LIMBURGENSIA
° May 2011
- A LAPIDE Cornelius S.J. [= VAN DEN STEEN Cornelis], Commentaria in Pentateucheum Mosis, Lutetiae Parisiorum, Sumptibus Roberti Foüet, 1630, [xvi] 1032 [xlii] [2]bl. pp., Editio ultima aucta & recognita, in-folio, text in latin, engraved vignet on titlepage, some foxing, cart.cover (spine in leather with engilded title), G, 450 Euro.
- A LAPIDE Cornelius S.J. [= VAN DEN STEEN Cornelis], Commentaria in quatuor prophetas maiores - Postrema ed. aucta et recognita, Antuerpiae [Antwerpen], apud Martinum Nutium [Nutius], 1634, [44], 1414, [113] pp.with ills., 35cm. (folio), engraved illustr.title-page, recent (+/-19 cy.) binding with marbled plates and leather spine, text in latin, good condition, cfr. De Backer & Sommervogel: vol.IV col.1515 nr.3bis, [Includes the Latin text of the Prophets. The commentaries on Jeremiah, Ezekiel and Daniel have illustrated title-pages], 350 Euro.
- ALENUS Willy D.F., HOW. US 82nd ARMRD RECCE BATTL. Oorlogsdagboek September 1944, Oostende, SAMIZDAT, 1998, 105pp.met buitentekstills., 21cm., 24 Euro.
- ANNAERT Rica & JACOBS Veerle, Graven naar graven - Het "Prinsenhof" te Kuringen-residentie van Loonse graven en Luikse prinsbisschoppen, Tentoonstellingscatalogus, Hasselt, Vrienden van het Stadsmuseum-Hasselt, 29 april-28 mei 1989, 71pp.rijkelijk geïll., in-4, mooie staat, 17 Euro.
- ANTEN Djef, Djef Anten, Hasselt, De Vrienden van het stedelijk museum Stellingwerff-Waerdenhof, Tentoonstellingscatalogus 3 okt.-23 dec.1992, 52pp.geïll., in-4, mooie staat, 13 Euro.
- ARCTOWSKI H. & RENARD A.-F., Notice préliminaire sur les sédiments marins recueillis par l'expédition de la "Belgica", Bruxelles, Hayez, 1902, 50pp. + carte dépliante en couleurs, 22cm., publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et autres mémoires publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique. Collection in-8o" Tome LXI (61), non coupé, qqs.rousseurs, W74528, 40 Euro.
- AUWERDA Richard, Johannes Gijsen - omstreden bisschop, Amsterdam, Becht, s.d.[+/- 1973], 189pp.+ 16pp.buitentekstills., 11,5 Euro.
- BAERTEN Jean, Harde Vlaamse koppen. De boeren van Voeren. Van de Middeleeuwen tot 1962, Sint-Genesius-Rode, Baerten, 1995, 112pp.geïll., 22cm., met samenvatting in het Frans en het Duits, mooie staat, 20 Euro.
- BAERTEN Jean, Voeren: 1921-1995. De Belgische democratie op drift, Sint-Genesius-Rode, Baerten, 1997, 206pp., 22cm., met samenvatting in het Frans, mooie staat, 24 Euro.
- BAILLIEN Camille, Mauritz Alofs - de belofte van 's-Grevenstede, Hasselt, De Limburgse Drukkerijen, 1963, 83pp.+ portret, 18cm., mooie staat, 20 Euro.
- BAILLIEN Henry (Bonnefant Paul, voorwoord), De oude stedelijke instellingen voor openbare weldadigheid te Tongeren, 1956, uit de reeks "Werken uitgegeven onder de auspiciën van de Bestendige Deputatie van Limburg" Nr.2 [overdruk voor de Federatie van Geschied-en Oudheidkundige Kringen van Limburg ; studie bekroond door het Henri Pirenne-Fonds], 127pp., 23 Euro.
- BAILLIEN Henry, Le Paweilhars de Tongres, Liège, 1952, 66pp., 25cm., extrait de l' "Annuaire d'histoire liégeoise" IV.5, 10 Euro.
- BAILLIEN Henry, Tongeren - België's oudste stad, Tongeren, Het Prisma, 1948, 80pp.geïll. met pentekeningen van Florent Ulrix, 15 Euro.
- BAILLIEN Henry, Tongeren - van Romeinse civilitas tot middeleeuwse stad, Assen, Van Gorcum, 1979, xxii + 185pp. & 19 ills.(waarvan enkele uitslaande kaarten), uit de reeks "Maaslandse Monografieën" vol.29, mooie staat, 23 Euro.
- BAILLIEN, H., Dokumenten over de Boerenkrijg uit het Tongers Stadsarchief, Hasselt, Provinciale Bibliotheek, 1959, 8pp., uit de reeks "Mededelingen van het Centrum voor Studie van de Boerenkrijg" Nr.14, 5 Euro.
- BAKELANTS Louis, Géographie littéraire du Limbourg, Liège, l'Horizon Nouveau, 1942, 80pp., dans la "Bibliothèque de la Cigale", qqs.rousseurs, bon état, 13 Euro.
- BALTHAZAR Herman & GOTOVITCH Jose, Camille Huysmans in Londen [in: Camille Huysmans geschriften en documenten, VII], Antwerpen, Standaard/ Ontwikkeling, 1978, 268pp.met buitentekstills., 24cm., gecart.band, stofwikkel, mooie staat, 23 Euro.
- BAUDSON Michel, SMETS Francis, STEVENS K.Guy, VAN JOLE Marcel & VAN MULDERS Wim, Hugo Duchateau, Brussels, Roularta Art Books, s.d. [1990's], 168pp., linnen band met geïll.stofwikkel [cloth with ill.dustwrapper], [in four languages: Nederlands, Deutsch, English, Français], 25 Euro.
- BEAUFAYS Ignace O.F.M., Attirances de l'Au-delà dans le P.Valentin Paquay, Bruxelles, La Lecture au Foyer, 1923, 12pp. + 4pp.ill.hors texte, br.orig. (usé), 7,5 Euro.
- BEAUFAYS Ignatius O.F.M., Het Aantrekkelijke van het Bovenaardsche in P.Valentinus Paquay Franciscaan, Brussel, La Lecture au Foyer, 1924, 20pp.+ 4 platen, stempeltje, 10 Euro.
- BECKERS B. & STEEGMANS R., De kwaliteit van de oppervlaktewateren in Limburg, Genk, Limburgs studiecentrum voor toegepaste ecologie- Centrum voor bosbiologisch onderzoek, 1979, 199pp.geïll., bib.ex., 9 Euro.
- BELLEFROID Paul, Limburgsche Tijdschriften en Dialecten, Gent, Siffer, 1906, 44pp.met 1 kaart, 22cm., overdruk uit de "Verslagen en Mededelingen van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde" jg.1906, 15 Euro.
- BERTRANDS Marc, Van gesticht tot College - De geschiedenis van het Sint-Jan Berchmansinstituut van Genk 1919-1994, Genk, 1994, 415pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, 25cm., mooie staat, 30 Euro.
- BLONDEEL Herman, DUCHATEAU Hugo & STOCKMANS Piet, Geschiedenis op het verkeerde been ; Herman Blondeel & Hugo Duchateau & Piet Stockmans, Tentoonstellingscatalogus : Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, 20 mei-10 september 1995, 4pp.(tekst) + 6pp.(ills.), gesigneerd door de 3 kunstenaars, 15 Euro.
- BOENDERS Frans, CLERINX Luc, DUCHATEAU Marcel & VERLOOVE Harry, Rik Hoydonckx [monografie], Gemeentekrediet, 1983, 160pp.rijkelijk geïll., Kunstmonografie uitgegeven t.g.v.de huldetentoonstelling te Hasselt Cultureel Centrum Galerie Tamara, (beperkte oplage: 800 ex.), als nieuw, 20 Euro.
- BOFFIN Wim, Wij waren jong maar,... [3 delen] I: Getuigenissen over de Tweede Wereldoorlog te Sint-Truiden, II+III: Getuigenissen over de Tweede Wereldoorlog in Zuid-West-Limburg, Sint-Truiden, Boffin, 1996, volledig in 3 vols.: 259 + 249 + 250pp.geïll., 30cm., mooie staat, 110 Euro.
- BOLLEN Robert & SEVERIJNS Piet, Lutgart van Tongeren (1182-1246), Dendermonde, Gilde van Sint-Lutgart, 2000, 135pp., 24cm., jaarboek 2000 van de Gilde van Sint-Lutgart, 17 Euro.
- BOONEN Martin & DANIELS Rik, Een huis voor de Heer. 150 jaar Parochiekerk Maaseik. Het orgel van de Sint-Catharinakerk, Maaseik, Kerkfabriek Sint-Catharina Maaseik, 1998, 84pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw./w., in oblong (21x22cm.), 20 Euro.
- BOSMANS J. & SWINNEN R., Tessenderlo, 24pp.geïll., themanummer in tijdschrift "De Tijdspiegel" Jrg.26 Nr.1 1971, 7,5 Euro.
- BOUTSEN P. O.F.M., Contra Camillum - Contra Camille Huysmans, Bruxelles, chez l'auteur, s.d.[+/- 1957], 44pp.avec qqs.ills., 21cm., br., bon état, L24661, 12 Euro.
- BRANTS M. ( Stokkem 1865 - 1952 Schaarbeek), Schets van een voorgeschiedenis der kultuur in Vlaanderen - Van den primitieven mensch tot den Frankischen mensch, Brussel, Manteau, 1943, 110pp., uit de "Basis-reeks" Nr.17, wat roestplekjes, goed, 10 Euro.
- BREPOELS Jaak, Het lager onderwijs in de Provincie Limburg (1815-1830), Hasselt, 1975, 375pp.met enige tabellen en ills., uit de reeks "Werken uitgegeven onder de auspiciën van de Bestendige Deputatie van de Provincie Limburg" Nr.18, 25 Euro.
- BREPOELS Jaak, Het lager onderwijs in de Provincie Limburg (1815-1830), Assen, Van Gorcum, 1976, 385pp.met enige tabellen en ills., 23cm., in de reeks "Maaslandse monografieën", 2 stempeltjes, enkele roestvlekjes, zoniet goede staat, L69663, 24 Euro.
- BREPOELS Jaak, Het lager onderwijs in de Provincie Limburg (1815-1830), Hasselt, 1975, 375pp.met enige tabellen en ills., uit de reeks "Werken uitgegeven onder de auspiciën van de Bestendige Deputatie van de Provincie Limburg" Nr.18, ex.bibl., 20 Euro.
- BROECKAERT Norbertus O.F.M., Mgr. Trudo Jans - een Limburgsch martelaar, Leuven, Davidsfonds, 1932, 181pp.+ 14 pp.ills., 10 Euro.
- BROM Gerard, Alfons Ariëns [2 delen], Amsterdam, Urbi et Orbi, 1941, 2 vols.: xv + 631 + 741pp.+ buitentekstills., linnen banden met stofwikkel, 45 Euro.
- BROUNS Theo (AUGUSTEYNEN A., inl.), Theo Brouns, Brussel, Boekengilde Brederode, 1951, 239pp.+ portret & 2pp.facsimiles, 21cm., linnen band met wat gebruiksslijtage, in de reeks "Den vaederlandt getrouwe" deel 2, goed, 40 Euro.
- BUCKINX Jos (samenstelling) & MATTHIJS André (ills.), Virga-Jessefeesten Hasselt (strip), Hasselt, V.Z.W.Sportpromotie, 1989, 48pp.geïll. (beeldverhaal), in oblong, 9 Euro.
- BUNKENS Maurice, 75 jaar Davidsfonds Bilzen, Bilzen, 1986, 63pp., 9 Euro.
- BUNTINX J. & GYSSELING M., Het oudste goederenregister van Oudenbiezen (1280-1344) - deel I.Tekst, Tongeren, G.Michiels, 1965, 359pp., uit de reeks "Nomina Geographica Flandrica" vol.11 (Onomastica Neerlandica), gesigneerd door auteur, 30 Euro.
- BUNTINX, Willy, Inventaris van het archief van de abdij van Hocht (Lanaken), Brussel, Algemeen Rijksarchief, 1970, v + 30pp., 30cm., L17796, 14 Euro.
- BURNET, Albert, Belgique : Le nouveau Musée Gallo-Romain à Tongres, mai 1995, pp.46-53 dans la revue " Archéologia " N 312, 5 Euro.
- BUSSELS J., Hechtel en Eksel tijdens de Eerste Wereldoorlog en het interbellum. Een kroniek, Hechtel-Eksel, Bussels, 1998, 232pp.geïll., 30cm., 40 Euro.
- BUSSELS J., Tongeren in de Tweede Wereldoorlog. Een kroniek, s.l., Bussels, 2000, 348pp.geïll., 30cm., 50 Euro.
- BUSSELS M., Le chateau de Ryckel [Rijkel], s.l., Association Royale des demeures historiques de Belgique, s.d., 20pp.avec 9 ills., état de neuf, 9 Euro.
- CAUBERGHS Bertinus, Den Teut, s.l., 1964, pp.799-876 waarvan 7pp.ills., in-4, jubileumnummer (april-dec.1964) van tijdschrift "Natura-Limburg", rug hersteld, 18 Euro.
- CAUCHIE Alfred, La querelle des investitures dans les diocèses de Liège et de Cambrai. Deuxième partie: le schisme (1092-1107), Louvain / Paris, Peeters / Paris, 1891, 218pp., 25cm., dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux publiés par les membres des conférences d'histoire et de philologie" 1e série fasc.4, br.orig. (restaurée), ex.bibl. (cachet, étiquette de bibl.sur dernière page), qqs.rousseurs, texte en bon état, R74355, 40 Euro.
- CEYSENS Willy, Sculpturen - Willy Ceysens, Hechtel, W.Ceysens, 1994, 214pp.rijkelijk geïll., linnen band en stofwikkel, beperkte oplage 2.000ex., 35 Euro.
- CEYSSENS J. l'abbé, Les doyens ruraux dans l'ancien diocèse de Liège, Liège, 1895, 69pp., br.orig., extrait du "Bulletin de la Société d'art et d'histoire du diocèse de Liège" T.IX, 25 Euro.
- CEYSSENS Lucien (O.F.M.), Lettres de Jean Opstraet, professeur à Louvain, à son collègue Jean Libert Hennebel, en mission à Rome (1694), Bruxelles/Rome, 1986, pp.167-206, extrait du "Bulletin de l'Institut historique belge de Rome" fasc.55-56, [J.Opstraet, 1651, Beringen], 9 Euro.
- CHAMPAGNE Bert, Podium - Centraal toneel Limburg 1972-1987 ; de vlag die meer dan één lading dekte [Het verhaal van een onvermijdelijke toneel(r)evolutie in Hasselt], Hasselt, Eigen beheer, 1987, 88pp.geïll., gesigneerd met opdracht, 17,5 Euro.
- CHAPEAVILLE Johannes & OLEANUS Carolus & BEECKMAN Gerardus, Historie van het leven der heyliger Maechden Harlindis ende Relindis, uut de legende int cortste ende ghetrouwelijckste overgestelt [facsimile-uitgave van het handschrift uit 1596], Maaseik, Documentatiecentrum Maaseik, 1997, 40pp.facsimile-uitgave van het oorspronkelijke handschrift uit 1596, 16cm., 14 Euro.
- CLAASSEN A.(toelichtingen) & CLAES Edgard (ill.), Achel vroeger, Achels Gemeentebestuur, 1974, [+/- 100] pp.geïll., in oblong (22x30cm.), mooie staat, zeldzaam, 30 Euro.
- CLAASSEN A., De familie Simons te Achel, Maaseik, s.d., 16pp.met enkele ills., 10 Euro.
- CLAASSEN A., De vondsten van Eigenbilzen, Maaseik, Van Der Donck, 1965, 27pp., 24cm., overdruk uit "Limburg" jg.64 nr.5-6, gesigneerd door de auteur, enkele aantekeningen, 10 Euro.
- CLAES Alfons & ROMBAUT Francesca, 150 jaar Zusters Ursulinen in Heusden (24 september 1854 - 24 september 2004), Heusden, 2004, 88pp.geïll., in-4, mooie staat, 20 Euro.
- CLAESSENS J.C., Schets van Maaseik vroeger -nu en straks, Maaseik, 1970, 40pp.geïll., 8 Euro.
- CLERINX L. & DETHIER H., Vandereycken [Robert], Hasselt, Concentra, 1972, 197pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, 34cm., mooie staat, 50 Euro.
- COENEN Alex (samenst.), Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift - Jaargang I, 1972, Hoeselt, 168pp., in-4, 25 Euro.
- COENEN Jozef, Een onbekende Limburgse heilige : Ida van Boolen, Maaseik, Van der Donck, 1952, 100pp.+ 8pp.buitentekstills., met opdracht van auteur, mooie staat, 23 Euro.
- Collectif, Annales de l'Académie d'archéologie de Belgique. Tome XXII (2e série t.2), Anvers, Buschmann, 1866, 613pp.+ planches hors-texte, 22cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en cuir avec titre doré), feuilles de garde marbrées, qqs.rouseurs, bon état, [contient e.a.: SCHAEPKENS Arnaud, La grande commanderie de l'ordre Teutonique de Vieux-Joncs, pp.55-70 // THYS Ch.-M.-T., L'église Notre-Dame à Tongres, pp.169-415 avec figures dans le texte + 19 planches hors-texte dont 2 en couleurs // DE BORMAN C., L'enceinte actuelle de Tongres a-t-elle une origine romaine?, pp.503-508 // JANSEN Gerard, Les anciennes banques de Tongres, pp.515-550 // etc.], 130 Euro.
- Collectif, Annales de l'Académie d'archéologie de Belgique. Tome XXV (2e série t.5), Anvers, Buschmann, 1869, 687pp.+ quelques planches hors-texte, 22cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en cuir avec titre doré), feuilles de garde marbrées, qqs.rouseurs, bon état, [contient e.a.: THYS Ch.-M.-T., Broderies et tissus anciens trouvés à Tongres, pp.17-26 + 3 planches en couleurs // VARENBERGH Emile, Les relations des Pays-Bas avec le Portugal et l'Espagne d'après un écrivain du XVIIe siècle, pp.157-228 // BUDDINGH D., Feesten en feestijden. Natuur-, kerk- en volksfeesten in oorsprong en beteekenis, pp.229-425 // + 7 articles sur Anvers par L.Torfs, etc.], 80 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XXXIX (1955), Liège, 1955, xix + 243pp.+ 48 ills.hors-texte, non coupé, br.orig., bel état, contient e.a. GRANDSARD André, Histoire du grand séminaire de Liège jusqu'au milieu du XVIIe siècle (pp.86-185), KESTERS Hubert: Notice sur la Vita Trudonis (pp.187-204), ...], 40 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLII (1961), Liège, 1961, xix + 123pp.+ 34 ills.hors-texte, br.orig., non coupé, bel état, [contient e.a. DISCRY Fernand : La clé magistrale de Couvin et le fisc liégeois pp.63-86 & Van Rooijen Henri O.S.C.: Les origines des croisiers pp.87-113, ...], 30 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLI (1959), Liège, 1959, xix + 245pp.+ 32 ills.hors-texte, br.orig., bon état, [contient e.a. DISCRY Fernand : L'ancien archidiaconé de Huy (pp.1-72), HERESWITHA : Le monastère des chanoinesses régulières du Saint-Sépulcre à Malmédy 1627-1798 (pp.97-163) & CEYSSENS L.: Mathias Hauzeur et le jansénisme (pp.165-194),... ], 40 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XXXVII (1951), Liège, 1951, xviii + 106pp.+ 3 planches hors-texte, non coupé, br.orig., bel état, [contient e.a.: YERNAUX Jean, Guillaume Coquelet sculpteur à Liège au XVIIe siècle (pp.1-25) & MALHERBE Georges, Les rituells liégeois (pp.27-81)], 30 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome LI 1975 (exercice 1971-1975), Liège, 1975, 82pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient SCHUMACHER J., Sigebert de Gembloux 'Vita et passio' sancti Theodardi episcopi et martyris, pp.1-43 & DEBLON A., Les visites archidiaconales du Concile d'Ouffet, pp.45-80], 25 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLVIII (1968), Liège, 1968, xix + 100pp.+ 38 ills.hors-texte, non coupé, br.orig. (peu taché), bel état, [contient e.a. DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph, Notes pour servir à l'étude des oeuvres d'art du Limbourg (pp.1-21 + 31 planches), GENICOT Luc-Fr., L'église romane du 'Village gris' Seilles (pp.41-73 + 7 planches hors-texte), ...], 30 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XL (1958), Liège, 1958, xix + 209pp.+ 20 ills.hors-texte, br.orig., bel état, [contient e.a. HANSOTTE Georges: Inventaire analytique des chartes de l'abbaye de la Paix-Dieu à Jéhay-Bodegnée 1238-1496 (pp.1-96), JACQUES François: Le concile liégeois de Ciney en 1497 (pp.119-150) & RUWET Joseph: La population de Saint-Trond en 1635 (pp.151-193),... ], 40 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'art et d'histoire du Diocèse de Liège - Tome III (1883), Liège, Grandmont-Donders, 1883, xii + 195pp., reliure cart., bel état, [contient: CRAHAY L.: De la dévolution et de la mainplévie dans le droit coutumier liégeois (pp.1-32), KURTH G.: Nouvelles recherches sur saint Servais (pp.33-64), VANDRIKEN L.: Horion-Hozémont notice historique (pp.65-134), DUBOIS chanoine: Quelques mots sur les Agnus Dei (pp.135-164) & DEJACE Ch.: Une famille rurale du XVIIIe siècle au pays de Liège (pp.165-194)], 50 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'art et d'histoire du Diocèse de Liège - Tome IV (1886), Liège, Grandmont-Donders, 1886, xv + 231pp., reliure cart., bel état, [contient e.a.: SCHOOLMEESTERS E.: Chronique du couvent des Clarisses à Liège (pp.51-96), DANIELS P.: La numismatique de Vogelsanck (pp.123-132), DE RYCKEL A.: Le village de Tilff (pp.133-176), GRANDMAISON L.: La collégiale de Huy (pp.199-229)], 50 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'art et d'histoire du Diocèse de Liège - Tome V (1889), Liège, Grandmont-Donders, 1889, xii + 502pp., reliure cart., bel état, [contient e.a.: DE RYCKEL A.: Histoire de la bonne ville de Waremme (pp.1-186 avec une carte), HABETS J.: Note sur un monument romain trouvé à Berg près de Tongres (pp.201-210), LAHAYE L.: Etude sur l'abbaye de Waulsort de l'Ordre de Saint-Benoit (pp.211-501)], 70 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société royale d'Archéologie de Bruxelles - octobre 1951, Bruxelles, 1951, 51pp.avec ills., in-4, bel état, contient: CALBERG M.: Tissus et broderies attribués aux saintes Harlinde et Relinde (pp.1-26 avec 21 figures + 1 hors-texte), DE BORCHGRAVE D'ALTENA J.: A propos de "L'art mosan" (pp.27-42 avec 24 figures) & TERLINDEN Vcmte: Considérations sur l'histoire de l'Ancien Pays de Liège (pp.43-51)], 17 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société Scientifique & Littéraire du Limbourg - 33e volume, Tongres, Impr.Collée, 1915, 247pp., 30 Euro.
- Collectif, Chronique Archéologique du Pays de Liège : Année 15(1924) Nr.5 [16pp.] 20(1929) Nr.5 [16pp.] & 22(1931) Nr.1 [24pp.] & 23(1932) Nr.3 [20pp.] & 26(1935) Nr.2 [16pp.], Nr.4 [16pp.], prix par numéro:, 6 Euro.
- Collectif, Hommage International aux frères Hubert et Jean van Eyck. Monument érigé en 1913 à l'occasion de l'Exposition Universelle et Internationale de Gand, Gand, Van Doosselaere, 1914, 63pp.avec ills.hors-texte, 23cm., qqs.rousseurs, bon état, 20 Euro.
- Collectif, Les Mélophiles, Vol.34 (bulletin de la section scientifique et littéraire), Hasselt, Société chorale et littérale des Mélophiles de Hasselt 1898, 113pp. + 2 planches, bel état, 30 Euro.
- Collectif, Revue "Les Mélophiles de Hasselt" Vol.23, Hasselt, Société chorale et littéraire des Mélophiles de Hasselt, 1886, 162pp., 30 Euro.
- Collectif, Revue "Les Mélophiles de Hasselt" Vol.24, Hasselt, Société chorale et littéraire des Mélophiles de Hasselt, 1888, 163pp., 30 Euro.
- Collectif, Revue "Les Mélophiles de Hasselt" Vol.26, Hasselt, Société chorale et littéraire des Mélophiles de Hasselt, 1890, 209pp., 30 Euro.
- Collectif, Revue "Les Mélophiles de Hasselt" Vol.29, Hasselt, Société chorale et littéraire des Mélophiles de Hasselt, 1893, 151pp., couv.réparée, 30 Euro.
- Collectif, Revue "Les Mélophiles" - Bulletin de la section scientifique et littéraire ; 38 vol., Hasselt, Société chorale et littéraire "Les Mélophiles de Hasselt" 1904, 139pp. + carte dépliante, bel état, 30 Euro.
- Collectif, Revue "Mélophiles de Hasselt" - Bulletin de la section scientifique et littéraire ; Vol.39, Hasselt, Société chorale et littéraire "Les Mélophiles de Hasselt" 1907, 128pp., 30 Euro.
- COLLEN J., Beschrijvende en verklarende gids van de Haspengouwroute rond Borgloon, s.l., Streekontwikkeling Zuid-Limburg, 1977, 192pp.geïll., 21cm., 16 Euro.
- COLSON M., De rapporten van de kantonkommissarissen (1797-1800) - deel I : Maaseik, Maastricht, Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap [uitgave N 5], 1970, 189pp., mooie staat, 17 Euro.
- CONINCKX D., De politieke elite in Limburg (1936-1946), s.l., 1905, 63pp., 24cm., overdruk uit "Het Oude Land van Loon" jg.50, 10 Euro.
- Conseil Provincial du Limbourg, Procès-Verbaux des Séances : session ordinaire de 1920 & Sessions extraordinaires de 1919-1920, Hasselt, Conseil Provincial de Limbourg s.d.(1920), 308 + XIpp. ( bon état), 22,5 Euro.
- CORNET N.-J., Notices historiques sur l'ancienne congrégation des Pénitentes-Récollectines de Limbourg, Sint-Truiden, Instituut voor Franciscaanse Geschiedenis, 1995, 288pp., vol.5 in "Instrumenta Franciscana", [reprint de l'édition originale], 25 Euro.
- CORNET N.J., Vie et opuscules spirituels de la vénérable Mère Jeanne de Jésus, Réformatrice du Tiers-ordre de saint-François et fondatrice des Pénitentes Récollectines de Limbourg, d'après le r.p.Mars récollet, et les archives de l'ancien couvent de Dolhain-Limbourg, Tournai, Casterman, 1864, iv + 197pp.+ frontispice et page de titre gravée, Edition originale, 19cm., br.orig. (dos restauré), peu commun, 45 Euro.
- COX Pierre, Pierre Cox en Tijdgenoten, Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, Tentoonstelling 2 febr.-17 maart 1991, 52pp.geïll., in-4, mooie staat, 13 Euro.
