et de titre, bel exemplaire, 80 Euro.
  3. ANDRÉ Joseph, Prince du Nord - Vie de Saint-Norbert, fondateur des Prémontrés, Archevêque de Magdebourg, Tarascon-sur-Rhône, Abbaye Saint-Michel de Frigolet, 1953, 210pp.+ 1 ill., dédicacé par l'auteur, jaq., bel état, 22,5 Euro.
  4. BACKMUND Norbert (P. O.Praem.), Kloster Windberg - Die letzten Jahre des Klosters Windberg vor der Säkularisation, Deggendorf, Nothhaft, 1964, 84pp.+ 7pp.ills.out-of-text, softcover, 23 Euro.
  5. BACKMUND Norbert (P.Dr. O.Praem.), Kloster Windberg - Studien zu seiner Geschichte, Windberg, Poppe, 1977, 228pp.+ 68 ills.out-of-text, cloth + dustwrapper, VG, 25 Euro.
  6. BACKMUND Norbert, L'église abbatiale de St. Pierre de Camerota vers la fin du seizième siècle, Tongerlo, 1951, 7pp., extrait des "Analecta Praemonstratensia" vol.27 (1951), 7 Euro.
  7. BAIX F., Un prélat norbertin : Christianus Cobant, 6pp., extrait des "Analecta Praemonstratensia" (1950), 7 Euro.
  8. BECK Otto & SCHMID Anton, 800 Jahre Prämonstratenser-Kloster Schussenried 1183-1983 - Festprogramm der Pfarrgemeinde Sankt Magnus, Schussenried, 1983, 48pp.richly ill., 13 Euro.
  9. BOURDARIAS Jean, Een leven voor de kerk in nood - Pater Werenfried van Straaten O.Praem., Averbode, Altiora, 1997, 192pp.+ 16pp.illustraties, mooie staat, 14 Euro.
  10. BREMS Ludolphus O.Praem., het Apostolisch Vicariaat van Denemarken en Ijsland in beeld en schrift - Aanteekeningen op de Kerkelijke geschiedenis van Denemarken, Averbode, Drukkerij der abdij 1910, xvii + 433pp.geïll., ingebonden, mooie staat, 30 Euro.
  11. CALMELS Norbert O.Praem., Journal d'Elie Delpal missionnaire en Chine, Avignon, Aubanel, 1965, 181pp., br.orig., non coupé, 23 Euro.
  12. CALMELS Norbert, Prémontrés, Avignon, Aubanel, 1963, 87pp., 10 Euro.
  13. Collectif, Analecta Praemonstratensia - tomus XLVI fasc.3-4 1970, Averbode, 1970, pp.179-395 & pp.145-192, non coupé, br., 27 Euro.
  14. Collectif, Sous les ogives, Louvain, 1934, 47pp.avec ills.dans le texte, (Publication à l'occasion du VIIIe centenaire de la mort de Saint Norbert, offert à Mgr.G.Crets), br.orig., estampe, qqs.rousseurs, bon état, 20 Euro.
  15. CRETS Gummarus Josephus O.Praem. [ex Broechem], De divina bibliorum inspiratione - Dissertatione dogmatica [pro gradu doctoris S.Theologiae in Universitate Catholica in oppido Lovaniensi], Lovanii, Vanlinthout fraters, 1886, xii + 354pp., signed with dedicace (to: "Ampl.mo ac Rev.mo Domino Franck Abbate Parcensi dignissimo, in devoti ac observantis animi testimonium..."), orig.softcover (spine repaired), few stamps, text in latin, most pages still uncut, interior VG, rare, 80 Euro.
  16. DAEMS S. Fr. O.Praem., Gedichten van Fr. S. Daems, Brugge, Desclée, de Brouwer en Cie., 1879, x + 200pp., ingebonden in halflinnen band (orig.omslag mee ingebonden), 22cm., stempeltje, goede staat, 50 Euro.
  17. DAEMS S. O.Praem., Het lijdend hart van Jesus ons voorbeeld in het lijden - Meditatien voor Vasten, Tongerloo, Eucharistisch Bureau, Norbertijner Abdij Tongerloo, 1923, 380pp., 8e ed., 14cm., stempeltje, goede staat, 23 Euro.
  18. DAEMS S.D. (O.Praem.), Luit en Fluit - dichtbundel, Roeselare, De Seyn-Verhougstraete, 1884, 195pp., 1e ed., op luxe-papier, 2-kleurendruk, in kleur geïll.omslag, rug wat hersteld, tekst in mooie staat, 40 Euro.
  19. DAEMS S.D. O.Praem., Luit en Fluit - dichtbundel, Roeselare, De Seyn-Verhougstraete, 1884, 195pp., 1e ed., op luxe-papier, 2-kleurendruk, halflinnen band (in kleur geïll.omslag mee ingebonden, titel in goudopdruk op rug), 2 stempeltjes, bovenste bladsneden verguld, mooie staat, 50 Euro.
  20. DE MEULEMEESTER Maur. C.SS.R., Een Norbertinessenklooster in Petegem in de XIIe eeuw, 22pp.met 1 plan, Reprint (Brussel 1996) van de originele editie (s.d.), mooie staat, 10 Euro.
  21. DE MEY G. & GEVAERTS N., Tussen Uele en Itimbiri, Tongerloo, St.Norbertusboekhandel, 1948, 197pp.+ 13pp.buitentekstills.+ 1 uitvouwbare kaart, stofwikkel, mooie staat, 17,5 Euro.
  22. DE ROOVER Em. R. O.Praem., Priester Poppe - leven en zending, Rome, Priester Poppe-centrum, 1987, 328pp.geïllustreerd, 19cm., goede staat, 20 Euro.
  23. DE WITTE Koenraad, Bij het vijftigjarig priesterjubileum van Z.exc.Mgr. Th.L. Heylen (Bisschop van Namen, Oud-abt van Tongerloo) - een levensschets (Gedenkboek), Tongerloo, Abdij Tongerloo, 1931, 68pp., geïll.met houtsneden van Kallist Fimmers, onopengesneden, in oblong, 20 Euro.
  24. DEKKERS Wilfr. O.Praem., Kerk en communisme - Beschouwingen bij de encycliek "Divini Redemptoris" van Paus Pius XI over het communisme, Tongerloo, St. Norbertus-Boekhandel, 1937, 239pp., 18 Euro.
  25. DELESTRE D.J. O.Praem., Maria's Grimbergen, Merchtem, Wed. Sacré-De Buyst, 1934, 31pp.met 1 ill. + 3 platen buitentekst, 18cm., stempeltje, 16 Euro.
  26. DELESTRÉ J. (der abdij van Grimbergen), Handboek voor de derde-ordelingen van Sint-Norbertus, Grimbergen, Katholikos, 1920, 68pp.+ frontispice, 18x11cm. , [1920 Eeuwfeest der stichting der orde van Premonstreit], 17 Euro.
  27. Diverse auteurs, Bij gelegenheid van het eeuwfeest 100 jaar Berne in Heeswijk 1857-1957 2 februari, 1957, pp.309-355 geïll., [reeks artikelen geschreven door Norbertijnen van de abdij van Berne gepubliceerd in Tijdschrift voor Liturgie], 9 Euro.
