BOEKENANTIQUARIAAT DE LEZENAAR
Vissersstraat 2, B-3500 Hasselt, Belgium
Tel.& Fax : + 32-(0)11-26.27.28
delezenaar@telenet.be
www.delezenaar.com

KUNST - ART - ARTS

° May 2011

Bestellen - Order

  1. ABBATE Francesco (ed.), African Art and Oceanic art, London, Octopus Books, 1972, 158pp.with 92 full-color illustrations, 1st english ed., cloth with dustwrapper, 17 Euro.
  2. ACCAME Giovanni Maria, Pino Pinelli - Continuita e disseminazione, Bergamo, Pierluigi Lubrina, 1991, 184pp.avec illustrations, br., bon état, [texte en italien], 21 Euro.
  3. ADHEMAR Jean, Imagerie populaire française, Milan, Electa (Exclusivité Weber), 1968, 229pp.avec 67 illustrations dans le texte & 121 planches hors-texte, 35cm., couv.cart.ill., sous étui cart.ill., très bel état, 75 Euro.
  4. AERTS Lambert, De aanbidding van het Lam Gods, het meesterstuk der gebroeders Van Eyck, Diest, Pro Arte, 1942, 88pp.+ 49 buitentekstills., 24cm., enkele roestplekjes, 17 Euro.
  5. AIGRAIN René, Architecture chrétienne, Paris, Bloud & Gay, 1941, 188pp., br.orig., 19cm., dans la série "Bibliothèque catholique des sciences religieuses" no.91, 20 Euro.
  6. ALAERTS L., L'oeil humain dans l'art - Etude de l'expression du regard dans quelques oeuvres classiques, Bruxelles, Arscia [Ed.d'Art et de Sciences appliquées] 1947, 91pp.richement ill., bel état, 16 Euro.
  7. ALBERIGS L., J.Le Mair [Jacques Le Mair] uitgegeven naar aanleiding van de overzichtstentoonstelling, Venlo, [1974], 206pp.waarvan 160pp.met illustraties in kleur en zw/w, in-4, mooie staat, 25 Euro.
  8. ALFRED-MAURICE F.S.C., De kunstopleiding aan het Hooger Instituut Sint-Lucas te Gent, s.l., 1943, 65pp.+ buitentekstills., gesigneerd met opdracht door auteur, 28cm., 20 Euro.
  9. ALLARD Antoine (ills.) & HAMADI (textes), Antoine Allard, correspondant de paix. Croquis de voyage, Paris / Bruxelles, La Longue Vue, 1990, 127pp.richement illustré avec des croquis par Antoine Allard, 30cm., signé avec dédicace par Elena Allard, 23 Euro.
  10. ALLEN Thomas (text), PYNE, ..., Lancashire illustrated, from original drawings, by S.Austin, J.Harwood and G. & C.Pyne, &c., with descriptions by Thomas Allen, London, H.Fisher, R.Fisher and P.Jackson, 1832, (iv) + 112pp.(text) + 52 plates out-of-text (depicting 104 drawings), hardback (marbled plates, green leather spine with engilded title, bit used), stamp on titlepage, 29cm., Good condition, [Lancashire illustrated in a series of views, towns, public buildings, streets, docks, churches, antiquities, abbeys, castles, seats of the nobility, &c. from original drawings... engraved on steel by Rob.Wallis & under his direction, with historical & topographical descriptions by W.H.Pyne,... ], 200 Euro.
  11. ALMECH Francisco Iniguez, El monasterio de San Salvador de Leyre, Pamplona, 1958, 32pp.texte + 79 planches hors-texte, br.orig., 27cm., bel état, 30 Euro.
  12. ALPATOV M.V., Early Russian icon painting, Moscow, Iskusstvo, 1978, 330 (1) pp.of which 203pp.illustrations in colour, bilingual: english-russian, cart.cover, dustwrapper, 35cm., VG, 60 Euro.
  13. ALTINK J.R., Perspectief, Amsterdam, Van Mantgem & De Does, s.d., 131pp.+ 7 uitslaande platen, in de reeks "Bibliotheek van het Instituut Jacob Van Campen", rug hersteld, tekst en platen in goede staat, 24 Euro.
  14. AMBESI Alberto Cesare, Oceanic Art, London, Hamlyn 1970, 159pp. With 71 ills.in colour, cart.cover with dustwrapper, 15 Euro.
  15. AMMANN A., Guide historique à travers l'exposition des habitations humaines reconstituées par Charles Garnier, Paris, Hachette, 1889, 54pp.avec 21 gravures + tableau dépliant, 18cm., br.orig., peu de rousseurs, cachet, sinon en bon état, G72722, 25 Euro.
  16. ANATI Emmanuel & TCHERNOV E., Rock-art in central Arabia, volume 4: Corpus of the rock engravings parts III & IV (in: "Expédition Philby-Ryckmans-Lippens en Arabie", Ie partie: Géographie et archéologie, tome 3), Louvain-la-Neuve, Institut Orientaliste, 1974, 262pp.with 213 illustrations, softcover, in the series "Publications de l'Institut orientaliste de Louvain" vol.6, 26cm., VG, [contains: part III: Sectors J-Q from Wadi Khaniq to Najran & part IV: Animal engravings in Central Arabia a study of the fauna from sectors A-Q (by E. Tchernov)], 50 Euro.
  17. ANATI Emmanuel, Rock-art in central Arabia, volume 2 part I: Fat-tialed sheep in Arabia & part 2: The realistic-dynamic style of rock-art in the Jebel Qara (in: "Expédition Philby-Ryckmans-Lippens en Arabie", Ie partie: Géographie et archéologie, tome 3), Louvain, Institut Orientaliste, 1968, vi + 83pp.of which 8pp.illustrations + 19 figures in-text, in the series "Bibliothèque du Muséon" vol.50, cloth, dustwrapper, 26cm., VG, 37 Euro.
  18. ANATI Emmanuel, Rock-art in central Arabia, volume 3: Corpus of the rock engravings parts 1 & 2 (in: "Expédition Philby-Ryckmans-Lippens en Arabie", Ie partie: Géographie et archéologie, tome 3), Louvain-la-Neuve, Institut Orientaliste, 1972, 167pp.with 105pp.illustrations & 2 maps, softcover, 26cm., in the series "Publications de l'Institut orientaliste de Louvain" vol.4, VG, [contains part I: general information & part 2: sectors A-H from Ta'if to Mahash wells], 35 Euro.
  19. ANATI Emmanuel, Rock-art in central Arabia, volume I: The "oval-headed" people of Arabia (in: "Expédition Philby-Ryckmans-Lippens en Arabie", Ie partie: Géographie et archéologie, tome 3), Louvain, Institut Orientaliste, 1968, 197pp.of which 47pp.illustrations + 99 figures in-text, in the series "Bibliothèque du Muséon" vol.50, cloth, dustwrapper, 26cm., VG, 40 Euro.
  20. ANDRE, Roger, Evolution des Beaux-Arts dans la province de Luxembourg (1830 à 1900), Arlon, 1969, Travail de séminaire d'histoire - 2me Régence Littéraire, 1968-69, 29pp., 10 Euro.
  21. ANTEN Djef, Djef Anten, Hasselt, De Vrienden van het stedelijk museum Stellingwerff-Waerdenhof, Tentoonstellingscatalogus 3 okt.-23 dec.1992, 52pp.geïll., in-4, mooie staat, 13 Euro.
  22. ANTONIO Michelangelo, Sei film: Le amiche, Il grido, L'avventura, La notte, L'eclisse, Deserto rosso, Torino, Giulio Einaudi, 1964, xviii + 497pp.with ills.out-of-text, 22cm., cloth, dustwrapper, 60 Euro.
  23. ARAGON Louis, Das Beispiel Courbet, Dresden, VEB Verslag der Kunst, 1956, 214pp.with ills., cloth, dustwrapper (with few tears & defects), 27cm., G, 23 Euro.
  24. ARBLASTER Paul, JUHASZ Gergely & LATRE Guido (reds.), Het testament van Tyndale, Turnhout, Brepols, 2002, 201pp.geïll., geïll. gecart.band, 29cm., mooie staat, publicatie n.a.v. de gelijknamige tentoonstelling in Antwerpen Museum Plantin-Moretus 2 sept.-1 dec.2002, 37 Euro.
  25. ARCINIEGAS German [Botero], Fernando Botero, New York/ Madrid-Paris-Bogota, Harry N.Abrams/ Edilerner, 1977, 223pp.richly ill.in colour & bl/w, red cloth, in oblong, bit used, text/interior VG, [text in english], 100 Euro.
  26. ARENTS Prosper (& DELEN A.J.J., voorwoord), Geschriften van en over Rubens, Antwerpen, Comité Rubensherdenking, 1940, 893 [iv] pp.+ 16 illustraties buitentekst, stevige moderne groenlinnen band, stempeltje, 25cm., goede staat, 60 Euro.
  27. ARNOLD Bernd, Kamerun - Die höfische Kunst des Graslandes (aus dem Staatlichen Museum für Völkerkunde Dresden), Leipzig, Prisma-Verlag, 1980, xxiii + 43pp.of which 32pp.ills.out-of-text (in bl/w), cart.cover, VG, 15 Euro.
  28. ARS SACRA, Ars Sacra 58 [Exhibition catalogue on contemporary christian art, Leuven, St.Pieterskerk, 17/05-18/10 1958], Leuven, 1958, +/- 170pp.richly ill., illustrated cover, in-4, in the series "Leuvens Universitair Kunstcentrum" vol.3, lay-out by K.N. Elno, VG, 27 Euro.
  29. ARU C. & DE GERADON Et., La galerie Sabauda de Turin [Fascicule 5 de "Les primitifs flamands I.Corpus de la peinture des anciens Pays-Bas meridionaux au quinzième siècle"], Anvers, De Sikkel, 1952, 35pp.texte + 69 planches hors-texte, reliure toile, 30cm., qqs.rousseurs, 24 Euro.
  30. ATGET Eugène, Eugène Atget - un choix de photographies extraites de la collection du Musée Carnavalet, Paris, Centre National de Photographie, 1984, s.p., avec 61 photographies, un peu usagée, bon état, dans la collection "Photo Poche", 10 Euro.
  31. AUBERT Marcel, La France Glorieuse au moyen age - de Philippe-Auguste à François I, Paris, R.Laffont, 1947, 185pp.+ planches, br., 9e éd., peu usé, bon état, 17 Euro.
  32. AUDOIN Philippe, Les surréalistes, Paris, Seuil 1973, 192pp.avec ill., 9 Euro.
  33. AUWERA Fernand & VANRIET Jan, Mooi, gekwetste ziel (een suite van 14 aquarellen van Jan Vanriet en notities van Fernand Auwera), s.l., F.auwera & J.Vanriet, 1984, [+/- 60] pp.geïll., 32cm., mooie staat, 17 Euro.
  34. AVERMAETE Roger (& VORMS Pierre), Frans Masereel (met bibliografie door Pierre Vorms & Hanns-Conon von der Gabelentz), Antwerpen, Mercatorfonds 1976, 318pp.rijkelijk geïll., gecart.band, scharnier licht beschadigd, goede staat, standaardwerk, 80 Euro.
  35. AVERMAETE Roger, Alice Frey, Brussel, Elsevier, 1959, 16pp.+ 26pp.buitentekstills., gecart.band, uit de reeks "Monografieën over Belgische Kunst", genummerd N 1427, 15 Euro.
  36. AVERMAETE Roger, Hans Orlowski, Brussel, Paleis der Academiën, 1971, 70pp.met buitentekstills., 26cm., met stofwikkel, in de reeks "Verhandelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van Belgie, Klasse der Schone Kunsten", jaargang 33 nr.25, mooie staat, 20 Euro.
  37. AVERMAETE Roger, Henri Puvrez, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1950, 15pp.tekst + 28pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel (scheurtje in rug), [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, G], 15 Euro.
  38. AVERMAETE Roger, Ianchelevici, Bruxelles, Arcade, 1976, 111pp.richment illustré en couleurs et en n/bl, reliure toile, jaq.ill., sous étui cart., 30cm., exemplaire numéroté sur papier chiffon (no.232), bel état, 60 Euro.
  39. AVERMAETE Roger, James Ensor, Anvers, De Sikkel, 1947, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill., dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  40. AVERMAETE Roger, Luc Peire, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1953, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  41. AVERMAETE Roger, Panthéon narquois de l'Ecole Flamande, Anvers, Librairie des Arts, 1963, 144pp., non coupé, bel état, 17,5 Euro.
  42. AVERMAETE Roger, Permeke, Brussel, Arcade, 1970, 383pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, linnen band, geïllustreerde stofwikkel (klein scheurtje aan rugzijde), in bruinlinnen etui (met enkele vage vlekjes), 30cm., goede staat, 170 Euro.
  43. AVERMAETE Roger, Rubens & son temps, Bruxelles, Brepols, 1964, 244pp.+ 17 ills.hors-texte, reliure toile d'éditeur (avec titre et décorations dorées), bel état, 23 Euro.
  44. AVERMAETE Roger, Schertspantheon van de Vlaamse School, Brussel, Arcade, 1972, 133pp., gesigneerd door auteur, 15 Euro.
  45. AVERMAETE Roger, Wat is kunst ?, Brussel, Paleis der Academiën 1966, 12pp., uit de reeks "Mededelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België" - Klasse der Schone Kunsten Jg.28 N 1, 7,5 Euro.
  46. AVERMAETE, Roger, De la gravure, Bruxelles, Editions Nébé, s.d., pp.65-96 ill. dans la série " Synthèse des Arts " N 3, 12,5 Euro.
  47. AVERMAETE, Roger, De la peinture, Bruxelles, Editions Nébé, s.d., pp.33-64 ill., dans la série " Synthèse des Arts " N 2, 12,5 Euro.
  48. AVERMAETE, Roger, De la sculpture, Bruxelles, Editions Nébé, s.d., pp.97-128 ill. dans la série " Synthèse des Arts " N 4, 12,5 Euro.
  49. AZARPAY Guitty e.a., Sogdian painting. The pictorial epic in oriental art, Berkeley, University of California Press, 1981, xvii + 212pp.with ills. + 30 plates out-of-text, 29cm., cloth, dustwrapper (bit used), else VG, X71351, 300 Euro.
  50. BAAR Armand, Rétrospective de la verrerie artistique belge [Exposition Internationale de Liège 1930], Liège, Vaillant-Carmanne 1930, 48pp. + 8pp.ills.hors texte, br.orig., qqs.rousseurs, bon état, 20 Euro.
  51. BABELON Jean, L'art au siècle de Léon X, Lausanne, La guilde du livre, 1947, 142pp.texte + 117 planches, couv.cart., ex.numéroté nr.6972, bon état, 21 Euro.
  52. BAER Brigitte, Picasso. Grabados 1900-1942, Barcelona, Ajuntament de Barcelona, 1998, 95pp.with ills.in and out of text, softcover, 31cm., VG, [exhibition catalogue, Museo Picasso, Barcelona 1998-1999], [text in Spanish], 20 Euro.
  53. BAERT Barbara & FRAETERS Veerle (PLEIJ Herman, voorwoord), Aan de vruchten kent men de boom. De boom in tekst en beeld in de middeleeuwse Nederlanden, Leuven, Universitaire Pers Leuven, 2001, 294pp.geïll., 24cm., in de reeks "Symbolae Facultatis Litterarum Lovaniensis" Series B vol.25, mooie staat, S74619, 35 Euro.
  54. BAERT Barbara, Een erfenis van heilig hout. De neerslag van het teruggevonden kruis in tekst en beeld tijdens de Middeleeuwen, Leuven, Universitaire Pers Leuven, 2001, 474pp.geïll., 24cm., in de reeks "Symbolae Facultatis Litterarum Lovaniensis" Series B vol.22, mooie staat, S74624, 35 Euro.
  55. BAERT Barbara, Het "Boec van den Houte", Brussel, 1995, 126pp.+ 65 platen buitentekst, 26cm., mooie staat, in de reeks "Koninklijke Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten. Klasse der Schone Kunsten" jg.57 nr.62, 25 Euro.
  56. BAES Edgar, Le symbole et l'allégorie, Bruxelles, Hayez, 1899, 163pp., 22cm., publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et autres mémoires publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique. Collection in-8o" Tome LIX (59), qqs.rousseurs, S74526, 40 Euro.
  57. BAETKE Walter, Art und Glaube der Germanen, Hamburg, Hanseatische Verlagsanstalt, 1934, 80pp., 22cm., softcover (some use), printed in Gothic German, G, G71207, 15 Euro.
  58. BAEYENS Herman, Begrip en probleem van de Renaissance - bijdrage tot de geschiedenis van hun ontstaan en tot hun kunsthistorische omschrijving, Leuven (Louvain), Leuvense Universitaire Uitgaven, 1952, vii + 489pp., in "Publicaties op het gebied der geschiedenis en der philologie - Recueil de travaux d'histoire et de philologie" 3e serie fasc.48, onopengesneden, als nieuw (pages uncut, as new), 40 Euro.
  59. BAIE Eugene, Le siècle des Gueux (Histoire de la sensibilité flamande sous le Renaissance) Tome 6: Le suprême Epanouissement. Précédé des Maîtrises d'Art III (suite et fin), Bruxelles, Vanderlinden, 1956, Tome 6 (des 6): 440pp.avec ills.hors-texte, 29cm., br.orig., édition définitive, bel état, 30 Euro.
  60. BAIE Eugene, Le siècle des Gueux (Histoire de la sensibilité flamande sous le Renaissance) Tome 5: Le Trésor des Races II. Maîtrises d'art et les deux Verbes, Bruxelles, Vanderlinden, 1955, Tome 5 (des 6): 310pp.avec ills.hors-texte, 29cm., br.orig., édition définitive, bel état, 30 Euro.
  61. BAILEY Colin B., RISHEL Joseph J. & ROSENTHAL Mark, Masterpieces of impressionism & post-impressionism ; The Annenberg collection, Philadelphia, Philadelphia Museum of Art, 1991, 212pp.richly illustrated, 30cm., VG, [Exhibition catalogue], 30 Euro.
  62. BALDRY A.L., Modern British water-colour drawings. Les aquarellistes anglais contemporains [Special summer number of "The Studio" 1900], London-Paris, The Studio, 1900, 10 + 8pp.of text + 89 plates out-of-text in bl/w and in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  63. BALLO Guido (a cura di), Sassu. Dipinti 1927-1987 & Disegni del carcere 1937-1938 [2 volumes], Milano, Electa, 1987, 2 volumes: 141 + 87pp.richly illustrated in colour & bl/w, 24cm., in slipcase bit used), VG, text in italian, [Exhibtion catalogue: Castello di Rivoli, 20/10-29/11 1987], 30 Euro.
  64. BALLOT M.-J., Les laques d'Extrême-Orient Chine et Japon, Paris-Bruxelles, G.Vanoest, 1927, 39pp.(texte) + 32 planches (hors-texte), dans la série "Architecture et arts décoratifs", bel état, 35 Euro.
  65. BALTHAZAR Vladimir, Grotesk universal. Nekolik kapitolek o vývoji, estetické hodnote a moderním poslání groteskových písem, Praha, Slévarna Písem, 1934, [16]pp., 26cm., softcover, small stamp at verso of title page, limited and numbered edition: this is no.212/400, [text in Czech, on the font "Grotesk"], G, V73295, 37 Euro.
  66. BALTY J.-Ch., Un centre de production de bronzes figurés de l'Etrurie septentrionale (deuxième moitié du VIIe-première moitié du VIe s. av.J.C.) Volteraa au Arezzo ?, Bruxelles/Rome, 1961, 62pp.+ 14 planches hors-texte, extrait du "Bulletin de l'Institut Historique Belge de Rome" Fasc.33-1961, signé avec dédicace par l'auteur, bel état, 20 Euro.
  67. BANDI Hans-Georg e.a., Het stenen tijdperk - vierduizend jaar rotsafbeeldingen, Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1961, x + 225pp.geïll.in kleur & zw/w, linnen band, in etui, uit de reeks "Kunst der wereld", mooie staat, 17,5 Euro.
  68. BARCHAM William L., Giambattista Tiepolo, New York, Harry N.Abrams, 1992, 128pp.with many ills., in-4, cloth with dustwrapper, [text in english], VG, 20 Euro.
  69. BARELLA Pierre, Portraits des peintres les plus célèbres, dessinés sur pierre par G.Simonau et L.Vandenwildenberg, avec des notices descriptives et historiques publiés par Pierre Barella, Louvain, P. Barella, 1833, 50pp.+ 8 gravures hors-texte (portraits de Raphael Sanzio, Léonard da Vinci, Antoine Van Dyck, Tiziano Vecelli, Pierre-Paul Rubens, Charles Lebrun, Pierre Mignard & Nicolas Poussin. Celui de Chasselat manque), br.orig. (restauré), rousseurs dans le texte, 40 Euro.
  70. BASILE Franco, Morandi. I giorni di Grizzana, Verona, Ghelfi, 1986, [107]pp.with ills.in and out of text in colour and bl/w, softcover, 24cm., VG [text in Italian], 23 Euro.
  71. BASILE Giambattista (& HEGENBARTH Josef, illustr.), Das Pentameron, Dresden, Verlag der Kunst, s.d., 365pp.illustrated with 50 drawings in colour by Josef Hegenbarth, cloth, dustwrapper, 31cm., 2nd edition of the 1974-edition, 24 Euro.
  72. BASQUIN André O.S.B., Les peintres de Marie - Essain sur l'art marial, Bruxelles, Eug.De Seyn, 1912, 260pp.(ill.), couv.abimée (dos restauré), 23cm., 21 Euro.
  73. BASSANI Ezio (essay), Meisterwerke afrikanischer Plastik aus Schweizer Privatbesitz, Zug, Kunsthaus Zug/ Wiese Verlag, 1995, 96pp.with 62 ills.in bl/w, cart.cover, fine condition, text in german, [Exhibition catalogue: Kunsthaus Zug 9 June-3 Sept.1995], 30 Euro.
  74. BASTIEN Alfred & BAUTIER Pierre, Le paysage et la marine dans l'oeuvre de Rubens (par Bastien) & Jean-Antoine van der Baren et les peintres de fleurs (par Bautier), Bruxelles, Publications du Patrimoine des Musées Royaux des Beaux-Arts de Belgique, 1940, 19pp. + 11 planches hors-texte, 27cm., dans la série "Musées royaux des Beaux-Arts de Belgique" Conférences (1940-1941), br., bon état, S73670, 15 Euro.
  75. BASTIEN Alfred, Jean Degreef 1852-1894, Bruxelles, Editions des cahiers de Belgique, 1932, 16pp.avec 31 ills.hors-texte, 19cm., dans la collection "Peintres et sculpteurs belges", bon état, 20 Euro.
  76. BATSCHMANN Oskar & POUSSIN Nicolas, Nicolas Poussin - Dialectics of painting, London, Reaktion Books, 1990, 163pp.with 116 illustrations (also contains notes, chronology, select bibliography, index,...) 29cm., cloth, dustwrapper (some repaired teares in wrapper), text in english, interior and text VG, 30 Euro.
  77. BAUDELAIRE Charles, Aufsätze zur Literatur und Kunst 1857-1860 (Sämtliche Werke/Briefe vol.5), Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft, 1989, 409pp.avec ills.hors-texte, cart., 22cm., bel état, [texte en allemand], 30 Euro.
  78. BAUDOUIN Charles, Psychanalyse de l'art, Paris, Alcan, 1929, 274pp., br.orig., 22cm., dans la série "Bibliothèque de philosophie contemporaines", qqs.cachets, bon état, 30 Euro.
  79. BAUDOUIN F., Rubens en zijn eeuw, Antwerpen, Mercatorfonds, 1972, 289pp.geïllustreerd in kleur, linnen band, zonder stofwikkel, in gecart.etui, 35cm., naam vorige eigenaar op schutblad, goede staat, 40 Euro.
  80. BAUDOUIN F., Rubens en zijn eeuw, Antwerpen, Mercatorfonds, 1972, 289pp.geïllustreerd in kleur, linnen band met geïllustreerde stofwikkel, in etui, 35cm., mooie staat, 45 Euro.
  81. BAUDOUIN Frans, Pietro Pauolo Rubens, Antwerpen, Mercatorfonds 1977, 407pp.rijkelijk geïll. in kleur en zw/w., linnen band met stofwikkel, in etui, zeer mooie staat, 86,5 Euro.
  82. BAUDSON Michel, SMETS Francis, STEVENS K.Guy, VAN JOLE Marcel & VAN MULDERS Wim, Hugo Duchateau, Brussels, Roularta Art Books, s.d. [1990's], 168pp., linnen band met geïll.stofwikkel [cloth with ill.dustwrapper], [in four languages: Nederlands, Deutsch, English, Français], 25 Euro.
  83. BAUDUOIN Frans, Nicolaas Rockox "vriendt ende patroon" van Peter Paul Rubens, s.l., Kredietbank, 1977, 48pp.geïll., in-4, [bjgevoegd/joint: "Les rapports entre Rubens et Rockox", Catalogue d'exposition Musée Rockox Anvers 1977], 13 Euro.
  84. BAUER J. & A., A book of Jewels, Haarlem, Holland, 1966, 143pp.richly ill.in colour, cloth, G, 20 Euro.
  85. BAUM Peter (introduction), Kunst aus Afrika, Indonesien, Ozeanien und Latein-Amerika, Linz, 1999, 32pp.of which 21pp.ills.in colour, wrappers, VG, [Exhibition catalogue, Neue Galerie der Stadt Linz, 28 okt.-5 Dec.1999], 14 Euro.
  86. BAUMANN Hermann, Afrikanische Plastik und sakrales Königtum - Ein sozialer Aspekt traditioneller afrikanischer Kunst, München, Verlag der Bayerischen Akademie der Wissenschaften, 1969, 59pp.text + 16pp.ills., softcover, text in german, VG, in the series "Bayerischen Akademie der Wissenschaften. Philosophisch-Historische Klasse" Sitzungsberichtee-Jahrgang 1968 Heft 5, 23 Euro.
  87. BAUTIER Pierre & CARTON DE WIART ctesse., Les tableaux italiens du musée de Bruxelles [par Bautier] & Gaspard de Crayer et la corporation des poissonniers de Bruxelles [par Carton de Wiart], Bruxelles, 1941, 31pp.texte + 14 planches hors-texte, dans la série "Musées Royaux des Beaux-Arts de Belgique - Conférences 1940-1941", 27cm., bon état, 20 Euro.
  88. BAUWENS Jan, Het oeuvre van L.J. Fruijtiers, Brussel, Aurelia Books, 1974, 134pp., 24cm., mooie staat, 40 Euro.
  89. BAX D. (saamgestel en ingelei deur), Katalogus van die Michaelisversameling (Max Michaelisskenking, Die ou stadhuis Kaapstad), Kaapstad, 1967, 73pp.(text) + 51pp.ills., 20 Euro.
  90. BAX D., Zuid Afrika's eerste openbare verzameling op het gebied van kunst en etnologie 1764-1821. Schenkers: Von Dessin, James Cook, James King, Amsterdam, 1970, 156pp.+ 32 platen buitentekst, 26cm., met stofwikkel, [with a summary in english], in de reeks "Verhandelingen der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen afd.Letterkunde" Nieuwe reeks deel 75 no.3, 20 Euro.
  91. BAYARD, Emile, L'art de reconnaître les styles : La style Renaissance, Paris, Garnier, s.d.[+/-1920], 298pp.avec 182 ill., 15 Euro.
  92. BAYARD, Emile, Le Style Louis XIII, Paris, Garnier, s.d., 246pp.avec ill., dans la série " L'art de reconnaître les styles ", 12,5 Euro.
  93. BAYET Ch., Recherches pour servir à l'histoire de la peinture et de la sculpture chrétiennes en Orient avant la querelle des iconoclastes, Paris, Ernest Thorin, 1879, 142pp., 24cm., dans la série "Bibliothèque des écoles françaises d'Athènes et de Rome" fasc.10, br.orig. (peu restauré), qqs.rousseurs, bon état, 50 Euro.
  94. BECHTOLD J & GOOSSENS G., Tegelsche volkskunst, Maastricht, Publiciteitsbureau Veldeke, 1943, 106pp.met 67 ills., 28cm., gecart.band (linnen rug), stofwikkel (wat gebruiksslijtage), enkele stempeltjes, zoniet in goede staat, N72667, 14 Euro.
  95. BEEKMAN A. O.S.B., Het altaar, Oosterhout, St.Paulus-abdij, s.d. [1934], 100pp.geïll., 27cm., ingebonden in gecart.band (linnen rug, originele omslag mee ingebonden), enkele stempeltjes, mooie staat, R73463, 17 Euro.
  96. BEGUIN Gilles, Tibet, terreur en magie, Brussel, 1989, 194pp.rijkelijk geïll., 27cm., Catalogus van gelijknamige tentoonstelling (Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, Jubelpark Brussel, 17 febr.-14 mei 1989), 27 Euro.
  97. BEHL Benoy K. & NIGAM Sangitika, The Ajanta caves. Artistic wonder of ancient Buddhist India. Text and photographs. With additional notes on the Jataka stories, New York, Harry N. Abrams, 1998, 256pp.richly illustrated, 31cm., cloth, dustwrapper, VG, X71750, 40 Euro.
  98. BEHN Friedrich, Römertum und Völkerwanderung. Mitteleuropa zwischen Augustus und Karl dem Grossen, Stuttgart, Cotta'sche Buchhandlung Nachf., 1963, 234pp. + 88 plates in bl./w. + 4 plates in colour, 27cm., cloth, dustwrapper, small stamp, G, G72475, 17 Euro.
  99. BEKKERS L. & BAUDSON P., Hilde Van Sumere, s.l., Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap - Dienst Kunstverspreiding, 1982, 62pp.geïll., 24cm., goede staat, S73669, 15 Euro.
  100. BELENIZKI A., Mittelasien: Kunst der Sogden, Leipzig, VEB E.A. Seemann, 1980, 239pp.richly illustrated, 31cm., cloth, dustwrapper (bit used), in cart.slipcase, previous owner's name on front endpaper, else VG, X71352, 30 Euro.
  101. BELJON J.J., Bouwmeesters van morgen, Amsterdam, Wetenschappelijke uitgeverij 1973, 223pp.geïll., bib.ex., goede staat, 7,5 Euro.
  102. BELLI BARSALI Isa, Medieval goldsmith's work, London, Paul Hamlyn, 1969, 157pp.with 71 ills.in colour, cloth, dustwrapper, VG, 15 Euro.
  103. BELLORI Gio-Pietro, Le vite de pittori, scultori et architetti moderni. Parte prima [Anastatic reprint from the 1672-edition], s.l., s.d. [late 20th cy.], [xii] + 462pp.with some illustrations, nice modern halfleather binding, engilded title at spine, 22cm., fine condition, [contains biographies of Agostino & Anibale Carracci, A.Algardi, A.Vandych (= Van Dyck), D.Fontana, D.Zampieri, F.Barocci, Fr.Fiammingo, G.Lanfranco, Michel Angelo, N.Pussino & P.P.Rubens], 70 Euro.
  104. BELPAIRE M.E., Beethoven : een kunst- en levensbeeld, Brussel/Parijs, L'écran du monde 1947, 511pp., 4 ed., gecart.band (scharnieren buitenkant licht beschadigd), 12,5 Euro.
  105. BENOIST Luc, Coysevox, Paris, Plon, 1930, 150pp.+ 32 planches hors-texte (contient bibliographie, catalogue des œuvres, tableau de la famille & tableau chronologique), dans la série "Les maitres de l'art", 24 Euro.
  106. BENTEIN-STOELEN M.-R., Middelheim - katalogus van de verzameling (Openluchtmuseum voor beeldhouwkunst - Musée de sculpture en plein air - Open air museum of sculpture - Freiluftmuseum für Plastik), Antwerpen, Openluchtmuseum voor beeldhouwkunst Middelheim, +/- 1970, xii + 176pp.tekst + 6pp.kleurenills. + 247 zw./w.buitentekstills., in originele uitgevers(ring)map, mooie staat, 50 Euro.
  107. BERGMANS Simone, Catalogue critique des oeuvres du peintre Denis Calvart, Bruxelles, Palais des Académies, 1931, 54pp., br.orig., 26cm., non coupé, bel état, dans la série "Académie royale de Belgique, Mémoires. Classe des beaux-arts. Collection in-8" T.III fasc.2, 25 Euro.
  108. BERGMANS Simone, Denis Calvart. Peintre anversois, fondateur de l'école bolonaise, Bruxelles, Palais des Académies, 1934, 80pp.avec 13 planches hors-texte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome 4 fascicule 2, br.orig., bon état, 50 Euro.
  109. BERGNER Heinz, Versuch einer Filmwirtschaftslehre - 2 volumes, Berlin, Duncker & Humblot, 1962-1966, 2 volumes: 238 + 260pp.+ some plates out-of-text, softcover, in the series "Filmwirtschaftliche Studien aus dem Industrieseminar der Universität zu Köln" Band I/1-2, bit used, G, 40 Euro.
  110. BERNARD Charles, Opsomer, Antwerpen, De Sikkel, 1947, 15pp.(tekst) & 24 illustraties buitentekst + frontispice in kleur, gecart., stempeltje, 25cm., Nederlandse tekst, geïll.stofwikkel (enkele scheurtjes), in de reeks "Monographieën over Belgische Kunst", 15 Euro.
  111. BERNARD Charles, Willem Paerels, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1955, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17 Euro.
  112. BERNATZIK Hugo A., Die grosse Volkerkunde - Sitten, Gebrauche, Und Wesen fremder Volker [3 vols.] I.Europe, Afrika, II.Asien, III.Australien, Amerika, Leipzig, Bibliographisches Institut, 1939, 3 vols. (complete) : XII,372 + XII,364 + VIII,366pp.with illustrations & maps, 1st ed., cloth, original dustwr. (except for vol.I.), in slipcases, VG, 75 Euro.
  113. BERRYER Anne-Marie, DE BORCHGRAVE d'ALTENA J., e.a., Annales de la Société Royale d'archéologie de Bruxelles - Mémoires, rapports et documents. Tome 43 (1939-1940), Bruxelles, 1939-1940, 391pp.avec illustrations + planches hors-texte, br.orig., 24cm., bon état, [contient e.a.: BERRYER Anne-Marie, Essai d'une iconographie de Juste Lipse (pp.5-72, avec 27 illustrations), DE BORCHGRAVE D'ALTENA J., Notes pour servir à l'Inventaire des Oeuvres d'art du Brabant. Arrondissement de Louvain (pp.121-389)], 50 Euro.
  114. BERSIER J.-E., Rembrandt le premier des peintres graveurs, Estienne, 1965, 71pp.avec ills., jaq., 15 Euro.
  115. BERTAUX E., Donatello [ +/-1387 Florence - + 1466], Paris, Plon, s.d., 255pp.(dont 7pp.bibliographie + 7pp.catalogue des œuvres + pp.tableau chronolgique) + 24pp.ills.hors texte, dans la série "Les Maîtres de l'Art", pour la plupart non coupé, qqs.rousseurs, bel état, 37 Euro.
  116. BERTELS J.H., Het ornament in de edelsmeedkunst ; een beknopte stijlleer voor edelsmeden en juweliers, Amsterdam, J.H.De Bussy, 1956, 132pp.met 132 figuren + 64 buitentekstills., linnen band met stofwikkel, 23 Euro.
  117. BERTRAM Anthony (& MANGER Hermien, vertaling), Rubens 1577-1640, Amsterdam, Veen, s.d., 24pp.met 10 kleurenills., linnen band met illustratie, 31cm., in de "Museum-reeks", 13,5 Euro.
  118. BETHUNE DE VILLERS J. baron, Les 'bassins liturgiques', Bruges, Desclée de Brouwer, 31pp.avec qqs.figures dans le texte + 1 planche hors-texte, br., extrait de la "Revue de l'art chrétien" T.IV 1886, hommage de l'auteur, in-4, 20 Euro.
  119. BIEMEL W., Philosophische Analysen zur Kunst der Gegenwart, The Hague, Nijhoff, 1968, 263pp., cloth, softcover, 25cm., in the series "Phaenomenologica" vol. 28, VG, 30 Euro.
  120. BIHIN Jacques, VAN WILDERODE Anton & WATTE Marcel, De Rozenkransikoon, Brugge, Tabor, 1994, 93pp.geïll.in kleur, 23cm., mooie staat, 15 Euro.
  121. BIJL Guillaume (& HOET Jan, inleiding/ introduction), Guillaume Bijl, Zedelgem, Kunst & Projecten, 1991, 224pp.rijkelijk geïll., in oblong, zwarte linnen band, in linnen foedraal, mooie staat, [bilingual: dutch-english], 60 Euro.
  122. BIJL Guillaume, Guillaume Bijl - Openluchtwerken, sculptures en plein air, open-air-works, Antwerpen, 1994, 48pp.geïll.in kleur (ills.in colour, ills.en couleurs), gecart., in oblong (23x28cm.), mooie staat (fine condition, bel état), [trilingual; Nederlands-english-français], Catalogus van tentoonstelling Antwerpen Middelheim 19.06-31.08.1994 (Exhibition catalogue, catalogue d'exposition], 17 Euro.
  123. BILANG Karla, Die begegnung der Avantgarde mit dem ursprünglichen - Das Gegenbild, Ed.Leipzig, 1989, 320pp.richly ill.in colour & bl/w, cloth, VG, 45 Euro.
  124. BILCKE Maurits, Armand Vanderlick, Bruxelles, Elsevier, 1959, 16pp.texte + 26 ills.hors texte, couv.cart., dans la série "Monographies de l'art belge", numéroté N 162, [text in French], 15 Euro.
  125. BISSCHEROUX, Laurens Bisscheroux : schilderijen-gouaches-tekeningen / Tableaux-aquarelles-dessins, Maastricht/Hasselt, J.Van Rijn/Cultureel Centrum 1986, 36pp.ill., [Tentoonstellingscatalogus/Catalogue d'exposition herfst 1986], 7,5 Euro.
  126. BITTREMIEUX Leo, Symbolisme in de negerkunst, Brussel, Vromant, 1937, 83pp.+ 150 buitentekstills., in de reeks "Bibliothèque Congo - Congo bibliotheek. Nouvelle série-Nieuwe reeks" nr.1, onopengesneden, 25cm., mooie staat, [83 pages of text in Dutch + 150 figures/ills. out-of-text, pages still uncut, very good condition], 50 Euro.
  127. BLANCK Horst, Wiederverwendung alter Statuen als Ehrendenkmäler bei Griechen und Römern, Köln, 1963, vi + 124pp., 21cm., softcover, G, (doctoral dissertation, Universität zu Köln), 40 Euro.
  128. BLANKERT Albert et al. (eds.), Vermeer, Amsterdam, Meulenhoff, 1992, 232pp.met ills.binnen en buiten tekst in kleur en z/w, linnen band met stofwikkel, 35cm., 2e deels herziene druk, mooie staat, 30 Euro.
  129. BLICKX Arseen, Herinneringen aan mijn oom Jan de Smedt, Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1995, 24pp.geïll., 18cm., mooie staat, 13 Euro.
  130. BLONDEEL Herman, DUCHATEAU Hugo & STOCKMANS Piet, Geschiedenis op het verkeerde been ; Herman Blondeel & Hugo Duchateau & Piet Stockmans, Tentoonstellingscatalogus : Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, 20 mei-10 september 1995, 4pp.(tekst) + 6pp.(ills.), gesigneerd door de 3 kunstenaars, 15 Euro.
  131. BLOSSFELDT Willy, Formen Afrikanischer Plastik - Eine ästhetische Betrachtung, Stuttgart, Schüler Verlagsgesellschaft, 1961, 80pp.with 16 tipped-in coloured plates, cloth, dustwrapper (bit used), interior VG, 23 Euro.
  132. BOCK Fr. & WILLEMSEN M., Die mittelalterlichen Kunst- und Reliquienschätze zu Maestricht, aufbewahrt in den ehemaligen Stiftskirchen des h. Servatius und Unserer Lieben Frau daselbst, archäologisch und historisch beschrieben, Köln / Neuss, L. Schwann, 1872, x + 164pp.with 66 xylographies + frontispice, cloth, some foxing, stamp, else G, N72639, 65 Euro.
  133. BOCK Fr. chanoine & WILLEMSEN M. vicaire, Antiquités Sacrées conservées dans les anciennes collégiales de S. Servais et de Notre-Dame à Maestricht, Maestricht, Typ. De Jos. Russel, 1873, [iv +] 248pp.illustrées de 73 gravures sur bois et décrites + 92pp.appendices, [édition française considérablement augmentée], reliure demi-toile, qqs.rousseurs, cachet, sinon en bon état, N40645, 90 Euro.
  134. BOCK Fr. chanoine & WILLEMSEN M. vicaire, Antiquités Sacrées conservées dans les anciennes collégiales de S. Servais et de Notre-Dame à Maestricht, Maestricht, Typ. De Jos. Russel, 1873, 248pp.illustrées de 73 gravures sur bois et décrites + 92pp.appendices, 24cm., [édition française considérablement augmentée], br.orig.restaurée, qqs.rousseurs, cachet sur page de titre, texte en bon état, N74772, 90 Euro.
  135. BODART Roger, Antoine Wiertz, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", traces d'usage, 12 Euro.
  136. BODROGI Tibor, Afrikanische Kunst, Wien/ Budapest, Schroll Verlag/ Corvina Verlag, 1967, 131pp.text + 193pp.ills.out-of-text (in bl/w), cloth, dustwrapper (few tears), VG, [text in german], 65 Euro.
  137. BODROGI Tibor, Stammeskunst - 2 volumes: I.Australien, Ozeanien, Afrika & II.Amerika & Asien, Budapest, Corvina, 1982, vol.I: 307pp.ill.+ 380 ills.out-of-text (of which some in colour) & vol.II: 274pp.ill.+ 238 ills.out-of-text (in bl/w & colour), cloth, dustwrapper, 25.7x 22.5cm., VG, text in german, 150 Euro.
  138. BOENDERS FRANS, Kunst in het garnizoen - Canada tussen mythe en werkelijkheid [over kunst en poëzie uit Canada], Brussel, BRT, 1984, 200pp.geïll., 10 Euro.
  139. BOENDERS Frans, CLERINX Luc, DUCHATEAU Marcel & VERLOOVE Harry, Rik Hoydonckx [monografie], Gemeentekrediet, 1983, 160pp.rijkelijk geïll., Kunstmonografie uitgegeven t.g.v.de huldetentoonstelling te Hasselt Cultureel Centrum Galerie Tamara, (beperkte oplage: 800 ex.), als nieuw, 20 Euro.
  140. BOHMER Gunter, Die welt des Beidermeier, München, Kurt Desch GmbH, 1968, 381pp.with 24ills.in colour and 350 ills.in bl./w., cloth, dustwrapper, 28cm., VG, 23 Euro.
  141. BOISSEAU G. & LANORVILLE G., L'escargot - élevage & parcage lucratifs, préparation culinaire et vente, Paris, Hachette, 1911, 96pp.+ 24 planches hors-texte, br.orig., dans la série "Bibliothèque de la Vie à la Campagne", 19cm., peu de rousseurs, bon état, 40 Euro.
  142. BOISSELIER Jean, La statuaire du Champa. Recherches sur les cultes et l'iconographie, Paris, Ecole Française d'Extrême-Orient, 1963, 468pp. + 257 figures + 9 planches + 4 cartes hors-texte, 29cm., dans la série "Publications de l'Ecole Française d'Extrême-Orient" vol.54, non coupé, bel état, X71424, 300 Euro.
  143. BOL, L.J., Jan van Eyck, London, Blanford Press, 1965, 89pp.geïll., 7,5 Euro.
  144. BOLLER Willy, Estampes japonaises des Katsukawa Shunsho, Lausanne, Payot, s.d., 48pp.dont 19pp.planches en couleurs, dans la collection "Orbis pictus" vol.15, bel état, X43687, 15 Euro.
  145. BOON K.G., De schilders voor Rembrandt, Antwerpen / Utrecht, De Sikkel / De Haan, 1942, 80pp.geïll., 26cm., in de reeks "Maerlantbibliotheek" vol.9, stempeltje, enkele roestvlekjes, S68679, 14 Euro.
  146. BOONEN Martin & DANIELS Rik, Een huis voor de Heer. 150 jaar Parochiekerk Maaseik. Het orgel van de Sint-Catharinakerk, Maaseik, Kerkfabriek Sint-Catharina Maaseik, 1998, 84pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw./w., in oblong (21x22cm.), 20 Euro.
  147. BORCHGRAVE D'ALTENA J. de, VAN CAUWENBERGH E., FRANCOTTE J. & LEMAIRE R., Kunst te Leuven, Leuven, Davidsfonds, 1946, 83pp.tekst + 95 platen buitentekst, gecart.band (titel in goudopdruk), 28cm., oplage van 2000 exemplaren, Gedenkboek van de tentoonstelling van kunstwerken uit de geteisterde kerken van Leuven ingericht door de Davidsfondsafdeeling Leuven van 1 tot 23 september 1945, 27 Euro.
  148. BOSCARINO Salvatore, Sicilia barocca. Architettura e città 1610-1760, Roma, Officina, 1981, 270pp. + 284 ills.out-of-text, 22cm., cloth, dustwrapper, VG, 30 Euro.
  149. BOSCHLOO A.W.A., Annibale Carracci in Bologna. Visible Reality in Art after the Council of Trent [2 vols.] I. Text, II. Notes & plates, complete in 2 vols.: ix + 376pp.with 188 ills.out-of-text, cloth, duswrapper, in the series "Kunsthistorische Studiën van het Nederlands Instituut te Rome" vol. 3, VG, 60 Euro.
  150. BOSHUIS Greta, Pyrogravure, Leuven, A.H.Reekmans s.d.[+/- jaren 1960's], 73pp.met 27 ills., 12,5 Euro.
  151. BOSMANT Jules, Jacques Ochs, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1949, 13pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 16 Euro.
  152. BOSMANT Jules, Jacques Ochs, Anvers, De Sikkel, 1949, 13pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  153. BOSMANT Jules, Richard Heintz, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1948, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  154. BOSMANT Jules, Richard Heintz, Anvers, De Sikkel, 1948, 13pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (petite manque), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  155. BOSSERT Helmuth Th., Folk Art of Azia - Africa - Australia and the Americas, Tübingen, Wasmuth Verlag, 1990, 23pp. + 80pp. ills.in colour, hardcover with dustwrapper, in-4, VG, 20 Euro.
  156. BOTTE Xavier & PICARD J., Art et technique du vitrail ; le témoignage de Michel Martens (par X.Botte, pp.237-246) & Le vitrail au Musée (par J.Picard, p.252) [dans "L'art d'église"], Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1953, pp.237-246 & 252 richm.ill., 2 articles dans "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 21 Nr.4 (1953), 28.5x37.5cm., bel état, [contient également: FLOUQUET P.-L., L'église Sainte-Alène à Bruxelles, pp.247-251 ill.], 12,5 Euro.
  157. BOUCHERY H.F. & VAN DEN WIJNGAERT Fr., P.P. Rubens en het Plantijnsche huis ; Petrus Paulus Rubens en Balthasar I Moretus & Rubens als boekverluchter voor de Plantijnsche drukkerij, Antwerpen, De Sikkel, 1941, vii + 162pp.+ 110 ills.buitentekst, gecart.band met linnen rug, 26cm., stempeltje, mooie staat, in de "Maerlant-bibliotheek" vol.IV, 25 Euro.
  158. BOUCHOT SAUPHIQUE, Jacqueline, La peinture flamande du 17 siècle au Musée du Louvre, Bruxelles, Ed.du Cercle d'art, 1947, 93pp. + 48 ill.hors texte, dans la série "L'art en Belgique", 15 Euro.
  159. BOUDAILLE Georges, Courbet, Milano, Alfieri & Lacroix Editore, 1969, 151pp.richly illustrated in colour & bl/w, cart., illustrated dustwrapper, 29cm., text in Italian, VG, 30 Euro.
  160. BOUDAILLE Georges, Picasso disegnatore, La Spezia, Melita, 1991, 203pp.with 94 ills.out-of-text in colour and bl/w, cloth, dustwrapper, 32cm., text in Italian, VG, 35 Euro.
  161. BOUGARD, Collection du docteur Bougard (Vente publique, Palais des Beaux-Arts, Bruxelles, 9 Mai 1932), 25pp.+ 3 planches, in-4 , [Catalogue de la vente publique des tableaux, faïences, porcelaine, argenterie, bijoux, meubles, vases grecs de la collection du Docteur Bougard, expert Jef Dillen], 20 Euro.
  162. BOURET Jean, Degas - der Mensch und sein Werk, Paris/Lesering, Galerie Somogy/Bertelsmann, 272pp.with ills.in colour and bl/w., linen cover with dustwrapper, VG, 12,5 Euro.
  163. BOUSMANNE Bernard, Item a Guillaume Wyelant aussi enlumineur - Willem Vrelant un aspect de l'enluminure dans les Pays-Bas méridionaux sous le mécénat des ducs de Bourgogne Philippe le Bon et Charles le Téméraire, Turnhout/ Bruxelles, Brepols/ KBR, 1997, 392p.richement ill., 28cm., bel état, 45 Euro.
  164. BOUVY D.P.R.A., Middeleeuwsche beeldhouwkunst in de Noordelijke Nederlanden, Amsterdam, Balkema, 1947, vi + 249pp.+ 224 illustraties buitentekst, linnen band, goede staat, 30 Euro.
  165. BOWRON Edgar Peters & MORTON Mary G., Masterworks of European Painting in the Museum of Fine Arts, Houston, Princeton University Press/The Museum of Fine Arts Houston, 2000, xviii + 233pp.richly ill., cloth with dustwrapper, 25 Euro.
  166. BRAAKENSIEK Joh., HAHN Albert e.a. (ills.), Kuyper in de caricatuur. 100 uitgezochte caricaturen. Met een brief van A. Kuyper, Baarn, Bosch & Keuning, s.d., 112pp.met 100 karikaturen, 19cm., nieuwe herziene uitgave, in de reeks "Libellen-serie" nr.216/217, stempeltje, N72642, 15 Euro.
  167. BRACALONI Leone O.F.M., La Chiesa Nuova di S.Francesco converso casa paterna del santo in Assisi, Todi, Tipografia Tuderte, 1943, xix + 307pp.+ 12 planches hors-texte, br.orig., texte en italien, 25cm., 25 Euro.
  168. BRAET Herman, LATRE Guido & VERBEKE Werner (eds.), Risus mediaevalis. Laughter in medieval literature and art, Leuven, Leuven University Press, 2003, viii + 223pp.with ills., 24cm., in the series "Mediaevalia Lovaniensia" Series 1 Studia 30, softcover, fine condition, [contributions in French and English], T74602, 40 Euro.
  169. BRANS Jan V.L., Vlaamse schilders in dienst der koningen van Spanje, Leuven, Davidsfonds, 1959, 218pp. + 40pp.buitentekstills., 15 Euro.
  170. BRANS Jan, Rubens zonder aureool, Brecht-Antwerpen, De Roerdomp, 1977, 191pp., geïll.omslag, 10 Euro.
  171. BRAUNSCHVIG Marcel, L'art et l'enfant - Essai sur l'éducation esthétique, Toulouse/ Paris, Privat/ Didier, 1907, xvi + 400pp., br. (couv.peu usagée, avec qqs.rousseurs), texte en bon état, 23 Euro.
  172. BRÉHIER Louis, Les églises gothiques, Paris, Bloud & Cie. s.d.[début 20 s.], 64pp.avec ill., 12,5 Euro.
  173. BREMER Jaap, Charley Toorop. Werken in de verzameling van het Kröller-Müller Museum, Otterlo, Kröller-Müller Museum, 2000, 115pp., rijkelijk geïll.in en buiten tekst in kleur en z/w, 23cm., gecart., mooie staat, 20 Euro.
  174. BRENTJES Burchard, Der Tierstil in Eurasien, Leipzig, Seemann, 1982, 174pp.with ills., 20cm., in the series "Seemann-Beiträge zur Kunstwissenschaft", softcover, G, S71408, 10 Euro.
  175. BRIELS Jan, Vlaamse schilders in het Noorden in het begin van de Gouden Eeuw, s.l., Kredietbank, 1978, 56pp.geïll., in-4, 10 Euro.
  176. BRIÈRE-MISME Clotilde, La peinture hollandaise, Paris-Bruxelles, G.Vanoest, 1927, 59pp.(texte) + 64 planches hors-texte, rousseurs, estampe sur page de titre, 25x19.2cm., dans la série "Bibliothèque d'histoire de l'art", bon état, 24 Euro.
  177. BRIGODE Simon, L'architecture religieuse dans le sud-ouest de la Belgique. Tome I: Des origines à la fin du XVe siècle, s.l., 1949, pp.89-353 avec 178 figures, 25cm., extrait du "Bulletin de la Commission Royale des Monuments et des Sites" vol.1 (1949), br.orig., bel état, B74023, 32 Euro.