- CRAUWELS Huib, De Kempense steenkolen, Brussel, Grammens, 1984, 88pp., in de reeks "Aktueel" nr.9, 10 Euro.
- CUPERS José, Zicht op zee, s.l., eigen beheer, 1993, 221pp.met enkele ills., 20 Euro.
- CUPPENS Jaak (ed.), Witboek van de volksunie over Zwartberg, Beringen, Cuppens, s.d. [+/- 1966], 31pp.geïll., 23cm., goede staat, 12 Euro.
- DAENEN Jean, Van Bilzerse emigrant tot Genkse immigrant, s.l., Daenen, 2005, 296pp.geïll., 24cm., gesigneerd met opdracht door de auteur, mooie staat, 30 Euro.
- DANIELS G. & SNAGERS W., Aldeneik architectuur en historie, Maaseik, 1975, 135pp.geïll. (o.a. met enkele uitvouwbare platen), 32cm., 27 Euro.
- DARIS J., Notice sur Cortessem, pp.89-235, Reprint (Bruxelles 2001) ; Extrait des "Notices historiques sur les églises du diocèse de Liége" tome X (Liège 1892), bel état, 20 Euro.
- DARIS J., Notice sur Hex, Louvain-Bruxelles, 1873, pp.385-406, extrait des "Analectes pour servir à l'histoire ecclésiastique de la Belgique" T.X (1873), 14 Euro.
- DARIS J., Notice sur Wellen (90pp.) & Notes sur les établissements & les fondations d'instruction au diocèse de Liège (93pp.), Bruxelles, 2001, 183pp., bel état, Reprint (extrait de "Notices historiques sur les églises du diocèse de Liège. Tome VII", Liège 1876), 20 Euro.
- DARIS Jos., Notice sur la bonne ville de Beeringen, Bruxelles, 2001, 59pp., Reprint, (extrait des "Notices historiques sur les églises du diocèse de Liége" tome III, Louvain, 1872), 10 Euro.
- DARIS Joseph, Histoire du diocèse et de la principauté de Liège pendant le XVIIe siècle. Tome 2, Liège, Demarteau, 1877, 449pp., cart. & dos en toile (réparé, qqs.taches), texte en bel état, [ce volume traite les périodes de Maximilien-Henri de Bavière (1650-1688), de Jean-Louis d'Elderen (1688-1694) & de Joseph-Clément de Bavière (1694-1723)], 60 Euro.
- DARIS Joseph, Histoire du diocèse et de la principauté de Liège [7 tomes], Bruxelles, Culture et Civilisation, 1980, Complet en 7 tomes: xxxviii,760 + xvii,710 + xxvi,712 + xiii,698 + xxiv,399,449 + xxv,442,427 [iii] + 326,lxvii,481,209 pp.+ 2 cartes dépliante (t.2 & 4), reliures en toile, jaquettes illustrées, 22cm., bel état, [contient; 1: De l'origine au XIIIe siècle, 2: XIII-XIV siècles, 3: XV siècle, 4: XVI siècle, 5: XVII siècle, 6: 1724 à 1852 1ère partie, 7: 1724 à 1852 2ème partie], 400 Euro.
- DARIS Joseph, Notes sur les établissements & les fondations d'instruction au diocèse de Liège, Brussel, 1999, pp.165-256, Reprint (extrait de "Notices sur les églises du diocèse de Liège. Tome VII", Liège 1876), 13 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte), Notes pour servir à l'étude des oeuvres d'art du Limbourg, 119pp.+ 76 ill.hors texte, Liège, 1964, non coupé, bel état, 22,5 Euro.
- DE BRUYNE Luc, Paul Vandermeulen (1893 Bree/ +1975 Achel) Van frontaalmoezenier tot monnik, Antwerpen, De Nederlanden, 1993, 328pp.geïll., met opdracht, 20 Euro.
- DE CORSWAREM Guil.-Jos., Mémoire historique sur les anciennes limites et circonscriptions de la Province de Limbourg, Hamont-Achel, Documentatiecentrum Bussels, 1998, 597pp.avec.ills., 24cm., dans la série "Limburgse studies en herdrukken" nr.2, ré-édition de l'édition originale de 1857, bel état, 50 Euro.
- DE CORSWAREM P., De Lieve Vrouwe-kerk of Kollegiale kerk van Tongeren, Peer, College Peer, 1924, 11pp., 21cm., in de reeks "Kunst Adelt" jg.2 n.4 (april 1924), goede staat, 10 Euro.
- DE CORSWAREM Paul (ridder), De liturgische boeken der kollegiale O.L.Vr.-Kerk van Tongeren vóór het Concilie van Trente, Gent, Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde, 1923, 291pp., onopengesneden, 23cm., Uitgave van het Salsmans-Fonds nr.1, 70 Euro.
- DE DIJN C.G. (cat.), Begijnhoven in de provincie Limburg, Sint-Truiden, Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 1973, 36pp.waarvan 6pp.ills., in-4, in de reeks "Kunst en oudheden in Limburg" vol.2, [Tentoonstelling: Hasselt, Kredietbank, 4-21 okt.1973], 12 Euro.
- DE DIJN C.G. (cat.), Sint Hubertus in Limburgse bedehuizen, Hasselt, Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 1972, 75pp.+ 4pp.ills., in-4, in de reeks "Kunst en oudheden in Limburg" vol.1, [Tentoonstelling: As, Sint-Aldegondiskerk, 20 okt.-7 nov.1972], 15 Euro.
- DE DIJN C.G. (red.), Kerkelijk kunstbezit van de Sint-Pieters-Bandenparochie van Beringen, Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor Religieuze Kunst, 1978, 44pp.met 13 ills., in-4, in de reeks "Kunst en oudheden in Limburg" vol.20, [Catalogus van tentoonstelling: Beringen, Sint-Pieters-Bandenkerk, 3-18 juni 1978], 10 Euro.
- DE DIJN C.G. (red.), Oude kunst uit de Belgisch-Limburgse Maasvallei, Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor Religieuze Kunst, 1974, 18pp., in-4, in de reeks "Kunst en oudheden in Limburg" vol.5, [Catalogus van tentoonstelling: Rekem, Museumkerk, 7 juli-30 sept.1974], 9 Euro.
- DE JONG Domien, Hoe Peter Van Eijnatten de kluis te Achel stichtte - ik sta er van te kijken... (tekst en documenten 1686 - 24 januari - 1986), Achel, Achelse Kluis, 1986, 84pp.geïll., 25cm., gecart., mooie staat, 18 Euro.
- DE JONG Domien, Momenten uit drie eeuwen kluishistorie [over Achel], Achelse Kluis, 1973, 216pp.rijkelijk geïll. + bijgevoegd 2 uitvouwbare kaarten, mooie staat, 20 Euro.
- DE RAS Joseph, Mémoire historique, diplomatique et critique sur la Souveraineté du Prince-Evêque de Liège dans la ville de Maestricht avant la Promulgation de l'Ancienne Charte (1283), Maestricht, Boosten & Stols, 1897, 73pp., br., bon état, 25 Euro.
- DE SCHAETZEN Philippe (Chevalier), La tombe belgo-romaine de Riempst, Liège, 1950, pp.37-60 avec 7 fig., extrait du "Bulletin de 'l'Institut archéologique liégeois" T.67, 10 Euro.
- DE VROEDE M., De Belgisch-Limburgse pers van 1830 tot 1860, Leuven/ Paris, Nauwelaerts (Béatrice-), 1963, 226pp., gesigneerd met opdracht door auteur, 24cm., in de reeks "Interuniversitair Centrum voor hedendaagse geschiedenis. Bijdragen" vol.28, 30 Euro.
- DE WEERDT Denise & GELDOLF Wim, Camille Huysmans - Geschriften en Documenten: deel I.: C. Huysmans in Brussel, Antwerpen/ Amsterdam, Ontwikkeling/ Standaard, 1974, 145pp.geïll., gecart.band met stofwikkel, 25cm., 20 Euro.
- DE WEERDT Denise & GELDOLF Wim, Camille Huysmans en de cultuur [in: Camille Huysmans geschriften en documenten, VI A], Antwerpen, Standaard/ Ontwikkeling, 1979, 286pp.met buitentekstills., 24cm., gecart.band, stofwikkel, mooie staat, 25 Euro.
- DE WILDE Maurice, Het mijnalarm. Een dossier, Lier, Van In, 1966, 127pp., 18cm., mooie staat, 14 Euro.
- DEMAL, J., L'avouerie de Saint-Trond - Episode de l'histoire de cette ville, Saint-Trond, Vanwest-Pluymers, s.d.[1857], 80pp., br.orig. (restauré), rare, 45 Euro.
- DEMETER Carine (fotografie), Over leugens en waarheden - een fotografische documentaire reportage van de vrije kindertheatervoorstellingen in het C.C.Hasselt seizoen 1991-1992 naar aanleiding van de 20-jarige viering van het Cultureel Centrum Hasselt seizoen 1992-1993, Hasselt, Cultureel Centrum, 1992, 63pp.geïll., in oblong, tentoonstellingscatalogus, 7,5 Euro.
- DERIX Govert H.M. & SEELEN Paul J.M.M., Enterprising Limburg - Ondernemend Limburg (België, La Belgique, Belgium), Leeuwarden /Maastricht, Eisma Publishers, 1990, 304pp., mooie staat, gecart.band met stofwikkel, [meertalig], 25 Euro.
- DERIX Jan, Met het gezicht naar het volk ; meer dan 1400 getuigenissen van priesters en ex-priesters in het bisdom Roermond, DT produkties, 1989, 325pp., 13 Euro.
- DERMITZAKI Maria, Grieken in Limburg / Ellines sto Limbourgo. Een halve eeuw migratie en integratie door de ogen van zij die het meemaakten, s.l., Epo, 2010, 272pp.rijkelijk geïll., 27cm., mooie staat, [eentalig: Nederlands], L73743, 35 Euro.
- DESSERS Bert, Naar Borgloon..., s.l., Privé-uitgave, s.d. [+/- 1990's?], 104pp.geïll., 30cm., zeldzaam, ["uittreksel uit een dagboek 'Marieke en ik'", dagboek over de Tweede Wereldoorlog vnl. m.b.t. Borgloon], 24 Euro.
- DILLEN Karel, Theo Brouns en de terreur in Limburg, Antwerpen, Dillen, s.d., 23pp., 22cm., 13 Euro.
- DIONYSIUS CARTUSIENSIS [DIONYSIUS VAN LEEUWEN, DIONYSIUS VAN RIJCKEL] O.Cart. (EMERY Kent, ed.), Dionysii Cartusiensis Opera selecta. Tomus I: Prolegomena: Bibliotheca manuscripta - Ia: Studia bibliographica (Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis, 121), Turnhout, Brepols, 1991, 368pp., 25cm., in the series "Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis" vol.121, editor's cloth with gilt lettering, VG, ISBN 2-503-04211-4, (introduction in English, text in Latin), 100 Euro.
- DIONYSIUS CARTUSIENSIS [DIONYSIUS VAN LEEUWEN, DIONYSIUS VAN RIJCKEL] O.Cart. (EMERY Kent, ed.), Dionysii Cartusiensis Opera selecta. Tomus I: Prolegomena: Bibliotheca manuscripta - Ib: Studia bibliographica (Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis, 121a), Turnhout, Brepols, 1991, pp.369-866, 25cm., in the series "Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis" vol.121a, editor's cloth with gilt lettering, VG, ISBN 2-503-04213-8, (introduction in English, text in Latin), 135 Euro.
- DIONYSIUS VAN RIJKEL, PSEUDO-AUGUSTINUS & ANEAS SILVIUS PICCOLOMINI (HEIREMAN K. S.J., inleiding), Alosti in Flandria anno MoCCCCoLXXIII. Facsimile van de drie oudste Zuidnederlandse drukken (Aalst 1473), Aalst / Brussel, Dirks Martenscomité / Koninklijke Bibliotheek Albert I / Gemeentekrediet, 1973, complete in 4 vols. in editor's cart.slipcase: 114 + 56 + 48 + 64pp., 23cm., softcover, vol.2-4: printed in red and black & pages uncut, new condition, [contains: vol.1: Introduction in Dutch, French, German and English; vol.2-3-4: facsimile-edition of the first three incunabels printed in the Low Countries by Dirk Martens (Aalst, 1473): Dionysius van Rijkel, "Speculum conversionis peccatorum" & Pseudo-Augustinus, "Manuale de salute sive aspiratione animae ad deum" & Aenaes Silvius Piccolomini, "De duobus amantibus"], 45 Euro.
- Divers authors, Günter-Karl Scholz. Tijdseinen - Signes du temps - Zeitzeichen (Schilder en beeldhouwer, peintre et sculpteur, Maler und Bildhauer), Beringen, G.K. Scholz, 1986, 100pp.with 15 ills.in colour & 66 ills.in bl/w, signed with dedicace by the artist Scholz, cart.cover, 24cm., VG, [drietalig - trilingue, trilingual], 35 Euro.
- DIVERSE AUTEURS (& JUDO Paul, voorwoord), De Hasseltse Virga Jesse en haar kerk, Hasselt, Comité Zevenjaarlijkse Virga-Jessefeesten, 1982, 182pp.richly ill.in colour & bl/w., cart.cover, VG, 30 Euro.
- DIVERSE AUTEURS (KEERSMAEKERS A., samenstelling), Taxandria descripta - Het beeld van de Kempen in de schilderkunst, pp.73-115 geïll., themanummer in het tijdschrift "Vlaanderen" (jg.28) Nr.169 maart-april 1979, 12,5 Euro.
- DIVERSE AUTEURS [GUFFENS G.E.], Godfried Guffens 1823-1901, Hasselt, Cultureel Centrum, 1981, 121pp.geïll.+ 1 uitvouwbare genealogische tabel, Catalogus n.a.v. de tentoonstelling te Hasselt (Galerij Tamara Cultureel Centrum), 14 maart-12 april 1981, D/1981/2705/01, 24 Euro.
- Diverse auteurs, 25 jaar jonge balie Tongeren, Tongeren, 1985, 125pp.geïll., 24cm., in de reeks "Conferentie van de jonge balie Tongeren" nr.25, 23 Euro.
- Diverse auteurs, 25 jaar openluchtmuseum Bokrijk 1953-1978, Antwerpen, 1978, 283pp.+ buitentekstills., themanummer van tijdschrift "Volkskunde" Jg.79 nr.2/3, stofwikkel, mooie staat, [Bokrijkse berichten, vol.XV], 25 Euro.
- DIVERSE AUTEURS, 50 jaar kerken in de Familiekerk (uitgegeven t.g.v. het 50-jarig bestaan van de H.Familiekerk in Venlo), Venlo, 1989, 144pp.geïll., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 18,5 Euro.
- Diverse auteurs, 90 jaar Christelijke Mutualiteit Bilzen (1891-1981), Hasselt, Verbond van Kristelijke Mutualiteiten Limburg, s.d., 31pp.geïll., 22cm., in de reeks "Geschiedenis van de plaatselijke afdeling" nr.2, 10 Euro.
- Diverse auteurs, Academiae Analecta [AWLSK Jg.45 (1984) Nr.2], Brussel, Paleis der Academiën, 1984, 133pp.geïll. + 10 buitentekstplaten, 26cm., in de reeks "Mededelingen van de Koninklijke Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Letteren" jg.45 nr.2, goede staat, [bijdragen in het Nederlands; bevat o.a. BUDNY M., The Anglo-Saxon embroideries at Maaseik: their historical and art-historical context, pp.55-133], B72145, 20 Euro.
- Diverse auteurs, Album Dr. M. Bussels, Hasselt, Federatie der geschied- en oudheidkundige kringen van Limburg, 1967, 669pp.+ frontispice (portret) en enige buitentekstills., 25cm., onopengesneden, mooie staat, beperkte oplage van 600 ex., [bevat 60 artikels, alle m.b.t. Limburg, en aangeboden aan M.Bussels, conservator van het Rijksarchief en voorzitter van de vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België], 75 Euro.
- Diverse auteurs, Alfons Martens - Huldeboek, Hasselt, Maris, +/-1977, 133pp.+ portret in kleur & platen buitentekst, gecart.band met goudopdruk, 25cm., goede staat, [bijgevoegd; folder "Hulde Alfons Martens - Eucharistieviering Cultureel Centrum Hasselt 20 november 1977", 13pp.], 27 Euro.
- Diverse auteurs, Bijdragen tot de geschiedenis van Brustem (in "Het oude land van Loon" jaargang XXX (30) 1975 Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), Hasselt, 1975, 488pp.geïll.+ uitvouwbare kaart & genealogische tabel, mooie staat, 40 Euro.
- Diverse auteurs, Concentra 100 (n.a.v. het honderdjarig bestaan van N.V. Concentra Het Belang van Limburg - 18 mei 1979), Hasselt, Concentra, 1979, 96pp.rijkelijk geïll., in-4, linnen band, mooie staat, 25 Euro.
- Diverse auteurs, De boerenkrijg in het departement van de Nedermaas, Louvain / Paris, Nauwelaerts / Béatrce-Nauwelaerts, 1961, 402pp.met buitentekstills. + uitvouwbare kaart, 24cm., in de reeks "Anciens assemblées d'états. Standen en landen" nr.XXIII (teksten in het Nederlands), 24 Euro.
- Diverse auteurs, De Gouverneurs in de beide Limburgen (1815-1989), Maastricht, Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap, 1989, 408pp.geïll., 24cm., in de reeks "Werken uitgegeven door Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap gevestigd te Maastricht" nr.11, 30 Euro.
- Diverse auteurs, De Maaseikenaar [heemkundig tijdschrift over Maaseik], per nummer +/- 40pp., keuze uit losse nummers van de jaargangen 1(1970) tot en met jrg.27(1996), prijs per nummer:, 5 Euro.
- Diverse auteurs, De Pater Sangersbrug, s.l., De Maaseikenaar, 1999, 64pp.geïll., 21cm., in het tijdschrift "De Maaseikenaar" jg.30 nr. 4 speciaal themanr., 10 Euro.
- Diverse auteurs, De Rijks in Venlo - Van Hogere Stadsschool tot Rijksscholengemeenschap, Venlo, Stichting Oud-Leerlingen Rijksscholengemeenschap Den Hulster (voorheen Rijks H.B.S.), 1980, 127pp., linnen band met stofwikkel, 17,5 Euro.
- Diverse auteurs, Een eeuw Limburgse dialectologie, Hasselt / Maastricht, Vereniging voor Limburgse Dialect- en Naamkunde / Vereniging Veldeke Limburg, 1996, xv + 362pp.geïll., 21cm., 25 Euro.
- Diverse auteurs, Een eeuw steenkool in Limburg, Tielt, Lannoo, 1992, 280pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw./w., 30cm., linnen band, stofwikkel, mooie staat, 50 Euro.
- Diverse auteurs, Eenheid en scheiding van de beide Limburgen - Verslagbundel van het op 26 mei 1989 te Alden Biesen gehouden congres bij gelegenheid van de herdenking 150 jaar beide Limburgen, Leeuwarden/ Maastricht, Eisma, 1989, vii + 248pp.met enige ills., in de reeks "Maaslandse monografieën" deel 47, gecart.band, mooie staat, 15 Euro.
- Diverse auteurs, Emeritaat Rechter Vandeplas. Edmond Vandeplas: rechter belast met de leiding Politierechtbank Tongeren..., s.d., s.l., [... Afdelingen Tongeren, Genk Maaseik. Hulde-dank-feestzitting, zaterdag 15 september 90, kunstgalerij T2000 Tongeren], 29pp., 30cm., 14 Euro.
- Diverse auteurs, Fall Gelb mei 1940, Mopertingen, Herdenkingscomité (V.V.O.M.), 1990, [+/- 48] pp.rijkelijk geïll., in-4, 17 Euro.
- Diverse auteurs, Feesteditie. 150 jaar Belgische rechtspraak in Tongeren. Conferentie van de jonge balie Tongeren, Tongeren, s.d., 96pp.geïll., 21cm., in de reeks "Conferentie van de jonge balie Tongeren" nr.35, 20 Euro.
- Diverse auteurs, Ford-Genk '68: begin of eindpunt?, s.l., Kris Hertoge, s.d., 88pp., 24cm., 17 Euro.
- Diverse auteurs, Frans Kusters (1891-1917). Vlaams en Limburgs ijzersymbool '14-'18, s.l., 1991, 182pp.geïll., 21cm., mooie staat, 17 Euro.
- Diverse auteurs, Frans Theelen 75 (Huldeboek t.g.v. 75e verjaardag 24 juni 1960), s.l., Hulde-comité Frans Theelen, 1960, 63pp., genummerd Nr.12/30, 20 Euro.
- Diverse auteurs, Frans Theelen 75 (Huldeboek t.g.v. 75e verjaardag 24 juni 1960), Hulde-comité Frans Theelen, 1960, 63pp.met portret, 15 Euro.
- DIVERSE AUTEURS, Gedenkboek : Natura-Limburg bestaat 20 jaar (1946-1966), Hasselt, Natura-Limburg, 1966, pp.1014-1137 met enkele ills., themanummer (nr.45 & 46) van tijdschrift "Natura-Limburg", 14 Euro.
- Diverse auteurs, Gedenkboek Dr. Jan Grauls, Maaseik, verschenen als dubbel nummer van het tijdschrift "Limburg" sept.1937, gesigneerd dr. J.Grauls, 64pp., in-4, 25 Euro.
- Diverse auteurs, Genk, s.l., Uitgave van Het Provinciaal Verbond voor Toerisme in Limburg, 1968, 96pp.geïll., 9 Euro.
- Diverse auteurs, Groot Bilzen. Een eeuw fotografische impressies. Het lees- en kijkboek van en over Groot-Bilzen, s.l., Heemkundekring Bilisium, 2000, 224pp.rijkelijk geïll., 30cm., eerste druk, genummerde oplage: nr.349/950, mooie staat, 30 Euro.
- Diverse auteurs, H.Graf Bilzen ; Wij vieren feest (Kanunnikessen H.Graf 1480-1980, technische afdeling H.Graf 1931-1981), Bilzen, 1980, 72pp.geïll., geïll.omslag, 22cm., 17 Euro.
- Diverse auteurs, H.Vandermeulen Gouverneur van de Provincie Limburg - Tienjarig ambtsjubilueum, Hasselt, Bestendige Deputatie Limburg, 1988, 42pp.geïll., 10 Euro.
- Diverse auteurs, Handelingen van het Colloquium: Limburg in de Tweede Wereldoorlog (Diepenbeek, LUC, 29 oktober 1994), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige kringen van Limburg, 1995, 248pp.geïll., 24cm., themanummer van "Het Oude Land van Loon. Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige kringen van Limburg", jg.50 (1995), 24 Euro.
- DIVERSE AUTEURS, Harmonies en fanfares in Limburg [tentoonstellingscatalogus], Gemeentekrediet, 1986, 160pp.geïll., mooie staat, 23 Euro.
- Diverse auteurs, Hart en hand - Liber Amicorum Paul Knapen - n.a.v. zijn 70e verjaardag, Antwerpen, 1987, met eigendomssignatuur van oud-minister Renaat Van Elslande, 96pp.geïll., 15 Euro.
- Diverse auteurs, Hasselts zilver, Hasselt, Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof [publicatie N 22], tentoonstellingscatalogus 10 aug.-20 okt.1996, 287pp.geïll., mooie staat, 40 Euro.
- Diverse auteurs, Het kerkelijk kunstbezit van de Sint-Trudoparochie te Opitter [Tentoonstellingscatalogus Opitter 1975], Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor Schone Kunst, 1975, 40pp.waarvan 11pp.ills., in-4, in de reeks "Kunst & oudheden in Limburg" nr.6, 10 Euro.
- Diverse auteurs, Het oude land van Loon - Jaarboek 27 (1972) (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1972, 179pp.geïll.+ 4 uitvouwbare buitentekstills.& kaarten + bijgevoegd 24pp.: "Lijst der ambtenaren van de abdij van Sint-Truiden Index", [inhoud vnl.: De opgraving bij de Sinte-Petronella-Kapel te Rekem, De lenen van de proost van Tongeren, De nalatenschap van een rijke Hamonter teut, G.Claessens witheer van Averbode, Lijst der ambtenaren afhangend van de abdij van Sint-Truiden], 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon - Jaargang XX (20) 1965 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B., 1965, 235pp., mooie staat, 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van loon : Jaargang XIV - 1959 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der geschied- en oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1959, 333pp.met ills., mooie staat, 23 Euro.
- DIVERSE AUTEURS, Het Oude Land van Loon : Jaargang XIX - 1964 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1963, 241pp.met enige ills., 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : jaargang XV 15) 1960 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1960, 336pp.geïll., 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XVI (16) 1961 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1961, 399pp.geïll., mooie staat, 25 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : jaargang XVII - 1962 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1962, 1962 geïll., 199pp.met ills., mooie staat, 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XVIII (18) 1963 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1963, 267pp.geïll., mooie staat, 23 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XXII (22) - 1967 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1967, xxix + 215pp., [bevat: POTARGENT P. De toondichtersfamilie Hamal (p.V-XXIX) & GRAUWELS J., Register op de delen 1-20 (1946-1965) van het Oude Land van Loon (D. index van eigennamen) p.1-214], 25 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XXIII (23) 1968 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1968, 235pp.met enkele ills., mooie staat, 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XXIX (29) - 1974 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1974, 217pp.met enige ills. & 2 uitvouwbare kaarten, 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XXVIII (28) - 1973 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1973, 275pp.met enkele ills., mooie staat, 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XXXI (31) 1976, s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1976, 195p. geïll. + bijlage 30p.ills. (bijlage bij artikel over Rekem-Neerharen), [bevat: CLAASSEN, Het verschijnsel "Aardewerk" (p.5-66), VANDERHOEVEN M. & JANSSEN L., De gallo-romeinse villa te Rekem-Neerharen (p.67-92 + bijlage), BAILLIEN H., De hervorming en haar repressie te Tongeren in de XVIe eeuw (p.93-111) & GOYENS M., Geschiedenis van de winningen Nicolaï te Wilderen en omgeving (p.112-194)], 23 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XXXIII (33) 1978 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1978, 254p.met enige ills., mooie staat, 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XXXV (35) 1980 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1980, 151p.geïll., [Met bijdragen over o.m.: Govaart Wendelen (p.5-42), De vroeg-middeleeuwse adel en abdij van Munsterbilzen,...], 21 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon : Jaargang XXXVIII (38) 1983 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1983, 324p.met enige ills., mooie staat, 25 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon Jaargang XIII (13) 1958 (Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1958, 301pp.geïll.met foto's en kaarten, 24 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon. Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg jg.45, Maasmechelen, Federatie van Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg, 1990, 263pp.geïll., 24cm., bevat o.a. J.Stinissen "De ontwikkeling van de parochie Peer, met haar annex Wijchmaal, tot ca. 1648" (pp.19-84) en W. Massin "Van K.V.V. tot V.N.V. Vlaamse ondertonen in Limburg, 1929-1940" (pp.211-262), 25 Euro.
- Diverse auteurs, Het Oude Land van Loon. Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg jg.46, Beringen, Federatie van Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg, 1991, 238pp.geïll., 24cm., 25 Euro.
- Diverse auteurs, Historische bijdragen over Sint-Truiden - opgedragen aan pater Archangelus Houbaert O.F.M., Sint-Truiden, Geschiedkundige Kring, 1980, 312pp.+ buitentekstills., 37 Euro.