  28. Diverse auteurs, De abdij van Averbode, Averbode, Altiora, 1980, 72pp.rijkelijk geïll., 10 Euro.
  29. Diverse auteurs, Gedenkboek Orde van Prémontré 1121-1971, Averbode, Altiora, 1971, 390pp.geïll.in kleur en zw/w., beperkte oplage 1250 ex., linnen band, 26cm., [articles in Dutch, Italian, German & French], 50 Euro.
  30. Diverse auteurs, Honderd jaar Berne in Heeswijk 1857-1957, Heeswijk, 1956, 48pp.geïll., jubileumnummer van tijdschrift "Berne" Jg.10 nr.1, 15 Euro.
  31. Diverse auteurs, Norbertijnen - Gehoorzaam saamhorig [Berne, NL.], Aalsmeer, Luyten, 1990, 174pp.of which 12pp.ills.out-of-text, VG, 15 Euro.
  32. DIVERSE AUTEURS, Orde van Prémontré 1121-1971 - Gedenkboek [articles in Dutch, Italian, German & French], 390pp.geïll.in kleur en zw/w., luxe-editie: 1 van de 150 ex. op gevergeerd editiepapier Fioretti Antica, niet in de handel, linnen band, mooie staat, 85 Euro.
  33. DUCHATELEZ Kamiezl O.Praem., Geschiedenis van de christelijke spiritualiteit - zie hoe groot onze hoop is, Averbode, Altiora, 1995, 292pp.geïll., 23cm., geïll.omslag, mooie staat, 24 Euro.
  34. ELOY Norbert (O.Praem.), Ophain-Bois-Seigneur-Isaac ; terre mariale et trre de miracle, Nivelles, 1941, 142pp.+ 16 planches hors-texte, br.orig., bon état, 17 Euro.
  35. ERENS A. (O.Praem.), De oorkonden van het Norbertinessenklooster St. Catharinadal te Breda - Oosterhout, Tongerloo, Drukkerij der abdij, 1931, 502pp., in "Analecta Praemonstratensia" 1928-1931, onopengesneden, zeer goede staat, 110 Euro.
  36. ERENS A. (O.Praem.), de stichting van het Allerh. Sacramentshuis, Norbertinessenklooster te Antwerpen, 1649, Tongerloo, 1930, 44pp., uit "Analecta Praemonstratensia" vol.6 (1930), 12 Euro.
  37. ERENS A. (O.Praem.), Nicolas Psaume, O.Praem. Abbé de Saint-Paul de Verdun, Evêque de Verdun 1575, Tongerloo, Impr.S.Norbert, 1935, 47pp., dans "Analecta Praemonstratensia" vol.11 (1935), qqs.tâches, texte en bon état, 11,5 Euro.
  38. ERENS Ambr. (O.Praem.), Tongerloo en 's Hertogenbosch ; de dotatie der nieuwe bisdommen in Brabant 1559-1596 [Doctoraatsthesis], Tongerloo, Drukkerij der Abdij, 1925, xlii + 382pp., "Dissertatie tot het verwerven van den titel van doctor in zede- en geschiedkundige wetenschappen [aan de Katholieke Universiteit Leuven]", mooie staat, 62 Euro.
  39. EVERS J.J. O.Praem. (ed.), Formularium Praemonstratense - II, Tongerloo, St.-Norbertus-drukkerij, 1932, xvii + 297pp., in the series "Analecta Prazemonstratensia" (1932), few spots on cover & some foxing, G, [texts in latin, introduction in dutch], 40 Euro.
  40. FECKES Carl (& VAN KAATHOVEN Pasch.J. O.Praem., vertaling), Het mysterie van het goddelijk moederschap - Maria's beeld ontworpen uit de leer der Kerk, Averbode, Goede Pers, 1939, 175pp., 21cm., mooie staat, 17 Euro.
  41. FECKES Carl (& VAN KAATHOVEN Pasch.J. O.Praem., vertaling), Het mysterie der Heilige Kerk - haar wezen en werking in het organisme van de bovennatuur, Averbode, Goede Pers, 1939, 358pp., 1e druk in het Nederlands, orig.omslag, goede staat, 15 Euro.
  42. GASQUET Francis A. (ed.), Collectanea anglo-premonstratensia - Documents drawn from the original register of the order, now in the Bodleian Library, Oxford, and the transcript of another register in the British Museum [3 vols.], 3 volumes: xxxvi,264 + xxviii,267 + viii,259pp., Reprint (Brussels 2002) of the original edition (London, Offices of the Royal Historical Society, 1904-1906), VG, 90 Euro.
  43. GERITS T.J. O.Praem., Mariale Basiliek van Kortenbos, s.l., 1973, Themanummer van het tijdschrift "De Tijdspiegel" Jrg.28 Afl.1, 27pp.geïll., 9 Euro.
  44. GISQUIERE Em. O.Praem., Moi prêtre - Retraite d'ordination ou de rénovation, Paris/ Averbode, Casterman/ Bonne Presse, 1939, 227pp., br.orig., bel état, 23 Euro.
  45. GISQUIERE Emmanuel O.Praem., Tu autem o homo dei... - Instructiones de sacerdotio (ad diaconos in sacro secessu ordinationi presbyterali praevio constitutos ...), Averbodii, Typis Abbatiae, 1934, 347pp., text in latin, few stamps, G, 27 Euro.
  46. GOOVAERTS Léon (O.S.N. de l'abbaye d'Averbode), Essai de bibliographie de saint Norbert, 23pp. (contenant plus de 300 références bibliographiques), br.orig., extrait des "Ecrivains, artistes et savants de l'ordre de Prémontré", 23,5 Euro.
  47. GOOVAERTS Léon, Ecrivains artistes et savants de l'ordre de Prémontré - dictionnaire bio-bibliographique. Volume III deuxième série, Bruxelles, Schepens, 1907, 206pp., éition originale, reliure cart. (dos en toile avec titre doré), 26cm., estampe, bel état, 50 Euro.
  48. HOEFNAGELS L. O.Praem., Notre-Dame-au-Bois - Essai historique, Bruxelles, 1924, 207pp.avec 1 ill., 1e éd., br.orig., estampe, bon état, 27 Euro.
  49. HOEVENAARS Willibr., Aartsbroederschap der H.Mis van Eerherstel gevestigd in de Abdijkerk te Heeswijk, Berne, Abbatia Bernensis, 1923, 64pp., 4e dr., 15cm., 15 Euro.
  50. HORVATH Jozsef Közi (& VAN STRAATEN Werenfried O.Praem., voorwoord), Kardinaal Mindszenty belijder en martelaar van onze tijd, Westerlo, Kerk in Nood/ Oostpriesterhulp, s.d., 136pp., 10 Euro.
  51. JANSEN J.E. O.Praem., Gedenkboek gewijd aan Dr. Jan Renier Snieders, Turnhout, Lumen, 1931, 63pp., onopengesneden, in "Gedenkschriften van Taxandria, Kon.Geschied- en Oudheidkundige kring der Antwerpsche Kempen" nieuwe reeks III 1931-2 (63pp.+ bijvoegsel: Bulletijn, 11pp.), stempel, 15 Euro.