  178. BRION-GUERRY L. (red.), L'année 1913. Les formes esthétiques de l'oeuvre d'art à la veille de la première guerre mondiale. Travaux et documents inédits [2 vols.], Paris, Klincksieck, 1971, complet en 2 vols.: 1291pp.ills.avec ills.hors-texte, br.orig., 23cm., dans la série "La Collection de l'Esthétique" vol. 9, 75 Euro.
  179. BRIZZI Bruno (ed.), The Pigorini Museum, Rome, Quasar, 1977, 426pp.richly ill.in colour & bl/w, cloth, dustwrapper, 120 Euro.
  180. BROECKX J.L., DE CLERCQ C., DHONDT J. & NAUWELAERTS M.A. (red.), Flandria nostra - ons land en ons volk, zijn standen en beroepen, door de tijden heen [5 vol.], Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel, 1957, 535 + 461 + 391 + 412 + 493pp.rijkelijk geïll.+ buitentekstills. in kleur, roodlinnen banden met goudopdruk, 150 Euro.
  181. BROQUELET A., L'art appliqué à l'industrie, Paris, Garnier s.d.[+/- années 1920's?], 403pp.avec 199 fig.dans le texte, bon état, 22,5 Euro.
  182. BROUSSOLLE J.-C., Les fresques de l'Aréna à Padoue - Etude d'iconographie religieuse, Bruxelles, A.Dewit, 1905, 279pp., dans "Etudes d'art, de voyage et de religion", dos peu abîmé et restauré, qqs.rousseurs, bon état, 24 Euro.
  183. BRUCKNER Wolfgang, Imagerie populaire allemande, Milan, Electa (Exclusivité Weber), 1969, 223pp.avec 199 illustrations dans & hors-texte en couleurs et en n/bl, 35cm., couv.cart.ill., jaq.ill., sous étui cart.ill., très bel état, 65 Euro.
  184. BRUGHMANS V., Les peintures de Theodore Van Loon à Montaigu, Louvain, Wouters-Ickx, s.d., 28pp.avec frontispice et 8 ills.hors-texte, br.orig., signé avec dédicace par l'auteur, 24cm., bon état, 20 Euro.
  185. BRULEY E., Architecture gothique, Paris, Bloud & Gay, 1932, 216pp., br.orig., 19cm., dans la série "Bibliothèque catholique des sciences religieuses" no.45, 20 Euro.
  186. BRUNETTI Sandra, Ipotesi di Pace, Firenze, Bruschi, s.d., [53] pp.with ills.out-of-text in colour, softcover, 23cm., signed with dedication by the artist, [text in Italian], 23 Euro.
  187. BRUNNER V.H., Quijoti, Druzstevni Prace, 1931, [64] pp., contains 25 illustrations (1 in colour) on the subject of Don Quijote & 7pp.text in Tzech, numbered edition (nr.2282), 25cm., pages uncut, VG, 45 Euro.
  188. BRUSSELMANS Jean, Jean Brusselmans [Catalogus tentoonstelling Paleis voor Schone Kunsten, Brussel 29/6-26/8/1979 Catalogue d'exposition Bruxelles], Brussel, 1979, [36] pp.+ 63pp.ills., 29cm., tweetalig-bilingue, 24 Euro.
  189. BUCHHEIM Lothar-Günther, Um 1900 - Graphik von Toulouse-Lautrec, Bonnard & Vuillard, Feldafing Obb., Buchheim Verlag 1954, 56pp.with 32 ills.out-of-text, cart.cover, 10 Euro.
  190. BUCKINX Pieter G., De serene tragiek van Jan de Smedt, Mechelen/Kortessem, Vrienden van Jan de Smedt/Pieter G.Buckinx-stichting, 1993, 24pp.geïll., 18cm., 12 Euro.
  191. BUCKINX Pieter Geert, RUTTEN Mathieu J.H., e.a. & CANTRE Jan Frans (ills.), De doedelzak. Jaarboek van Vlaamse jongeren, Gent, De Goudkever, 1929, 92pp.met [4] buitentekstills. en 17 houtsneden van Jan Frans Cantré, 26cm., rug hersteld, omslag licht bevlekt, eerste en enige jaarboek dat verscheen, zeldzaam, [bevat o.m. een artikel over Jan Frans Cantré door Hubert DEVOGHELAERE (pp.84-92)], 100 Euro.
  192. BUCKINX René, Kunstschilder Louis Delbeke, Brussel, Paleis der Academiën, 1950, 83pp.+ 19 platen buitentekst, onopengesneden, 24cm., mooie staat, in de reeks "Koninklijke Belgische Academie. Klasse der Schone Kunsten. Verhandelingen, in-8" Boek VI afl.3, 23 Euro.
  193. BÜHLER Alfred e.a., Ozeanien und Australien - Die Kunst der Südsee, Baden-Baden, Holle Verlag, 1961, 266pp.richly ill.with bl/w.figures in-text + tipped-in ills.in colour, cloth, in ill.slipcase, VG, text in german, in the series "Kunst der Welt", 27 Euro.
  194. BUNKE H.G., Leuchter - Ein Brevier, Braunschweig, Klinkhardt & Biermann, 1960, 47pp.with ills.in colour & bl/w, cloth, dustwrapper, G/VG, 12 Euro.
  195. BURCKHARDT Jacob, Die Kultur der Renaissance in Italien - ein Versuch, Leipzig, A.Kröner Verlag, s.d.[1933], 542pp.with 24 ills.out-of-text, linen, 21 Euro.
  196. BURNET John, Practical hints on colour in painting. Illustrated by examples from the works of the Venetian, Flemish and Dutch schools, London, James Carpenter, 1843, xi + 64pp.+ 8 hand-coloured plates out-of-text, 5th edition, 29cm., modern cart.cover, some foxing, Good condition, 100 Euro.
  197. BURNET John, Practical hints on composition in painting. Illustrated by examples from the great masters of the Italian, Flemish and Dutch schools, London, James Carpenter, 1822, [vi +] 22 [4bl.] pp.+ 9 plates out-of-text (some marges of plate 7 are cut out, not affecting the illustrations), 29cm., modern cart.cover, some foxing, good condition, 100 Euro.
  198. BURNET John, Practical hints on light and shade in painting. Illustrated by examples from the Italian, Flemish and Dutch Schools, London, James Carpenter, 1849, vii + 45pp.+ 8 plates out-of-text, 6th edition, 29cm., modern cart.cover, some foxing, Good condition, 100 Euro.
  199. BURSSENS Gaston, Floris Jespers, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1955, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, genummerd exemplaar: nr.1795, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17 Euro.
  200. BURTON Flor, Vente publique de la collection des tableaux de maitres anciens de feu Flor Burton (lundi 14 mars 1927 au Cercle royal historique... Anvers), Anvers, Claes, 1927, 62pp.+ 82 planches hors-texte, 37cm., qqs.rousseurs, bon état, [contient la description et ills. de 82 tableaux], 30 Euro.
  201. BURVENICH Jos, Giulietta Masina en het geluk, Tielt/Den Haag, Lannoo, 1959, 151pp., in de serie "Idolen en symbolen" nr.3, wat roestplekjes, 7,5 Euro.
  202. BUSCHMANN Paul & DELEN A.J.J., Het huis van P.P. Rubens - periodisch bulletin nr.2 (oktober 1938), Antwerpen, Comité der Antwerpsche Propagandawerken, 1938, 45pp.geïll., 27cm., 15 Euro.
  203. BUSCHMANN Paul, Le rôle de la gravure en taille-douce depuis les derniers perfectionnements de la photographie, Bruxelles, Hayez, 1895, 26pp., publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et autres mémoires publiés par l'Académie Royale des Sciences, des Lettres et des Beaux-Arts de Belgique" coll.in-8 Tome LII, non coupé, 15 Euro.
  204. BUSHNELL, David I. Jr., Seth Eastman: the master painter of the North American Indian [ Smithsonian ], Washington, Smithsonian Institution, 1932, 18pp.+ 15pp.ill., in the series "Miscellaneous Collections" N 3136, 12,5 Euro.
  205. BUSKEN HUET Cd., Het land van Rembrandt - studieën over de Noordnederlandse beschaving in de zeventiende eeuw, 's-Gravenhage, Kruseman, 1965, 528pp.+ 32pp.buitentekstill., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 23 Euro.
  206. BUSSAGLI Mario, Central Asian painting from Afghanistan to Sinkiang, Geneva, Editions d'Art Albert Skira, 1979, 136pp.with ills.in colour and map, 28cm., in the collection "Treasures of Asia", illustrated softcover, X69133, 25 Euro.
  207. BUSSE Joachim, Internationales Handbuch aller Maler und Bildhauer des 19. Jahrhunderts (Busse-Verzeichnis) [International directory of all XIXth century painters and sculptors Busse-Index], Wiesbaden, Busse, 1977, 72 + 1403pp.+ some plates out-of-text, 30cm., red binding (plastified, small library label on spine), else VG, [texts in 5 languages; german, french, english, italian & spanish], 300 Euro.
  208. BUTSTRAEN Raf, Film '80 [Overzicht van het filmjaar 1980, met meer dan 80 filmbesprekingen], Groot-Bijgaarden, De Standaard, 1989, 110pp.geïll., 7,5 Euro.
  209. BUTTURINI Francesco & LAMBARELLI Roberto, Richard Hess, Verona, Gelphi, 1993, 61pp.with ample ills.out-of-text in colour and bl/w, softcover, 24cm., VG, [text in Italian], 20 Euro.
  210. BUTTURINI Francesco (ed.), Richard Hess. Rassegna Internazionale di Scultura, Città di Abano Terme (1991), Ghelfi, 1991, 116pp.with ills.out-of-text in colour and bl/w, softcover, 28cm., VG, [text in Italian], 30 Euro.
  211. CAHEN L. (introduction) & MAESEN A. (commentaires des planches), Umbangu - Art du Congo au Musée Royal de l'Afrique Centrale, Bruxelles, Cultura, 1969, 20pp.texte + 50 planches en couleurs, in-4, 2e éd., bel état, 40 Euro.
  212. CAME Richard, Silver - pleasures and treasures, London, Weidenfeld & Nicolson, 1961, 128pp.richly ill.in colour & bl/w, cart.cover, ill.dustwrapper (few small tears), 15 Euro.
  213. CAMPBELL Joseph, The mythic image, Princeton, Princeton University Press, 1990, xiii + 552pp.with ills., 26cm., in the series "Bollingen Series C", softcover, G, S71412, 27 Euro.
  214. CAMPO, Lustrum Tentoonstelling - 70 jarig bestaan van het Huis Campo - 70e anniversaire de la maison Campo, Tentoonstellingscatalogus ; Antwerpen, Galerie Campo, 4-16 nov. 1967, 164pp.geïll., in oblong, [teweetalig-bilingue], 1 blad beschadigd, 20 Euro.
  215. CANNON-BROOKS P. & C., Baroque churches, London, Hamlyn 1969, 190pp.with ill., hardcover with dustwr., VG, 17,5 Euro.
  216. CANTZ Hatje, Regards sur l'Europe. L'Europe et la peinture allemande du XIXe siècle, Ostfildern, Hatje Cantz, 2007, 413pp.richement illustré en couleurs, 32cm., reliure cart. jas., catalogue d'exposition (Bruxelles, Palais de Beaux-Arts, 8 mars-20 mai 2007), bel état, S73769, 50 Euro.
  217. CARLI Enzo, Miniature dei corali per il Duomo di Siena, Firenze, Edizione I.F.I., 1991, 87pp.of which 41pp.coloured ills., VG, 30 Euro.
  218. CARPLET Bernard (& FRANCESCHI Gérard, photos), Auvergne romane, La pierre-qui-vire, Les presses monastiques, 1955, 251pp.avec ills.hors-texte en couleur et noire, toile, jaq., 22cm., dans la revue "Zodiaque, la nuit du temps" vol. 2, qqs. cachets, bel état, 20 Euro.
  219. CARROUGES M., André Breton et les données fondamentales du surréalisme, Paris, Gallimard 1950, 333pp., dos peu réparé, qqs.estampes, non coupé, bon état, 20 Euro.
  220. CARTIER E., Le sculptures de Solesmes, Paris/ Bruxelles, Palmé/ Lebrocquy, 1877, 146pp.+ 1 plan hors-texte, Nouvelle édition augmentée d'une étude sur le plan primitif de l'église abbatiale de saint-Pierre, br.orig. (dos restauré), 24cm., édition sur papier de luxe, 35 Euro.
  221. CASTEELS Marguerite, Camilla van Peteghem of de bezielster van Jan de Smedt, Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1989, 40pp.met 16 ills., oplage 500 ex., 14 Euro.
  222. CASTELFRANCHI VEGAS Liana, Vlaanderen en Italië. Vlaamse primitieven en Italiaanse renaissance, Antwerpen, Mercatorfonds, 1984, 321 + [4]pp.met 187 ills. in kleur en zw./w., 31cm., linnen band, stofwikkel, mooie staat, S71377, 60 Euro.
  223. CECCHI Alessandro & NATALI Antonio, Michelangelo - I disegni di casa Buonarroti, Firenze, Cantini, 1985, 255pp.richly illustrated, cloth, dustwrapper, 33cm., text in Italian, 60 Euro.
  224. CELANT Germano (herausg.) [HARING Keith], Keith Haring, München, Prestel, 1994, 210pp., in-4, text in german, VG, 23 Euro.
  225. CELLINI Benvenuto (& ALTOMONTE Antonio, introd.), Due trattati - uno intorno alle otto principali arti dell'oreficeria, l'altro in materia dell'arte della scultura ; dove si veggono infiniti segreti nel lavorar le figure di marmo, & nel gettarle in bronzo, Modena, Aldine, 1983, 23 + [145] pp., cloth, dustwrapper, in blue slipcase, VG, text in italian, [Anastatic reprint of the 1568-edition, Fiorenza, per Valente Panizij & Marco Peri], 100 Euro.
  226. CENNINI Cennino (& TAMBRONI Giuseppe), Trattato della pittura, messo in luce la prima volta con annotazioni dal cavaliere Giuseppe Tambroni, Roma, 1968, lii + 171 [2] pp., 21cm., beautiful fac-simile reprint of the Rome 1821-edition, numbered copy: no.304, red leather binding with gilt title and decorations, in slipcase, text in italian, fine condition, 120 Euro.
  227. CERVELLO-MARGALEF Juan Antonio (hrsg.), Inkunabelkatalog der Erzbischöflichen Diözesan- und Dombibliothek Köln, Köln, Bachem Verlag, 1997, xvi + 308pp.+ 14 plates out-of-text in colour, cloth, 25cm., some damage of waterstains (on top of cloth binding and pages, not affecting text), still good copy, 30 Euro.
  228. CEYSENS Willy, Sculpturen - Willy Ceysens, Hechtel, W.Ceysens, 1994, 214pp.rijkelijk geïll., linnen band en stofwikkel, beperkte oplage 2.000ex., 35 Euro.
  229. CHAGALL Marc, La mia vita [2 vols.], Firenze, Artificio, 1992, complete in 2 vols.: 151 + 119pp.with ills.out-of-text in colour and bl/w, illustrated softcovers in slipcase, 25cm., VG, [text in Italian], 35 Euro.
  230. CHAGALL Marc, Marc Chagall - Exposition rétrospective [Knokke-Le Zoute, Casino Communal, 1 juillet-15 sept.1961], Bruxelles, Ed. de la Connaissance 1961, 56pp.richm.ill., br.orig.ill., 24cm., 14 Euro.
  231. CHANDRA Lokesh & BUNCE Fredrick W., The Tibetan iconography of Buddhas, Bodhisattvas and other deities. A unique pantheon, New Delhi, D.K. Printworld, 2002, xxiii + 784pp.richly illustrated, 29cm., in the series "Emerging perceptions in Buddhist studies" no.14, cloth, dustwrapper (bit used), VG, X71747, 170 Euro.
  232. CHANDRA Lokesh, Buddhist iconography. Compact edition, New Delhi, International Academy of Indian culture and Aditya Prakashan, 1999, 880pp.with 2503 ills., 29cm., 2nd reprint, in the series "Sata-Pitaka series. Indo-Asian literatures" vol.342, cloth, dustwrapper (bit used), VG, X71842, 75 Euro.
  233. CHANDRA Lokesh, Dictionary of Buddhist iconography. Volume 2 (Amoghavikramin - Bzod.par.smra.ba.can), New Delhi, International Academy of Indian Culture / Aditya Prakashan, 2000, pp.325-679, 29cm., cloth, dustwrapper (bit used), VG, X71853, 50 Euro.
  234. CHANDRA Lokesh, Iconography of the thousand Buddhas, New Delhi, International Academy of Indian culture and Aditya Prakashan, 1996, 437pp.richly illustrated + 4 plates out-of-text, 28cm., in the series "Sata-Pitaka series. Indo-Asian literatures" vol.386, cloth, dustwrapper (bit used), else VG, X71841, 100 Euro.
  235. CHARTRAIN-HEBBELINCK Marie-Jeanne, Louis Clesse, realisme en poëzie. Zijn leven en zijn werk, Tielt, Veys, 1984, 117pp.met 104 ills.in kleur en zw/w, gecart., geïll.stofwikkel, 30cm., mooie staat, [Louis Clesse, Belgisch kunstschilder, geboren te Elsene 1889-1961], 40 Euro.
  236. CHASTEL André, Le sac de Rome, 1527. Du premier maniérisme à la Contre-Réforme, Paris, Gallimard, 1984, 369pp.avec 79 ills.hors-texte, br.orig., 22cm., dans la série "Bibliothèque Illustrée des Histoires", bel état, 35 Euro.
  237. CHAZELLE Celia, The crucified God in the Carolingian era. Theology and art of Christ's passion, Cambridge, Cambridge University Press, 2001, xiv + 338pp.with ills., 26cm., hardcover (cloth), dustwrapper, VG, 100 Euro.
  238. CHESI Gert, Die letzten Afrikaner, Itter, Perlinger, 1990, 240pp.richly ills.in colour, in-4, cart.cover with ill.dustwr., VG, 30 Euro.
  239. CHESI Gert, Die Medizin der schwarzaen Götter - Magie und Heilkunst Afrikas, Innsbruck, Haymon, 1997, 240pp.with 40 plates in colour & many bl/w-ills., cart.cover with dustwrapper, fine condition, [text in german], 40 Euro.
  240. CHRISTIE'S, 19th century European and The Hague School Pictures, Watercolours and Drawings - Christie's, Amsterdam, 31 October 1989, Amsterdam, Christie's, 1989, 240pp.with illustrations, with index, 477 lots, 17 Euro.
  241. CHRISTIE'S, 19th century European Pictures - Christie's Amsterdam, 30 October 1990, Amsterdam, Christie's, 1990, 169pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 367 lots, ill.cover, VG, 15 Euro.
  242. CHRISTIE'S, Continental drawings of the 19th and 20th centuries - Christie's London, 17 March 1983, London, Christie's, 1983, 53pp.with illustrations in bl/w, with index, 172 lots, very few annotations on few textpages, with price list, VG, 12 Euro.
  243. CHRISTIE'S, Continental drawings of the 19th and 20th centuries - Christie's London, 23 June 1983, London, Christie's, 1983, 76pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 244 lots, some annotations on few textpages, with price list, G, 13 Euro.
  244. CHRISTIE'S, Continental drawings of the 19th and 20th centuries - Christie's London, 29 November 1984, London, Christie's, 1984, 78pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 190 lots, ill.cover, with price list, VG, 15 Euro.
  245. CHRISTIE'S, Continental drawings of the 19th and 20th centuries - Christie's London, 22 March 1984, London, Christie's, 1984, 63pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 178 lots, ill.cover, with price list, VG, 15 Euro.
  246. CHRISTIE'S, Dutch, Flemish and German Drawings - Christie's Amsterdam, 21 November 1989, Amsterdam, Christie's, 1989, 103pp.with illustrations (most of them in bl/w), with index, 226 lots, ill.cover, VG, 12 Euro.
  247. CHRISTIE'S, Fine 19th and 20th century pictures and drawings, including an important sculpture by Ossip Zadkine and 40 watercolours by Anton Pieck - Christie's Amsterdam 20 November 1984, Amsterdam, Christie's, 1984, 76pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 302 lots, ill.cover, G, 15 Euro.
  248. CHRISTIE'S, Fine 19th and 20th century pictures, watercolours and drawings - Christie's Amsterdam, 20 November 1986, Amsterdam, Christie's, 1986, 96pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 216 lots, ill.cover, VG, 17 Euro.
  249. CHRISTIE'S, Fine 19th and 20th century pictures, watercolours and drawings, Amsterdam, Christie's, 1988, 124pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 371 lots, very few (price-) annotations in text, ill.cover, VG, 15 Euro.
  250. CHRISTIE'S, Fine Modern and Contemporary Art - Christie's Amsterdam 8 December 1987, Amsterdam, Christie's, 1987, 82pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 337 lots, very few marks on some textpages, ill.cover, VG, 15 Euro.
  251. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 10 March 1978, London, Christie's, 1978, 38pp.+ 42 plates out-of-text in bl/w, with index, 141 lots, VG, 20 Euro.
  252. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 16 December 1977, London, Christie's, 1977, 39pp.+ 69 Plates out-of-text in bl/w, with index, 184 lots, few stains on some pages, G, 20 Euro.
  253. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 18 July 1980, London, Christie's, 1980, 79pp.with illustrations in bl/w, with index, 182 lots, few stains on some pages, else VG, 15 Euro.
  254. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 18 December 1980, London, Christie's, 1980, 93pp.with illustrations in bl/w, with index, 217 lots, VG, 20 Euro.
  255. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 14 December 1979, London, Christie's, 1979, 46pp.+ 114 Plates out-of-text in bl/w, with index, 222 lots, few stains of humidity below on cover and first pages, interior VG, 17 Euro.
  256. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 11 March 1983, London, Christie's, 1983, 60pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 129 lots, with price list, VG, 17 Euro.
  257. CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 15 July 1977, London, Christie's, 1977, 52pp.+ 93 plates out-of-text in bl/w, with index, 230 lots, VG, 17 Euro.
  258. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 15 December 1980, London, Christie's, 1980, 51pp.+ 99 plates out-of-text in bl/w, with index, 248 lots, VG, 23 Euro.
  259. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 9 February 1979, London, Christie's, 1979, 39pp.+ 47 plates out-of-text in bl/w, with index, 160 lots, few foxing on edges and some pages, G, 13 Euro.
  260. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 7 March 1980, London, Christie's, 1980, 50pp.with illustrations in bl/w, with index, 166 lots, VG, 13 Euro.
  261. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 14 July 1978, London, Christie's, 1978, 50pp.+ 82 plates out-of-text in bl/w, with index, 246 lots, VG, 20 Euro.
  262. CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 23 July 1982, London, Christie's, 1982, 83pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 193 lots, with price list, VG, 15 Euro.
  263. CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 18 May 1979, London, Christie's, 1979, 48pp.+ 48 plates out-of-text in bl/w, with index, 229 lots, VG, 15 Euro.
  264. CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 12 October 1979, London, Christie's, 1979, 36pp.+ 57 plates out-of-text in bl/w, with index, 151 lots, some stains in text, G, 13 Euro.
  265. CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 13 July 1979, London, Christie's, 1979, 54pp.+ 113 Plates out-of-text in bl/w, with index, 254 lots, VG, 20 Euro.
  266. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 31 October 1980, London, Christie's, 1980, 63pp.with illustrations in bl/w, with index, 153 lots, small corner detached from frontcover, else VG, 13 Euro.
  267. CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 28 October 1977, London, Christie's, 1977, 33pp.+ 54 plates out-of-text in bl/w, with index, 151 lots, VG, 20 Euro.
  268. CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 11 July 1980, London, Christie's, 1978, 263pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 133 lots, 25 Euro.
  269. CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 30 March 1979, London, Christie's, 1979, 118pp.+ 127 illustrations out-of-text in colour & bl/w, with index, 127 lots, G, 25 Euro.
  270. CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 15 April 1983, London, Christie's, 1983, 192pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 93 lots, 20 Euro.
  271. CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 9 July 1982, London, Christie's, 1982, 231pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 113 lots, few annotations, with price list, G, 20 Euro.
  272. CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 4 July 1986, London, Christie's, 1986, 126pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 88 lots, ill.cover, VG, 17 Euro.
  273. CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 4 May 1979, London, Christie's, 1979, 108pp.+ plates out-of-text in colour & bl/w, with index, 123 lots, some annotations in text, G, 15 Euro.
  274. CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 30 November 1979, London, Christie's, 1979, 140pp.with plates out-of-text in colour & bl/w, with index, 135 lots, G, 20 Euro.
  275. CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 10 December 1982, London, Christie's, 1982, 182pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 92 lots, VG, 20 Euro.
  276. CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 11 December 1984, London, Christie's, 1984, 275pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 138 lots, some annotations on textpages, ill.cover, with price list G, 17 Euro.
  277. CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 2 December 1983, London, Christie's, 1983, 223pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 122 lots, some annotations (of prices) on textpages, with price list, ill.cover, 17 Euro.
  278. CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 8 July 1983, London, Christie's, 1983, 190pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 92 lots, with price list, quite some annotations (of prices) on textpages, else G, 15 Euro.
  279. CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 6 April 1984, London, Christie's, 1984, 150pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 83 lots, very few marks on few textpages & frontcover, ill.cover, with price list, VG, 20 Euro.
  280. CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 2 December 1977, London, Christie's, 1977, 114pp.text + 116 illustrations out-of-text in colour & bl/w, with index, 116 lots, few foxing, G, 24 Euro.
  281. CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 1 December 1978, London, Christie's, 1978, 146pp.with 142 illustrations out-of-text in colour & bl/w, with index, 142 lots, VG, 25 Euro.
  282. CHRISTIE'S, Important Paintings by Old Masters - Christie's New York, 31 May 1989, New York, Christie's, 1989, 193pp.with illustrations in colour (of which some enfolding), with index, 143 lots, ill.cover (bit used), G, 23 Euro.
  283. CHRISTIE'S, Important Pictures by Old Masters - Christie's London, 7 July 1978, London, Christie's, 1978, 144pp.+ many plates out-of-text, with index, 240 lots, VG, 24 Euro.
  284. CHRISTIE'S, Important Pictures by Old Masters - Christie's London, 27 June 1975, London, Christie's, 1975, 102pp. & +/- 100 plates out-of-text in bl/w, with index, 106 lots, VG, 20 Euro.
  285. CHRISTIE'S, Impressionist & modern watercolours & drawings - Christies London, 4 December 1979, London, Christie's, 1979, 75pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 282 lots, VG, 20 Euro.
  286. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - from the estate of Mrs.Algur H.Meadows, Christie's New York, 3 November 1982, New York, Christie's, 1982, 47pp.with illustrations in colour, with index, 15 lots, cart.cover with dustjacket, VG, 15 Euro.
  287. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 21 March 1983, London, Christie's, 1983, 77pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 43 lots, with price list, VG, 15 Euro.
  288. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 1 December 1980, London, Christie's, 1980, 86pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 53 lots, annotations on some textpages, with pricelist, G, 10 Euro.
  289. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 29 March 1982, London, Christie's, 1982, 106pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 46 lots, annotations on some pages, G, 12 Euro.
  290. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 28 June 1982 (part I) & 29 June 1982 (part II), London, Christie's, 1982, 83 + 64pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, (part I:) lots nrs.1-45 & (part II:) lots.nr.301-394, with price list, VG, 30 Euro.
  291. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 29 November 1982, London, Christie's, 1982, 124pp.with illustrations in colour, with index, 62 lots, with price list, VG, 15 Euro.
  292. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 5 December 1983, London, Christie's, 1983, 97pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 50 lots, some (price-) annotations, ill.cover, with price list, G, 13 Euro.
  293. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture (part II) - Christie's London, 6 December 1983, London, Christie's, 1983, 136pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.301-467, some (price-) annotations, ill.cover, with price list, G, 13 Euro.
  294. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 26 March 1984, London, Christie's, 1984, 69pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 36 lots, ill.cover, with price list, VG, 13 Euro.
  295. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture (part II) - Christie's London, 27 March 1984, London, Christie's, 1984, 80pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.301-388, ill.cover, with price list, VG, 13 Euro.
  296. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture (part II) including a group of works by English surrealist Painters - Christie's London, 26 June 1984, London, Christie's, 1984, 118pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.301-431, few annotations in textr, ill.cover, with price list, G, 13 Euro.
  297. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 3 December 1984, London, Christie's, 1984, pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots, some annotations, ill.cover, with price list, G, 14 Euro.
  298. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture (part II) - Christie's London, 4 December 1984, London, Christie's, 1984, 139pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.401-571, few (price-) annotations in text, ill.cover, with price list, G, 14 Euro.
  299. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and watercolours - Christie's New York, 5 November 1982, New York, Christie's, 1982, 118pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.300-408, with price list, VG, 15 Euro.
  300. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings, drawings and sculpture - Christie's London, 3 July 1981, London, Christie's, 1981, 63pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.301-397, small annotations on few pages, with price list, G, 12 Euro.
  301. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings, drawings and sculpture - Christie's London, 30 March 1982, London, Christie's, 1982, 75pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.101-226, few annotations, with price list, G, 13 Euro.
  302. CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings, drawings and sculpture - Christie's New York, 4 November 1982, New York, Christie's, 1982, 129pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.100-277, some annotations, ill.cover, with price list, G, 13 Euro.
  303. CHRISTIE'S, Impressionist and Modern Paintings, from the Estate of Aaron W.Davis - Christie's New York, 3 November 1982, New York, Christie's, 1982, 32pp.with illustrations in colour, with index, 27 lots, ill.cover, VG, 14 Euro.
  304. CHRISTIE'S, Modern and contemporary Art - Christie's Amsterdam 24 November 1986, Amsterdam, Christie's, 1986, 65pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 220 lots, some annotations, ill.cover, G, 10 Euro.
  305. CHRISTIE'S, Nineteenth Century Impressionist and Modern Paintings, Drawings and Sculpture - Christie's London, 6 July 1979, London, Christie's, 1979, 22pp.text + 19 plates out-of-text in bl/w, with index, 391 lots, 13 Euro.
  306. CHRISTIE'S, Old master and English pictures - Christie's London, 22 January 1987, London, Christie's, 1987, 47pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 152 lots, ill.cover, G, 13 Euro.
  307. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's Amsterdam, 10 November 1992, Amsterdam, Christie's, 1992, 100pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 197 lots, some annotations in text, ill.cover, 10 Euro.
  308. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's Amsterdam, 27 November 1986, Amsterdam, Christie's, 1986, 56pp.with illustrations in bl/w and few in colour, with index, 124 lots, ill.cover, VG, 15 Euro.
  309. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's Amsterdam, 6 May 1993, Christie's, 1993, 85pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 142 lots, with some annotations in text, ill.cover, 10 Euro.
  310. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 13 April 1984, London, Christie's, 1984, 71pp.with illustrations in bl/w, with index, lots, with price list, ill.cover, VG, 17 Euro.
  311. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 14 December 1984, London, Christie's, 1984, 119pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 260 lots, with price list, ill.cover, VG, 25 Euro.
  312. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 14 October 1983, London, Christie's, 1983, 75pp.with illustrations in bl/w, with index, 237 lots, with price list, ill.cover, VG, 15 Euro.
  313. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 15 June July 1984, London, Christie's, 1984, 76pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 190 lots, few annotations in text, ill.cover, with price list, G, 15 Euro.
  314. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 20 July 1984, London, Christie's, 1984, 93pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 213 lots, with price list, ill.cover, VG, 17 Euro.
  315. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 22 July 1983, London, Christie's, 1983, 104pp.with illustrations in bl/w, with index, 254 lots, with price list, annotation on 1 page, else VG, 15 Euro.
  316. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 24 February 1984, London, Christie's, 1984, 72pp.with illustrations in bl/w, with index, 225 lots, ill.cover, VG, 15 Euro.
  317. CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 26 October 1984, London, Christie's, 1984, 79pp.with illustrations in bl/w, with index, lots, with price list, ill.cover, VG, 15 Euro.
  318. CHRISTIE'S, Pictures, drawings and watercolours of the 19th and 20th centuries - Christie's Amsterdam, 16 February 1984, Amsterdam, Christie's, 1984, 46pp.with illustrations in bl/w, with index, 342 lots, few marks on textpages and frontpage, G, 10 Euro.
  319. CHRISTIE'S, Pictures, Watercolours, Drawings and Prints. Christie's Amsterdam, 11 February 1993, Amsterdam, Christie's, 1993, 68pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 415 lots, ill.cover, VG, with pricelist, [Auction catalogue], 13 Euro.
  320. CHRISTOPHE Lucien, Constantin Meunier, Anvers, De Sikkel, 1947, 16pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte (buste), reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (petite déchirure/manque), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  321. CINOTTI M., Der Frauenakt in der Malerei, Novara/Wiesbaden-Berlin, Instituto Geografico de Agostini/E.Vollmer 1953, 8pp.(text ill.) + 56pp.ills., cart.cover, 10 Euro.
  322. CLAERHOUT Adr. G., Afrikaanse kunst, 87pp.met 61 ills.waarvan 16 in kleur & 45 zw/w, in-4, Uitgave van de Nederlandse Stichting Openbaar Kunstbezit en Openbaar Kunstbezit in Vlaanderen i.s.m. het Prins Bernhardfonds, 1971, linnen band, mooie staat, 16 Euro.
  323. CLAES Ernest, COOLEN Antoon e.a., Als het wintert... 1931, Tilburg, Het Nederlandsche Boekhuis, 1931, 111pp.geïll.met 30 houtsneden van verschillende kunstenaars, 28cm., geïll.omslag (rug hersteld), enkele stempeltjes, [Bevat o.a. Ernest Claes, De strooper, pp.13-30 & Antoon Coolen, De spreuk van het goede paard, pp.63-76], T73548, 23 Euro.
  324. CLAES Ernest, KOENEN Marie e.a., Als het wintert... 1933, Bilthoven, Nelissen, 1933, 111pp.geïll.met 45 humoristische tekeningen van "Hollandsche kunstenaars", 28cm., geïll.omslag, enkele stempeltjes, [Bevat o.a. Ernest Claes, De moeilijke klanten van menheer pastoor, pp.65-86 & Marie Koenen, De voorbijgang, pp.87-96], T73546, 23 Euro.
  325. CLAES Fa (& DECORTE Bert, woord vooraf), Aardse suite - Poëziecyclus voor Jan de Smedt, Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1988, 32pp.geïll., 18cm., oplage: 300 exemplaren, mooie staat, 13 Euro.
  326. CLAES Jacques, De dingen en hun ruimte - Een metabletische studie van de perspectivistische en van de niet-perspectivistische ruimte, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1970, 372pp.+ 8pp.buitentekstills., mooie staat, in de reeks "Filosofie en Kultuur" nr.14, 20 Euro.
  327. CLAESSENS Bob (Introduction), Simonetta Jung [Catalogue d'exposition, Bruxelles, 5-28 Mars 1970], Bruxelles, Galerie Veranneman 1970, s.p.[+/-52pp.], richement ill., bel état, 15 Euro.
  328. CLAESSENS Bob, Aimer Brueghel, Bruxelles, 1963, 96pp.+ 16 planches hors-texte, non coupé, br.orig., 21cm., 14 Euro.
  329. CLAUS Hugo (bijdragen van Freddy DE VREE, Jan WALRAVENS, Cees NOTEBOOM, Claustrum : schilderijen, tekeningen, gouaches, lichtdrukken van Hugo Claus, 24pp.geïll., Tentoonstellingscatalogus Hasselt, Cultureel Centrum 30 maart-19 april 1979, mooie staat, 10 Euro.
  330. CLAUSSNITZER Gert [MASEREEL Frans], Frans Masereel, Berlin, Henschelverlag 1990, 72pp.richly ill.in colour & bl/w, cart.cover, in the series "Welt der Kunst", VG, [text in german], 13,5 Euro.
  331. CLERINX L. & DETHIER H., Vandereycken [Robert], Hasselt, Concentra, 1972, 197pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, 34cm., mooie staat, 50 Euro.
  332. CLIJMANS Frederik, De ouders van Peter Pauwel Rubens, Antwerpen, Algemeene Uitgeverij Fr.De Backer, 1946, 78pp.+ 12pp.ills., 17cm., geïll.omslag, 20 Euro.
  333. CLYSTERS Lod., Katholicisme en kunst - katholieke kunst en katholiek leven, 1934, 30pp. overdruk uit "Ons Geloof" Jg.XX, gesigneerd, 6 Euro.
  334. COARELLI Filippo, Greek and Roman jewellery, London, Paul Hamlyn, 1970, 157pp.with 68 ills.in colour, cloth, dustwrapper, VG, 18 Euro.
  335. COCHIN Henry, Le bienheureux Fra Giovanni Angelico di Fiesole (1387-1455), Paris, Lecoffre, 1906, x + 285pp.+ frontispice, br.orig., 19cm., bon état, dans la série "Les saints", 21 Euro.
  336. COCHIN Henry, Le bienheureux Fra Giovanni Angelico di Fiesole (1387-1455), Paris, Lecoffre, 1919, x + 285pp., reliure toile (dos en cuir avec titre doré), 19cm., 6e éd., bel état, dans la série "Les saints", 25 Euro.
  337. COCKX-INDESTEGE Elly & DE NAVE Francine (reds.), Christoffel Plantijn en de exacte wetenschappen in zijn tijd, Brussel, Gemeentekrediet, 1989, 192pp.rijkelijk geïll., 29cm., mooie staat, [publikatie n.a.v. de gelijknamige tentoonstelling in Antwerpen Museum Plantin-Moretus 18.03-31.05 1989], 25 Euro.
  338. COCKX-INDESTEGE Elly, Mathias van der Goes en het 'Boexken van der officien ofte dienst der missen' van Simon van Venlo - Vijfhonderd jaar boekdrukkunst te Antwerpen, Antwerpen, De Schutter, 1985, 27 (1) pp.met illustraties (facsimiles), 27cm., mooie staat, 14 Euro.
  339. COENEN Joz., De zwevende monstrans van Faverney - critische studie, Mechelen, St-Franciscusdrukkerij, 1942, 125pp.+ frontispice, 23cm., 17 Euro.
  340. COLLARD Jacques, Om en rond het Belgisch surrealisme, Brussel, Ministerie van buitenlandse zaken, buitenlandse handel en ontwikkelingssamenwerking, 1968, pp.30-44 + 8pp.buitentekstills., artikel in "Teksten en documenten" nr.237 (44pp.), 6,5 Euro.
  341. Collectief, Arca Lovaniensis artes atque historiae reserans documenta. Jaarboek 1986-1987 (vol.15-16), Leuven, De vrienden van de Leuvense stedelijke musea, 1987, 387pp.geïll., [pp.1-126: Alexiana, pp.127-387: Lovaniensia], 23 Euro.
  342. Collectief, Arca Lovaniensis artis atque historiae reserans documenta. Jaarboek 1993 (vol.22), Leuven, De Vrienden van de Leuvense stedelijke musea, 1996, 214pp.geïll., themanummer (pp.1-124) over uur- en kalenderwijzerplaten, 24 Euro.
  343. Collectif, Abraham Ortelius 1527-1598 cartographe et humaniste, Turnhout, Brepols, 1998, 208pp.richement ill.en couleurs et en bl/n, 28cm., bel état, 40 Euro.
  344. Collectif, Actes du XIIe Congrès international d'histoire de l'art... Bruxelles 20-29 septembre 1930 [2 tomes], Bruxelles, Musées royaux des beaux-arts de Belgique, 1930, 2 tomes: 635pp.+ 64 planches hors-texte, br.orig., 24cm., tome I non coupé, bon état, 70 Euro.
  345. Collectif, Arte in Piemonte Valle d'Aosta, Milano, Electa, 1986, 407pp.avec illustrations en couleurs, couv.cart., étui cart., 32cm., bel état, 40 Euro.
  346. Collectif, Bruegel une dynastie de peintres, Bruxelles, 1980, 340pp.richement ill., in-4, catalogue de l'exposition "Europalia 80 Belgique" (Bruxelles, Palais des Beaux-Arts, 18 Sept.-18 nov.1980), 20 Euro.
  347. COLLECTIF, Bruxelles: témoins immobiles - Brussels: Silent witnesses - Brüssel: Stille Zeugen - Brussel: Stille getuigen [Sculpture in Brussels], Bruxelles, IBM, s.l., 121pp.of which 81pp.photographs of sculpture in Brussels, VG, 17,5 Euro.
  348. Collectif, Bulletijn der Maatschappij van Geschied- en Oudheidkunde te Gent - Bulletin de la Société d'histoire et d'archéologie de Gand ; diverse nummers - fascicules séparées ;, Gent, 1915-1925, numéros disponibles/ beschikbare nummers; Année 23-26 (1915-1918): no.1 (127pp.), Année 32 (1924): no.1 (93pp.) & Année 33 (78pp.), Prix par fascicule/ prijs per nummer:, 15 Euro.
  349. Collectif, Bulletijn der maatschappij van Geschied- en oudheidkunde te Gent - Bulletin de la Société d'Histoire et d'archéologie de Gand. 36e jaar 1928, Gent, 1928, pp.1-88 + 8 planches, [contient e.a.: DE SMET Fr., Rapport d'expertise relatif à la restauration du tableau de Van Dyck en l'église Saint-Michel à Gand, pp.23-59 + DE POTTER J., La tapisserie d'Audenaerde au XVIIIe siècle, pp.60-74], 15 Euro.
  350. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome LI 1975 (exercice 1971-1975), Liège, 1975, 82pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient SCHUMACHER J., Sigebert de Gembloux 'Vita et passio' sancti Theodardi episcopi et martyris, pp.1-43 & DEBLON A., Les visites archidiaconales du Concile d'Ouffet, pp.45-80], 25 Euro.
  351. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLVIII (1968), Liège, 1968, xix + 100pp.+ 38 ills.hors-texte, non coupé, br.orig. (peu taché), bel état, [contient e.a. DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph, Notes pour servir à l'étude des oeuvres d'art du Limbourg (pp.1-21 + 31 planches), GENICOT Luc-Fr., L'église romane du 'Village gris' Seilles (pp.41-73 + 7 planches hors-texte), ...], 30 Euro.
  352. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XL (1958), Liège, 1958, xix + 209pp.+ 20 ills.hors-texte, br.orig., bel état, [contient e.a. HANSOTTE Georges: Inventaire analytique des chartes de l'abbaye de la Paix-Dieu à Jéhay-Bodegnée 1238-1496 (pp.1-96), JACQUES François: Le concile liégeois de Ciney en 1497 (pp.119-150) & RUWET Joseph: La population de Saint-Trond en 1635 (pp.151-193),... ], 40 Euro.
  353. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLI (1959), Liège, 1959, xix + 245pp.+ 32 ills.hors-texte, br.orig., bon état, [contient e.a. DISCRY Fernand : L'ancien archidiaconé de Huy (pp.1-72), HERESWITHA : Le monastère des chanoinesses régulières du Saint-Sépulcre à Malmédy 1627-1798 (pp.97-163) & CEYSSENS L.: Mathias Hauzeur et le jansénisme (pp.165-194),... ], 40 Euro.
  354. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLII (1961), Liège, 1961, xix + 123pp.+ 34 ills.hors-texte, br.orig., non coupé, bel état, [contient e.a. DISCRY Fernand : La clé magistrale de Couvin et le fisc liégeois pp.63-86 & Van Rooijen Henri O.S.C.: Les origines des croisiers pp.87-113, ...], 30 Euro.
  355. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome LII (1976), Liège, 1976, 137pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient: DEBLON A., Les visites archidiaconales du Concile d'Ouffet pp.1-118 & LHOIST-COLMAN B., "Autel, confessionaux, jubé, orgue et banc de communion" pour l'église Saint-Hubert à Aubel entre 1766 et 1788, pp.119-135], 30 Euro.
  356. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLIX (1969), Liège, 1969, xix + 111pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient: DEBLON André, Le clergé du doyenné de Graide au début du XVIIIe siècle pp.1-62, YANS Maurice, Hoensbroeck d'après des documents inédits pp.63-78 & LHOIST-COLMAN Berthe, Le facteur d'orgues Guillaume Robustelly pp.79-96 & Table alphabétique des noms de personnes et de lieux pp.97-110], 30 Euro.
  357. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLVII (1967), Liège, 1967, xix + 140pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient: LOICQ Jean, Une dédicace à Viradecthis découverte à Strée-lez-Huy (pp.1-21) & YANS Maurice, Le cartulaire de l'abbaye de Saint-Laurent-lez-Liège conservé au British Museum (pp.23-134)], 35 Euro.
  358. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLVI (1966), Liège, 1966, xix + 233pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient e.a.: BROUETTE E. & PIEYNS-RIGO P., Regestes des officiaux des évêques de Liège 1214-1300 (pp.1-139) & JACQUES Emile, Un voyage d'Antoine Arnauld en Hollande, vu par Ruth d'Ans (pp.141-178)], 40 Euro.
  359. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XXXVII (1951), Liège, 1951, xviii + 106pp.+ 3 planches hors-texte, non coupé, br.orig., bel état, [contient e.a.: YERNAUX Jean, Guillaume Coquelet sculpteur à Liège au XVIIe siècle (pp.1-25) & MALHERBE Georges, Les rituells liégeois (pp.27-81)], 30 Euro.
  360. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XXXIX (1955), Liège, 1955, xix + 243pp.+ 48 ills.hors-texte, non coupé, br.orig., bel état, contient e.a. GRANDSARD André, Histoire du grand séminaire de Liège jusqu'au milieu du XVIIe siècle (pp.86-185), KESTERS Hubert: Notice sur la Vita Trudonis (pp.187-204), ...], 40 Euro.
  361. Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome L (1970), Liège, 1970, xxi + 257pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient e.a. DEBLON André, Une source capitale pour l'histoire paroissiale de l'Ancien Régime: les visites archidiaconales de Condroz pp.55-104 & DEBLON A., Les rapports des visites archidiaconales de Condroz 1698-1781 (pp.105-239) & ROUHART-CHABOT Juliette, Les orfèvres Dartois et leur famille à Liège (pp.15-53)], 40 Euro.
  362. Collectif, Bulletin de l'Association des Amis de l'Art Copte - Tome II (1936), Le Caire, Impr.de l'Institut Français d'Archéologie Orientale, 1936, 84pp., br.orig., 25cm., 24 Euro.
  363. Collectif, Bulletin de l'Association des Amis de l'Art Copte - Tome XVII (1963-1964), Le Caire, Impr.de l'Institut Français d'Archéologie Orientale, 1964, vii + 289pp.+ 22 planches hors-texte, br.orig., 25cm., 40 Euro.
  364. Collectif, Bulletin de l'Association des Amis de l'Art Copte - Tome III (1937), Le Caire, Impr.de l'Institut Français d'Archéologie Orientale, 1937, 115pp.+ 20 planches hors-texte, br.orig., 25cm., 30 Euro.
  365. Collectif, Bulletin de l'Insitut Historique Belge de Rome, fasc. XLVIII-XLIX, Bruxelles/ Rome, 1978-1979, 567pp.ills.avec ills.hors-texte, br.orig., 25 cm., bel état, contient e.a. 7 contributions du "Colloque Rubens - Italia e Belgio all'epoca di Rubens (1577-1640)", en français et italien, 50 Euro.
  366. Collectif, Bulletin des commissions royales d'art et d'archéologie. Treizième année, Bruxelles, Muquardt, 1874, 534 + III pp.+ 16 planches hors-texte, cart., 22cm., qqs.rousseurs, bon état, 60 Euro.
  367. Collectif, Bulletin des commissions royales d'art et d'archéologie. Quatorzième année, Bruxelles, Muquardt, 1875, 345 + II pp.+ 10 planches hors-texte, cart., 22cm., qqs.rousseurs, bon état, 60 Euro.
  368. Collectif, Cahiers de Byrsa (Musée Lavigerie) 1960-1961-IX, Paris, Imprimerie Nationale, 1962, 170pp.avec de nombreuses planches hors-texte & carte dépliante, br.orig., qqs.cachets, 28cm., bon état, 40 Euro.
  369. Collectif, Camille Pissarro 1830-1903, Paris, 1981, 264pp.richment illustré, br., texte en français, 24cm., [catalogue d'exposition: Hayward Gallery Londres - Galeries nationales du Grand Palais Paris - Museum of Fine Arts Boston, 1980-1981], 24 Euro.
  370. Collectif, Centenaire de la Commission des Monuments et des Sites de la ville de Gand, Gand, 1924, 16 + 27pp.avec ills.hors-texte, 32cm., br.orig., numéro thematique de la revue "Gand Artistique. Art et esthétique" 3e année, no.4 (avril 1924), bon état, 15 Euro.
  371. Collectif, Civitas Dei - Catalogue d'exposition artistique du Pavillon du Saint-Siège à l'Expo '58 Bruxelles, Bruges, Revue 'Art d'Eglise' 1958 nr.103, [68] pp.avec 73 ills., bilingue: français/Nederlands, numéro thématique de la revue "L'art d'église", 20 Euro.
  372. Collectif, Congresso Eucaristico ed Esposizione di arti sacra antica in Orvieto (5-8 settembre 1896), Orvieto, E.Tosini, 1897, 496pp., 25cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en toile avec titre doré), bel état, 85 Euro.
  373. Collectif, Expérience religieuse et expérience esthétique, Louvain-la-Neuve, Centre d'histoire des religions, 1993, 401pp. + planches hors-texte, 24cm., br., dans la série "Home religiosus" vol.16, bon état, R72369, 60 Euro.
  374. Collectif, Hommage International aux frères Hubert et Jean van Eyck. Monument érigé en 1913 à l'occasion de l'Exposition Universelle et Internationale de Gand, Gand, Van Doosselaere, 1914, 63pp.avec ills.hors-texte, 23cm., qqs.rousseurs, bon état, 20 Euro.
  375. Collectif, Jean Vanden Eeckhoudt, Bruxelles, Editions de la connaissance, 1948, 29pp. + 34 planches hors-texte + frontispice, tirage limité et numéroté: no. 422/600, br., bon état, [texte en français], S71929, 20 Euro.
  376. Collectif, La basilica di S.Pietro nel XIX Centenario del Martirio dell'Apostolo, Bologna, 1968, [iv +] 84pp.avec ills., in-4, [contient 4 parties, dont: BOVINI G., La tomba dell'apostolo e la basilica constantiniana (pp.1-29) & VACCHINI Fr., Periodo rinascimentale (pp.29-56) & Periodo barocco (pp.57-84)], 20 Euro.
  377. Collectif, La Descente de croix de Rubens. Etude préalable au traitement, s.l., 1962, 187pp.avec ills.hors-texte en couleur et bl./n., br.muet, 25cm., extrait du "Bulletin de l'Institut royal du Patrimoine artistique" vol. 5, qqs.annotations dans le texte, sinon en bel état, 30 Euro.
  378. Collectif, La Franche-Comté et les anciens Pays-Bas, XIIIe-XVIIIe siècles. Tome 1: Aspects politiques, diplomatiques, religieux et artistiques, Presses universitaires de Franche-Comté, 2009, 500pp.avec ills., 22cm., dans la collection "Les cahiers de la MSHE Ledoux" no.15, dans la série "Transmission et identité" no.5, br., bel état, B69745, 24 Euro.
  379. Collectif, La revue sincère, 11e année: Numéro consacré à la mémoire du bon peintre Allard L'Olivier, Bruxelles, La revue sincère, 1933, pp.225-272 avec 3 croquis + 4 planches hors-texte, 19cm., numéro thématique de "La revue sincère" 11e année (novembre 1933), br., peu de rousseurs, bon état, S69848, 25 Euro.
  380. Collectif, La Toison d'Or. Cinq siècles d'art et d'histoire, Bruges, Ville de Bruges, 1962, 347pp.avec ills.en couleur et blanc/noir, 25cm., catalogue d'exposition (Musée communal des beaux-arts, Musée Groeninge, Bruges, 14 juillet - 30 septembre 1962), 20 Euro.
  381. Collectif, L'Afrique noire ; histoire et culture, Bruxelles, Meddens, 1976, 220pp.avec ills. en couleurs & n/bl, cart., jaq.ill., bel état, 27 Euro.
  382. Collectif, L'art monumental en Belgique à l'occasion de la décoration du cinquantenaire à Bruxelles, Gand, 1924, 8 + 17 + 16pp.avec ills.hors-texte, 32cm., br.orig., numéro thematique de la revue "Gand Artistique. Art et esthétique" 3e année no.11 (nov. 1924), bon état, 15 Euro.
  383. Collectif, Le culte de saint Hubert en Namurois, Bruxelles, Crédit Communal, 1992, 160pp.richement ill., in-4, dans la série "Saint-Hubert en Ardenne. Art, histoire, folklore" tome 3 (1992), bel état, 23 Euro.