- Diverse auteurs, Hulde-album Dr. F. Van Vinckenroye, Hasselt, Provinciaal Hoger Handelsinstituut, 1985, 347pp.met enige ills., 24cm., mooie staat, 40 Euro.
- Diverse auteurs, Huldeboek Armand Preud'homme - hem aangeboden n.a.v. zijn 70ste verjaardag 21.II.1974, Komitee ad hoc o.l.v. Lambert Swerts 1974, 124pp.geïll., beperkte oplage van 1200 ex., gecart.band, 22,5 Euro.
- Diverse auteurs, Huldeboek Armand Preud'homme, Ekeren, Vlaamse Culturele Producties, [1981], 117pp.geïll., 24cm, 23 Euro.
- Diverse auteurs, Huldegedenkboek. Paul Vrancken. Hoofdgriffier van de Politierechtbank Tongeren (1970-1991), Genk, 1991, 129pp.geïll., 30cm., linnen band, 30 Euro.
- Diverse auteurs, Huldiging gouverneur Louis Roppe naar aanleiding van zijn Zilveren Ambtsjubileum 1950-1975 (Provincieraadzaal Hasselt, 24 oktober 1975), Hasselt, Provinciebestuur, 1976, 62pp.geïll., 27cm., stofwikkel, 17 Euro.
- Diverse auteurs, In de mijn is iedereen zwart, Berchem, EPO, 1984, 151pp.rijkelijk geïll., in oblong (20x23cm), 20 Euro.
- Diverse auteurs, In Memoriam Albert Dusar, Tielt, 1976, +/-40pp.geïll., themanummer in tijdschrift "Vlaanderen" Nr.150 Jg.25, jan.-febr.1976, 12 Euro.
- Diverse auteurs, Industrialisatie en Cultuur in Limburg, Davidsfonds Limburg, 1962, 71pp., 10 Euro.
- Diverse auteurs, Intern bij de kruisheren moet je geweest zijn... 100 jaar internaat op het college van het Heilig Kruis in Maaseik (1897-1997), Maaeik, 132pp.geïll., 24cm., mooie staat, 23 Euro.
- Diverse auteurs, Inventaris van de landschappen. Tome V: Provincie Limburg, s.l., Bestuur van de stedebouw en de ruimtelijke ordening, 1964, 143pp.geïll., 24cm., met aparte uitvouwbare kaart, 24 Euro.
- Diverse auteurs, Jozef Aerts 25 jaar Burgemeester Heusden (Limburg) [Huldeboek], Heusden, Gemeentelijk Hulde-komitee, 29 april 1972, 75pp.geïll., beperkte & genummerde uitgave op intekening Nr.38/400, mooie staat, 20 Euro.
- Diverse auteurs, Lafelt 111 - Herdenkingsboek, Lafelt, 1985, [15] pp.tekst + [34] pp.ills., in-4, 14 Euro.
- Diverse auteurs, Laudare - benedicere - praedicare 1934-1984 : Dominicaner orde vijftig jaar in Limburg (Genk), Retie, Kempische Boekhandel, 1984, 181pp.geïll., gecart.band met stofwikkel, 23 Euro.
- Diverse auteurs, Liber Amicorum aan hoogeerwaarde heer kannunik Jozef Guisson aangeboden ter gelegenheid van zijn 70e verjaardag, 4 maart 1961, Kasterlee, De Vroente, 1961, 191pp.+ enige buitentekstills., 24cm., mooie staat, 30 Euro.
- Diverse auteurs, Liber Amicorum aangeboden aan Meester Jan Gruyters ter gelegenheid van zijn 70e verjaardag (28 jan.1957) [Bevat vnl. heemkundige bijdragen over Belgisch Limburg], Hasselt, Huldecomité Gedeputeerde Gruyters, 1957, xxv + 571pp.met enige ills., 25cm., goede staat, 75 Euro.
- Diverse auteurs, Liber Amicorum 'Herman Dessers', Hasselt, Organiserend Comité "Liber Amicorum Herman Dessers", 1995, 304pp.geïll., linnen band met stofwikkel, in-4, beperkte oplage: 1500 ex., mooie staat, 50 Euro.
- Diverse auteurs, Liber amicorum Paul Nicolai 1907-1977, t.g.v. zijn 70e verjaardag (samengesteld door Léon Briers), Hasselt, Concentra, 1977, 119pp.geïll., in-4, linnen band, mooie staat, 24 Euro.
- Diverse auteurs, Liber memorialis. Tien jaar Economische Hogeschool Limburg (1968-1978). Economische en socio-politieke wetenschappelijke bijdragen over bepaalde aspecten van werkgelegenheid en democratisering, Diepenbeek, V.W.O.L., 1979, 246pp.geïll., 21cm., 24 Euro.
- Diverse auteurs, Limburg 1950-1975, Hasselt, Bestendige Deputatie van de Provincie Limburg, 1975, 305pp.geïll., gecart.band met stofwikkel, 21 Euro.
- Diverse auteurs, Limburg 1995-1975, Hasselt, Provincie Limburg, 1995, 430pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, 32cm., mooie staat, 40 Euro.
- Diverse auteurs, Limburg, s.l., 84pp.avec ills., Numéro spécial de la revue "Journal des Voyages" Nr.241, sept.-okt.1952, 12,5 Euro.
- Diverse auteurs, Limburgs Mozaïek. Nieuwkomers rond de Limburgse Maas, Hasselt, Limburgse Raad voor Migratie, s.d., 129pp.geïll., 24cm., 15 Euro.
- Diverse auteurs, Lommel [Themanummer van "Het Oude Land van Loon" jg.XLIV 1989], 500pp.geïll., Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg Jg.44-1989, mooie staat, 35 Euro.
- Diverse auteurs, Managers in Limburg: een stuwende kracht, Antwerpen, MIM, 1990, 87pp.geïll., gecart.band, bib.ex., goede staat, 10 Euro.
- Diverse auteurs, Merknamen. Inventaris van merken in Limburg gedeponeerd tussen 1880 en 1936, Hasselt, Provincie Limburg - Culturele aangelegenheden, 1991, LIII pp.geïll. + 192 losbladige platen, 30cm., in de reeks "Limburgse documenten" nr.1.6, genummerde oplage: ex.63/500, in uitgeversmap, mooie staat, 60 Euro.
- Diverse auteurs, Met Le Loup op reis - Limburg door een 18de-eeuwse bril bekeken [Tentoonstellingscatalogus], Hasselt, Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, 11sept.-19dec.1993, 103pp.geïll., 14 Euro.
- Diverse auteurs, Mijnen. Limburgse koolputters spreken, Berchem, EPO, 1981, 96pp.rijkelijk geïll., in oblong (21x29cm.), 18 Euro.
- Diverse auteurs, Miscellanea Balliviae de Juncis. Opstellen over de balije Biesen opgedragen aan de heer H.Vandermeulen, gouverneur van de provincie Limburg en voorzitter van het Historisch Studiecentrum Alden Biesen, Alden Biesen, 1995, 416pp.geïll., gecart., 25cm., in de reeks "Bijdragen tot de geschiedenis van de Duitse Orde in de balije Biesen" vol.2, 40 Euro.
- Diverse auteurs, Neeroeteren, pp.35-74 geïll., themanummer van tijdschrift "De Tijdspiegel" Jg.24 nr.4-5 (april-mei 1969), 10 Euro.
- Diverse auteurs, O.-L.-Vrouw Oorzaak onzer Blijdschap - Viering van de 500 verjaring van het bestaan van het beeld 1479-1979, Tongeren, 1979, 63pp.geïll., 13 Euro.
- Diverse auteurs, Ons geestelijk erf. Deel XX, volledige jaargang, 1946, bevat Lutgart-nummer (afl.1-2) (Driemaandelijksche tijdschrift gewijd aan de studie der Nederlandsche vroomheid vanaf de bekeering tot circa 1750 - Orgaan van de Ruusbroec-vereeniging), Tielt, Lannoo, 1946, volledige jaargang: 497pp. + buitentekstills., 24cm., gecart.band, enkele stempeltjes, goede staat, [bevat 8 bijdragen over de heilige Lutgardis], R70235, 40 Euro.
- Diverse auteurs, Openluchtmuseum Bokrijk - verleden en heden, Tielt, 1975, themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" Jg.24 Nr.147, juli-augustus 1975, 64pp.geïll., 10 Euro.
- Diverse auteurs, Pater Gabriël Boutsen (1903-1970), Hasselt, De Tijdspiegel, 1981, 16pp.geïll., 27cm., in het tijdschrift "De tijdspiegel. Cultureel blad voor Limburg" jg.36 nr.1, 10 Euro.
- Diverse auteurs, Pater M.-J. Raskin 1943-1993 (Stevoort 21 juni 1892, + Dortmund 18 oktober 1943), Hasselt, Davidsfonds Stevoort-Wijer, 1993, 46pp.geïll., in-4, 15 Euro.
- Diverse auteurs, Pierre Cox, Hasselt, Concentra, 1984, 184pp.rijkelijk geïll., in-4, linnen band, originele geïll.stofwikkel (enkele kleine scheurtjes in stofwikkel), goede staat, [kunstmonografie over deze Hasseltse kunstenaar], 40 Euro.
- Diverse auteurs, Rijk Bokrijk, Hasselt, Heideland-Orbis, 1980, 95pp.geïll., 12,5 Euro.
- Diverse auteurs, Rijkscultureel centrum Landcommanderij Alden Biesen Bilzen (Rijkhoven): Advies van de bestuurscommissie inzake de bestemming en de cultuurhistorische revalorisatie..., Alden Biesen, 1980, 244pp.waarvan 63pp.ills., in-4, 20 Euro.
- Diverse auteurs, Sint-Lambertuscollege Bilzen (1924-1999), s.l., 2000, 288pp.met ills.in kleur en zw./w., 30cm., mooie staat, 35 Euro.
- Diverse auteurs, Sint-Lambertuscollege Bilzen: 50, s.l., s.d., 75pp.met ills., 28cm., 23 Euro.
- Diverse auteurs, Sint-servatius bisschop van Tongeren-Maastricht - het vroegste Christendom in het Maasland (Handelingen van het colloquium te Alden Biesen, Tongeren en Maastricht 1984), Borgloon, 1986, 183pp.geïll., in de reeks "Kunst en Oudheden in Limburg" nr.29, in-4, 27 Euro.
- Diverse auteurs, Sint-Trudo's Erf - Religieuze kunst uit het kerkelijk gebied van de abdij Sint-Truiden (tentoonstellingscatalogus), Sint-Truiden, Klein-Seminarie, 19 sept.-4 okt.1970, 163pp.+ 29 buitentekstill., 20 Euro.
- Diverse auteurs, Sint-Truiden in de 18de eeuw, Sint-truiden, Sint-Truiden 1300 vzw, 1993, 276pp.geïll., 25cm., mooie staat, 25 Euro.
- Diverse auteurs, Sint-Truiden ingekaderd 1830-1914, Sint-Truiden, 1998, 314pp.rijkelijk geïll., [tentoonstellingen Sint-Trudofeesten 1998], 21 Euro.
- Diverse auteurs, Spiegel van Limburg - Volksalmanak voor de beide Limburgen - Deel 2, Antwerpen / Nijmegen, De Koepel, 1952, 96pp.+ 12pp.buitentekstill., geïll.omslag, 15 Euro.
- Diverse auteurs, Staatsminister Barthélemy Théodore Graaf de Theux de Meylandt (Sint-Truiden 1794 / Heusden +1874) - een groot staatsman, Heusden, Geschied-en Heemkundige Kring, 1975, 79pp.+ 12pp.buitentekstill.(met o.a. de familiewapens in kleur) + genealogische boom (losbladig), gecart.band, 25cm., mooie staat, 30 Euro.
- Diverse auteurs, Stof uit de kist - De middeleeuwse textielschat uit de abdij van St.-Truiden, Leuven, Peeters, 1991, xii + 406pp.geïll., 24cm., mooie staat, [Catalogus van de gelijknamige tentoonstelling, Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor Religieuze Kunst, 1991], 30 Euro.
- Diverse auteurs, Symposium: Bilzen en de oudste bronnen van het Nederlands. Lezingen gehouden te Bilzen op 11 december 1999, Bilzen, Heemkundekring Bilisium, 1999, 56pp.geïll., 30cm., 14 Euro.
- Diverse auteurs, Tesi samanunga uvas edele unde scona. Liber Amicorum Theo Coun, Hasselt, Federatie van Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg, 2005, 361pp.geïll., 24cm., in de reeks "Limburg-Het Oude Land van Loon" extranr.4, mooie staat, 35 Euro.
- Diverse auteurs, Tessenderlo. Groen Vakantieoord, s.l., Provinciaal Verbond voor Toerisme in Limburg, 1971, 25pp.geïll., 25cm., 10 Euro.
- Diverse auteurs, Théodore Schaepkens 1810 (Maastricht) - 1883 (Sint-Joost-ten-Node) [tentoonstellingscatalogus], Maastricht, Stichting Historische Reeks Maastricht [Publ.Nr.14] 1990, 144pp.rijkelijk geïll., 15 Euro.
- Diverse auteurs, Tongeren Basiliek O.-L.-Vrouw Geboorte. I: Textiel van de vroege middeleeuwen tot het Concilie van Trente, Leuven, Peeters, 1988, 266pp.geïll., 24cm., mooie staat, 25 Euro.
- Diverse auteurs, Tongeren, s.l., Provinciaal Verbond Toerisme in Limburg, 1974, 33pp.geïll., 26cm., 9 Euro.
- Diverse auteurs, Tongeren-nummer (in: Het Oude Land van Loon, Jaargang XL (40) 1985 Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg), s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1985, 224p.met enige ills., mooie staat, 25 Euro.
- Diverse auteurs, Verslagboek van het Maria-congres gehouden te Maastricht op 3, 4,5,6 en 7 september 1947 [Verslag-boek], Maastricht, Bestuur van het Maria-congres, 1948, 288pp.+ 74pp.buitentekstills., gecart.band met linnen rug, enige roestplekjes, goede staat, 24 Euro.
- Diverse auteurs, Verzamelde Opstellen - Boekdeel X Nr.2 [heemkundige artt. over Belgisch Limburg], Hasselt, Geschied- en Oudheidkundigen Kring 1934, pp.207-354, onopengesneden, zeldzaam, 25 Euro.
- Diverse auteurs, Verzamelde Opstellen - Boekdeel XIV Nr.3 [Heemkundige artikels over Belgisch Limburg], Hasselt, Geschied- en Oudheidkundigen Kring 1938, pp.197-288 (geïll.), zeldzaam, 23 Euro.
- Diverse auteurs, Verzamelde Opstellen : Boekdeel IX (1933) 1e aflevering, Hasselt, Geschied- en Oudheidkundige Kring te Hasselt, 1933, 158pp., 25 Euro.
- Diverse auteurs, Verzamelde Opstellen : Boekdeel IX (1933) -2 aflevering, Hasselt, Geschied- en Oudheidkundige kring te Hasselt, 1933, pp.159-272, zeldzaam, 25 Euro.
- Diverse auteurs, Verzamelde Opstellen [heemkundige artt.over Belgisch Limburg] Boekdeel XII N 1 [vnl. HANSAY A., Bans de police inédits pour servir à l'Histoire de l'Ancien Pays de Looz, pp.81-145 & VANDERSTRAETEN C., Hasseltsche kerkhoven en begrafenissen, pp.1-27], Hasselt, Geschied- en Oudheidkundigen Kring 1936, pp.1-145, [verdere inhoud: ULENS, Les Cessions de suzeraineté et les sous-inféodations au Moyen-Age, pp.29-34, & PAQUAY J., Ste Luciëndal en St Hieronimusdal te Sint-Truiden, pp.35-42 & REMANS G., De Oude heerlijkheid Genk, pp.57-72, ...], 30 Euro.
- Diverse auteurs, Verzamelde opstellen uitgegeven door den Geschied- en Oudheidkundigen Studiekring te Hasselt - Boekdeel XV-1/2 (1939), Hasselt, 1939, 170pp., onopengesneden, 24cm., [met bijdragen vnl. over Alden-Biesen, Hamont & Nederkanne], 27 Euro.
- Diverse auteurs, Vierde provinciaal zangfeest, Genk, Vlaamsch Nationaal Zangverbond, 1942, 24pp., 21cm., stempeltje, L72978, 13 Euro.
- Diverse auteurs, Volkskunde (tijdschrift) - Speciaal nummer ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van het Openluchtmuseum te Bokrijk, Antwerpen, Centrum voor Studie en Documentatie, 1973, pp.179-300 geïll. + buitentekstills. (waarvan 1 uitslaande), mooie staat, 21 Euro.
- Diverse auteurs, Vriendenboek Albert Dusar 1919-1975, Tielt, Lannoo, 1976, 117pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 25 Euro.
- Diverse auteurs, VTSH Jubileert (50 jaar) ; Volle vijftig jaren Hasselt oudste inrichting voor vakonderwijs van heel de provincie [1906-1956], Hasselt, 1956, 95pp.geïll., genummerde oplage (ex.nr.98), 22,5 Euro.
- Diverse auteurs, Zeg maar Franske [Liber Amicorum Frans Vangronsveld], s.l., 1993, 366pp.geïll., gesigneerd met opdracht door Fr. Vangronsveld, gecart.band, 24cm., 40 Euro.
- Diverse auteurs, Zo was Donaat Snijders. Een huldeboek van en voor zijn vrienden, Kinrooi, Tijdelijke Vereniging Vrienden van Donaat Snijders, 2001, 219pp.geïll., 24cm., mooie staat, 20 Euro.
- DRIES Gerard O.F.M., Een trouwe dienaar van de Virga Jesse : P.Valentinus Paquay O.F.M. Hasselt 1828-1905, Hasselt, 1961, 48pp.met ills., 21cm., mooie staat, 14 Euro.
- DRIESSEN M., Perrons in het Land van Loon, s.l. [Hasselt], 1979, 32pp.geïll., themanummer in het tijdschrift "De Tijdspiegel" Jg.34 Nr.1, 10 Euro.
- DRIESSEN R., Daar de Maas door deze gemeente stroomt. Elen en Visserweert (1814-1839), Eelen, Geschied- en Heemkundige Kring Eelen, 1988, 205pp.geïll., 24cm., gesigneerd met opdracht door de auteur, 30 Euro.
- DRIESSEN R., Kan.Dr. Jozef Coenen : een groot Elenaar (1870-1958), Elen, Geschied- en Heemkundige Kring Eelen, 1990, 125pp.geïll., 18 Euro.
- DUCHATEAU Marcel, Paule Nolens, Tielt, Lannoo, 1980, 108pp.met zw/ills.in tekst en ingekleefde kleurenills., linnen band, geïll.stofwikkel, 28cm., genummerd exemplaar: nr.442, mooie staat, zeldzaam, 50 Euro.
- DUSAR A., De Romaanse kunst in Limburg, Hasselt, 1964, 60pp.geïll., gesigneerd, 25cm., geïll.omslag, overdruk van een dubbelnummer van "De Tijdspiegel" juni-juli 1964, 17 Euro.
- DUSAR A., Het Sint-Odiliaschrijn - klooster Kolen (Kerniel), Hasselt, Heideland, 1965, 60pp.rijkelijk geïll., roodlinnen band met titel in goudopdruk, in-4, 23 Euro.
- DUSAR A., Het Sint-Odiliaschrijn - klooster Kolen (Kerniel), Hasselt, Heideland, 1965, 60pp.rijkelijk geïll., linnen band met goudopdruk, stofwikkel, in-4, 25 Euro.
- DUSAR Albert, Limburg, Tielt/Utrecht, Lannoo, 1971, 211pp.rijkelijk geïll., gecart.band met stofwikkel, 16 Euro.
- DUSAR Albert, Limburgs kunstbezit - van prehistorie tot classicisme, Hasselt, Heideland-Orbis 1970, 295pp.rijkelijk geïll., linnen band, goede staat, [standaardwerk over het kunstpatrimonium in Belgisch Limburg, van de prehistorie tot barok], 60 Euro.
- DUSAR Geert, De Limburgse pers van 1830 tot aan wereldoorlog II, Hasselt, 1977, 48pp.geïll., 27cm., themanummer van tijdschrift "De Tijdspiegel" Jg.32 afl.1-2, 17 Euro.
- EDMUNDUS P. (Congr.Pass., postulator in de zaak van heiligverklaring), Leven van den Dienaar Gods Pater Carolus Houben Passionist (Een Limburgsche heilige), Mook, Passionistenklooster Mater Dolorosa, 1923, xx + 87pp.+ portret + 12 buitentekstplaten, goede staat, 20 Euro.
- EECKHOUT Liesbet, Rentmeester Servaas Clercx op Alden Biesen en de bloei van zijn familie in dienst van de Duitse Orde in de 18de eeuw, Leuven, 1999, 171pp.geïll.met enkele kaarten, tabellen en stamboom, in-4, mooie staat, [onuitgegeven thesis tot het verkrijgen van de graad van licentiaat in de geschiedenis, KUL, promotor: Prof.dr.F. Vanhemelryck], 50 Euro.
- EILERS Franz-Josef & MANKAU Bernward, Er säte Gottes Wort - Ein Bildbuch zum Leben Arnold Janssens [1837-1909], 118pp.with ills., Kaldenkirchen, Steyler Verlagsbuchhandlung, 1962, in oblong, hc, VG, 21 Euro.
- ENGELBREGT J.H.A. O.F.M., Gids voor de kapel van O.L.Vrouw onder de Linden te Thorn, s.l., 1979, 32pp., 14cm., 8 Euro.
- ENGELEN J.P.A.M., Afstammelingen van de Westerwaldse pijpmakers in beide Limburgen en pijpenfabriek Trumm-Bergmans te Weert, s.l., Pijpologische Kring Nederland, 1985, 108pp.geïll., 30cm., beperkte oplage van 250 exemplaren, omslag licht hersteld, goede staat, V74445, 50 Euro.
- ERNST Robert, Rosalie Put uit Lummen - gestigmatiseerde van de XXe eeuw 1868-1919 (In het spoor van A.K. Emmerick...), Mechelen, Leysen, s.d., 224pp.+ 15pp.buitentekstills., titelblad ontbreekt, 10 Euro.
- EVALENKO R. (ed.), Het steenkolenvraagstuk. Basisgegevens, Brussel, Directorium voor de kolennijverheid, s.d., 59pp., 22cm., mooie staat, 10 Euro.
- FAINGNAERT Arthur, Wat het Vlaamsche Volk moet weten aangaande het Kempisch Kolenbekken, Brussel, Hessens, 1918, 23pp., 20cm., 13 Euro.
- FAINGNAERT Arthur, Wat het Vlaamsche Volk moet weten aangaande het Kempisch Kolenbekken, Brussel, Hessens, 1917, 31pp., 20cm., 14 Euro.
- FLEERACKERS Johan (o.l.v.), Landcommanderij Alden Biesen - Acht eeuwen Europese geschiedenis in het land van Rijn en Maas, Tielt, Lannoo, 1988, 142pp.rijkelijk geïll., blauwlinnen band met geïll.stofwikkel, 30cm., [Uitgave n.a.v. de feestelijke openstelling van het kasteel op 27 mei 1988], 35 Euro.
- FONTEYN Guido, Fourons, une histoire Happart. Un point de vue flamand, Antwerpen, Soethoudt, 1983, 95pp., 20cm., 15 Euro.
- FONTEYN Guido, Voeren. Een heel Happart verhaal, waarin het in de titel vermelde personage in het laatste hoofdstuk opduikt, Antwerpen, Soethoudt, 1983, 96pp., 20cm., 13 Euro.
- FORGEUR R. & LASSANCE W., Notes sur la porte du chœur de la cathédrale de Tongres et la démolition des jubés au XVIIIe siècle (FORGEUR, pp.4-9) & Braives romain et mérovingien (par LASSANCE, pp.10-19), Liège, Institut archéologique Liégeois, 1958, dans "Chronique archéologique du pays de Liège" 49e année (25pp.), 7,5 Euro.
- FRANCOIS L., Erasme Surlet de Chokier (1769-1839). Schets van zijn politieke loopbaan, s.l., 1988, 26pp., 25cm., overduk uit "Het Oude Land van Loon" jg.43, 10 Euro.
- GENICOT Luc-Fr., Les églises mosanes du XIe siècle. Livre I: Architecture et société, Louvain, Bibliothèque de l'Université - Bureau du Recueil / Publications Universitaires de Louvain, 1972, xlvi + 368pp.avec ills. + carte dépliante hors-texte, 25cm., dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux publiés par les membres des conférences d'histoire et de philologie" 4e série 48e fasc., br.orig., non coupé, bel état, R74336, 35 Euro.
- GERITS T.J. O.Praem., Mariale Basiliek van Kortenbos, s.l., 1973, Themanummer van het tijdschrift "De Tijdspiegel" Jrg.28 Afl.1, 27pp.geïll., 10 Euro.
- GESSLER J. & VANDERSTRAETEN C. (bewerking door -), Algemeen repertorium der Hasseltsche ordonnantieboeken, Hasselt, Léon Crollen, 1921, [iv +] 122pp., 25 Euro.
- GESSLER Jan (verzameld door), Varia Hasselensia - Schetsen uit Hasselts verleden (verzameld door prof.Dr. Jan Gessler), s.l., 1949, 78pp., 20 Euro.
- GEUKENS Benoît & CEULEMANS Christina, Fotorepertorium van het meubilair van de Belgische bedehuizen - Provincie Limburg - Kanton Hasselt II, Brussel/Sint-Truiden, Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium/Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 1978, 62pp., 9 Euro.
- GEUKENS, Benoît, Fotorepertorium van het meubilair van de Belgische bedehuizen Provincie Limburg - Kanton Maaseik, Brussel/Sint-Truiden, Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium/Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 1975, 39pp., 7,5 Euro.
- GEUKENS, Benoît, Fotorepertorium van het meubilair van de Belgische Bedehuizen - Provincie Limburg - Kanton Beringen, Brussel/Sint-Truiden, Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium/Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 1977, 51pp., 9 Euro.
- GEUKENS, Benoît, Fotorepertorium van het meubilair van de Belgische bedehuizen Provincie Limburg - Kanton Sint-Truiden, Brussel/Sint-Truiden, Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium/Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 80pp., 10 Euro.
- GEVERS Lieve, Honderd jaar Katholieke Studerende Jeugd 1884-1984 ; de geschiedenis van de Hasseltse Jonge Klauwaarts, Hasselt, K.S.J.-Hasselt-centrum, 1986, 300pp.geïll., gecart., in oblong (21x23cm.), mooie staat, 20 Euro.
- GEYBELS Hans, Heiligen van weleer - hedendaagse volksdevotie in de bisdommen Antwerpen en Hasselt, Laakdal, Vrienden van het Museum 1995, 160pp.geïll., mooie staat, 15 Euro.
- GILARD P., Recherche sur la constitution des craies du Limbourg, Bruxelles, Lamertin, 1926, 73pp.avec figures dans le texte + 4 planches hors-texte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des sciences, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome 8 fascicule 1, br.orig., non coupé, bon état, 35 Euro.
- GISQUIERE Emmanuel, Onze Lieve Vrouw van Kortenbosch 1648-1898-1948, Averbode, Drukkerij Altiora, 1948, 48pp.geïll., 10 Euro.