  52. JANSEN J.-E. O.Praem., Taxandria - Een Kempisch museum te Turnhout, Brussel, 1931, pp.9-24 geïll., in "Gedenkschriften van Taxandria, Kon.Geschied- en Oudheidkundige kring der Antwerpsche Kempen" nieuwe reeks III 1931-1 (24pp.), stempel, 9 Euro.
  53. JORDENS Rombout Jan (vertaling en toelichting) & HEYLEN Th.L. (inleiding), De Hymnen van 't Norbertijner en Roomsche getij- en misboek, volgens de oorspronkelijke maat verdietscht en toegelicht, Tongerloo, Eucharistisch Bureau, 1926, xvi + 240pp., [tweetalig: latijn-Nederlands], 30 Euro.
  54. JORDENS Rombout Jan O.Praem., De hymnen van het getij- en misboek, uit hunne oorspronkelijk en huidige lezing, met behoud hunner maat, overgedicht en toegelicht door R.J.Jordens, Tongerloo, St.Norbertus-boekhandel, 1935, xvi + 408pp., onopengesneden, (2e grondig verbeterde uitgave, vermeerderd met de verschillende eigen hymnen der Belgische en Nederlandsceh bisdommen), enkele vlekjes op omslag, goede staat, 30 Euro.
  55. KIPS D.J.B. (Colegii Proemonstratensis Lovanii Proesidium), Compendiosum S.Scripturae dictionarium ad sripturisticarum historiarum (ex ipsa S.Scriptura, Flavio Josepho, aliisque Sacris Historicis deductum et concinnatum), Lovanii, Henrici Baumans, 1825, [iv +] 586pp., br. (peu réparé), estampe, bon état, 35 Euro.
  56. KIPS D.J.B. (Collegii Praemonstratensis Lovanii Praesidem), Compendiosum S. Scripturae dictionarium ad scripturisticarum historiarum notitiam (ex ipsa S.Scriptura, Flavio Josepho, aliisque sacris historicis deductum & concinnatum), Lovanii, Typis L.J. Urban, 1779, viii + 430pp.+ 1 planche, br.muet d'époque, dos réparé, texte en bon état, [text in latin], 75 Euro.
  57. KOYEN M. O.Praem., Bij het honderdjarig bestaan van de Abdijkerk van Tongerlo, pp.101-115, overdruk uit "Pro Nostris" nr.4 1958, 9 Euro.
  58. KOYEN M. O.Praem., Dr.J.Goossenaerts, het hart van "het centrum voor de studie van land en volk van de Kempen", 1973, pp.127-130, overdruk uit Huldealbum Dr.J.Goossenaerts 1882-1963, 4 Euro.
  59. KOYEN M. O.Praem., Een jurisdiktiekwestie tussen de landdeken van Geel en de prelaat van Tongerlo, s.l., s.d., pp.185-195, overdruk, 8 Euro.
  60. KOYEN M.H. (O.Praem.), Franciscus Sonnius in de kroniek van Vichet, St.Michielsgestel, 1960, 4pp., overdruk uit "Bossche bijdragen" dl.XXV juni 1960, 4 Euro.
  61. KOYEN M.H. O.Praem. & VAN DYCK L.C., Tongerlo door de eeuwen heen (Koyen) & Premonstratenzer leven en spiritualiteit (Van Dyck), Tongerlo, Abdij, 1973, 94pp.+ 30 buitentekstills., wat vlekjes op kaft, 14 Euro.
  62. KOYEN M.H. O.Praem., De juridische toestand van de parochies voor de XIIe eeuw, s.l., s.d., 8pp., 6 Euro.
  63. KOYEN M.H. O.Praem., Franciscus Sonnius in de kroniek van Vichet, St.-Michielsgestel, 1960, pp.127-130, overdruk uit "Bossche bijdragen" dl.XXV afl.1, 4 Euro.
  64. KOYEN M.H. O.Praem., Inventaris van de parochiearchieven van Zammel en Oosterlo, s.l., s.d., 83pp., als nieuw, 15 Euro.
  65. KOYEN M.H. O.Praem., Inventaris van het archief van het Gasthuis van Geel, Geel, 1968, 130pp., overdruk uit Jaarboek G.G. Geel 7 (1968), mooie staat, 20 Euro.
  66. KOYEN Milo H. O.Praem., Bijdragen uit het abdijarchief Tongerlo voor de geschiedenis van Geel, s.l., s.d., 48pp., [overdruk uit ?], 10 Euro.
  67. KOYEN Milo H. O.Praem., Het geestelijk gerechtshof te Tongerlo, pp.105-120, overdruk uit "Noordgouw" III-1962-3, 6 Euro.
  68. KOYEN Milo H. O.Praem., Inventaris van het dekanaal archief van het distrikt Geel en van het parochiearchief van Sint-Amands te Geel, s.l., s.d., 35pp., 10 Euro.
  69. KOYEN Milo H. O.Praem., Twee nieuwe orgels van Christiaan Penceler te Geel, s.l., s.d.[+/-1960's], pp.107-116 + 1 ill., 7 Euro.
  70. KOYEN Milo H. O.Praem., Westerlo op de vooravond van de Boerenkrijg, s.l., s.d., 14pp., 6 Euro.
  71. KOYEN Milo O.Praem., De keuren van Ravels, 22pp., overdruk uit "Oudheid en kunst - Algemeen tijdschrift voor Kempische geschiedenis, uitgegeven door de Geschied- en Oudheidkundige Kring voor Brecht en omstreken: Documenta campinae historica (nr.7)" Jg.41-2, 1958, 7,5 Euro.
  72. KOYEN Milo O.Praem., Het 'Proprium Praemonstratense' van Alipius Van Veen, Averbode, 1956, pp.277-292, overdruk uit "Analecta Praemonstratensia" vol.32 (1956), 8 Euro.
  73. KOYEN Milo O.Praem., Tongerlo en de heerlijkheid van Ravels-Eel, 20pp., overdruk uit "Taxandria" jg.33 (1956), 6 Euro.
  74. LAMY Hugues (O.Praem.), La devotion de Benoît XIII pour le B. Herman-Joseph, Tongerloo, 1939, 13pp., rousseurs, extrait des "Analecta Praemonstratensia" vol.15, 9 Euro.
  75. LAMY Hugues, L'abbaye de Tongerloo depuis sa fondation jusqu'en 1263, Louvain/ Paris, Université de louvain/ A.Picard, 1914, xl + 470pp.+ 5 planches hors texte & 1 carte dépliante, [8pp.de bibliographie], dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux publiés par les membres des conférences d'histoire et de philologie" 42e fasc., br.orig. fort restauré, 25cm., texte en bon état, 60 Euro.
  76. LAMY Hugues, L'abbaye de Tongerloo depuis sa fondation jusqu'en 1263, Louvain/ Paris, Université de louvain/ A.Picard, 1914, xl + 470pp.+ 5 planches hors texte & 1 carte dépliante, [8pp.de bibliographie], signé avec dédicace par l'auteur, dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux publiés par les membres des conférences d'histoire et de philologie" 42e fasc., br.orig., 25cm., non coupé, bel état, 70 Euro.