  384. Collectif, Le Règne du Soleil. Akhnaton et Néfertiti, Bruxelles, Musées Royaux d'Art et d'Histoire, 1975, 159pp.avec ills.en couleur et en bl/n, en oblong: 20x 24cm., br.orig., [Catalogue de l'exposition organisée aux Musées Royaux d'Art et d'Histoire, Bruxelles, 1975], 18 Euro.
  385. Collectif, Le siècle des Lumières dans la Principauté de Liège, Liège, 1980, 417pp.avec +/- 400 illustrations, br.orig.ill., 31cm., [Catalogue de l'expostion au Musée de l'Art Wallon et de l'Evolution culturelle de la Wallonie, oct.-déc.1980, à Liège], 32 Euro.
  386. Collectif, Liège et Bourgogne (Catalogue d'exposition, Liège 1968), Liège, Musée del'Art Wallon, oct.-déc.1968, 232pp.+ 46pp.ill.hors texte en couleurs, 32cm., br.orig.ill., 30 Euro.
  387. Collectif, Masques et sculptures d'Afrique et d'Océanie ; Collection Girardin, Paris, Musées d'Art de la Ville de Paris, 1986, 210pp.dont 125pp.ills. (109 en bl/n. & 16 en couleurs), br.orig., 24cm., bon état, 37 Euro.
  388. Collectif, Mélanges d'archéologie et d'histoire de l'art offerts au professeur Jacques Lavalleye, Louvain, Bibliothèque de l'Université - Bureaux du Recueil / Publications Universitaires de Louvain, 1970, l + 340pp.avec ills. + 96 planches hors-texte, 26cm., dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux d'histoire et de philologie" 4e série fasc.45, br.orig., non coupé, bel état, S74358, 40 Euro.
  389. Collectif, Polonia-Italia relazioni artistiche dal medioevo al XVIII secolo (atti del convegno tenutosi a Roma 21-22 maggio 1975), Wroclaw, Ossolineum, 1979, 224pp.avec ills., dans la série "Accademia Polacca delle Sceinze, Biblioteca e Centro di Studi Roma - Conferenze" vol.77, 24 Euro.
  390. Collectif, Réceptacles, Paris, Musée Dapper, 1997, 344pp.richement ill.en couleurs, reliure toile, jaq., bel état, [Catalogue d'exposition: Paris Musée Dapper, 23 oct.1997-30 mars 1998], 80 Euro.
  391. Collectif, Seconde exposition d'art ancien organisée par "Gand Artistique" au "Cercle artistique et littéraire de Gand" du 12 octobre au 1er novembre 1924. Section spéciale: la reliure, Gand, 1924, 16+27pp.avec ills.hors-texte, 32cm., br.orig., numéro thematique de la revue "Gand Artistique. Art et esthétique" 3e année no.10 (oct. 1924), bon état, 15 Euro.
  392. Collectif, Syria. Archéologie, art et histoire, tome 85 (année 2008), Beyrouth, Institut français du Proche-Orient, 2008, 382pp.avec ills., 28cm., br., très bel état, 75 Euro.
  393. Collectif, Trésors d'art de l'Inde [Catalogue d'exposition avril-juin 1960], Paris, Petit Palais 1960, 142pp.(texte) + 69pp.ills., X20680, 17 Euro.
  394. COLLON-GEVAERT Suzanne, LEJEUNE Jean & STIENNON Jacques, De kunst van het Maasland in de XIde en XIIde eeuw, Brussel, Arcade, 1961, 323pp.met 3 kaarten & 13 afbeeldingen in zw/w en 70 kleurenplaten, 30cm., gecart. (perkamenten rug), in gecart.foedraal, mooie staat, ["niet voor de handel bestemd"], 55 Euro.
  395. COMBLEN-SONKES Micheline & VAN DEN BERGEN-PANTENS Christiane, Memoriën van Anthonio de Succa. Een tijdgenoot van P.P.Rubens. Tekeningen uit de 17de eeuw [2 delen], Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I., 1977, volledig in 2 delen: xxxiv + 264pp.met figuren + [110],106pp., 26cm., Catalogus van tentoonstelling Brussel Koninklijke Bibliotheek Albert I, in de reeks "Uitgave van het Nationaal Centrum voor navorsingen over de Vlaamse Primitieven, Brussel, III: Bijdragen tot de studie van de Vlaamse Primitieven" vol.7, geïllustreerde omslag (wat gebruikssluitage), tekst en binnenwerk in mooie staat, [inhoud: vol.I: Inleidingen, Catalogus, vol.II: Transciptie, Platen], S62928, 27 Euro.
  396. CON J.M., Oosterse tapijten, Bussum, Van Dishoeck, 1972, 94pp.+ 24pp.buitentekstills., 3e dr., 9 Euro.
  397. CONINCKX Hyacinthe-J.-B., Notes intéressant Luc Fayd'herbe sculpteur malinois du XVIIe siècle, Malines, Godenne, 1912, 15pp.+ frontispice (portrait), 29cm., br.orig.(dos restauré), dédicacé par l'auteur, non coupé, sur papier de luxe, extrait du T.XXII du Bulletin du Cercle Archéologique littéraire & artistique de Malines, 24 Euro.
  398. CONRARDY Joseph, Frans Huygelen et son œuvre [ 1878-1940], Bruxelles, Revue sincère, 1925, pp.207-226 + 17 planches hors-texte, article dans "La revue sincère" Année 3 nr.5 (15 février 1925) [pp.207-272, contient également: CONRARDY Joseph: le peintre A.-P.Duerinckx, pp.235-237 avec 2 ills.], bel état, 24 Euro.
  399. CONSTANTINUS P., Het recht op volkseigen kunst - een boekje voor priester en leek, Steenbrugge, St.-Pietersabdij, 1943, 95pp., 10 Euro.
  400. CONTENAU G., Manuel d'archéologie orientale depuis les origines jusqu'à l'époque d'Alexandrie - Tome I: Notions générales (races, chronologie, langage, écriture,...) & Histoire de l'art (Art archaïque d'Elam et de Sumer), Paris, Auguste Picard, 1927, vol.I seul, 546pp.avec figures dans le texte, reliure toile, bon état, 30 Euro.
  401. CONTET F., Documents de ferronnerie ancienne de la seconde motié du XVIIIe siècle - fin Louis XV & Louis XVI, Paris, F.Contet, 1908, Receuil composé de 40 planches (contenant plus de 90 motifs, d'après nature, choisis à Amiens, Bordeaux, Chartres, Paris, Rouen, Toulouse, Versailles), planches en bel état (33x45 cm.) groupées dans une farde originale, 200 Euro.
  402. CONTRYN Jef, Jan de Smedt of de bezielde eenvoud, Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1985, 16pp.geïll., 18cm., mooie staat, 10 Euro.
  403. COOMARASWAMY Ananda K., La sculpture de Bharhut, Paris, Vanoest, 1956, 97pp. + 51 planches hors-texte, 31cm., dans las série "Annales du Musée Guimet. Bibliothèque d'art. Nouvelle série" vol.6, br.orig., non coupé, bel état, X71848, 50 Euro.
  404. COPPENS Marguerite, Kant uit België van de zestiende eeuw tot heden. Een keuze uit de verzameling van de Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis te Brussel, Antwerpen, Volkskundemuseum, 1981, 144pp.rijkelijk geïll., 24cm., mooie staat, tentoonstellingscatalogus (Antwerpen, Volkskundemuseum, 30 oktober - 22 november 1981), S73677, 20 Euro.
  405. COPPENS Martien (fotografisch gezien en ingeleid door), Koorbanken in Nederland - Barok, Amsterdam-Brussel, Elsevier, s.d., 14pp.(tekst) + 64 platen (met beschrijving), gecart.band met linnen rug, stempeltje, 35cm., 23 Euro.
  406. CORBET August, Antoon Marstboom, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1955, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17 Euro.
  407. CORBET August, Antoon Marstboom, Anvers, De Sikkel, 1955, 16pp.(texte) + frontipsice en couleurs & 24 illustrations hors-texte, cart., jaq.ill., 25cm., exemplaire numéroté: nr.726, dans la série "Monographies de l'art belge", 16 Euro.
  408. CORBET August, Frans Hens, Antwerpen, Standaard, 1943, 30pp.met buitentekstills., 19cm., in de reeks "Kunstenaars van heden", enkele kleine roestvlekjes, goede staat, 15 Euro.
  409. CORBET AUGUST, Hippolyte Daeye, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1949, 13pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 20 Euro.
  410. CORBET August, Jan Cox, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1952, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  411. CORBET August, Mark Macken, Bruxelles, Elsevier, 1959, 16pp.texte + 28pp.ills.hors-texte, couv.cart.ill., dans la série "Monographies de l'art belge", ex.nummeroté nr.152, [texte en français], traduction française de Paul Neuhuys, 15 Euro.
  412. CORBET August, Walter Vaes, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1948, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  413. CORBET Auguste, Hippolyte Daeye, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs & 1 portrait, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  414. COREMANS P. & JANSSENS de BISTHOVEN, Van Eyck - The adoration of the mystic lamb, Amsterdam/ antwerp, Wereldbibliotheek/ De Nederlandsche Boekhandel, 1948, 209pp.(of which 45pp.text & 164pp.ills.out-of-text (black/white), in the series "Archives Centrales Iconographiques d'Art National. Flemish Primitives" volume I, cart.cover, 39cm., VG, 110 Euro.
  415. CORNELIS Sabine (& MARECHAL Ph. & GORIS J.M.), Belgische kunstenaars in de overzeese gebieden 1884-1962 Artistes belges dans les territoires d'Outre-Mer, Tervuren, Koninklijk Museum voor Midden-Afrika, 1989, 32pp.+ 18 ills.in kleur (ills.en couleurs), in: "Annalen historische wetenschappen - Annales sciences historiques" vol.13, in-4, mooie staat (bel état), 17 Euro.
  416. CORNET J. (& MOBUTU J.D., voorwoord), Kunst van zwart Afrika in het land aan de Zaïre, Brussel, Arcade, 1972, 367pp.met 180 illustraties (waarvan vele ingekleefde illustraties in kleur), linnen band, stofwikkel (wat gebruiksslijtage), in linnen etui (wat bevlekt), 30cm., goede staat, standaardwerk, [text in dutch], 160 Euro.
  417. CORNET J. (& MOBUTU J.D., voorwoord), Kunst van zwart Afrika in het land aan de Zaïre, Brussel, Arcade, 1972, 367pp.met 180 illustraties (waarvan vele ingekleefde illustraties in kleur), 30cm., linnen band met stofwikkel, in linnen etui, mooie staat, standaardwerk, [text in dutch], 200 Euro.
  418. CORNETTE A.H., Een Antwerpsch maeceen ridder Florent van Ertborn 1784-1840, Antwerpen, s.d., 50pp.+ frontispice & 18 platen buiten tekst, 24cm., 15 Euro.
  419. CORNETTE Arth.H., Rubens, Brussel, N.I.R.(Programmabrochure N 32), s.d., 36pp., 9 Euro.
  420. CORTENOVA Giorgio & MASCELLONI Enrico (eds.), Guttuso 50 anni di pittura, Milano, Mazzotta, 1987, 165pp.richly illustrated in colour and bl/w, cloth, dustwrapper, 27cm., text in Italian, VG, [Exhibition catalogue: Verona, Palazzo Forti, 29/07-15/10 1987], 35 Euro.
  421. CORTI Vittoria & FUSCO Nicola (eds.), Sandra Battoni. La luce e la forma, Firenze, Lyceum, 1994, [48] pp.with ills.out-of-text in colour and bl/w, softcover, dustwrapper, signed by the artist, VG, [text in Italian], 23 Euro.
  422. COSTA Nino (& COSTA Giorgia Guerrazzi, a cura di), Quel che vidi e quel che intesi, Milano, Fratelli Treves, 1927, xi + 266pp.+ 54 illustrations hors-texte, belle reliure demi-cuir avec titre et nerfs dorés, br.orig.conservé, 21cm., bel état, [texte en italien], 90 Euro.
  423. COSYN, Maurice, Villes d'Art: Bruxelles, Bruxelles, 1947, 121pp., 7,5 Euro.
  424. COURTOIS, Commedia della Natura - Pierre Courtois, Tentoonstellingscatalogus ; Dommelhof, 6 nov.-7 dec.1986, 9pp. losbadig in map, 6,5 Euro.
  425. COURTOY Ferdinand, L'architecture civile dans le Namurois aux XVIIe et XVIIIe siècles, Bruxelles, Palais des académies, 1936, 89pp.avec ills., 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome VII fascicule 1, br.orig., non coupé, qqs. rousseurs, bel état, 30 Euro.
  426. COUSIN Victor, Du vrai du beau et du bien (3e édition augmentée d'un appendice sur l'art français), Bruxelles/ Louvain, Fonteyn, 1853, 376pp., 3e éd., reliure demi-toile (titre doré au dos), 21cm., estampe, bel état, 40 Euro.
  427. COUVÉE D.H., Protest per prent - schoppen tegen heilige huisjes (uitgegeven t.g.v. de Boekenweek 1971), Commissie voor de Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek, 1971, [72] pp.rijkelijk geïll., 6,5 Euro.
  428. COX Pierre, Pierre Cox en Tijdgenoten, Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, Tentoonstelling 2 febr.-17 maart 1991, 52pp.geïll., in-4, mooie staat, 13 Euro.
  429. CRAGG Tony, Tony Cragg, Antwerpen, 1996, 70pp.rijkelijk geïll, 30cm., mooie staat, publicatie n.a.v. tentoonstelling Middelheim Openluchtmuseum 8 sept.-24 nov.1996, [exhibition catalogue Middelheim (Belgium), VG], 15 Euro.
  430. CRAMPON Maurice, La cathédrale d'Amiens, Amiens, CRDP d'Amiens, 1987, 93pp.de texte + 83 figures hors-texte, br.orig., 2e édition, bel état, 20 Euro.
  431. CRISPOLTI Enrico, Leggere Guttuso, Milano, Arnoldo Mondadori, 1987, 263pp.illustrated in colour & bl/w, 30cm., hardback (grey cloth) with illustrated dustwrapper, VG, [text in italian], 50 Euro.
  432. CROES Marcel, Franz de Haas-Teichen, Bruxelles, Les Editeurs d'Art Associés, 1990, 263pp.richement ill.en couleur et bl/n, toile, jaq., 32cm., bel état, 40 Euro.
  433. CURTIS Edward S. (& BRAMLY Serge, introduction), Edward S. Curtis, Paris, Centre, 1990, 12pp.texte + 64 ills., dans la série "Photo Poche", br., petit coin détaché d'une page, sinon en bel état, 12 Euro.
  434. CURTIS Vesta Sarkhosh e.a. (eds.), The art and archaeology of Ancient Persia. New light on the Parthian and Sasanian empires, London, Tauris, 1998, xvi + 191pp.with ills. + map + 32 plates out-of-text, 26cm., cloth, dustwrapper, VG, X71347, 80 Euro.
  435. DACOS Nicole, Les peintres belges a Rome au XVIe siècle, Bruxelles/ Rome, Institut historique belge de Rome, 1964, 101pp.avec 43 ills.hors-texte, 25cm., br.orig., dans la série "Etudes d'histoire de l'art publiées par l'institut historique belge de Rome"vol.1, bel état, 70 Euro.
  436. DAEMS-VAN USSEL Paule & DERVEAUX-VAN USSEL Ghislaine, Kleine cultuuratlas van België, Brussel/Amsterdam, Elsevier, 1964, 287pp.met 255 ills., linnen band met stofwikkel, 17,5 Euro.
  437. DAEYE Hippolyte, Hippolyte Daeye 1873-1952 ; retrospectieve tentoonstelling 30 mei-9 aug.1964, Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 1964, 156pp.rijkelijk geïll. (waarvan 94pp.buitentekstills.), 27cm., goede staat, 25 Euro.
  438. DAGOT Maurice, Manuel du Faïencier, Paris, Baillière, 1926, 372pp.avec 146 figures dans le texte, 16cm., dans la collection "Bibliothèque professionnelle", reliure cart., jaq. (peu usé), qqs.cachets, texte en bon état, V72731, 45 Euro.
  439. DAISNE Johan, Zien en zijn - de 50 beste of slechtste films der laatste jaren (een nieuwe bundel filmatiek), Hasselt, Heideland, 1960, 173pp.+ 16pp.buitentekstills., "Vlaamse Pocket" nr.9, 7,5 Euro.
  440. DALI Salvador, Salador Dali rétrospective 1920-1980 (18 décembre 1979 - 14 avril 1980, Centre Georges Pompidou, Musée National d'Art Moderne), Paris, 1979, 414pp.richement ill., in-4, bel état, 50 Euro.
  441. DANIELS G. & SNAGERS W., Aldeneik architectuur en historie, Maaseik, 1975, 135pp.geïll. (o.a. met enkele uitvouwbare platen), 32cm., 27 Euro.
  442. DANLOS Jack C., Sur l'art, Andorra la Valle, s.d., 56pp., br., bel état, 14 Euro.
  443. DARKOWSKA-NIDZGORSKI Olenka & NIDZGORSKI Denis, Marionnettes et masques au coeur du théatre africain, Saint-Maur/ Charleville-Mézieres, Sepia/ Institut International de la Marionnette, 1998, 208pp.plein d'ills.en couleurs et en bl/n, in-4, br., bel état, 55 Euro.
  444. D'ARSCHOT Philippe & VAN DER LINDEN GILBERT?, Diest - Inventaire des peintures, Bruxelles, Société Royale d'Archéologie de Bruxelles 1958, 87pp.avec ills., 12 Euro.
  445. DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 14.Jahr 1961 Heft 9/10, pp.305-388 with ills., some stains of humidity, good copy, [content: Beiträge zur Kirchenbaukunst Balthasar Neumanns, Der Inhalt der Fresken von Birnau, ...], 10 Euro.
  446. DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 14.Jahr 1961 Heft 3/4 [content i.a.: MEYER H.B., Zur Symbolik frühmittelalterlicher Majestasbilder (pp.73-88) & BERLINER R., Ein Beitrag zur Ikonographie der Christusdarstellungen (pp.89-104) & Max Hoenes religiöse Plastik, ...], pp.73-144 with ills., good copy, 12,5 Euro.
  447. DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 14.Jahr 1961 Heft 11/12, pp.389-468 with ills., some stains of humidity in the text, 7,5 Euro.
  448. DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 14.Jahr 1961 Heft 5/6, pp.145-232 with ills., back restored, good copy, [content: DONY P., Die Dominikanerkirche in Oaxaca Mexiko, pp.145-159, ...], 10 Euro.
  449. DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 13.Jahr 1960 Heft 3/4, pp.73-144 with ills., back restored, good copy, 10 Euro.
  450. DAS MÜNSTER, Domschatz von Monza auf der Münchener Ausstellung Bayerische Frömmigkeit [artt.on the exhibition "Bayerische Frömmigkeit, 1400 Jahre christliche Bayern" (a review of Christianity in Bavaria) and the treasury of Queen Theodelinde from the cathedral at Monza], pp.145-234 with ills., Heft 5/8 13.Jahr 1960 in "Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft", 17,5 Euro.
  451. DAS MÜNSTER, Kirchenbau der Gegenwart, pp.285-364 with ills., thematic issue of "Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft" 13.Jahr 1960 Heft 9/10, cover bit used, good copy, 12,5 Euro.
  452. DASNOY Albert, Charles Leplae, Anvers, De Sikkel, 1950, 16pp.de texte & 28 illustrations hors-texte + frontispice (portrait), reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  453. DASNOY Albert, Hippolyte Daeye, Bruxelles, Ed.des Cahiers de Belgique, 1936, 16pp.+ 32pp.ills., br.orig., 15 Euro.
  454. DASSMANN Ernst, Sündenvergebung durch Taufe, Busse und Martyrerfürbitte in den Zeugnissen frühchristlicher Frömmigkeit und Kunst, Münster Westfalen, Aschendorff, 1973, ix + 494pp. 51 plates out-of-text + added: 8 folding tables, 23cm., in the series "Münsterische Beiträge zur Theologie" vol.36, softcover, 2 stamps, else G, rare, R69481, 65 Euro.
  455. DAVIES Lucy & FINI Mo, Arts and crafts of South America, London, Thames & Hudson 1994, 160pp.with 221 ills. (of which 169 in colour), VG, 20 Euro.
  456. DAYE Pierre, Rubens, Paris, Albin Michel, 1962, 246pp.+ qqs.planches hors-texte, br.orig.ill., pour la plupart non coupé, 21cm., 16 Euro.
  457. DAYOT Armand, La peinture anglaise de ses origines à nos jours, Paris, Lucien Laveur, 1908, 363pp.illustré avec 25 héliogravures hors-texte & 282 illustrations dans le texte, belle reliure demi-cuir à cinq nerfs (titre, nerfs et fleurons dorés au dos, plats marbés, br.orig.conservée), feuilles de garde marbrées, tranches supérieures dorées, 30cm., bel état, 100 Euro.
  458. DE BAERE Paul Chr., "Rubens, Vlaanderen's spectrum" van Cyriel Verschaeve - enkele problemen rond Verschaeves poëtica en esthetica [pp.163-246, voornaamste bijdrage in Verschaeviana II afl.1], Brugge, J.Lootensfonds, 1977, pp.163-246 + 4pp.buitentekstills., voornaamste bijdrage in "Verschaeviana" deel II afl.2 (pp.161-253), onopengesneden, als nieuw, 10 Euro.
  459. DE BLEECKERE Sylvain, Het licht van de schepping - de religiositeit van de beeldcultuur, Averbode, Altiora, 1992, 176pp., 21cm., goede staat, 16 Euro.
  460. DE BOCK Eugène, De Nederlanden [4 delen], Hasselt, Heideland, 1963, 4 delen: 148 + 132 + 146 + 175pp.met 32pp.buitentekstills., 2e druk, in de reeks "Vlaamse pockets" nrs.100-103, 20 Euro.
  461. DE BOECK Felix, Felix De Boeck - retrospectieve tentoonstelling (Hasselt, Provinciaal Begijnhof, 10 nov.-1 dec.1968], Hasselt, [60] pp.met illustraties in kleur en zw/w, met biografische noten en bibliografie, 33cm., 23 Euro.
  462. DE BOER Julius, Aesthetica. Schets van het stelsel der schoone Idee, Amsterdam, Versluys, 1911, 74pp., 25cm., originele omslag (rug hersteld), gedrukt op luxepapier, F68756, 15 Euro.
  463. De BOM Em., Twee Antwerpsche schilders Piet Verhaert en Charles Mertens, Antwerpen-brussel-gent-Leuven, Standaard-Boekhandel, 1943, 32pp.(tekst) + 12 platen, in de reeks "Kunstenaars van heden", roestplekjes, 20cm., stempel op titelblad, goed, 15 Euro.
  464. DE BOM Emmanuel, De moeder van Rubens, 7pp.+ 1 portret van Rubens, overdruk uit "Dietsche Warande en Belfort" sept.1927, 8 Euro.
  465. DE BOM Emmanuel, Henri de Braekeleer en Antwerpen, Antwerpen, Die Poorte 1941, 60pp. + 10 zw/w ills.buitentekst, stempeltje, 20 Euro.
  466. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos de "L'art mosan", s.l., s.d., 18pp.avec 24 figures dans le texte, 30.5x22cm., 9 Euro.
  467. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos de sculptures brabançonnes conservées à l'étranger, Bruxelles, A.Ballieu, 1939, pp.95-98 + 8pp.ills.hors-texte, 7,5 Euro.
  468. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos du XVIme centenaire de l'introduction du Monachisme en Gaules, 16pp.richm.ill., 23.6x31.6cm., 10 Euro.
  469. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos d'un chapitau de l'église de Crainhem en Brabant, s.l., 1958, 4pp.avec ills., 29x22.5cm., (extrait), 4 Euro.
  470. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos d'un ivoire liégeois du XIe siècle, 8pp.avec ills., 5 Euro.
  471. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), La sainte Gertrude d'Etterbeek, s.l., s.d., 3pp.avec 2 ills., (extrait), 5 Euro.
  472. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), L'art au moyen-age en Angleterre de diverses œuvres des imagiers (Conférence donnée le 10 mars 1948), 8pp., 5 Euro.
  473. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), L'art roman en Belgique, 24pp.avec 23 ills., dans "Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique - nouvelle série" vol.5, 10 Euro.
  474. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Laus Brabantiae, 11pp.avec 21 fig., extrait de "Brabant" nr.6, juin 1959, 7 Euro.
  475. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Les Châsses de saint Domitien et de saint Mengold de la Collégiale Notre-Dame à Huy, s.l., 1961, 20pp.+ 34 figures hors-texte, non coupé, 15 Euro.
  476. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Les Emaux champlevés de la Châsse dite de saint Marc, à Huy, 1948, 5pp.texte + 12pp.ills.hors-texte, 7 Euro.
  477. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Les fonts baptismaux romans conservés au château d'Emptinne, Bruxelles, 1971, 11pp.dont 3 pp.ills., dans "Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique" nouvelle série nr.6, 6,5 Euro.
  478. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Publications du comte J.de Borchgrave d'Altena 1924-1949, Bruxelles, Impr.Lesigne, s.d., 13pp., 6 Euro.
  479. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Roger de le Pasture - Rogier van der Weyden et les sculpteurs, 1974, pp.13-35 avec 8 ills., tirage à part de "Rogier van der Weyden en zijn tijd", 11 Euro.
  480. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Trésors d'art, s.l., s.d., pp.377-408 avec 36 figures, [sculpture belge, belgische beeldhouwkunst], 9 Euro.
  481. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Une oeuvre de Guillaume Van den Broeck dit Guilielmus Paludanus, Anvers, 1928, 3pp.+ 1 planche, (tirage à part), 7 Euro.
  482. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. Comte (& PHILIPPE Joseph, préface), Fragments de retables Brabançons des XVe et XVIe siècles, conservés au Musée Curtius à Liège, Liège, Musée Curtius, 1965, 61pp.dont 28 planches avec description, 23.6x15.8cm., bel état, 20 Euro.
  483. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. Comte, Le Polyptyque de l'Agneau est-il signé ? [Van Eyck], Bruxelles, Impr.A.Ballieu, 1941, 7pp.(texte) + 8pp.ills.hors-texte, bel état, 9 Euro.
  484. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. Comte, Notes pour servir à l'étude de l'art mosan, Gembloux, Duculot, 1974, pp.89-153 (texte) + 116 illustrations avec description, dans la série "Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique" nouvelle série vol.X, bel état, 27,5 Euro.
  485. DE BORCHGRAVE D'ALTENA J., comte, La passion du Christ dans l'art ancien au pays mosan (avec catalogue), Liège, Impr.Bénard, 1935, 53pp.avec 20 ills., 15 Euro.
  486. DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte), A propos de la Vierge de dom Rupert, Bruxelles, 1969, 32pp.dont 12 planches, dans "Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique" nouvelle série nr.II, 10 Euro.
  487. DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte), Le retable anversois de la Basilique Saint-Jean à Bois-le-Duc, Bruxelles, A.Ballieu, 1939, pp.271-281 + 16pp.ills.hors-texte, bel état, 10 Euro.
  488. DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte), Notes au sujet d'Albâtres anglais, conservés en Belgique, 18pp.+ 24pp.planches hors-texte, extrait du "Bulletin de la Société Royale d'Archéologie de Bruxelles" 1945, 15 Euro.
  489. DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte), Notes pour servir à l'étude des oeuvres d'art du Limbourg, 119pp.+ 76 ill.hors texte, Liège, 1964, non coupé, bel état, 22,5 Euro.
  490. DE BORCHGRAVE D'ALTENA Jozef (graaf) & DERVEAUX-VAN USSEL Ghislaine, Edelsmeedkunst uit het Maasland, Luik, G.Thone, s.d., 16pp.tekst + 32 platen, 15 Euro.
  491. DE BOSSCHERE Jean, Essai sur la dialectique du dessin, Bruxelles, Van Oest, s.d., 125pp.avec 18 figures dans le texte & planches hors-texte, br.orig., 22cm., pezu de rousseurs, bon état, 25 Euro.
  492. DE BRUYNE E., Kunstphilosophie, Standaard-Boekhandel, 1929, 350pp., uit de reeks "Philosophische bibliotheek", herbonden in gecart.band, wat gebruiksslijtage, tekst goed, 15 Euro.
  493. DE BRUYNE Edgar, Albert Servaes en de Vlaamsche vroomheid, Antwerpen, Die Poorte 1939, 32pp. + 12 zw/w ills.buitentekst, mooie staat, 25 Euro.
  494. DE BRUYNE Edgar, Albert Servaes en de Vlaamsche vroomheid, Antwerpen, Die Poorte, 1939, 32pp. + 12 zw/w ills.buitentekst, gecart.band, mooie staat, 25 Euro.
  495. DE BRUYNE Edgar, Esquisse d'une philosophie de l'art (traduit du néerlandais par Léon Breckx), Bruxelles, Albert Dewit, 1930, 419pp., relié en couv.demi-toile, estampe, bon état, 40 Euro.
  496. DE BRUYNE Edgar, Geschiedenis van de aesthetica - De Romeinse oudheid, Antwerpen-Amsterdam, Standaard-Boekhandel, 1953, 337pp., in de reeks "Philosophische Bibliotheek", orig.omslag, onopengesneden, 23cm., 20 Euro.
  497. DE BRUYNE Edgar, Geschiedenis van de aesthetica: de renaissance, Antwerpen, Standaard-Boekhandel, 1951, 316pp., 23cm., in de reeks "Philosophische bibliotheek", heringebonden in mooie linnen band (titel in goudopdruk op rug, originele omslag mee ingebonden), 2 stempels, mooie staat, F71003, 27 Euro.
  498. DE BRUYNE Edgar, Het Aesthetisch Beleven, Antwerpen-Brussel, Standaard, 1942, 462pp., in de reeks "Philosophische bibliotheek", stempeltje, wat gebruiksslijtage, 18 Euro.
  499. DE BRUYNE Edgar, Philosophie van de kunst - Phaenomenologie van het kunstwerk, Antwerpen, Standaard-Boekhandel, 1948, 355pp., 23cm., gesigneerd met opdracht door auteur, goede staat, in de reeks "Philosophische Bibliotheek", 3e herziene druk, 27 Euro.
  500. DE BRUYNE Edgar, Philosophie van de kunst - Phaenomenologie van het kunstwerk, Antwerpen/ Brussel, Standaard-Boekhandel, 1942, 355pp., 23cm., onopengesneden, naam eigenaar op titelblad, goede staat, in de reeks "Philosophische Bibliotheek", 2e herziene druk, 20 Euro.
  501. DE BRUYNE Edgar, Philosophie van de kunst - Phaenomenologie van het kunstwerk, Antwerpen/ Brussel, Standaard-Boekhandel, 1940, 341pp., herbonden in linnen band, goede staat, in de reeks "Philosophische Bibliotheek", 1e druk, 20 Euro.
  502. DE BRUYNE Edgar, Philosophie van de kunst - Phaenomenologie van het kunstwerk, Antwerpen/ Brussel, Standaard-Boekhandel, 1948, 355pp., 23cm., goede staat, in de reeks "Philosophische Bibliotheek", 3e herziene druk, 20 Euro.
  503. DE BURBURE Leo, Toestand der beeldende kunsten in Antwerpen omtrent 1454, Antwerpen, Peeters, 1854, 76pp., blinde omslag, deels onopengesneden, 24 Euro.
  504. DE BURBURE Leon, Robert Peril, graveur du seizième siècle; sa vie et ses ouvrages, Bruxelles, Hayez, 1869, 38pp.avec planche, 23cm., extrait des "Bulletins de l'Académie royale de Belgique. 2me série" tome 27 no.4, br.muette moderne, qqs.rousseurs, sinon en bon état, S71893, 25 Euro.
  505. DE CANCK Hans, Drukkers in tijden van revolutie. De Leuvense drukkers Michel op het einde van de 18de eeuw, Leuven, 1994, xxix + 290pp., 30cm., mooie staat, onuitgegeven licentiaatsverhandeling (Katholieke Universiteit Leuven, Faculteit der Letteren, Departement Geschiedenis, promotor: Prof. Dr. J. Roegiers), [bevat o.a. een fondslijst representatief voor de drukkersactiviteit van de drie broers Michel], B74672, 60 Euro.
  506. DE CEULENEER A., Justus van Gent (Joos van Wassenhove), Gent, Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde, 1910, 78pp.+ 6 platen buitentekst, 22cm., onopengesneden, 30 Euro.
  507. DE COO Joz., Museum Mayer van den Bergh Catalogus [2 volumes] I: Schilderijen, verluchte handschriften, tekeningen & II: Plaketten, beeldhouwkunst, antiek, Antwerpen, 1969, 2 volumes: 273pp.tekst + 60pp.ills. & 385pp., rijkelijk geïllustreerd, geïll.omslag, mooie staat, 35 Euro.
  508. DE COO Jozef, Fritz Mayer van de Bergh - de verzamelaar, de verzameling, Schoten, C.Govaerts, 1979, 319pp.rijkelijk geïll.in kleur, gecart.band met stofwikkel, in de originele opbergdoos, mooie staat, 62 Euro.
  509. DE DECKER V., JADOT J.M., VAN DEN BOSSCHE L., PERIER G.D. & STORMS A., Dans la boucle du Congo - la sculpture africaine et son destin, Namur, Grands Lacs, s.d. [1956], 64pp.richement ill., br.orig.ill., 25cm., cachet, [Grands Lacs, no.185, juin-juillet 1956], 24 Euro.
  510. DE DIJN C.G. (cat.), Begijnhoven in de provincie Limburg, Sint-Truiden, Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 1973, 36pp.waarvan 6pp.ills., in-4, in de reeks "Kunst en oudheden in Limburg" vol.2, [Tentoonstelling: Hasselt, Kredietbank, 4-21 okt.1973], 12 Euro.
  511. DE DIJN C.G. (red.), Kerkelijk kunstbezit van de Sint-Pieters-Bandenparochie van Beringen, Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor Religieuze Kunst, 1978, 44pp.met 13 ills., in-4, in de reeks "Kunst en oudheden in Limburg" vol.20, [Catalogus van tentoonstelling: Beringen, Sint-Pieters-Bandenkerk, 3-18 juni 1978], 10 Euro.
  512. DE DIJN C.G. (red.), Oude kunst uit de Belgisch-Limburgse Maasvallei, Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor Religieuze Kunst, 1974, 18pp., in-4, in de reeks "Kunst en oudheden in Limburg" vol.5, [Catalogus van tentoonstelling: Rekem, Museumkerk, 7 juli-30 sept.1974], 9 Euro.
  513. DE FERRARI R., Brueghel, Milano, A.Vallardi Editore, s.d., 36pp.ill., 10 Euro.
  514. DE FRANCISCIS, Alfonso, Le Musée Archéologique National de Naples, Napoli, Interdipress, s.d., 79pp.ill., 7,5 Euro.
  515. DE GELDER J.J., Honderd teekeningen van oude meesters in het Prentenkabinet der Rijks-Universiteit te Leiden (uitgezocht en voorzien van een beschrijving door J.J.De Gelder), Rotterdam, Brusse, 1920, viii + 40pp.tekst + 100 buitentekstills., orig.omslag, stempeltje, 20 Euro.
  516. DE GRADA Raffaele & GATTO Alfonso, Orfeo Tamburi - Disegni guazzi olii dal 1930 al 1974, Verona, Arte Ghelfi, 1976, 123 [9] pp.avec 17 figures dans le texte & 112 illustrations (hors-texte) en couleurs et en n/bl, 35cm., reliure cart.ill., jaq.ill., dans étui cart., bel état, 35 Euro.
  517. DE GRADA Raffaele, Boccioni. Il mito del moderno, Milano, Il Club del libro, 1962, 355pp.with 24 ills.in colour and 104 ills.in bl/w, cloth with dustwrapper, in cart.slipcase, 25cm., in the series "Collana d'arte del club del libro" vol.2, VG, 37 Euro.
  518. DE GRADA Raffaele, Pablo Atchugarry ; Il lineare percorso dello scultore Pablo Atchugarry. The consistent development of sculptor P.Atchugarry. Le linéaire parcours du sculpteur P.Atchugarry, Verona, Ghelfi, 1992, [96] pp.with 70 illustrations in colour & bl/w, cart., dustwrapper, 31cm., VG, [text is trilingual: Italian, English & French], 30 Euro.
  519. DE GRUYTER, W. Jos., Het Vrouwsportret in de Nederlandsche en Vlaamsche Schilderkunst, Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel, s.d., 87pp., 10 Euro.
  520. DE HAAN Tjaard, Onze volkskunst, Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1979, 319pp.geïll.in kleur & zw/w, linnen band met stofwikkel, lichte gebruiksslijtage, 22,5 Euro.
  521. DE HEUSCH Luc (textes réunis par -), Objets-signes d'Afrique, Snoeck-Ducaju, s.d. [+/- 1994], 213pp.avec ills.en couleurs et en bl/n, in-4, toile, jaq., bel état, [Catalogue d'exposition: Tervuren, Musée royal de l'Afrique centrale, "Trésors cachés"], 45 Euro.
  522. DE JONG Caspar, Schilderijen zien - Betekenis en ontwikkeling van de schilderkunst, Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum 1958, 200pp., met 48 ills., 6 Euro.
  523. DE JONG Marijnke & VAN JOLE Marcelnke, The power of example: 20 years of Europa Nostra Awards, Le pouvoir de l'exemple: 20 ans prix Europa Nostra, Het voorbeeld aan de macht: 20 jaar Europa Nostra Awards, Den Haag, GEV & Europa Nostra, 1999, 375pp., 30cm., cloth, dusrwrapper, VG, [trilingual: English-French-Dutch], 30 Euro.
  524. DE JONGE Krista, DE VOS Annemie & SNAET Joris (red.), Bellissimi ingegni, grandissimo splendore. Studies over de religieuze architectuur in de Zuidelijke Nederlanden tijdens de 17de eeuw, Leuven, Universitaire Pers Leuven, 2000, 233pp.geïll., 24cm., in de reeks "Symbolae Facultatis Litterarum Lovaniensis" series B vol.15, mooie staat, R74662, 27 Euro.
  525. DE JONGH E., Zinne- en minnebeelden in de schilderkunst van de zeventiende eeuw, s.l., Nederlandse Stichting Openbaar Kunstbezit / Openbaar Kunstbezit in Vlaanderen, 1967, 102pp.geïll. in kleur en zw./w., 28cm., linnen band, mooie staat, S68602, 15 Euro.
  526. DE KEYSER Eugenie, La signification de l'art dans les Enneades de Plotin, Louvain, Bibliothèque de l'Université - Bureau du Recueil / Publications Universitaires de Louvain, 1955, 124pp., 26cm., dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux d'histoire et de philologie" 4e série 7e fasc., br.orig., non coupé, bel état, F74342, 30 Euro.
  527. DE KEYZER Jozef, Algmeene kunstgeschiedenis, Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel 1933, 367pp.geïll., 10 Euro.
  528. DE LA SIZERANNE Robert, La peinture anglaise contemporaine, Paris, Hachette, 1895, 340pp., br.orig., 1e éd., partiellement non coupé, 50 Euro.
  529. DE LA SIZERANNE Robert, Ruskin et la religion de la beauté, Paris, Hachette, 1897, 360pp.avec 2 portraits, reliure demi-toile, 19cm., qqs.rousseurs, bon état, 30 Euro.
  530. DE LATTIN Amand, Beroemde medeburgers - Antwerpsch volkje in steen en brons, D.De Vos-Van Kleef, s.d., 150pp.+ vele buitentekstills., 1ste druk, 23cm., stempeltje, goede staat, 27 Euro.
  531. DE LATTIN Amand, Beroemde medeburgers - Het Antwerps beeldenpatrimonium, Antwerpen, Lectura, 196pp. + 32pp.buitentekstill., mooi ingebonden in gecart.band, 2e druk, mooie staat, 31 Euro.
  532. DE MAERSCHALCK P.G., De kerk van Belcele. Bouwkundige studie, s.l., Oudheidkundige kring van het land van Waas, 1930, 28pp.geïll. + buitentekstills., 28cm., in "Annalen van den oudheidskundigen kring van het Land van Waas 40e deel 1e afl. / Annales du cercle archéologique du pays de Waas 40e tome 1e livr.", originele omslag, 25 Euro.
  533. DE MALLMANN Marie-Therese, Introduction à l'iconographie du tântrisme bouddhique, Paris, Maisonneuve, 1986, xii + 495pp. + 24 planches hors-texte, 25cm., dans la collection "Bibliothèque du centre de recherches sur l'Asie Centrale et la Haute Asie", br.illustrée (peu usée), texte en bel état, rare, X71741, 140 Euro.
  534. DE MAYER Jan (red.), De Sint-Lucasscholen en de neogotiek (1862-1914), Leuven, Universitaire Pers, 1988, 445pp.geïll. + frontispice, 23cm., in de reeks "Kadoc-studies" vol.5, geïllustreerde omslag, mooie staat, B71875, 50 Euro.
  535. DE MONT Pol, Koppen en busten. Aanteekeningen over de kunstbeweging van dezen tijd, Brussel, Lamertin, 1903, 438 [i] pp., orig.omslag, 20cm., stempeltje, mooie staat, 35 Euro.
  536. DE MONTALEMBERT (Comte), Mélanges d'art et de littérature [dans: Oeuvres de M. le Comte De Montalembert, vol.6], Paris, Lecoffre, 1861, 575pp., 23cm., dans la série "Oeuvres de M. le Comte De Montalembert" vol.6, reliure cart. (plats marbrés, dos en cuir avec titre et faux nerfs dorés, feuilles de garde marbrées, coins peu touchés), cachet sur page de titre, qqs.rousseurs, bon état, T74764, 27 Euro.
  537. DE MOT Thomas, Utopische architectuur in Rusland 1890-1932, Leuven, 1993, 138 + IV pp.+ enige pagina's ills., in-4, mooie staat, [onuitgegeven thesis tot het behalen van de graad van licentiaat in de Slavistiek, Katholieke Universiteit Leuven 1993, promotor: prof.E. Stols], 30 Euro.
  538. DE MUNTER Longinus O.F.M., De Nood Gods bij ons primitieven, Peer, 1925, 20pp., in de reeks "Kunst Adelt" nr.1 15 juli 1925, mooie staat, 10 Euro.
  539. DE MUYNCK Remy & VAN MIERLO J., Het Gulden Boek van Maria, Antwerpen, De Vlijt, 1963, viii + 185pp.met volbladillustraties in kleur, 27cm., gecart.band, mooie staat, [Maria in de kunst en poëzie], 23 Euro.
  540. DE MUYNCK Remy & VAN MIERLO J., Het Gulden Boek van Maria, Amsterdam/ Antwerpen, Parnassus/ Orion, 1948, (x) + 182pp. met 96 zw/w volbladill., 27cm., stofwikkel, goede staat, [Maria in de kunst en poëzie], 23 Euro.
  541. DE NAVE F., IMHOF D., OTTE E., e.a., Gerard Mercator en de geografie in de Zuidelijke Nederlanden (16de eeuw). Gérard Mercator et la géographie dans les Pays-Bas méridionaux, Antwerpen (Anvers), 1994, 175pp.geïll. (avec ills.), 30cm., tweetalig-bilingue (nederlands-français), mooie staat (très bel état), [n.a.v. tentoonstelling Museum Plantin-Moretus 1994, publication à l'occasion de l'exposition Anvers Musée Plantin-Moretus], 40 Euro.
  542. DE NAVE Francine (ed.), Verdwenen gezichten uit het Antwerpse. Tekeningen van Franck Mortelmans (1898-1986), Antwerpen, Stad Antwerpen -, 1987, 67pp.rijkelijk geïllustreerd, 29cm., in de reeks "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" vol.5, catalogus van de gelijknamige tentoonstelling, mooie staat, S68667, 13 Euro.
  543. DE NAVE Francis & DE SCHEPPER M. (red.), De geneeskunde in de Zuidelijke Nederlanden (1475-1660), Antwerpen, 1990, 366pp.rijkelijk geïll.in zw/w, 30cm., mooie staat, "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" nr.18 (n.a.v. gelijknamige tentoonstelling in Antwerpen Museum Plantin-Moretus 1 sept-25 nov.1990), 30 Euro.
  544. DE PATER W.A., Taalanalytische perspektieven op godsdienst en kunst, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1970, 312pp., uit de reeks "Filosofie en Kultuur" Nr.12, mooie staat, 15 Euro.
  545. DE PILES Roger, Recueil de divers ouvrages sur la Peinture et le Coloris (par M.de Piles, de l'Académie Royale de Peinture et de Sculpture), Paris, chez Ant. Jombert, 1755, xii + 452 [iv] pp., feuilles de garde marbrées, reliure plein-cuir d'époque (titre et décorations dorés au dos, coins peu touchés, peu usé), 17cm., première édition de ce recueil d'ouvrages sur la peinture et des couleurs (dont une grande partie traite de P.P. Rubens, avec e.a. une biographie de P.P.Rubens basé sur un texte de Philip Rubens), 320 Euro.
  546. DE POORTERE A., Barth. Verschaeren, Antwerpen, Standaard, 1943, 30pp.met buitentekstills., 19cm., in de reeks "Kunstenaars van heden", mooie staat, 15 Euro.
  547. DE POORTERE A., Sander Wijnants, Antwerpen, Standaard, s.d., 30pp.met buitentekstills., 19cm., in de reeks "Kunstenaars van heden", mooie staat, 15 Euro.
  548. DE POORTERE Albrecht, Franciskus van Assisië en zijn invloed op Kunst en Letteren in de XIIIe eeuw, Brussel, Standaard, 1935, 40pp., in de reeks "Katholieke Vlaamsche Hoogeschooluitbreiding" jg.34 nr.9 verh.336, 13 Euro.
  549. DE POOTER Herman, Kijkend naar kunst in de kathedraal [Antwerpen], Wommelgem, blondé 1983, 63pp.rijkelijk geïll.in kleur, gecart.band met stofwikkel, 14 Euro.
  550. DE POTTER Frans & BROECKAERT Jan, Antoon Van Dijck en zijne werken, s.l., 1874, 57pp.+ frontispice (portret), 22cm., blinde omslag (licht bevlekt), onopengesneden, uittreksel uit "bekroonde memoriën en andere gedenkschriften" door de Koninklijke Academie van België (1874), 30 Euro.
  551. DE PREVILLE D., Recherches sur la forme des temples chrétiens depuis la naissance du christianisme jusqu'à nos jours, Bruxelles, Louis Lemoine, 1859, 26pp., br.orig., 23cm., non coupé, bel état, 24 Euro.
  552. DE PRINCE J.L., De Dietse oorsprong van het Chanson de Roland, Watou, Warande 1, s.d. [+/-1980], 94pp., 27cm., 20 Euro.
  553. DE REIFFENBERG baron, La plus ancienne gravure connue avec une date, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1845, 33pp.+ 1 planche dépliante en couleurs (fac-simile de la gravure), Mémoire présenté à la séance du 7 mai 1845, publié dans et extrait de "Nouveaux mémoires de l'Académie Royale des sciences et belles-lettres de Bruxelles" Tome XIX (19), in-4, non coupé, 60 Euro.
  554. DE REUCK Joseph (COLIN Georges & HOVEN Rene, eds.), Bibliotheca Erasmiana Bruxellensis - Catalogue des oeuvres d'Erasme éditées au XVIe siècle et appartenant à la Bibliothèque royale Albert Ier. Catalogus der werken van Erasmus uitgegeven in de 16e eeuw aanwezig in de Koninklijke Bibliotheek Albert I, Bruxelles, Bibliothèque Royale, 1993, 321pp., 36cm., reliure toile bleue avec titre doré, bel état, bilingue/tweetalig: Français-Nederlands, [contient la description, collation et réproduction de la page de titre de 634 éditions. Avec indices], 125 Euro.
  555. DE RIDDER André [DE BRAEKELEER Henri], Henri de Braekeleer 1840-1888, Bruxelles, Editions des Cahiers de Belgique, 1931, 16pp.+ 31 planches, dans la collection "Peintres et sculpteurs belges", 20 Euro.
  556. DE RIDDER André, De moderne kunst andermaal te Venetië ontdekt. 29e biennale (1958), 30 biennale (1960), Brussel, Paleis der Academiën, 1961, 267pp.(waarvan 56pp.met illustraties), 27cm., in de reeks "Verhandelingen van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Schone Kunsten" verhandeling nr.15, stofwikkel, S68869, 20 Euro.
  557. DE RIDDER André, Eugeen Laermans, Antwerpen, Die Poorte 1950, 32pp., + 9 zw/w ills.buitentekst, gecart., orig.stofwikkel, lichte slijtage, goede staat, 22,5 Euro.
  558. DE RIDDER André, Valerius de Ridder en Zuid-Vlaanderen, Antwerpen, Die Poorte, 1938, 31pp.+ 12pp.ills., orig.omslag, goede staat, 20 Euro.
  559. DE RIDDER André, DELEN A.J.J., AVERMAETE Roger & VAN ROOSBROECK R., Pieter-Pauwel Rubens (28 juni 1577-30 mei 1640) - speciaal nummer van "De Vlaamsche Gids", s.l., De Vlaamsche Gids, 1940, pp.355-470 + enige buitentekstills., themanummer van tijdschrift "De Vlaamsche Gids" mei-juli 1940 (nrs.8-9-10), [bevat 4 artikels betr.Rubens ; Met Rubens te Antwerpen, Pieter-Pauwel Rubens als Mensch, De kunst van Rubens & De diplomaat Rubens], 27 Euro.
  560. DE ROSA Stefano (ed.), Osvaldo Licini. Una retrospettiva nel centenario della nascita, Firenze, Artificio, 1994, 142pp.with ills.in and out of text in colour and bl/w, softcover, 29cm., VG, 25 Euro.
  561. DE RUDDER Arthur [de HOOCH], Pieter de Hooch et son oeuvre, Bruxelles-Paris, G.Van Oest & Cie., 1914, 112pp.+ 32 planches hors texte, [contient : Catalogue des œuvres, bibliographie], dans la "collection des grands artistes des Pays-Bas", rousseurs dans le texte, bon état, 23 Euro.
  562. DE RUYT Franz, Scripta minora, Louvain, 1975, 291pp.avec 102 ills., 26cm., dans la série "Publications d'histoire de l'art et d'archéologie de l'Université Catholique de Louvain" vol.V, 32 Euro.
  563. DE SAINT-GENOIS Jules, VANDE VELDE Ph., VAN DUYSE Prudens, VERVIER C.A., e.a., Annales de la Société Royale des Beaux-Arts et de Littérature, de Gand, 1844-1877 [tout complet en 13 volumes], Gand [Gent], chez De Busscher frères, 1844-1877, Rare collection complète de cette série d'annales, ensemble +/- 3500 pages, illustré avec quelques planches & gravures, 22cm., tomes 1 & 2 & 6 à 9 sont reliés (cart., dos en cuir avec titre doré), quelques tomes brochés ont été restaurés, bon ensemble, 750 Euro.
  564. DE SCHEPPER Marcus & DE NAVE Francine, Studies over het drukkersgeslacht Moretus, Antwerpen, Vereeniging der Antwerpsche Bibliofielen, 1996, 484pp.geïll., linnen band met stofdwikkel, als nieuw, Jg.74 van "de Gulden Passer", bijgevoegd: Ex-Libris van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen met het portret van Jan Moretus - houtgravure van Gerard Goudaen 1996, [contains 18 contributions to the history of the Moretus-family of printers, at the occasion of the Moretus-year 1596-1996], 50 Euro.
  565. DE SCHOUTHEETE DE TERVARENT Guy, L'origine des fontaines anthropomorphes, Bruxelles, Palais de Académies, 1956, pp.122-129 + 17 planches hors-texte, 25cm., extrait de "Académie royale de Belgique. Bulletin de la classe des beaux-arts" vol.38, dédicace par l'auteur, br.orig., bon état, S72080, 15 Euro.
  566. DE SCHRYVER S., Luc Gassel peintre paysagiste du XVIe siècle, Bruxelles, Vromant, 1891, 15pp.avec 2 ills., dédicacé par l'auteur, br.orig., 25cm., extrait des "Annales de la société d'archéologie de Bruxelles" vol.V (1891), bel état, 17 Euro.
  567. DE SCHUYTER Jan & DE CNODDER Remi, Gaston Schuermans, s.l., Hulde Comité, 1951, 59pp.met illustraties, gesigneerd door de kunstenaar, beperkte oplage van 300 exemplaren, 24cm., 22 Euro.
  568. DE SCHUYTER Jan (& SCHUERMANS Gaston, ills.), Teun Koekeloer vertelt - Antwerpsche letterkundigen en kunstenaars in hun hemdsmouwen, Antwerpen, Opdebeek, 1944, 144pp.geïll., in de reeks "Levende folklore en anecdotisch Antwerpen" nr.3, geïll.omslag, 21cm., enkele stempeltjes, 17 Euro.