- GOETHALS Johan, DE BOYE Annemie & FIJNAUT Cyrille, Criminaliteit en onveiligheidsgevoelens in de Limburgse ex-mijngemeenten, Leuven, Universitaire Pers, 1999, 159pp.geïll., 24cm., in de reeks "Samenleving, criminaliteit & strafrechtpleging" vol.16, mooie staat, L71878, 23 Euro.
- GOTOVITCH José, Camille Huysmans documenten. Deel 8: De Belgische socialisten in Londen, Antwerpen, Standaard, 1981, ix + 227pp., gecart., stofwikkel, 24cm., 23 Euro.
- GOYENS Maurice, Généalogie de Rethy, s.l., 1954, extrait de "L'Intermédiaire des Généalogistes" - bulletin bimestriel du Service de Centralisation des Etudes Généalogiques et Démographiques de Belgique -Nr.53 sept.1954, pp.275-285, 9 Euro.
- GOYENS Maurice, Geschiedenis van Kortenbosch, Hasselt, De Limburgsche Drukkerijen, 1948, 158pp.met 2 uitvouwbare bedevaartsvaantjes, mooie staat, 37 Euro.
- GRAEF Hilda, Edith Stein - een vrouw van deze tijd, Bilthoven/ Antwerpen, Nelissen/ 't Groeit, 1955, 315pp., linnen band met stofwikkel, 13,5 Euro.
- GRANDGAGNAGE Ch., Mémoire sur les anciens noms de lieux dans la Belgique orientale, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1855, 166 (1) pp., avec tables alphabétiques, Mémoire présenté à la séance du 3 juillet 1854, publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et mémoires des savants étrangers, publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique" Tome XXVI (26, 1854 et 1855), in-4, non coupé, 70 Euro.
- GRAULS, J., Hasseltsche Tusschenwerpsels en andere alleenstaande woorden en uitdrukkingen, s.l., 1931, overdruk uit "Handelingen van de Kon. Commissie voor Toponymie & Dialectologie" V-1931, 20pp., 9 Euro.
- GRAULS, J., Iets over Hasseltsche voornamen, s.l., 1930, overdruk uit "Handelingen van de Kon. Commissie voor Toponymie & Dialectologie" IV-1930, p.217-229, 9 Euro.
- GRAUWELS J., De deportatie van J. Purnal pastoor te Stevoort, naar het eiland Rhé, Hasselt, Provinciale Bibliotheek, 1961, 38pp., 24cm, (in de reeks Mededelingen Centrum boerenkrijg nr.34), 10 Euro.
- GRAUWELS J., De straatnamen van Nieuw-Hasselt, Hasselt, Heideland, 1980, 106pp., mooie staat, 15 Euro.
- GRAUWELS J., Kroniek van Hasselt (1078-1914) - Grepen uit het dagelijks leven, Hasselt, Heideland, 1982, 249pp., mooie staat, 20 Euro.
- GRAUWELS M., CLAASSEN A. e.a., Het Oude Land van Loon ; Jaargang 26 (1971) [bevat vnl.: De motten van Stalen te Genk-Waterschei (pp.11-60), Der heerlijkheid en de heren van Ordingen (GRAUWELS M., pp.61-139)], s.l., Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg (B.), 1971, 147pp.met ills. (waarvan 2 uitvouwbare pag.), Jaarboek van de Federatie der Geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg, 20 Euro.
- GROOTAERS L. & GRAULS J., Klankleer van het Hasseltsch dialect, Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde, 1930, viii + 196pp.+ 37 figuren buiten-tekst, onopengesneden, enkele stempels, goede staat, 37 Euro.
- GRUYTERS Jan, Huldiging van de heer Jan Gruyters Bestendig Afgevaardigde 1925-1950 ; uittreksels uit zijn Verslagen en Redevoeringen Provincieraad 1925-1949, s.l., Provincieraad van Limburg - zitting van october 1950, 99pp.+ portret, 28cm., 16 Euro.
- GRYPDONCK A. (samenst.), De groei naar een universiteit in Limburg. Een kroniek, s.l., Vereniging voor wetenschappelijk onderwijs in Limburg, 1997, 63pp.geïll., 21cm., mooie staat, 13 Euro.
- GRYPDONCK Peter, Ontmoetingen te Hasselt - gesprekken met 20 bekende Hasselaren, Herk-de-Stad, Mikron, 1981, 197pp.met illustraties van Leone Vanrijkel, linnen band met geïll.stofwikkel, mooie staat, 22,5 Euro.
- GUESSENS Jozef, Familiebanden door het huwelijk van Peter Lemkens en Elisabeth Vincken 1727 [2 vol.], Opglabeek, 1968-1970, volledig in 2 delen: 124 + 169pp.met enkele ills., 21cm., 30 Euro.
- GUESSENS Jozef, Familiebanden door het huwelijk van Peter Lemkens en Elisabeth Vincken 1727 [vol. 1 v/d 2], Opglabeek, 1968-1970, enkel deel 1: 124pp., 21cm., enkele vlekjes op kaft, 20 Euro.
- HALKIN J. & THIMISTER O.-J., Albéron Ier, évêque de Liège (1123-1128) : régestes, numismatique, documents inédits [par J.HALKIN, pp.321-354] & Quelques chartes inédites de la collégiale Saint-Paul de Liège [recueillie par O.-J.THIMISTER, pp.355-366], Liège, 1894, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du Diocèse de Liège, Tome VIII 2e partie (pp.321-412), qq.peu défraichie, 15 Euro.
- HANSAY Alfred, Etude sur la formation et l'organisation économique du domaine de l'abbaye de Saint-Trond depuis les origines jusqu'à la fin du XIIIe siècle, Gand, 1899, Gand, Université de Gand, 1899, xvi + 139pp., dans la série "Recueil de travaux publiés par la Faculté de Philosophie et Lettres" 22e fascicule, br.orig. (peu restauré), bon état, rare, 50 Euro.
- HANSON Mark, Van Frans naar Nederlands - de taalsituatie in het Limburgs middelbaar onderwijs 1830-1914, Leeuwarden/Maastricht, Eisma, 1990, il + 332pp., gecart.band, uit de reeks "Maaslandse Monografieën" nr.49, mooie staat, 20 Euro.
- HASSELT, PRIVILEGIEN Statuyten ende Reglementen der Stadt HASSELT van oude tijden Vergunt, Geapprobeert door menighvuldighe Successive Bischoppen ende Princen van Luyck, Graven van Loon & c., Hasselt, P. van Langenacker Stadsdrucker, 1716, In-4, (4),128, 44, 26pp., met titelvignet in houtsnede [= Hasselts stadszegel], moderne gecart.band in zeer mooie staat, tekst en interieur in mooie staat (behoudens stempeltje en vlekje op titelblad - niet storend), [... Ende nieuwe1ijcks den 18. Junii 1716. Gheconfirmeert door Sijne Keurvorstelijke Hoogheyt JOSEPHUS CLEMENS Aerts-Bisschop van Keulen, Keurvorst van het Heyligh Roomsch Ryck, Bisschop ende Prince van Hildesheim ende Luyck, Hertogh van beyde Beyeren, Grave Palatyn van den Rhyn, Marquis van Franchimont, Grave van Loon, Horen, &c. &c. &c. Achter sijn by-ghevoeght de Politicke Ordonantien ofte Recessen, ende Jaer-gedinghen der Stad voorsz.], [titel van bijgebonden deel: Naerder Reglement streckende tot herstellinge der misbruycken in de regeringe ende bestieringe der finantien, als mede der armen tafel binnen de stadt Hasselt, Vergunt en goetgekeurt op den 9. En 23. Junii 1733. Door sijn hoogheyt Georgius Ludovicus...], zeldzame Hasseltse druk, 875 Euro.
- HEINES Frans SVD. (naar de meer-uitgebreide duitsche uitgave van Hermann Fischer), Leven van pater Arn. Janssen, stichter der Missie-congregatie van het "Goddelijk Woord" en van de Missiezusters "Dienaressen van den Heiligen Geest", Heide, Maria Middelares Aller Genaden, 1936, 187pp.+ enkele buitentekstills., 3e dr., enkele stempeltjes, goede staat, 17 Euro.
- HEINES Frans SVD. (naar de meer-uitgebreide duitsche uitgave van Hermann Fischer), Leven van pater Arn. Janssen, stichter der Missie-congregatie van het "Goddelijk Woord" en van de Missiezusters "Dienaressen van den Heiligen Geest", Uden, Missiehuis St.Willibrordus, 1936, 187pp.+ enkele buitentekstills., 22cm., 3e dr., linnen band, enkele stempeltjes, luttele roestvlekjes, zoniet in goede staat, R72627, 17 Euro.
- HENAUX Ferd., Histoire du pays de Liège suivie du tableau de la constitution liégeoise en 1788, Liège, Desoer, 1851, 362pp.+ 1 carte dépliante, 24cm., br.orig. (dos restauré), 65 Euro.
- HENDERICKX Staf, De kopervreters. De geschiedenis van de zinkarbeiders in de Noorderkempen, Berchem, EPO, 2000, 189pp.geïll., 23cm., mooi staat, 17 Euro.
- HENDRICK M. & SANGERS W. O.S.C., De kerkschat van de Sint-Catharinakerk te Maaseik. Beschrijvende inventaris, s.l., Provincie Limburg, 1963, 78pp.met 33 buitentekstills., 24cm., gesigneerd met opdracht door W. Sangers, 17 Euro.
- HENDRIX Guido & VAN CANTIMPRE Thomas, Ontmoetingen met Lutgart van Tongeren, Benedictines et Cisterciënzerin (1182-1246-1996). Deel III: Thomas van Cantimpré Vita Lutgardis, Leuven, Bibliotheek Fac. Godgeleerdheid, 1997, xxi + 73pp., in de reeks "Bibliotheca Auctorum traductorum et scriptorum Ordinis Cisterciensis" vol.IV, 24cm., mooie staat, 17 Euro.
- HENDRIX Guido, Lutgarts jeugd en de Benedictijnse periode (Ontmoetingen met Lutgart van Tongeren deel VI), Leuven, Bibliotheek van de Faculteit Godgeleerdheid, 1999, x + 54pp.met buitentekstills., 24cm., in de reeks "Biblioteca auctorum, traductorum et scriptorum Ordinis Cisterciensis" vol.4, mooie staat, 15 Euro.
- HENDRIX Guido, Vlaamse Lutgartkunst na de Tweede Wereldoorlog (Ontmoetingen met Lutgart van Tongeren deel VII), Leuven, Bibliotheek van de Faculteit Godgeleerdheid, 1999, xx + 73pp.met buitentekstills., 24cm., in de reeks "Biblioteca auctorum, traductorum et scriptorum Ordinis Cisterciensis" vol.4, mooie staat, 15 Euro.
- HERESWITHA, De vrouwenkloosters van het Heilig Graf in het prinsbisdom Luik vanaf hun ontstaan tot aan de Fransche Revolutie (1480-1798), Leuven / Antwerpen, Universiteitsbibliotheek / De Vlijt, 1941, xlii + 444pp. + buitentekstplaten, 25cm., in de reeks "Universiteit te Leuven. Publicaties op het gebied der geschiedenis en der philologie" 3e reeks 4e deel, orig.omslag, mooie staat, R74319, 50 Euro.
- HEYMANS, Hubert, Onuitwisbaar : 150 jaar "Klein Kloosterke" Maaseik, Maaseik, 1990, 256pp.geïll., 22,5 Euro.
- HEYNEN G. (uitgegeven door), Register vanden Veghenooten der Stadt Sint-Truyden ghepasseert bij heeren ende Stadt opden XXJen Maij 1590 [Register der Vegenoten van Sint-Truiden], Sint-Truiden, 1973, 60pp.geïll., 27cm., (bevat inleiding, reproductie van het manuscript en tekstomzetting met voetnoten), [inhoud: de statuten en ordonnantiën ten gebruike van de vegenoten ; wetsbepalingen aangaande de landbouw en over hen die ze moeten toepassen], 24 Euro.
- Hoeseltse Geschiedkundige Studiegroep, Hoeselt [fotoboek], Hoeselt, Geschiedkundige Studiegroep, 1981, +/- 125pp.rijkelijk geïll.met oude foto's en postkaarten, gecart.band, 28cm., mooie staat, 27 Euro.
- HOEWAER Trudo, Vroege herfst (gedichten), Pricé-uitgave, 1946, 48pp., genummerde en gesignerde oplage van 310 exemplaren: nr.177/310, 3 stempeltjes, 22cm., zeldzaam, 23 Euro.
- HOPSTER Heinrich (s.v.d.), Arnold Janssen [1837-1909] : ein Apostel unserer Zeit (neubearbeitung 1983 von Paul Langer), Sankt Augustin, Steyler Verlag, 1983, 36pp.with ills., 8 Euro.
- HOUTMAN Erik, Het Augustijnerklooster te Hasselt, Hasselt, De Vrienden van het Stadsmuseum 1981, 116pp.geïll., 15 Euro.
- HUBERT Eugene, Les états-généraux des Provinces-Unies et les protestants du Duché de Limbourg pendant la Guerre de la Succession d'Espagne. Etude d'histoire politique et religieuse, Bruxelles, Hayez, 1904, 28pp., 29cm., publié dans et extrait des "Mémoires couronnés et mémoires des savants étrangers publiés par l'Académie Royale des Sciences, des Lettres et des Beaux-Arts de Belgique" tome LXII (52) [1903-1904], peu de rousseurs, non coupé, bon état, B74560, 25 Euro.
- HUYSMANS Camille, Camille Huysmans - Een levensbeeld gevestigd op persoonlijke getuigenissen en eigen werk, Hasselt, Heideland, 1961, 239pp.+ 16pp.buitentekstills., uit de reeks "Vlaamse Pockets" nr.36, 9 Euro.
- HYACINTHUS broeder B.D.O., In honderd jaren 1840-1940 Gods goede daden herdacht bij het eeuwfeest van de Congregatie der Broeders van de Onbevlekte Ontvangenis der H.Maagd Maria te Maastricht, Maastricht, 1940, 278 + XI pp.+ buitentekstills., stempeltje, 30 Euro.
- HYACINTHUS, Leven en werken van Mgr. Ludovicus Hubertus Rutten, stichter der Congregatie van de Broeders der Onbevlekte Ontvangenis te Maastricht, door Br. Hyacinthus (lid dier Congregatie), s.l., s.d. [1924], 99pp., 24cm., gecart.band (gemarbreerde platten, linnen rug), enkele stempeltjes en roestvlekjes, goede staat, [[overdruk uit "Publications de la Société historique et archéologique dans le Limbourg à Maestricht" vol.60 (1924)], R72644, 20 Euro.
- INDEHERBERG Rita, Zonhoven, Hasselt, Provinciaal Hoger Handelsinstituut 1967-1968, 25pp.met grafieken & tabellen, [onuitgegeven thesis], 11,5 Euro.
- INDESTEGE Luc, Memorieboek van het klooster van Onze-Lieve-Vrouw-Ter-Riviere te Bree 1464-1539, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1943, 134pp.+ 3 buitentekstills., 17 Euro.
- JACKERS Jozef, Onze Mgr. Kerkhofs en zijn zeer godsdienstige tijd, s.l., Jackers, 1996, 82pp.geïll., 30cm., 20 Euro.
- JACOBS J., GERATS A. & POELS H.A., Gedachten, woorden en daden van Dr.H.A.Poels, Heerlen, Katholieke Arbeidersbeweging Limburg, 1947, 68pp.geïll., lichte gebruiksslijtage, goede staat, 10 Euro.
- JACOBS Veerle, Limburgs-Haspengouw een fruitstreek met traditie, Borgloon, Fruitstreekmuseum, 1997, 286pp.rijkelijk geïll., gesigneerd, in-4, gecart.band, mooie staat, 35 Euro.
- JANSEN J.C.G.M. & RUTTEN W.J.M.J., Geschiedenis van de landbouw in Limburg in de twintigste eeuw, Leeuwarden/Mechelen, Eisma, 1992, 418pp.geïll., gecart.band, uit de reeks "Maaslandse Monografieën" vol.52, zeer mooie staat, 27,5 Euro.
- JANSEN J.C.G.M., Landbouw en economische golfbeweging in Zuid-Limburg 1250-1800 ; een analyse van de opbrengst van tienden, Assen, Van Gorcum, 1979, xxxix + 320pp.(met tabellen), uit de reeks "Maaslandse monografieên" nr.30, 22,5 Euro.
- JANSSEN J., Kwartair geomorfologische studie over het Bosbeekdal, Leuven, KUL, 1967, 143pp.+ platen buiten tekst (plannen, grafieken en tabellen), in-4, [Onuitgegeven verhandeling aangeboden tot het bekomen van de graad van licentiaat in de aardrijkskundige wetenschappen, KUL, 1967], 40 Euro.
- JANSSEN Jos., Onze reliekenschat, Maastricht, Ernest Van Aelst, s.d., 224pp., geïll.met tekeningen van Harry Pieters, gesigneerd met opdracht door de auteur, 2 stempeltjes, goede staat, H69955, 25 Euro.
- JANSSEN R. & SANGERS W., Gids voor de stad Maaseik binnen de wallen, Maaseik, 1984, 20pp., 6,5 Euro.
- JANSSEN R. O.S.C., Pater Sangers op losse schroeven (2 delen), Maaseik, 1985, 2 delen: samen 82pp.geïll., in geïllustreerd etui, 31cm., 25 Euro.
- JANSSEN Roger, Gesigneerd - Pater Willem Sangers, Maaseik, 1981, 108pp.geïllustreerd met cartoons van Gerard Segers, gesigneerd door W.Sangers, 23cm., in de reeks "Cultuurdragers van het Maasland" no.1, 20 Euro.
- JONGHEN Henricus (PAPY Jan, inl. + vert.), Onze-Lieve-Vrouw van Hasselt. Geschiedenis van het aloude miraculeuze beeld en van de kapel, alsook van de vermaarde broederschap van de Heilige Maria te Hasselt, Hasselt, Koninklijke Geschied- en Oudheidkundige Studiekring van Hasselt, 2003, 496pp.met buitentekstill.en facsimile-afbeeldingen van de uitgave uit 1660, 17cm., gecart., gedrukt in een oplage van 500ex. (tweetalig: Latijn-Nederlands), 70 Euro.
- KEIL, Hélène, Papieren sculpturen, Hasselt, H.Keil, 1990, 44pp.met foto's van Juul Voets, 9 Euro.
- KEMP M., Noodzakelijk pro memorie - De Limburgse Maaslanden in de geschiedenis der Nederlanden, Maastricht, Veldeke, 1941, 87pp., 24cm., 15 Euro.
- KERKHOFS J. S.J., Godsdienstpraktijk en sociaal milieu - proeve van godsdienstsociologische studie der provincie Limburg, Brussel, 1953, 373pp., uit de reeks "Lumen Vitae" vol.V, [avec un résumé en français, with a summary in English], 25 Euro.
- KERKHOFS J., Kwaliteitspolitiek voor Limburg, s.l., Davidsfonds Limburg, 1960, 62pp., 10 Euro.
- KERKHOVE Ladislas O.F.M., Le révérend père Valentin Paquay de l'ordre des frères-mineurs, Malines, Godenne, 1905, 150pp.+ frontispice, br.orig., 23x15cm., première édition française, qqs.estampes, br., bon état, 23 Euro.
- KERKHOVE Ladislas O.F.M., Le révérend père Valentin Paquay de l'ordre des frères-mineurs, Malines, Godenne, 1905, 150pp.+ frontispice, br.orig., 23x15cm., 1e édition française, qqs.estampes, reliure cart. (plats marbrés, dos en toile), 21cm., estampe, bon état, 23 Euro.
- KLUFT Peter, Mijn verhaal. De gebroken droom van de Kempense Steenkoolmijnen, Zellik, Kluft, 1993, 212pp., 20cm., mooie staat, 12 Euro.
- KUBBEN Martie-Paul & MEDAER Frans, Martinus Hoeven kruisheer, Lanklaar, G.H.K De Vreedsel, 1987, 166pp.geïllustreerd, in-4, omslag wat beschadigd, tekst en interieur in goede staat, 23 Euro.
- KUYPERS J., Het werk van Kamiel Huysmans, Brussel, De Wilde Roos, 1928, 83pp., 18cm., in het tijdschrift "De Wilde Roos" jg.6 nr.1, 17 Euro.
- LAMBERIGTS Sylvester [Maasmechelen 1934 -], Dit boek gaat over Jezus ; De evangeliën verstaan, bidden, bespreken, leven, Tielt/Amsterdam, Lannoo, 1978, 276pp., 10 Euro.
- LAMBERT G. & GOYAU G., La Belle Vie de Sainte Lutgarde dans son cadre historique et mystique (avec un article de G.Goyau), s.l., 1927, 150pp., relié en couvert.cart.avec plats marbrés et dos en toile, 19cm., qqs.cachets, bon état, 20 Euro.
- LAMBERT G., Sur les traces de sainte Lutgarde, 23pp.avec ills., extrait de "Le folklore brabançon" 13e année (juin 1934), dédicacé par l'auteur, 13 Euro.
- LAMBRECHTS Paul, Kuringen 750 jaar Vrijheidsrechten 1240-1990 [Tentoonstellingscatalogus], Hasselt, De Vrienden van het Stadsmuseum, 1990, 108pp.geïll., in-4, mooie staat, [tentoonstelling te Kuringen 24 nov.-2 dec.1990], 20 Euro.
- LANGE, Rob, Zeefdruk "Watertoren Sint-Truidersteenweg Hasselt", Hasselt, aug.1991, beperkte en genummerde oplage: 33/250, 24 Euro.
- LANGOHR J. & VAN OVERLOOP J., Het land van Overmaas : Platdietsche streek, Kanton Eupen en Voerstreek, Antwerpen, Standaard Boekhandel, 1936, uit de reeks "Katholieke Vlaamse Hoogeschooluitbreiding" Jg.35 Nr.3 verhandeling 340, zeldzaam, 65pp. met schema's & (uitvouwbare) kaarten & statistieken, 18 Euro.
- LAVEILLE (Mgr.), 31 jaar missiezuster in Hindostan - Zuster Théodorine van het Bitter Lijden, van de Congregatie van de Dochters van het Kruis (1832-1911), Leuven, Museum Lessianum, 1930, 212pp.+ frontispice, linnen band, 19cm., enkele stempeltjes, goede staat, [over Maria-Carolina Mevis, 18-02-1832 Tongeren], R72673, 23 Euro.
- LAVEILLE (Mgr.), 31 jaar missiezuster in Hindostan - Zuster Théodorine van het Bitter Lijden, van de Congregatie van de Dochters van het Kruis (1832-1911), Leuven, Museum Lessianum 1930, 212pp.+ enkele buitentekstills., klein hoekje uit 2 bladzijden (met enkele woorden tekstverlies), voor de rest in mooie staat, [over Maria-Carolina Mevis, 18-02-1832 Tongeren], 12,5 Euro.
- LAVEILLE (Mgr.), 31 jaar missiezuster in Hindostan - Zuster Théodorine van het Bitter Lijden, van de Congregatie van de Dochters van het Kruis (1832-1911), Leuven, Museum Lessianum 1930, 212pp.+ enkele buitentekstills., gecart.band (linnen rug), 19cm., [over Maria-Carolina Mevis, 18-02-1832 Tongeren], 23 Euro.
- LAVIGNE E., Kroniek der abdij van Sint-Truiden [3 delen] I-II. 628-1138 & 1138-1558 (vertaling van de "Gesta Abbatum Trudonensium") & III. 1558-1679 (vertaling van de "Kroniek van Servais Foullon"), Leeuwarden/ Maastricht, Eisma, 1986-1993, volledig in 3 delen: v,272 + vi,306 + v,343 pp., enkel deel 3 in gecart.band, 23cm., in de reeks "Maaslandse monografieën" delen 43-46-53, stempeltje, goede staat, 45 Euro.
- LECLERE Constant, Les avoués de Saint-Trond, Louvain / Paris, Peeters / Fontemoing, 1902, xii + 138pp., 26cm., dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux publiés par les membres des conférences d'histoire et de philologie" 1e série 9e fasc., br.orig., non coupé, bon état, L74345, 25 Euro.
- LEENDERS Paul, Vijftig Limburgse profielen, Retie, Kempische Boekhandel, 214pp.+ portretten, gesigneerd met opdracht door auteur, 20cm., met stofwikkel, 17 Euro.
- LEENDERS Paul, Vijftig Limburgse profielen, Retie, Kempische Boekhandel, 1961, 214pp.+ portretten, 20cm., met stofwikkel, 14 Euro.
- LEENEN, J., Een Limburgse en Nederlandse uitspraakregel, Antwerpen, De Sikkel, 1954, 24pp., overdruk uit "Taal en Tongval" VI Nr.1, 9 Euro.
- LEJEUNE Jean, STIENNON J. & VAN DERVEEGHDE D., Les notions de "Patria" et d'"Episcopatus" dans le diocèse et le pays de Liège du IXe au XIVe siècle (pp.1-54, J.LEJEUNE), Cluny et Saint-Trond au XIIe siècle (pp.55-88, J.STIENNON), A propos de l'Art mosan et des Ivoires liégeois (pp.89-158, J.LEJEUNE), Le domaine de la cathédrale Saint-Lambert de Liège en 1280 (pp.159-172, D.VAN DERVEEGHDE) [dans "Anciens Pays et assemblées d'états" vol.8], Leuven/Louvain, Nauwelaerts 1955, 181pp.+ 11pp.ills.hors texte + 1 carte dépliante, dans la série "Anciens Pays et Assemblées d'états - Standen en Landen" vol.VIII, 25 Euro.
- LEMMENS Gerard & HERBEGHS Leo, Maria in Limburg. Sprakeloze vertellingen, s.l., Corrie Zelen, 1978, 71pp., 20cm., 2 stempeltjes, goed, R73300, 10 Euro.
- LEODIUM, Leodium - Chronique mensuelle de la Société d'art et d'histoire du diocèse de Liège, choix de divers Nos. des années 3 (1904) & 7 (1907), prix par no.:, 6 Euro.
- LESENNE Monique, Bibliografisch repertorium van de oudheidkundige overblijfselen te Tongeren, Brussel, Nationaal Centrum voor Oudheidkundige Navorsingen in België, 1975, 152pp.+ 3 uitvouwbare plannen & 1 plaat, 25cm., in de reeks "Oudheidkundige repertoria. Reeks A: Bibliografische repertoria" vol.10, 20 Euro.
- LEURS Stan (o.l.v.), De Kempen, Antwerpen, De Sikkel, s.d.[+/- jaren 1930's], 109pp.(tekst) + 89 buitentekstills., uit de reeks "Steden en Landschappen" vol.I, 2e (nieuwe, zeer vermeerderde) uitgave, mooie staat, 30 Euro.
- LEYNEN Hubert, De Achelse kluis. Kort historisch overzicht (1685-1846), Achel, Cisterciënser Abdij St. Benedictus, 1935, 45pp.geïll., 20cm., overdruk uit "Limburg" jg.16, ex.bibl., L72967, 13 Euro.
- LEYNEN Hubert, Overpelt tegen Floreffe, Hasselt, 1943, overdruk uit de "Verzamelde Opstellen" deel XVIII, 24pp., [LEYNEN Hubert, Overpelt 1909 - Hasselt 1997], 7 Euro.