  77. LAMY Hugues, L'abbé Hugo d'Étival et la coopération des abbayes belges à son œuvre historique, Tongerloo, Impr.de l'abbaye, 1925, 41pp., dans la série "Analecta Praemonstratensia" T.1 fasc.2 & 3, couv.peu tâchée, 13 Euro.
  78. LAMY Hugues, Saint Norbert et l'ordre de Prémontré, Bruxelles, Société d'études religieuses, 1920, 36pp., br., dos restauré, qqs.rousseurs, 10 Euro.
  79. LAMY Hugues, Vie du bienheureux Hugues de Fosses, premier abbé de Prémontré (+1164), Charleroi, Editions de la Terre Wallonne, 1925, 90pp., br.orig., estampe, 21cm., bon état, 17 Euro.
  80. LE BOUCHER Camille, L'ordre de Prémontré et son activité actuelle en Belgique, Wervicq, Almar, 1948, 32pp.+ 5pp.ills., br.orig., 20cm., bon état, 15 Euro.
  81. LEFEVRE Pl. F. O.Praem., L'Ordinaire de Prémontré d'après des manuscrits du XIIe et du XIIe siècle, Louvain, 1941, xxvii + 180pp., signé avec dédicace par l'auteur, non coupé, br.orig., 25cm., estampe, dans la série "Bibliothèque de la revue d'histoire ecclésiastique" fasc.22, [introduction en français, documents en latin], 40 Euro.
  82. LEFEVRE plac. F. O.Praem., De collegiale kerk van Sint-Michiel en sinte-Goedele te Brussel. Geschiedenis, architektuur, meubileering, schat, Antwerpen, DNB, 1942, 189pp.waarvan 76pp.illustraties + 1 uitvouwbaar plan, gecart., stempeltje, 20 Euro.
  83. LUYKX Bonifaas O.Praem., De oorsprong van het gewone der mis, Utrecht/ Antwerpen, Het Spectrum, 1955, 48pp.met 1 kaart, 13,5 Euro.
  84. MADELAINE Godefroid, Histoire de saint Norbert - Fondateur de l'Ordre de Prémontré, Archévêque de Magdebourg [2 vol.], Tongerloo, impr.de l'Abbaye, 1928, xxix + 299 + 231pp., 3e éd., non coupé, état de neuf, 45 Euro.
  85. MADELAINE Godefroid, Histoire de saint Norbert - Fondateur de l'Ordre de Prémontré, Archévêque de Magdebourg, d'après les manuscrits et les documents originaux, Lille, Desclée de Brouwer, 1886, xii + 560 [ii] pp.+ frontispice, 24cm., belle reliure demi-cuir (plats marbrés, br.orig.conservé), feuilles de garde marbrées, estampe, bel exemplaire, 100 Euro.
  86. MAIRE Elie, Saint Norbert (1082-1134), Paris, Lecoffre, 1922, 205pp., br., dans la série "Les Saints", 2e éd., 20 Euro.
  87. METTENS E., De Norbertinessen, Neerpelt, Norbertinessenklooster, s.d., 84pp., gesigneerd door auteur, goede staat, 13 Euro.
  88. MICHAUX Ed., Le village et l'Abbaye de Clairfontaine, Paris, Bonvalot-Jouve, 1908, 264pp.+ planches hors-texte, dédicacé par l'auteur, br.orig., ex.bibl. (qqs.estampes), 23cm., intérieur en bel état, rare, 55 Euro.
  89. MUDZAERTS Dionysius [MUDZAERT, 1578-1635] O.Praem., Oorsprongh, begin ende vervolgh van het gheloof, ende de kerckelycke geschiedenissen in onse Nederlanden, [Tot Antwerpen], [by Hieronymus Verdussen], [1624], A-S6, T-V4, b-f4, *4 pp., (231 + [48] pp.), with indices, 35cm., text in dutch, modern cloth, some pages waterstained though all text well readable, few marg.wormholes (not affecting text), rare, [this work forms part 4 of Mudzaerts' Generale kerckelycke historie, van het begin der werelt tot het jaer onses heeren Jesu Christi..., Antwerpen, by Hieronymus Verdussen, 1624], cfr. Goovaerts I:611-612, 500 Euro.
  90. NN (HANDGRÄTINGER Thomas, hrsg.), 75 Jahre Wiederbesiedelung der Prämonstratenser-Abtei Windberg, Windberg, Poppe-Verlag, 1998, 157pp.with ills., in the series "Windberger Schriftenreihe" Band 3, VG, 25 Euro.
  91. NN [LAMY H. O.Praem.], Notice sur la sainte Messe réparatrice - Vie de sœur Rose de l'ordre de Prémontré, Tongerloo, Impr.de l'Abbaye de Tongerloo, 1906, 136pp., br.orig., 13cm., estampe, bon état, 25 Euro.
  92. NN, Berne - jaargang 15 (1962) & 16 (1963) (maandschrift van de Norbertijner abdij te Heeswijk), Heeswijk, 1962-'63, 143 + 176pp.geïll., jg.XV-XVI (1962-1963) van tijdschrift "Berrne" smaengebonden in 1 gecart.band (linnen rug), 25 Euro.
  93. NN, Bernensia 1938-1, 24pp., 1e nummer van tijdschrift "Bernensia" uitgegeven door de vereniging van oud-leerlingen van het Gymnasium te Berne (Prémontré, Norbertijnen) [bevat lijst van alle oud-leerlingen tot en met 1930, pp.6-24], 10 Euro.
  94. NN, Catalogus generalis Ordinis Praemonstratensis in anno jubilaeo 1928 professionis religiosae, Averbodiensis, Gustavus Verhegge, s.d. [+/-1929], 205pp.+/- 50pp.out-of-texte (mainly pictures of their different abbeys), some foxing on edges, else VG, 30 Euro.
  95. NN, Catalogus Sacri Candidi et Canonici Ordinis Praemonstratensis d.d. 1.1.1989, Tongerlo, Sint-Norbertusdrukkerij, 1989, 450pp.with ills. (of the different abbeys & churches), VG, 21 Euro.
  96. NN, Constitutiones Ordinis Canonicorum Regularium Praemonstratensium - a Capitulo Generali anno 1970 in abbatia wiltinensi celebrato approbatae ac promulgatae, Averbode, Altiora, 1971, 88pp., [text in latin], VG, 20 Euro.
  97. NN, De abdij van Tongerlo in schrift en beeld, Brussel, Algemeen Rijksarchief, 1966, iii + 95pp.+ enkele buitentekstills., Tentoonstellingscatalogus 11-28 juni 1966, 12,5 Euro.
  98. NN, Fontes propositionum confratrum O.Praem. (ad usum patrum capitularium, peritorum et canoniarum, Coordinati a secretariatu ad praep.Cap.Gen. 1968), Abbatia Plagensis, 1967, ii + 363pp., [texts in different languages], owner's name written on cover, else VG, 30 Euro.
  99. NN, Heiliger Norbert von Magdeburg - Festschrift zur Erhebung des heiligen Norbert zum Patron von Magdeburg aus Anlass der 400.Wiederkehr des Jahres seiner Heiligsprechung 1582-1982, s.l., 1982, 53pp.+ 13 illustrations out-of-text, 25cm., VG, 20 Euro.