  569. DE SILVA-VIGIER Anil, La vie du Bouddha, illustré de cent soixante chefs d'oeuvre de l'art asiatique, Paris, Librairie Stock, 1955, 184pp.avec ills. + 145 planches hors-texte, 32cm., reliure toile, jaq., qqs.rousseurs (surtout sur les tranches), sinon en bon état, X71748, 25 Euro.
  570. DE SMEDT Jan & BUCKINX P.G. voorwoord, Huldetentoonstelling Jan De Smedt 1905-1954 (voorwoord door P.G.Buckinx], Mechelen, Galerij Begijnhof 1973, 12pp.(tekst) + 11pp.buitentekstill., Tentoonstellingscatalogus (14-30 sept.1973), 10 Euro.
  571. DE SMEDT JAN, Jan De Smedt na een kwarteeuw (Jan De Smedt après un quart de siècle, J.De Smedt after a quarter of a Century), Mechelen, Vrienden van Jan De Smedt, 1979, 143pp.met ills.in kleur & zw/w, [bevat 13pp.bibliografie], stempeltje op voor- en titelblad, goede staat, 20 Euro.
  572. DE SMEDT Raphaël, Hulde aan Jan de Smedt van Mechelen, 1986, 40pp., 24cm., catalogus van tentoonstelling Kasteel van Gaasbeek 6 april - 4 mei 1986, 12 Euro.
  573. DE SMEDT Raphaël, Jan de Smedt en Nijvel, Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1994, 31pp.geïll., 18cm., oplage: 800 exemplaren, mooie staat, 13 Euro.
  574. DE SMEDT Raphaël, Jan de Smedt van Mechelen - een filmtekst (ingeleid door prof.Paul Naster), Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1984, 40pp.geïll., 18cm., mooie staat, 14 Euro.
  575. DE SMET Frederic, Jo. N. De Vuyst, Gand, 1928, pp.106-118 avec 9 ills., 32cm., br.orig., article principal dans la revue "Gand Artistique. Art et esthétique" 7e année, no.6 (juin 1928), bon état, 13 Euro.
  576. DE SMIDT Firmin F.S.C., De "Modelle" van de kataloog van de "Confrerie van de berechtinge" in de Sint-Niklaaskerk te Gent, Brussel, Paleis de Academiën, 1968, 23pp.met 8 ills., 26cm., in de reeks "Mededelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Schone Kunsten" jg.30 no.1, originele omslag, goede staat, B73172, 13 Euro.
  577. DE SMIDT Firmin F.S.C., Het Romaans reliëf van de Sint-Niklaaskerk te Gent, Gent, De vrienden van de St-Niklaaskerk van Gent, 35pp.geïll., 22cm., goede staat, B72005, 10 Euro.
  578. DE SMIDT Firmin F.S.C., Twee H. sacramentstorentjes in de Sint-Niklaaskerk te Gent, Brussel, Paleis de Academiën, 1971, 55pp.met 21 ills., 26cm., ouverdruk uit de reeks "Mededelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Schone Kunsten" jg.33 no.2, originele omslag, goede staat, B73173, 14 Euro.
  579. DE SMIDT Firmin, De "Modelle" van de kataloog van de "Confrerie van de berechtinge" in de Sint-Niklaaskerk te Gent, Brussel, Paleis der Academiën, 1968, 23pp.met 8 ills., 27cm., in de reeks "Mededelingen van de koninklijke Vlaamse academie voor wetenschappen, letteren en schone kunsten van België. Klasse der schone kunsten" jg.30 nr.1, goede staat, B71239, 12 Euro.
  580. DE SOUSA SANTOS Ana, Catalogo da exposicao de miniaturas Angolanas, Luanda, Outrubo, 1963, 85pp.+ 8 plates out-of-text, illustrated cover, 23cm., text in Portugese, 30 Euro.
  581. DE TAEYE Louis & Edmond-Louis, Etudes sur les arts plastiques en Belgique, Bruxelles, Bruylant-Christophe, 1891, xxvii + 490pp., br.orig., 24cm., peu de soulignements sur qqs.pages, sinon en bel état, 60 Euro.
  582. DE TAEYE Louis & Edmond-Louis, Etudes sur les arts plastiques en Belgique, Bruxelles, Bruylant-Christophe, 1891, xxvii + 490pp., 21cm., reliure cart.moderne, cachet, peu de rousseurs, ("Introduction générale" du "Traité général de l'enseignement des arts du dessin..."), 70 Euro.
  583. DE TAEYE Walter, Mia Deprez tien jaar plastische expressie, Izegem, 1976, 87pp.rijkelijk geïll., 27cm., genummerd en gesigneerd exemplaar (no.346), uitgave t.g.v. de retrospectieve tentoonstelling Kasteel te Rumbeke okt.1976, 20 Euro.
  584. DE TERVARENT Guy, Presence de Virgile dans l'art, Bruxelles, Palais des Académies, 1967, viii + 47pp.(texte) + 27 planches hors-texte (avec 57 figures), br.orig., non coupé, 30cm., bel état, dans la série "Académie royale de Belgique, Classe des Beaux-Arts. Mémoires. In-4" 2e série T.XII fasc.2, 30 Euro.
  585. DE VRIENDT Walter, La raison psychologique de l'œuvre d'art, Anvers, Neptune, 1935, 118pp., signé avec dédicace par l'auteur à S.E.le Cardinal van Roey (de Belgique), 30 Euro.
  586. DE WAELE F.J., Antieke kunst, Hasselt, Heideland 1964, 208pp.rijkelijk geïll., linnen band met goudopdruk, mooie staat, 35 Euro.
  587. DE WAELE F.J., Kunstwerken van de 17e en 18e eeuw in de St.Catharinakerk van Sinaai-Waas, Brussel, Paleis de Academiën, 1940, 32pp. + 17 buitentekstills., 26cm., in de reeks "Mededeelingen van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schoone Kunsten van België. Klasse der Schoone Kunsten" jg.1940 no.1, originele omslag, goede staat, B73174, 15 Euro.
  588. DE WAELE F.J., Kunstwerken van de 17e en 18e eeuw in de St. Catharinakerk van Sinaai-Waas, Brussel, Paleis der Academiën, 1940, 32pp. + frontispice + 6 buitentekstplaten, 27cm., in de reeks "Mededelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren, en Schone Kunsten van België. Klasse der Schoone Kunsten" jg. 1940 no.1, goede staat, B72091, 13 Euro.
  589. DE WILDE G.A., Geschiedenis onzer Academiën van Beeldende Kunsten [België], Leuven, Davidsfonds, 1941, 185pp.+ enkele buitentekstills., in de "Keurreeks" Nr.26, 12 Euro.
  590. DE WITTE Antony & FORNACIARI BONIFACIO Vera (intr.), Giovanni Fattori. Incisioni e disegni, Torino, Caula, 1978, 16pp. + 27 ills.out-of-text, cloth, dustwrapper, 34cm., numbered copy: no.128/300, VG, [text in Italian], 50 Euro.
  591. DE WULF Maurice, Art et beauté - Conférences philosophiques, Louvain, Institut Supérieur de Philosophie/E.Warny, 1943, 236pp., 2ème éd., br.orig., pour la plupart non coupé, 24 Euro.
  592. DEBOUT Henri, Histoire du Calvaire d'Arras, Arras, Impr.de la Société du Pas-de-Calais, 1899, 148pp., 3e édition illustrée de 10 gravures et de 2 phototypies (avec supplément archéologique, bibliographique et iconographique), br.orig., 23cm., bon état, 40 Euro.
  593. DECLERCQ Sylvester (& AUGUSTEYNSZ Joh., vertaling), De dienaar Gods E.P. Schilling - Barnabiet ( 1835,Oslo - +1907,Moekroen), (een bekeerd Noorweegsch kunstschilder), Wervik, M.Dumez, 1931, 221pp.+ 13pp.buitentekstills., 17,5 Euro.
  594. DÉDAME Roger (& Delord André, collab.), Memoire des metiers du livre, Tome I.La Lettre, Paris, Editions Cercle d'Art & Association pour la formation permanente des personnels d'imprimerie, 1998, 193pp.avec ills.+ 12pp.ills.hors-texte, 22,5 Euro.
  595. DEKESEL Gustaaf (VERSCHAEVE Cyriel, voorwoord), De Franciskaansche kunstschilder Pater Andreas Bosteels, Tielt, Lannoo, 1941, 58pp. + 40 figuren buitentekst, 27cm., oplage van 1000 exemplaren, originele omslag, luttele roestvlekjes (niet in tekst of op illustraties), goed, S73858, 30 Euro.
  596. DELACRE M., Les Marches de Silène de P.P.Rubens, Gand, 1930, pp.81-92 avec 4 ills., 32cm., br.orig., article principal dans la revue "Gand Artistique. Art et esthétique" 9e année no.5 (mai 1930), bon état, 14 Euro.
  597. DELACRE Maurice, Le dessin dans l'oeuvre de Van Dijck [1 tome] & Recherches sur le rôle du dessin dans l'iconographie de Van Dijck [2 tomes], Bruxelles, Lamertin / Palais des Académies, 1932-1934, collection en 3 tomes: 248 + 98 + 30pp. + 36 + 7 planches hors-texte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome 3 fasc.1 & tome 2 fasc.4 & tome 3 fasc.3 , br.orig., non coupé, bon état [contient: I: Le dessin dans l'oeuvre de Van Dijck. II: Recherches sur le rôle du dessin dans l'iconographie de Van Dijck. III: Recherches sur le rôle du dessin dans l'iconographie de Van Dijck, notes complémentaires], 150 Euro.
  598. DELACRE Maurice, Le dessin de Michel-Ange, Bruxelles, Palais des Académies, 1938, 558pp.avec figures dans le texte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome 8, br.orig., non-coupé, bon état, 80 Euro.
  599. DELAISSE L.M.J., Miniatures médiévales de la librairie de Bourgogne au cabinet des manuscrits de la bibliothèque royale de Belgique, Bruxelles, Editions de la Connaissance, 1958, 215 + [4]pp.richement illustré en couleurs, reliure cart., jaquet, dans etui, bel état, 75 Euro.
  600. DELAPORTE L., Voyage au Cambodge. L'architecture Khmer, Paris, Delagrave, 1999, 462pp.avec 175 gravures et 1 carte, 24cm., réimpression de l'édition originale de 1880, br., bel état, X71414, 35 Euro.
  601. DELARUE-NOUVELLIÈRE, Fantaisies photographiques (fantaisies sur le nu, Phototruquages, Jeux d'optique..., avec 176 dessins et photographies par l'auteur), Paris, P.Montel 1948, 128pp.ill., dans la série "Art et Technique", 11,5 Euro.
  602. DELCHEVALERIE Charles, Adrien De Witte, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1949, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  603. DELCHEVALERIE Charles, Adrien De Witte, Anvers, De Sikkel, 1949, 13pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  604. DELEN A.J.J., Het huis van Pieter Pauwel Rubens. Wat het was, wat het werd, wat het worden kan, Brussel, Kryn, 1933, 88pp.geïll., 25cm., orig.omslag (rug hersteld), 24 Euro.
  605. DELEN A.J.J., Rik Wouters, Anvers, De Sikkel, 1948, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, qqs.rousseurs, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  606. DELEVOY Robert L., Gaston Bertrand, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1953, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  607. DELIEB Eric, Investing in Silver, London, Barry & Rockliff, 1967, 158pp.richly ill.in bl/w & colour, cloth, dustwrapper (tear repaired), VG/G, 20 Euro.
  608. DELLA SANTA Elisabeth, Salle de Pérou, Bruxelles, Musées royaux d'art et d'histoire (Guide), 1963, 116pp. avec 52 ills.n/bl., 15 Euro.
  609. DELLAERT R. & THEUWS T. & JACOBS J. & BURSSENS H., De negro-afrikaanse mens en zijn cultuur, Brugge/Utrecht, 1965, 165pp.+ 8pp.zw./w. buitentekstills., linnen band met stofwikkel, 12,5 Euro.
  610. DELMARCEL Guy e.a., Koninklijke pracht in gouden zijde. Vlaamse wandtapijten van de Spaanse kroon, Amsterdam, De Nieuwe Kerk/ Rijksmuseum Amsterdam, 1993, 128pp.rijkelijk geïll. (voornamelijk in kleur), in-4, mooie staat, 18 Euro.
  611. DELPORTE, Delporte - recente werken, oeuvres récentes, Tielt, Lannoo, 1972, 179pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, geïll.omslag, 21cm., 25 Euro.
  612. DELTEIL Loÿs, Manuel de l'amateur d'estampes du XIXe & du XXe siècle. Tome II, Paris, Dorbon-Ainé, 1925, volume 2 seul: pp.305-634 avec reproductions hors-texte, exemplaire numéroté: no.684, br.orig., 25cm., qqs.traces d'humidité en bas des (dernières) pages, qqs.rousseurs aux tranches supérieures, non coupé, 45 Euro.
  613. DELVAUX Paul, Paul Delvaux (Casino Knokke-Heist 1973), Knokke-Heist, 1973, 175pp.rijkelijk geïll. (richement illustré), 24cm., (bilingue: français-néeralandais), lichte gebruiksslijtage (qqs.traces d'usage), 25 Euro.
  614. DELVAUX, Paul Delvaux [Catalogue d'exposition ; Paris, Galerie Isy Brachot, mar-avril 1978, [32] pp.avec ills.en couleurs et en n/bl, peu usé, bon état, 14 Euro.
  615. DELVIGNE Ad. Chanoine, Les autels dans les églises ogivales, principes à observer dans leur construction (Notes extraites des Procès-Verbaux du Concours de 1865), Tournai, Malo et Levasseur, 1872, 21pp.+ 1 planche dépliante, br.orig., signé avec dédicace par l'auteur, 30 Euro.
  616. DELVIGNE Ad., Un artiste chrétien: le baron Bethune. Discours prononcé à la distribution des prix aux élèves de l'école Saint-Luc (le 6 août 1894), Bruxelles, Société belge de librairie, 1894, 16pp., 23cm.,n br.orig., bon état, B72971, 17 Euro.
  617. DEMETER Carine (fotografie), Over leugens en waarheden - een fotografische documentaire reportage van de vrije kindertheatervoorstellingen in het C.C.Hasselt seizoen 1991-1992 naar aanleiding van de 20-jarige viering van het Cultureel Centrum Hasselt seizoen 1992-1993, Hasselt, Cultureel Centrum, 1992, 63pp.geïll., in oblong, tentoonstellingscatalogus, 7,5 Euro.
  618. DEMUNTER Longinus O.F.M., Dirk Baksteen de schilder der heilige Kempen, Peer, Kunst Adelt, 1928, 20pp., in de reeks "Kunst Adelt" jg.7 nr.1 (15 juli 1928), 15 Euro.
  619. DENHAENE Godelieve, Lambert Lombard - Rennaissance en humanisme te Luik, Antwerpen, Mercatorfonds 1990, 375pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, in etui, zeer mooie staat, 85 Euro.
  620. DENIS V. & DE VRIES Tj.E. (reds.), Kunst aller tijden. Een overzicht der beeldende kunsten en de samenhang met de culturele achtergrond [2 delen in 1 band], Amsterdam-Brussel, Elsevier, 1962, 2 delen in 1 volume: 308 + 328pp.rijkelijk geïll., gecart.band met stofwikkel, in gecart.etui, 28cm., goede staat, 45 Euro.
  621. DENIS Valentin, De muziekinstrumenten in de Nederlanden en in Italië, naar hun afbeelding in de 15e-eeuwsche kunst. I: Hun vorm en ontwikkeling, Leuven, Universiteitsbibliotheek, 1944, 352pp.geïll. + 20 buitentekstplaten, 27cm., in de reeks Universiteit te Leuven. Publicaties op het gebied der geschiedenis en der philologie" 3e reeks 20e deel (beperkte oplage van 150 exemplaren in deze reeks), orig.omslag, mooie staat, M74294, 40 Euro.
  622. DENIS Valentin, Westerse kunst van de 16e tot en met de 20ste eeuw, Brussel, Meddens 1966, 240pp.rijkelijk geïll., linnen band met goudopdruk, mooie staat, 35 Euro.
  623. DENIS Valentin, Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15de eeuw, Brussel, Meddens 1965, 236pp.rijkelijk geïll., linnen band met goudopdruk, mooie staat, 35 Euro.
  624. DENUCÉ Jan (prof.dr.), De geschiedenis der Vlaamsche kaartsnijkunst, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1941, 96pp.+ 18pp.buitentekstills., gecart., in de reeks "De Seizoenen" nr.18, 18 Euro.
  625. DENUCE Jan, Filips IV, koning van Spanje, en zijn Cenotaphium te Antwerpen in 1665, door Erasmus Quellien, Antwerpen, Standaard, 1942, 13pp.+ 5 platen, 26cm., in de reeks "Mededeelingen van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schoone Kunsten van België. Klasse der Letteren" Jg.IV nr.4, 12 Euro.
  626. DEONNA W., Les lois et les rythmes dans l'art, Paris, Ernest Flammarion, 1914, 187pp., 19cm., dans la collection "Bibliothèque de culture générale", br., non coupé, bon état, S72032, 20 Euro.
  627. DERISI Octavio N., Lo eterno y lo temporal en el arte, Buenos Aires, Emecé, 1967, 222pp., 23cm., softcover, signed with elaborate dedication by the author, some foxing, good condition, [text in Spanish], F74759, 45 Euro.
  628. DERVEAUX-VAN USSEL G. & LOUSSE E., Philippe graaf de Ligne (schenker in 1559 van glas 24 in de St.Janskerk te Gouda) een historische en kunsthistorische studie [uit de reeks "Standen en Landen" vol.25], Leuven, E.Nauwelaerts, 1962, 64pp.+ 47pp.buitentekstills., uit de reeks "Standen en Landen" vol.XXV, goede staat, 25 Euro.
  629. DES OMBIAUX Maurice, Quatre artistes Liégeois ; Armand Rassenfosse, François Maréchal, Auguste Donnay, Emile Berchmans, Bruxelles, G.Van Oest, 1907, 114pp.avec 48 illustrations hors-texte, br.orig.ill., 26cm., quelques rousseurs, bel état, rare, [contient catalogue de l'oeuvre de chacun des 4 artistes], dans la série "Collection des artistes belges contemporains", 150 Euro.
  630. DESCARGUES Pierre, Goya, New York, Crescent Books 1979, 197pp.richly ill., linen cover with dustwrapper, 20 Euro.
  631. DESCARGUES Pierre, Hoogtepunten der schilderkunst in de Hermitage te Leningrad, Den Haag, W.Gaade s.d.[jaren '1960'], 320pp.rijkelijk geïll. in kleur en zw/w., linnen band, 15 Euro.
  632. DESJOURS JEAN (introd.), Le grand Œuvre ; photographie des grands traveaux 1860-1900, Paris, Centre national de photographie 1983, 146pp.dont 62pp.de photos, bel état, 10 Euro.
  633. DESPRIET Ph., De Sint-Martinuskerk in Moorsele. Geschiedenis - Opgravingen - Kunstbezit, Kortrijk, Archeologische Stichting voor Zuid-West-Vlaanderen, 1983, 100pp.geïll., 24cm., in de reeks "Archeologische en historische monografieën van Zuid-West-Vlaanderen" vol.7, mooie staat, B73748, 20 Euro.
  634. DESTREE Joseph, Renier de Huy auteur des fonts baptismaux de saint-Barthélemy à Liège, et de l'encensoir du musée de Lille - Notice illustrée de deux gravures, Bruxelles, Vromant, 1904, 23pp.+ 2 planches hors-texte, br.orig., 21cm., peu d'annotations, bon état, 14 Euro.
  635. DEVIGNE Marguerite, Laurent Delvaux et ses élèves. De la parenté d'inspiration des artistes flamands du XVIIe et du XVIIIe siècle, Bruxelles, Maurice Lamertin, 1928, 122pp.avec 14 planches (50 figures), 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome II fascicule 1, br.orig., non coupé, bel état, 30 Euro.
  636. DEVIGNE Marguerite, Laurent Delvaux et ses élèves. De la parenté d'inspiration des artistes flamands du XVIIe et du XVIIIe siècle, Bruxelles / Paris, Les éditions G. Van Oest, 1928, 122pp.avec 14 planches (50 figures), 29cm., extrait de "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome II fascicule 1, br.orig., imprimé sur papier de luxe, bel état, 35 Euro.
  637. DEVILLEZ Virginie, Le retour à l'ordre. Art et Politique en Belgique (1918-1945), Bruxelles, Dexia / Labor, 2002, 431pp.avec ills.en couleur et noir/blanc, 30cm., reliure toile, jaquet, bel état, 60 Euro.
  638. DEVLIEGHER Luc (ed.), De Sint-Salvatorskatedraal te Brugge. Inventaris (Kunstpartrimonium van West-Vlaanderen deel 8), Tielt/ Utrecht, Lannoo, 1979, 320pp.geïll.met 476 buitentekstills.in kleur en zwart/wit, 22cm., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 35 Euro.
  639. DEVLIEGHER Luc, De Onze-Lieve-Vrouwekerk te Kortrijk (Kunstpartrimonium van West-Vlaanderen deel 6), Tielt/ Utrecht, Lannoo, 1973, 120pp.geïll.met 324 buitentekstills., 22cm., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 25 Euro.
  640. DEVLIEGHER Luc, De Sint-Salvatorskatedraal te Brugge. Geschiedenis en architektuur (Kunstpartrimonium van West-Vlaanderen deel 7), Tielt/ Utrecht, Lannoo, 1981, 250pp.met 173 buitentekstills., 22cm., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 30 Euro.
  641. DEVOS Patrick (& MAEYAERT Paul, foto's), Historische huisgevels te Oudenaarde - een inleiding, Oudenaarde, 1974, 154pp.rijkelijk geïll., 21cm., 30 Euro.
  642. DEWALHENS Paul, L'église Notre-Dame au Lac à Tirlemont (Tienen), Gente Dame du gothique brabançon, Bruxelles, Librairie Encyclopédique, 1966, 31pp.+ 18pp.ills., br., bel état, 13 Euro.
  643. DEWEY John (& GRANESE Alberto, a cura di), Arte come esperienza e altri scritti, Scandicci, La Nuova Italia, 1995, cxxxix + 473pp., hardback (blue cloth, dustwrapper), 21cm., fine condition, [text in italian], 32 Euro.
  644. D'HAENENS Albert (red.), België: 150 jaar Cultuur en samenleving 1830-1980, Brussel, Ministerie van Buitenlandse Zaken, 1980, 277pp.rijkelijk geïll., gecart., in oblong, 25 Euro.
  645. D'HAESE Roel, Roel d'Haese, 52pp.rijkelijk geïll., in-4, Tentoonstellingscatalogus Vereniging voor Tentoonstellingen van het Paleis voor Schone Kunsten te Brussel 12/05-18/06 1978, 15 Euro.
  646. DHANENS Elisabeth, Sint Poppo in de kunst - proeve van een iconographie van sint Poppo, 38pp.met 20 illustraties buitentekst, gesigneerd met opdracht, 21cm., overdruk uit jaarboek nr.17 (1950) van K.O.K. Deinze, stempeltje, goede staat, 20 Euro.
  647. D'HENRIET, Ch., Les sculptures de M.Carpeaux, s.l., extrait de " Revue des deux Mondes " Tome LXXXIII, 1869, pp.479-490, 7,5 Euro.
  648. DHONDT J. prof. & DE KEYSER P. prof.dr., Gent [in "Steden en landschappen" X], Antwerpen, De Sikkel, 1947, 387pp.met 158 ills., in de reeks "Steden en Landschappen" nr.10, linnen band met stofwikkel (met wat slijtage), goede staat, 35 Euro.
  649. DHONDT J. prof. & DE KEYSER P. prof.dr., Gent [in "Steden en landschappen" X], Antwerpen, De Sikkel, 1947, 387pp.met 158 ills., in de reeks "Steden en Landschappen" nr.10, geïll.stofwikkel (wat slijtage en hersteld), stempeltje, goede staat, 30 Euro.
  650. D'HULST R.-A., Jacob Jordaens (1593-1678) - Deel II: Tekeningen en prenten, Antwerpen, 1993, xi + 140pp.rijkelijk geïll., 30cm., Catalogus van gelijknamige tentoonstelling (Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 27 maart - 27 juni 1993), 25 Euro.
  651. D'HULST R.-A., DE POORTER Nora & VANDENVEN Marc, Jacob Jordaens (1593-1678) - Deel I: Schilderijen en wandtapijten, Antwerpen, 1993, xiii + 309pp.rijkelijk geïll., 30cm., Catalogus van gelijknamige tentoonstelling (Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 27 maart - 27 juni 1993), 30 Euro.
  652. D'HULST Roger-A. & VEY Horst (catalogus), Antoon Van Dyck tekeningen en olieverfschetsen, 170pp.tekst + 80 platen buitentekst, Catalogus van tentoonstelling Antwerpen Rubenshuis 1 juli-31 augustus 1960 & Rotterdam Museum Boymans-Van Beuningen 10 sept.-6 nov.1960, mooie staat, 25 Euro.
  653. D'HULST Roger-A. (catalogus), Tekeningen van Jacob Jordaens 1593-1678, 134pp.+ 68pp.buitentekstills., Catalogus van tentoonstelling Antwerpen Rubenshuis 8 okt.-4 dec.1966 & Rotterdam Museum Boymans-Van Beuningen 17 dec.1966-5 febr.1967, mooie staat, 16 Euro.
  654. D'HULST Roger-A.( voorwoord door H.Liebaers & J.Duverger), Vlaamse wandtapijten van de 14 tot de 18 eeuw, Brussel, Arcade 1960, xxxi + 321pp.(rijkelijk geïll. in kleur en zw/w), in etui, perfecte staat, oplage 3000ex., luxueuse prachtuitgave, 120 Euro.
  655. D'HULST Roger-A., Olieverfschetsen van Rubens uit Nederlands en Belgisch openbaar bezit, Nederlandse stichting openbaar kunstbezit & Openbaar kunstbezit in Vlaanderen, 1968, 116pp.tekst met ills. + 56pp.ills. buitentekst, linnen band, mooie staat, 12,5 Euro.
  656. DI CARLO Carlo (ed.), Michelangelo Antonioni, Roma, Bianco e nero, 1964, 533pp., 22cm., cloth, dustwrapper, 60 Euro.
  657. DICK Stewart, Arts et métiers de l'ancien Japon, Bruxelles/ Paris, Vromant, 1914, 183pp.+ 80 planches (avec 200 reproductions d'après photographies), exemplaire numéroté: nr.6/15 sur papier de Hollande Van Gelder, br.orig.ill., 20cm., bon état, 75 Euro.
  658. DIDEROT Denis (& VERNIERE Paul, ed.), Oeuvres esthétiques ; Article 'Génie', Sur le génie, Eloge de Richardson, Eloge de Térence, Entretiens sur le fils naturel, de la poésie dramatique, Paradoxe sur le comédien, Recherches philosophiques sur l'origine et la nature du bau, Les salons (extraits), Essais sur la peinture, Pensées détachées sur la peinture, Paris, Garnier, 1994, xl + 845pp.avec 23 reporductions, 19cm., belle reliure demi-cuir (plats marbrés, titre doré au dos), bel état, [Textes établis, avec introductions, bibliographies, chronologie, notes et relevés de variantes, par Paul Vernière], 50 Euro.
  659. DIEBENER, Schmuck-Entwürfe Diebeners Werkvorlagen, Stuttgart, Rühle-Diebener, s.d., 22pp.with ills., loosely inserted in original map, in-4, G, 16,5 Euro.
  660. DIEHL Charles, Manuel d'art byzantin. Tome premier + Tome second [complet 2 vols.], Paris, Auguste Picard, 1925, complet en 2 vols.: ensemble xv + 946pp.avec 448 ills., 2e édition revue et augmentée, relié en couverture demi-toile (plats et feuilles de garde marbrés), bel état, S72366, 60 Euro.
  661. DILIS Em., De gebroeders De Cuyper. Antwerpsche beeldhouwers (1807-1883), Baasrode, Boekdrukkerij R. Brack-Van Geert, s.d., pp.307-387, 26cm., overdruk uit "Bijdragen tot de geschiedenis", originele omslag (enkele roestvlekjes), tekst in goede staat, S71871, 20 Euro.
  662. DILIS Emile, Le caveau sépulcral de Rubens. Relation de son ouverture, en 1855, d'après des documents authentiques inédits, Anvers, Van Hille-De Backer, 1913, 27pp., signé avec dédicace par l'auteur, 23cm., br.orig. manque, bon état, 17 Euro.
  663. DILIS Emile, L'orfèvre-ciseleur anversois Guillaume Van der Mont, Anvers, Secelle, 1922, 54pp. + planches hors-texte, 23cm., extrait des "Annales de l'Académie royale d'Archéologie de Belgique" (1921), br.muette, texte en bel état, S71958, 23 Euro.
  664. DILLEN Jef (expert), Catalogue des Collections du major Lambert, d'Audenarde. Première Vente (à Audenarde au refuge de l'abbaye d'Eename 24 sept.1926) & Seconde vente (id., 12-14 Oct.1926), 1926, 2 volumes : 1ère vente: 111pp.texte + 63 planches hors-texte (avec description de 720 lots) & 2ème vente: 89pp.de texte (description des objets nrs.722-1362) + 6 planches hors-texte, in-4, br.orig., bon état, peu commun, 100 Euro.
  665. DILLEN Jef [de THEUX DE MONTJARDIN], Vente publique de la Collection de Madame Fernand de Theux de Montjardin, Bruxelles, Palais des Beaux Arts, 4-5 nov.1935, 64pp.(description de 466 objets) + 14 planches, in-4, 50 Euro.
  666. DIONYSIUS VAN RIJKEL, PSEUDO-AUGUSTINUS & ANEAS SILVIUS PICCOLOMINI (HEIREMAN K. S.J., inleiding), Alosti in Flandria anno MoCCCCoLXXIII. Facsimile van de drie oudste Zuidnederlandse drukken (Aalst 1473), Aalst / Brussel, Dirks Martenscomité / Koninklijke Bibliotheek Albert I / Gemeentekrediet, 1973, complete in 4 vols. in editor's cart.slipcase: 114 + 56 + 48 + 64pp., 23cm., softcover, vol.2-4: printed in red and black & pages uncut, new condition, [contains: vol.1: Introduction in Dutch, French, German and English; vol.2-3-4: facsimile-edition of the first three incunabels printed in the Low Countries by Dirk Martens (Aalst, 1473): Dionysius van Rijkel, "Speculum conversionis peccatorum" & Pseudo-Augustinus, "Manuale de salute sive aspiratione animae ad deum" & Aenaes Silvius Piccolomini, "De duobus amantibus"], 45 Euro.
  667. DISSELHOFF H.D. & LINNÉ S., Het oude Amerika - de hoge culturen der Nieuwe wereld, Amsterdam/Brussel, Elsevier 1962, 247pp.rijkelijk geïll. in kleur en zw/w., linnen band, in etui, uit de reks "Kunst der Wereld", zeer mooie staat, 16 Euro.
  668. DITTMER Kunz, Kunst und Handwerk in Westafrika, Hamburg, Hamburgisches Museum für Völkerkunde und Vorgeschichte, 1966, 40pp.text with 34 figures in-text + 16pp.ills.out-of-text, softcover, VG, [text in german], 15 Euro.
  669. Divers auteurs, Annuaire des Beaux-Arts de Belgique VI 1950-1951, Bruxelles, Ed.Maurice de Behogne & L.Cols, 1951, 406pp., couv.cart., 14 Euro.
  670. DIVERS AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.52 nrs.1-4 (1981), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1981, 420pp., [contenu i.a.: BAILEY D.A., The Pamphlets of Mathieu de Morgues, Marie de Medici, Gaston d'Orleans and Jacques Chanteloube: A bibliography of holdings in selected Belgian libraries, pp.1-34, & DE WEERDT D., Bibliothèque royale Albert Ier: Bibliographie, pp.59-122, ...], 27,5 Euro.
  671. DIVERS AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.50 nrs.1-4 (1979), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1979, 617pp., [contenu i.a.: VLEESCHOUWERS C., Het bestuur, resp. de Regie van het Zeewezen tijdens de 2de wereldoorlog, pp.30-83, & VAN DEN AUWEELE D. & TOURNOY G., Notes sur la tradition manuscrite des 'Annales' d'Hubert Thomas Leodius, pp.104-139, ...], 27,5 Euro.
  672. DIVERS AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.59 nrs.1-2 (1988), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1988, 201pp., [contenu i.a.: WEBBER ph.E., Medieval Netherlandic manuscripts in the Huntington Library (San Marino, California) pp.9-56, & VERBEECK M., Les bibliothèques de Liège de 1789 à 1914, pp.103-126, ...], 18,5 Euro.
  673. DIVERS AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.51 nr.1/2 (1980), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1980, 333pp., [content i.a.: BLANKOFF, Inventaire des papiers de Vladimir Mitrofanovic Puriskevic, 49pp. & DEBAECKE D., Revue de Bruxelles 1837-1850 - Bijdrage tot de studie van de Brusselse pers in de 1ste helft van de 19e E., 48pp., & VAN DEN BRANDEN L., De Antwerpse boekverkoper en drukker Jan Gymnicus 1502-1568, 55pp., & ...], 20 Euro.
  674. Divers auteurs, Eglises modernes en Suisse Alémanique [dans "L'art d'église"], Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1953, pp.213-236 richm.ill., numéro thématique dans "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 21 Nr.3 (1953), 28.5x37.5cm., bel état, 12,5 Euro.
  675. Divers auteurs, La reconstruction religieuse en Espagne [dans "L'art d'église"], Bruges, Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1951-'52, pp.97-123 avec.ills., numéro thématique de la revue "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 20 Nr.1 (1951-52), 28,5x37,5cm., 12,5 Euro.
  676. Divers auteurs, Le disque vert - Revue mensuelle de littérature ; Tome IV. Au disque vert, Ecrits du Nord, Le Disque Vert [Edition facsimile des éditions originales de 1934, '35 & '41], Bruxelles, Jacques Antoine 1971, 588pp., couv.cart., bon état, 85 Euro.
  677. Divers auteurs, Le grand œuvre de l'abbaye d'Orval [de l'architecte Henri Vaes], Bruges (B.), Abbaye de Saint-André-lez-Bruges, 1947, pp.105-161 richm.ill., numéro thématique de la revue "L'Artisan et les Arts Liturgiques, Revue trimestrielle d'art sacré publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André", Année 16 nrs.2/3 (1947), qqs.tâches, peu usagé, 28.5x37cm., 17 Euro.
  678. Divers auteurs, Michel Seuphor, Anvers, Mercatorfonds 1976, 377pp.richm.ill., éd. à l'occasion du rétrospective au Centre Pompidou Paris 1976, bon état, [texte en français], S21691, 55 Euro.
  679. Divers authors (GROTHE Hugo, hrsg.), Orientalisches Archiv - Jahrgang 1 Heft 1 (Okt.1910) Illustrierte Zeitschrift für Kunst, Kulturgeschichte und Völkerkunde der Länder des Ostens, Leipzig, 1910, 53pp.with ills.+ 15 plates out-of-text, 31cm., X50415, 24 Euro.
  680. Divers authors [ARNOLDI Nag], Nag Arnoldi, Frankfurt, Hoffman Verlag, s.d. [1990's], no pagination [over 400pp.] with 419 illustrations, 28cm., illustrated cart.cover, in cart.slipcase, VG, text in german, 70 Euro.
  681. Divers authors [SEVERINI Gino], Gino Severini (1883-1966) Mostra in occasione del centenario della nascita, Firenze, Electa, 1983, 204pp.richly illustrated in bl/w, 24cm., text in italian, [Exhibition catalogue: Firenze, Palazzo Pitti, 25/06-25/09 1983], 30 Euro.
  682. Divers authors, Abhandlungen und Berichte des staatlichen Museums für Völkerkunde Dresden - Band 24, Berlin, Akademie-Verlag, 1965, 181pp.+ some ills.out-of-text, softcover, VG, [content: WOLF Siegfried, Europäer-Darstellungen auf Benin-Rechteckplatten - Bemerkungen zur Ikonography und Datierung (pp.111-164) & HOLY L., Der Zerfall der Sippengesellschaft in Rwanda (pp.73-110) & ...], 23 Euro.
  683. Divers authors, Abhandlungen und Berichte des staatlichen Museums für Völkerkunde Dresden - Band 28, Berlin, Akademie-Verlag, 1968, iv + 197pp.+ 47pp.ills.out-of-text in bl/w, softcover, VG, [content: HIMMELHEBER H., Die Technik des Vergoldene bei den Baule, Elfenbeinküste (pp.83-90) & WOLF S., Neue Analysen von Benin-Legierungen in vergleichender Betrachtung (pp.91-154) & ARNOLD Bernd, Einige Bemerkungen zu Rindertonfiguren aus Dire Daua - Äthiopien (pp.155-162) & ...], 25 Euro.
  684. Divers authors, Antwerp, dissident typographical centre. The role of Antwerp printers in the religious conflicts in England (16th century), Antwerp, 1994, 184pp.with ills., 29cm., fine condition, in the series "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" nr.31 (exhibition catalogue Antwerpen Museum Plantin-Moretus 1 oct.-31 dec.1994), 40 Euro.
  685. divers authors, Carte Segrete 5 - Rivista trimestrale di Lettere e Arti (i.a.: Eisenstein, Lukàcs Weiss Vazulik, l'espressionismo neerlandese, La poesie epigrammatiche del Giovane Karl Marx, dal futurismo all'ultraismo inediti di F.T.Martinetti, un racconto di Susan Sontag, ...), Serafini Editore 1968, 255pp.with ills, Nr.5 of the review "Carte Segrete" Anno II Gennaio-Marzo 1968, cart.cover, VG, rare, 35 Euro.
  686. Divers authors, Celebration - A world of art and ritual, Washington, Smithsonian Institution Press, 1982, 214pp.richly ill.in bl/w (& some in full-color), softcover, very few underlinings in introduction only, in-4, cover bit used, G, [Exhibiton Catalogue: Renwick Gallery, 17 March 1982-26 June 1983], 21 Euro.
  687. Divers authors, Courbet und Deutschland, Köln, DuMont Buchverlag, 1979, 634 [vi] pp.richly illustrated in colour & bl/w, 24cm., ill.softcover, text in german, [Exhibition catalogue: Hamburger Kunsthalle 19/10-17/12 1978 & Städtische Galerie im Städelschen Kunstinstitut Frankfurt am Main 17/01-18/03 1979], 23 Euro.
  688. Divers authors, Der Zeichner Franz Nadorp 1794-1876 ein romantischer Künstler aus Anholt (Werke aus dem Besitz der Fürsten zu Salm-Salm in Anholt), Amsterdam, Meulenhoff, 1976, 132pp.richly ill., in-4, VG, 20 Euro.
  689. Divers authors, Ferne Völker Frühe Zeiten - Kunstwerke aus dem Linden-Museum Stuttgart (2 vols.) I.Afrika, Ozeanien, Amerika & II.Orient, Südasien, Ostasien, Recklinghausen, Aurel Bongers, 1982, 2 volumes: 320 + 272pp.richly ill.in colour & bl/w, cart.cover, in slipcase, text in german, fine condition, 70 Euro.
  690. Divers authors, Günter-Karl Scholz. Tijdseinen - Signes du temps - Zeitzeichen (Schilder en beeldhouwer, peintre et sculpteur, Maler und Bildhauer), Beringen, G.K. Scholz, 1986, 100pp.with 15 ills.in colour & 66 ills.in bl/w, signed with dedicace by the artist Scholz, cart.cover, 24cm., VG, [drietalig - trilingue, trilingual], 35 Euro.
  691. Divers authors, Jahrbuch des Museums für Völkerkunde zu Leipzig - Band XXIII, Berlin, Akademie-Verlag, 1966, 171pp.text + 33pp.ills.out-of-text, softcover, VG, 23 Euro.
  692. Divers authors, La joie de vivre. Die nie gesehenen Meisterwerke der Barnes Collection, München, Kindler Verlag, 1993, xvii + 318pp.richly illustrated, 29cm., ill.softcover, text in German, VG, [Exhibition catalogue: Munchen, Haus der Kunst, 23/06-22/10 1995], 20 Euro.
  693. Divers authors, L'officina della maniera - Varieta e fierezza nell'arte fiorentina del Cinquecento fra le due repubbliche 1494-1530, Venezia, Marsilio, 1996, [xx] + 426pp.richly illustrated in colour, 29cm., illustrated softcover, text in italian, VG, [Exhibition catalogue: Firenze, Galleria degli Uffizi, 28-09-1996 till 6-01-1997], 50 Euro.
  694. Divers authors, Marino Marini. Sculture, pitture, disegni dal 1914 al 1977 [Exhibition catalogue: Venezia, Centro di Cutura di Palazzo Grassi, 28 maggio-15 agosto 1983], Venezia, 1983, 213pp.richly illustrated, 24cm., cloth, illustrated dustwrapper, text in italian, 30 Euro.
  695. Divers authors, Museu Nacional de Arte Antiga Lissabon [Exhibition catalogue, Kunst- und Ausstellungshalle der Bundesrepublik Deutschland, Bonn, 26.III-11.VII 1999], Bonn, 1999, 384pp.richly illustrated, in the series "Die grosse Sammlungen" vol.VIII, text in german, 28cm., VG, 24 Euro.
  696. Divers authors, Praemium Erasmianum MCMLX (Marc Chagall & Oskar Kokoschka) [in 4 languages :E./Fr./Dutch/German], s.l., 1960, 114pp.with ills.in bl/w and colour, 25 Euro.
  697. Divers authors, Renato Guttuso dagli esordi al Gott mit Uns. 1924-1944, Palermo, Sellerio, 1987, 384pp.richly illustrated in colour and bl/w, 24cm., illustrated softcover, text in italian, VG, in the series "Attivita culturali di Villa Cattolica" vol.2, [Exhibition catalogue, Citta da Bagheria, 27/06 till 30/09 1987], 40 Euro.
  698. Divers authors, Stadt Paderborn ; Ein Jahrzehnt Aufbau und Planning 1945-1955, Stuttgart, Awag verlag Max Kurz 1955, 150pp.richly ill., in the series "Wirtschafts-Monographien" vol.10, linen cover, 24 Euro.
  699. Divers authors, Wie Sie sich sahen - Das Menschenbild in der Kunst ferner Völker, Dresden, Staatliches Museum für Völkerkunde, 1976, 66pp.text with some figures + 66 ills.out-of-text, softcover, text in german, in oblong, 20 Euro.
  700. Divers authors, Wiener Werkstätte / Weens atelier 1903-1932 (Catalogue Europalia 1987), Brussel, ASLK, 1987, 263pp.richly ill.in color & bl/w (containing bibliography), in-4, VG, [text in dutch], 37 Euro.
  701. DIVERSE AUTEURS, Jozef Muls herdacht, Leuven, Davidsfonds, 1964, 274pp.+ 24pp.buitentekstills., onopengesneden, 17 Euro.
  702. Diverse auteurs (& RUYSLINCK Ward, inleiding), Jan de Smedt in verzen, Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1987, 24pp.geïll., 18cm., oplage: 300 exemplaren, mooie staat, 13 Euro.
  703. Diverse auteurs (collectif), Letters proeven, prenten smaken - La saveur des caractères, le goût des estampes, Antwerpen, 2005, 191pp.rijkelijk geïll. (richement ill.), tweetalig-bilingue, 28cm., mooie staat (bel état, "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" nr.40, [catalogue de la double exposition au Musée Plantin-Moretus et Cabinet des Estampes, Anvers 10-2004-01-2005. Catalogus van dubbeltentoonstelling, Antwerpen 2004-2005], 30 Euro.
  704. Diverse auteurs (GRAAS Tim, red.), Verborgen kerkschatten 1400-2000 Katholieke kunst uit Zuid-Holland, Den Haag, Sdu, 1996, 349pp.rijkelijk geïll., 24cm., mooie staat, in de reeks "Jaarboeken van de Stichting Kerkelijk Kunstbezit" deel 3, 24 Euro.
  705. DIVERSE AUTEURS (KEERSMAEKERS A., samenstelling), Taxandria descripta - Het beeld van de Kempen in de schilderkunst, pp.73-115 geïll., themanummer in het tijdschrift "Vlaanderen" (jg.28) Nr.169 maart-april 1979, 12,5 Euro.
  706. Diverse auteurs (o.a. Ernest Claes, Felix Timmermans, ...), Het Vlaamsche Kerstboek 1929 kerstnummer van 'Ons Volk Ontwaakt' [o.a. Ernest Claes: Pastoor Campens zaliger (pp.93-125) & Felix Timmermans: De eerste bladzijde uit het dagboek van een vondeling (pp.61-64)], Brussel, 1929, 127pp.met enige ills.(buiten tekst) + enige pp.publiciteit, lichte slijtage, goede staat, 27 Euro.
  707. Diverse auteurs (red.F.W.S.VAN THIENEN), Algemene kunstgeschiedenis - De kunstgeschiedenis van de oudste tijden tot heden (in vijf delen) I.De oudheid II.Europa tot de renaissance III.Italië (1400-1800)-Frankrijk-Spanje-De Nederlanden(1500-1800) IV.Duitsland-Engeland (1500-1800)-Scandinavië(1400-1800)-Europa (1800-1957) V.De kunst buiten Europa, Zeist, W.De Haan 1956 rijkelijk geïll. met binnen- en buitentekstill. in kleur & zw./w., 5 delen samen +/- 2000pp.(tekst)&500pp. buitentekstill.+ 20pp.registers, linnen banden, mooie staat, zeldzaam standaardwerk, 210 Euro.
  708. Diverse auteurs (VAN DUINKERKEN Anton, GHEON Henri, e.a.), Maria moeder Gods, Amsterdam-Antwerpen, Ditmar, 1948, 39pp.tekst + 128 zw/w-ills & 20 kleurenills., 33cm., geïll.omslag (rug bovenaan licht beschadigd), goed, 23 Euro.
  709. Diverse auteurs (Various authors), De vlag. Vlaamsch-Duitse Arbeidsgemeenschap: Maandblad voor politiek en kultuur. Deutsch-Vlaemische Arbeitsgemeinschaft: Monatsschrift für Politik und Kultur. Jg.4 nr.3 (October 1941), Brussel, Steenlandt, 1941, 47pp.geïll. + [3] buitentekstills., 31cm., teksten in Nederlands en Duits (with texts in Dutch and German), [bevat o.m. 3 bijdragen over Stijn Streuvels (pp.99-103)], 30 Euro.
  710. Diverse auteurs (Various authors), De vlag. Vlaamsch-Duitse Arbeidsgemeenschap: Maandblad voor politiek en kultuur. Deutsch-Vlaemische Arbeitsgemeinschaft: Monatsschrift für Politik und Kultur. Jg.5 nr.1 (August 1942), Brussel, Steenlandt, 1942, 52pp.geïll. + [6] buitentekstills., 31cm., teksten in Nederlands en Duits (with texts in Dutch and German), [bevat o.m. een bijdrage van Felix Timmermans (p.14)], 25 Euro.
  711. Diverse auteurs (Various authors), De vlag. Vlaamsch-Duitse Arbeidsgemeenschap: Maandblad voor politiek en kultuur. Deutsch-Vlaemische Arbeitsgemeinschaft: Monatsschrift für Politik und Kultur. Jg.4 nr.5 (December 1941), Brussel, Steenlandt, 1941, 46pp.geïll. + [7] buitentekstills., 31cm., teksten in Nederlands en Duits (with texts in Dutch and German), 23 Euro.
  712. Diverse auteurs (Various authors), De vlag. Vlaamsch-Duitse Arbeidsgemeenschap: Maandblad voor politiek en kultuur. Deutsch-Vlaemische Arbeitsgemeinschaft: Monatsschrift für Politik und Kultur. Jg.4 nr.2 (September 1941), Brussel, Steenlandt, 1941, 44pp.geïll., 31cm., teksten in Nederlands en Duits (with texts in Dutch and German), 23 Euro.
  713. Diverse auteurs (Various authors), De vlag. Vlaamsch-Duitse Arbeidsgemeenschap: Maandblad voor politiek en kultuur. Deutsch-Vlaemische Arbeitsgemeinschaft: Monatsschrift für Politik und Kultur. Jg.4 nr.8 (March 1942), Brussel, Steenlandt, 1942, 45pp.geïll. + [2] buitentekstills., 31cm., teksten in Nederlands en Duits (with texts in Dutch and German), 27 Euro.
  714. DIVERSE AUTEURS [GUFFENS G.E.], Godfried Guffens 1823-1901, Hasselt, Cultureel Centrum, 1981, 121pp.geïll.+ 1 uitvouwbare genealogische tabel, Catalogus n.a.v. de tentoonstelling te Hasselt (Galerij Tamara Cultureel Centrum), 14 maart-12 april 1981, D/1981/2705/01, 24 Euro.
  715. Diverse auteurs, Abraham Ortelius 1527-1598 cartograaf en humanist, Turnhout, Brepols, 1998, 208pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w, 28cm., mooie staat, 27 Euro.
  716. Diverse auteurs, Academiae Analecta [AWLSK Jg.48 (1987) Nr.1], Brussel, Paleis der Academiën, 1987, 160pp.geïll. + buitentekstplaten, 26cm., in de reeks "Mededelingen van de Koninklijke Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Letteren" jg.48 nr.1, goede staat, [bijdragen in het Nederlands; bevat o.a. BAUDOIN F., Dr. Ludwig Burchard (1886-1970) en zijn betekenis voor de studie van Rubens en van de Vlaamse kunst van de 17de eeuw, pp.67-100 & HUYS B., Historiek van de Brabançonne. Haar editio princeps en andere vroege uitgaven, pp.119-160], B72144, 20 Euro.
  717. Diverse auteurs, Academiae Analecta [AWLSK Jg.50 (1989) nr.1], Brussel, Paleis der Academiën, 1989, 150pp.geïll. + buitentekstplaten, 26cm., in de reeks "Mededelingen van de Koninklijke Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Letteren" jg.50 nr.1, goede staat, [bijdragen in het Nederlands; bevat o.a. HUYS B., Gustave Huberti's Berlijns dagboek uit 1866-1867; een onbekende bron voor de kennis van het muziekleven in de negentiende eeuw, pp.13-67 & MAES F., Het koorwerk van Zoltán Kódaly, pp.107-141], B72143, 20 Euro.
  718. Diverse auteurs, Academiae Analecta, Klasse der schone kunsten, Jg.44 nr.2, 1983 [Mededelingen van de Koninklijke Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België], Brussel, Paleis der Academiën, 1983, 170pp.+ 28pp.buitentekstills., [inhoud: STEPPE, Leven en werk van prof.J.Duverger pp.1-8, DEHAYE P., Traveaux d'art à la Monnaie de Paris pp.9-23, LENAERTS R.B., De componist Philippus De Monte en de nieuwe uitgave van zijn werk pp.25-39, MARIJNISSEN R. & VAN DE VOORDE G., Een onverklaarde werkwijze van de Vlaamse Primitieven. Aantekeningen bij het werk van Joos van Wassenhove, Hugo van der Goes, Rogier van der Weyden en Hans Memling pp.41-51, STEPPE J., Lambert van Eyck en het portret van Jacoba van Beieren pp.53-86, STEPPE J., De mappemonde geschilderd door Jan Van Eyck voor Filips de Goede pp.87-131, HUYS B., Leven werk en betekenis van de Leuvense pianist en componist Arthur De Greef (1862-1940) pp.133-170], 20 Euro.
  719. Diverse auteurs, Actuele Vlaamse Schilderkunst, Tielt, 1969, 36pp.geïll., themanummer van Tijdschrift "Vlaanderen" Nr.106 (Jg.18, juli/aug.1969), 10 Euro.
  720. Diverse auteurs, Albert Servaes - Het Latemse Marialeven 1922-1935 (privéverzamelingen) & Het Zwitserse Mariaretabel 1950-1952 (Museum J.Dhondt-Dhaenens Deurle), Hasselt, 1996, 89pp.geïll.in kleur, 27cm., Tentoonstellingscatalogus Hasselt 1996 t.g.v. de Virga-Jessefeesten 1996, in de reeks "Limburgse bijdragen" nr.36 van het Koninklijk Leesgezelschap Hasselt, mooie staat, 24 Euro.
  721. Diverse auteurs, Anonieme Vlaamse Primitieven - Zuidnederlandse Meesters met noodnamen van de 15e en het begin van de 16e eeuw - catalogus met wetenschappelijke bijdrage, 330pp.geïll., Tentoonstellingscatalogus: Brugge, Groeningemuseum, 14 juni-21 september 1969, 17 Euro.
  722. Diverse auteurs, Antiek, Haarlem, Holland 1980, 352pp. Met 400 ills.(waarvan 202 in kleur), linnen band met stofwikkel, 20 Euro.