- LEYNEN Hubert, Overpelt tijdens de oorlogen der 16e en 17e eeuw, Hasselt, 1942, overdruk uit de "Verzamelde Opstellen" deel XVII, 11pp., [LEYNEN Hubert, Overpelt 1909 - Hasselt 1997], 7 Euro.
- Limburg, Limburg - maandschrift (heemkundig tijdschrift), losse nummers, Maeseyck, 1919-1939, Tijdschrift "Limburg", diverse nummers beschikbaar, goede staat, losse bijvoegsel "Limburgsche Oorkonden" van J.Coenen ontbreekt in enige nummers, Prijs per nummer: (price per issues:), 8 Euro.
- LIMBURG, Tijdschrift LIMBURG ; diverse nummers tussen 1941 (jg.22) en 1995, [lijst van verkrijgbare nummers op aanvraag], Maaseik, Drukk.Van der Donck, 1941-'95, 16 à 48pp. (vaak geïll.), prijs: 3 à 10 EUR., lijst op aanvraag, 3 Euro.
- LUWEL Marcel, De Limburgers in Congo, Gedenkboek uitgegeven door de K.M. De Koloniale Dagen van Limburg, 25e verjaring 1925-1952, 1952, 139pp.+ 22pp.buitentekstills., onopengesneden, 17,5 Euro.
- LUX G.V., Rosmeer door de eeuwen heen, Rosmeer, 1982, 167pp.met 32 illustraties, mooie staat, 27 Euro.
- LUYTEN Jo, 150 jaar zusters van Liefde van O.-L.-Vrouw, Moeder van Barmhartigheid, in Zonhoven (1851-2001), Zonhoven, 2001, 261pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, 25cm., mooie staat, 27 Euro.
- M.G., 12 Oude Hasseltse Gevels - reeks 1 & 2, Hasselt, Sint-Quintinus-drukkerij, s.d., in totaal 24 etsen in diepdruk door M.G., losbladig in 2 mappen, 60 Euro.
- M.J.R., Vieux-Joncs d'après les archives de l'ancienne Grande Commanderie du même nom [Alden-Biesen], Lummen, Impr. de l'Institut St-Ferdinand 1909, 57pp. + ills.hors texte, bon état, rare, 20 Euro.
- MAES Roger, Heraldiek en symboliek in de Sint-Quintinuskerk te Hasselt, pp.135-143 in Limb.LXV-3 mei/juni 1986, 4 Euro.
- MANTELIUS Joannes, Historiae Lossensis, Bruxelles, 1996, [x +] 318 + 175pp., in 1 volume, reprint of the original Leodium 1717-edition, Very good condition, [text in latin], 30 Euro.
- MARCUS A.F., Klooster Mariënlof Kolen-Kerniel, s.l., 1972, 36pp.geïll., mooie staat, 10 Euro.
- MARIEN M.E., Het vorstengraf van Eigenbilzen, s.l., Provincie Limburg - Culturele aangelegenheden, 1987, 53pp.met buitentekstills., 30cm., in de reeks "Publicaties van het Provinciaal Gallo-Romeins Museum Tongeren" nr.37, 13 Euro.
- MARTENS J. & ZOETE A., Regestenlijst der oorkonden van de Benediktinessenabdij te Nonnemielen-bij-Sint-Truiden, Brussel, Ministerie van nationale opvoeding en Nederlandse cultuur en Ministerie van nationale opvoeding en Franse cultuur - Algemeen rijksarchief en rijksarchief in de provinciën - Rijksarchief te Hasselt, 1971, vii + 253pp., 30cm., L68609, 25 Euro.
- MASSIET DU BIEST J., QUICKE F., e.a., Bulletin de la commission royale d'histoire - Tome XCVIII (98) 2e bulletin, Bruxelles, Académie royale de Belgique, 1934, pp.127-218, br., 23cm., [contient e.a.: MASSIET DU BIEST J., Chartes relatives aux biens de l'abbaye de Signy (pp.135-146) & QUICKE F., Itinéraire de Jeanne, duchesse de Brabant, de Limbourg et de Luxembourg 1383-1404 (pp.155-218)], 20 Euro.
- MASSIN Willy, De opkomst van het socialisme in Limburg (1890-1914)... of de moeilijke doorbraak in een sterk verzuilde katholieke maatschappij, Diest, Massin, 1975, 132pp.met buitentekstills., 30cm., 23 Euro.
- MASSIN Willy, De opkomst van het socialisme in Limburg 1890-1914, s.l. [Hasselt], 1978, 32pp.geïll., themanummer van het tijdschrift "Tijdspiegel" Jg.33 Nr.2 juni 1978, 10 Euro.
- MATHIJS Dré & VERBEECK Louis (inleiding), De Stoopkes - Drinken doet een beetje zeer maar nuchter leven nog veel meer [stripverhaal met tekeningen en samenstelling door Dré Mathijs], Hasselt, s.d., 48pp.geïll., 7 Euro.
- MELCHIOR Juliaan, De Bokkerijders, Hasselt, St-Quintinus-Drukkerij, 1915, 345pp.+ enkele buitentekstills. & uitvouwbare kaart, gesigneerd met opdracht door auteur, originele uitgave uit 1915, "bekroond in den prijskamp door het Leesgezelschap van Hasselt in 1913 uitgeschreven", 23cm., orig.omslag (rug hersteld), goede staat, zeldzaam, 100 Euro.
- MELIS H.C., Groote Mannen van Limburg, Antwerpen, L.Opdebeek, 1928, 71pp.geïll., 16 Euro.
- MELIS Rene, Op de heide waait de wind. Geromanceerde biografie van Armand Preud'homme, Zele, Reinaert, 1978, 160pp.met [32] buitentekstills., 22cm., linnen band, stofwikkel, mooie staat, 20 Euro.
- MINCKELERS, Observations météorologiques faites à Maestricht, pendant les années 1805-1812, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1839, 7pp., publié dans et extrait de "Nouveaux mémoires de l'Académie Royale des sciences et belles-lettres de Bruxelles" Tome XII (12), in-4, non coupé, 24 Euro.
- MOHLBERG Cunibert O.S.B., Radulph de Rivo. Der letzte Vertreter der altrömischen Liturgie. Erster Band: Studien, Louvain, Bureuax du Recueil, 1911, xv + 258pp., 26cm., in the series "Université de Louvain. Recueil de travaux publiés par les membres des conférences d'histoire et de philologie" 1e série 29e fasc., original softcover, pages uncut, very good condition, [text in German], [Radulphus De Rivo = Radulph of Rivo = Radulph of Tongres = Radulph van der Beken, Breda 1350 - Tongeren 1403, Dutch Roman Catholic historian and liturgist who became dean of the chapter of Tongeren in 1383 and was a protector of the Windesheim reform], R74331, 75 Euro.
- MOLEMANS J. (ed.), Referaten gehouden op het 7de congres van de Vereniging voor Limburgse dialect- en naamkunde, Hengelhoef 17 okt.1981 [inhoud: vnl.mbt. Het land van Vogelzang], Hasselt, 1982, 49pp., in "Mededelingen van de vereniging voor Limburgse dialect- en naamkunde" nr.23, 9 Euro.
- MOLEMANS J. (m.m.v.J.Mertens), Zonhoven ; historisch-naamkundige studie, Zonhoven, Gemeentebestuur Zonhoven, 1982, xii + 670pp.+ bij ingesloten 6 uitvouwbare kaarten, zeer mooie staat, 62 Euro.
- MOLEMANS, J., Sint-Huibrecht in Lille - een naamkundig, historisch en volkskundig onderzoek, 23pp., Sint-Huibrechts-Lille, Heemkundige Kring Sint-Huibrechts-Lille, 1976, 7,5 Euro.
- MONCHAMP Georges Mgr., Un martyr liégeois ; Vie et lettres du P.Victorin Delbrouck de Frères mineurs, Liège/Arras, H.Dessain/Brunet, 1926, 262pp.+ qqs.ills.hors-texte, 6e mille, br.orig., 30 Euro.
- MONCHAMP Georges, Vie et lettres du R.P. Victorin Delbrouck des Frères-Mineurs, Liège, Dessain, s.d., 193pp.+ qqs.ills., br.orig., bel état, 40 Euro.
- MOONEN Remaclus O.F.M., De dienaar Gods P. Valentinus Paquay - Het heilig paterke van Hasselt, Mechelen, S.Franciscus Drukkerij, 1925, xvi + 366pp.+ 13 ills., 4e dr., 22cm., goede staat, 23 Euro.
- MOONEN Remaclus O.F.M., Leven en deugden van den dienaar Gods den z.e.p. Valentinus Paquay minderbroeder, Mechelen, S.Franciscus drukkerij, 1913, 398pp.+ frontispice (portret) in kleur & enkele illustraties buiten tekst en genealogische tabel, 2e verbeterde en vermeerderde uitgave, 22cm., gecart.band, stempeltje, mooie staat, 30 Euro.
- MOONS J., De economische structuur van de Kempische steenkolennijverheid, Vol.2.De structuur van de Steenkolenmarkt, Leuven, K.U.L. - Centrum voor Economische Studiën, 1957, 261pp., 23 Euro.
- MOONS J., De economische structuur van de Kempische steenkolennijverheid [2 vols.] 1.De Bedrijsfeconomische Structuur & 2.De Structuur van de Steenkolenmarkt, Hasselt / Leuven, Limburgse Economische Raad / Centrum voor Economische Studiën, 1957, volledig in 2 vols.: xii,280 + 261pp.geïll., 24cm., in de reeks "Katholieke Universiteit te Leuven. Faculteit der Economische en Sociale Wetenschappen. Reeks van de school voor Economische Wetenschappen" no.56, orig.omslag, mooie staat, [academische verhandeling], L74039, 50 Euro.
- MOONS Jos, De abdij Herkenrode te Kuringen, s.l., Provinciaal Verbond voor Toerisme in Limburg, 1971, 24pp.geïll., 26cm., 10 Euro.
- MOONS, J. (m.m.v.J.Thomas), Tijdschrift "Limburgse Economische Raad" : themanummer "Aspecten van de Economische structuur en groei van het Benelux-middengebied", Hasselt, Limburgse Economische Raad 1959 met 42 tabellen, 15 kaarten en 7 grafieken, 139pp. (1959 - N 2), 9 Euro.
- MULLENS M., Politieke strijd, partijvorming en Vlaams-Waalse wrijvingen in het kanton Millen tijdens het directoire (1796-1800), Hasselt, Provinciale bibliotheek, 1969, 51pp., 26cm., in de reeks "Mededelingen van het Centrum voor Studie van de Boerenkrijg" nr.71, 10 Euro.
- NELIS Chris & VANHINSBERG Fred (red.), En toen was er niets meeer - de Limurgse mijnsluitingen : ieder zijn waarheid, Zonhoven, Boek, 1989, 263pp.met illustraties, 24cm., goede staat, 21 Euro.
- NELIS Chris & VANHINSBERG Fred, En toen was er niks meer. De Limburgse mijnsluitingen: ieder zijn waarheid, Zonhoven, Boek, 1989, 263pp.geïll., 24cm., mooie staat, 25 Euro.
- NIJS Jan, Hasselt - een brug meer of minder, s.l.[B.], Het Streekboek 1999, 152pp.rijkelijk geïll., gecart.band, als nieuw, 27,5 Euro.
- NIJSSEN Rombout & VAN LAERE Raf, Klinkende munt. Muntvaluaties en muntordonnanties in Sint-Truiden 1437-1552, Hasselt, 2003, 320pp.rijkelijk geïll., 23cm., mooie staat, 30 Euro.
- NIJSSEN Rombout, Inventarissen van de archieven van de Buitenbank en van de Binnenbank van Bilzen, van het laathof van Schoonbeek, het laathof van Merem, het laathof van Rindelborn..., Brussel, Algemeen Rijksarchief, 2002, [... het laathof van Henis, het Clutshof, het Hanenhof, het Sint-Antoniushof, het Bonetershof, het laathof van Ordingen, het laathof vander Borch, het Rozenhof en het laathof van Ouwerx], 190pp., 24cm., in de reeks "Rijksarchief te Hasselt. Inventarissen" nr.65, mooie staat, 15 Euro.
- NIJSSEN Rombout, O Heer, geeft mij een suyver gemoet... Limburgse kluizenaars en hun begeleiders in het minderbroedersklooster in Sint-Truiden in de 19de eeuw, Sint-Truiden, Erfgoedcel Sint-Truiden, 2008, 46pp.geïll. in kleur, 24cm., mooie staat, L73727, 15 Euro.
- NIJSSEN Rombout, Overdenckt ten allen teyden Iesu leyden. Zes eeuwen parochiale broederschappen in Sint-Truiden, Sint-Truiden, Erfgoedcel Sint-Truiden, 2009, 70pp.geïll. in kleur, 24cm., mooie staat, L73726, 15 Euro.
- NN, "Tijdschrift "De Autotoerist" Jg.4 N 16 : Heide-nummer, 48pp.geïll., 16 aug. 1951, 6 Euro.
- NN, 1000 jaar Kerkelijke Kunst in Limburg [Tentoonstellingscatalogus], Hasselt, Provinciaal Begijnhof, Tentoonstelling 25 juni-10 sept., s.d.[jaren '60], 66pp.geïll., 12 Euro.
- NN, 200 jaar lithografie [voornamelijk m.b.t. Limburg en specifiek m.b.t. Hasselt], Tentoonstellingscatalogus ; Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, 17 sept.-23 dec.1994, 53pp.geïll., 10 Euro.
- NN, 75 jaar vliegveld Kiewit, Hasselt, De Vrienden van het Stadsmuseum, tentoonstellingscatalogus 27 april - 31 aug.1985, 114pp.geïll., mooie staat, 23 Euro.
- NN, Actuele Kencijfers Limburg, G.O.M.-Limburg, april 1979, 100pp., 6 Euro.
- NN, Administratief memoriaal der provincie Limburg - 17de deel, 1827 van nr.1 tot 53, Maastricht, L.Th.Nijpels, 1827, xii + 348pp., gecart.band met lederen rug (wat beschadigd), tekst in mooie staat, 30 Euro.
- NN, Administratief Memoriaal der Provincie Limburg - XIII deel ; 1823 N 1-69, Maastricht, Nypels, x + 382 + 22 + 12pp., gecart.band met lederen rug (wat slijtage), 45 Euro.
- NN, Afschriften van notarisakten (vnl.verkoopaktes) m.b.t. Bilzen en deelgemeenten, per stuk/ 12,39 EUR., uit de periode 1820-1930, 12,5 Euro.
- NN, Album: Camille Huysmans - 80, s.l., s.d., 23pp.richement illustré, 30cm. (bilingue: néerlandais-français), br.orig.ill., 14 Euro.
- NN, Alde Biezen, Bilzen, Ministerie van Nationale Opvoeding en Nederlandse Cultuur, s.d., 31pp.geïll., 6,5 Euro.
- NN, Alde Biezen, s.l., Provinciaal Verbond voor Toerisme in Limburg, 1969, 25pp.geïll., 6,5 Euro.
- NN, Alden Biesen [Alden-Biezen], Bilzen, Provincie Limburg, 1984, 28pp.met 25 ills., 30x30 cm., 10 Euro.
- NN, Als aandenken van de eerste toepassing in België van de nieuwe verlichting door natrium licht maart 1933 [brochure tweetalig N./Fr.], s.l., 1933, 32pp.geïll., 15 Euro.
- NN, Als een brandende toorts - Documentaire getuigenissen over Dr. Edith Stein (Zr.Theresia Benedicta a Cruce) en medeslachtoffers, Echt, Vrienden van Dr.E.Stein, 1967, 276pp.+ 8pp.buitentekstill., stempeltje, goede staat, 20 Euro.
- NN, Belgisch Limburg [drietalig N-F-D], s.l., s.d., 20pp., 6 Euro.
- NN, Bibliografie Limburg - 1971, Hasselt, Provincie Limburg (Provinciale bibliotheek), 1973, (III +) 417pp., 30 Euro.
- NN, Bibliografie Limburg 1970, Hasselt, Provincie Limburg - Provincie Bibliotheek, 1972, 228pp., 30 Euro.
- NN, Bilzen. Het voormalig "Huis Claes". Renovatie en nieuwbouw. Huisvesting van het Vredegerecht, s.d., Regie der Gebouwen, 1995, 12pp.geïll., 30cm., 10 Euro.
- NN, Brochure "Belgisch-Nederlandse Vereniging Limburg - Benev 10 jaar 1963-1973", s.l., 1973, 28pp., 6 Euro.
- NN, Brochure "Negen provincies - één land ; 150 jaar Provinciewet 1836-1986", Provincie Limburg, 1986, 32pp.geïll., 7,5 Euro.
- NN, Brochure "Sint-trudofeesten 1963 Tentoonstellingen van 14 tot 21 juli in de zalen van de St.-Trudo abdij" [Sint-Truiden], 1963, 24pp.geïll.[met 15pp. over plaatselijke kunstenaars : ill. en biografie], 7,5 Euro.
- NN, Brochure "Tongeren - België's oudste stad / Tongres - La plus ancienne ville de Belgique", Les Amis de Tongres, s.d., 8pp., 5 Euro.
- NN, Brochure Bimillenium Tongeren (Historische stoet + avondspel 07-1985) [4-talig N-F-D-E], Uitgave van Tongeren 2000, 94pp.(geïll.), 7,5 Euro.
- NN, Bulletin de la Société Royale Le Vieux Liège, Nrs. 104-105, 20 févr.1954, pp.265-341, 10 Euro.
- NN, Catalogue d'exposition " Tongres - Point de rencontre Romain ", Tongres, Musée Provincial Gallo-Romain, 30 août-2 nov.1958, 88pp.+ 58pp.bl/n ill., exposition organisée par la " Provinciale Vereniging voor de Wereldtentoonstelling 1958 ", 15 Euro.
- NN, Chronique Archéologique du Pays de Liège (revue) : Année 10(1919) Nr.5 [10pp.] -Nr.6 [10pp.] & 14(1923) Nr.2 [16pp.] -Nr.5 [16pp.] & 16(1925) Nr.2 [16pp.] & 24(1933) Nr.1 [16pp.], Liège, prix par numéro:, 6 Euro.
- NN, Chronique Archéologique du Pays de Liège [revue] 54 année, 1963, pp.89-114, 7,5 Euro.
- NN, Chronique Archéologique du Pays de Liège" Année 11 [Revue], 1920, 56pp., 15 Euro.
- NN, Chronique Archéologique du Pays de Liège, 27 année, 1936, pp.17-40, 6,5 Euro.
- NN, De Achelse Kluis 1846-1946: ontstaan - groei - leven, Achel, Sint-Benedictusabdij, 1946, 160pp. + 5 openslaande kaarten & plannen, gecart.band, 27 Euro.
- NN, De congregatie van de broeders van de onbevlekte ontvangenis, gevestigd te Maastricht, gedurende de eerste halve eeuw van haar bestaan (1840 - 21 november - 1890). Beknopte schets van haar ontstaan en haar ontwikkeling, Maastricht, 1915, vii + 226 + ii pp. + buitentekstplaten, 23cm., linnen band, luttele roestvlekjes, stempeltje, goed, R73815, 27 Euro.
- NN, De Grauwzusters in Hasselt, Hasselt, De Vrienden van het Stadsmuseum, 11 april-28 juni 1987, 174pp.geïll., mooie staat, [Tentoonstellingscatalogus], 20 Euro.
- NN, De kroning van O.L.V. van Tongeren - beschrijving der reliquieën van den Heiligen Schat, Tongeren, Theelen-Michiels, 1890, 28pp.+ 1 illustratie buitentekst, omslag hersteld, 21cm., zeldzaam, [bevat o.m. lijst met beschrijving van 67 relikwieën], 25 Euro.
- NN, De Maaskant, s.l., s.d., 105pp.geïll., 7,5 Euro.
- NN, De Oud-Limburgse Schuttersgilden, Hasselt, KB, 1977, 36pp.geïll., in-4, Tentoonstellingscatalogus: Hasselt, Kredietbank, 8 febr.-25 febr.1977, 13 Euro.
- NN, De Tijdspiegel (Tijdschrift, Cultureel maandblad voor Limburg onder de bescherming van de Provinciale Overheid), individuele nummers vanaf jrg.I (lijst van beschikbare nummers op aanvraag), prijs per nummer:, 6 Euro.
- NN, De tocht naar de stilte (AVV-VVK) [uitgave n.a.v. de TV-uitzending op 16-12-1974 "Ten huize van Pater Lambertus Vandermeulen"], Bree, Neyens, s.d., 143pp.geïll., niet in de handel, 22 Euro.
- NN, De Ursulinen van St. Salvator (1876-1926). Uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van het klooster St. Salvator te Roermond, Roermond, Van der Marck, s.d. [+/- 1926], 26pp.geïll., 24cm., goede staat, R73595, 14 Euro.
- NN, De Voerstreek, Hasselt, Raskin, 1976, 39pp.geïll., 26cm., in het tijdschrift "De Tijdspiegel. Cultureel blad voor Limburg" jg.31 nr.2-3, 10 Euro.
- NN, D'n echte Mezeiker almenak 1978 - deil 1: Mezeiker kapelle en veldkruujse, Maaseik, Oêwtgaaf van de Mezeiker Vastelaovend Vereniging Het Heilig Wammes, 1978, 10 Euro.
- NN, Economische aspecten van de ruimtelijke ordening - economische problematiek van de ruimtelijke ordening in de Limburgse mijnstreek, 112pp., themanummer van het tijdschrift "Limburgse Economische Raad" Nr.2 1958, 10 Euro.
- NN, Editie Limburgse Journalistenclub 1961-1981 [geschiedenis van "De Gazet van Limburg"], Hasselt, De Vrienden van het Stadsmuseum, 1981, 68pp.rijkelijk geïll., mooie staat, [tentoonstellingscatalogus], 15 Euro.
- NN, Een antiphonarium van de abdij van Sint-Truiden, Hasselt, Provinciale Bibliotheek Begijnhof, 1964, 4pp.+ 1pp. kleurenill., 7,5 Euro.
- NN, Een nieuwe weldoener van het lijdend mensdom : de dienaar Gods Pater Valentinus Paquay van de Orde der Minderbroeders te Hasselt (met veel aandacht voor de genezingen bekomen door de voorspraak van P.Valentinus na zijn dood), Hasselt, 1925, 200pp.+ frontispice, 13 Euro.
- NN, Een noodkreet tot het Vlaamsche volk ! Door den Katholieken Vlaamschen Bond van Limburg - De scholen in de Limburgsche Mijnstreek (schooljaar 1927-1928), Antwerpen, Katholieken Vlaamschen Schoolbond, 1928, 16pp., ex.bib.-exemplaar (stempeltjes), 9 Euro.
- NN, Eerste Congres van maatschappelijke en godsdienstige werken in Limburg, 19 september 1901, Hasselt, Hasselt, Michel Ceysens, 1901, 277 (3) pp.+ 20pp.grafieken, 23cm., enkele roestplekjes, 50 Euro.
- NN, Felicitas. Eene goede Zélatrice, Gulpen, Alberts, 1884, vi + 127pp. + frontispice + buitentekstplaat, 23cm., linnen band, enkele roestvlekjes, stempeltje op voorblad en verso titelblad, tekst in goede staat, [[biografie van Félicie Marie Elise Claereboets], R73811, 50 Euro.
- NN, Gedenkboek "Koninklijk Atheneum Hasselt 1850-1950", Hasselt, Koninklijk Atheneum 1950, 308pp.geïll.met 79 fig., binding hersteld, goed, 25 Euro.
- NN, Geen verbastering, Hasselt, Ceysens, 1886, 25pp., 19cm., stempeltje, luttele roestvlekjes, L72982, 17 Euro.
- NN, Genk - een handwijzer voor wandelaars en toeristen (met een voorwoord door burgemeester-volksvertegenwoordiger Gerard BIJNENS), Genk, Chirogroep Sint-Gerolf, s.d. [jaren '50], 32pp.(+ reclame), 7 Euro.
- NN, Gewijde kunst in Limburgs bezit, Hasselt (B.), Provinciaal Begijnhof, 20 mei-20 juni 1966, 61pp. + 20pp.ills., uitgegeven in de reeks "Limburg Kunstpatrimonium", [Catalogus van tentoonstelling], 14 Euro.
- NN, Groen in Limburg - Natuurbescherming en toeristische valorisatie van de groene ruimten in Limburg, Hasselt, Heideland, 1971, 99pp.geïll., linnen band met stofwikkel, 13 Euro.
- NN, Handgeschreven document (eind 18e eeuw) m.b.t. jaarlijkse rente van enkele families te Rosmeer [Tongeren], 4 pp., 85 Euro.
- NN, Handleiding naar het beroemd heiligdom van O.L.V. Miraculeus te Cortenbosch (bij Sint-Truiden) waar de H.Maagd Maria sedert eeuwen vereerd wordt onder den troostvollen eeretitel van O.L.V. "Behoudenis der kranken", Sint-Truiden, Degeneffe-Wynants, 1896, 16pp., 15cm., geïll.omslag, bijgevoegd: "Nieuw pelgrimslied tot Onze-Lieve-Vrouw van Cortenbosch" (Sint-Truiden, Vanwest-Dubois), 15 Euro.
- NN, Hasselt - Centre de Tourisme dans le Limbourg Belge, Hasselt, Office de Tourisme, s.d., 15pp.avexc ills., 6,5 Euro.
- NN, Hasselt (toeristische en historische brochure), Hasselt, dienst voor Vreemdelingenverkeer, s.d.[+/-1950], 32pp.waarvan 9pp.ills. & 1 uitslaande kaart, 9 Euro.
- NN, Hasselt Virga-Jessefeesten 1682-1982 ; Zevenjaarlijkse ommegang op zondagen 8 - 15 en 22 augustus 1982 (programmaboek), Hasselt, Comité der Virga-Jessefeesten, 1982, 48pp.geïll., 9 Euro.
- NN, Hasseltse Munten, Hasselt, Generale Bankmaatschappij i.s.m. "De Vrienden van het Stadsmuseum-Hasselt", 6-24 okt.1980, 111pp.rijkelijk geïll., mooie staat, tentoonstellingscatalogus, 20 Euro.
- NN, Hasseltse Uithangborden en gevelstenen, Tentoonstellingscatalogus ; Hasselt, Kredietbank Hasselt i.s.m. de "Vrienden van het Stadsmuseum-Hasselt", 17 dec.1979-4 jan.1980, 75pp.rijkelijk geïll., mooie staat, 15 Euro.
- NN, Heidebloemke (tijdschrift betr. Genkse heemkunde), Heemkring Genk, prijs per nummer, keuze uit losse nummers vanaf jaargang 22 (1963) tot 32 (1973), 3 Euro.
- NN, Het bombardement van Genk op 2 oktober 1944, Genk, 1984, pp.161-214, rijkelijk geïll., in-4, themanummer van "Heidebloemke Genk" Jg.43 nr.5, 13 Euro.