  100. NN, Het leven van den zaligen Frederik van Hallum (uit het middeleeuws latijn vertaald en ingeleid door pater Elpidius Bruno o.f.m.), s.l., Frisia-Catholica, 1947, 105pp.geïll., goede staat, 20 Euro.
  101. NN, konstituties van de orde der reguliere kannuniken van Prémontré (goedgekeurd en uitgevaardigd door het Generaal Kapittel te Wilten 1970), Mol, Pro Nostris, s.d.(1971), 172pp., gecart.band, 15 Euro.
  102. NN, L'ordre de Prémontré en Belgique, Tongerloo, Impr. de l'Abbaye, 1915, [viii] + 160pp.avec ills., couv.peu tâchée, bon état, 24 Euro.
  103. NN, Necrologium abbatiae Parcensis, Heverlee, Abdij van 't Park, 1964, [+/- 200] pp., 27cm., text in latin, VG, rare, 35 Euro.
  104. NN, Quinze mois de siège chez les rr.pp. Prémontrés de Nantes Avril 1903-1er juillet 1904, Nantes, Louis Landreau, 1904, 123pp.+ qqs.planches hors-texte, br.restauré, 25cm., pour la plupart non coupé, peu courant, 30 Euro.
  105. NN, Sacri et candidi ordinis Praemonstratensis statutorum renovatorum distinctio prima, a capitulo generali anno 1924 teplae celebrato recognita..., Averbode, Typis Abbatiae Averbodiensis, 1924, x + 76pp., 18cm., cart., text in latin, VG, 23 Euro.
  106. NN, Sacri, candidi et canonici ordinis Praemonstratensis Statuta Renovata a capitulo generali anni 1947 Romae celebrato recognita, ejus jusso typis mandata ac promulgata, omnibusque ordinis subditis ad observandum imposita, Tongerloo, Typis Abbatiae B.M.V.de Tongerloo, 1947, xxxi + 284pp.+ joint: 2 "Addenda statutis renovatis ordinis praemonstratensis" (1953: 8pp., 1959: 16pp.), cloth, VG, [text in latin], 30 Euro.
  107. NN, Sacri, candidi et canonici ordinis Praemonstratensis Statuta Renovata a capitulo generali anni 1947 Romae celebrato recognita, ejus jusso typis mandata ac promulgata, omnibusque ordinis subditis ad observandum imposita, Tongerloo, Typis Abbatiae B.M.V.de Tongerloo, 1947, xxxi + 284pp., orig.softcover, VG, [text in latin], 30 Euro.
  108. NN, Statuta candidi et canonici ordinis Praemonstratensis (renovata, ac anno 1630 a capitulo generali plene resoluta, acceptata et omnibus suis subditis ad stricte observandum imposita), Averbode, Typis abbatiae Averbodiensis, 1898, LX + 334pp., text in latin, full-leather binding, stamp, VG, 30 Euro.
  109. NN, Statuta monialium Ordinis Praemonstratensis, Tongerloo, Typis Abbatiae B.M.V.de Tongerloo, 1946, xv + 166pp., original softcover, [text in latin], 23 Euro.
  110. NN, Tongerlo 1130-1980 een abdij van Norbertijnen ; een kijk-, lees- en luisterboek, Westerlo, Norbertijnerabdij Tongerlo - De Oude Linden NV, 1980, 80pp.geïll., 23.5x20.5cm., bijhorende single ontbreekt, goede staat, 11,5 Euro.
  111. NN, Tweede deel van de konstituties van de orde der reguliere kannuniken van Prémontré - Normen (heruitgegeven met inlassing van de wijzigingen door het Generaal Kapittel van 1976 aangebracht), Pro Nostris, 1980, 92pp., mooie staat, 13 Euro.
  112. NN, Uittreksel der Statuten van de Praemonstratenzer Orde ten gebruike van de leekebroeders, Tongerloo, 1948, 99pp., linnen band, mooie staat, 14 Euro.
  113. NN, Visite du monastère de Wenau faite, au nom de l'abbé de Floreffe, par Pierre Willemaerts, chanoine prémontré, au mois de juillet 1657, Louvain-Bruxelles, 1873, pp.422-432, extrait des "Analectes pour servir à l'histoire ecclésiastique de la Belgique" T.X (1873), 1ère page en copie, 12 Euro.
  114. NOOTS Hubertus (introduction), Directorium spirituale Ordinis Praemonstratensis, Averbodii, Typis abbatiae, 1959, 288pp., VG, [text in latin], 30 Euro.
  115. NYS Theophiel O.Praem., De werking van het menselijk verstand volgens Hendrik van Gent, Leuven, Nauwelaerts, 1949, 143pp., mooie staat, 30 Euro.
  116. NYS Theophilus Victor (O.Praem.), De psychologia cognitionis humanae secundum Henricum Gandavensem, Romae, Pontificia Universitas Gregoriana, 1949, 47pp., [excerpta ex dissertatione ad lauream in facultate philosophica], VG, 20 Euro.
  117. O'FLANDERS A. (O.Praem.), Erin - eenige bladzijden uit Ierlands geschiedenis en zijn betrekkingen met Vlaanderen, Nieupoort, Juul Filliaert, 1922, 178pp., 20 Euro.
  118. PAAS Th. (veröffentlicht von), Beschlüsse der Kölner Provinzial-Kapitel für die Westfälische Zirkarie Ord.Praem. 1665-1717 - Codex Knechtstedensis Hs. E.2 im Kölner Erzbistumsarchiv. (Tp.1 - p.126), Tongerloo, Abtei, 1930, 88pp., in the series "Analecta Praemonstratensis" T.6 (1930), pages uncut, VG, 22,5 Euro.
  119. PAAS Th., Eine Kapitelsitzing in Cappenberg vom Jahre 1678, Tongerloo, 1932, 8pp., in "Analecta Praemonstratensia" vol.2-3, 7 Euro.
  120. PETIT François (O.Praem.), Saint Norbert - Fondateur de l'Ordre de Prémontré, Juaye-Mondaye, Abbaye de Mondaye, 1930, 40pp.avec 5 dessins de fr.Maurice Frébourg, dos peu reparé, br., pour la plupart non coupé, 18,5 Euro.
  121. PETIT François, La spiritualité des Prémontrés aux XIIe et XIIIe siècles, Paris, J.Vrin, 1947, 297pp., dans la série "Etudes de théologie et d'histoire de la spiritualité" vol.10, dos peu restauré, texte en bel état, 35 Euro.
  122. PFIFFIG A.J. O.Praem., God of ras ? Beschouwingen over den "Rassensyllabus" van 13 april 1938, Averbode, Goede Pers, 1938, 130pp., 18cm., 30 Euro.
  123. PLOUVIER Martine, L'abbaye de Prémontré aux XVIIe et XVIIIe siècles ; histoire d'une reconstruction - Tome I, Louvain, 1985, xxxi + 301pp.avec 31 ills.(plans, fig. & dessins) + 1 carte dépliante, fasc.16 in the series "Bibliotheca Analectorum Praemonstratensium", 37 Euro.
  124. RABAU Jean (& DEKKERS Wilfired O.Praem., vertaling), De heilige mis - leerstellige en pastorale bechouwingen, Tongerlo, St.-Norbertus-boekhandel, 1960, 189pp., 13 Euro.