  723. Diverse auteurs, Anto Diez, Antwerpen, Artiestenfonds, 1974, 101pp.+ 16 platen buitentekst, gecart., stofwikkel, 22cm., 23 Euro.
  724. Diverse auteurs, Antwerpen 93 Culturele hoofdstad van Europa, Tielt, 1993, pp.1-41, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.244 (pp.1-80, Jg.42 nr.1), 10 Euro.
  725. Diverse auteurs, Antwerpen in de XVIIde eeuw, Antwerpen, Genootschap voor Antwerpse Geschiedenis, 1989, xxv + 526pp.met illustraties, linnen band, stofwikkel, in-4, [zeldzame publicatie met bijdragen van o.m. Ria Fabri, W.Couvreur, H.Bussers, P. Baudouin, C.Van de Velde, J.Lampo,..., over de diverse aspecten van het artistiek-culturele en maatschappelijke leven in 17e eeuws Antwerpen], 150 Euro.
  726. Diverse auteurs, Antwerpen, dissident drukkerscentrum. De rol van de Antwerpse drukkers in de godsdienststrijd in Engeland (16de eeuw), Antwerpen, 1994, 187pp.geïll., 29cm., mooie staat, "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" nr.31 (n.a.v. tentoonstelling 1 okt.-31 dec.1994), 25 Euro.
  727. DIVERSE AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.53 Nrs.1-4 (1982), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1982, 419pp., [contenu i.a.: VAN MINGROOT E., Aperçu typologique des sources de l'histoire médiévale des XVII Provinces, pp.175-306 avec 25 plates, & WEBBER Ph.E., Medieval Netherlandic Manuscripts in Princeton University Library, pp.85-107, & AERTS E., Quelques réflexions sur des comptes du Duché de Brabant au bas moyen age, pp.108-174, & DONKERSLOOT-DE VRIJ M., Topografische kaarten van Nederland uit de 16de t.e.m. de 19de eeuw. Typologie en inventarisatie, pp.52-84, & ...], 27,5 Euro.
  728. Diverse auteurs, Art@Belgium [Art "ad" Belgium], Brussel, Dexia, 2000, 223pp.rijkelijk geïll., (uitgave n.a.v. de gelijknamige tentoonstelling in de Dexia-galerie, Passage 44 te Brussel, 21 sept.2000 tot 14 jan.2001), mooie staat, [nieuwprijs: 73 EUR.], 60 Euro.
  729. Diverse auteurs, Artes textiles. Bijdragen tot de geschiedenis van de tapijt-, borduur- en textielkunst. I, Gent, Centrum voor de geschiedenis van de textiele kunsten, 1953, 91pp.geïll. + 9 buitentekstills., 24cm., S68674, 23 Euro.
  730. Diverse auteurs, Aspecten van de actuele grafiek in Vlaanderen, Tielt, 1980, pp.329-364, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.179 (pp.329-400, Jg.29), 10 Euro.
  731. Diverse auteurs, Aspecten van kunst en literatuur in Engeland, Tielt, 1978, pp.257-296, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.166 (pp.257-320, Jg.27, sept.-okt.1978), 10 Euro.
  732. Diverse auteurs, Aspecten van kunst en literatuur in Engeland, 40pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.166 (Jg.27, sept./okt.1978), 10 Euro.
  733. Diverse auteurs, Atelier, Tielt, 1971, 40pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.118 (Jg.20, maart/april 1971), 10 Euro.
  734. Diverse auteurs, Avant-garde in Nederland, Tielt, 1970, 42pp.geïll., in tijdschrift "Vlaanderen" Nr.115 (Jg.19, nov.1970), 12,5 Euro.
  735. Diverse auteurs, Beeldende kunst in en om Waregem, 1972, 231pp.met buitentekstills.in kleur en zwart/wit, 30cm., linnen band met stofwikkel, tweede uitgave met toevoeging van Franse teksten, beperkte en genummerde uitgave van 1000 exemplaren: no. 803/1000, goede staat, 37 Euro.
  736. Diverse auteurs, Beeldhouwer Valery Stuyver, Brussel, 1960, [12]pp. + 20 buitentekstplaten, 23cm., geïll.omslag, tentoonstellingscatalogus (Brussel, Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, 19 februari - 20 maart 1960), goede staat, [teksten in Frans, Nederlands, Engels en Duits], S71997, 14 Euro.
  737. Diverse auteurs, Bidden met de beitel (Vlaamse kerkelijke beeldhouwkunst), 39pp.geïll., themanummer in tijdschrift "Vlaanderen" Nr.180 (Jg.30, jan./febr.1981), 11,5 Euro.
  738. Diverse auteurs, Blijft kunst kunst ?, Tielt, 1970, 41pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.111 (Jg.19, maart/april 1970), 10 Euro.
  739. Diverse auteurs, Bouts-nummer, Leuven, Vrienden Stedelijk Museum, 1976, 394pp.met ills., genummerde oplage: nr.358/2000, in de reeks "Arca Lovaniensis artes atque historiae reserans documenta" jaarboek nr.4 (1975), bevat 16 bijdragen, 30 Euro.
  740. Diverse auteurs, Broeder Emiel (Retrospectieve in de galerij "Pro Arte" te Gent, 22 okt.-11 nov.19711), Schaarbeek, 1971, 54pp.met enige ills., 28cm., stofwikkel, 23 Euro.
  741. Diverse auteurs, Bruegel - de schilder en zijn wereld, Brussel, Laconti, 1969, 114pp.(geïll.), publicatie t.g.v. de herdenkingstentoonstelling in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België te Brussel t.g.v.de 400 verjaardag van het overlijden van Pieter Bruegel de Oude, 12,5 Euro.
  742. Diverse auteurs, Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond (C.V.K.V.) - Jaarboek 1973, Tielt, 1973, 57pp., geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.137 (Jg.22, dec.1973), 10 Euro.
  743. Diverse auteurs, Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond (C.V.K.V.) - Jaarboek 1971, Tielt, 1971, 44pp.geïll., themanummer van Tijdschrift "Vlaanderen" Nr.123 (Jg.20, dec.1971), 10 Euro.
  744. Diverse auteurs, Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond (C.V.K.V.) - Jaarboek 1972, Tielt, 1972, 45pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.130 (Jg.21, dec.1972), 10 Euro.
  745. Diverse auteurs, Circus en kunst, Tielt, 1974, 38pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.142 (Jg.23, sept./okt.1974), 10 Euro.
  746. Diverse auteurs, Constant Permeke, Tielt, 1986, pp.281-326, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.213 (pp.281-344, Jg.35 Nr.5, nov.-dec.1986), 10 Euro.
  747. Diverse auteurs, De bijbel in de kunst, 40pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.110 Jg.19, jan.-febr.1970, 10 Euro.
  748. Diverse auteurs, De boekillustratie ten tijde van de Moretussen, Antwerpen, 1996, 208pp.geïll. (waarvan 16pp. kleurenills.), 28cm., mooie staat, "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" nr.36 (n.a.v. gelijknamige tentoonstelling in Antwerpen Museum Plantin-Moretus 19 okt.1996-17 jan.1997), 24 Euro.
  749. Diverse auteurs, De christelijke kunstenaar in een veranderende wereld, Tielt, 1976, pp.321-358, geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.155 (Jg.25, nov./dec.1976, pp.321-392), 10 Euro.
  750. Diverse auteurs, De fontein, Tielt, 1988, pp.1-54, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.219 (pp.1-80, Jg.37 Nr.1, jan.-febr.1988), 12 Euro.
  751. Diverse auteurs, De Franse kunst sedert 1950, pp.319-363 geïll., Themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.101 sept.-okt.1968, 10 Euro.
  752. Diverse auteurs, De Gulden Passer (driemaandelijksch bulletijn van de vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen) 26e jaargang 1948 nrs.3-4, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1948, pp.237-298, mooie staat, [vnl.: PLANCKE R.L., Middeleeuwse inventarissen van Belgische kloosters pp.237-252 & DERMUL A., Vorsterman's Nieuw testament van Juli 1528 pp.253-261 & NAUWELAERTS, De methodiek van het latijnse onderwijs in de 16e eeuw pp.262-276], 17 Euro.
  753. Diverse auteurs, De Gulden Passer (driemaandelijksch bulletijn van de vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen) Nieuwe reeks 18e jaargang 1940, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1940, 206pp.+ 11pp.buitentekstills., wat roest, mooie staat, [o.a. AXTERS Stephanus, De 'petia' en de tekstkritiek, pp.1-18 & BOUCHERY H.F., Aanteekeningen betreffende Christoffel Plantin's houding op godsdienstig en politiek gebied, pp.87-142], 25 Euro.
  754. Diverse auteurs, De Gulden Passer (driemaandelijksch bulletijn van de vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen) Nieuwe reeks 21e jaargang 1943 nrs.1-2, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1943, pp.1-224, mooie staat, [o.a.: SCHAUWERS Franz, De Incunabeltijd dln.2-3 pp.1-28 & DERMUL am., Aanvullingen en verbeteringen op de 'Bibliographie betreffende de Antwerpsche Drukkers' pp.119-150 & SCHMOOK G., Diverse ende simpele Kapittelen over de Materiën des Boecs pp.151-200, ...], 25 Euro.
  755. Diverse auteurs, De hemel op aarde - Vlaamse devotieprenten uit de 17e en 18e eeuw, pp.137-234, geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Jg.41 Nr.3 mei-juni 1992 (pp.137-256), mooie staat, 25 Euro.
  756. Diverse auteurs, De kunstschatten van de commissies van Openbare Onderstand in West-Vlaanderen, Tielt, 1963, pp.131-174, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "West-Vlaanderen" nr.69 (pp.131-194, Jg.12), 12 Euro.
  757. Diverse auteurs, De meubelkunst, Tielt, 1978, pp.1-37 geïll., themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" Nr.162, Jg.27, jan.-febr.1978 (72pp.), 10 Euro.
  758. Diverse auteurs, De mode in Rubens' tijd, Antwerpen, 1977, 124pp.+ 63 illustraties buitentekst, 24cm., catalogus van tentoonstelling in Het Sterckshof Deurne 25 juni-18 sept.1977, 16 Euro.
  759. Diverse auteurs, De naïeve kunst, Tielt, 1973, 37pp.geïll., themanummer van Tijdschrift "Vlaanderen" Nr.132 (Jg.22, maart/april 1973), 10 Euro.
  760. Diverse auteurs, De publiciteit in haar esthetische vorm, 44pp.geïll., themanummer van Tijdschrift "Vlaanderen" Nr.95 (jrg.16, sept./okt.1967), 10 Euro.
  761. Diverse auteurs, De Schelde in de schilderkunst, Tielt, 1985, pp.265-296, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.208 (pp.265-320, Jg.34 nr.5), 10 Euro.
  762. Diverse auteurs, De spotprentkunst in Vlaanderen, Tielt, 1979, pp.217-244, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.171 (pp.217-280, Jg.28), 13 Euro.
  763. Diverse auteurs, De stad van morgen - I, Tielt, 1969, pp.69-116, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.104 (pp.69-136, Jg.18, maart-april 1969), 10 Euro.
  764. Diverse auteurs, De stad van morgen, pp.69-136 geïll., theamnummer van het tijdschrift "Vlaanderen" Nr.104, Jg.18 (1969), 9 Euro.
  765. Diverse auteurs, De trap, pp.81-126 geïll., themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" Nr.199, Jg.33 (1984), 10 Euro.
  766. Diverse auteurs, De Vlaamse houtsnijkunst, Tielt, 1963, pp.367-411, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.72 (pp.367-438, Jg.12), 15 Euro.
  767. Diverse auteurs, De Vlaamse missionaris en de kunst, Tielt, 1990, 39pp., geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.229 (80pp., Jg.39 nr.1, jan.-febr.1990), 10 Euro.
  768. Diverse auteurs, Drie Britse dames: Ethel Smyth, Virginia Woolf, Barbara Hepworth, Tielt, 2000, pp.305-332, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.283 (pp.305-368, Jg.49 Nr.5, nov.-dec.2000), 10 Euro.
  769. DIVERSE AUTEURS, Een priester van onzen tijd : Z.E.H. August Nobels 1884-1938, Gent, Gouwsekretariaat K.S.A., 1938, 206pp.+ 32pp.buitentekstills., stofwikkel (met wat gebruiksslijtage), 17 Euro.
  770. Diverse auteurs, Een woordeloos gebed voor nu en later - hulde aan P.G.Buckinx en F.De Boeck, 96pp.geïll., in tijdschrift "'t Kofschip", 1978 (Jg.6 Nr.1/2), 10 Euro.
  771. Diverse auteurs, Egypte onomwonden - Egyptische oudheden van het museum Vleeshuis, Antwerpen, Stad Antwerpen/ Snoeck-Ducaju, 1995, 279pp.rijkelijk in zw/w en kleur, zwartlinnen band met stofwikkel, 31cm., mooie staat, 25 Euro.
  772. Diverse auteurs, Epifanie. Actuele kunst en religie, Antwerpen, Halewijn, 2000, 192pp.met binnen- en buitentekstills.in kleur en zw./w., 23cm., catalogus van de gelijknamige tentoonstelling (Abdij van 't park, Heverlee, 21 okt 2000 - 07 jan 2001), mooie staat, 20 Euro.
  773. Diverse auteurs, Felix De Boeck 80, Bruxelles-Brussel, Libro-Sciences, 1977, [22] pp.tekst + [73] pp.illustraties (foto's uit het leven van de kunstenaar), 32cm., gecart., [tweetalig: Nederlands-Français], 40 Euro.
  774. Diverse auteurs, Felix De Boeck, Tielt, 1973, 46pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.135 (Jg.22, sept./okt.1973), 14 Euro.
  775. DIVERSE AUTEURS, Film, de 10de muze, Antwerpen, Plantyn, 1964, 277pp.rijkelijk geïll., 10 Euro.
  776. Diverse auteurs, Fotografie als kunst, Tielt, 1964, pp.165-208, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.75 (pp.165-228, Jg.13), 12 Euro.
  777. Diverse auteurs, Geldeconomie en kunst, Tielt, 1976, pp.65-93, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.151 (pp.65-128, Jg.25), 10 Euro.
  778. Diverse auteurs, Gentsche bijdragen tot de kunstgeschiedenis. Deel IX (1943), Antwerpen, De Sikkel, 1943, 284pp.rijkelijk geïll., 26cm., gecart.band, 60 Euro.
  779. Diverse auteurs, Gentse bijdragen tot de kunstgeschiedenis. Deel XI (1945-1948), Antwerpen, De Sikkel, 1949, 212pp.geïll., 26cm., gecart.band [bevat o.m. DHANENS E., Jan van Roome alias van Brussel, schilder, pp.41-146 & DE MAEYER Marcel, Rubens' terugkeer uit Italië naar Antwerpen, pp.147-165], 60 Euro.
  780. Diverse auteurs, Gids voor de kunst in België (Bouwkunst, beeldhouwkunst, schilderkunst, prentkunst, toegapste kunst), Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1963, 243pp. + 152 buitentekstill., 10 Euro.
  781. Diverse auteurs, Goddelijk geschilderd - honderd meesterwerken van museum Catharijneconvent, Zwolle/ Utrecht, Waanders/ Museum Catharijneconvent, 2003, 280pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w., linnen band met goudopdruk, geïll.stofwikkel, 28cm., mooie staat, 25 Euro.
  782. Diverse auteurs, Goud, Amerongen, Gaade, 1976, 278pp.rijkelijk geïll.in kleur & zw/w, linnen band met stofwikkel, mooie staat, 40 Euro.
  783. Diverse auteurs, Goya [in de serie: Genie en wereld], Hasselt, Heideland-Orbis, 1972, 302pp.geïll.in kleur & zw/w, simili-lederen band, mooie staat, 20 Euro.
  784. Diverse auteurs, Gustaaf en Karel Van de Woestijne, Tielt, 1972, pp.65-112, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.125 (pp.65-136, Jg.21), rug licht hersteld, 12 Euro.
  785. Diverse auteurs, Handelingen van het genootschap voor geschiedenis gesticht onder de benaming 'Société d'émulation' te Brugge. Deel 95: Jaar 1958 afl.1-2, Brugge, De Tempel, 1958, 96pp.+ buitentekstills., [bevat o.m.: DECLERCK P., Bisschop Walter van Marvis en de eerste Minderbroederkloosters in het bisdom Doornik pp.5-24 & GYSELEN G., Schilderijen uit het patrimonium van het "Brugsche Vrije" in het Gerechtshof te Brugge, pp.25-58], 15 Euro.
  786. Diverse auteurs, Hasselts zilver, Hasselt, Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof [publicatie N 22], tentoonstellingscatalogus 10 aug.-20 okt.1996, 287pp.geïll., mooie staat, 40 Euro.
  787. Diverse auteurs, Hedendaagse religieuze kunst in Vlaanderen (t.g.v. de gelijknamige tentoonstelling te Hasselt, Provinciaal Begijnhof, 17aug.-9 sept.1968), Tielt, 1968, 62pp.geïll., themanummer van Tijdschrift "Vlaanderen" aug.1968, in-4, 10 Euro.
  788. Diverse auteurs, Herinneringen - Veertig Vlamingen en hun geliefkoosd kunstwerk, Antwerpen, OKV, 2003, 95pp.rijkelijk geïll., roodlinnen band, geïll.stofwikkel, 24cm., mooie staat, 20 Euro.
  789. Diverse auteurs, Het Gulden Vlies. Vijf eeuwen kunst en geschiedenis, Brugge, Stad Brugge, 1962, 347pp.geïll.in kleur en zw./w., 25cm., catalogus van de gelijknamige tentoonstelling (Stedelijk Museum voor Schone Kunsten, Groeningemuseum, Brugge, 14 juli - 30 september 1962), [met inbegrip van twee bijgevoegde artikels: DOGAER G., Nog de orde van het Gulden Vlies in middelnederlandse teksten, overdruk uit "Biekorf - Westvlaams Archief", 1963, nr.6, 2pp. & Le miroir de Lordre du Thoison Dor. Oeuvre inédite de Pierre Pyon, pp.11-28 + ill.], 20 Euro.
  790. Diverse auteurs, Het huis van P.P. Rubens - periodisch bulletin nr.1 juli 1938, Antwerpen, Comité der Antwerpsche Propagandawerken, 1938, 45pp.geïll., stempeltje, 15 Euro.
  791. Diverse auteurs, Het huis van P.P. Rubens - periodisch bulletin nrs.1 & 2 (juli & oktober 1938) [2 volumes], Antwerpen, Comité der Antwerpsche Propagandawerken, 1938, 2 delen: samen 90pp.geïll., 27cm., 30 Euro.
  792. Diverse auteurs, Het kerkelijk kunstbezit van de Sint-Trudoparochie te Opitter [Tentoonstellingscatalogus Opitter 1975], Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor Schone Kunst, 1975, 40pp.waarvan 11pp.ills., in-4, in de reeks "Kunst & oudheden in Limburg" nr.6, 10 Euro.
  793. Diverse auteurs, Het kind in onze kunst van 1800 tot heden, Brussel, ASLK, 1983, 304pp.geïll., 21cm., Catalogus van tentoonstelling (Brussel, ASLK, 18 nov.1983 - 5 febr.1984), geïll.omslag, lichte slijtage, goede staat, 23 Euro.
  794. Diverse auteurs, Het masker (alle volken, alle tijden) - Le Masque (de tous peuples, de tous temps) - The Mask (All peoples, all times) - Die Maske (Alle Völker, Alle Zeiten), Antwerpen, Ontwikkeling, 1956, Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 72pp.+ 57pp.zw./w.ill., 16 sept.-15 nov. 1956, [viertalig/quadrilingual: Nederlands-Français-English-deutsch], [ Tentoonstellingscatalogus, Exhibition catalogue, catalogue d'exposition], pour la plupart sur l'Afrique, 20 Euro.
  795. Diverse auteurs, Het paard in literatuur en beeldende kunst, Tielt, 1982, 31pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.187 (Jg.31 maart/april 1982), 10 Euro.
  796. Diverse auteurs, Het postmodernisme in de Vlaamse kunst, Tielt, 1995, pp.321-370, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.258 (pp.321-400, Jg.44 nr.5), 13 Euro.
  797. Diverse auteurs, Het Vlaamsche Kerstboek 1933, Brussel, Ons Volk Ontwaakt, 1933, 112pp.geïll.door Eugeen Hermans + buitentekstills., Kerstnummer 1933 van "Ons Volk Ontwaakt", stempeltje, 29cm., goede staat, 25 Euro.
  798. Diverse auteurs, Het Vlaamsche Kerstboek 193O - Kerstnummer van Ons Volk Ontwaakt, Brussel, Ons Volk Ontwaakt, 1930, 110pp.geïll. + buitentekstills., Kerstnummer 1930 van "Ons Volk Ontwaakt", stempeltje, 30cm., goede staat, 25 Euro.
  799. Diverse auteurs, Hofkunst van de Sassanieden. Het Perzische rijk tussen Rome en China [224-642], Brussel, Gemeentekrediet, 1993, 310pp.rijkelijk geïll.in kleur, 30cm., catalogus van de gelijknamige tentoonstelling (Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, Brussel, 12 februari-25 april 1993), geïll.omslag, goede staat, X71344, 35 Euro.
  800. Diverse auteurs, Ikonen in de Begijnhofkerk te Sint-Truiden ; een ontmoeting tussen oosterse en westerse christenheid (Tentoonstellingscatalogus Provinciaal Museum voor Religieuze Kunst Begijnhof Sint-Truiden 17-1 tot 15-2 1981, Sint-Truiden, 1981, 138pp.(waarvan 20pp.ills.), 23cm., mooie staat, 18 Euro.
  801. Diverse auteurs, In memoriam Jozef Storme - Aspecten van het naoorlogse Cultuur- en kunstbeleid van de provincie West-Vlaanderen, Tielt, 1982, 72pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.189 (juli-augustus 1982), 12,5 Euro.
  802. Diverse auteurs, In memoriam prof.dr. A.H. Cornette, Antwerpen, De Sikkel, 1947, 128pp.+ enkele ills.buitentekst, 22cm., genummerd exemplaar: nr.33/500, 20 Euro.
  803. Diverse auteurs, India [over kunst en cultuur], Tielt, 1967, 53pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.94 (Jg.16, juli/aug. 1967), 10 Euro.
  804. DIVERSE AUTEURS, Interferentie van fotografie en plastische kunst, Tielt, 1981, pp.235-272, geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.184 (jg.30, sept.okt.1981, pp.235-298), 10 Euro.
  805. Diverse auteurs, Invloed van wetenschap en technologie op de aktuele kunst, Tielt, 1974, 44pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.140 (Jg.23, mei/juni 1974), 10 Euro.
  806. Diverse auteurs, Is de hedendaagse kunst ziek ?, Tielt, 1969, 49pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.108 (Jg.18, nov./dec.1969), 10 Euro.
  807. Diverse auteurs, Jan Dijker vijftig jaar monumentaal, Eindhoven, Kempen uitgevers, 1993, 96pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur, geïll.gecart.band, 28cm., 25 Euro.
  808. Diverse auteurs, Jong, actueel, beeldend, Tielt, 1987, pp.65-103, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.215 (pp.65-128, Jg.36 Nr.2, maart-april 1987), 10 Euro.
  809. Diverse auteurs, Kaleidoscoop - Felix de Boeckprijs 1972, Tielt, 1972, 40pp., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.124 (Jg.21, jan.1972), 10 Euro.
  810. Diverse auteurs, Kerkbouw in Vlaanderen nu, pp.271-327 geïll., themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" nr.121, sept.okt.1971, [pp.271-366], 10 Euro.
  811. Diverse auteurs, Kunst der Hethieten, Utrecht, s.d. [+/- 1961-1962], 46pp.met kaart, 21cm., (Centraal Museum, Utrecht, 22 december 1961 - 4 maart 1962), X72034, 15 Euro.
  812. Diverse auteurs, Kunst en computer, Tielt, 1992, pp.257-304, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.242 (pp.257-336, Jg.41 Nr.4, sept.-okt.1992), 10 Euro.
  813. Diverse auteurs, Kunst en Geld, 38pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.151 (Jg.25, maart/april 1976), 10 Euro.
  814. Diverse auteurs, Kunst en onderwijs, Tielt, 1965, pp.375-423, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.84 (pp.375-442, Jg.14), 10 Euro.
  815. Diverse auteurs, Kunst en religie : aspecten van de religieuze beleving in de Vlaamse kunst 1900-1975 (t.g.v. de gelijknamige tentoonstelling te Hasselt, prov.Begijnhof 7-31 aug.1975), 46pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.146 (Jg.24, mei/juni 1975), 10 Euro.
  816. Diverse auteurs, Kunst en wetenschap, Tielt, 1964, pp.101-139, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.74 (pp.101-164, Jg.13), 10 Euro.
  817. Diverse auteurs, Kunst of kunstverval, Antwerpen, Soethoudt, 1971, 43pp., 19cm., 15 Euro.
  818. Diverse auteurs, Kunstenaars en kunstcritici over Crans, s.l., s.d., 18pp.(gestencild), 6,5 Euro.
  819. Diverse auteurs, Kunstenaars tegenover de menselijke nood, Tielt, 1965, 43pp.geïll., themanummer van tijdschrift "West-Vlaanderen" Nr.80 (Jg.14, maart/april 1965), 10 Euro.
  820. Diverse auteurs, Kunstenaars van heden - deel 10 ; Hubert Malfait, Staf Van Elzen, Gustaaf Van Steenwegen, Luc De Decker, Karel-Jan Van Den Heuvel, Marie-Louise Grouwet-Vervliet, Paul Rogghe, Theo Humblet, Mil Crabbe, Willy Duyn, Antwerpen, Artiestenfonds, 1964, 155pp.met buitentekstills., 21cm., stempeltje, goede staat, 23 Euro.
  821. Diverse auteurs, Kunstenaars van heden - deel 6 ; Broder Emiel, Albert Poels, Miel Kersten, Victor Stuyvaert, Jules De Sutter, Jozef Tysmans, Maurits Van Saene, Jef Stuyven, Maurice Haccuria, Omer Van Puyvelde, Antwerpen, Artiestenfonds, 1961, 169pp.met buitentekstills., 21cm., stempeltje, omslag licht verkleurd, goede staat, 23 Euro.
  822. Diverse auteurs, Kunstenaars van heden - deel 7 ; Beatrix Van Den Broucke, Jaak Gorus, Frans Van Giel, Jozef Schellekens, Fritz Francken, Germain Janssens, Leo Pringels, Paul Hermans, Hans Melen, Antwerpen, Artiestenfonds, 1961, 139pp.met buitentekstills., 21cm., stempeltje, goede staat, 23 Euro.
  823. Diverse auteurs, Kunstenaars van heden - deel 9 ; Leon Devos, Germaine Brus, Mon Van Genechten, Koos Van der Kaaij, Libera Carlier, Ignace Kennis, Mary Prijot, Paul Smolders, Jan De Clercq, Gilbert Van Hool, Antwerpen, Artiestenfonds, 1963, 153pp.met buitentekstills., 21cm., 23 Euro.
  824. Diverse auteurs, Kunstschatten uit de St.-Servaas. Heiligdomsvaart jaar 1976, Maastricht, 1976, [12]pp. + 144 ills., 30cm., linnen band, stofwikkel (multilingual: introduction in Dutch, French, English and German), 20 Euro.
  825. Diverse auteurs, Levende Vlaamse kunst in het buitenland, Tielt, 1974, 40pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.141 (Jg.23, juli/aug.1974), 10 Euro.
  826. Diverse auteurs, Limburg's jaarboek, jg.11 (volledig in 4 afleveringen), Sittard, Limburg - Provinciaal genootschap voor geschiedkundige wetenschappen, taal en kunst, 243pp.geïll.en met uitvouwbare genealogische plaat, 22cm., stempeltje op titelblad, gecart.band met linnen rug, titel in goudopdruk, [bevat o.a. ROMEN K., Opkomst en ontwikkeling der drukkunst in de stad Roermond, pp.10-64], 50 Euro.
  827. Diverse auteurs, Lode Bosmans, Antwerpen, Artiestenfonds, 1970, 106pp.+ 16pp.buitentekstills.(waarvan 2 in kleur), gecart.band met stofwikkel, 20 Euro.
  828. Diverse auteurs, Luister van Spanje en de Belgische steden 1500-1700 [2 volumes] Europalia 85 Espana, Brussel, Gemeentekrediet, 1985, Volledig in 2 delen: 696pp.rijkelijk geïll., in-4, Catalogus van Europalia Espana-tentoonstelling Brussel Paleis voor Schone Kunsten 25 sept.-22 dec.1985, mooie staat, 30 Euro.
  829. Diverse auteurs, Maskers, 34pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.177 (Jg.29 juli/aug.1980), 10 Euro.
  830. Diverse auteurs, Metaalkunst in Vlaanderen, Tielt, 1978, 44pp.geïll., themanummer van Tijdschrift "Vlaanderen" Nr.167 (Jg.27, nov.-dec. 1978), 15 Euro.
  831. Diverse auteurs, Mijlpalen in de geschiedenis van de West-Europese schilderkunst, Tielt, 1966, 48pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.86 (Jg.15, maart/april 1966), 10 Euro.
  832. Diverse auteurs, Miscellanea Jozef Duverger. Bijdragen tot de kunstgeschiedenis der Nederlanden [2 vols.], Gent, Vereniging voor de geschiedenis der textielkunsten, 1968, volledig in 2 vols.: 929pp.met ills.en uitvouwbare stamboom, 25cm., linnen band met goudopdruk, roestvlekjes op bovenste bladsneden, goede staat, met bijdragen in verschillende talen, S72056, 45 Euro.
  833. Diverse auteurs, Miscellanea Jozef Duverger. Bijdragen tot de kunstgeschiedenis der Nederlanden [2 vols.], Gent, Vereniging voor de geschiedenis der textielkunsten, 1968, volledig in 2 vols.: 929pp.met ills.en uitvouwbare stamboom, 25cm., linnen band met goudopdruk, mooie staat, met bijdragen in verschillende talen, 60 Euro.
  834. Diverse auteurs, Monumentenzorg, 46pp.geïll., themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" Nr.88, Jg. (1966), 9 Euro.
  835. Diverse auteurs, Mooie dingen - over de esthetica van het object, Amsterdam, Boom Meppel, 1993, 164pp.geïll., 10 Euro.
  836. DIVERSE AUTEURS, Muziek muzeaal [over de relatie van muziek met theater, architectuur, kunst, poëzie], 41pp.geïll., themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" nr.205 jg.34 maart-april 1985 (pp.73-136), 10 Euro.
  837. Diverse auteurs, Muziek op de planken, Tielt, 2003, pp.217-254, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.297 (pp.217-264, Jg.52, sept.2003), 10 Euro.
  838. Diverse auteurs, Na de beeldenstorm : herleving van de gewijde kunst ?, 40pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.173 (Jg.28, nov./dec.1979), 10 Euro.
  839. Diverse auteurs, naar een revival van de figuratieve kunst ?, Tielt, 1963, pp.55-106, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.68 (pp.55-130, Jg.12), 10 Euro.
  840. Diverse auteurs, Nederlands Toneel Gent ; 4de lustrumboek 1980-'85, Gent, Nederlands Toneel Gent 1986, 467pp.geïll., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 22,5 Euro.
  841. Diverse auteurs, Nederlands Toneel Gent ; tweede lustrumboek 1970-'75, Gent, 1976, 324pp.geïll., linnen band, mooie staat, 20 Euro.
  842. Diverse auteurs, Nieuw Vlaams Tijdschrift Jrg.35/3 : Themanummer "Kunst in de jaren 70 : Neoromantiek & -subjectiviteit, Retro, Postmodernisme & -avantgarde", Liezele-Puurs, Nieuw Vlaams Tijdschrift 1982 met zw/w ill., pp.357-507 (geïll.), 12,5 Euro.
  843. Diverse auteurs, Nostalgie contra nieuwe esthetica ?, Tielt, 1977, 57pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.161 (jrg.26, nov./dec.1977, pp.317-404), 10 Euro.
  844. Diverse auteurs, Oostenrijk [over Kunst en cultuur], 45pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.217 (Jg.36, sept./okt.1987), 10 Euro.
  845. Diverse auteurs, Oostenrijk, Tielt, 1987, pp.193-237, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.217 (pp.193-272, Jg.36 Nr.4, sept.-okt.1987), 10 Euro.
  846. Diverse auteurs, Outsiderkunst. Meesters in de marge, Tielt, 2002, pp.201-237, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr. (pp.201-264, Jg.51 speciale editie, dec.2002), 13 Euro.
  847. Diverse auteurs, Parallellen 20/50 - Vlaamse schilderkunst, Tielt, 1971, 54pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.120 (Jg.20, juli/aug.1971), 10 Euro.
  848. Diverse auteurs, Philippe Lebeau, Paris, Richard de Guilbert, s.d., [60] pp.rijkelijk geïll., zwartlinnen band met goudopdruk, 28cm., 27 Euro.
  849. Diverse auteurs, Picasso [in de reeks: Genie en wereld], Hasselt, Heideland-Orbis, 1977, 296pp.met 286 ills.in kleur & zw/w, simili-lederen band, mooie staat, 20 Euro.
  850. Diverse auteurs, Picasso [in de serie: Genie en wereld), Amsterdam, Kosmos 1977, 296pp. met 285 ills., 22,5 Euro.
  851. Diverse auteurs, Pierre Cox, Hasselt, Concentra, 1984, 184pp.rijkelijk geïll., in-4, linnen band, originele geïll.stofwikkel (enkele kleine scheurtjes in stofwikkel), goede staat, [kunstmonografie over deze Hasseltse kunstenaar], 40 Euro.
  852. DIVERSE AUTEURS, Pieter Bruegel de Oude ; leven en werken, chronologisch overzicht, 48pp.geïll., themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" Nr.103 Jg.18, jan./febr.1969, 11,5 Euro.
  853. Diverse auteurs, Pleidooi voor het métier in de plastische kunst, Tielt, 1983, 36pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.192 (Jg.32, jan./febr.1983), 10 Euro.
  854. Diverse auteurs, Postzegelontwerp ; artistieke verbeelding ?, Tielt, 1988, pp.209-249, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.222 (pp.209-296, Jg.37 nr.4), 10 Euro.
  855. Diverse auteurs, Project Rony Heirman, Tielt, 2001, [56] pp.met portretten van Vlaamse kunstenaars en schrijvers, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.287 (Jg.50 nr.4), 17 Euro.
  856. Diverse auteurs, Protestkunst, Tielt, 1967, 50pp.geïll., themanummer in tijdschrift "Vlaanderen" Nr.96 (Jg.16, nov./dec.1967), 10 Euro.
  857. Diverse auteurs, Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Tome / Deel 129 (1993) [Jaarboek van Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap], s.l., 1993, 433pp.geïll., 24cm., in de reeks "Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg / Jaarboek van Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap" deel 129, goede staat, [bevat bijdragen in het Nederlands, o.m.: WESTERVELD Peter D., Het devolutierecht in het Overkwartier van Gelder. Een studie aan de hand van het Gelderse Land- en Stadsrecht (1620) en enkele achttiende-eeuwse rechtsgeleerde adviezen, pp.67-156 & EVERS Ingrid M.H., Drie vergeten Maastrichtse schilders: François Hermans (1745-1804), Louis Hermans (1750-1834) en Guillaume Henri Franquinet (1784-1854), pp.157-194], N72588, 23 Euro.
  858. Diverse auteurs, Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Tome / Deel 132 (1996) [Jaarboek van Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap], s.l., 1993, 353pp.geïll., 24cm., in de reeks "Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg / Jaarboek van Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap" deel 132, mooie staat, [bevat bijdragen in het Nederlands, o.m.: DRINT Adrie, Stilte en lofzang. Joodse begraafplaatsen en grafstenen in Limburg, pp.93-198 & VAN RUYVEN-ZEMAN Zsuzsanna, De Firma Nicolas te Roermond. Glasschilderkunst uit de negentiende en vroeg-twintigste eeuw, pp.199-273], N72589, 23 Euro.
  859. Diverse auteurs, Quaderno Italiano, Tielt, 1986, pp.65-114, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.210 (pp.65-144, Jg.35 Nr.2, maart-april 1986), 10 Euro.
  860. Diverse auteurs, Regards sur l'art contemporain, Bruxelles, Les Presses de Belgique, 1945, 132pp., 11,5 Euro.
  861. Diverse auteurs, Rembrandt [in de serie: Genie en wereld], Hasselt, Heideland, 1967, 296pp.geïll.in kleur & zw/w, simili-lederen band, mooie staat, 20 Euro.
  862. Diverse auteurs, Rijn en Maas, kunst en cultuur 800-1400, Keulen/ Brussel, 1972, 431pp.rijkelijk geïll., 30cm., geïll.omslag, [Catalogus van tentoonstelling: Kunsthalle te Keulen 14/05-23/07 1972 & Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis te Brussel 15 sept.-31 okt.1072], 27 Euro.
  863. Diverse auteurs, Rubens in de Vlaamse kerken, Tielt, 1977, pp.1-38, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.156 (pp.1-64, Jg.26), 15 Euro.
  864. Diverse auteurs, Rubensjaar 1977 - herinneringsalbum, Antwerpen, 1978, 230pp.rijkelijk geïll., 31cm., Extra nummer van tijdschrift "Antwerpen", 27 Euro.
  865. Diverse auteurs, Sabam 50 - Een halve eeuw kunst in België [tweetalig N./Fr.], Brussel, Sabam, 1973, 315pp.geïll., 20 Euro.
  866. Diverse auteurs, Schatten voor Brugge - Stedelijke musea Brugge Aanwinsten 1966-1972 (Groeningemuseum 9 juni-1 oktober 1972), Brugge, 1972, 158pp.rijkelijk geïll., 15 Euro.
  867. Diverse auteurs, Schoolproject "Torens van Vlaanderen", Tielt, 1980, pp.73-97 geïll., themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" Nr.175 (pp.73-136), 10 Euro.
  868. Diverse auteurs, Sint-Trudo's Erf - Religieuze kunst uit het kerkelijk gebied van de abdij Sint-Truiden (tentoonstellingscatalogus), Sint-Truiden, Klein-Seminarie, 19 sept.-4 okt.1970, 163pp.+ 29 buitentekstill., 20 Euro.
  869. Diverse auteurs, Spel en devotie. Techniek in volks- en devotieprenten, Brussel, Oud Begijnhof, s.d. (1998), 31pp.met ills., 27cm., [Tentoonstellingsgids, okt.1998 - jan.1999, Oud Begijnhof, Gemeentemuseum van Anderlecht), 17 Euro.
  870. DIVERSE AUTEURS, Staf Van Elzen, Antwerpen, Artiestenfonds, 1967, 111pp.+ 13pp.buitentekstills., gecart.band met stofwikkel, 22,5 Euro.
  871. Diverse auteurs, Stille getuigen 1914-1918 Kunst en geestesleven in de frontstreek, Brugge, 1964, 185pp.+ frontispice & 60 ills.buitentekst, catalogus van gelijknamige tentoonstelling Brugge prov.West-Vlaandeen 1964, 24 Euro.
  872. Diverse auteurs, Stof uit de kist - De middeleeuwse textielschat uit de abdij van St.-Truiden, Leuven, Peeters, 1991, xii + 406pp.geïll., 24cm., mooie staat, [Catalogus van de gelijknamige tentoonstelling, Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor Religieuze Kunst, 1991], 30 Euro.
  873. Diverse auteurs, Symbiose der Kunsten, Tielt, 1972, 44pp.geïll., themanumer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.128 (Jg.21, sept./okt.1972), 10 Euro.
  874. Diverse auteurs, Tentoonstellingscatalogus " Europees Humanisme " (Brussel, Paleis voor Schone kunsten, 15.12.1954-28.2.1955), Brussel, Ed. de la Connaissance 1955, 328pp.met 142 buitentekstills., 18,5 Euro.
  875. Diverse auteurs, Textielkunst, Tielt, 1983, pp.193-234, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.195 (pp.193-256, Jg.32), 12 Euro.
  876. Diverse auteurs, Théodore Schaepkens 1810 (Maastricht) - 1883 (Sint-Joost-ten-Node) [tentoonstellingscatalogus], Maastricht, Stichting Historische Reeks Maastricht [Publ.Nr.14] 1990, 144pp.rijkelijk geïll., 15 Euro.
  877. DIVERSE AUTEURS, Tijdschrift Brabant (1980, nrs.2-3) themanummer : 150 Onafhankelijkheid België 1830-1980, Brussel, Toeristische Federatie van Brabant, 1980, 128pp.rijkelijk geïll., 12,5 Euro.
  878. Diverse auteurs, Tongeren Basiliek O.-L.-Vrouw Geboorte. I: Textiel van de vroege middeleeuwen tot het Concilie van Trente, Leuven, Peeters, 1988, 266pp.geïll., 24cm., mooie staat, 25 Euro.
  879. Diverse auteurs, Triomf van de barok [Catalogus Europalia Portugal 1991], Brussel, 1991, 520pp.rijkelijk geïll., in-4, catalogus van gelijknamige tentoonstelling (Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 19 sept.-29 dec.1991), 30 Euro.
  880. Diverse auteurs, Tsjechoslowakije [over kunst en cultuur], Tielt, 1970, 40pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.113 Jg.19 juli-aug.1970, 10 Euro.
  881. Diverse auteurs, Van Bruegel tot Rubens - De Antwerpse schilderschool 1550-1650, Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 1992, 335pp.rijkelijk geïll., 31cm., geïll.omslag, [Tentoonstellingscatalogus], 30 Euro.
  882. Diverse auteurs, Van Gogh [in de reeks: Genie en wereld], Hasselt, Heideland-Orbis, 1974, 284pp.met 274 ills.in kleur & zw/w, simili-lederen band, mooie staat, 20 Euro.
  883. Diverse auteurs, Victor Servranckx, Tielt, 1974, 39pp.geïll., themanummer van Tijdschrift "Vlaanderen" Nr.139 (Jg.23 maart/april 1974), 10 Euro.
  884. Diverse auteurs, Videokunst, Tielt, 1985, pp.1-36, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.204 (pp.1-72, Jg.34 nr.1), 10 Euro.
  885. Diverse auteurs, Vijf Europese kathedralen, Tielt, 1984, 55pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.198, Jg.33, 10 Euro.
  886. Diverse auteurs, Vlaamse kunstenaars in het buitenland, Tielt, 1968, 54pp.geïll., themanummer van Tijdschrift "Vlaanderen" Nr.97 (Jg.17, jan./febr.1968), 10 Euro.
  887. Diverse auteurs, Vlaamse neogotiek in Europees perspectief, 42pp.geïll., themanummer van het tijdschrift "Vlaanderen" Nr.174, Jg.29 (1980), 10 Euro.
  888. Diverse auteurs, Vlaamse Symbolisten, 48pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.199 (Jg.17, mei/juni 1968), 10 Euro.
  889. Diverse auteurs, Vormgeving in Vlaanderen - Aspecten van meubeldesign, Tielt, 2001, pp.1-40, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.284 (pp.1-64, Jg.50 nr.1, jan.-febr.2001), 10 Euro.
  890. Diverse auteurs, Vriendenboek Albert Dusar 1919-1975, Tielt, Lannoo, 1976, 117pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 25 Euro.
  891. Diverse auteurs, Vrijen en trouwen in de kunst, Tielt, 1975, pp.65-93, geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.145 (Jg.24, maart/april 1975, pp.65-120), 10 Euro.
  892. Diverse auteurs, Vuurwerk voor Vlaanderen - Bloemlezing buitenlandse en anderstalige dichters en schrijvers [geIll., vnl.door Masereel], Antwerpen, Ortelius Boekenfonds Uitg.MIM, 1980, 184pp.met illustraties van (vnl.)Frans MASEREEL & F.I.Van Damme & Gerard Gaudaen, 3 deel van de "triptiek voor een tijdloos Vlaanderen" in de reeks Flandria Aeterna, gecart.band met stofwikkel, 30 Euro.
  893. Diverse auteurs, Welige tafelen, Tielt, 1967, 53pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.92 (Jg.16, maart/april 1967), 10 Euro.
  894. Diverse auteurs, Wie zoet is krijgt lekkers. Oude kinderboeken, nieuwe illustraties, Antwerpen, Stadsbibliotheek, 2002, 94pp.rijkelijk geïll.in kleur, 24cm., geïll.omslag, mooie staat, [publicatie n.a.v. tentoonstelling Stadsbibliotheek Antwerpen], 18 Euro.
  895. Diverse auteurs, Zuid-Afrika, Tielt, 1996, pp.193-224, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" nr.262 (pp.193-264, Jg.45 nr.4), 10 Euro.
  896. Diverse auteurs, Zwart-Afrika - geschiedenis en cultuur, Brussel, Meddens, s.d., 219pp.rijkelijk geïll., gecart.band met geïll.stofwikkel, goede staat, 23 Euro.
  897. Diverse auteurs., Magister artium. Onderwijs, kerk en kunst in Limburg. Opstellen Br. Sigismund Tagage aangeboden bij zijn zeventigste verjaardag, Sittard, Stichting Charles Beltjens, 1992, 291pp.geïll., 24cm., goede staat, N72648, 24 Euro.
  898. DOEDE Werner, Lotte B. Prechner [monographie], Recklinghausen, Aurel Bongers 1966, 58pp.avec 37 ills.en couleurs et n/bl., couv.cart., 15 Euro.
  899. DOEVENSPECK Willem, Door Boerewaard, Antwerpen, Standaard, 1943, 31pp.met buitentekstills., 19cm., in de reeks "Kunstenaars van heden", enkele roestvlekjes, goede staat, 15 Euro.
  900. DOIZE R.-L., L'architecture civile d'inspiration française à la fin du XVIIe et au XVIIIe siècle dans la principauté de Liège, Bruxelles, Palais des académies, 1934, 132pp.avec 51 ills.et une carte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome VI fascicule 1, br.orig., bel état, 40 Euro.
  901. DONNET F., ROLLAND P., LE FÉBVE DE VIVY L. & VISART DE BOCARMÉ A., L'influence artistique d'Anvers au XVIIIe siècle (par Donnet & Rolland, pp.5-52) & Une terre neutre en Ardenne au XVIIIe s. (par Le FEBVE, pp.53-62) & De l'origine de quelques types monétaires belges (par VISART, pp.63-76 + 8 planches) & Topographie tournaisienne gallo-romaine et franque...(par ROLLAND, pp.77-109 + 1 planche), Anvers, 1929, dans "Annales de l'Académie d'Archéologie de Belgique" LXXV 7e série T.V fasc.unique (111pp.+ 9 planches hors texte), non coupé, bon état, 23 Euro.
  902. DONNET Ferdinand, Les imprimeurs Trognaesius et leur famille, Anvers, 1919, pp.41-134, publié dans et extrait de "Annales de l'Académie Royale d'Archéologie de Belgique" LXVII 6e série T.VII 1e-2e livraison, non coupé, 23 Euro.
  903. DONNET Fernand & ROLLAND Paul, L'influence artistique d'Anvers au XVIIIe siècle, Anvers, 1929, 52pp. extrait des "Annales de l'Académie d'Archéologie de Belgique" LXXV 7e série T.V fasc.unique, 15 Euro.
  904. DONNET Fernand, Note sur quelques tapisseries bruxelloises à Barcelone, Anvers, impr.J.Van Hille-De Backer, 1912, 16pp., br.orig., 10 Euro.
  905. DONNET Fernand, Un vol de tableaux de Rubens en l'an II de la république. Les collections artistiques de la famille Peeters, Anvers, Secelle, 1923, 120pp., 22cm., extrait des "Annales de l'Académie royale d'Archéologie de Belgique", qqs.cachets, bon état, 30 Euro.
  906. DONNET Fernand, Une fabrique d'objets d'art pour l'exportation [17e siècle], Gand, A.Siffer 1897, 15pp., 7,5 Euro.
  907. DONY F., Antiek - gids voor antiek uit alle landen [alfabetisch naslagwerk], Amsterdam/Brussel, Elsevier 1966, 224pp.geïll., 9 Euro.
  908. DOPPELSTEIN Jurgen, Ernst Barlach, beeldhouwer, tekenaar, graficus, schrijver / Sculpteur, dessinateur, graveur, écrivain / Bildhauer, Zeichner, Graphiker, Schriftsteller (1870-1938), Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 1994, 471pp.geïll., 30cm., geïll.omslag, tentoonstellingscatalogus (Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen, 18.12.1994-26.02.1995), goede staat, (verschenen ter gelegenheid van de 125ste verjaardag van de geboorte van Ernst Barlach), S74486, 40 Euro.
  909. DOSCHKA Roland (ed.), Pablo Picasso - Metamorphoses of the human form ; Graphic works 1895-1972, Munich-London-New York, Prestel Books, 2000, 288pp.richly ill. (174 ills.in colour and 17 b&w-ills.), cart.cover with dustwrapper, 30.5x24.5cm., VG, 60 Euro.
  910. DOUMAS Christos, Art des Cyclades - Collection N.P. Goulandris ; Marbres, poterie et métal du 3e millénaire av. J.-C., Bruxelles, 1983, 144pp.avec 190 illustrations, in oblong, 22cm., bel état, [Catalogue d'exposition, Bruxelles, Musées royaux d'Art et d'Histoire, 1 Oct.1928-9 Janvier 1983, Europalia 1982 Grèce], 20 Euro.
  911. DOUMAS Christos, Kunst der Cycladen - verzameling N.P. Goulandris - marmer, ceramiek en metaal van het 3e millenium v.chr., Brussel, 1983, 144pp.rijkelijk geïllustreerd, in oblong, Catalogus van gelijknamige tentoonstelling (Brussel, Koninklijke Musea voor kunst en Geschiedenis, 1 okt.1982-9 jan.1983, Europalia Griekenland), 15 Euro.
  912. DOZY Charles M., BRENNER, VAN GOGH C.M., GALIPPE, Estampes anciennes - collection mr. Ch.M. Dozy (Catalogue, Vente a Amsterdam 3-4 novembre 1909, De Vries) [relié avec 2 autres catalogues de vente], Amsterdam, 1909, [iv] 133pp.+ 16pp.illustrations hors-texte, 27cm., reliure cart., bel état, [relié avec: 1) Estampes anciennes collections O.Brenner et C.M.Van Gogh première partie; estampes, portraits et eaux-fortes des écoles hollandaise, flamande, française et anglaise, Vente a Amsterdam 21-24 juin 1910, De Vries, [iv] 236pp.+ 12 pp.illustrations hors-texte, avec qqs.annotations en crayon dans le marge du texte & 2) Dessins anciens et modernes gravures et eaux-fortes appartenant à Madame Vve Galippe, première partie, vente à Amsterdam les 27, 28 et 29 mars 1923, De Vries, 86pp.+ 48pp.illustrations hors-texte], 100 Euro.
  913. DREESEN Jaak, De kleine kaarten op tafel - kleinkunst in noord en zuid, Tielt/Den Haag, Lannoo, 1963, 139pp.+ 8pp.ills., gebruiksslijtage, 6,5 Euro.
  914. DRESSE Paul, Socles dans Bruxelles, Bruxelles, Musée du Livre, 1947, 35pp., 11,5 Euro.
  915. DRUON Maurice (préface), Bernard Buffet, s.l., Meulenhoff/D'Eendt s.d., 40pp.avec 23 ills.n/bl., 10 Euro.
  916. DRUWE Robert [DRUWÉ], Rubens' naam- en jaartaltechniek, Brasschaat, De Bièvre, 1944, 91pp.met 108 afbeeldingen, gecart.band, 28cm., gesigneerd met opdracht door de auteur Druwé, goede staat, 40 Euro.
  917. DU CHATENET E., Les artisans célèbres (Jacquard, Fulton, J.Watt, B.Palissy, Parmentier, J.Coeur), Limoges, E.Ardant s.d., 118pp. + 1 portrait, qqs.rousseurs, éd.revue, couv.en lin, 15 Euro.
  918. DU MANOIR Hubert S.J. (sous la dir.de), Maria. Etudes sur la sainte Vierge. Tome II: Marie dans les lettres et dans les arts & Etudes d'histoire du culte et de la spiritualité marials (1e partie: Du haut moyen age à l'Ecole Bérullienne), Paris, Beauchesne, 1952, 1009pp.+ qqs.planches, br.orig., 25cm., non coupé, bel état, 45 Euro.
  919. DUBOIS Marc & STALS Steven, 1980-1990 Fragmenten van architectuur in België, 1991, pp.81-120 rijkelijk geïll., themanummer van het tijdschrift "Openbaar kunstbezit in Vlaanderen" jg.29 Nr.3, 8,5 Euro.
  920. DUBOUCHET G., L'abbaye du Mont St-Michel - texte et dessins, Paris, Lethielleux, 1895, 297pp.avec 67 illustrations + 1 plan dépliant, 19cm., br.orig., bon état, 60 Euro.