- NN, Het Elfde Linieregiment en Hasselt [Tentoonstellingscatalogus], Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, 22 sept.-30 dec.1984, 119pp.rijkelijk geïll., 20 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift - Jaargang II, Hoeselt, 1973-1974 (2e uitgave 1979), 22,5 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift - Jaargang III, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, 1974-1975, 22,5 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift - Jaargang IV, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, 1975-1976, 22,5 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift - Jg.V, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, jaargang V, 1976-1977, 22,5 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift - Jg.IX, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, jaargang IX, 1980-'81, 22,5 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift : Jg.VI, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, 1977-1978, 22,5 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift ; jaargang 14, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, jaargang XIV, 1985-1986, 160pp.geïll., 15 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift ; jaargang 13, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, jaargang XIII, 1984-1985, 15 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift Jg.VII, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, jaargang VII, 1978-1979, 22,5 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift, jaargang 10, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, jaargang X, 1981-1982, 15 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift, Jg.VIII, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, jaargang VIII, 1979-1980, 22,5 Euro.
- NN, Het Hoeseltse dorpsverleden - heemkundig tijdschrift, Hoeselt, Het Hoeseltse dorpsverleden, jaargang XI, 1982-1983, 164pp.geïll., 15 Euro.
- NN, Het hoofdaltaar der S. Laurentius kerk te Bocholt, Peer, Kunst Adelt, 1931, map met 16 pagina's illustraties (foto's), in oblong, in de reeks "kunst adelt" jg.10 nr.1 (15 juli 1931), 15 Euro.
- NN, Het koninklijk landjuweel - 43ste Tornooi 1977-78 Cultureel Centrum Sint-Truiden, 19pp., 6,5 Euro.
- NN, Het Oude land van loon (Tijdschrift, orgaan van de Federatie der geschied- en Oudheidkundige kringen van Limburg), keuze uit losse nummers van de jaargangen II (1947) & IV(1949), prijs per nummer:, 5 Euro.
- NN, Het spaarwezen in Limburg, Hasselt (B.), Themanummer van het tijdschrift uitgegeven door de Limburgse Economische Raad 1953 (nr.2), 86pp.geïll. met 33 tabellen, 10 Euro.
- NN, Histoire de Notre-Dame de Cortenbosch, Hasselt, P.F.Milis, 1848, 46pp.+ 1 gravure en frontispice, 17cm., br.orig., 40 Euro.
- NN, Houthalen-Helchteren / Cultuur-historisch verleden, s.l., Provinciaal Museum voor Religieuze kunst, 1979, 74pp.geïll., uit de reeks "Kunst & Oudheden in Limburg" Nr.22, 13 Euro.
- NN, Imago (Keurgroep Tijl Neerpelt), Hasselt, Heideland-Orbis, 1973, [124] pp.rijkelijk geïll., gecart., fotografie: J.Halsberghe & choreografie: A.Borghten, [foto-kijkboek over dans en de dansgroep Tijl], 11,5 Euro.
- NN, In beeld geprezen - Miniaturen uit Maaslandse devotieboeken 1250-1350, Leuven, Peeters, 1989, 203pp.met illustraties, 24cm., mooie staat, Catalogus van de gelijknamige tentoonstelling (Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor religieuze kunst, 10 aug.-12 nov.1989), 24 Euro.
- NN, In memoriam Frans Kusters ( 1891, onderwijzer-brancardier, oud-lid van den Rekemsche Srtudentenbond "de Rozenknop") gesneuveld in 1917 - gehuldigd in 1936, s.l., 1936, 47pp., orig.omslag, 15 Euro.
- NN, Integraal Ontwikkelingsplan Limburg 2010 - Syntheserapport, Hasselt, Gewestelijke Ontwikkelingsmaatschappij, 1994, 222pp., 7,5 Euro.
- NN, Kabinetskaart der Oostenrijkse Nederlanden - Hammont, losbladige map met 4 pp. kaart + legende, Brussel, Pro Civitate, 1965, 7,5 Euro.
- NN, Karmel Roermond 1882-1982 (zaterdag 28 augustus 1982), s.l., 1982, 20pp.met enkele ills., boekje voor herdenkingsviering van het 100-jarig bestaan van de Karmel te Roermond, 8 Euro.
- NN, Kijk(er) op Hasselt 750 jaar Stad [Tentoonstellingscatalogus], Hasselt, Cultureel Centrum, 7 aug.-3 okt. 1982, 50pp.geïll., stempel, 13,5 Euro.
- NN, Kleine atlas voor de geschiedenis van beide Limburgen, Hasselt / Maastricht, Provincie Limburg - Culturele aangelegenheden / Provincie Limburg, 1989, 121pp.rijkelijk geïll.met kaarten in zw./w., 31cm., linnen band, mooie staat, 23 Euro.
- NN, Kleine Landschapselementen - elementen...in Limburg, Provincie Limburg - Culturele aangelegenheden, 1990, 112pp.geïll., 11,5 Euro.
- NN, Kunst-Cultuur Tongeren - uitgegeven t.g.v. de prijsuitreiking van de Kronings- foto- en diawedstrijd in het kader van de Kroningsfeesten 1974, 60pp.(met vele foto's), 11,5 Euro.
- NN, La Joyeuse entrée du roi à Hasselt (on y joint: brochure "Stad Hasselt 3 mei 1953 : Blijde Intrede van Zijne Majesteit Koning Boudewijn"), Article dans la revue "Patriote Illustré" année 69 nr.19 (10-05-1953) 8pp.avec ills., [+ joint: brochure de 16pp.avec ills.], 22,5 Euro.
- NN, La protestation du Limbourg - Quelques documents 1831-1839 (C'est malgré lui que le Limbourg est devenu hollandais), Bruxelles & Paris, Van Oest, 1919, 162pp., ornée de la reproduction d'une pétition en fac-simile (13 gravures hors-texte), br.orig. (dos restauré), 24cm., quelques cachets, "Publications du Comité de politique nationale", 23 Euro.
- NN, Laudes Valentini - oratorium van Gaston Feremans "Limburg huldigt het Heilig Paterke bij de 50ste verjaring van zijn afsterven" (concertbrochure), Hasselt, Sint-Quintinusdrukkerij, 1956, +/-56pp., 10 Euro.
- NN, Le serviteur de Dieu - le Rév. Père Valentin Paquay de l'ordre des Frères Mineurs à Hasselt [traduit du Flamand], Hasselt, 1926, 294pp.+ frontispice, 17cm., br., 17 Euro.
- NN, Levensbericht van een honderdjarige. Korte geschiedenis van de congregatie De Kleine Zusters van de Heilige Joseph, gesticht te Heerlen door Petrus Joseph Savelberg (21 juni 1872-1972), Valkenburg, Boek- en Offsetdrukkerij Crolla, s.d. [1972], 139pp. + buitentekstplaten, 24cm., 3 stempeltjes (waarvan een klein stempeltje op onderste bladsneden), goede staat, R73470, 18 Euro.
- NN, Limburg [uit de reeks "De provincie vroeger en nu"], Brussel, Gemeentekrediet van België, 1976, 95pp.rijkelijk geïll., met 2 uitvouwbare kaarten (in kleur), uit de reeks "De provincie vroeger en nu", mooie staat, 20 Euro.
- NN, Limburg aan Christus - 50 jaar gebedsgemeenschap in het hart van de Limburgse Mijnstreek - Zusters Clarissen Genk 1930-1980, Genk, 1980, 49pp.geïll., wat waterschade aan laatste pp., 9 Euro.
- NN, Limburg alaaf ! - Carnaval in Belgisch-Limburg, s.l., Provinciaal Verbond voor Toerisme in Limburg, 1975, 39pp.geïll., themanummer van tijdschrift "De Tijdspiegel" (jg.30, afl.1), 13 Euro.
- NN, Limburg en de dominikanen, s.l., uitgave "Ten voordeele van de nieuwe stichting te Genk", 1934, 16pp., 7,5 Euro.
- NN, Limburg maand na maand [tijdschrift, Informatieblad van het Provinciaal Verbond voor Toerisme in Limburg] ; Jg.34 (1982) Nrs.1-2-3-4-5-7 & Jg.35(1983) Nrs.1-2-3, per nummer :, 2,5 Euro.
- NN, Limburg Nu, Hasselt, Kredietbank (t.g.v.de inwijding van het nieuwe gebouw van haar zetel Havermarkt 16), 92pp.rijkelijk geïll., in oblong, Oktober 1967, 11,5 Euro.
- NN, Limburg zingt - Volkszangfeest / Virga-Jessefilm in kleuren [liedjesteksten, Hasselt], Hasselt, Belang van Limburg, s.d., 32pp., 6,5 Euro.
- NN, Limburg, 64pp.geïll., themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" Jg.35 Nr.1, jan.-febr.1986, 11,5 Euro.
- NN, Limburgsch Studentenblaadje voor oorlogstijd, s.l., 1954, (ii) 272 + XI pp., gestencild, 21cm., gecart., Niet in de handel, [Heruitgave van het "Limburgsch Studentenblaadje voor Oorlogstijd (1 februari 1916-1 mei 1917)" door het Algemeen Katholiek Vlaams Studentenverbond - Limburgsche Gouwbond, bevat waardevolle documentatie over het frontleven van de Limburgse studenten in de oorlog 1914-1918], 60 Euro.
- NN, Liste chronologique des édits et ordonnances de la principauté de Liège de 974 à 1505, Bruxelles, Gobbaerts, 1873, 96pp., br.orig. (dos restauré), peu de rousseurs, 24cm., 50 Euro.
- NN, Lommel, pp.135-182 geïll., themanummer van het tijdschrift "De Tijdspiegel" Jg.24 Nr.11/12, nov.-dec.1969, 7,5 Euro.
- NN, Manuel de prières à l'usage des élèves de l'établissement des Soeurs de l'Enfance de Jésus à Hasselt, Lierre, Jules Van In, 1902, 63pp., 14cm., toile, bel état, rare, 17 Euro.
- NN, Met Smeets - wandelgids door Mooi Limburg - dl.2: Maastricht en omgeving, Heerlen, Smeets, s.d., 82pp.+ kaart, 11,5 Euro.
- NN, Metallurgie Hoboken-Overpelt 1908-1983, s.l., 1983, 77pp.rijkelijk geïll., linnen band, in-4, 23 Euro.
- NN, Notre Dame Virga Jesse - Hasselt ; La Confrèrie de la Virga Jesse à Hasselt, Bruxelles, Sobeli, 1926, 16pp.dont 5pp.(+ couv.) ills.en couleurs, très bel état, 10 Euro.
- NN, Noveen tot de Dienaar Gods P.Valentinus Paquay O.F.M. "Het Heilig Paterke" van Hasselt (Voor persoonlijke Godsvrucht), Mechelen, S.Franciscus Drukkerij, 1932, 30pp.met portret, orig.omslag, 14cm., mooie staat, 9 Euro.
- NN, Ontdekt het lieve land van Overmaas [brochures], s.d., [aantal brochures in originele enveloppe], 12,5 Euro.
- NN, Onze-Lieve-Vrouwe-college Tongeren Gedenkboek 1894-1969, Tongeren, 1969, 101pp.+ 33pp.buitentekstills., linnen band met stofwikkel, 27cm., 30 Euro.
- NN, Oorlogsboek van het Davidsfonds. Een en ander over de Duitschers in de omschrijving der afdeelingen 1914-1918. I: Luik, Limburg, Brabant, Brugge, s.d., 263pp., 23cm., goede staat, 30 Euro.
- NN, Oude kunst uit de verzameling van de 'Vrienden van het Begijnhof' te Sint-Truiden, 1974, 39pp.geïll., uit de reeks "Kunst en Oudheden in Limburg" Nr.3, Tentoonstellingscatalogus ; Sint-Truiden, Prov. Museum voor Religieuze Kunst Sint-Truiden, 6 juli-25 aug.1974, 10 Euro.
- NN, Oud-Mechelen - Van die heyde totter Maese, tijdschrift jg.8 nr.1 (april 1993), Maasmechelen, Heemkring "Mechelen-aan-deMaas", 46pp., 5 Euro.
- NN, Pastoor Veltmans [gedenkboek], s.l., Ereleraar Dr.J.Langohr & Ereleraar Dr.J. Langohr en Z.E.H. Dr.H.Veltmans Comité, 1957, 147pp.+ 15 buitentekstills., bijgevoegd: postkaart met portret van Veltmans, 23 Euro.
- NN, Plechtige Bisschopswijding van Mgr. Paul Schreurs zondag 31 mei 1970 Sint-Quintinuskathedraal Hasselt [misbrochure], 53pp., 10 Euro.
- NN, Prentje "Het H.Sacramnet Mirakel Eertyds te Herckenrode nu te Hasselt berustende", Hasselt, P.F.Milis (drukker van den Hertog van Brabant - uitgever), s.d. [19e eeuws], 10 Euro.
- NN, Procès-verbaux des séances du Conseil provincial du Limbourg ; session ordinaire de 1920 & sessions extraordinaires de 1919-1920, Hasselt, Jos.Van Langenacker, s.d., 308 + ix pp., 22,5 Euro.
- NN, Programmaboek ; XLVIe Kongres van de Federatie van Kringen voor Oudheidkunde en Geschiedenis van België - Hasselt 19-22 aug.1982, Ekeren, 1982, 142pp., 10 Euro.
- NN, Programmaboekje "Hasselt zevenjarige Virga-Jesse-Feesten van 6 tot 20 augustus '61", Hasselt, Comité der Zevenjarige Feesten, 1961, 48pp., 9 Euro.
- NN, Provincie Limburg, arrondissement Hasselt (Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen. Inventaris van het cultuurbezit in België. Architectuur, 2 delen: 6n 1-2), Turnhout, Brepols, 1981, 2 vols.samen: 1lxii + 1047pp.met 504 ills.in-tekst + fotorepertorium met 1996 ills.+ 24 buitentekstills.in kleur + enige uitvouwbare plannen, linnen banden met stofwikkel (enkele kleine scheurtjes), goede staat, in de reeks "Inventaris van het cultuurbezit in België. I.Architectuur", [with a general outline on landscape, history and architecture, pp.1003-1021], 100 Euro.
- NN, Provincie Limburg, Arrondissement Tongeren, Kantons Riemst - Tongeren & Voeren (Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen 14n, 1-2), Turnhout, Brepols, 1990-1992, 2 volumes: LX,447 + LVIII,254 p. met +/- 2000 ills. & bijgevoegd enige losbladige kaarten, linnen banden met stofwikkel, in de reeks "Inventaris van het cultuurbezit in België. I.Architectuur", 80 Euro.
- NN, Ray Remans [Zonhoven], Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, Tentoonstellingscatalogus 25 maart - 23 april 1995, 25pp.geïll., in-4, mooie staat, 12 Euro.
- NN, Reisgids K.S.A.-Jong Vlaanderen, Gouw Limburg naar Rome 31 juli-8 augustus 1950, 184pp.geïll., goud op snee (3x), lederen band met goudopdruk, mooie staat, 25 Euro.
- NN, Rekem [geschiedkundig & toeristisch], Hasselt, 1975, 28pp.geïll., 9 Euro.
- NN, Revue "Chronique Archéologique du Pays de Liège" 55e Année, 1964, 90pp., 16 Euro.
- NN, Revue "Chronique Archéologique du pays de Liège" Années 47-50 [articles entre autres sur Dalhem, Tongres, Liège...], Liège, Publication de l'Institut Archéologique Liégeois, 1956-'59, 42pp.(1956) + 14pp.(1957) + 25pp.(1958) + 32pp.(1959), 20 Euro.
- NN, Revue "Les Mélophiles" - Bulletin de la section scientifique et littéraire ; 36 vol. [e.a.hommage à Geraets, 40pp.sur Neeroeteren, 54pp."Smedenambacht te Hasselt", 38pp.sur l'église de St-Gangulphe à St-Trond,...], Hasselt, Société chorale et littéraire "Les Mélophiles de Hasselt" 1900, 165pp. + 1 portret, mooie staat, zeldzaam, 30 Euro.
- NN, Sint-Trudostoet 1970, Sint-Truiden, 1970, 72pp., 12,5 Euro.
- NN, Sint-Truiden - een regionaal-economische studie, 123pp.+ 8pp.buitentekstill. + tabellen, themanummer van het tijdschrift "Limburgse economische Raad" 1959 Nr.4, 9 Euro.
- NN, Stafkaart regio "Hasselt-Liège" geplakt op linnen schaal 1/160.000, s.d., 7,5 Euro.
- NN, Statuta Dioecesis Leodiensis in Synodo Dioecesana promulgata, Leodii, Dessain, 1934, XXIV + 193pp., couv.cart., 7,5 Euro.
- NN, Summiere bibliografie Limburg, Hasselt, Provincie Limburg, 1986, 138pp., mooie staat, 15 Euro.
- NN, Technische aspecten van de ruilverkaveling, Hasselt, L.E.R., 97pp., themanummer van het tijdschrift "Limburgse Economische Raad" Nr.3 1958, 7,5 Euro.
- NN, Tentoonstellingscatalogus "De mens trekt door de eeuwen" (vnl. mbt.Belg.Limburg), Mechelen aan de Maas, Gemeentehuis, 8 mei-20 juni 1966, 33pp., 11,5 Euro.
- NN, Tentoonstellingscatalogus "De Voetbedevaart Keulen-Maastricht-Scherpenheuvel", Bokrijk, Provinciaal Openluchtmuseum 2 aug.-31 okt.1980, 80pp.geïll., uit de reeks "Bokrijkse Berichten" Nr.18, 12,5 Euro.
- NN, Tentoonstellingscatalogus (24april-26sept.1999) "Een geschiedenis van de toekomst - met Philips en Hasselt naar de 21ste eeuw", Hasselt, Stedelijk Museum/Philips 1999, 119pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, als nieuw, 12,5 Euro.
- NN, Tentoonstellingscatalogus Vernissage "Hemelse Gevechten" van Hélène Keil, Hasselt, H.Keil, 1997, 11pp., 8 Euro.
- NN, Ter zaliger gedachtenis aan den Eerwaarden Heer Joannes Eduardus Van Leemput, pastoor te Eygen-Bilsen, godvruchtig in den Heer overleden den 10 Juni 1907, s.l., s.d., 18pp.met buitentekstills., 21cm., 17 Euro.
- NN, Tijdschrift "Jong limburg" (orgaan der Katholieke Vlaamsche Studentenbonden in Limburg) Jg.4 Nr.2, pp. 25-60 [met bijdragen van Lod.Lavki & over Gezelle-Verschaeve], juli 1934, 6,5 Euro.
- NN, Tijdschrift "Limburgse Economische Raad" : themanummer "De streek van Maaseik", Hasselt, Limburgse Economische Raad 1955 met 48 tabellen,5 kaarten en 7 grafieken, 130pp., (1955- N 3), 10 Euro.
- NN, Tijdschrift "Nieuws uit Limburg", Hasselt, Provinciaal Verbond voor Toerisme in Limburg, diverse nummers (nummers op aanvraag), per nummer:, 2 Euro.
- NN, Tijdschrift "Toerisme" Jg.17 N 11 : themanummer "Landdag Hasselt", 1 juni 1938, pp.300-312 geïll., 8 Euro.
- NN, Tijdschrift "Vlaamse Stam" (Tijdschrift voor Familiegeschiedenis) - Jg.18 Nrs.3-4 : Kongresnummer Limburg, Vlaamse Vereniging voor Familiekunde 1982, pp.105-184 geïll., 10 Euro.
- NN, Toerisme in Limburg, Hasselt, Provinciaal Verbond voor Toerisme in Limburg, 1952, 40pp.geïll., 9 Euro.
- NN, Tongeren [Geschiedenis van], s.l., themanummer van het tijdschrift "De Tijdspiegel" (Prov. Verbond voor Toerisme), 1966, 106pp.geïll., 7,5 Euro.
- NN, Tongres - Point de Rencontre Romain, Tongres, Musée provincial Gallo-Romain, 30 aoüt - 2 nov. 1958, 88pp. + 58pp.ills., [Catalogue d'exposition organisée par la "Provinciale Vereniging voor de Wereldtentoonstelling 1958"], 16 Euro.
- NN, Trésor de l'Eglise Notre-Dame de Tongres, Tongres, M. Collée, 1890, 51pp.avec ills. + 4 planches hors-texte, 27cm., br.orig. (dos restauré), bon état, [description de 171 objets de cette église], 30 Euro.
- NN, Un saint de chez nous ; père Valentin Paquay franciscain, Woluwé-Saint-Pierre, Chant d'Oiseau, 1938, 47pp.+ 2 portraits hors-texte, couv.ill., 10 Euro.
- NN, Veiling Haspengouw 1939-1997 een gouden Klok-huis ; een Haspengouwse veilinggeschiedenis in woord en beeld, Sint-Truiden, Veiling Haspengouw, 1997, 172pp.rijkelijk geïll., gecart.band, geïllustreerde stofwikkel, 26cm., gesigneerd met opdracht door minister Karel Pinxten en gouverneur Bertrand, mooie staat, 37 Euro.
- NN, Verbond van Kristelijke Mutualiteiten van Limburg V.K.M. 1904-1979 [gedenkboek], s.l., 1979, linnen band, 112pp.rijkelijk geïllustreerd, mooie staat, 20 Euro.
- NN, Verslag van de Commissie voor de Valorisatie van de Kempense steenkolen, Hasselt, Limburgse Economische Raad 1960, 74pp.geïll.met foto's, themanummer van Tijdschrift "Economie in Limburg" (jg.1 1960 Nr.2), 10 Euro.
- NN, Vie de la Servante de Dieu mère Madeleine Damen fondatrice des Franciscaines de la Pénitence et de la Charité chrétienne (Heythuizen-Nonnenwerth) -Extraite de l'histoire de cette Congrégation par soeur Maria Paula Munster..., Averbode, Impr.de l'abbaye, 1911, 140pp.+ qqs.planches hors-texte, reliure cart., 21cm., estampe, bon état, 35 Euro.
- NN, Vie du R.P. Valentin Paquay O.F.M. appelé "le saint Petit Frère de Hasselt", Bruxelles, Sobeli, 1926, 16pp.dont 5pp.ills.en couleurs, br.ill., très bel état, 10 Euro.
- NN, Virga jesse [Mariale kunst], Tentoonstellingscatalogus: Hasselt, Generale Bank, 30 juni-27 aug.1989, 240pp.rijkelijk geïll., in-4, mooie staat, 30 Euro.
- NN, Virga-Jessefeesten Hasselt 1975 (programmaboek), Hasselt, Virga-Jesse Comité, 1975, 56pp., 9 Euro.
- NN, Virga-Jessefeesten Hasselt Zevenjaarlijkse ommegang op zondagen 18 en 25 augustus en 1 september 1968 (Programmaboek), Hasselt, 1968, 64pp., 10 Euro.
- NN, Water uit de bron - fragmenten uit het levensverhaal van moeder Elisabeth, gelegd naast de H.Schrift en naast andere teksten (verzameld bij gelgenheid van het Kapittel 1975-1976), Maastricht, Onder de Bogen, +/- 1976, 100pp., gecart.band met stofwikkel, [over Moeder Elisabeth Gruyters 1789-1864, medestichter van de kongregatie van de Liefdezusters van de H.Carolus Borromeus, te Maastricht in 1837], 13 Euro.
- NN, Zalige Amandina - Belgische missionaris en martelares, s.l., +/-1949, 30pp.+ 5 buitentekstills., 15cm., 13,5 Euro.
- NN, Zevenjaarlijkse Feesten - Luisterrijke Processie en Heiligdomsvaart 1953" [tweetalig N-F]", Tongeren, 1953, 32pp.+ publiciteit, 10 Euro.
- NN, Zusters Clarissen hondervijftig jaar in Sint-Truiden 1851-2001, Sint-Truiden, 2001, 224pp.geïll.+ losbladig: uitvouwbare tabel, linnen band, 20cm., 23 Euro.
- NN, Zutendaal, Zutendaal, Studentenbond "De Heikleuters" (t.g.v.zijn gouden jubileum 1916-1966), 1966, 52pp.geïll., 9 Euro.
- NOTERMANS Jef, Een groot Limburger in het verre oosten: Petrus Maria Vrancken, s.l., s.d. [+/- 1950], 19pp.met portret, 26cm., overdruk uit "Jaarboek Bisschoppelijk College Sittard 1950" pp.66-84, originele omslag, stempeltje, goed, bijgevoegd: handgeschreven brief van de auteur aan de Ursulinen van Maastricht, R73549, 15 Euro.
- NUYENS E.M.Th., De staatkundige geschiedenis der provincie Limburg vanaf haar ontstaan tot aan haar uiteenvallen in 1839, Maastricht, Limburgs geschied- en oudheidkundig genootschap, 1956, 192pp.met 14 kaarten, 25cm., goede staat, L71844, 20 Euro.
- OFFERGELT H., Davidsfonds Hasselt jubileert (mei 1875-oktober 1950), s.l., s.d., 48pp.geïll., 24cm., 13 Euro.
- OOMS Herwig Fr. O.F.M., Onze Lieve Vrouw in Limburg, s.l., 1959, [viii +] 246pp.+ vele pagina's zwart-wit foto's buitentekst (van Augustinus J.Blondiau F.S.C.), linnen band met goudopdruk, stofwikkel (enkele scheurtjes), 29cm., goede staat, 55 Euro.
- OOSTERBOSCH Michel, Openbare notarissen in het Bisdom Luik voor 1400. Een institutionele en diplomatische studie [2 vols.], Leuven, 1982, volledig in 2 delen: lviii + 544pp.met ills., 4o, ex.bib.(stempeltje), mooie staat, [onuitgegeven thesis aangeboden tot het verkrijgen van de graad van Licentiaat in de Geschiedenis, KUL 1982, promotor: Prof.E. Van Mingroot], 75 Euro.
- PAQUAY J., Wintershoven - geschiedkundige schets, s.l., s.d., 34pp., moderne heruitgave van de originele editie (Hasselt, Drukkerij Crollen, 1932), 10 Euro.
- PAQUAY J., HUYBRIGTS Fr. e.a., Bulletin de la Société scientifique & littéraire du Limbourg - 30e volume (1912), Tongres, Collée, 1912, 397pp., br.orig., bon état, [contient e.a.: PAQUAY , Inventaire des petites archives de Belgique. Ville de Tongres. Inventaire des archives communales (pp.21-132) & PAQUAY, Cartulaire de l'ancienne église collégiale et archidiaconale de Notre-Dame à Tongres. Chartes du Xve siècle (pp.169-366)], 60 Euro.
- Paquay Jan (Vandevelde Simon, inl.), De katholieke Vlaamsche studentenbeweging in Limburg tijdens de XIXe eeuw, Hasselt, De Tijdspiegel, 1978, 24pp.geïll., 27cm., in het tijdschrift "De Tijdspiegel. Cultureel blad voor Limburg" jg.33 nr.1, heruitgave van oorspronkelijke uitgave (1931) van de voordracht door Jan Paquay, 13 Euro.
- Paquay Jan, De katholieke Vlaamsche studentenbeweging in Limburg tijdens de XIXe eeuw. Voordracht gegeven aan den Kath. Vl. Studentenbond van Bilsen door den Z.E.H.Dr Jan Paquay, Bilsen, Simoens-Nulens, 1931, 40pp., 22cm., in de reeks "Geschiedkundige schets", 15 Euro.
- PAQUAY Jan, Tongeren's kunstgebouwen en Merkwaardigheden, Tongeren, Het Comité der Goede Drukpers, 1932, 24pp.+ 4pp.buitentekstill., 10 Euro.