  125. RAMACKERS J., Ein kappenberger Totenbuch, Tongerloo, St.Norberts Druckerei, 1933, 14pp., in "Analecta Praemonstratensia" vol.9 (1933), 10 Euro.
  126. RAVARY Berthe, Prémontré dans la tourmente révolutionnaire - La vie de J.-B. L'Écuy, dernier abbé des Prémontrés en France 1740-1834, Paris, Grasset, 1955, 312pp., non coupé, bel état, 24 Euro.
  127. ROEGGL Aloys O.Praem., Poenitentia salutaris - Que dire à nos pénitents ?, Mulhouse/ Paris-Tournai, Salvator/ Casterman, 1937, 368pp., non coupé, bel état, 25 Euro.
  128. SALEN Karel O.Praem., Verslag der eucharistische dagen bij het VIIIste eeuwfeest der Norbertijnerorde ter abdij Tongerloo gehouden vanaf 22 tot 29 augustus 1920, Brussel, Nationale drukkerij, 1921, 229pp.+ enkele platen, goede staat, 23 Euro.
  129. SAUCY P.-S. (chanoine de la cathédrale de Soleure et curé des Bois), Histoire de l'ancienne abbaye de Bellelay [ré-édition], Neuchatel, Bibliothèque Jurasienne, 1958, 377pp.+ 9pp.ills.hors texte, exemplaire imprimé spécialement pour M.Joost M. Boel (souscripteur), reliure spéciale, édition limitée, dans la série "Bibliothèque Jurasienne" vol.I, bel état (sauf dos dé-colorié), dans une cassette, 75 Euro.
  130. SCHELKENS P. O.Praem., Christelijke onderwijzingen [2 delen] I.De geloofswaarheden en het christelijk leven & II.De geboden en de middelen ter zaligheid, Averbode, Altiora, 1947, 363 + 370pp., 20 Euro.
  131. SCHOLL S.H. O.Praem. (red.), 150 jaar katholieke arbeidersbeweging in België 1789-1939 [3 volumes], Brussel, De Arbeiderspers, 1963-1966, Volledig in 3 delen: 324 + 400 + 448pp.met buitentekstills. (omslagillustratie en enkele binnen- en buitentekst-illustraties van Frans Masereel), 25cm., gecart.banden met stofwikkel, mooie staat, [bevat: I.Het sociaal-katholicisme 1789-1886, II.De christen-democratie 1886-1914, III.De katholieke arbeidersbeweging 1914-1939], 70 Euro.
  132. SCHOLL S.H. O.Praem., De historiografie der arbeidersbeweging in België, Brussel, Arbeiderspers, 1959, 187pp., linnen band, 24cm., 22 Euro.
  133. SCHREIBER Georg, Studien über Anselm von Havelberg zur Geistesgeschichte des Hochmittelalters, Tongerloo, 1942, 90pp., in the series "Analecta Praemonstratensis" vol.18 (1942), some foxing, 20 Euro.
  134. SCHREURS Jac. M.S.C., Norbert van Gennep - een pelgrim op aarde, Schiedam, Vox Romana, 1934, 84pp., 15 Euro.
  135. SCOT Adam (& PETIT François), Ad Viros Religiosos - Quatorze sermons d'Adam Scot [= Adam Van Dryburgh] (texte établi avec introduction et notes par Fr.Petit), Tongerloo, Libr.St.Norbert, 1934, 253pp., br., qqs.rousseurs sinon état de neuf, [introduction en français, texte en latin], 45 Euro.
  136. SERROU Robert & VALS Pierre, Les Prémontrés chez les Pères Blancs de Frigolet, Paris, Pierre Horay, 1958, 121pp.richement ill., couv.cart., jaq.ill., 23cm., 23 Euro.
  137. SIJEN G.P. (O.Praem.), La passibilité du Christ chez Philippe de Harveng, 24pp., dans "Analecta Praemonstratensia" vol.15 (1939), qqs.rousseurs, 10 Euro.
  138. SIJEN G.P. (O.Praem.), Philippe de Harveng, abbé de Bonne-Espérance ; sa biographie, Tongerloo, pp.37-52, dans "Analecta Praemonstratensia" vol.14 (1938), 10 Euro.
  139. STEYNEN Jan Ev. (O.Praem.), Capitula Provincialia Brabantiae, O.Praem. 1620-1643, Tongerloo, St.Norbertus-drukkerij, 1946, pp.147-217, ex "Analecta Praemonstratensia" 1946, uncut, some foxing & stains of humidity, text G, 16 Euro.
  140. TRAEGER Adrian C. O.Praem., A survey of Norbertine Fathers in the United States prepared in the year of the canonization of Herman Joseph, s.l., 1960, x + [89] pp., 28cm., 2nd. ed., VG, 40 Euro.
  141. UMBRICHT CH., Le mont Ste.Odile et ses promenades, Nancy, A.Barbier, 1910, vii + 192pp.avec ills.+ 1 plan dépliant, 2e éd., usagée, couv.cart., 15 Euro.
  142. VALVEKENS E. O.Praem., Norbert van Gennep, Brugge, De Kinkhoren, 1943, 135pp.+ 8pp.buitentekstills., stempeltje, in de reeks "Heiligen van onzen stam", gecart.band met stofwikkel, 15 Euro.
  143. VALVEKENS E., le Cardinal François Pisani, abbé commendataire de Prémontré (25 avril 1535 - oct.1561), Tongerloo, 1941, pp.65-163, extrait de "Analecta Praemonstratensia" Tome 17 (1941), non coupé, bel état, 18,5 Euro.
  144. VALVEKENS Em. O.Praem., Ons gezinsleven in oude tijden, Brugge-Brussel, De Kinkhoren, 1945, 192pp.+ enkele platen buitentekst, enkele roestplekjes op omslag, 15 Euro.
  145. VALVEKENS Emiel (ed.), Capitula Provinciala Circariae Sueviae (1578-1688) - Vol.I [Swaben, Deutschland], Tongerloo, Drukkerij der Abdij, 1925, vii + 296pp., in the series "Analecta Praemonstratensia", uncut, few foxing, VG, [text in latin], 50 Euro.
  146. VALVEKENS Emiel (ed., vol.I.) & VAN GENECHTEN Vincent (ed., vol.II), Capitula Provinciala Circariae Sueviae (1578-1688) [2 vols.] [Swaben, Deutschland], Tongerloo, Drukkerij der Abdij, 1925-'29, vii + 296 + 96pp., in the series "Analecta Praemonstratensia", uncut, back repaired else VG, 85 Euro.
  147. VALVEKENS Emile (textes publiées par), Les Chapitres Généraux de l'Abbé-Général Jean Despruets (1572-1596), Tongerloo, Impr.St.Norbert, 1940, xii + 66pp., dans la série "Analecta Praemonstratensia" Tome 16 (1940), bel état, 25 Euro.
  148. VALVEKENS J.B. O.Praem., Acta et decreta Capitulorum Generalium Ordinis Praemonstratensis - Tomus I, Abbata Averbodiensis, 1966, xi + 225pp., pages uncut, VG, in the series "Analecta Praemonstratensia" XLII, [text in latin], 40 Euro.