  921. DUCHATEAU Marc., Dis. Van Raemdonck, Antwerpen, Standaard, s.d., 32pp.met buitentekstills., 19cm., in de reeks "Kunstenaars van heden", enkele roestvlekjes, goede staat, 15 Euro.
  922. DUCHATEAU Marcel, Paule Nolens, Tielt, Lannoo, 1980, 108pp.met zw/ills.in tekst en ingekleefde kleurenills., linnen band, geïll.stofwikkel, 28cm., genummerd exemplaar: nr.442, mooie staat, zeldzaam, 50 Euro.
  923. DUERDEN Dennis, African Art, Feltham, Paul Hamlyn, 1968, 40pp.text + 48pp.ills.in colour, cart.cover with ill.dustwrapper, in "The Colour Library of Art", 15 Euro.
  924. DUFRENNE Mikel, Phénoménologie de l'expérience esthétique. I: L'objet esthétique, Paris, P.U.F., 1992, 413pp., br., 3e éd., bel état, 27 Euro.
  925. DUMONT Georges-Henri, Memling, Utrecht, Bruna & Zoon, 1966, 90pp., 6 Euro.
  926. DUMOULIN Jean, CASSART Jean & DUPHENIEUX Gabriel, Le monastère de Sainte-Ursule à Tournai (1667-1967), Tournai, Institution des religieuses Ursulines, 1967, 95pp.avec ills., 24cm., br., cachet, bon état, B73593, 15 Euro.
  927. DUMOULIN Jean, CASSART Jean & DUPHENIEUX Gabriel, Le monastère de Sainte-Ursule à Tournai (1667-1967), Tournai, Institution des religieuses Ursulines, 1967, 95pp.avec ills., 24cm., br., bon état, B73592, 15 Euro.
  928. DUPIERREUX Richard, Léon Navez, Antwerpen, De Sikkel, 1950, 15pp.+ 26pp.buitentekstills. (waarvan 1 in kleur), gecart.band met stofwikkel, mooie staat, [text in Dutch], 17,5 Euro.
  929. DUPIERREUX Richard, Louis Buisseret, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1954, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  930. DURIEZ, Irenee Duriez [Bronzen Beelden] [viertalig], s.l., s.d., 18pp.rijkelijk geïll., 7,5 Euro.
  931. DURIEZ, Irenee Duriez - Bronzen beelden [viertalig], Tentoonstellingscatalogus ; Maaseik, Marktplein, 4 april-30 aug.1992, 18pp.rijkelijk geïll., 7,5 Euro.
  932. DUROY DE BRUIGNAC Alb., De duivel en de tooverkunst onzer dagen. Praktische bemerkingen over het magnetisme, spiritisme en de tooverkunst, 's Hertogenbosch, Henri Bogaerts, 1865, 196pp., 19cm., blinde moderne omslag, zeldzaam, [vertaald uit het fransch door een R.K.Priester], 90 Euro.
  933. DUSAR A., De Romaanse kunst in Limburg, Hasselt, 1964, 60pp.geïll., gesigneerd, 25cm., geïll.omslag, overdruk van een dubbelnummer van "De Tijdspiegel" juni-juli 1964, 17 Euro.
  934. DUSAR A., Het Sint-Odiliaschrijn - klooster Kolen (Kerniel), Hasselt, Heideland, 1965, 60pp.rijkelijk geïll., linnen band met goudopdruk, stofwikkel, in-4, 25 Euro.
  935. DUSAR A., Het Sint-Odiliaschrijn - klooster Kolen (Kerniel), Hasselt, Heideland, 1965, 60pp.rijkelijk geïll., roodlinnen band met titel in goudopdruk, in-4, 23 Euro.
  936. DUSAR Albert, Limburgs kunstbezit - van prehistorie tot classicisme, Hasselt, Heideland-Orbis 1970, 295pp.rijkelijk geïll., linnen band, goede staat, [standaardwerk over het kunstpatrimonium in Belgisch Limburg, van de prehistorie tot barok], 60 Euro.
  937. DUVERGER J. & BONTINCK E., Het grafschrift van Hubrecht Van Eyck en het quatrain van het Gentsche Lam Gods-retabel, met een aanhangsel: natuurwetenschappelijk onderzoek van de opschriften en de lijst van het Lam Gods-retabel, Antwerpen, Standaard, 1945, 99pp.+ 24 ills.buitentekst, in de reeks "Verhandelingen van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schoone Kunsten van België. Klasse der Schoone Kunsten" jg.VII nr.4, mooie staat, 25 Euro.
  938. DUVERGER J., Brussel als kunstcentrum in de XIVe en de XVe eeuw, Antwerpen / Gent, De Sikkel / Vyncke, 1935, 106pp.met buitentekstills., 26cm., in de reeks "Bouwstoffen tot de Nederlandsche kunstgeschiedenis" vol.3, zeldzaam, enkele roestvlekjes, 40 Euro.
  939. DUVERGER J., ONGHENA M.J. & VAN DAALEN P.K., Nieuwe gegevens aangaande XVIde eeuwse beeldhouwers in Brabant en Vlaanderen, Brussel, Paleis der Academiën, 1953, 96pp. + 18 buitentekstplaten, 26cm., in de reeks "Mededelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Schone Kunsten" jg.15 nr.2, originele omslag, goede staat, S73099, 35 Euro.
  940. DUVERGER Jos., Conrat Meijt (ca. 1480-1551), Brussel, Paleis der Academiën, 1934, 127pp.met buitentekstills., 29cm., in de reeks "Koninklijke Belgische Academie, afdeeling schoone kunsten, verhandelingen, verzameling in-4o, tweede reeks" Boek V Aflevering 2, originele omslag, mooie staat, 35 Euro.
  941. EBERT Hans, Edvard Munch - Graphik aus dem Kupferstichkabinett der staatlichen Museen zu Berlin DDR (Ausstellung 8 Mai bis 31 Juli 1971, Brussel, Bibliothèque royale Albert I), Brussel, 1971, 25pp.+ 30pp.ills.out-of-text, VG, 12,5 Euro.
  942. EDEBAU Frank, Léon Spilliaert, Anvers, De Sikkel, 1950, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  943. EECKELS Adriaan, Lorenzo De'Medici il magnifico (1449-1492) Een onderzoek naar de aard en achtergrond van een historische mythe, Leuven, 1985, XL + 321pp., in-4, mooie staat, [onuitgegeven thesis tot het verkrijgen van de graad van licentiate in de Moderne Geschiedenis, Katholieke Universiteit Leuven 1990, promotor: prof.Dr.E. Stols], 40 Euro.
  944. EELEN Mark, Wat is Neo-AG ? Theoretisch onderzoek van term, konsept en filosofie van een mogelijke "nieuwe kunst", Leuven, 1982, xiii + 175pp., in-4, mooie staat, [onuitgegeven thesis tot het verkrijgen van de graad van licentiaat in de Germaanse Filologie, Katholieke Universiteit Leuven 1982, promotor: prof. Hugo Brems], 30 Euro.
  945. EITELBERGER R.v., Die Kunstbewegung in Oesterreich seit der Pariser Weltausstellung im Jahre 1867 (im Auftrage des K.K.Unterrichts-Ministeriums...), Wien, 1878, ix + 150pp., softcover, 24cm., 35 Euro.
  946. EL GRECO, EL Greco 1541-1614 [Tentoonstellingscatalogus Museum voor Schone Kunsten Gent, 10 sept.-1 nov.1966], Gent, 1966, 72pp.met ills., 13 Euro.
  947. EMILE-BAYARD, L'art de reconnaître les tableaux anciens, les écoles et les styles de peinture, Paris, Roger & Chernoviz, 1921, 348pp.avec ills., br.orig., bon état, 25 Euro.
  948. ENGELS-GEURTS Wil & Netty, Heerlijke gerechten uit de Limburgse keuken, Zuid Boekprodukties, 1984, 156pp.met enige ills.in kleur, gecart.band, mooie staat, 18 Euro.
  949. ENSOR James, James Ensor [text in Dutch], 235pp.richly ill.il colour & bl/w., exhibition catalogue: Kunsthaus Zürich 20-05/31-07 1983 & Koninklijk Museum voor Schone kunsten Antwerpen 20-08/30-10 1983, 30 Euro.
  950. ENSOR James, James Ensor retrosepctieve 16 juni-15 augustus 1951 (Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten), DNB, 1951, 56pp.tekst + 94pp.ills. (zw/w), geïll.omslag, enkele roestplekjes, goede staat, 23 Euro.
  951. ERLASHOVA S., Georgian pottery and chasing on metal - Keramika i Tchekanka Grusii, Leningrad, Aurora Kunstverlag, 1974, 161pp.with 112 illustrations out-of-text, 29cm., cart., bilingual: Russian-English, 20 Euro.
  952. ERREMES H., Handleiding bij het teekenen ; houtskool-, potlood-, krijt-, pen- en pastelteekenen, Leuven, Kunsthandel A.H.Reekmans, s.d. [+/-1946], 128pp.geïll., 15 Euro.
  953. ERREMES H., Penteekenen - een handleiding voor beginnelingen en liefhebbers van het teekenen met de pen, Leuven, Kunsthandel A.H.Reekmans, s.d. [+/-1941], 115pp.geïll., 15 Euro.
  954. ERREMES H., Plastische anatomie van het menselijk lichaam, Leuven, A.H. Reekmans, s.d., 141pp.met 40 platen, 20cm., geïll.omslag, 25 Euro.
  955. ERREMES H., Schetsen met potlood, pen en penseel, Leuven, Kunsthandel A.H.Reekmans, s.d. [+/-1940's?], 119pp.geïll., 15 Euro.
  956. ESSEN Gerd-Wolfgang & THINGO Tsering Tashi (DALAI LAMA, Geleitwort & GOEPPER Roger, introd.), Die Götter des Himalaya. Buddhistische Kunst Tibets. Die Sammlung Gerd-Wolfgang Essen. Tafelband, München, Prestel, 1989, 299pp.with 200 ills. in colour, 30cm., softcover, VG, X71659, 30 Euro.
  957. ETIENNE L. (& NED Ed., préface), Fleurs de civilisations orientales. Etudes d'art égyptien et asiatique, Tamines-Virton-Paris, Duculot-Roulin/ chez l'auteur/ Van Elsche, 1914, xiii + 148pp.avec qqs.figures dans le texte + 18 planches hors-texte, 25.1x16.8cm., peu défraichi (qqs.taches sur tranches & rousseurs dans le texte), X31538, 27 Euro.
  958. EVERS Hans Gerhard, Peter Paul Rubens, Antwerpen, De Sikkel, 1946, 525pp.met 272 afbeeldingen en 4 kleurplaten, 27cm., tekst in het Nederlands, linnen band (lichte slijtage), 20 Euro.
  959. EYGUN F., Architecture romane, Paris, Bloud & Gay, 1931, 244pp.avec 10 planches dessinées par l'auteur, br.orig., 19cm., dans la série "Bibliothèque catholique des sciences religieuses" no.40, 20 Euro.
  960. EYO Ekpo & WILLETT Frank, Kunstschätze aus Alt-Nigeria, Mainz am Rhein, Philip von Zabern, 1984, 203pp.with 59 ills.in colour & 108 ills.in bl/w, softcover, text in german, [Exhibition catalogue: Kunsthaus Zürich, 17 Aug.-11 Nov.1984], 30 Euro.
  961. FAGES Théodore, Le paysage - Nouvelle méthode pour apprendre à faire l'aquarelle sans maître, à la portée de tous avec aide-mémoire en vers, Rennes-Paris, Oberthur, s.d. [+/- années 1920's ?], 53pp.ill., br., bon état, 17 Euro.
  962. FAGG W., L'Art de l'Afrique centrale - Sculptures et masques tribaux, 24pp. + 32pp.ill.en couleurs, Union Générale d'Editions en accord avec l'UNESCO, 1967, dans la "Collection d'art UNESCO 1018" N 377, 15 Euro.
  963. FAGG W.P. (& FORMAN W. & B., Photographies), Vergessene Negerkunst - Afro-Portugiesischen Elfenbein, Prague, Artia, 1959, xxiv + 116pp.of which 46pp.ills.full-page, cloth, dustwrapper (bit used), in-4, VG, 25 Euro.
  964. FAGG William, L'Art de l'Afrique occidentale - Sculptures et masques tribaux, 24pp.+ 32pp.ill.en couleurs, Union Générale d'Editions en accord avec l'Unesco, 1967, dans la "Collection d'art UNESCO 1018" Nr.378, 15 Euro.
  965. FAIK-NZUJI Clementine, Die Macht des Sakralen - Mensch, Natur und Kunst in Afrika (Eine Reise nach Ihnen), Solothurn & Düsseldorf, Walter-verlag, 1993, 182pp.richly ill. (mainly in colour), in-4, cloth, dustwrapper, VG, [text in german], 40 Euro.
  966. FAJCSAK Gyorgyi, A Kínai Buddhizmus muészete a 10-19. században / Chinese Buddhist art from the 10th to the 19th centuries, Budapest, Ferenc Hopp Museum of Eastern Asiatic Arts, 1994, 84pp.with ills.in colour and bl./w., 23cm., in the series "A Buddhizmus Muveszete / The art of Buddhism", vol.1, exhibition catalogue (Ferenc Hopp Museum of Eastern Asiatic Arts, 1994), softcover, G, X72505, 20 Euro.
  967. FALGAYRETTES-LEVEAU Christiane & STEPHAN Lucien, Formes et couleurs - Sculptures de l'Afrique noire, Paris, Musée Dapper, 1993, 207pp.ill.en couleurs, couv.cart., jaq., in-4, bel état, [Catalogue d'exposition: Paris Musée Dapper, 1 avril-15 sept.1993], 40 Euro.
  968. FALLANI Giovanni & ESCOBAR Mari (eds.), Het Vaticaan (deel 2), Amsterdam, Lieverlee, 1950, 356pp.rijkelijk geïll., linnen band, 22,5 Euro.
  969. FAVIER PAUL, L'architecture et la décoration aux Palais de Versailles et des Trianons, Paris, Ancienne Maison Morel, 1900, 120 planches de reproductions photographiques + page de titre + 3pp.d'introduction + table des planches + table chronologique de planches, l'ensemble en bel état, dans la farde originale (dos en toile abîmé), 200 Euro.
  970. FELIX Marc L., Kipinga - Throwing-blades of Central Africa / Wurfklingen aus Zentralafrika, München, Galerie Fred Jahn, 1991, 207pp.with 97 ills.& some maps, cart.cover with spine in cloth, in slipcase, fine condition, bilingual: german-english, 95 Euro.
  971. FELIX r.p. S.J., L'art devant le christianisme (Conférence de Notre-Dame 1867) [relié avec:] L'économie sociale devant le christianisme (Conferences de Notre-Dame 1866), Paris, Albanel, 1867-1866, 2 ouvrages reliés en 1 volume: 293 + 247pp., reliure demi-toile (br.orig.conservées), 19cm., peu de rousseurs, cachet, bel état, 90 Euro.
  972. FELIX S.J., Le progrès par le christianisme. Conférences de Notre-Dame de Paris: Année 1866 + Année 1867 [2 années en 1 tome], Paris, Adrien Le Clere/Dillet + Jouby et Roger, 1866 + 1867, 2 années en 1 tome: 356 + 349pp., 22cm., relié en couverture cart. (plats marbrés, dos en cuir avec titre, nerfs et fleurons dorés, feuilles de garde marbrées, peu passée), qqs.rousseurs, bon état, [chaque année contient 6 conférences. Année 1866: "L'économie antichrétienne devant l'homme", "L'économie antichrétienne devant la famille", L'économie antichrétienne devant le paupérisme", "Le christianisme devant le paupérisme", "Le travail chrétien devant l'économie", "Le renoncement chrétien devant l'économie centemporaine" + Année 1867: "L'objet et la nature de l'art", "But de l'art et vocation de l'artiste", "L'homme et l'artiste", "Les causes de la décadence artistique", "Le réalisme dans l'art", "L'art et le christianisme"], R73855, 60 Euro.
  973. FELLINI Federico & PINELLI Tullio, La Strada. Sceneggiatura, s.l., Bianco e nero, s.d., 178pp.with [32] ills.out-of-text, 25cm., in the series "Test e documenti per la storia del film", 40 Euro.
  974. FERRARI Giulio, Les deux Canaletto - Antonio Canal, Bernardo Bellotto - peintres, Turin/ Bruxelles-Paris, Celanza/ Van Oest, 1914, 27pp.de texte + 56 planches hors-texte, br.orig., 28cm., bel état, 40 Euro.
  975. FERRERO Mercedes Viale, Rare carpets from east and west, London, Orbis Books, 1972, 64pp.(of which 48pp.richly ill.in colour), cloth, dustwrapper, VG, 15 Euro.
  976. FIERENS Paul, Antoine Mortier, Brussel, Elsevier, 1956, 16pp.tekst + 24pp.buitentekstills.+ portret + frontispice in kleur, geïllustreerde gecart.band, genummerd exemplaar: no.1566, uit de reeks "Monografieën over Belgische kunst", 25cm., [text in dutch], 17 Euro.
  977. FIERENS Paul, Charles Leplae, Brussel, Manteau, 1941, 10pp.+ 37 buitentekstills., 15 Euro.
  978. FIERENS Paul, H.V. Wolvens, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1953, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  979. FIERENS Paul, La peinture flamande des origines à Quentin Metsys, Paris, Les éditions d'Art et d'Histoire, 1938, 76pp.texte + 68 planches hors-texte, dans la "Collection de précis d'histoire de l'art", br.orig., bon état, 20 Euro.
  980. FIERENS Paul, Permeke, Paris, Cerf, 1930, 16pp.+ 32 reproductions en héliogravure, br. (dos peu restauré), qqs.rousseurs, 15 Euro.
  981. FIERENS Paul, Pierre Caille, Anvers, De Sikkel, 1950, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs & 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  982. FIERENS, Paul, L'art flamand, Paris, Larousse, 1945, 170pp.+ 64 ill.hors texte, 7,5 Euro.
  983. FIERENS-GEVAERT, La peinture à Bruges - Guide historique et critique, Bruxelles/ Paris, Van Oest, 1922, 83pp.texte + 96pp.planches, reliure cart., 29cm., qqs.estampes, bon état, 30 Euro.
  984. FIGEE Thea (tekst) & OPREIJ Willy (foto's), Pierre Lumey, s.l., Galerie Hüsstege, 1991, 96pp.rijkelijk geïll.in kleur, linnen band met stofwikkel, 29cm., mooie staat, 30 Euro.
  985. FILIPOWIAK Wladyslaw & SZERNIEWICZ Boguslaw, Forschung, Kunst und Kultur in Westafrika (Ein Ausstellung des Muzeum Naodowe Szczecin), 56pp.richly ill.in bl/w, softcover, VG, text in german, [Exhibition catalogue: Lübeck Museum am Dom 13 sept.-25 Oct.1981 & Bremen Übersee-Museum 11 Nov.-30 Dec.1981], 23 Euro.
  986. FISCHL Eric & KUSPIT Donald, Fischl - An interview with Eric Fischl by Donald Kuspit, New York, Vintage Books, 1987, 96pp.with few ills., VG, 13 Euro.
  987. FISHER Robert E., Art of Tibet, London, Thames and Hudson, 1997, 224pp.with 180 ills. of which 93 in colour, 21cm., in the series "World of art", softcover, VG, X71652, 14 Euro.
  988. FLAMENT A.J.A., Kunsthistorische beschrijving van een zeventigtal Mariabeelden en eenige schilderijen van de 12e tot en met de 18e eeuw, naar aanleiding van de tentoonstelling te Maastricht in Aug. 1912, Maastricht, Schmitz, 1914, 38pp. + 16 buitentekstills., 20cm., orig.omslag, enkele roestvlekjes, zoniet in goede staat, R69692, 18 Euro.
  989. FLETCHER Phineas (HAAN Estelle, ed.), Phineas Fletcher. Locustae vel pietas iesuitica. Edited with introduction, translation and commentary, Leuven, Leuven University Press, 1996, lxxx + 151pp., 24cm., in the series "Supplementa humanistica Lovaniensia" vol.9, softcover, fine condition, [bilingual: Latin-English], R74575, 30 Euro.
  990. FLOMEN Michel, Michel Flomen - het oog van de buur, 16pp.geïll., tentoonstellingscatalogus : Hasselt Cultureel Centrum jan.-febr.1984 & Antwerpen Wapenschild febr.-maart 1984, 6,5 Euro.
  991. FOCILLON Henri, Art d'Occident. Le moyen age roman et gothique, Paris, Armand Colin, 1938, vi + 361pp.avec 86 figures dans le texte et 63 planches hors-texte, reliure cart.avec plats marbrés et dos en cuir, 23cm., 30 Euro.
  992. FOISTER Susan & ROY Ashok & WYLD Martin, Making & Meaning. Holbein's Ambassadors, London, National Gallery Publications, 1997, 112pp.with ills.in colour and bl/w and folding plate, softcover, 28cm., VG, 20 Euro.
  993. FORMAN W. & B., Exotic Art, London, Spring Books, s.d., xxii + 327pp.with 218 plates (of which 40 in full-color), cloth, dustwrapper (used and bit repaired), in slipcase, work itself VG, 30 Euro.
  994. FORMAN W.& B., Kunst ferner Länder - Ägypten - Afrika - Amerika - Ozeanien - Indonesien, Prag, Artia, 1956, 322pp.ill., cart.Band, VG, 46 Euro.
  995. FÖRSTER Till [FORSTER], Kunst in Afrika, Köln, DuMont, 1988, 274pp.with bl/w-ills. & 16pp.ills.in colour, PB, VG, 17 Euro.
  996. FÖRSTER Till, Glänzend wie Gold - Gelbguss bei den Senufo Elfenbeinkunste, Berlin, Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, 1987, 252pp.with 22 ills.in colour & 202 bl/w-ills., softcover, bit used, G, 37 Euro.
  997. FOUCHER A., La vie du Bouddha d'après les textes et les monuments de l'Inde, Paris, J. Maisonneuve, 1993, 383pp.avec ills. + planches hors-texte, 25cm., br., bel état, X71793, 24 Euro.
  998. FRANCOIS Lucien, Quelques fontaines, puits et bassins publics de Belgique, antérieurs à 1830, Bruxelles, Palais des académies, 1938, 78pp.illustré avec croquis de l'auteur, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome VII fascicule 2, br.orig., bel état, 23 Euro.
  999. FRANCOTTE, J., Dieric Bouts - zijn Kunst - zijn Laatste Avondmaal, Leuven, Davidsfonds [uit de keurreeks N 46], 1951, 216pp.+ 70pp.ill., 15 Euro.
  1000. FRANSOLET Mariette, François du Quesnoy, sculpteur d'Urbain VIII (1597-1643), Bruxelles, Palais des académies, 1942, 235pp.avec 5 figures dans le texte & 32 planches hors-texte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome IX fascicule 1, br.orig., qqs.rousseurs aux tranches, non coupé, bon état, 80 Euro.
  1001. FRANTZ Henri & UZANNE Octave (HOLME Charles, ed.), Daumier and Gavarni, with critical and biographical notes. Les maitres de la caricature française au dix-neuvième siècle: Daumier & Gavarni [Special number of "The Studio" 1904], London-Paris, The Studio, 1904, [viii] + xx + xxxvi + 24pp.(of text) + 142 plates out-of-text (some of them in colour), 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 50 Euro.
  1002. FRANZ H.G. (hrsg.), Kunst und Kultur entlang der Seidenstrasse, Graz, Akademische Druck- und Verlagsanstalt, 1987, 228pp.with ills. + 133 ills. out-of-text, 29cm., 2nd ed., cloth, dustwrapper, VG, X69099, 27 Euro.
  1003. FREDERIC Louis, Les dieux du bouddhisme. Guide iconographique, Paris, Flammarion, 1992, 359pp.avec ills. + 32 planches hors-texte en couleurs, 22cm., bon état, X71757, 45 Euro.
  1004. FREDERICQ-LILAR Marie, L'Hotel Falligan, Chef-d'oeuvre du Rococo Gantois, Bruxelles, Univeristé de Bruxelles, 1977, 168pp.avec 92 ills., toile, jaq., 28cm., dans la série "Université libre de Bruxelles, Faculté de philosophie et lettres" vol. 65, bel état, 30 Euro.
  1005. FREUDENBERG GÜNTER, Die Rolle von Schönheit und Kunst im System der Transzendentalphilosophie, Meisenheim am Glan, Anton Hain 1960, 88pp., in the series "Beihefte zur Zeitschrift für philosophische Forschung" Vol.13, cover soiled, 11,5 Euro.
  1006. FRIEDLANDER Max J. & PAUWELS Henri (comments and notes), Pieter Bruegel (Early Nederlandish Painting vol. 14), Leyden/ Brussels, Sijthoff/ La connaissance, 1976, 56pp.with 62 plates out-of-text + Supplements vol.1-13 (40pp.), 28cm., cloth, dustwrapper, VG, 90 Euro.
  1007. FRIEDLANDER Max J. & PAUWELS Henri and LEMMENS G. (notes and comments), Jan van Scorel and Pieter Coeck van Aelst (Early Nederlandish Painting vol. 12), Leyden/ Brussels, Sijthoff/ La connaissance, 1975, 166pp.with 215 plates out-of-text, 28cm., cloth, dustwrapper, VG, 100 Euro.
  1008. FRIEDLANDER Max J. (& VERONEE-VERHAEGEN Nicole, notes and comments), Hans Memlinc and Gerard David. Part 2: Gerard David ("Early Nederlandish Painting" vol. 6-2), Leyden/ Brussels, Sijthoff/ La connaissance, 1971, only part 2 (on Gerard David): 77pp.with 280 plates out-of-text, 28cm., cloth, dustwrapper, VG, 100 Euro.
  1009. FRIEDLÄNDER Max J., Essays über die Landschaftsmalerei und andere Bildgattungen, Den Haag/ Oxford, Stols & Bruno Cassirer, 1947, 372pp., cloth (bit used), few stamps, text VG, 25 Euro.
  1010. FRIEDLANDER Max J., On art and connoisseurship, London, Bruno Cassirer, 1943, 284pp.+ 40 plates out-of-text, 2nd ed., blue cloth, 22cm., G, 24 Euro.
  1011. FRIEDLÄNDER Max J., Von Eyck bis Bruegel - Studien zur Geschichte der Niederländischen Malerei, Berlin, Julius Bard, 1916, [viii +] 191pp.+ 32 ills.out-of-text, 1st ed., cloth, gilt edges on top, G, 30 Euro.
  1012. FRIS Victor, De Altaartafel - de aanbidding van het Lam Gods der gebroeders Van Eyck, Antwerpen, lectura, 1921, 114pp.+ enkele buitentekstills., 20cm., goede staat, 20 Euro.
  1013. FROBENIUS Leo, Kulturgeschichte Afrikas - Prolegomena zu einer historischen Gestaltlehre, Zürich, Phaidon-Verlag, 1933, 652pp.(with figures and some maps in-text) of which 164pp.ills., cloth, 1st ed., bit used else VG, 35 Euro.
  1014. FRÖHLICH Dr. (Catalogue), Exotische Kunst (Afrika, Ozeanien, Indonesien) - Kunstsammlungen der Stadt Düsseldorf, 24pp.of which 13pp.ills. + 2 maps, softcover, text in german, some foxing, G, [Exhibition catalogue: Düsseldorf, Okt.-Nov.1950], 13 Euro.
  1015. FRÖHLICH W. (hrsg.), Exotische Kunst im Rautenstrauch-Joest-Museum, Köln, 1971, [396] pp.of which 183pp.of ills.in colour & bl/w, 2nd enlarged ed., [text in german], softcover G (bit used), interior VG, 60 Euro.
  1016. FROMENTIN Eugene (& DAVESNES Armand), Les plus belles pages consacrées à Pierre-Paul Rubens, Bruxelles, Office de Publicité, 1941, 81pp., dans la série "Les maitres d'autrefois", br.orig., 20cm., 14 Euro.
  1017. FROMMEL Christoph Luitpold, Michelangelo und Tommaso dei Cavalieri (mit der übertragung von Francesco Diaccetos "Panegirico all'amore"), Amsterdam, Castrum Peregrini Presse, 1979, 132pp.+ 16 plates out-of-text, softcover, numbered copy: nr.496, VG, 20 Euro.
  1018. FUHRING Peter (red.), De wereld is een tuin - Hans Vredeman de Vries en de tuinkunst van de renaissance, Gent, Ludion, 2002, 124pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w, 29cm., mooie staat, 30 Euro.
  1019. FUSSLI Johann Heinrich, Aforismi sull'arte, Roma, Aldo Palombi, 1989, 117pp., 22cm., [texte en italien], 20 Euro.
  1020. GABORIT, Le beau dans la nature, Nantes / Paris, Librairie Cier / Bloud et Barral, 1893, xxv + 278pp. + 20 gravures hors-texte, 25cm., 3e éd., reliure cart. (plats marbrés, dos en toile), cachet, bon état, S73552, 30 Euro.
  1021. GABRIËLS J., Het Nederlandse ornament in de renaissance - de geest der vormen, Leuven, Davidsfonds, 1958, 206pp.geïll.+ 40pp.buitentekstills., 14 Euro.
  1022. GABRIËLS Juliane, De Vlaamsche beeldhouwkunst, Antwerpen/ Utrecht, De Sikkel/ De Haan, 1942, 68pp.geïll., uit de reeks "Maerlantbibliotheek" Nr.VIII, 12,5 Euro.
  1023. GAILLIARD J., Recherches historiques sur la chapelle du Saint-Sang à Bruges avec une description détaillée de tous les monuments archéologiques qu'on y admire, Bruges, chez J.Gailliard, 1846, vii + 312pp.+ 35 planches (dont une frontispice dépliante,... ), reliure cart., dos en cuir vert avec titre doré, qqs.rousseurs, bon exemplaire, 300 Euro.
  1024. GAILLIARD J.J., Les demeures domiciliaires - Dessins de J.J. Gailliard, Bruxelles, 1978, 108pp.avec ills., Exposition à Bruxelles Bibliothèque Royale Albert Ier 13 oct.-10 nov.1978, bel état, 12 Euro.
  1025. GALLO Max (& Quintavalle C.A.), Geschichte der Plakate (mit einem Aufsatz über die Entwicklung der Plakatkunst, von C.A.Quintavalle), Pawlak, 1975, 321pp.richly ill.in colour & bl/w, cart.cover with dustwrapper, in-4 , VG, [text in german, translated from the original italian edition (1972) by Gaby E.Felsch], 60 Euro.
  1026. GALLWITZ Klaus, Botero, Stuttgart, Gerd Hatje, 1976, 88pp.richly ill.in colour and bl/w, cloth with dustwrapper, in the series "Kunst Heute" nr.25, in oblong, [text in german], VG, 20 Euro.
  1027. GASSNER Hubertus & GILLEN Eckhart, Zwischen Revolutionskunst und Sozialistischem Realismus. Dokumente und Kommentare Kunstdebatten in der Sowjetunion von 1917 bis 1934, Köln, DuMont, 1979, 560pp.ill., cloth, dustwrapper, cart.etuit, 24cm., VG, 45 Euro.
  1028. GAUTRAND Jean-Claude, Photographers' Paris, Amsterdam, Van Gennep, 1990, no pp., richly ill., cart.cover, dustwrapper, VG, 25 Euro.
  1029. GAVARD Charles, Galeries historiques de Versailles. Histoire de France, servant de texte explicatif aux tableaux des galeries de Versailles. Tomes 3 & 4 (texte seul), Paris, Gavard, 1840-1841, Tomes 3 & 4 reliés en 1 volume: 391 + 338pp., 35cm., reliure cart. avec plats marbrés (coins peu touchés, dos en cuir rouge à cinq nerfs, titre et nerfs dorés), feuilles de garde marbrées, tranches supérieures dorées, peu de rousseurs, bon exemplaire, [contient l'histoire de Henri III à Louis XVI], 200 Euro.
  1030. GAYET Al., L'art persan, Paris, Picard, +/- 1895, 319pp.avec illustrations dans le texte, reliure toile rouge avec décorations et titre doré, 21cm., X48921, 30 Euro.
  1031. GEERTS Robert [& DECORTE Bert, vertaling], Jack Jefferys, Brussel, Elsevier, 1959, 16pp.+ 26 buitentekstill., gecart.band, uit de reeks "Monographieën over Belgische Kunst", genummerd N 1653, Nederlandstalig [text in dutch], 15 Euro.
  1032. GEFFROY Gustave & ALEXANDRE Arsene (HOLME Charles, ed.), Corot and Millet, with critical essays... - Corot et Millet [Special Winter number of "The Studio" 1902/3], London-Paris, The Studio, 1902, [vi] + xxxii + xviii + 24pp.+ 141 plates out-of-text in bl/w and few of them in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  1033. GENARD P., Het laatste testament van P.P. Rubens, Antwerpen, De Backer, 1894, 19pp., 25cm., originele omslag, onopengesneden, goede staat, S71887, 15 Euro.
  1034. GENARD P., La première épitaphe de Rubens. Une question d'histoire, Anvers, De Backer, 1896, 13pp. + planche hors-texte, 25cm., br.orig., bon état, S71890, 15 Euro.
  1035. GENARD P., Les armes de la famille Rubens, Anvers, De Backer, 1886, 19pp.avec ills., 26cm., extrait du "Bulletin Rubens", br.orig., bon état, S71889, 17 Euro.
  1036. GENARD P., Notice sur un triptyque du XVme siècle qui se trouve à l'église de Saint-Gommaire à Lierre, s.l., 1860, 28pp. + planche généaologique dépliante, 22cm., extrait des "Bulletins de la commission royale d'histoire de Belgique. 2me série" tome X no.11, br.muette., non coupé, qqs.rousseurs, sinon en bon état, B71886, 20 Euro.
  1037. GENARD P., Petrus Paulus Rubens en Willem Panneels, Antwerpen, De Backer, 1882, 6pp., 26cm., uittreksel uit het "Rubens-bulletijn", originele omslag, goede staat, S71888, 10 Euro.
  1038. GENET Emile, Le temps de pose en photographie, Paris, P.Montel s.d., 47pp.(avec des tabelles), 13 Euro.
  1039. GERARD Jo (& LANDUYT Octave, préface), Rubens et son époque, Bruxelles, Paul Legrain, s.d. [+/- 1970's], 152pp.richement ill., couv.cart.ill., 25cm., 17 Euro.
  1040. GERLO Aloïs, Erasmus en zijn portrettisten Metsijs Dürer Holbein, Antwerpen, Ontwikkeling, 1968, 59pp.+ 17 buitentekstills., 12 Euro.
  1041. GERMAIN Alphonse, Les Néerlandais en Bourgogne, Bruxelles, Van Oest, 1909, 126pp.avec ills.hors-texte, 21cm., br.orig., dans la série "Collection des grands artistes des Pays-Bas", bon état, 20 Euro.
  1042. GESSLER J., De mystieke wijnpers te Aarschot en elders, Leuven, 1942, 39pp.met 17 ills.(waarvan 10 buitentekst), niet in de handel, 2e bijgewerkte uitgave, 25 Euro.
  1043. GESSLER Jan Fr., De HH. Cefaloforen - een onderzoek naar den oorsprong van deze legende en het ontstaan der Cefaloforenbeelden, Antwerpen, 1941, 24pp., overdruk uit "Belgisch Tijdschrift voor oudheidkunde en kunstgeschiedenis" XI-1941-4, 13 Euro.
  1044. GETTY Alice (DENIKER J., introd.), The gods of northern Buddhism. Their history, iconography and progressive evolution through the northern Buddhist countries, Oxford, Clarendon Press, 1928, lii + 220pp. + 68 plates out-of-text + frontispice in colour (ills. from the collection of Henry H. Getty), 29cm., 2nd edition of the original 1914-edition, cloth (corners bit bumped), few foxing, else G, X71751, 210 Euro.
  1045. GEUKENS Benoît & CEULEMANS Christina, Fotorepertorium van het meubilair van de Belgische bedehuizen - Provincie Limburg - Kanton Hasselt II, Brussel/Sint-Truiden, Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium/Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 1978, 62pp., 9 Euro.
  1046. GEUKENS, Benoît, Fotorepertorium van het meubilair van de Belgische Bedehuizen - Provincie Limburg - Kanton Beringen, Brussel/Sint-Truiden, Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium/Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 1977, 51pp., 9 Euro.
  1047. GEUKENS, Benoît, Fotorepertorium van het meubilair van de Belgische bedehuizen Provincie Limburg - Kanton Sint-Truiden, Brussel/Sint-Truiden, Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium/Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 80pp., 10 Euro.
  1048. GEUKENS, Benoît, Fotorepertorium van het meubilair van de Belgische bedehuizen Provincie Limburg - Kanton Maaseik, Brussel/Sint-Truiden, Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium/Provinciale Dienst van het Kunstpatrimonium, 1975, 39pp., 7,5 Euro.
  1049. GIBSON Walter S., Bruegel, Amsterdam/ Brussel, Elsevier, 1977, 216pp.rijkelijk geïll., harde kaft met stofwikkel, 12,5 Euro.
  1050. GIEDION S., Architektur und das Phänomen des Wandels. Die drei Raumkonzeptionen in der architektur, Tübingen, Wasmuth, 1969, 336pp.with 245ills. and 12 ills.out-of-text in colour, cloth, dustwrapper, cart.etuit, 25cm., VG, 30 Euro.
  1051. GIEURE Maurice, Initiation à l'oeuvre de Picasso, Paris, Ed. des Deux Mondes 1951, 339pp. + 142 ills.hors texte, couv.lég.abîmée, bon état, 20 Euro.
  1052. GILLET L., De Vlaamsche kunst en Frankrijk, Brussel-Parijs, G.Van Oest, 1918, 51pp.+ 8pp.buitentekstills., 22.6x14.2cm., wat roest, op luxe-papier, goede staat, 20 Euro.
  1053. GILLET Louis, Histoire artistique des ordres mendiants - Etude sur l'art religieux en Europe du XIIIe au XVIIe siècles, Paris, Laurens, 1912, [viii +] 376pp.+ 12 planches en phototypie, br.(réparé), 25cm., intérieur en bel état, 35 Euro.
  1054. GILSON, Etienne, Peinture et réalité, Paris, J.Vrin 1958, 371pp., très bon état, 30 Euro.
  1055. GILTAIJ Jeroen, De tekeningen van Rembrandt en zijn School, Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen 1988, 377pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, zeer mooie staat, 40 Euro.
  1056. GILTAY-NIJSSEN L., Juwelen, Bussum, Van Dishoeck, 1961, 128pp.geïll.+ 16pp.buitentekstills., gecart., goede staat, 13 Euro.
  1057. GINSBURG Henry, Thai manuscript painting, London, The British Library, 1989, 112pp.with ills., 29cm., cloth, dustwrapper (bit used), else VG, X71682, 24 Euro.
  1058. GIOBERTI Vincenzo, De bello (sulla seconda edizione riveduta e corretta dall'autore) [relié avec:] Lettre sur les doctrines philosophiques et politiques de M.De Lammenais, Capolago, Typografia Elvetica (Typographie Helvétique), 1849-1850, 2 ouvrages de Gioberto reliés en 1 volume: 296 + 96pp., belle reliure cart. (plats marbrés, dos en cuir vert avec titre et faux-nerfs dorés), rousseurs dans le texte, 18cm., bon état, 120 Euro.
  1059. GISTELINCK Frans & SABBE Maurits, Early sixteenth century printed books (1501-1540) in the library of the Leuven Faculty of Theology, Leuven, Bibliotheek Godgeleerdheid / Peeters, 1994, xxii + 567pp.with 241 ills. in colour, 32cm., in the series "Documenta libraria" vol.15, cloth, fine condition, [contributions in Dutch, French and English], R74635, 65 Euro.
  1060. GLUCK Julius F. (eingeleitet von), Afrikanische Masken (Achtundvierzig Aufnamen von Margot Noske), Baden-Baden, Woldemar Klein, 1956, 16pp.text + 48pp.full-page ills., cart.cover, dustwrapper, in-4, 1st ed., text in german, VG, 30 Euro.
  1061. GOBLET D'ALVIELLA E., De Wereldreis der Symbolen, Amsterdam, Schors, s.d., 268pp.geïll., 22cm., softcover, herdruk, mooie staat, 25 Euro.
  1062. GODARD l'abbé, Cours d'archéologie sacrée (à l'usage des séminaires et de mm.les curés), Paris-Lyon, Guyot, 1851, iv + 444pp.+ 9 planches hors-texte, 24cm., qqs.rousseurs, bon état, 75 Euro.
  1063. GOETHE Johann Wolfgang (& MICHEL Christoph, Nachwort), Italienische Reise, Frankfurt am Main, Insel Verlag, [1976?], 809pp.with 40 drawings (out-of-text) by the author & 1 map, 18cm., beautiful halfleather binding with engilded title on spine, VG, 45 Euro.
  1064. GOETZ Hermann, India - vijfduizend jaar kunst in India, Amsterdam/Brussel, Elsevier 1964, 270pp. geïll.met 67 gekleurde platen, linnen band, in etui, uit de reeks "kunst der Wereld", mooie staat, 16 Euro.
  1065. GOEYVAERTS Eug., Bijdragen tot de geschiedenis van Lint III.: De kerk van Onze Lieve Vrouw, Lint, 1949, 256pp.met enige ills., 25 Euro.
  1066. GOFFIN Arnold, Pinturicchio - biographie critique, Paris, Henri Laurens, s.d., 127pp.avec 24 planches, dans la série "Les grands artistes", 17 Euro.
  1067. GOFFIN Arnold, Saint François d'Assise dans la légende et dans l'art primitifs italiens (l'âge de la force et l'âge de la grâce), Bruxelles, Van Oest, 1909, 143pp.+ 30 ills.hors-texte, qqs.rousseurs dans le texte, br., bon état, 30 Euro.
  1068. GOHR Siegfired (introduction), Korrespondenzen - Correspondences, Köln, Michael Werner, 1992, 64pp.of which 19 full-page ills.in colour, in-4, bilingual: german-english, [Exhibition catalogue: München Galerie Michael Werner, 10 April-20 May 1992], 25 Euro.
  1069. GOMBRICH E.H., Art and illusion - a study in the psychology of pictorial representation, Oxford, Phaidon Press, 1980, xiv + 386pp.with 320 illustrations, softcover, 25cm., G, 15 Euro.
  1070. GOOSSENS Godefroid, L'art de l'Asie antérieure dans l'antiquité, Bruxelles, Office de Publicité, 1948, 90pp.+ 8 planches, signé avec dédicace par l'auteur, 19.5x12.5cm., br.orig., bon état, X30624, 20 Euro.
  1071. GORDON Antoinette K., The iconography of Tibetan lamaism, New York, Hacker Art Books, 1988, xxxi + 131pp. + plates out-of-text, 32cm., revised edition, cloth, VG, X71660, 30 Euro.
  1072. GORER Geoffrey, Africa dances - a book about West african Negroes, London, Faber & Faber, 1935, 363pp.with 32 plates & 6 maps, 2nd impression, cloth (bit used, title & decoration in gilt on spine), 27 Euro.
  1073. GORIS Jan-Albert, Modern sculpture in Belgium, New York, Belgian Government Information Center, 1951, 87pp.with many ills., 23cm., 2nd ed., stamp on title page, 14 Euro.
  1074. GOYA, Goya [Tentoonstellingscatalogus: Den Haag, Mauritshuis Koninklijk kabinet van Schilderijen, 4 juli-13 sept.1970], [160] pp.rijkelijk geïll.in kleur & zw/w, goede staat, 17,5 Euro.
  1075. GRAMBERG Antonio (& ALBERTINI Cesare, trad.), Riscaldamento e ventilazione degli edifici (Manuale per architetti, costruttori e capomastri), Milano, Vallardi, 1912, 411pp.avec 236 figures & 3 planches hors-texte, reliure cart. (dos en toile rouge), 24cm., texte en italien, reliure faible de quelques pages, sinon en bel état, 80 Euro.
  1076. GRANDJEAN S. & SPINOSA M.S. & KING M., Tapisseries, Paris, Fabbri 1990, 80pp.richm.ill., dans la série "Antiquités & Objets d'Art" Vol.2, 7,5 Euro.
  1077. GRENIER Albert, Initiation à l'étruscologie, Bruxelles, Lebègue, 1941, 92pp.avec ills. + 14 planches hors-texte, 20cm., dans la série "Collection Lebègue", reliure cart. (plats marbrés, dos en toile), peu de rousseurs, bon état, G73232, 15 Euro.
  1078. GRISWOLD A.B., KIM Ch. & POTT P.H., Burma - Korea - Tibet, Amsterdam/Brussel, Elsevier 1964, 277pp.geïll. met 69 gekleurde platen, linnen band, in etui, uit de reeks "Kunst der wereld", mooie staat, 16 Euro.
  1079. GRIVEAU Maurice, La sphère du beau - lois d'évolution, de rythme et d'harmonie dans les phénomènes esthétiques (La nature et l'homme, art monumental, arts industriels & décoratifs, peinture et sculpture, chorégraphie, musique, art littéraire), Paris, Alcan, 1901, 980pp.avec 51 gravures et nombreux tableaux synoptiques et schémas, br.orig., partiellement non-coupé, bel état, 90 Euro.
  1080. GRIVEAU Maurice, Les éléments du beau - analyse et synthèse des faits esthétiques d'après les documents de langage, Paris, Alcan, 1892, xx + 582pp., "Ouvrage accompagné de 60 tableaux ou schémas originaux et précédé d'une lettre de m.Sully-Prudhomme", br.orig., 19cm., 60 Euro.
  1081. GRONAU Georg, Masterpieces of Sculpture - Volume II : from Michelangelo to the present day, London, Gowans & Grav, 64pp.ill., 1909, cover used, 10 Euro.
  1082. GRÖNING Karl, Geschmückte Haut - Eine Kulturgeschichte der Körperkunst, München, Frederking & Thaler, 1997, 256pp.richly ill.in colour, cart.cover, dustwrapper, fine condition, 45 Euro.
  1083. GROSLIER Bernard Philippe, Achter-Indië ; kunst in de smeltkroes der rassen, Amsterdam/Brussel, Elsevier 1962, 266pp.rijkelijk geïll. in kleur en zw/w., uit de reeks "kunst der Wereld", linnen band, in etui, mooie staat, 16 Euro.
  1084. GUAN PENG Ding e.a., A long roll of Buddhist images - A fine copy by Ding Guan Peng. Vol.1: introduction and appreciation. Vol.2: [roll] [complete in 2 vols.], Taiwan, Shang wu yin shu guan, 1994, complete in 2 vols.: 43pp.with ills. + reproduction of one long scroll folded into 31 leaves with a total length of 1635cm., 33cm., vol.1: softcover, vol.2: cloth, in cart.slipcase, VG, ISBN 957-05-0434-X, X71855, 200 Euro.
  1085. GUEGAN Bertrand (recueillis par), Le livre de la Vierge - 88 tableaux de Maitres, 78 poèmes du XIIe au XXe siècle, dédiés à la Vierge par des poètes français et recueillies par Bertrand Guégan, Paris, Arts et Métiers Graphiques, 1943, 182pp.avec 88 ills., 28cm., br., 20 Euro.
  1086. GUERBER, H.A., Mythen en legenden uit de middeleeuwen - haar oorsprong en invloed op letterkunde en kunst (bewerkt door H.W.Ph.E. Van den Bergh van Eysinga), Zutphen, Thieme, s.d., 404pp.geïll., gecart., fotografische herdruk, 30 Euro.
  1087. GUIART Jean, Ozeanien - Die Kunst der Südsee und Australiens, Beck, 465pp.with 435 illustrations in colour & bl/w + some maps in colour, cloth (with gilt imprinting) with original dustwrapper, in slipcase, VG, in the series "Universum der Kunst", 140 Euro.
  1088. GUIETTE Robert, René Guiette, Anvers, De Sikkel, 1950, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill., peu de rousseurs, dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  1089. GUIMBAUD Louis, La tapisserie de haute lisse et de basse lisse, Paris, Flammarion, 1928, 64pp.avec 34 ills., dos peu réparé, bon état, 17 Euro.
  1090. GUISLAIN Albert, Anto-Carte, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1950, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  1091. GUISLAIN Albert, Anto-Carte, Anvers, De Sikkel, 1950, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte (petite tache sur une des planches) + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill., dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  1092. GURATZSCH Herwig, Die Auferweckung des Lazarus in der niederländischen Kunst von 1400 bis 1700. Ikonographie und Ikonologie [complete in 2 vols.], Kortrijk, Van Ghemmert Publishing Co., 1980, complete in 2 vols.: xiii + vii + 384pp.with ills. + 200 ills.-out-of-text, 301cm., in the series "Ars Neerlandica. Studies in the history of art of the Low Countries" Vol.2, cloth, dustwrapper, as new, S72012, 50 Euro.
  1093. GUSMAN Pierre, La villa d'Hadrien près de Tivoli. Guide et description suivi d'un catalogue des oeuvres d'art, Paris, Librairie Hachette, 1908, [8] + 171pp. + 120 gravures et plans en noir, 1 plan en couleurs et 9 dessins originaux de l'auteur, 19cm., reliure toile, bon état, G72543, 40 Euro.
  1094. HABETS M.J.R e.a., Architectuur uit de 20e eeuw in Limburg (1900-1985), s.l., Van Hooren, 1985, 59pp.geïll., 31cm., gecart.band, enkele stempeltjes, goede staat, N73461, 15 Euro.
  1095. HAECKER Theodor, Schönheit - Ein Versuch, Leipzig, Jakob Hegner, 1936, 152pp., cloth (bit used), 1st ed., few stamps, G, 23 Euro.
  1096. HAESAERTS Luc & Paul, Le mouvement expressioniste, Gand, 1935, pp.129-172 avec ills., br.orig., numéro spécial de la revue "L'art et la vie" 2e année (avril 1935), 25cm., 20 Euro.
  1097. HAESAERTS Luc, Jean Milo, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1954, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  1098. HAESAERTS Paul [Jacob SMITS], Jacob Smits, Anvers, De Sikkel, 1948, 16pp.(texte) + 25 ills.hors-texte, cart., dans la série "Monographies de l'art belge", [texte en français], 18 Euro.
  1099. HAESAERTS Paul, Retour à l'humain, sur une nouvelle tendance de l'art belge: l'animisme, Bruxelles, Apollo, s.d., 80pp.+ 44 planches hors-texte, br.orig., 18cm., 20 Euro.
  1100. HAHNDIECK Herman, Beeldhouwers in beeld, Utrecht, Bruna 1961, 40pp.(tekst) + 92 buitentekstills., wat roest, 6,5 Euro.
  1101. HALKIN LÉON-E., La technique de l'édition (Conseils aux auteurs pour la préparation de leur copie et leur correction des épreuves), Paris, Desclée de Brouwer, 1946, 40pp., 12,5 Euro.
  1102. HANA Herman, Vijf eeuwen schilderkunst, Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1957, 120pp.geïll., 9 Euro.
  1103. HARASZTI-TAKACS Marianne, Rubens and his age, Budapest, Corvina Press, 1972, 33 + 98pp. (of which 48 illustrations in colour, with description), cart.cover, illustrated dustwrapper, 24cm., VG, 25 Euro.
  1104. HARPER Prudence O. & MEYERS Pieter, Silver vessels of the Sasanian period. Volume one: royal imagery, New York, The Metropolitan Museum of Art, 1981, xvi + 256pp.avec ills., 29cm., cloth, VG, X71342, 50 Euro.
  1105. HARTSUYKER E., André Volten - Arte plastico y arquitectura en Holanda, Amsterdam, Meulenhoff, 1956, 16pp.texte + 20 planches, br.originale ill., bon état, [texte en espagnol], 10 Euro.
  1106. HARTT Frederick, Sandro Botticelli 1444/5-1510, Amsterdam/Antwerpen, Contact, 1954, ongepp. [+/-68] pp.met enkele uitvouwbare ills. in kleur, 10 Euro.
  1107. HAUSENSTEIN Wilhelm, Barbaren und Klassiker - Ein Buch von der Bildnerei exotischer Völker, München, R.Piper und co., 1923, 104pp.text + 169pp.ills.+ 8 plates, cart.cover (spine in cloth), text in german, 2nd edition, VG, 65 Euro.
  1108. HAUSER Arnold, Sociale geschiedenis van de kunst, Nijmegen, Sun, 1975, 686pp.met 145 buitentekstills., softcover, 23cm., in de reeks "Sun reprint" vol. 13, mooie staat, 20 Euro.
  1109. HAUSSIG Hans Wilhelm, Archäologie und Kunst der Seidenstrasse, Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft, 1992, 329pp.richly illustrated, 30cm., cloth, dustwrapper, VG, X71849, 40 Euro.