- PAQUAY Jean, Cartulaire de l'ancienne église collégiale et archidiaconale de Notre-Dame à Tongres, Bruxelles, 2002, 279pp., Reprint (extrait de: "Bulletin de Société Scientifique & Littéraire du Limbourg" Tome XXIV, 1906, pp.73-351), bel état, 25 Euro.
- PAQUAY Jean, Les paroisses de l'ancien concile de Tongres y compris les conciles de Hasselt et Villers-L'Evêque démembrés du même concile, Bruxelles, 2001, 307pp., Reprint (extrait de: "Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du Diocèse de Liége" tome XVIII, 1909), bel état, 25 Euro.
- PAQUAY, J., Tongeren - Gids en Oudheidkundig Inventaris (der monumenten en kunstvoorwerpen), Tongeren, 1935, gesigneerd, 91pp.+ 74 zw/w.ills., 22,5 Euro.
- PAQUAY, Jan, De St.Trudo's Tafereeltjes op 't Altaarstuk van Stablo (XIIe eeuw), Hasselt, 1936, overdruk uit de "Verzamelde Opstellen" deel XII-1, pp.51-55 + 4pp.zw/w.ills., 6,5 Euro.
- PAQUAY, Jean, Tongres - Guide Illustré, Tongres, Impr. Theelen-Michiels, s.d., 97pp.ill., 25 Euro.
- PAQUAY, Jean, Tongres: Monuments - Curiosités, Tongres, Le Comité de la bonne Presse, 1932, 24pp. + 4 ills.hors texte, 10 Euro.
- PAUELS H., Een leven voor de priesters - Een levensschets van Josefine, Kerkrade, 1976, 69pp., 22cm., 13 Euro.
- PAUMEN, Peter, Proeve tot een bibliografie van de gemeente Maaseik (1974-1984) - aansluitend op het gelijknamige werk van M.Daemen, 88pp., 20 Euro.
- PAUWELS J. (O.F.M.Recollect), Tractatus theologicus de casibus reservatis in dioecesibus Antverpiensi, Buscoducensi, Cameracensi, Coloniensi, Gandavensi, Leodiensi, Mechliniensi, Namurcensi, Ruraemundensi. Accedit Tractatus alter de Labaismo cum decretis ad idem objectum pertinentibus, Lovanii [Louvain], Typis Joannis Jacobs, 1770, xvi + 544 [ii] pp.+ folding plate, 3rd edition, 18cm., full-leather binding (d'epoque, engilded title at spine), text in latin, small stamp at titlepage, nice condition, [Subjects dealt with: Abortus, Abusus S.Euch., Adulterium, Apostasia, Blasphemia, Homicidium, Incendium, Incestus, Magia Diabolica, Raptus, Sodomia,...], 230 Euro.
- PEETERS Bruno & ROGGEN Willy, 75 jaar Koninklijke Kunstkring Alexis Pierloz, Hasselt, Kon.Kunstkring Alexis Pierloz, 1995, 143pp.rijkelijk geïll., gecart.band, als nieuw, 17 Euro.
- PERILLEUX Paul, Aert Hessels torenbouwer, Tongeren, s.d. [+/- 1993], 239pp.geïll., mooie staat, [geschiedenis van de bouw der Tongerse basiliek/kerktoren, in romanvorm], 23 Euro.
- PETITJEAN, O., L'église monumentale de Zepperen - des fresques du quinzième siècle, 1 nov.1936, pp.325-331 (ill.) dans "Revue du Touring Club de Belgique" Année 42 N 21, 5 Euro.
- PINXTEN K., Het Albertkanaal - zijn economische beteekenis voor Vlaanderen, Antwerpen-Brussel-Gent-Leuven, Standaard-Boekhandel, 1936, 96pp.+ 1 uitvouwbare kaart, uit de reeks "Katholieke Vlaamsche Hoogeschool-uitbreiding" Jg.35 Nrs. 6-7 verhandeling 343-344, stempeltje, deels onopengesneden, 13 Euro.
- PINXTEN K., Limburg, een kolonisatiegebied, Brussel, Katholiek Vlaamsch Oud-Hoogstudenten Verbond, 1939, 51pp., 22cm., L68574, 14 Euro.
- PIPELEERS Ludo & SNOEKS Leon, Limburgse martelaren - geloofsgenoten ook voor deze tijd, s.l., Stelimo, Wereld-Missiehulp, Missio-Limburg, 2000, 254pp.rijkelijk geïll., in-4, 30 Euro.
- PIRARD Jules, Quelques notes historiques sur l'ancienne Belgique depuis vingt siècles, Liège, Vaillant-Carmanne, 1882, 134pp., br.orig., 19cm., [contient des notes d'histoire et d'archéologie, surtout sur la région de Liège & le Limbourg], 60 Euro.
- PRAET Patrick & VAN RESPAILLE Paul, De kerkenbouwers van het jaar duizend - Romaanse kerkelijke architectuur in het oude bisdom Luik, Ninove, Post Factum, 1993, 26pp.geïll., in-4, 9 Euro.
- PRIJS Hendrik, Festraets-Studio - het Astronomisch Compensatie-uurwerk [Sint-Truiden], Sint-Truiden, Drukkerij De Geneffe, s.d., 16pp.met 13 ills., clichés: Achille Thijs, 9 Euro.
- PRIMS Floris, Een Limburgsch gebedenboek uit de XVe eeuw, Dendermonde, 1926, v + 245pp., uit de reeks "Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal-en Letterkunde" (uitgave van het Salsmans-Fonds Nr.2), stempeltje, 23cm., enkele roestplekjes, 50 Euro.
- QUINOT Léopold O.F.M., Aperçus sur la vie et les vertus du serviteur de Dieu le r.p. Valentin Paquay des frères-mineurs belges (d'après l'ouvrage flamand du r.p. Remacle Moonen O.F.M.), Malines, Impr. S.François, 1911, xv + 446pp.+ frontispice (portrait) en couleurs, br.orig., 1e édition, qqs.rousseurs dans le texte, bon état, 30 Euro.
- RAMAEKERS Georges, La visite à Saint-trond, 1 mai 1936, pp.129-133(ill.) dans "Revue du Touring Club de Belgique" Année 42 N 9, 5 Euro.
- RASKIN Ludo (samenstelling), De Maaskant, s.l., Provinciaal Verbond voor toerisme in Limburg, 1967, 72pp.rijkelijk geïll., 26cm., 10 Euro.
- RASKIN Ludo, Provincie Limburg in beeld, Hasselt, Heideland, 1980, 96pp.rijkelijk geïll.in kleur, 1e druk, gecart.band met stofwikkel, 12 Euro.
- RASKIN, Ludo, Museumgids voor Limburg, s.l., Provinciaal Verbond voor Toerisme in Limburg, okt.1972, 33pp.geïll., 6,5 Euro.
- RECKO Emma, 100 jaar Zusters Ursulinen Overpelt, Overpelt, 2002, 229pp.met ills.binnen en buiten tekst in kleur en z/w, linnen band met stofwikkel, 31cm., mooie staat, 30 Euro.
- REMANS A., Enkele gegevens over Kleine-Brogel (16 & 17 eeuw), Hasselt, 1967, pp.469-480, overdruk uit "Album Dr.M.Bussels", 6,5 Euro.
- REMANS, A., Bijdragen over het verleden van Peer, s.l., 1966, overdruk uit tijdschrift "Limburg" jg.45 Nrs.11-12, pp.290-311, 7,5 Euro.
- REYNERS Jan (GRAUWELS J., uitgegeven door, & ROPPE L., voorwoord), Kroniek van Jan Reyners uit Meeuwen (1789-1802), Hasselt, 1964, uit de reeks "Werken uitgegeven onder de auspiciën van de Bestendige Deputatie van de provincie Limburg" Nr.7, 342pp.+ 8pp.buitentekstills., goede staat, 30 Euro.
- ROBYNS Osw., Zoo loont de Liefdekoning (met een inleidend woord van Mgr.M.H.Rutten), Tongeren, G.Michiels, 1922, 136pp., goede staat, [ROBYNS Osw., Gelinden 1871 - Hasselt 1939], 17 Euro.
- ROELANTS DU VIVIER, Alde-Biezen - Voormalige Commanderij der Teutonische Orde in woord en beeld, Bilzen, eigen beheer 1964, 48pp., 12 Euro.
- ROELANTS DU VIVIER, Alde-Biezen : voormalige Commanderij der Terutonische Orde in woord en beeld, Bilzen, 1964, in copie - gebundeld, 48pp., 7,5 Euro.
- ROOSENS H. & LUX G.V., Gallo-Romeinse tumulus te Helshoven onder Hoepertingen, Brussel, 1974, 48pp.geïll., Archaeologica Belgica vol.164, 18 Euro.
- ROOSENS H., Bestattungsritual und Grabinhalt einiger Tumuli im Limburger Haspengouw, Brussel, 1976, 16pp.with ills., signed by author, Archaeologica Belgica vol.191, 10 Euro.
- ROPPE L. & PANHUYSEN G.W. & NUYENS Elis.M. (uitgeg. door), De decadaire resp. maandelijkse rapporten van de commissarissen van het directoire exécutif in het departement van de Nedermaas 1797-1800, Maastricht, Limburgs geschied- en oudheidkundig genootschap, 1956, 252pp. + uitvouwbare kaart, 25cm., onopengesneden, mooie staat, L71843, 20 Euro.
- ROPPE L. & PANHUYSEN G.W. & NUYENS Elis.M. (uitgeg. door), De decadaire resp. maandelijkse rapporten van de commissarissen van het directoire exécutif in het departement van de Nedermaas 1797-1800, s.l., 1956, uit de reeks "Werken uitgegeven onder auspiciën van de Bestendige Deputatie van de Provincie Limburg" Nr.1, 252pp.+ uitvouwbare kaart, 20 Euro.
- ROPPE L., De steenkool en haar problemen, Tongeren, 1947, 79pp., 21cm., 14 Euro.
- ROPPE L., Het Ontstaan van de Provincie Limburg. Rede uitgesproken door de Heer L. Roppe bij de opening van de gewone zitting op 1 october 1953, s.l., Provincieraad van Limburg, s.d., 44pp.met buitentekstill.en 1 uitvouwbare kaart, 24cm., 14 Euro.
- ROPPE LOUIS, Een omstreden huwelijk ; Koning Willem Frederik, Graaf van Nassau, en de Gravin van Nassau geboren Henriette d'Oultremont de Wégimont, Hasselt, Heideland 1973, 347pp., gecart.band, 4e dr., mooie staat, 17,5 Euro.
- RUBENS A., Zonhoven - van landbouwersgemeente tot mijnwerkersdorp (sociologische studie van een industrialisatieproces in het Limburgs Kolenbekken), Zonhoven, 1953, 287pp.geïll.met 22 foto's, gecart.band met linnen rug, mooie staat, 35 Euro.
- RUBENS A., Zonhoven - van landbouwersgemeente tot mijnwerkersdorp (sociologische studie van een industrialisatieproces in het Limburgs Kolenbekken), Leuven, Universiteit te Leuven, 1953, 287pp.geïll.met 22 foto's, 25cm., in de reeks "Universiteit te Leuven. Verzameling van de School voor Politieke en Sociale Wetenschappen" nr.147, orig.omslag, mooie staat, L74037, 30 Euro.
- RUDOLFUS Abbas Sancti Trudonis O.S.B. (KOEPKE D.R., ed.), Gesta abbatum Trudonensium, s.l., s.d. [1852], pp.213-448 + 1 plate (with facsimile-fragments), Vol.10 second part of the series "Monumenta Germaniae Historica. Scriptores" (edited by Georgius Henricus Pertz), 47cm., signed with dedication to the vicar-general of the archdiocese Mechelen by Georgius Henricus Pertz, one stamp "Sig. Seminarii Archiep. Mechliniensis" at verso of first page, cart.cover (sligthly worn at corners, edges of cover and spine), few foxing, good copy, text in Latin, [contains "Gesta Abb. Trudonensium, lib.I-XIII & Rudolfi abbatis Trudonensis epistolae quattuor & Gestorum abbatum Trudonensium continuatio secunda lib.I-IV & Gestorum abbatum Trudonensium continuatio tertia pars I-II], L74109, 320 Euro.
- RUTTEN J. (samenstelling), Kerkelijke kunst in Sint-Truiden, Sint-Truiden, Comité der Trudofeesten, 1984, 207pp.rijkelijk geïll., gecart.band (geïll.), 30cm., mooie staat, 30 Euro.
- RUTTEN Jan (voorwoord van bisschop P. Schruers), In daad en denken ; huldeboek aan pastoor-deken Jan Rutten n.a.v. zijn gouden priesterfeest en zilveren ambtsjubileum aangeboden, Sint-Truiden, Comité Huldeboek J.Rutten, 1990, 119pp., [bevat: voorwoord, biografie, gelegenheidsgedichten, selectie toespraken], 20 Euro.
- RUTTEN Mathieu, De Geschiedenis van de Volksbond St.-Maternus te Tongeren 1889-1940, Tongeren, eigen beheer, 1986, 172pp.geïll., 23 Euro.
- RUTTEN Mathieu, Dorpsrivaliteit tussen Ophoven en Geistingen 1850-1914, Tongeren, eigen beheer, 1996, 208pp., 22cm., mooie staat, 27 Euro.
- RUTTEN Mathieu, Stad Tongeren. Gemeenteraadsverkiezingen (1938-1982), s.l., s.d., 208pp.rijkelijk geïll., 30cm., gesigneerd door de auteur, 40 Euro.
- RUTTEN Mathieu, Staking Rotem 1953, Tongeren, Rutten, 1991, 223pp.geïll., 24cm., gesigneerd door de auteur, 30 Euro.
- RUTTEN Mathieu, The Rutten family in the United States of America, Tongeren, 1982, 124pp.with ills., 24cm., limited edition of 500 copies, 25 Euro.
- RUTTEN Raymond, Buitengewoon in het gewone. Het 'heilig Paterke van Hasselt' [Valentinus Paquay], Hasselt, Concentra Media, 2005, 151pp., rijkelijk geïll.binnen en buiten tekst in kleur, 24cm., mooie staat, 20 Euro.
- RUTTEN Roger, Wit & zwart. Verzet en collaboratie in een Vlaams dorp [Zonhoven], Berchem, Epo, 2008, 365pp.geïll., 24cm., mooie staat, 27 Euro.
- RUTTEN, Rede van Z.D.H. Mgr. Rutten, bisschop van Luik, tot de geestelijkheid van zijn bisdom / Discours de Monseigneur Rutten, évèque de Liége, au clergé de son diocèse, Brussel, De Standaard, 1919, 16 + 16pp., 18cm., bilingue: Nederlands-français, L72981, 14 Euro.
- RUWET Joseph, Pays-Bas et Principauté de Liège aux temps modernes - Recueil d'études, Louvain-la-Neuve, 1981, xxv + 219pp., br., état de neuf, 27 Euro.
- RUWET Joseph, HELIN Etienne, LADRIER Francoise & VAN BUYTEN Leo, Marché des céréales à Ruremonde, Luxembourg, Namur et Diest aux XVIIe et XVIIIe siècles, Louvain, Bureaux du Recueil / Publications Universitaires de Louvain, 1966, 492pp. + 22 figures hors-texte, 25cm., dans la série "Université de Louvain. Recueil de Travaux d'Histoire et de Philologie. 4e série" fasc.33, br., bel état, B74032, 45 Euro.
- SANGERS W. & HENDRICKX M., Oud Maaseik in woord en beeld, N 4 Jg.27 van tijdschrift "De Tijdspiegel", 1972, 24pp.geïll., 9 Euro.
- SANGERS W. O.S.C., Onze-Lieve-Vrouw van Rust, Diest, Lichtland, 1961, 83pp.geïll., 3e herziene uitgave, 19cm., mooie staat, 12 Euro.
- SCHAETZEN Paul, De la propriété des Tumulus et des objets trouvés à la suite de Fouilles, Bruxelles, Vve F.Larcier, 1899, 22pp., br.orig., 22cm., bel état, 17 Euro.
- SCHOOLMEESTERS E. & LOOMANS P. & MONCHAMP G., Les Régestes de Robert de Thourotte, Prince-évêque de Liège [par SCHOOLMEESTERS, pp.1-126] & Les prêtres insermentés de Maestricht en 1797 [par LOOMANS, pp.127-132] & Le problême des premiers Evêques de l'église de Tongres [MONCHAMP, pp.133-156], Liège, 1905, Bulletin de la Société d'Art et d'histoire du Diocèse de Liège, Tome XV 1e partie (pp.1-156), 22,5 Euro.
- SCHOPENHAUER Johanna, Johann van Eyck und seine Nachvolger [2 parts], Frankfurt am Main, Heinrich Wilmans, 1822, 2 parts (bound in 1 volume): (x) 268 (i) + (iv) 206 (i) pp., cart.cover (spine in leather, corners somewhat bumped), 17cm., text in gotic german, G, rare, 150 Euro.
- SCHOUTEDEN Ward, Van gehucht tot mijncentrum - kort overzicht van de geschiedenis der gemeente Koersel, Hasselt, Heideland, 1951, 36pp.geïll., bib.ex., 11,5 Euro.
- SCHOUTEDEN, Ward, Beringen vroeger en nu - enige grepen uit de geschiedenis en de folkore van Beringen, Beringen, s.d.[+/- jaren 1950's], 99pp.geïll., 17,5 Euro.
- SCHREURS Jac. M.S.C., Honderd jaar Ursulinen in Kerkrade 1859-1959, Kerkrade, 1959, 141pp.+ 15pp.buitentekstills., stofwikkel, mooie staat, 20 Euro.
- SCHRIJVERS Peter, De Toekomst - Het Oorlogsweekblad van het Limburgse VNV 1941-1944, Hasselt, uitgave in eigen beheer, 1987, 120pp., 30 Euro.
- SEGHERS René-J., Hasselt, Brussel, "Onze Steden" - Kunstuitgaven, 1942, 54pp.+ 16 buitentekstplaten, gecart.band, mooie staat, 15 Euro.
- SERVAAS Sint (& PESCH P.N.G. & KOLDEWEIJ A.M., eds.), Het blokboek van Sint Servaas. Facsimile met commentaar op het vijftiende-eeuwse blokboek, de Servaas-legende en de Maastrichtse reliekentoning / Le livre xylographique de Saint Servais..., Utrecht, Clavis, 1984, [... fac-similé avec commentaire sur le livre xylographique du quinzième siècle, sur la légende de S. Servais et sur l'ostention des reliques à Maestricht], 111pp.geïll. + 24pp.facsimile in kleur, 20cm., in de reeks "Clavis, kunsthistorische monografieën", vol.1, linnen band, [tweetalig/bilingue: Nederlands-français], 25 Euro.
- SIMENON G., Notes pour servir à l'histoire des paroisses qui dépendaient de l'abbaye de Saint-Trond, Liège, 1908, pp.1-269 dans "Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du Diocèse de Liège" Tome XVII - 1e partie, 40 Euro.
- SIMENON Gulielmus (ed.), Visitationes archidiaconales - Archidiaconatus Hasbaniae in diocesi leodiensi ab anno 1613 ad annum 1763 [2 volumes] I: Aelst-Loscastrum, II: Margraten-Widoye, Leodii, H.Dessain, 1939, 2 volumes (complete): together xxiii + 898pp., text in latin, 25cm., original softcover, bit used, VG, rare, 300 Euro.
- SLANGHEN Eg., Bijdragen tot de Geschiedenis van het tegenwoordige Hertogdom Limburg [facsimile-uitgave], Beegden, Limburgse Post 1989, 214pp., facsimile-uitgave van de oorspr.ed. uit 1865, "niet in de handel", mooie staat, 20 Euro.
- SLEURS Clem (samenst.), Lode Sleurs. Gedenkboek, s.l., s.d., 44pp.geïll.met tekeningen van Paul Denis, in oblong (22x27cm.), linnen band, stofwikkel, mooie staat, 40 Euro.
- SLOOTMAEKERS Martin, Slootmaekers 1381-1485-1618-1981 [Genealogie], Hasselt, uitgave in eigen beheer, 1982, 293pp.rijkelijk geïll., beperkte oplage, niet in de handel, 75 Euro.
- SMEESTERS J., De Romeinse monumenten van Tongeren, Tongeren, Provinciaal Gallo-Romeins Museum, 1975, 38pp.geïll., 24cm., geïll.omslag, 10 Euro.
- SMETS L. & VANDENBORRE H., La restauration de peinture de Damery (1614-1678) provenant du château d'Alden Biesen, Louvain, Peeters, 1987, 16pp., tentoonstellingscatalogus van het cultureel centrum van de Vlaamse Gemeenschap te Alden Biesen 27 juni - 30 augustus 1987, 7,5 Euro.
- SMOLDERS P., De taalkwestie in het Limburgsch onderwijs, s.l., s.d., 16pp., 21cm., overdruk uit de Verslagbrochure van het Kongres 1929 van het Davidsfonds, in de reeks "Katholieke Vlaamsche Schoolbond" tweede brochure, 9 Euro.
- SNIJDERS Donaat, VERMEIRE Staf & ROSIERS Wilfried (samenstelling), Pastoor dr. Jan Spitz 1887-1945 (bij gelegenheid van zijn honderdste geboortedag en de huldiging te Genk...), Genk, 1987, 178pp., 20cm., mooie staat, 23 Euro.
- SOORS Martin, Naar het Oostfront voor "outer en heerd". Het ware relaas van een zeventienjarige Vlaming aan het Oostfront, Antwerpen, Tyr, 1991, 286pp.met buitentekstills., 23cm., stofwikkel, mooie staat, 50 Euro.
- SPITS J., Slag van Lafelt 2 juli 1747, Vlijtingen, Vlijtingen, s.d., 13pp.+ buitentekstills., brochure, 21cm., 8 Euro.
- STANDAERT Maurits & WILSEN Steven (ill.), Waarom Limburg zelf zijn toekomst bouwde, Hasselt, De Tijdspiegel, 1977, 22pp.geïll.met 8 tekeningen van Steven Wilsen., 27cm., in het tijdschrift "De Tijdspiegel. Cultureel blad voor Limburg" jg.32 nr.3, 10 Euro.
- STANDAERT Maurits, De toren van Babel staat in Limburg - een reportage over de gastarbeiders, Lier, Van In, 1967, 111pp., 13 Euro.
- STERCK, J.G., Marnix van Aldegonde en broer Cornelis, overdruk uit "Miscellanea Gessleriana", Antwerpen, 1948, pp.1161-1167, 5 Euro.
- STERK Jos (ed.), De Virga Jesse. Geschiedenis van de 7-jaarlijkse feesten, Hasselt, Jos Sterk, 2003, 143pp.rijkelijk geïll., in oblong (20 x 24cm.), mooie staat, L68106, 20 Euro.
- STINCKENS M. & DE DIJN C.G., Geschiedkundig en Bouwhistorisch overzicht van Alden Biesen - Landcommanderij van de Duitse Orde te Spouwen / Rijkhoven, s.l., 1973, overdruk uit het "Bulletin van de Kon. Nederlandse Oudheidkundige Bond" Jg.72 Nrs.2-3, 14pp.+ 8pp.buitentekstill., 10 Euro.
- STINISSEN Celest, Mijn Limburg. Schetsen uit het Kempenland, Antwerpen, Opdebeek, 1929, 63pp.met buitentekstills., 24cm., 17 Euro.
- STRAUVEN, Limburg, Tielt, Lannoo, 1986, 288pp.geïll., gecart.band, uit de reeks "Lannoo's provincie-gidsen voor toerisme en vrije tijd", 15 Euro.
- STRAVEN François, Inventaire analytique et chronologique des archives de la ville de Saint-Trond - Tome 1, Saint-Trond, Impr.de G.Moreau-Schouberechts, 1886, 488pp., 25cm., reliure cart. (dos en simili-cuir brun), bel état, [page de titre manque], ce tome traite sur la période de 1060-1465, 90 Euro.
- STRAVEN François, Inventaire analytique et chronologique des Archives de la ville de Saint-Trond - Tome VI 3me livraison, Saint-Trond, Impr. G.Moreau, 1898, pp.321-480, br. (dos réparé), non coupé, texte en bel état, 30 Euro.
- STRAVEN François, Inventaire analytique et chronologique des archives de la ville de Saint-Trond - Tome VI Ire livraison, Saint-Trond, Impr.de G.Moreau-Schouberechts, 1895, 160pp., br. (réparé), non coupé, texte en bel état, 30 Euro.
- STRAVEN François, Inventaire analytique et chronologique des archives de la ville de Saint-Trond - Tome 2, Saint-Trond, Impr.de G.Moreau-Schouberechts, 471pp., 25cm., reliure cart. (dos en simili-cuir brun), bel état, ce tome traite sur la période de 1465-1555, 90 Euro.
- STROUVEN Elizabeth, La vie de la venerable Elizabeth Strouven, fondatrice et premiére superieure du Monastere nommé Le Mont Calvaire à Maestricht, ecrite par elle-même en flamend, et traduite en françois par un prêtre du diocèse de Liège, Liege, chez Jean-Philippe Gramme, 1722, vi + 266pp., 17cm., reliure plein-cuir d'époque (titre et décorations dorés au dos, qqs.taches sur les plats, charnières légèrement fragiles), bon état, 350 Euro.
- STUYCK Raymond, De ekonomische revolutie in Limburg, Hasselt, Concentra, 1974, 199pp., 10 Euro.
- SWERON Guido, Voeren, Leuven, Davidsfonds, 1194, 162pp.geïll., 22cm., mooie staat, 12 Euro.
- SWERTS Emmy, Mijn tienerjaren in oorlog en repressie, Kapellen, Pelckmans, 1994, 174pp., 22cm., 20 Euro.
- SWERTS Lambert, Dagboek van een zware tijd (repressiejaren 1944/1950), Antwerpen, de Nederlandsche Boekhandel, 1968, 176pp.met buitentekstills., 22cm., stofwikkel, 37 Euro.
- TEEUWEN P., Dionysius de Karthuizer en de philosophisch-theologische stroomingen aan de Keulsche Universiteit 1421-1471, Brussel/ Nijmegen, Standaard-Boekhandel/ Dekker & Van de Vegt, 1938, 144pp., in de reeks "Historische Bibliotheek van Godsdienstwetenschappen", onopengesneden, 26cm., 25 Euro.
- TESSER J. S.J., De Jezuïeten te Maastricht 1852-1952, Maastricht, Veldeke, 1952, 220pp.+ 20 ills., 24cm., 23 Euro.
- THANS Hilarion O.F.M., Een eeuw in dienst van de Kerk [geschiedenis van de Franciscanen], Mechelen, St.-Franciscusdrukkerij, 1942, 67pp., [THANS Hilarion O.F.M., Maastricht 1884 - Smeermaas-Lanaken 1963, bracht praktisch zijn hele leven door in het klooster van Rekem], 10 Euro.
- THANS Hilarion O.F.M., Kent gij het Heilig Paterke van Hasselt, Hasselt, Vice-Postulaat Minderbroedersklooster, 1939, 61pp.+ 10pp.buitentekstills., [THANS Hilarion O.F.M., Maastricht 1884 - Smeermaas-Lanaken 1963, bracht praktisch zijn hele leven door in het klooster van Rekem], 12 Euro.
- THIJS Achille, Sint-Truiden ... een greep uit zijn rijke iconografie, Hasselt, Concentra, 1979, 191pp.rijkelijk geïll.met buitentekstills., 30cm., gecart., stofwikkel, 45 Euro.