  149. VALVEKENS P. Em. O.Praem., De inquisitie in de Nederlanden der zestiende eeuw, Bruseel-Amsterdam, De Kinkhoren-Desclée de Brouwer, 1949, 347pp., mooie staat, 23,5 Euro.
  150. VAN CLÉ Antoon O.Praem., Leer het heilig misoffer beleven, Tongerloo, 1936, 118pp., enkele stempeltjes, goede staat, 15 Euro.
  151. VAN DE MEERENDONK L. O.Praem., Het klooster op de Eikendonk te Den Dungen, Tilburg, Stichting Brabants Historisch Contact, 1964, xv + 191pp., uit de reeks "Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland" Deel II, linnen band, goede staat, 20 Euro.
  152. VAN DEN BROECK Gummarus O.Praem., Paleae Iuridicae ; Commentarium in Statuta Ordinis Praemonstratensis (ad usum Novitiorum Ordinis) Vol.2, Saint-Bernard de Lacolle (Canada), 1961, v + 199pp., in-4, text in latin, VG, 37 Euro.
  153. VAN DEN HURK A.W. O.Praem., Vida da San Norberto - Norberto de Gennep y su Orden, Lima (Peru), 1991, 71pp.with some ills., 21cm., text in spanish, 14 Euro.
  154. VAN DEN HURK Alph.W. O.Praem., De Norbertijnen, Roermond, 1949, 51pp.geïll.door Michael Van Helvert O.Praem., 12 Euro.
  155. VAN DEN HURK Alph.W. O.Praem., Heeswijk-Dinther en de abdij van Berne - hun ontmoeting, Heeswijk-Dinther, Gemeente, 1984, 80pp.geïll., mooie staat, 13 Euro.
  156. VAN DEN HURK W.J.C.C. O.Praem., Het verborgen leven van de abdij van Berne in haar parochies 1797-1857, Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1977, xxix + 276pp.+ 21 buitentekstills., in "Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland" vol.39, 20 Euro.
  157. VAN DEN OUDENRIJN Marcus Antonius, Miracula quedam et collationes Fratris Wichmanni [Wichmann] (ordinis praemonstratensis canonici quondam regularis inter mysticos nationis germanicae ord.praedicatorum aetate antiquissimi ad codicum fidem denuo recognita praeambulis aucta), Tongerloae, 1929, 54pp.+ 2pp.ills., VG, 20 Euro.
  158. VAN DER VELDEN G. O.Praem. (bewerkt door), Het necrologium van Arnold van Vessem uit 1574 - aangevuld met namen van de abdijleden tot 1986, Berne, Abdij van Berne, 1986, 149pp., in-4, mooie staat, 24 Euro.
  159. VAN DIJCK L.C. (O.Praem.), Edmond Boulbon et le repeuplement de l'abbaye de Prémontré par les norbertins belges en 1856, Averbode, pp.89-103, extrait des "Analecta Praemonstratensia" vol.63 (1987), 7 Euro.
  160. VAN DIJCK L.C. (O.Praem.), Le cardinal de Richelieu, abbé de Prémontré, Scherpenheuvel-Zichem, Abdij Averbode, 1986-'87-'88, 84 + 19 + 46 + 73pp., publié dans "Analecta Praemonstratensia" Tomes 62-64 (1986-'88), 25 Euro.
  161. VAN DIJCK L.C. O.Praem., La promotion de Michel Colbert au généralat de l'ordre de Prémontré (1666-1668) (suite), Averbode, 1989, pp.207-245, extrait de "Analecta Praemonstratensia" T.65 (1989), VG, 9 Euro.
  162. VAN DIJCK L.C. O.Praem., L'existence chimérique de l'abbé Henri II de Tongerlo (1207/1209), Averbode, 1990, pp.60-64, extrait de "Analecta Praemonstratensia" T.66 (1990), VG, 6 Euro.
  163. VAN DIJCK L.C., Le protocole du chapitre provincial de la Circarie de Bohème célébré à Schlägl en 1644, Averbode, 1970, pp.220-237, extrait des "Analecta Praemonstratensia" vol.46, 10 Euro.
  164. VAN DIJCK L.C., Un Ordo Monasterii non amputé dans un manuscrit de Prémontré, Averbode, 1958, 12pp., dédicacé, extrait de "Analecta Praemonstratensia" vol.34 (1958), 9 Euro.
  165. VAN DIJCK Leone Cyrillo (O.Praem.), Les origines du pouvoir de l'abbé général de l'ordre de Prémontré (1120-1177), Tongerlo, 1953, xxvii + 62pp., (excerpta ex dissertatione ad lauream in Facultate Iuris Canonici Pontificiae Universitatis Gregorianae), bel état, 25 Euro.
  166. VAN DYCK L.C. (O.Praem.), L'existence chimérique de l'abbé Henri II de Tongerlo (1207-'09), Averbode, 1990, pp.60-64, extrait des "Analecta Praemonstratensia" vol.66, 4,5 Euro.
  167. VAN DYCK L.C. (O.Praem.), Superior Backx van Tongerlo en het norbertijnse parochiepastoraat (1839-1868), Averbode, 1993, pp.79-106, overdruk uit "Analecta Praemonstratensia" vol.69 (1993), 8 Euro.
  168. VAN DYCK L.C., L'abbé général Despruets et la sécession des circaries belges (1572/74), Averbode, 1991, pp.287-297, extrait des "Analecta Praemonstratensia" vol.57 (1991), 7 Euro.
  169. VAN HEESCH H. O.Praem., Pater De Sany eerste norbertijn-missionaris in Zuid-Afrika, Grimbergen, 1949, 115pp.+ 3 buitentekstills. & 1 kaart, wat roestplekjes, goed, 20 Euro.
  170. VAN HULSEL Ambrosius, Repertorium Archivorum Averbodiensis Monasterii (a Ambrosio Van Hulsel compilatum), Brussel, ARA, 2000, x + 580pp., in folio, Reprint (Brussels, Algemeen Rijksarchief, Kerkelijk Archief 4945), VG, [weight: 3kg.], 60 Euro.
  171. VAN SPILBEECK I. (O.Praem.), S. Adrien & S. Jacques de l'ordre de Prémontré Martyrs de Gorcum ; Notices historiques, Bruxelles/ Tamines, Soc.belge de Librairie/ Duculot-Roulin, 1900, 138pp.+ 2 ills.hors texte, br.orig. (dos restauré), dans la série "Bibliothèque Norbertine", 23cm., bon état, 50 Euro.
  172. VAN SPILBEECK Ignace O.Praem., Vie de saint Norbert archevêque de Magdebourg, fondateur de l'Ordre de Prémontré ; Tableaux historiques du XIIe siècle (offerts à la jeunesse), Bruxelles/Tamines, Soc.belge de Librairie/Duculot-Roulin, 1898, 300pp.+ frontispice, dans la série "Bibliothèque Norbertine", reliure cart.moderne, 20cm., bon état, 40 Euro.
  173. VAN STRAATEN Werenfried (O.Praem.), Het witte leven - geest en gestalte van Tongerloo, Tongerloo, St.Norbertus Boekhandel, 1941, 197pp.met ills.van Kallist Fimmers + 20pp.buitentekstills. (foto's), linnen band, mooie staat, 20 Euro.