  1110. HAUVETTE Henri, Ghirlandaio [Domenico del Ghirlandaio, 1449 - +1494], Paris, Plon, s.d., 191pp.(dont 4pp.bibliographie) + pp.ills.hors texte, dans la série "Les Maîtres de l'Art", pour la plupart non coupé, bel état, 45 Euro.
  1111. HAVARD Henry, De Hollandsche schilderkunst, Gent, J.Vuylsteke, 1887, vi + 232pp.geïll. met 91 figuren, onopengesneden, rug hersteld, enkele roestplekjes, 21 Euro.
  1112. HAVARD Henry, La céramique (histoire), Paris, Charles Delagrave s.d., 162pp.(avec 100 ill. par M.Gouin), couv.en lin (peu usée), bel état, dans la série "Les Arts de l'ameublement", 22,5 Euro.
  1113. HAVELAAR Just, Oud-Hollandsche figuurschilders, Haarlem, Bohn, 1919, 183pp.met 20 platen, 2e druk, 17 Euro.
  1114. HAVELAAR, Just, Vincent van Gogh, Amsterdam-Sloterdijk, Wereldbibliotheek 1946, 38pp. + 4Oill. & 4 kleurenill., linnen band, 15 Euro.
  1115. HEGEL G.W.F., Introduction à l'esthétique, Paris, Aubier, 1964, 178pp., br., 13 Euro.
  1116. HEGEL Giorgio G.F. (HOTHO H.G., ed. & NOVELLI A., trad.), Le forme artistiche o lo sviluppo dello ideale (2a parte dell'estetica), Napoli, F.Rossi-Romano, 1863, xi + 342pp., 18cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en cuir avec titre et faux-nerfs dorés, peu de rousseurs, bel état, [traduction en italien de l'édition originale], 80 Euro.
  1117. HEILMANN Christoph e.a., I "Deutsch-Römer" - Il mito dell'Italia negli artisti tedeschi, 1850-1900, Roma, Arnoldo Mondadori, 1988, xx + 304pp.richly illustrated, 30cm., text in italian, illustrated softcover, VG, [Exhibition catalogue: Roma, Galleria Nazionale d'Arte Moderna e Contemporanea, 22/04-29/05 1988], 50 Euro.
  1118. HEINTZE Dieter & KOLOSSHans-Joachim, Bilder des Menschen in fremden Kulturen - Beispiele aus Afrika und der Südsee, 169pp.of which 62pp.ills.in bl/w (full-page), in-4, softcover, VG, text in german, [Exhibition catalogue: Stuttgart, Linden-Museum, im Württemburgischen Kunstverein Stuttgart, 7 June-2 Sept.1973], 37 Euro.
  1119. HELD Julius S. (ed.), Rubens and the book - Title pages by Peter Paul Rubens, Williamstown (MA), 1977, ix + 307pp.with 82 illustrations out-of-text, 27cm., softcover, [Catalogue for the exhibition held at Chapin Library, Stetson Hall, May 2-31 1977, Williamstown, prepared by students in the Williams College Graduate Program in the History of Art], 40 Euro.
  1120. HELFRICH-DÖRNER Alma, Das kleine Buch der Bestecke ; Messer, Löffel, Gabel - seit wann ?, Schwäbisch Hall, Eppinger, 1959, 98pp.with 50 ills., cart.cover, ill.dustwrapper, VG, 13 Euro.
  1121. HELLENS Franz (& DECORTE Bert, préface), Jan de Smedt artiste malinois, Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1992, 24pp.geïll., 18cm., bel état, [bilingue: néerlandais-français], 13 Euro.
  1122. HENDRICK M. & SANGERS W. O.S.C., De kerkschat van de Sint-Catharinakerk te Maaseik. Beschrijvende inventaris, s.l., Provincie Limburg, 1963, 78pp.met 33 buitentekstills., 24cm., gesigneerd met opdracht door W. Sangers, 17 Euro.
  1123. HENDRICKX Jos (VAN LOOVEREN Lotti, cat.), Jos Hendrickx, Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1978, 35pp.tekst + 45pp.ills., geïll.omslag, (Catalogus van tentoonstelling Brussel K.B. 11 maart - 13 mei 1978), 20 Euro.
  1124. HENDRICKX Jos, Jos Hendrickx '75 tekeningen / grafiek, Antwerpen, Nationaal Hoger Instituut voor Schone Kunsten, 20pp.geïll., losbladig in map, 21cm., in oblong, 15 Euro.
  1125. HENDRICKX Jos, Jos. Hendrickx - Retrospectieve tentoonstelling 23/09 - 25/11 1972, Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten 1972, 65pp.(tekst) + 102 buitentekstills., stempeltje, mooie staat, [Exhibition catalogue], 25 Euro.
  1126. HENDRIX Guido, Vlaamse Lutgartkunst na de Tweede Wereldoorlog (Ontmoetingen met Lutgart van Tongeren deel VII), Leuven, Bibliotheek van de Faculteit Godgeleerdheid, 1999, xx + 73pp.met buitentekstills., 24cm., in de reeks "Biblioteca auctorum, traductorum et scriptorum Ordinis Cisterciensis" vol.4, mooie staat, 15 Euro.
  1127. HENDRIX L., De Sint Paulus' kerk kathedraal van Luik, Peer, Kunst Adelt, 1930, 40pp., in de reeks "Kunst Adel" Jg.8 nrs.2-3, 13 Euro.
  1128. HENNEMAN I. & VAN DEN BUSSCHE W., Raymond Minnen, Brugge, Stichting Kunstboek & PMMK, 1996, 48pp.geïll., in de reeks "Boek & beeld" nr.2, gecart.band, mooie staat, [uitgave n.a.v. tentoonstelling in het PMMK Oostende, 6 april-12 juni 1996], 14 Euro.
  1129. HERBERT John (ed.), Christie's review of the season 1974, London, Hutchinson, 1974, 512pp.richly ill.in colour & bl/w, cart.cover, dustwrapper, VG, 23 Euro.
  1130. HERBERT Tony, Verzameling Tony Herbert, Brussel, Ed. de la Connaissance 1957, ongepp.[72pp.] rijkelijk geïll., uit de reeks "Grote Belgische Verzamelingen", 12,5 Euro.
  1131. HERIS m., Mémoire en réponse à la question suivante: Quel est le point de départ et quel a été le caractère de l'école flamande de peinture sous le règne des ducs de Bourgogne? Quelles sont les causes de sa splendeur et de sa décadence?, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1856, 214pp., publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et mémoires des savants étrangers, publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique" Tome XXVII (27), in-4, br.muet, 75 Euro.
  1132. HERMANS Paul, Paul Hermans retrospectieve, Hasselt, Bank van Brussel, 1973, 24pp.geïll., 21cm., [Catalogus van tentoonstelling: Hasselt, 19 okt.-10 nov.1973], 10 Euro.
  1133. HERREGODS Georges (DE WOLF Koenraad, samenst.), Klei en kleur. Retrospectief Georges Herregods, Antwerpen, Halewijn, 2002, 151pp.rijkelijk geïll.in kleur, 28cm., mooie staat, 20 Euro.
  1134. HERREMAN Frank & PETREDIS Constantijn (red.), Het gelaat van de geesten - Maskers uit het Zairebekken, Gent, Snoeck-Ducaju, 1993, 262pp.rijkelijk geïll.+ losbladig: uitvouwbare kaart, in-4, mooie staat, [Tentoonstellingscatalogus, Antwerpen Ethnografisch Museum 18 sept.-31 dec.1993 & Washington National Museum of African Art 20 April-25 Sept.1994], 60 Euro.
  1135. HERZOG Karl, Die Gestalt des Menschen in der Kunst und im Spiegel der Wissenschaft, Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft, 1990, xii + 234pp.with 192 ills., 28cm., cloth, dustwrapper, VG, 35 Euro.
  1136. HESS Leopold & WYSS ROBERT L., Les plaisirs de la table et la vaisselle ancienne en Suisse, Zurich, L'Office National Suisse du Tourisme 1956, 48pp. avec 20 planches en couleurs, 7,5 Euro.
  1137. HEURINCKX Jan, Diverse auteurs, Album Jan Heurinckx 65 - retrospectieve en recent werk, Opwijk, Davidsfonds, 1984, 80pp.geïll., tentoonstellingscatalogus Opwijk juni 1984, 12,5 Euro.
  1138. HEYDRICH M. & FRÖHLICH W., Plastik der Primitiven, Stuttgart, Verlag "Die schönen Bücher", 1954, 64pp.of which 48pp.ills.in bl/w, 1st ed., cart.cover, dustwrapper (bit used: few tears), text in german, interior VG, 20 Euro.
  1139. HEYLEN, Paul, ABC van het Oosters tapijt, Brugge, E.Vercruysse en zoon 1979 geïll. in kleur en zw./w., 112pp., plekje op kaft, (interessant werk over geschiedenis, herkomst en kenmerken van het Oost.tapijt), 15 Euro.
  1140. HILDEBRAND Adolfo, Il problema della forma, Messina-Firenze, G.D'Anna, 1949, 147pp., br.orig., texte en italien, dans la série "Biblioteca di cultura contemporanea" vol.23, 22cm., bon état, 23 Euro.
  1141. HILGER Hans Peter, Der Figurenzyklus im Chor des Aachener Domes, Köln, 1957, 162pp., 21cm., Academic dissertation (Inaugural-Dissertation zur Erlangung des Doktorgrades der Philosophischen Fakultät der Universität Köln), 25 Euro.
  1142. HILLIER J., Grote meesters der Japanse prentkunst (in de reeks "Hoogtepunten der oosterse kunst"), Phaidon, 1954, 140pp.met 93 ills.in kleur en zw/w, 31cm., linnen band met stofwikkel, X57121, 23 Euro.
  1143. HILLIER J., Les maitres de l'estampe japonaise, Londres, Phaidon, 1954, 143pp.avec 93 illustrations en couleurs et monochromes, reliure toile, jaq.(peu usé), 31cm., 30 Euro.
  1144. HINDLEY, Geoffrey, Castles of Europe, s.l., Hamlyn, 1968, 190pp.ill., hardcover with dustwr., in the series "Great Buildings of the World", 15 Euro.
  1145. HINTERMANN H., Führer durch die Sammlung für Völkerkunde der Universität Zürich, Zürich-Leipzig, Grethlein, s.d. [+/- 1932], 168pp.with figures in-text, softcover, text in german, VG, ex.bibl.of K.-F.Schaedler (containing his ex-libris), 23 Euro.
  1146. HIRTH Georges (& ARREAT Lucien, introduction), Physiologie de l'art, Paris, Alcan, 1892, 250pp.avec figures dans le texte et 5 planches hors-texte, br.orig., dans la série "Bibliothèque de philosophie contemporaine", très peu de soulignements, sinon en bon état, 25 Euro.
  1147. HOCHHUTH Rolf, Menzel Maler des Lichts, Frankfurt am Main, Insel, 1991, 208pp.richly illustrated in colour and bl.w, cloth, dustwrapper, 27cm., VG, [monograhy on the German artist Adolph Menzel], 23 Euro.
  1148. HOCKNEY David, Pictures by David Hockney (selected and edited by Nikos Stangos), London, Thames and Hudson, 1979, 120pp.with 144 ills.of which 44 in colour, 13 Euro.
  1149. HOFSTADTER Douglas R., Gödel, Escher, Bach : Een eeuwige gouden band, Amsterdam, Contact, 1985, xxiv + 829pp.geïll., PB, mooie staat, 27,5 Euro.
  1150. HOFSTADTER Douglas R., Metamagische thema's ; op zoek naar de essentie van geest en patroon (een samenhangende verzameling van literaire, wetenschappelijke en artistieke beschouwingen), Amsterdam, Contact, 1988, 839pp.met enige ills., mooie staat, 27,5 Euro.
  1151. HOLLAND Clive, CAFFIN Charles H., HINTON Horsley & THOVEZ Enrico (HOLME Charles (ed.), Art in photography, with selected examples of European and American work. L'art en photographie [Special Summer number of "The Studio" 1905], London-Paris, The Studio, 1905, [viii] + xvi + 7 + 8 + 8 + 8 + 4pp.(english text) & 24pp.(french text) + 112 plates out-of-text, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 150 Euro.
  1152. HOLME Charles (ed.), Art in England during the Elizabethan & Stuart periods, London-Paris, The Studio, 1908, x + 120 + 14pp.with plates in- and out-of-text some of which in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in English & French, VG, 45 Euro.
  1153. HOLME Charles (ed.), Colour photography and other recent developments of the art of the camera [Special summer number of "The Studio" 1908] - La photographie des couleurs et les récents progrès de la photographie en général, London-Paris, The Studio, 1908, 10pp.of text + 113 plates out-of-text (of which 18 in colour), 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 130 Euro.
  1154. HOLME Charles (ed.), Masters of english landscape painting ; J.S.Cotman, David Cox, Peter De Wint [Special summer number of "The Studio" 1903], London-Paris, The Studio, 1903, xvi + xvi + xvi + 24 pp.+ 181 plates out-of-text in bl/w and in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  1155. HOLME Charles (ed.), Modern etching and engraving European and American [Special summer number of "The Studio" 1902] - L'eau forte et la gravure modernes, London-Paris, The Studio, 1902, together 67 + 26pp.of text + 223 plates out-of-text, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  1156. HOLME Charles (ed.), Modern pen drawings: european and american. Le dessin à la plume [Special Winter number of "The Studio" 1900-1901], London-Paris, The Studio, 1900-1901, 216 + 28pp.+ many plates out-of-text in bl/w and in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  1157. HOLME Charles (ed.), Royal Scottish Academy, London-Paris, The Studio, 1907, x + xlvi + 16pp.of text with [2pp.] portraits + 40 plates out-of-text in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in English & French, VG, 50 Euro.
  1158. HOLME Charles (ed.), The genius of J.M.W. Turner. Le génie de Turner [Special Winter number of "The Studio" 1903], London-Paris, The Studio, 1903, [viii] + xvi + viii + viii + xxii + 27pp.(text) + 142 plates out-of-text in bl/w & 16 plates in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  1159. HOLME Charles (ed.), The 'old' Water-Colour Society 1804-1904. L'ancienne Société de l'Aquarelle 1804-1904 [Special spring number of "The Studio" 1905], London-Paris, The Studio, 1905, xlvi + 18pp.text + 40 plates out-of-text in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  1160. HOLME Charles (ed.), The Royal Academy from Reynolds to Millais. The record of a century. L'Académie Royale de Londres de sa fondation (1768) à l'année 1868. [Special summer number of "The Studio" 1904], London-Paris, The Studio, 1904, [xii] + xvi + xvi + viii + viii + viii + iv + 21pp.(text) + many plates out-of-text in bl/w and in colour & 15 facsimile letters, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  1161. HOLME Charles (ed.), The Royal Institute of Painters in water-colours. L'Institut Royal des peintres en aquarelle [Special Spring number of "The Studio" 1906], London-Paris, The Studio, 1906, 42 + 10pp.+ 40 plates out-of-text in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  1162. HOLMES George (ed.), Art and politics in renaissance Italy. British Academy lectures, Oxford, Oxford University Press (for The British Academy-), 1997, xviii + 309pp. + 88 plates out-of-text, 24cm., softcover, VG, 30 Euro.
  1163. HOLTERHOFF Bernard, Histoire de la peinture en Belgique, Anvers, Buschmann, 1925, 194pp.+ 12 planches hors-texte, édition limitée et numérotée de 310 exemplaires (ceci est no.266/300 sur papier Featherweight), 24cm., br.orig., estampe, bon état, 60 Euro.
  1164. HOLY Ladislav, La plastica africana - regiones oriental y meridional, Mexico, Fondo de Cultura Economica (por Artia, Prague), 1967, 152pp.richly ill.in colour & bl/w, in-4, cloth, dustwrapper, VG, [text in spanish], 85 Euro.
  1165. HOOGEWERFF G.J., Verbeelding en voorstelling - de ontwikkeling van het kunstbesef, Amsterdam, Wereldbibliotheek, s.d., 344pp.met 50 afbeeldingen buiten-tekst, gecart.band, 20cm., 3e geheel herziene druk, 17 Euro.
  1166. HOPPENBROUWERS A., VANDENBREEDEN J. & BRUGGEMANS J., Victor Horta architectonografie (bijdrage van het St-Lucasarchief), Brussel, Nationale Confederatie van het Bouwbedrijf, 1975, 158pp.rijkelijk geïll., 22cm., mooie staat, 25 Euro.
  1167. HOREMANS Jean-M. (samenstelling), Het Hongaarse boek - Schenking aan de Koninklijke Bibliotheek door de Nationale Bibliotheek Széchényi te Boedapest (Tentoonstellingscatalogus), Brussel, 1989, 75pp., 26cm., 15 Euro.
  1168. HORST Michael, Albrecht Durer - the complete engravings, Artline Editions, 1987, 238pp.(of which 106pp.illustrations), 34cm., cart., dustwrapper, in slipcase, VG, 55 Euro.
  1169. HOSTYN Norbert, Euphrosine Beernaert. Landschapschilderes, 1831-1901, Oostende, Museum voor Schone Kunsten, 1991, 155pp.rijkelijk geïll. in zw./w., 21cm., tentoonstellingscatalogus (Museum voor Schone Kunsten, Oostende, 6 october 1990 - 6 januari 1991), goede staat, S73665, 25 Euro.
  1170. HOUVET Etienne, Monographie de la cathédrale de Chartres, Chartres, E.Houvet s.d., 119pp.avec ills. + plan dépliant, bel état, 17,5 Euro.
  1171. HOWARD Henry (& HOWARD Frank), A course of lectures on painting, delivered at the Royal Academy of Fine Arts... edited, with a memoir of the author, by Frank Howard, London, Henry G.Bohn, 1848, lxxxi + 300pp., contains index, 21cm., beautiful modern half-leather binding (engilded title at spine), few foxing in text, VG, 170 Euro.
  1172. HUET Michel & SAVARY Claude (text), Africa dances, London, Thames and Hudson, 1995, 174pp.richly ill. (mainly in colour), in-4, cart.cover with iil.dustwrapper, VG, 30 Euro.
  1173. HUGAULT Henry, Bourdelle - tradition ou révolution ?, Paris, Eds.du Triolet, 1948, 86pp., br.orig.ill., 19cm., exemplaire numéroté; no.222/300 sur Bouffant superieur, bel état, 23 Euro.
  1174. HUGUET L. (curé de Néchin), Quelques notes sur la Suisse et l'Est de la France au point de vue monumental - Relation de voyage, Tournai, Malo et Levasseur, 1868, 25pp., dédicacé par l'auteur, br.orig., 22cm., 20 Euro.
  1175. HULSKER JAN, Van Gogh en zijn weg ; het complete werk, Amsterdam, Meulenhoff 1979, 488pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, 62 Euro.
  1176. HUMMEL Siegbert, Goethes Beziehung zum Orient, Ulm, Fabri Verlag, 1998, 120pp.with 28 ills., 21cm., softcover, G, X72345, 13 Euro.
  1177. HÜSELER Konrad, Hamburger Silber 1600-1800, Darmstadt, Franz Schneekluth, s.d., 40pp.+ 36 ills.out-of-text, cart.cover, ill.dustwrapper, G, 15 Euro.
  1178. HUTT Wolfgang (ed.), Albrecht Dürer 1471-1528. Das gesamte graphische Werk [2 vols.] I. Handzeichnungen, II. Druckgraphik, Herrsching, Pawlak, s.d. (1970's), 2 vols.: 1967pp.(mostly ills.), cloth, dustwrapper, 22cm., VG, 60 Euro.
  1179. HUTT Wolfgang, Adolph Menzel, Wien/ München, Schroll, 1965, 69pp.with ills.in and out of text in colour and bl/w, cloth, 32cm., G, [text in German], 25 Euro.
  1180. HUTTINGER Eduard & LUTHY Hans A., eds., Gotthard Jedlicka - Eine Gedenkschrift. Beiträge zur Kunstgeschichte des 19. Und 20. Jahrhunderts, Zürich, Orell Fussli Verlag, 1974, [x] + 216pp.with ills., cart., 28cm., VG, 30 Euro.
  1181. HUYGENS, Ch., Licht en schaduw - De roman van Rembrandt's leven, Den Haag, J.P.Kruseman, s.d.[+/- 1946], 346pp.geïll., 2 druk, linnen band, 16 Euro.
  1182. HYMANS Henri, Henri Van Paesschen et l'ancienne Bourse de Londres (lecture faite dans la séance publique annuelle de l'Académie royale d'Archéologie de Belgique tenue à l'Hôtel de ville d'Anvers le 4 oct.1908), Anvers, 1908, 14pp.+ 3 planches hors-texte, br.orig., 14 Euro.
  1183. IMPERATO Pascal James, The cultural heritage of Africa, Chanute, Safari Museum Press, 1974, ix + 48pp.with bl/w-ills., in-4, VG, ex.bibl.of K.-F.Schaedler (containing his ex-libris), [Exhibition catalogue: The Martin and Osa Johnson Safari Museum, 1974], 16 Euro.
  1184. ITALIAANDER Rolf, Nieuwe kunst in Afrika - een inleiding, Amsterdam, Broekman & De Meris, 1958, 31pp.tekst + 41 ills.buiten-tekst, geïll.omslag, 14 Euro.
  1185. ITALIAANDER Rolf, Tanz in Afrika - Ein Phänomen im Leben der Neger, Berlin, Rembrandt, 1960, 64pp.of which 32pp.ills.out-of-text, cart.cover, VG, 14 Euro.
  1186. IVANOV A.A. & SOROKIN S.S. (red.), Srednjaja Azija i Iran: sbornik statej, Leningrad, Avrora, 1972, 189pp.with ills., 27cm., cloth, G, [Russian contributions in Cyrillic script on the art of Central Asia and Iran, with an English summary], OCLC 164951664, X72512, 65 Euro.
  1187. JACKSON Anne (ed.), Art at auction ; the Year at Sotheby Parke Bernet 1974-75 (241st season), London, Sotheby Parke Bernet, 1975, 464pp.richly ill.in colour & bl/w, cart.cover, dustwrapper, VG, 23 Euro.
  1188. JACKSON William A., Jewellery repairing, London, Heywood a Cy., 1948, 144pp.with 79 ills., cloth, 1st ed., VG, 27 Euro.
  1189. JACQ-HERGOUALC'H Michel, Le roman source d'inspiration de la peinture khmère à la fin du XIXe et au début du XXe siècle. L'histoire de Preah Chinavong et son illustration dans la (sala) de Vat Kieng Svay Krau [complet en 2 tomes]. I: texte et présentation. II: figures, Paris, Ecole Française d'Extrême-Orient, 1982, complet en 2 tomes: xi,168 + xvii,147pp.avec 271 figures, 29cm., dans la série "Publications de l'Ecole Française d'Extrême-Orient" vol.126, br., non coupé, bel état, X71422, 85 Euro.
  1190. JACQUES Emile, Joseph Fernande sculpteur brugeois (1741-1799) et le mécénat autrichien au XVIIIe siècle, Bruxelles, Palais des Académies, 1957, 131pp.+ 16 planches hors-texte, br.orig., 24cm., non coupé, bel état, dans la série "Académie royale de Belgique, Classe des Beaux-Arts, collection in-8" T.X fasc.4, 25 Euro.
  1191. JADOT J.-M., Sur l'art nègre [article incomplet], Bruxelles, La revue sincère, 1932, 19cm., pp.97-111 + pp.145-153, article incomplet publié dans "La revue sincère" 10e année (1932) no.3 (mars, pp.97-144) - 4 (avril, pp.145-192), br., peu de rousseurs, bon état, C69847, 25 Euro.
  1192. JAGODIC Stane - Divers authors, Art Paradox (Good morning Mr.Orwell !) - Stane Jagodic, Tiskarna Novo mesto, Dolenjska Zalozba, 1993, 128pp.richly ill. in colour & bl/w., one of the 1000 copies in english, linen cover with dustwrapper, VG, 45 Euro.
  1193. JAKOB G., Die Kunst im Dienste der Kirche - Ein Handbuch für Freunde der kirchlichen Kunst, Landshut, Thomann, 1880, xx + 460pp.+ frontispice & 20 plates out-of-text, 3rd ed., cart.cover (leather spine), 25cm., stamp, fragile binding of few pages, text in gotic german, G, 30 Euro.
  1194. JANAWAY Christopher, Images of excellence. Plato's critique of the arts, Oxford, Clarendon Press, 1998, x + 226pp., 22cm., previous owner's name on first page, softcover, VG, 27 Euro.
  1195. JANSEN Ad. & VAN HERCK C., De Antwerpsche beeldhouwers Colyns de Nole, Antwerpen, 1944, 73pp.+ 24 buitentekstplaten & genealogische tabel, Overdruk uit het XIXe jaarboek van den Kon.Oudheidk.Kring van Antwerpen, 28cm., mooie staat, 24 Euro.
  1196. JANSON H.W. & D.J., La peinture dans le monde - de la préhistoire à nos jours, Paris, Flammarion 1968, 259pp.avec 245 ills.(dont 32 en couleurs), couv.en toile sous jacquet, 15 Euro.
  1197. JANSSEN A., Mode en dans, Leuven, Davidsfonds, 1933, 175pp., onopengesneden, 12,5 Euro.
  1198. JANSSENS Finita, Perestroik'Art Polyloog - Kunstproject hedendaagse Russische schilderkunst 1985-1990. Perstroik'Art Polylogue - Projet d'art peinture russe contemporain 1985-1990, Hasselt, Cultureel Centrum 1995, 144pp.geïll., mooie staat, bilingue [français-néerlandais], Tentoonstellingscatalogus - Catalogue d'exposition (Hasselt/ Maastricht, 1995], 24 Euro.
  1199. JAWORSKA Wladyslawa, Tadeusz Makowski polski malarz w Paryzu, Wroclaw, 1976, 163pp.+ 174 ills.out-of-text, cloth, dustwrapper, VG, Text in Polish, [Monography on this Polish painter-artist, who lived and worked in Paris], 30 Euro.
  1200. JEAN-NESMY Claude & SAULNIER René, Flordavid peintre de France et d'Israël (par Cl.Jean-Nesmey, pp.297-311 ill.) & Un moine imagier Dom André Bouton - (par R.Saulnier, pp.312-320 ill.), Bruges (B.), Abbaye de Saint-André-lez-Bruges, 1949, pp.297-320 richment illustré, Numéro thématique de la revue "L'Artisan et les Arts Liturgiques, Revue trimestrielle d'art sacré publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André", Année 18 nr.1 (1949), bon état, 28.5x37cm., 17 Euro.
  1201. JENNES Jozef C.I.C.M. (Scheut), Invloed der Vlaamsche prentkunst in Indië, China en Japan tijdens de XVIe en XVIIe eeuw, Leuven, Davidsfonds 1943, 179pp. + 26pp.buitentekstill., onopengesneden [pages still uncut, with 26 pages of illustrations out-of-text], 17 Euro.
  1202. JESPERS Floris, Retrospectieve tentoonstelling Floris Jespers, Hasselt, Provinciaal Begijnhof, 5-27 maart 1967, [20] pp.(met 8 ills.), 25cm., mooie staat, 14 Euro.
  1203. JONGELEN Jules & JANSSEN Hubert, Le ferronnier Harry De Groot (par J.Jongelen, pp.157-168) & Principes et valeur de la tapisserie (par H.Janssen, pp.169-176) [dans "L'art d'église"], Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1951-'52, pp.157-176 richm.ill., 2 articles dans "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 20 Nr.4 (1951-52), 28.5x37.5cm., bel état, 17 Euro.
  1204. JONGHEN Henricus (PAPY Jan, inl. + vert.), Onze-Lieve-Vrouw van Hasselt. Geschiedenis van het aloude miraculeuze beeld en van de kapel, alsook van de vermaarde broederschap van de Heilige Maria te Hasselt, Hasselt, Koninklijke Geschied- en Oudheidkundige Studiekring van Hasselt, 2003, 496pp.met buitentekstill.en facsimile-afbeeldingen van de uitgave uit 1660, 17cm., gecart., gedrukt in een oplage van 500ex. (tweetalig: Latijn-Nederlands), 70 Euro.
  1205. JOOSTENS Paul, Paul Joostens - tekeningen en collages (Schenking galerij Ronny Van de Velde en co), Antwerpen, 1986, 60pp.rijkelijk geïll., 21cm., [Tentoonstellingscatalogus Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 5 juli - 24 aug.1986], 15 Euro.
  1206. JORDAENS Jacob, Album der tentoonstelling Jacob Jordaens 1905 - Album de l'exposition Jacques Jordaens, Antwerpen, Uitvoerend Comité / Comité exécutif, 1905, contient 122 planches + 7pp.liste des planches, belle reliure demi-toile (plats marbrés), 25cm., bon état, 30 Euro.
  1207. JORISSEN Tony, Kunst van Congo, Hasselt, 2006, 82pp.with 180 illustrations in colour (depicting 110 objects of african art from the author's private collection), in-4, new condition, ISBN 907819040X, Exhibition catalogue (Hasselt, Onder de Toren, 11-24 sept.2006) organised by "Les Amis du Congo" in honour of Dr. Jozef Weyns, text in Dutch, [beautifully edited catalogue with illustrations and description of 110 objects of high quality, most of which have never been published before], 37 Euro.
  1208. JOSTEN, Hanss Heinz, Titian, Bielefeld / Leipzig, Velhagen & Klafing, s.d., 34pp.ill., Gotic text, 7,5 Euro.
  1209. JOURDAIN Charles, 100 Joër Sankt-Paulus-Dréckerei 1887-1987, Luxembourg, Impr. Saint-Paul, 1988, 210pp.with ills., cart., 27cm., VG, 40 Euro.
  1210. JOY, Zo leer je dansen, Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1961, 192pp.geïll., pocket, 9 Euro.
  1211. KALFF Martin, De schoonheidsleer der tooneelspelers, Haarlem, De Graaf, s.d. [+/-1876], viii + 168pp.+ 10 platen buitentekst, orig.omslag (rug hersteld), goede staat, 40 Euro.
  1212. KEEL Othmar & GUTBUB A., Jahwe-Visionen und Siegelkunst. Eine neue Deutung der Majestätsschilderungen in Jes 6, Ez 1 und 10 und Sach 4. Mit einem Beitrag von A. Gutbub über die vier Winde in Agypten, Stuttgart, Verlag Katholisches Bibelwerk, 1977, 410pp.with ills., 21cm., in the series "Stuttgarter Bibelstudien" vol.84/85, softcover (some use), 2 stamps, interior VG, R70106, 24 Euro.
  1213. KEIJSER-SCHUURMAN W.E.S.L., Een bijzondere nalatenschap; meubeltekeningen in de albums van Matthias Soiron [in: Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg, deel 138 / Jaarboek '02], s.l., Limburgs geschied- en oudheidkundig genootschap, 2002, 224pp.rijkelijk geïll. in kleur en zw./w., 24cm., geïlL.omslag, mooie staat, N72320, 20 Euro.
  1214. KEIL, Hélène, Papieren sculpturen, Hasselt, H.Keil, 1990, 44pp.met foto's van Juul Voets, 9 Euro.
  1215. KELENYI Bela & VINKOVICS Judit, Tibiti és mongol buddhista tekercsképek / Tibetan and Mogolian Buddhist painted scrolls + added: Melléket / Supplement. Tárgylista / List of objects, Budapest, Ferenc Hopp Museum of Eastern Asiatic Arts, 1995, 94 + 19pp.with ills., 23cm., softcover, G, X71796, 30 Euro.
  1216. KERELS Henri, Adolphe Wansart, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1955, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel (enkele vlekjes), [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  1217. KERVYN DE LETTENHOVE H. baron, La Toison d'Or - Notes sur l'institution et l'histoire de l'ordre depuis l'année 1429 jusqu'au l'année 1559, Bruxelles, Van Oest, 1907, 102 [vi] pp.+ 44 illustrations hors-texte, br.orig., 29cm., bon état, [l'auteur était président de l'exposition de la toison d'or, à Bruges juin-septembre 1907], 50 Euro.
  1218. KERVYN DE VOLKAERSBEKE Ph., Rapport sur l'état des monuments historiques et artistiques de la ville de Gand, rédigé au nom de la commission instituée pour leur conservation (Première fascicule), Gand, Hebbelynck, 1852, 49pp.avec qqs.illsutrations et 1 planche, br.orig. (peu restauré), 22cm., non coupé, 25 Euro.
  1219. KLEE Paul (& SPILLER Jurg, hrsg.), Das bildnerische Denken (Schriften zur Form- und Gestaltungslehre), Basel/ Stuttgart, Schwabe, s.d. [+/- 1964], 542pp.with over 1200 illustrations, 2nd edition, hardback (spine in cloth), illustrated dustwrapper, 23cm., text in german, some foxing at edges, else VG, 75 Euro.
  1220. KLEINMAYR (v.) Hugo, Welt- und Kunstanschauung des "Jungen Deutschland" - Studies zur Geistesgeschichte des XIX. Jahrhunderts, Wien-Leipzig, Österreichisches Bundesverlag, 1930, 328pp., softcover, bit used, good condition, 40 Euro.
  1221. KLEINSCHMIDT Beda, Sankt Franziskus von Assisi in Kunst und Legende, Gladbach, B. Kühlen, 1919, xvi + 119pp.with 81 ills., 28cm., 2nd ed.,in the series "Monographien zur Geschichte der christlichen Kunst" vol.2, cloth, stamp, G, H73806, 16 Euro.
  1222. KLEVER Ulrich, Bruckmann's Handbuch der Afrikanischen Kunst, München, Bruckmann, 1975, 256pp.with ills. (of which 242 ills.out-of-text), cloth, dustwrapper (some wear), VG, C36369, 25 Euro.
  1223. KLIMKEIT Hans-Joachim (ed.) & HEROLD Reante (transl.), Japanische Studien zur Kunst der Seidenstrasse, Wiesbaden, Harrassowitz, 1988, xv + 199pp. + 7 plates out-of-text in colour, 24cm., in the series "Studies in oriental religions" vol.16, softcover, VG, X69073, 65 Euro.
  1224. KLOOS Werner, Das Focke-Museum in Bremen, Hamburg, Cram, De Gruyter & co., 1969, 84pp.with 48 ills., 24cm., cloth, 2nd ed., in the series "Kulturgeschichtliche Museen in Deutschland" Band III, 13 Euro.
  1225. KLUNCKER K., Castrum Peregrini - een uitgeverij in het teken van Stefan George [tentoonstellingscatalogus], Brussel/ 's-Gravenhage, Koninklijke Bibliotheek van België/ Museum Meermanno-Westreenianum, 16 nov.-31 dec.1979 & 25 jan.-15 maart 1980, 178pp.geïll., 23 Euro.
  1226. KNIPPING John B., Rubens ; de laatste communie van Sint Franciscus van Assisië, Leiden, Stafleu, 1949, 40pp.waarvan 8pp.ills., 10 Euro.
  1227. KNOBLAUCH Martin, Das Nothwendigste über die kirchliche Paramentenstickerei sofern sie eine Ausübung von Kunst und Kunsthandwerk ist. Ein Handbüchlein für den hochw. Klerus, sowie für klösterliche Institute, Stickereien und Zeichner, Kempten, Jos. Kösel'schen Buchhandlung, 1895, xi + 120pp. + 14 plates, 20cm., editor's cloth with gilt lettering, few foxing, G, R72459, 60 Euro.
  1228. KNOBLOCH Edgar, Beyond the oxus. Archaeology, art and architecture of Central Asia, London / Totowa, Ernest Benn / Rowman and Littelfield, 1972, 256pp.with ills., 22cm., cloth, dustwrapper, G, X69124, 35 Euro.
  1229. KNOEPFLI Albert, ZURCHER Richard e.a., Der Altar des 18. Jahrhunderts. Das Kunstwerk in seiner Bedeutung und als denkmalpflegerische Aufgabe, München, Deutscher Kunstverlag, 1978, 290pp.with ills., 26cm., in the series "Forschungen und Berichte der Bau- und Kunstdenkmalpflege in Baden-Würtemberg" vol.5, cloth, 2 stamps, VG, S73482, 35 Euro.
  1230. KNUTTEL G., Fakkeldragers van de Nederlandsche schilderkunst ; Van Eyck, Bruegel, Rubens, Rembrandt, Vermeer, Van Gogh, Antwerpen, De Sikkel, 1947, 187pp.geïll., in de reeks "Maerlantbibliotheek" band XIX, met geïll.stofwikkel, 18 Euro.
  1231. KNUTTEL G., Willem van Konijnenburg, Amsterdam, Becht, s.d., 60pp.geïll., in de reeks "Palet", 10 Euro.
  1232. KOCH Gerd, Iniet - Geister in Stein (Die Berliner Iniet-Figuren-Sammlung), Berlin, Museum für Völkerkunde, 1982, 188pp.+ 636 ills.out -of-text (in colour & bl/w), cart.cover, text in german, VG, 35 Euro.
  1233. KOENEN Marie, CLAES Ernest, DE MAN Herman e.a. & SENGERS Lode (ills.), Als het wintert... 1937, Tilburg, Het Nederlandsche Boekhuis, 1937, 110pp.geïll.met werk van Lode Sengers, 28cm., geïll.omslag, enkele stempeltjes, [Bevat o.a. Ernest Claes, Van Mieke Waegemans, pp.33-38 & Marie Koenen, De vierde koning, pp.25-32 & Herman De Man, De Engelsche prent, pp.67-78], T73547, 23 Euro.
  1234. KOFI Vincent Akwete, Beeldsnijkunst in Ghana, Lochem, Drukk.Scheen, s.d., 10pp.+ 69pp.ills., gecart.band met orig.stofwikkel, mooie staat, 20 Euro.
  1235. KOLDEWEIJ A.M., Der gude Sente Servas. De Servatiuslegende en de Servatiana: een onderzoek naar de beeldvorming rond een heilige in de middeleeuwen. De geschiedenis van de Kerkschat van het Sint-Servaaskapittel te Maastricht, deel 1, Assen-Maastricht, Van Gorcum, 1985, xiii + 356pp.geïll., 26cm., in de reeks "Maaslandse Monografieën (groot formaat), linnen band, 3 stempeltjes (waarvan een klein stempeltje op onderste bladsneden), zoniet in mooie staat, N70465, 25 Euro.
  1236. KOLLWITZ Kathe, Käthe Kollwitz - Grafiek, tekeningen, beelden, 1980, 107pp.waarvan 75pp.illustraties, 20cm., Catalogus van tentoonstelling, [text in dutch], 23 Euro.
  1237. KOLOSS Hans-Joachim, Art of Central Africa - Masterpieces from the Berlin Museum für Völkerkunde, New York, The Metropolitan Museum of Art, 1990, 87pp.with 61 ills.in colour & bl/w, in-4, VG, ISBN 0-8109-2462-5, [Exhibition catalogue: New York The Metropolitan Museum of Art, 6 June-4 Nov.1990], 17,5 Euro.
  1238. KOLOSS Hans-Joachim, Zaïre - Meisterwerke afrikanischer Kunst, Berlin, Gebr.Mann Verlag, 1987, 86pp.of which 8pp.ills.in color & 30pp.ills.in bl/w, softcover, VG, text in german, 17 Euro.
  1239. KONINCKX Willy & GEVERS Max, Trente ans au service de l'art - Bilan de l'activité de "L'art contemporain" depuis sa fondation en 1905 (avec des tableaux synoptiques et récapitulatifs par Max Gevers), Anvers, L'Art Contemporain, 1935, 92pp., 26cm., 33 Euro.
  1240. KORNFELD Michel (& MASSON-OURSEL P., avant-propos), L'énigme du beau, Paris, P.U.F., 1942, 180pp., br., pour la plupart non coupé, qqs.estampes, texte en bel état, 20 Euro.
  1241. KOSCHATZKY Paul, Paul Koschatzky lithographien, Offenbach am Main, Volker Huber Galerie, s.d., 32pp.with ills.in colour, 27cm., [text in german], 13 Euro.
  1242. KOVALEVSKY P., Bildatlas der Kultur und Geschichte der Slawischen Welt, München/Basel/Wien, BLV Verlagsgesellschaft 1964, 220pp.with 629 bl/w.ills.& 15 maps in colour, linen cover with dustwrapper, VG, 30 Euro.
  1243. KOVALEVSKY PIERRE, Cultuurhistorische atlas van Rusland en de Slavische wereld, Brussel, Meddens 1962, vi + 218pp + 629 zw/w.ills.+ 15 kaarten in kleur, linnen band, mooie staat, 37 Euro.
  1244. KRAAIJPOEL D., De Nieuwe Salon - officiële beeldende kunst na 1945, Academie Minerva Pers, 1990, 205pp.geïll., 24cm., 20 Euro.
  1245. KRAMERS Coen Thz. (& STEGER A.M.A.A., inleiding), Sedert 1929..., Schiebroek, Vox Romana, s.d.[+/-1929], 128pp., wat roest, mooie staat, 15 Euro.
  1246. KRESTOVSKY Lydie (& BRÉHIER Emile, préface), Le problème spirituel de la beauté et de la laideur, Paris, P.U.F., 1948, viii + 204pp., dans la "Bibliothèque de philosophie contemporaine", br., 1e éd., 24 Euro.
  1247. KRIEGER, Herbert W., Aspects of aboriginal decorative art in America based on specimens in the United States National Museum [ Smithsonian ], Washington, Smithsonian Institute, 1931, pp.519-556 + 37pp.ill., in the series "Miscellaneous Collections" N 3102, 17,5 Euro.
  1248. KRUMRINE Mary Louise (ed.), Paul Cézanne - Die Badenden, Basel, Kunstmuseum, 1989, 321pp.richly illustrated, cloth, dustwrapper, 29cm., text in german, [Exhibition catalogue: Basel Kunstmuseum 10/09-10/12 1989], 25 Euro.
  1249. KRUSKOPF Erik, Shaping the invisible. A study of the genesis of non-representational painting (1908-1919), Helsinki, Societas Scientiarum Fennica, 1976, 181pp.with ills., 25cm., in the series "Commentationes humanarum litterarum" vol.55, softcover, small stamp, G, S72819, 25 Euro.
  1250. KUBAN Dogan, Türk Hayat'li Evi, Istanbul, Muhittin Salih Eren, 1995, 279pp.with ills., 34cm., cloth, dustwrapper, VG, [richly illustrated work on traditional Turkish architecture], X71246, 80 Euro.
  1251. KÜHN, Herbert, Prehistorische kunst in Europa, Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1960, 191pp.(geïll.), 6,5 Euro.
  1252. KURTH Godefroid, Renier de Huy auteur dvéritable des fonts baptismaux de saint-Barthélemy de Liège et le prétendu Lambert Patras, Bruxelles, Schepens, 1903, 36pp., non coupé, br.orig., 22cm., extrait des "Bulletins de l'Académie royale de Belgique", 20 Euro.
  1253. KUSTER Bernd, Max Liebermann. Ein Maler-Leben, Hamburg, Ellert & Richter, 1988, 232pp.with ills.in and out of text in colour and bl/w, cloth, dustwrapper, 29cm., VG, 35 Euro.
  1254. KUYPERS J., Het werk van Kamiel Huysmans, Brussel, De Wilde Roos, 1928, 83pp., 18cm., in het tijdschrift "De Wilde Roos" jg.6 nr.1, 17 Euro.
  1255. LA REVUE SINCERE, La Revue Sincère (dirs. Léon Debatty & J.-M.Jadot,, Bruxelles, Revue Sincère, [Revue mensuelle belge culturelle - de lettres et de l'art], Numéros disponibles: Année III: nr.2 (nov.1924), nr.3 (déc.1924), nr.8 (juin '25) & nr.9 (juillet '25); Année IV: nr.2 (dec.'25), nr.4 (févr.1926), nr.5 (Avril '26); Année V: nr.1 (Nov.'26) & nr.4 (Févr.1927), [collaborateurs e.a.: Marie Gevers, M.Elskamp, J.Conrardy, M.Carême, A.de Ridder, J.-M.Jadot, ...], Prix par numéro:, 10 Euro.
  1256. LABIGNE Fernand (& VAN PUYVELDE Leon, préface), Pierre Paul Rubens - sa vie ardente, son oeuvre fastueuse, Bruxelles, 1938, 32 + viii pp.+ 17 reproductions photographiques hors-texte, br.orig., dans la collection "Conférences et théatres" 5e année no.9, 25cm., 15 Euro.
  1257. LACROIX Paul (Bibliophile Jacob), Vie militaire et religieuse au moyen age et à l'époque de la renaissance (tome I), Moeurs usages et costumes au moyen age et à l'époque de la renaissance (t.2), Les arts au moyen age et à l'époque de la renaissance (t.3), Sciences et lettres au moyen age et à l'époque de la renaissance (t.4), Paris, Firmin-Didot, 1873-1877, Série complète de 4 volumes sur le moyen age et la renaissance, I: v,577 pp.illustré de 14 chromolithographies et de 410 gravures sur bois gravées par Huyot père et fils (2e éd.), II: iv,603pp. illustré de 15 chromolithographies et de 440 gravures sur bois (4e éd.), III: 548pp.illustré de 19 chromolithographies et de 400 gravures sur bois (5e éd.), IV: iv,612pp.illustré de 13 chromolithographies et de 400 gravures sur bois, reliures d'éditeur plein-cuir rouge avec décorations dorées, toutes tranches dorées, 29cm., bel état, 600 Euro.
  1258. LACROIX Paul (Bibliophile Jacob), XVIIe siècle Institutions usages et costumes, France 1590-1700, Paris, Firmin-Didot, 1880, viii + 580pp.illustré de 16 chromolithographies et de 300 gravures sur bois (dont 20 tirées hors-texte) d'après les monuments de l'art de l'époque, reliure d'éditeur plein-cuir rouge avec décorations dorées, toutes tranches dorées, 29cm., bel état, 120 Euro.
  1259. LACROIX Paul (Bibliophile Jacob), XVIIe siècle Lettres Sciences et Arts, France 1590-1700, Paris, Firmin-Didot, 1882, viii + 581pp.illustré de 17 chromolithographies et de 300 gravures sur bois (dont 16 tirées hors-texte) d'après les monuments de l'art de l'époque, reliure d'éditeur plein-cuir rouge avec décorations dorées, toutes tranches dorées, 29cm., bel état, 120 Euro.
  1260. LACROIX Paul (Bibliophile Jacob), XVIIIe siècle Institutions usages et costumes, France 1700-1789, Paris, Firmin-Didot, 1875, viii + 520pp.illustré de 21 chromolithographies et de 350 gravures sur bois (d'après Watteau, Vanloo, Rigaud, Boucher, Lancret, J.Vernet, Chardin, Jeaurat, Bouchardon, etc.), reliure d'éditeur plein-cuir rouge avec décorations dorées, toutes tranches dorées, 29cm., bel état, 130 Euro.
  1261. LACROIX Paul (Bibliophile Jacob), XVIIIe siècle Lettres Sciences et Arts - France 1700-1789, Paris, Firmin-Didot, 1878, xiii + 560pp.illustré de 16 chromolithographies et de 250 gravures sur bois (dont 20 tirées hors-texte), reliure d'éditeur plein-cuir rouge avec décorations dorées, toutes tranches dorées, 29cm., bel état, 120 Euro.
  1262. LADSTETTER Günther, 100 Meisterwerke der Kunst in Farben - von Giotto bis Picasso, Hannover, Fackelträger-Verlag 1962, 224pp.with 100 ills.in colour, linen cover, 22,5 Euro.
  1263. LAFFINEUR-CREPIN Marylene (dir.), Saint-Martin, mémoire de Liège, Liège, Editions du Perron, 1990, 301pp.richement ill., br.orig.ill., 32cm., bel état, [Catalogu d'exposition: Liège, 3 oct.-17 nov.1990], 30 Euro.
  1264. LAFONTAINE-DOSOGNE Jacqueline, Iconographie de l'enfance de la vierge dans l'empire byzantin et en occident, Bruxelles, Palais des Académies, 1964, complet en 2 tomes: 249 + 219pp. + 43 + 34 planches hors-texte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome 11 fascicule 3, br.orig., non coupé, bon état, 150 Euro.
  1265. LALO, Charles, L'art - loin de la vie, Paris, J.Vrin 1939, 295pp., dans la série "Etudes de Psychologie et de Philosophie" N 1, très bon état, 30 Euro.
  1266. LAMAC Miroslav, Die bildende kunst der Tschechoslowakei, Prag, Orbis 1958, 142pp.with 104 bl/w.ills. & 4 ills.in colour, bit used, VG, 15 Euro.
  1267. LAMBRECHT Miriam, Kunst uit Tibet. De collectie van de Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis Brussel, Brussel, Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, 2005, 120pp.geïll. + CD-rom (Tibet: 200 thang-ka. Rolschilderingen in beeld), 30cm., geïll.omslag, mooie staat, X71658, 35 Euro.
  1268. LAMBRECHTS, Pieter, Augustus in de kunst van zijn tijd, Gent, 1956, overdruk uit de " handelingen van het XXXVI Congres van de federatie van de Kringen voor Geschiedenis en Oudheidkunde van België ", pp.531-556 geïll., 7,5 Euro.
  1269. LAMPO Hubert, Jan Vaerten, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1954, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17 Euro.
  1270. LANGE, Rob, Zeefdruk "Watertoren Sint-Truidersteenweg Hasselt", Hasselt, aug.1991, beperkte en genummerde oplage: 33/250, 24 Euro.
  1271. LANGEDIJK Karla, De Portretten van De Medici tot omstreeks 1600, 175pp.+ frontispice + stamboom + losbladig: 3pp. Stellingen, Assen, Van Gorcum/Prakke, 1968, Academisch Proefschrift ter verkrijging van de graad van Doctor in de Letteren aan de Universiteit van Amsterdam 9 juli 1968 - Promotor Prof.Dr. J.Q.van Regteren Altena, beperkte en genummerde oplage : Nr.62/500 - niet in de handel, mooie staat, 37 Euro.
  1272. LANGUI Emiel, Frits Van Den Berghe 1883-1939 De mens en zijn werk, Antwerpen, Mercatorfonds, 1968, 327pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, linnen band, geïllustreerde stofwikkel (klein stukje gescheurd uit bovenzijde van rug), gecart. etui, 34cm., werk in mooie staat, [text in dutch], 120 Euro.
  1273. LARKIN David (ed.), Rousseau, New York, Ballantine Books 1975, s.p. [16pp.(text) + 38pp.ills.in colour], 7,5 Euro.
  1274. LASSAIGNE Jacques & DELEVOY Robert L., La peinture flamande de Jérôme Bosch à Rubens, Genève, Skira, 1977, 203pp.avec illustrations en couleurs, reliure toile, jaq., 35cm., 40 Euro.
  1275. LASZLO Gyula & RACZ Istvan, Der Goldschatz von Nagyszentmiklós, Budapest, Corvina Kiadó, 1983, 204pp.with ills., 26cm., cloth, dustwrapper, VG, G73859, 20 Euro.
  1276. LASZLO Gyula & RACZ Istvan, The treasure of Nagyszentmiklós, Budapest, Corvina Kiadó, 1977, 183pp.with ills., 26cm., cloth, dustwrapper, VG, G71591, 35 Euro.
  1277. LAUFER Berthold (WALRAVENS Hartmut, ed.), Sino-Tibetan studies. Selected papers on the art, folklore, history, linguistics and prehistory of sciences in China and Tibet. Volume 1 + 2 [2 vols.], New Delhi, Rakesh Goel, 1987, 2 vols.: together 762pp., 23cm., cloth, dustwrapper, very few foxing, else G, X71662, 160 Euro.
  1278. LAURENT Marcel, L'art chrétien des origines à Justinien, Bruxelles, Société Royale d'Archéologie de Bruxelles, 1956, 280pp.texte + 109 planches hors-texte, br.orig., 24cm., bel état, 30 Euro.
  1279. LAVAGNINO Emilio e.a., Altari barocchi in Roma, Roma, Banco di Roma, 1959, 253pp.with tipped-in ills. in colour, 35cm., cloth, dustwrapper (some use), in slipcase, VG, [added: leaflet on the Banco di Roma], S70632, 45 Euro.
  1280. LAVALLEYE Jacques, Juste de Gand. Peintre de Frédéric de Montefeltre, Louvain, Bibliothèque de l'Université - Bureaux du Recueil, 1936, 207pp. + 40 planches hors-texte, 26cm., dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux publiés par les membres des conférences d'histoire et de philologie" 2e série fasc.37, br.orig., non coupé, bel état, [Juste de Gand = Joos/Josse van Wassenhove = Justus van Gent = Justus of Ghent, 1410-1480], S74357, 35 Euro.
  1281. LAVEN Hermann, Der Trierer Dom und seine Vergangenheit (für die reifere Jugend zur Erwecklung des Kunstverständnisses), Münster i.W., Adolph Russell, s.d. [+/_ 1910], 76pp.with ills., 22cm., modern softcover, interior VG, 20 Euro.