- THIJS Corn. S.S.S., Lommel - proeve van een geschiedenis onzer gemeente, Lommel, Klooster van het H.Sacrament, 1941, 56pp.met penteekeningen van C.Van Steen S.S.S., orig.omslag, 13 Euro.
- THOMAS, Jos, Genk - centrum voor Nijverheid, themanummer in Tijdschrift "Limburgse Economische Raad" 1953 Nr.4, s.l., L.E.R., 1953, 168pp., 12,5 Euro.
- THOMAS, Jos, Tijdschrift "Limburgse Economische Raad" 1953 N 4 : themanummer "Genk Centrum voor Nijverheid", s.l., L.E.R., 1953, 168pp., luxe-editie ingebonden in harde kaft met goudopdruk en Genks wapenschild in blinddruk opgedragen aan H.Leynen & gesigneerd door Genkse burgemeester G.Bijnens en enkele plaatselijke prominenten, 21 Euro.
- THYS Ch. M.-T., Quelques notes sur la recluserie de St Jean a Tongres, Tongres, Collée, s.d. [19e s.], 22pp., br.orig., 22cm., 20 Euro.
- THYS, Ch.M.T., Le chapitre de Notre-Dame de Tongres - Chapitre VI (Béneficiers dépendants du Chapitre) & Ch.VII (Fonctionnaires - employés - artisans et serviteurs du Chapitre), Anvers, Plasky, 1889, 111pp. dans "Annales de l'Académie d'Archéologie de Belgique" XLV-4 série Tome V-1e livraison, 17,5 Euro.
- TIMMERS J.J.M., Oude schoonheid in Limburg, Maasbree, Corrie Zelen, s.d., 198pp.geïll., 21cm., mooie staat, 15 Euro.
- TOLLENAERE Lisbeth, La sculpture sur pierre de l'ancien diocèse de Liège à l'époque romane, Louvain, Bibliothèque de l'Université - Bureaux du Recueil / Publications Universitaires de Louvain, 1957, 365pp.avec ills. + frontispice + 67 planches hors-texte + joint: 2 cartes dépliantes, 26cm., dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux d'histoire et de philologie" 4e série fasc.11 (tirage limité à 150 exemplaires dans cette série), br.orig., non coupé, bel état, S74632, 35 Euro.
- TOMBEUR P., Raoul de saint-Trond Gesta abbatum Trudonensium I-VII, Index verborum, relevés statistiques, La Haye, Mouton, 1965, xviii + 406pp., dédicacé par l'auteur, 23cm., br.orig., dans la série "Université de Liège, faculté de philosophie et lettres. Travaux publiés par le laboratoire d'analyse statistique des langues anciennes" fasc.4, 32 Euro.
- TYSMANS Louis C.I.C.M. (Scheutist), Jozef Tysmans [kunstmonografie], Hasselt, Heideland-Orbis, 1975, ongepp.(84pp.) rijkelijk geïll.in kleur en zw/w., linnen band met stofwikkel, 30 Euro.
- ULBURGHS Jef, Culturen zonder muren - een overzicht van het Limburgse integratieproces in negentig gesprekken, Hasselt, Concentra, 2004, 216pp.geïll., 24cm., mooie staat, 20 Euro.
- ULBURGHS Jef, De zuilen van de tempel, Zonhoven, Boek, 1989, 208pp.met buitentekstills., 24cm., 18 Euro.
- ULRIX E. & PAQUAY J., Zuidlimburgsche plaatsnamen - excerpten XIVe - XVIe eeuw, Leuven/Brussel, Vlaamsche Topon.Vereenigigng/ Standaard-Boekhandel 1932, (vi +) 118pp., uit de reeks "Toponymica" vol.IV, 25cm., rug hersteld, 17 Euro.
- ULRIX Eugene & PAQUAY Jan, Glossaire toponymique de la ville de Tongres et de sa franchise. 1e section: La ville + 2e partie: la franchise (complet), s.l. + Tongres, Collée, [1908] + 1926, 121 + 32pp., page de tire de la première section manque, 21cm., br.muet moderne (1e), br.orig. (2e), rare, L57937, 40 Euro.
- VALGAERTS E., De statuten van het kapittel van de Onze-Lieve-Vrouwkerk te Sint-Truiden, Hasselt, Provincie Limburg, 1987, vi + 160pp., in-4, mooie staat, beperkte en genummerde oplage (nr.273/500), in de reeks "Limburgse documenten" nr.13, [teksten in latijn, met Nederlandstalige inleiding en omschrijving], 30 Euro.
- VAN BELLINGHEN Jan & Frans, Afkomst, leven en werken van Thomas van Bellingen alias Van Cantimpré 1187-1263, 3e abt van Cantimpré tot Bellingen, later Dominikaan prediker-hagioloog, natuurkundige van zijn tijd & zieleleider van Sint Lutgart, Lembeek, A.Adant, 1955, 45pp.+ 10pp.buitentekstills., beperkte oplage van 1000 exemplaren, 25cm., 20 Euro.
- VAN CASTER Etienne & OP DE BEECK Roland, De grafkunst in Belgisch Limburg - Vloerzerken en -platen met persoonsvoorstellingen (13e tot 17e eeuw), Assen, Van Gorcum, 1981, ix + 228pp.rijkleijk geïll., gecart.band, stofwikkel, 26cm., eerste pagina's bovenaan licht gegolfd t.g.v. vocht, zoniet in mooie staat, 20 Euro.
- VAN DAELE Henk, Camille Huysmans en het onderwijs [in: Camille Huysmans geschriften en documenten, VI B], Antwerpen, Standaard/ Ontwikkeling, 1976, 341pp.met buitentekstills., 24cm., gecart.band, stofwikkel, mooie staat, 24 Euro.
- VAN DE VELDE Fernand, Priester Poppe te Leopoldsburg 1922-24, Antwerpen, WKW, 1988, 936pp.geïllustreerd, gecart., geïllustreerde stofwikkel, 25cm., 45 Euro.
- VAN DE WAARSENBURG Hans, De vijf verticale elementen van Piet Killaars, Maastricht, Gemeente Maastricht 1989, 48pp.geïll.in kleur en zw/w, gecart.band, mooie staat, 9 Euro.
- VAN DE WEERD H., De H. Willibrordus in Limburg. Sint Wilbert ter eere bij het jubeljaar van zijn overlijden. 7 november 739-1939, s.l., 1939, 56pp.geïll., overdruk uit "Verzamelde Opstellen van Geschiedkundigen Kring van Limburg", 24cm., 14 Euro.
- VAN DE WEERD H., De heilige maagden en abdissen Harlindis en Relindis van Aldeneyck - geschiedkundig levensverhaal, Maeseyck, Van Venckenray-Roex, 1922, 34pp.+ 4 ills.buiten-tekst, ex.bibl. (stempeltje), 15 Euro.
- VAN DE WEERD H., Onze Lieve Vrouw van Tongeren Oorzaak onzer Blijdschap (geschiedkundig overzicht) "Zo is er maar één", Gent, 1952, 38pp.geïll., 19cm., 10 Euro.
- VAN DEN BAAR P., Priester in Limburg op het breukvlak van de tijd. Dr. Frans Hennissen 1926-1984, Beek, Stichting Vrienden van Frans Hennissen, s.d. [jaren '90], 256pp.geïll., 22cm., enkele stempeltjes, mooie staat, R73486, 17 Euro.
- VAN DEN BORN M.L. O.S.V. [=ZUSTER GONZAGUE], 150 jaar Ursulinen te Maaseik (1837-1987), Maaseik, Stedelijke Werkgroep Documentatie, 1992, 54pp.geïll., 29cm., gesigneerd door de auteur, goede staat, L73609, 16 Euro.
- VAN DER CRUYSE D., Ri Coëme - een artistieke biografie, Tssenderlo, Antiqua, 1980, 231pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w, 29cm., linnen band, geïll.stofwikkel, 30 Euro.
- VAN DER HEIJDEN Raf, De kamerverkiezingen in het arrondissement Tongeren 1894-1900 & Tongeren-Maaseik 1900-1914, 16pp., themanummer van tijdschrift "De Tijdspiegel" jg.35 nr.4 (dec.1980), 9 Euro.
- VAN ERMEN E., VAN MINGROOT E., MINNEN B. & VAN DER EYCKEN M., Limburg in kaart en prent ; historisch cartografisch overzicht van Belgisch en Nederlands Limburg, Tielt/Weesp, Lannoo/Fibula-Van Dishoeck, 1985, 160pp.rijkelijk geïll.met kaarten en prenten in kleur (enkele in zw./w.), 39cm., linnen band met goudopdruk, originele stofwikkel, mooie staat, 60 Euro.
- VAN ERMEN Eduard, Het kaartboek van Averbode 1650-1680, Brussel, Gemeentekrediet, 1997, 191pp.rijkelijk geïllustreerd, linnen band met geïllustreerde stofwikkel, 34cm., in de reeks "Cartografische en iconografische bronnen voor de geschiedenis van het landschap in België", mooie staat, 35 Euro.
- VAN GEEL Paul, Godfried Wendelen (1580-1980), Hasselt, De Tijdspiegel, 1980, 16pp.geïll., 27cm., in het tijdschrift "De tijdspiegel. Cultureel blad voor Limburg" jg.35 nr.3, 10 Euro.
- VAN GELDER Wim, Hasselt [over geschiedenis, toerisme, cultuur], Hasselt, Heideland 1985, 267pp.+ losbladig uitvouwbaar stadsplan, 12,5 Euro.
- VAN GELDER, W., Grenzeloze Kempen in beeld, Hasselt, Heideland, 1982, 96pp.rijkelijk geïll., gecart.band met stofwikkel, 11,5 Euro.
- VAN GELDER, Wim, Voerstreek - Toeristisch Wegwijs, Hove, J.Ouderits, s.d., 110pp.geïll. gecart.band, bib.ex., mooie staat, 11,5 Euro.
- VAN HOOF Guido, Lambert Lemmens, Kapellen, Pelckmans, 1993, 163pp.rijkelijk geïll., 31cm., linnen band, stofwikkel, mooie staat, [bevat o.a. oeuvrecatalogus van 363 werken], S71090, 37 Euro.
- VAN HOOF Guy, Jan Hoogsteyns, Tessenderlo, Antiqua, 1980, [144] pp.rijkelijk geïll. (16 kleruenills. & 49 zw/w-ills.), 29cm., linnen band, geïll.omslag, mooie staat, 24 Euro.
- VAN HOUTEN R.A.B., De provincie Belgisch Limburg, Lekturama, 1988, 143pp.rijkelijk geïll., gecart.band met stofwikkel, in-4, mooie staat, 10 Euro.
- VAN HOVE A., Etude sur les conflits de juridiction dans le diocèse de Liège à l'époque d'Erard de la Marck (1506-1538), première partie, Louvain, Van Linthout, 1900, xxv + 160pp., signé avec dédicace par l'auteur, 24cm., br.orig. (dos restauré), non coupé, peu de rousseurs, texte en bon état, [Dissertation présentée à la Faculté de Théologie de l'Université de Louvain pour l'obtention du grade de docteur en droit canon], [cette dissertation contient les trois premières sections de l'ouvrage "Etude sur les conflits de juridiction dans le diocèse de Liège à l'époque d'Erard de la Marck (1506-1538)" qui est complet en six sections], B74773, 50 Euro.
- VAN KERSBERGEN T. (vertaling) & VAN GINNIKEN Jac. S.J. (inleiding), Het leven van Jesus - naar het middellimburgsche handschrift van Sint Truyen uit de 14e eeuw, Nijmegen/Utrecht, Dekker & Van de Vegt/Mvan Leeuwen, 1926, xii + 156pp., stempeltje, orig.omslag, goede staat, 30 Euro.
- VAN LAAR Hans, Voeren. Een politiek-cultureel antroplogische studie van de tweespalt in 's-Gravenvoeren, Brussel, Grammens, 1988, 128pp.met buitentekstills., 21cm., in de reeks "Aktueel" nr.22, 15 Euro.
- VAN LAERE R. (inl.), Een Haspengouws landmetershandschrift uit de XVIIIde eeuw, Hasselt, Provincie Limburg, 1984, xxv + 251pp.met enige ills. + uitvouwbare plaat, beperkte en genummerde oplage van 500 ex.: nr.3/500, 30cm., in de reeks "Limburgse documenten" I-1, 40 Euro.
- VAN LAERE Raf & NIJSSEN Rombout, Wie het kleine niet eert is het grote niet weerd... Grootste koperschat van Vlaanderen uit de 18de eeuw gevonden te Nieuwerkerken, Wijer, Van Laere & Nijssen, 2007, 47pp.met buitentekstills.in kleur, 24cm., mooie staat, 15 Euro.
- VAN NEUSS Henri, Inventaire des Archives du Chapitre Noble de Munsterbilsen, Hasselt, Impr. J.Billen, 1887, xvi + 207pp.+ 2 planches hors-texte, 31cm., br.orig. (dos réparé), qqs.petites estampes, intérieur en bel état, rare, 100 Euro.
- VAN OLDENBURG-ERMKE F., Servaas van Maastricht, Brugge/Brussel, De Kinkhoren, 1944, 81pp.+ 5 buitentekstills., uit de reeks "Heiligen van onzen stam", gecart.band met stofwikkel, stempeltje, goede staat, 14 Euro.
- VAN OVERSTRAETEN T. (ed.), Witboek van de volksunie over zwartberg, Erembodegem, Volksunie - Persdienst, s.d. [+/- 1966], 40pp.geïll., 23cm., goede staat, 13 Euro.
- VAN OVERSTRAETEN Toon, Dossier Limburg. De grote staking. 1900-1970 Limburg, Belgische kolonie..., Herent, Kuijpers, 1970, 130pp.met buitentekstills., 21cm., in de reeks "West Pocket" nr.8, 12 Euro.
- VAN ROY Alb. O.S.B., Lutgardis van Tongeren, Brugge/ Brussel, De Kinkhoren, 1946, 196pp.+ 18 buitentekstills., uit de reeks "Heiligen van onzen stam", 17 Euro.
- VAN VOEREN G., Leven rond Veltmans, Tongeren, Bond der Vlamingen van Oost-België, 1987, 189pp.geïll., 17 Euro.
- VAN VOEREN G., Tweemaal geweld. Leven en werk van de Voerense pastoor Veltmans, Tongeren, Bond der Vlamingen van Oost-België, 1986, 174pp.geïll., 24cm., 17 Euro.
- VAN VOEREN G., Veltmans en Overmaas. Een priester die streed voor godsdienst en moedertaal. Het Davidsfonds in het land van "over de Maas", Tongeren, Bond der Vlamingen van Oost-België, 1989, 239pp.geïll., 24cm., 20 Euro.
- VAN VOEREN G., Veltmans en Overmaas. Een priester die streed voor godsdienst en moedertaal. Het Davidsfonds in het land van "over de Maas", Tongeren, Bond der Vlamingen van Oost-België, 1989, 239pp.geïll., 24cm., 20 Euro.
- VAN WILDERODE, Anton, Jan Hoogsteyns [inleiding tot het werk van Jan Hoogsteyns door A. Van Wildenrode n.a.v. de tentoonstelling in Galerij 'T Poortje te Haasdonk op 23.10.1981], 16pp.geïll., 1981, s.l., 10 Euro.
- VANDEBEECK Th. & GRAUWELS J., De Boerenkrijg in het departement van de Nedermaas, Maastricht, Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap [Uitgave N 3] 1961, 402pp.+ 18pp.buitentekstill. + uitvouwbare kaart, goede staat, 24 Euro.
- VANDEKERCKHOVE Ivo, De miljarden van KS, Antwerpen, CODA, 1993, 364pp.geïll., 24cm., 15 Euro.
- VANDEREYCKEN Robert & GHYSEBRECHTS Louis, Ghysebrechts - Vandereycken ; Hasselt, Belgium - Itami, Osaka. 1985 Art exhibition. Reliefs, graphics, drawnings, sculptures, Hasselt, 1985, 16pp.with ills., 21cm., [bilingual: dutch-japanese], 10 Euro.
- VANDERMEULEN H., 150 jaar provinciaal beleid - een terugblik op de belangrijkste beleidsopties van 150 jaar provinciebestuur van Limburg (rede uitgesproken door de heer H.Vandermeulen gouverneur van Limburg, 1 oktober 1986 & de geschiedenis van de Provincieraad...), Hasselt, Provincie Limburg, 1986, 190pp.geïll., 17 Euro.
- VANDERSTRAETEN C., Hasselt - Geschiedkundige schets, Hasselt, Gemeentebestuur, s.d. [+/- jaren 1930's], 145pp.+ enige buitentekstills., ("Volksboek over Hasselt's geschiedenis als prijsboek in de lagere scholen"), 23 Euro.
- VANDERSTRAETEN CONSTANT, Hasselt - Geschiedkundige schets, Hasselt, Ceyssens s.d., 145pp.geïll. + 4 buitentekstill., deels onopengesneden, perfecte staat, gesigneerd, 24 Euro.
- VANDUFFEL François, Industrialisatie en verandering : Lommel tussen 1890 en 1914, Assen, Van Gorcum, 1983, xxviii + 198pp., met 41 ills., in de reeks "Maaslandse monografieën" deel 37, 17 Euro.
- VANTHOOR R., Aantekeningen over de accijnsrechten te Hasselt onder het oud regime, pp.161-172 in Oude Land v.Loon Jg.IV-6 nov./dec.1949, 5 Euro.
- VANVINCKENROYE W., Terra sigillata uit een Romeinse stortplaats te Tongeren, Tongeren, 1989, 57pp.+ 17 platen buitentekst, in-4, in de reeks "Publicaties van het Provinciaal Gallo-Romeinse Museum Tongeren" nr.41, stempeltje, 15 Euro.
- VENKEN Jaak, Gids voor de Kempen, Zonhoven, "Boek", 1988, 304pp.geïll., uit de reeks "Oud Limburg" Nr.1, gecart.band, 21 Euro.
- VENKEN Jaak, Gids voor Midden-Limburg, Zonhoven, "Boek", 1989, 388pp.geïll., uit de reeks "Oud-Limburg" Nr.2, gecart.band, 21 Euro.
- VERBEEK Gerard (& JUDO Paul, voorwoord), Virga Jesse - schat van de Hasselaar, Hasselt, Comité Zevenjaarlijkse Virga-Jessefeesten, 1988, 287pp.richly ill. in colour & bl/w., cart.cover, VG, 37 Euro.
- VERBEET G.J.B., 750 jaar Minderbroeders in Maastricht (1234-1984). Een terugblik op een stuk kerkelijke geschiedenis met het accent op de laatste 50 jaren, geschreven ter gelegenheid van het 750-jarig jubileum van de Minderbroeders in Maastricht, Utrecht, Werkgroep K.750, 1984, 69pp.geïll., 21cm., in de reeks "Binnenpandreeks" nr.8, goede staat, R73559, 14 Euro.
- VERBEET G.J.B., Hoe een provincie in twee delen werd gesplitst. Het gebeurde in Limburg tussen 1830 en 1839, Maastricht / Lanaken, Bijnens, 1985, 94pp.met buitentekstil., 21cm., 15 Euro.
- VERBOIS Raph., Geschiedenis der kerken, kloosters en kapellen van Rekem, Rekem, Gemeentebestuur, 1965, 213pp.geïll., 24cm., geïll.omslag, 25 Euro.
- VERHAEGHEN Th. O.F.M. & ONCLINX Filip-Neri O.F.M., Langs roode wegen, Mechelen, S.Franciscus Drukkerij, 1928, 126pp.+ enkele platen buitentekst, ingebonden in stevige gecart.band, in de reeks: "Films uit verre landen" nr.4, 21cm., [Inhoud: Verhalende biografie over de missionaris Victorinus Delbrouck O.F.M., martelaar in China], 20 Euro.
- VERHAEGHEN Theotimus O.F.M. (Vicaire-Apostolique du Houpé méridional, Chine), Les derniers jours d'un martyr - Relation de la persécution de 1898 dans laquelle périt le r.p. Victorin Delbrouck de l'ordre des frères-mineurs missionnaire apostolique, Malines, Impr. S.François, 1903, 125pp.avec ills. & planches dépliants, reliure cart., 24cm., 30 Euro.
- VINTS Luc, P.J. Broekx en de christelijke arbeidersbeweging in Limburg 1881-1968, Leuven, Universitaire Pers, 1989, 352pp.geïll., in de reeks "Kadoc-studies" nr.8, mooie staat, 23 Euro.
- VINTS, L., De Gazet van Hasselt en de "Instructions aux Directeurs et aux Professeurs des Collèges libres d'humanités" van 5 oktober 1906, pp.221-227 in tijdschrift "Wetenschappelijke Tijdingen op het gebied van de geschiedenis van de Vlaamse Beweging" Jg.40 N 4, 7 Euro.
- VIRRÈS Georges [pseud.van Henry Briers de Lumey, 1869 Nerem - 1946], Aspects du Limbourg, Bruxelles, Office de Publicité, 1945, 81pp. + carte dépliante, 15 Euro.
- VLIEBERGH E., De Kempen in de 19e en in 't begin der 20e eeuw, Yper, Callewaert-De Meulenaere (gedrukt voor het Davidsfonds - uitgave Nr.156], 1908, 192pp., ingebonden in stevige gecart.band, enkele stempeltjes, goede staat, 30 Euro.
- VLIEGEN René, Aspecten van de geschiedenis van NCMV-Limburg, Hasselt, 1994, [xiv] 363pp.met enkele ills., in-4, 30 Euro.
- VRANCKEN Jacq., St. Servatius-legende, uitgegeven naar een Latijnsch handschrift uit de XIVe eeuw en met aantekeningen voorzien, Maastricht, St. Paulusdrukkerij, 1884, 288pp., 17cm., stempeltje op titelblad, omslag gerestaureerd, 50 Euro.
- VRANCKEN Paul & MARUT Alex, Jubileumboek. Vijftig jaar Vredegerecht van het kanton Genk (1958-2008), Genk, Vrancken, 2008, 236pp.geïll., 24cm., mooie staat, 27 Euro.
- VRANCKEN Paul (red.), Privilegium Tabellionatus [studies over de geschiedenis van de griffie, bendevorming & geschiedenis van de gerechtelijke organisatie in Limburg], Genk, 1997, 510pp, uitgave door de (ere-)hoofdgriffiers van de vredegerechten en Politierechtbanken in Limburg t.g.v. het Federaal Congres van de Kon.Fed. Van de Hoofdgriffiers...op 4-5 okt.1997 te Genk, uitgave op inschrijving, als nieuw, 25 Euro.
- VROMEN, W.J. (voorwoord van prof.W.J.Dewez), Ernst en humor in het Limburgse Boerenleven, Maastricht, Uitgeverij Veldeke, 1958, 118pp. geïll.door J.R.Aben + 4pp.buitentekstills., 17 Euro.
- WATERSCHOOT Herman, De verering van de Heilige Lutgart van Tongeren door de eeuwen heen in Vlaanderen en wereldwijd. Boek 1: Verering 1246-1791, Sint-Niklaas, Gilde van Sint-Lutgart, 2003, 336pp.+ buitentekstills.in kleur & zw/w, 24cm., in de reeks "Archief Gilde van Sint-Lutgart 1946-2003" jaarboek 2001-2002, mooie staat, 35 Euro.
- WEALE J. & DE BORMAN C., L'inscription de dédicace de l'église de Rixingen, s.l., overdruk uit "Jaarboek der geschied- en Oudheidkundige Kringen van Limburg" deel 5-1861, 5pp.(ill.), 6 Euro.
- WELTERS A., De Lieve Vrouwkes van Limburg, Maastricht, Van Aelst, 1947, 150pp.geïll.in kleur door Jeanne Hebbelynck & Liesje Thomassen, 16cm., tweekleurendruk, 2e druk, orig.omslag, 2 stempeltjes, goede staat, R74202, 20 Euro.
- Werkgroep "Neogotiek", Religieuze neogotiek in de Teutendorpen, Neerpelt, Werkgroep "Neogotiek", 1989, 215pp.geïll., 20 Euro.
- WEYNS, Jozef (aangevuld door M.Laenen & F.Van Winkel), Beknopte gids van het Vlaamse Openluchtmuseum in het Limburgse provinciedomein Bokrijk, s.l., 1982, 60pp.met tekeningen van de schrijver, 5 Euro.
- WEYNS, Jozef, Bokrijk - tuin van de Vlaamse Volkskultuur, Hasselt, Heideland, 1961, uit de reeks "Vlaamse Pockets" Nr.44, 177pp. + 29 foto's, 7,5 Euro.
- WEYNS, Jozef, Het Openluchtmuseum te Bokrijk - gids voor de bezoeker, s.l., 1961, 4e uitgave, 48pp., 6,5 Euro.
- WILMET Louis, Un broussard héroïque [Congo] le R.P. Ivan de Pierpont s.j. 1879-1937 [ 1879 Herk-de-Stad/ +1937 Liège], Charleroi-Paris, Dupuis, s.d., 444pp.+ 132 ills.hors texte & carte, 15e mille, br.orig., 25cm., non coupé, bel état, 40 Euro.
- WILSENS Steven (illustraties) & JANS Jos en ROMBOUTS Jo (tekst), Een dozijn merkwaardige Stevenementen uit de Hasseltse geschiedenis, Hasselt, Vrienden van het Stedelijk Museum Waerdenhof-Stellingwerf, 1998, 8pp.tekst + 12 losbladige kleurenill. losbladig in mapje, als nieuw, 13 Euro.
- WILSENS Steven, Kastelen in Limburg, Hasselt, Concentra, 1971, 100pp.met tekeningen van 36 Limburgse kastelen, in oblong, witte linnen band, geïllustreerde stofwikkel, gedrukt op handgeschept Oud Hollands papier, mooie staat, 35 Euro.
- WITHOFS Annie (samenst.), Het verleden van het Kasteel Zangerij te Eigenbilzen, Eigenbilzen, 1980, 16pp.geïll., 21cm., 10 Euro.
- WOLFS Yvan, Beknopte geschiedenis van de Hasseltse Muntslag - Supplement bij de catalogus "Hasseltse Munten", Hasselt, De Vrienden van het Stadsmuseum, 1992, 25pp., mooie staat, 10 Euro.
- WOLLANTS Arthur & BOUVEROUX Jos, Russische partizanen in Limburg tijdens de Tweede Wereldoorlog, Leuven, Davidsfonds, 1994, 256pp.geïll., 24cm., mooie staat, 25 Euro.
- WOLTERS Alb., De heiligen Wiro, Plechelmus en Odgerus en het kapittel van Sint Odiliën-Berg, Roermond, J.J.Romen, 1861, 182pp.+ 2 platen buiten tekst , 21cm., gecart., zeldzaam, 90 Euro.
- WOLTERS Alb., De heiligen Wiro, Plechelmus en Odgerus en het kapittel van Sint Odiliën-Berg, Roermond, J.J.Romen, 1861, 182pp.+ 1 plaat buiten tekst (frontispice ontbreekt), 21cm., gecart. (gemarbreerde platten, linnen rug, gemarbreerde schutbladen, rug hersteld, wat slijtage), enkele roestvlekjes, 2 stempeltjes, tekst in goede staat, zeldzaam, H74285, 75 Euro.
Bestellen - Order