  174. VAN STRAATEN Werenfried O.Praem., Het witte leven, Tongerloo, St.Norbertus boekhandel, 1941, 198pp.+ 20pp.buitentekstills., met bandversiering van Kallist Fimmers, 15 Euro.
  175. VAN STRAATEN Werenfried O.Praem., Oostpriesterhulp - een aktie voor de kerk in nood, Tongerlo, 1961, 235pp., met geïll.stofwikkel, 10 Euro.
  176. VAN STRAATEN Werenfried O.Praem., Wo Gott weint, Recklinghausen, Georg Bitter, 1969, 208pp., 1st edition, softcover, VG, 10 Euro.
  177. VAN WAEFELGHEM Raphael O.Praem. (publ.), Status monasterii Parcensis (1280-1329), Bruxelles, Hayez, 1924, pp.221-383, br.orig., 23cm., bel état, extrait du "Bulletin de la commission royale d'histoire" t.LXXXVII, texte en latin (notes en français), 30 Euro.
  178. VAN WAEFELGHEM Raphael O.Praem., Répertoire des sources imprimées et manuscrites relatives à l'histoire et à la liturgie des monastères de l'Ordre de Prémontré, Bruxelles, Dewit, 1930, 382pp., br.orig., non coupé, signé avec dédicace par l'auteur, bel état, 65 Euro.
  179. VANSTEENE Fredegandus, Tongerloo - gids voor bezoekers [abdij], Tongerloo, 1947, 24pp.geïll., 6 Euro.
  180. VERLINDEN R., uit de geschiedenis van Neerpelt [over geschiedenis van de Norbertinessen te Neerpelt], Leuven, E.Warny, 1958, 20pp., overdruk uit "Pro Nostris" vol.23, 1958, 7 Euro.
  181. VERLINDEN Reg. O.Praem., Jubelspel ter gelegenheid van het zilveren Priesterjubileum van zeer eerwaarden Heer Ignatius H. Overman O.Praem. Pastoor te Voortkapel 1914-1939, Tongerlo, 1939, 16pp., [Jubelspel uitgevoerd door de kinderen en jeugdgroepen... ], 9 Euro.
  182. WALTMAN VAN SPILBEECK Fr. O.Praem., De abdij van Tongerloo geschiedkundige navorschingen, Lier/ Geel, Taymans-Nezy/ Biddeloo, 1888, 651pp.geïll.+ buitentekstills., 24cm., mooie halflinnen band (titel in goudopdruk op rug, orig.omslag mee ingebonden), stempeltje, mooie staat, 180 Euro.
  183. WAMBACQ B.N. O.Praem., De zeventig werken van Daniël, 16pp., overdruk uit "Ons geloof" (mei 1948), 8 Euro.
  184. WAMBACQ B.N. O.Praem., 'Eheyeh 'aser 'eheyeh, pp.317-338, dédicacé, extrait de la revue "Biblica" vol.1959 fasc.3 (1978), 12 Euro.
  185. WAMBACQ B.N. O.Praem., Het spreken in talen, 13pp., overdruk uit "Ons Geloof" nov.1948, 8 Euro.
  186. WAMBACQ B.N. O.Praem., La resurreccion, s.l., s.d., pp.83-106, in "Cultura Biblica", 8 Euro.
  187. WAMBACQ B.N. O.Praem., Le mariage de Ruth, Citta del Vaticano, Biblioteca Apostolica Vaticana, 1964, pp.449-459, extrait de "Mélanges Eugène Tisserant" vol.I, 8 Euro.
  188. WAMBACQ B.N. O.Praem., Les Massôt, pp.31-54, extrait de la revue "Biblica" vol.61 fasc.1 (1980), 8 Euro.
  189. WAMBACQ B.N. O.Praem., Les origines de la Pesah israélite, pp.206-224 & pp.301-326, extrait de la revue "Biblica" vol.57 fasc.2 & 3 (1976), 10 Euro.
  190. WAMBACQ B.N. O.Praem., L'unité littéraire de Bar., I-III, 8, 1959, pp.455-460, extrait de "Sacra Pagina - miscellanea biblica congressus internationalis catholici de re biblica" vol.I, 8 Euro.
  191. WAMBACQ B.N. O.Praem., Pesah - Massôt, pp.499-518, extrait de la revue "Biblica" vol.62 fasc.4 (1981), 8 Euro.
  192. WAMBACQ B.N. O.Praem., Teologia del libro di Geremia, pp.126-131, in "Rivista Biblica" 1959-2, 8 Euro.
  193. WEIDINGER Hermann Josef, Sühnepriester Jakob Kern, Graz, Styria, 1960, 87pp.+ 16pp.ills.out-of-text, 12 Euro.
  194. WELVAARTS Th. Ign. O.Praem., Geschiedenis van Corsendonck - met verscheidene steendrukplaten en eenige houtgravuren, "prachtuitgave in Elsevier letter" [2 delen], Turnhout, Glénisson & zonen, 1881, 2 delen (volledig): 263 + 294pp.geïll. + buitentekstplaten waarvan enige uitslaande, gebonden in halflinnen banden, goede staat, 240 Euro.
  195. WELVAARTS Th. Ign. O.Praem., Levensschets van Jacobus de Kort eersten prelaat der herstelde abdij van Postel-Molle, Helmond, Aug. Pellemans, 1891, 62pp.met vier illustraties buitentekst waarvan 3 uitslaande platen (portret, gouden kelk, Abdij van Postel & grondplan van den beneden- en bovenbouw der abdij), moderne linnen band, stempeltje, goede staat, zeldzaam, 50 Euro.
  196. WEYNS N.J. (O.Praem.), A propos des Instructions pour les clercs (De Institutione Clericorum) de Philippe de Harveng, Averbode, 1977, pp.71-79, extrait des "Analecta Praemonstratensia" vol.53, 7 Euro.
  197. WEYNS N.J. (O.Praem.), Het premonstratenser kloosterleven volgens Adam Van Dryburgh ("Adam Scotus"), Tongerloo, Norbertus Boekhandel, 1948, xvi + 134pp. (met 4pp.bibliografie), mooie staat, 27 Euro.
  198. WEYNS N.J. (O.Praem.), L'origine du tiers-ordre Prémontré, pp.163-184, extrait des "Analecta praemonstratensia" vol.60 (1984), 8 Euro.
  199. WEYNS N.J. (O.Praem.), Raso Goetghebuer, abt van Drongen (+ 1490), hagiograaf van Herman-Jozef ?, Averbode, 1981, pp.209-216, overdruk uit "Analecta Praemonstratensia" vol.57 (1981), 7 Euro.
  200. WEYNS N.J., Jean-Chrysostôme vander Sterre, abbé de Saint-Michel d'Anvers, Averbode, 1972, pp.94-123, extrait de "Analecta Praemonstratensia" vol.48, 10 Euro.
  201. WEYNS N.J., Le missel prémontré, Averbode, pp.203-225, extrait de "Analecta Praemonstratensia" vol.43 (1967), 10 Euro.
  202. WEYNS N.J., Monastère de Petegem-Deinze, Liège, 1980, pp.577-578, extrait de "Monasticon belge. Tome VII; province de Flandre orientale" 3e vol., br., 5 Euro.
    Bestellen - Order