  1282. LAXNESS Halldor, SCHRAM Hrafnhildur & SEUPHOR Michel, N. Tryggvadóttir. Serenity and power, Reykjavik, Iceland Review, 1982, 96pp.richly illustrated in colour and bl./w., 24cm., cloth, dustwrapper, VG, [monography on the Icelandic artist Tryggvadóttir], S73768, 20 Euro.
  1283. LE BLANC Charles, Catalogue de l'oeuvre de Robert Strange graveur, avec une notice biographique, Leipsic, Rudolphe Weigel, 1848, xvii + 72pp., 22cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en cuir abimé), contient le catalogue raisonné de 62 gravures, Tome 2 de la série "Le graveur en taille douce, ou catalogues raisonnés des estampes due aux graveurs les plus célèbres", 70 Euro.
  1284. LE MAYEUR Myriam & BOEDTS Jean, Au jardin du royaume des cieux. Fragments, poesie, sculpture (ressurection spirituelle de l'art), Bruxelles, La Nouvelle Alliance, 1949, 60pp.+ planches hors-texte (avec des sculptures de Jean Boedts), br.orig., édition limitée et numérotée; cet exemplaire porte le no. 313 sur 500 (sur Vergé), signé par les auteurs, 30 Euro.
  1285. LEBEER Louis, De Vlaamsche houtsnede, Leuven, Davidsfonds, s.d., 157pp.geïll.+ buitentekstills., roestplekjes, onopengesneden, 12,5 Euro.
  1286. LEBEER Louis, Frans Masereel, Antwerpen, De Sikkel, 1950, 15pp.tekst + 28pp.buitentekstills.+ 1 portret, gecart.band met geïll.stofwikkel, uit de reeks "Monographieën over Belgische kunst", [text in dutch], 22,5 Euro.
  1287. LEBEER Louis, James Ensor etser, Antwerpen, De Sikkel, 1952, 16pp.tekst + 28 buitentekstills. + frontispice (portret), 25cm., gecart.band, geïll.stofwikkel, in de reeks "Monographieën over Belgische Kunst", 20 Euro.
  1288. LECHALAS Georges, Etudes esthétiques, Paris, Alcan, 1902, 306pp., br.orig., dans la série "Bibliothèque de philosophie contemporaine", 25 Euro.
  1289. LECHENE Robert (& CAIN Julien, préface), L'imprimerie de Gutenberg à l'électron, La Farandole, 1972, 207pp.avec ills., toile, jaquet (qqs.rousseurs), 27.6x22.6cm., bon état, 45 Euro.
  1290. LECOY DE LA MARCHE, Les sceaux, Bruxelles, Vanderlinden, s.d., 320pp.avec 135 figures dans-le-texte, br.orig., dos peu touché, sinon en bel état état, 30 Euro.
  1291. LEEFLANG Thomas, De wereld van de Comedy, Houten, Van Holkema & Warendorf, 1986, 160pp.geïll., 14 Euro.
  1292. LEFFTZ Michel & VAN RUYMBEKE Muriel (dir.), Le maître du calvaire de Waha (un sculpteur hors du temps). Etudes sur la sculpture de la Meuse à l'Ardenne à la fin du moyen âge, Marche-en-Famenne, Musée des Francs et de la Famenne, 2000, 192pp.richement ill., in-4, bel état, 25 Euro.
  1293. LEFRANCOIS-PILLON Louise, L'esprit de la cathédrale, Paris, Plon, 1946, iii + 288pp.avec 10 crocquis dans le texte et 16 gravures hors-texte, br., qqs.rousseurs, 3e mille, bon état, 20 Euro.
  1294. LEHMANN-RUSSBÜLDT Otto, De bloedige internationale der bewapeningsindustrie, Brussel/Utrecht, De wilde Roos/J.Bijleveld, s.d., 136pp., linnen band, wat roest, 11,5 Euro.
  1295. LEIDECKER Kurt F., The life of the Buddha according to Thai temple paintings, s.l., United States Information Service, s.d. [+/- 1957], 184pp., 27cm., softcover (bit used), G, [bilingual: Thai-English], X71739, 30 Euro.
  1296. LEINZ-VON DESSAUER Antonie, Savonarola und Albrecht Dürer. Savonarola, der Ritter in Dürers Maisterstich, 46pp.with ills., thematic issue of "Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft" 14.Jahr 1961 Heft 1/2 (72pp.), 12,5 Euro.
  1297. LEJEUNE Jean, STIENNON J. & VAN DERVEEGHDE D., Les notions de "Patria" et d'"Episcopatus" dans le diocèse et le pays de Liège du IXe au XIVe siècle (pp.1-54, J.LEJEUNE), Cluny et Saint-Trond au XIIe siècle (pp.55-88, J.STIENNON), A propos de l'Art mosan et des Ivoires liégeois (pp.89-158, J.LEJEUNE), Le domaine de la cathédrale Saint-Lambert de Liège en 1280 (pp.159-172, D.VAN DERVEEGHDE) [dans "Anciens Pays et assemblées d'états" vol.8], Leuven/Louvain, Nauwelaerts 1955, 181pp.+ 11pp.ills.hors texte + 1 carte dépliante, dans la série "Anciens Pays et Assemblées d'états - Standen en Landen" vol.VIII, 25 Euro.
  1298. LEJEUNE Rita & STIENNON Jacques, De Roelandsage in de middeleeuwse kunst [2 volumes], Brussel, Arcade, 1966, 2 vols.: 429 + 403, [5] pp.met 573 ills. (waarvan 63 ingekleefde platen in kleur), roodlinnen banden met goudopdruk, geïll.stofwikkels, 30cm., mooie staat, 150 Euro.
  1299. LEKSUKHUM, Temples d'or de Thaïlande. Peintures bouddhiques XVe-XIXe siècle, Paris, Imprimerie Nationale, 2001, 261pp.richement illustré en couleurs, 34cm., reliure toile, jaq., dans étui, bel état, X71683, 45 Euro.
  1300. LEMAIRE Maria, Miniatuur en verluchten van handschriften, Leuven, Reeckmans, s.d., 89pp.met 28 platen (waarvan 1 ingekleefd bidprentje in kleur), 22cm., 24 Euro.
  1301. LEMAIRE R., De romaanse bouwkunst in de Nederlanden, Leuven, Davidsfonds 1954, 276pp.geïll.+ 61pp.buitentekstills. & enkele uitslaande platen, onopengesneden, 14 Euro.
  1302. LEMAIRE R., Het toeval als factor in de kunstgeschiedenis, Antwerpen / Utrecht, Standaard-boekhandel / W. De Haan, 1944, 15pp. + 11 figuren, 27cm., in de reeks "Mededeelingen van de koninklijke Vlaamsche academie voor wetenschappen, letteren en schoone kunsten, van België. Klasse der schoone kunsten" jaargang V no.4, 14 Euro.
  1303. LEMAIRE R., ROGGEN D. & LEURS S., Bij het ontstaan der Brabantsche hooggotiek, Antwerpen/Utrecht, Standaard/De Haan, 1944, 52pp.+ 31 buitentekstills., gesigneerd met opdracht door mede-auteur Roggen, in de reeks "Verhandelingen van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schoone Kunsten, van België - Klasse der Schoone Kunsten" Jg.6 nr.3, met hulde van de schrijver (Roggen), 23 Euro.
  1304. LEMARCHAL Robert, Les éléments de la bibliophilie moderne, s.l. [Belgique], s.d., 79pp.avec illustrations + 10pp. (spécimens de différentes sortes de papier), exemplaire numéroté: no.76/200 sur vélin bleuté des Papeteries Steinbach, br.orig., 22cm., peu de rousseurs, 35 Euro.
  1305. LENTI Achille, Corso pratico di costruzioni. Guida per eseguire, dirigere, sorvegliare e valutare i lavori di architettura civile, rurale, stradale, idraulica... [2 tomes], Alessandria, Chiari e Filippa, 1885, Complet en 2 volumes: xii,588pp.+ 125 planches hors-texte & 498pp.+ 167 planches hors-texte, reliures cart. (dos en toile, qqs.taches sur tranches Ier tome), 26cm., qqs.rousseurs, peu commun, 230 Euro.
  1306. LEONARD Edward, Schets der ontwikkeling van het huisuitzicht in Vlaanderen, Antwerpen, 1921, 123pp.met 74 ills., 20cm., in de reeks "Verhandelingen van de Algemeene Katholieke Vlaamsche Hoogeschooluitbreiding" nrs.191-192, 21 Euro.
  1307. LEPLAE Charles, Albert Dasnoy, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1952, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  1308. LESUISSE René, Le sculpteur Jean del Cour. Sa vie, son oeuvre, son évolution, son style, son influence. Etude historique, esthétique et critique, Nivelles, 1953, 222pp.avec 128 ills., reliure toile, 30cm., bon état, [contient oeuvre catalogue], 50 Euro.
  1309. LEURS STAN, Alte Baukunst in Flandern, Jena, Eugen Diederichs Verlag 1942, 66pp.+ 24pp.ills.out-of-text, in the series "Flämische Schriften", 1e ed., VG, 15 Euro.
  1310. LEUZINGER Elsy (Handbuch zur Ausstellung), Afrikanische Kunstwerke - Kulturen am Niger (Vol.II: Handbuch), Essen, Villa Hügel, 1971, vol.II.: 364pp.richly ill.in colour & bl/w, softcover, 22x20cm., text in german, [Exhibition catalogue: 25 March-13 June 1971], 60 Euro.
  1311. LEUZINGER Elsy, Afrika - de kunst der negervolken, 234pp.met 64 gekleurde platen en 144 tekeningen, Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1962, uit de reeks "Kunst der Wereld", in foedraal, 30 Euro.
  1312. LEUZINGER Elsy, Afrika - Kunst der Negervölker, Baden-Baden, Holle Verlag, 1959, 235pp.with 64 ills.in colour (tipped-in) & 144 figures, cloth, in slipcase, VG, [text in german], in the series "Kunst der Welt", 35 Euro.
  1313. LEUZINGER Elsy, Kunst der Naturvölker, Frankfurt am Main, Propyläen Verlag, 1985, 308pp.text + 392pp.of plates (with 479 ills.), text in german, cloth, dustwrapper, gilt upper edges, fine condition, in the series "Propyläen Kunstgeschichte" (vol.22), 55 Euro.
  1314. LEUZINGER Elsy, Museum Rietberg Zürich - Wegleitung, Zürich, 1960, 136pp.with 94 ills., softcover, text in german, 12 Euro.
  1315. LEVEQUE Charles, La science du beau ; ses principes, ses applications et son histoire [2 tomes], Paris, Durand et Pedone-Lauriel, 1872, 2 tomes (complet): xxxi,448 + 574pp., 2e édition revue et très augmentée, reliures cart. (dos en toile, titres dorés), 22cm., bon état, 100 Euro.
  1316. LEVEQUE Charles, Le spiritualisme dans l'art, Paris, Germer Baillière, 1864, xxiv + 184pp., dans la série "Bibliothèque de philosophie contemporaine", br.orig. (dos restauré), qqs.rousseurs, 19cm., bon exemplaire, contient: I.Le spiritualisme dans la sculpture, II.Un sculpteur spiritualiste Charles Simart, III.Le spiritualisme dans la peinture. Un peintre spiritualiste et philosophe Nicolas Poussin, & Appendice: Les origines platoniciennes de l'esthétique spiritualiste], 60 Euro.
  1317. LEVIEUX Fernand, Essai sur le développement de la peinture de paysage et sur les voyages d'artistes aux Xve et XVIe siècles dans leur rapport avec l'histoire de l'art en Belgique, Bruxelles, F.Hayez, 1891, 35pp., qqs.rousseurs, br.orig., 15 Euro.
  1318. LEVRON Jacques, Le diable dans l'art, Paris, Auguste Picard, 1935, 111pp.avec 50 ills., br., bon état, 23 Euro.
  1319. LEYTENS Frans, De nieuwe Richting [over het expressionisme], 65pp.+ 26pp.buitentekstills., uit de reeks "Katholieke Vlaamsche Hoogeschooluitbreiding - Verhandelingen" nr.272-273 Jg.26 (1929), bib.ex., goed, 10 Euro.
  1320. LHOTE André, Corot, Paris, Stock, 1923, 31pp.+ 16 reproductions des oeuvres du peintre, br.orig., 15cm., dos réparé, bon état, 20 Euro.
  1321. LIBBY Gary R. (forward) & POYNOR Robin (essay), Power concealed ; power revealed - The arts of Africa, Daytona Beach, Florida, Museum of Arts and Sciences, 1986, 48pp.with ills.in bl/w, softcover, VG, [Exhibition catalogue], 15 Euro.
  1322. LIBERT Paul, Het dansverhaal [geschiedenis van de dans], Zonhoven, Boek 1992, 204pp.geïll., als nieuw, 17 Euro.
  1323. LIBONIS L., Traité pratique de la couleur dans la nature et dans les arts. Composition - mélange - solidité - jeu et nuance des couleurs etc., Paris, Henri Laurens, s.d. [late 19th century], 64p. avec ills. + planches hors-texte en couleurs, 23cm., br.orig. (dos restauré), qqs.rousseurs, bon état, W74484, 35 Euro.
  1324. Liebaers H., Nedee F., Gijsen M., Langui E., Vandeputte R. & Rens J., Maurits Naessens 70 - Het boek van de vriendschap 1908-1978, Tielt/Amsterdam, Lannoo, 1978, 174pp.rijkelijk geïll.in zw/w en kleur, linnen band met stofwikkel, mooie staat, 42,5 Euro.
  1325. LIGTENBERG Raphael O.F.M., Die Romanische Steinplastik in den Nördlichen Niederlanden - Band I: Die Reliefplastik und der Bauornamentik erster Teil, Haag, Martinus Nijhoff, 1918, 1st part (all published): x + 140pp.+ 27 plates out-of-text (with 74 figures), cloth, 27cm., few foxing, VG, 70 Euro.
  1326. LINDNER Gerd & GUADAGNINI Walter, Werner Tübke. Il grande teatro del mondo e l'intima fantasmagoria, Bologna, Galleria Forni, 1998, [101] pp.with ills.in and out-of-text in colour and bl/w, softcover, 24cm., VG, [text in German and Italian], 25 Euro.
  1327. LINKS J.G., Canaletto (series "Every painting"), New York, Rizzoli, 1981, 96pp.richly ill., PB, 10 Euro.
  1328. LINZE Georges, Fernand Stéven - peintre des machines, Bruxelles, Elsevier, 1959, 16pp.+ 26pp.ills.hors-texte, couv.cart.ill., dans la série "Monographies de l'art belge", ex.numéroté Nr.175, bel état, 17 Euro.
  1329. LIOTARD J.E., Traité des principes et des regles de la peinture, Geneve (Vésenaz), Pierre Cailler, 1945, xxix + 169pp.+ frontispice & portrait, Edition numérotée: no.881 (un des 1000 exemplaires sur papier vélin blanc), 17cm., br.orig., bon état, 35 Euro.
  1330. LISE Giorgio, How to recognize Egyption Art, New York, Penguin Books 1980, 64pp.with ills.in colour & bl/w., 7,5 Euro.
  1331. LITURGICAL ARTS, Liturgical Arts - A quaterly devoted to the arts of the Catholic Church ; Vol.8 Jan.1940 Nr.2, pp.21-40 ill.+ 3pp.ills.out-of-text, few foxing, good copy, 11,5 Euro.
  1332. LOBO Wibke, Erzählende Reliefs vom Angkor Vat. Einige Originalabgüsse im Museum für Indische Kunst Berlin, Berlin, Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, 1986, 43pp.with ills., 23cm., softcover, VG, X71413, 13 Euro.
  1333. LOCHER Hubert, Deutsche Malerei im 19. Jahrhundert, Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft, 2005, 213pp.richly illustrated in colour & bl/w, 28cm., cart.cover, VG, 16 Euro.
  1334. LOHSE Wulf, Afrika - eine Einführung, Hamburg, Hamburgisches Museum für Völkerkunde, 1979, 79pp.with bl/w-ills.+ 1 map, softcover, VG, 16 Euro.
  1335. LOIR Christophe, L'émergence des beaux-arts en Belgique. Institutions, artistes, public et patrimoine (1773-1835), Bruxelles, Université de Bruxelles, 2004, 350pp.avec ills. + 19 figures hors-texte, 24cm., dans la série "Etudes sur le 18e siècle" hors série 10, br., bel état, S73678, 27 Euro.
  1336. LOMMEL A., Les masques (traduit de l'allemand par Gisela et Jacques Giraud), Zürich, Atlantis Verlag AG & Mulhouse Braun, 1970, 225pp.+ 150 ills., couv.toile avec jaquette (qqs.déchirures), intérieur en bel état, 60 Euro.
  1337. LOMMEL Andreas, Primitieve beschavingen, Den Haag, W.Gaade, 1966, 176pp.met 200 ill. waarvan 103 in kleur, gecart.band + stofwikkel, 17,5 Euro.
  1338. LOMMEL Andreas, Vorgeschichte und Naturvölker ; Höhlenmalereien, Schmuck, Masken, Keramik, Waffen (Schätze der Weltkunst), Guterslöh, Bertelsmann, 1967, 178pp.richly ill.in colour & bl/w, in-4, cloth, dustwrapper, VG, 15 Euro.
  1339. LONG Wayne, Wayne Long Ethnic Art Collection, Los Angeles, 1970, 48pp.richly ill., softcover, VG, Exhibition catalogue: Otis Art Institute of Los Angeles county 15 Jan.-8 March 1970, 20 Euro.
  1340. LONGON Jean & CAZELLES Raymond (eds.), De Très Riches Heures van Jean, Duc de Berry, s.l., Het Spectrum, 1969, 224pp.met kleurenreproducties op ware grootte van alle miniaturen en een keuze uit de gedecoreerde tekstpagina's van het handschrift in het Musée Condé te Chantilly, 29cm., mooie staat, [tekst in Nederlands], R70464, 35 Euro.
  1341. LOOSE Gerhard, Die Ästhetik Gottfried Benns, Frankfurt am Main, V. Klostermann, 1961, xi + 200pp., 1st ed., cloth, VG, 23 Euro.
  1342. LOUBRY Christophe, De Peredvizjniki ; de Russische realistische schilderkunst 1863-1900, Leuven, 1987, 135pp.met enige ills., in-4, mooie staat, [onuitgegeven thesis ter verkrijging van de graad van licentiaat in de Slavische Filologie, Katholieke Universiteit Leuven 1987, promotor: prof.E. Stols], 27 Euro.
  1343. LOUIS Andrée, Les hôtels de ville [en Belgique], Bruxelles, Ed.du Cercle d'art 1945, 114pp. avec 32pp.ill., dans la série "L'art en Belgique", 15 Euro.
  1344. LOUSBERG J., Construction de maisons à logements multiples. Plans, notes et renseignements divers recueillis et dressés par J. Lousberg, Liège, Henri Poncelet, s.d. [+/- 1906], 39pp. + planches hors-texte, 25cm., br.orig., bon état, B71987, 25 Euro.
  1345. LUCIE-SMITH Edward, Jan Vanriet, Antwerpen-Amsterdam, Manteau, 1982, [+/- 110] pp.rijkelijk geïll., in oblong, [teksten in Nederlands, Engels & Frans], 20 Euro.
  1346. LUGT Frits, Mit Rembrandt in Amsterdam - Die Darstellung Rembrandts von Amsterdamer Stadtbilde und von der unmittelbaren landschaftlichen Umgebung - mit einem Zusatz über einige in Utrecht und Gelderland entstandene Zeichnungen (nach der hollandischen Ausgabe von Frits Lugt, deutsch von Erich Lange), Berlin, Bruno Cassirer 1920, viii + 184pp. + out of text : 118 ills. & some maps & 1 map (50x80cm.), linen cover, VG, 62 Euro.
  1347. LUND Leslie (essay), Arts of Central Africa (Essay by Leslie Lund), Pomona, The Richard Stockton College Art Gallery, 1994, 40pp.with 31 ills.+ 1 map, in oblong, softcover, VG, [Exhibition catalogue: 24 Jan.-4 March 1994], 13 Euro.
  1348. LUNS Huib, De pauselijke allocuties van 28 oct. en 7 dec.1932 en de glans der herleving in den tijd van Karel den Groote [toespraken door Pius XI tgv. Van de opening der nieuwe Vatikaanse Pinacotheek en nieuwe toegang tot de Vatikaanse musea ], 's-Gravenhage, Vereeniging tot het bevorderen van de beoefening der wetenschap onder de katholieken in Nederland, 1933, pp.83-117 geïll., bijdrage in "Annalen" jg.1933 afl.1 (117pp.), stempeltje, wat roest, niet in de handel, 8 Euro.
  1349. LÜTZELER, Heinrich, Inleiding tot de Philosophie van de kunst, Antwerpen, Altiora s.d., 175pp. + buitentekstill., 18,5 Euro.
  1350. LUWEL M. & VERSCHRAEGEN H., Frans Hens 1856-1928 Schilder van Congo, Tervuren, Koninklijk Museum voor Midden-Afrika, 1964, vi + 100pp.+ 10pp.buitentekstills., mooie staat, 23 Euro.
  1351. LYAMUYA Paul Kinanawa, The rural built environment in Tanzania. A study of rural settlements and housing conditions with a critical review of past policies and programmes, and a proposal for an attractive approach based on case studies in Uchagga, Leuven, 1990, 311pp.with illustrations, 24cm., [Thesis submitted as partial fulfilment for the degree of Doctorate in architectural sciences in the faculty of Applied Sciences, Katholieke Universiteit Leuven (B.), 1990], 50 Euro.
  1352. LYNEN Amedee (ill.) & DEMOLDER Eugene, Bruxelles en douze lithographies d'Amédée Lynen. A propos d'Eugène Demolder, Bruxelles, Lamertin, 1896, 17 pages non reliées dont 3 avec le 'à propos' par Eugène Demolder (avec 2 ills. par Amédée Lynen), et 13 avec les lithographies par Amédée Lynen, tirage limité et numéroté : ceci est no.25/75 [la justification du tirage mentionne : " Nos 11 à 25. Epreuves avant la lettre sur chine appliqué sur bistrol, portant chacune le cachet de l'artiste. Texte imprimé sur papier de Chine. Chacun des exemplaires numérotés 1 à 25 contiendra une des planches barrées et un tirage à part de la couverture dessinée par A. Lynen " ; cet exemplaire est complet et contient bien la planche barrée supplémentaire, mais il n'y a pas de cachet sur les planches ni de tirage à part de la couverture], dans un étui cart. (dos en toile, peu passé, sans illustrations), signé par Amédée Lynen, qqs.rousseurs vagues, les lithographies mêmes sont en bel état, B74264, 300 Euro.
  1353. LYNES Barbara Buhler (with: BOWMAN Russell), O'Keeffe's O'Keeffes - the artist's collection, Thames & Hudson, 2001, 192pp.with 106 ills. (97 in colour), cart.cover with dustwrapper, 31x23.8cm., VG, 40 Euro.
  1354. LYR René, Louis Thévenet, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1954, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  1355. MAELSTAF Raoul, Der Zeichentrickfilm in Belgien, Brussel, Ministerium für Auswärtige Angelegenheiten - für Aussenhandel und Entwickelungszusammenheit, 1976, 205pp.with ills., VG, 23 Euro.
  1356. MAERE R., Plan terrier et structure des supports dans l'architecture religieuse de la Belgique, Mons et Frameries, Union des Imprimeries, 1930, 24pp.+ 14 planches hors-texte & qqs.plans, br.orig. (peu abîmé), 25cm., bon état, 15 Euro.
  1357. MAERE, (Kannunik), Donate Bramante, Brussel, Koninklijke Musea voor Schone Kunsten, uit de reeks " Voordrachten " 1941-1942, 15pp.+ 16 ill., 10 Euro.
  1358. MAES P.V., Leuvens brandglas - de produktie tijdens de 16e eeuw en de nabootsing van oude brandglasmedaillons in de 19de en 20ste eeuw, Leuven, De Vrienden van de Leuvense Stedelijke Musea, 1987, 336pp.met 12 kleurenills. & 193 zw/w-ills., 25cm., in de reeks "Arca Lovaniensis" Jaarboek 13 (1987), ["met een inventaris van het 16de-eeuws brandglas bewaard in het Stedelijk Museum Vander Kelen-Mertens en in de collectie van het O.C.M.W. te Leuven"], 30 Euro.
  1359. MAETERLINCK L., L'école primitive gantoise, Gent, Siffer, 1913, pp.88-125 avec planches, publié dans "Bulletijn der Maatschappij van Geschied- en Oudheidkunde te Gent - Bulletin de la Société d'histoire et d'archéologie de Gand" Année 21 (1913) no.3 (pp.69-130), 20 Euro.
  1360. MAETERLINCK L., Les origines de notre art national (avec 9 fig.), pp.403-419 dans "Bulletin 5 série des Annales, 2 partie N V" (pp.387-486) de l'Académie Royale d'Archéologie de Belgique, Anvers, 1902, 11,5 Euro.
  1361. MAETERLINCK L., Roger Van Der Weyden et les "Ymaigiers" de Tournai, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1900-1901, 24pp.+ 8 planches hors-texte, publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et autres mémoires publiés par l'Académie Royale des Sciences, des Lettres et des Beaux-Arts de Belgique" coll.in-8 Tome LX, non coupé, 20 Euro.
  1362. MAGRITTE, Retrospectieve Magritte (Brussel, Paleis voor Schone Kunsten 27 oktober - 31 december 1978 & Paris, Pompidou 19 jan.-9 maart 1979), Brussel, 1978, 77pp.+ 206 illustraties in kleur en zw/w, in oblong (23cm.), geïll.omslag, goede staat, 20 Euro.
  1363. MAI Ekkehard (ed.), Gillis Mostaert 1528-1598 een tijdgenoot van Bruegel, Wolfratshausen, Minerva, 2005, 152pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w, gecart.band met geïllustreerde stofwikkel, 25cm., mooie staat, ISBN 3-932353-93-5, [richly illustrated, text in dutch, fine condition], 30 Euro.
  1364. Mail Art, Mail Art Manual - do viajante em Portugal, s.l. (B.), 1991, 85pp.with ills., 16 Euro.
  1365. MAILLET Germaine, Peinture religieuse, Paris, Bloud & Gay, 1933, 235pp.+ 8pp.ills.hors-texte, dans la série "Bibliothèque catholique des sciences religieuses", bon état, 15 Euro.
  1366. MALE Emile, L'art religieux du XIIIe siècle en France. Etude sur l'iconographie du Moyen Age et sur ses sources d'inspiration, Paris, Armand Colin, 1925, ix + 428pp.illustré de 190 gravures, 28cm., 6e éd., reliure toile, cachet, qqs.taches d'humidité aux tranches (pas dans le texte), sinon en bon état, S72631, 40 Euro.
  1367. MALE Emile, L'art religieux du XIIIe siècle en France. Etude sur l'iconographie du Moyen Age et sur ses sources d'inspiration, Paris, Armand Colin, 1902, 468pp.illustré de 127 gravures, 29cm., nouvelle éd., br. (restaurée, qqs.taches), texte en bon état, S73535, 27 Euro.
  1368. MALVASIA Carlo Cesare, Felsina pittrice Vite de' pittori Bolognesi, con aggiunte, correzioni e note inedite dell'autore di Giampietro Zanotti e di altri scrittori. Volume I, Bologna, Arnaldo Forni, 1967, Volume 1 only (of 2): [xii] 411pp., cloth, 25cm., VG, [photomechanical reprint of the Bologna-edition of 1841], 60 Euro.
  1369. MANET, Catalogue "Manet (et manebit)" - 30 acqueforti originali di Edouard Manet (1832-1883), Torino, Libreria Antiquaria Pregliasco 1991, 36pp. with ills., 10 Euro.
  1370. MANTELEERS Sarah, De Indiaan in beelden over de ontdekking van Amerika. Een vergelijkende analyse, Leuven, s.d. [1997], 127pp.geïll., 30cm., goede staat, [onuitgegeven verhandeling tot het behalen van de graad van licentiaat in de geschiedenis, KULeuven, promotor: R. De Keyser], B69901, 30 Euro.
  1371. MARAZZI Ugo (ed.), Turcica et islamica. Studi in memoria di Aldo Gallotta. Volume I + II [2 vols.], Napoli, Università degli Studi Napoli "L'Orientale", 2003, 2 vols.: xxii + vi + 1045pp.with ills., 24cm., in the series "Università degli Studi Napoli "L'Orientale", Dipartimento di Studi Asiatici, Istituto Italiano per l'Africa e l'Oriente. Series Minor" vol.64, softcover, VG, rare, X71685, 170 Euro.
  1372. MARET François, Emile Claus, Antwerpen, De Sikkel, 1949, 16pp.tekst + 25pp.buitentekstills., gecart., stofwikkel, uit de reeks "Monographieën over Belgische Kunst", 15 Euro.
  1373. MARET François, Emile Claus, Antwerpen, De Sikkel, 1949, 16pp.tekst + 25pp.buitentekstills., uit de reeks "Monographieën over Belgische Kunst", rug licht hersteld, [text in Dutch], 11,5 Euro.
  1374. MARET François, Emile Claus, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs & 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  1375. MARET François, Georges Buysse, Bruxelles, Elsevier, 1959, 15pp.texte + 22pp.ills.hors texte en n/bl & en couleurs, couv.cart., dans la série "Monographies de l'art belge", ex.num. Nr.152, [text in French], 15 Euro.
  1376. MARET François, Rodolphe Strebelle, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1952, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  1377. MARGUILLIER Auguste, Saint Georges, Paris, H.Laurens, s.d.[+/-1930], 64pp.avec 33 illustrations, br.orig., 18cm., dans la série "L'art et les saints", 13,5 Euro.
  1378. MARIJNISSEN R.-H. e.a., Hieronymus Bosch, Brussel, Arcade, 1972, 565pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, linnen band met geïll.stofwikkel, in zwart linnen etui, 30cm., mooie staat, [text in dutch], 140 Euro.
  1379. MARITAIN Jacques, Art et scolastique, Paris, L'art catholique, 1947, 250pp., belle reliure plein-cuir (titre doré au dos, br.orig.conservé), 17cm., 40 Euro.
  1380. MARLIER Georges, Anthonis Mor van Dashorst (Antonio Moro), Bruxelles, Palais des Académies, 1934, 116 + [3]pp.avec 15 figures dans le texte + 6 planches hors-texte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome 3 fascicule 2, br.orig., bon état, 50 Euro.
  1381. MARLIER Georges, Die Flämische Malerei der Gegenwart, Jena, Eugen Diederichs Verlag, 1943, 114pp. + 68 plates out-of-text (of which 4 in colour), 23cm., softcover, G, S71998, 15 Euro.
  1382. MARLIER Georges, Marten Melsen, Antwerpen/ Brussel/ Gent/ Leuven, Standaard-Boekhandel, 1943, 32pp.+ 10 buitentekstill., uit de reeks "Kunstenaars van heden", 15 Euro.
  1383. MARSBOOM, Retrospectieve Antoon Marsboom, Tentoonstellingscatalogus ; Hasselt, Provinciaal Begijnhof, 2-16 febr.1969, 20pp.geïll., 10 Euro.
  1384. MARSHALL John, The Buddhist art of Gandhara. The story of the early school: its birth, growth and decline, New Delhi, Munshiram Manoharlal Publishers, 2000, xvii + 118pp. + 111 plates out-of-text, 25cm., cloth, dustwrapper, VG, X69084, 30 Euro.
  1385. MARTIN John Rupert, The decorations for the Pompa Introitus Ferdinandi [Rubens] (Corpus Rubenianum Ludwig Burchard, part XVI), London-New York, Phaidon, 1972, 278pp.+ 114 plates out-of-text, cloth with illustrated dustwrapper, in slipcase, 27cm., VG, 60 Euro.
  1386. MARTIN, Henry (sous la direction de ), L'art roman, Paris, Libr.d'art R.Ducher, s.d., 64pp.ill., dans la série " La grammaire des styles ", 10 Euro.
  1387. MARTIN, Henry (sous la direction de), L'art gothique, Paris, E.Flammarion, s.d., 64pp.ill., dans la série " La grammaire des styles ", 10 Euro.
  1388. MARTIN, Henry (sous la direction de), L'art grec et l'art roman - le style pompéien, Paris, E.Flammarion, s.d., 64pp., dans la série " La grammaire des styles ", 10 Euro.
  1389. MARTINEZ Jusepe (& GALLEGO Julian, ed.), Discursos practicables del nobilismo Arte de la Pintura (Edicion, prologo y notas por Julian Gallego), Barcelona, Selecciones Bibliofilas, 1950, 303 [9] pp., Edition limité et numéroté: exemplaire no.250/300 sur papier "La Gelidense", très belle reliure demi-cuir (plats marbrés, titre doré au dos), 21cm., texte en espagnol, 120 Euro.
  1390. MASEREEL Frans (& VAN PARYS Joris, samenstelling), Masereel - 100 houtsneden bijeengebracht door Joris van Parys, Antwerpen, Houtekiet, 1996, 112pp.geïll., mooie staat, 20 Euro.
  1391. MASEREEL Frans, Frans Masereel [Catalogus tentoonstelling Amsterdam, De Brakke Grond, 20 jan.-25 febr.1990], Gemeentekrediet van België, 1990, 175pp.rijkelijk geïll.in zw/w, in-4, mooie staat, 25 Euro.
  1392. MASEREEL Frans, Frans Masereel [Exhibition catalogue Lempertz contempora, Köln, 21.2-30.3.1985], Köln, Lempertz, 1985, [110] pp.of which 50pp.ills., in oblong, VG, [text in german], 20 Euro.
  1393. MASEREEL Frans, Retrospectieve Frans Masereel, 48pp.geïll., Catalogus van tentoonstelling: Stad Antwerpen, Koninklijke Academie voor Schone Kunsten 21 juni-31 juli 1958, 23 Euro.
  1394. MASEREEL, FRANS, De Stad (beeldroman met 100 houtsneden) (& "M.J.Brusse : Boefje - Herman Heijermans : Duczika - Gerald Walschap : Houtekiet" in de Tweede Grote Vier Omnibus, Amsterdam, De Arbeiderspers, 1963, 537pp., gecart.band, 20 Euro.
  1395. MASINI Lara-Vinca, Art nouveau, London, The Promotional Reprint Company, 1995, 414pp.with 1093 ills. (297 in colour), 28cm., cart.cover with dustwrapper, VG, 35 Euro.
  1396. MATICS K.I., A history of Wat Phra Chetupon and its Buddha images, Bangkok, The Siam Society, 1979, xiv + 71pp.with ills., 25cm., softcover, G, X71666, 16 Euro.
  1397. MAURICE Albert (vertaling Edgard Polomé & voorwoord Karel Jonckheere), Afrikaanse kunsten en moderne wereld, 62pp.met 35 zw/w-ills., Brussel, Bij de vissende kat, 1951, goede staat, 23 Euro.
  1398. MAUROIS Andre, Portrait d'une actrice, Paris, Trémois, 1925, 116pp. + 2 frontispices (2 fois le même portrait, dont le deuxième est un des 50 exemplaires de la gravure sur Chine, tirés avant la lettre, numérotés et paraphés par le graveur Gorvel), 22cm., tirage limité et numéroté: no.325/370, ceci est un des 250 exemplaires sur Madagascar, demi-cuir (plats arbrés, feuilles de garde marbrées), tranches supérieures dorées, charnière supérieure peu fatigée, petit manque au-dessus du dos, sinon bel exemplaire, S72464, 80 Euro.
  1399. MAYER VAN DEN BERGH, Collections du chevalier Mayer van den Bergh. Catalogue des tableaux exposés dans les galeries de la Maison des trois mages, Anvers, Bellemans frères, 1904, 342pp.+ 9 planches (héliogravures hors-texte), contient la description de 207 ouvrages, 37cm., br.orig., édition limitée à 800 exemplaires: cet exemplaire est un des 300 ex. sur papier velin teinté non numérotés, non coupé, bel état, 150 Euro.
  1400. McCARTHY Mary, Pierres de Florence, Bruxelles, Sequoia, 1960, 130pp.+ environ 120pp.d'illustrations, toile, jaq.ill., 29cm., 25 Euro.
  1401. MEIJER W., Nieuwe ommetjes, Goes, Oosterbaan & Le Cointre 1971, 219pp.geïll., gecart.band, 10 Euro.
  1402. MEISSNER Gunter, Werner Tübke - Leben und Werk, Leipzig, Seemann Verlag, 1989, 400pp.with 253 illustrations in colour & bl/w, 30cm., cloth, illustrated dustwrapper, in slipcase, VG, 60 Euro.
  1403. MELIS Federigo, La diffusione nel mediterraneo occidentale dei panni di Wervicq e delle altre città della Lys attorno al 1400, Milano, Giuffrè, 1962, pp.219-243 + 1 plate out-of-text, 25cm., extract from "Studi in onore di Amintore Fanfani", signed with dedication by the author, softcover, B68577, 14 Euro.
  1404. MELONI Francesco [MACCARI Mino], Mino Maccari - Catalogo ragionato delle incisioni [2 volumes], Milano, Electa Editrice, 1979, Complete in 2 volumes: + pp.with over 2600 illustrations in b/w and some in colour, limited and numbered edition of 999 copies: no.930/999, cloth, dustwrapper, text in italian, fine condition, 400 Euro.
  1405. MERTENS Fr. & VAN LOOCK-VERBERCKMOES H., Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen : Geïllustreerde Inventaris van het kunstpatrimonium op 15 maart 1975, Antwerpen, Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde, 1975, 114pp.rijkelijk geïll., 20 Euro.
  1406. MERTENS Fr. & VAN LOOCK-VERBERCKMOES Hilda, Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen : Karel-Verlat-zaal - Geïllustreerde inventaris van schilderijen, tekeningen, etsen, beeldhouwwerk en archivalia op 1 dec.1977, Antwerpen, Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen, 1978, 116pp.geïll.in kleur en zw/w, 20 Euro.
  1407. MERTENS Fr., Kon. Mij. voor Dierkunde van Antwerpen : Alfred Ost-zaal - geïllustreerde inventaris van tekeningen akwarellen en plakkaten [traduction française, Deutsche Übersetzung, English translation], Antwerpen, Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde, 1972, 114pp.geïll.in kleur en zw/w, 20 Euro.
  1408. MERTENS Frans, Prosper de Troyer, Antwerpen, Standaard, 1943, 32pp.tekst + 14 platen buiten tekst, in de reeks "Kunstenaars van heden", 15 Euro.
  1409. MERTENS Frans, Retrospectieve Alfred Ost. Prov. Begijnhof Hasselt 10 februari - 3 maart 1968, s.l., s.d., [20]pp.geïll., 28cm., mooie staat, S68599, 14 Euro.
  1410. MERTENS Phil [SCHMALZIGAUG], Jules Schmalzigaug 1882-1917 [bilingual: French-Flemish], Antwerpen, R.& J.Van de Velde, 1985, 180pp.with ills.in colour & bl/w, in-4 , cloth with ill.dustwrapper, VG, 30 Euro.
  1411. MEYER Eduard, Aegypten zur Zeit der Pyramidenerbauer (Vortrag gehalten in der Deutschen Orient-Gesellschaft am 12.Januar 1908), Leipzig, Hinrichs'sche Buchhandlung, 1908, 43pp.+ 17 plates out-of-text, 4th ed., orig.softcover, text in german, 21cm., 18 Euro.
  1412. MEYER G.R., Was uralte Denkmäler erzählen - Kurze wegleitung durch das vorderasiatische Museum, Berlin, Vorderasiatische Museum 1973, 48pp.with 24 ills., 8 Euro.
  1413. MEYER Laure, Kunst aus Afrika - Alltag, Riten, Höfische Kunst, Paris, Terrail, 1995, 208pp.with over 180 ills.in color, in-4, softcover, VG, [text in german], 50 Euro.
  1414. MEYER Laure, Schwarzafrika - Masken, Skulpturen, Schmuckstücke, Paris, Terrail, 1992, 224pp.with about 200 ills.in color, in-4, softcover, VG, [text in german], 37 Euro.
  1415. MICHA Alfred, Les maitres tombiers, sculpteurs et statuaires liégeois, Liège, Mathieu Thone, 1909, 304pp.avec 24 ills.hors-texte, reliure cart.moderne, 25cm., cachet, bon état, 50 Euro.
  1416. MICHEL J.F.M., Histoire de la vie de P.P. Rubens, Chevalier, & seigneur de Steen, illustrée d'anecdotes qui n'ont jamais paru au public, ..., Bruxelles, chez Ae.De Bel, 1771, [10] 366 [7] pp., frontispice (portrait "gravé en taille-douce d'après son dessin, exécuté à la plume, de sa propre main à l'age de 53 ans"), ouvrage dédié à S.A.R. Charles-Alexandre duc de Lorraine & de Baar (avec vigenette gravée de son armoirie), 20cm., reliure cart. (plats marbrés), dos en cuir vert avec titre et faux-nerfs dorés (dos peu abîmé au coin supérieur), feuilles de garde marbrées, texte très frais, édition originale, bon état, 350 Euro.
  1417. MICHIELS Alfred, Rubens et l'école d'Anvers, Paris, Adoplhe Delahays, 1854, 576pp., reliure cart. (dos en cuir), 22cm., rousseurs, bon état, [Contenu e.a.: Origine de l'école d'Anvers. Les maitres de Rubens. Pierre-Paul Rubens. Van Dyck, Jordaens, Snyders, les trois Teniers, Diepenbeck, VanThulden, Quellyn le vieux, Jean Van Hoeck. Autres élèves de Rubens. Ses antagonistes: les conservateurs, les révolutionnaires. Ses imitateurs. L'école de Rubens à la seconde génération. Artistes de divers genres formés par le grand homme], 50 Euro.
  1418. MILOCHAU Anselme l'abbé, La Vierge de Saint Luc à Sainte-Marie Majeure, Paris/ Lyon, Perisse frères, 1862, 96pp.+ frontispice, br.orig., bel état, 40 Euro.
  1419. MINNAERT Frans, Frans Minnaert (Catalogus Tentoonstelling Hasselt, Provinciaal Begijnhof 12-26 januari 1969), 10pp.tekst + 17pp.ills., in-4, mooie staat, 12 Euro.
  1420. MINNE Joris, Joris Minne zeventig [Catalogus van tentoonstelling Provinciaal begijnhof Hasselt 21 okt.-12 nov.1967], Hasselt, 1967, losbladig in map: 18pp.tekst + 30pp.illustraties, in-4, 35 Euro.
  1421. MOELLER Magdalena M., August Macke. Die Tunisreise, München, Prestel, 1990, 128pp.with 32 ills.in and out of text in colour and 135 in bl/w, cloth, dustwrapper, 31cm., VG, 23 Euro.
  1422. MOGIN Jean, Creten-George, Bruxelles, Elsevier, 1959, 16pp.+ 26pp.ills.hors texte, couv.cart.ill., dans la série "Monographies de l'art belge", ex.numéroté Nr.179, bel état, 15 Euro.
  1423. MOKE H.G., FETIS Ed. & VAN HASSELT A., Les splendeurs de l'art en Belgique, Bruxelles, Jamar, s.d. [19e s.], 412pp.avec illustrations dans le texte et quelques planches hors-texte par Hendrickx & Stroobant, reliure cart. (dos en cuir, titre et décorations dorés), qqs.cachets (aux tranches), 26cm., 70 Euro.
  1424. MONHEIM Florian (& 1 text by Hans MÜLLER), Dorfkirchen im östlichen Deutschland, Köln, Dumont, 1991, 119pp.with ills., cloth, dustwrapper, in-4 , VG, 27,5 Euro.
  1425. MORCAY Raoul, Art et liturgie, Liège, La Pensée Catholique, s.d. [début 20e s.], 20pp., dans la série "Etudes religieuses" nr.146, br.orig., usagée, 7,5 Euro.
  1426. MOREAU Gustave, Gustave Moreau, Heerlen, Stadsgalerij Heerlen & Imschoot, 1991, 127pp.rijkelijk geïll., mooie staat, [text in dutch], Tentoonstellingscatalogus Heerlen 24 maart - 16 juni 1991, 23 Euro.
  1427. MORENO Manuel Gomez (révisée par), Exposition internationale de Barcelone 1929 - L'art en Espagne ; Guide du Musée du Palais Nationale, Barcelona, Eugène Subirana, 1929, 784pp.+ planches hors-texte + 1 plan dépliant, 3e édition, couv.cart. (dos en toile), [joint: ticket d'entrée pour cette exposition], 30 Euro.
  1428. MULDER, Anne H., Zeven eeuwen Nederlandsche Levenskunst - een geschiedenis van het dagelijkse leven - Deel II : Tusschen keulen en Parijs, Amsterdam, Querido, s.d., 227pp., harde kaft met stofwikkel, 12,5 Euro.
  1429. MULKERS Urbain e.a., Urbain Mulkers: Bélgica / Belgium. XV Bienal Sao Paulo 1979, s.l., Loiseau, 1979, 32pp.with 19 plates, 30cm., softcover, [bilingual: Portuguese-English], G, S72008, 10 Euro.
  1430. MULLER Frederik, Catalogue de tableaux anciens dépendant de la collection de M. J.-J.Van Alen a Kettering, Angleterre, de la succession du graveur anglais sir F. Seymour Haden (+ 2 juin 1910 à Woodcote Manor, Arlesford), de l'atelier du peintre A. Verhoesen à Utrecht,... Vente du 22 novembre 1910 [relié avec 1 autre catalogue de vente], Amsterdam, Muller, 1909-1910, 67pp.+ 28 planches hors-texte, reliure toile, 27cm., bel état, [relié avec 1 autre catalogue de vente de Muller: Catalogue d'une vente importante de tableaux anciens... vente du 30 juin au 2 juillet 1909 (122pp.+ 72 planches hors-texte, 3 dernières planches peu tachés)], 100 Euro.
  1431. MULLER Frederik, Catalogue de tableaux anciens... Amsterdam, Frederik Muller, vente le 26 avril 1910 [relié avec 2 autres catalogues de vente ; 25 avril 1911 & 15-16 decembre 1908], Amsterdam, Muller, 1908-1911, 59pp.+ 24 planches hors-texte, reliure toile, 27cm., bel état, [relié avec 2 autres catalogues de vente de Muller: Catalogue de tableaux anciens dépendant de la succession de K. a la Haye, d'une église catholique à Amsterdam et de quelques autres provenances, vente du 25 avril 1911 (45pp.+ 21 planches hors-texte) & Tableaux anciens provenant des collections Evert Moll sr. A Ryswyk, mr.W.M. Helmich a Zwolle, d'une ancienne famille patricienne a Amsterdam et de quelques autres provenances, Vente 15 et 16 decembre 1908 (96pp.+ 19 planches hors-texte)], 100 Euro.
  1432. MULLER Frederik, Catalogue d'une vente de tableaux anciens contenant de belles oeuvres de Brouwer, Cuyp, Van Goyen, Dirk Hals, Van Musscher, Rubens, Steen, Teniers,... + Supplément ; Vente Amsterdam, Frederik Muller, 30 nov.-3 dec.1909 [relié avec deux autres catalogues de vente de Muller], Amsterdam, Muller, 1906-1909, 32 + 16pp.+ 9 planches hors-texte, reliure toile (petit manque au dos), 27cm., bel état, [relié avec 2 autres catalogues de vente de Muller: Catalogue de tableaux anciens formant les collections de Nesselrode de Moscou Revon du chateau de Dampierre, d'une famille noble de Russie, F.E.Lintz de la Haye et quelques autre provenances, vente du 27 avril 1909 (75pp.+ 28 planches hors-texte) & Catalogue des tableaux anciens formant la galerie de portraits de l'ancienne famille v.I.v.D., la collection de mr.H.C.Du Bois de La Haye et quelques autres provenances, vente de 27-28 nov.1906 (100pp.+ 24 planches hors-texte)], 100 Euro.
  1433. MULLER Frederik, Vente publique 15-18 novembre 1904, Frederik Muller Amsterdam : Porcelaines de la Chine, du Sawe etc., meubles, etoffes, faiences, bronzes, pendules, estampes, tableaux anciens et modernes, diamants, argenterie, armes, sculptures... [relié avec 3 autres catalogues de vente], Amsterdam, Muller, 1904-1906-1910, 134pp.+ 22 planches hors-texte, reliure toile, 27cm., bel état, [relié avec 3 autres catalogues de vente de Muller: Antiquités et objets d'art dépendant des successions (Me.Douière, Royaards van den Ham, Sir F.Seymour Haden, Van Gelder-Boekenoogen, la famille Snouck Van Loosen,... , vente du 22 au 26 nov.1910 (140pp.), Antiquités et objets d'art formant la collection de M.-F. Rattignan, M.J. Viehoff à Harlem, une succession frissonne,... , Vente du 26 au 29 avril 1910 (123pp.+ 16 planches hors-texte) & Antiquités objets d'art... collections de Bruyn Tengbergen, de M... d'Amsterdam, F.Bohn de Nuremberg, C.Mouwen de Bréda et autres, Vente du 24 au 28 avril 1906 (135pp.+ 21 planches hors-texte)], 120 Euro.
  1434. MULLER, M., Zo leefde Rembrandt in de gouden eeuw, Baarn, Hollandia, 1968, 304pp.geïll., harde kaft met stofwikkel, 16 Euro.
  1435. MULS Jozef, Albert Van Dyck, Brussel, Elsevier, 1957, 16pp.+ 24 buitentekstills. & frontispice in kleur, gecart., in de reeks "Monografieën over Belgische Kunst", bijgevoegd; enige krantenknipsels & recensie & 2 uitnodigingen voor tentoonstellingen van A.Van Dyck, 20 Euro.
  1436. MULS Jozef, Bruegel, Brussel/ Amsterdam, Standaard-Boekhandel/ Kosmos, s.d.[+/-1924], 82pp.+ 6pp.buitentekstills., 12,5 Euro.
  1437. MULS Jozef, Cornelius de Vos schilder van Hulst, Antwerpen, Standaard-Boekhandel, s.d., xi + 99pp. (de 15 platen ontbreken), wat roestplekjes, 10 Euro.
  1438. MULS Jozef, De boer in de kunst, Leuven, Davidsfonds 1946, 243pp. + 112 buitentekstills., mooie staat, 15 Euro.
  1439. MULS Jozef, Een eeuw portret in België - van het classicisme tot het expressionisme, Diest, Pro Arte, 1944, 173pp.tekst + 156 buitentekstills., gecart.band met stofwikkel, 32cm., mooie staat, 25 Euro.
  1440. MULS Jozef, Erasmus en Quinten Matsijs, Antwerpen, Brussel,.., Standaard-Boekhandel, 1953, 41pp.+ 11pp.buitentekstills., in de reeks "Katholieke Vlaamse Hogeschooluitbreiding" nr.429, goede staat, 10 Euro.
  1441. MULS Jozef, Het rijk der stilte (de kunst en de oorlog), Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur, 1920, 265pp.+ 14 buitentekstplaten, 19cm., gecart.band (linenn rug), stempeltje, 17 Euro.
  1442. MULS Jozef, Hippolyte Daeye, Haselt / Tilburg, Heideland / Bergmans, s.d. [+/- 1947], 40pp.geïll. + frontispice in kleur + 59 buitentekstplaten, 28cm., gecart.band (linnen rug), met bijgevoegde wat beschadigde geïll. stofwikkel, goede staat, S73856, 17 Euro.
  1443. MULS Jozef, Jacob Smits en de Kempen, Antwerpen, Die Poorte, 1937, 32pp.+ 10pp.volblad buitentekstills., orig.omslag, 24cm., mooie staat, 23 Euro.
  1444. MULS Jozef, Memling, de laat-gotische droom, Diest, Pro Arte, 1939, 79pp.+ 8 platen, gecart., 12 Euro.
  1445. MULS Jozef, Rik Slabbinck, Antwerpen, De Sikkel, 1953, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  1446. MULS Jozef, Rik Slabbinck, Anvers, De Sikkel, 1953, 15pp.+ 25 ills.hors texte, couv.cart., dans la série "Monographies de l'art belge", [texte en français], 15 Euro.
  1447. MULS, Jozef, Het portret in België - van Navez tot Ensor, Brussel, De Kunstkring, 1942, 39pp.+ 32 buitentekstill., 12,5 Euro.
  1448. MULS, Jozef, Memling de laat-gotische droom, Hasselt, Heideland, 1960, 109pp.+ 48pp.ill., "Vlaamse Pocket" N 12, 7,5 Euro.
  1449. MULS, Jozef, Over El Greco, s.l., Koninklijke Vlaamse Academie voor Taal- en Letterkunde, 1956, 24pp.+ 7 buitentekstill., overdruk uit de reeks "Verslagen en Mededelingen" nov./dec.1956, 6,5 Euro.
  1450. MUNIER A., Construction - décoration & ameublement des églises : vol.I. L'église dans les siècles passés, Bruges/Paris, Desclée de Brouwer 1925, 242pp.avec 248 fig.dans le texte, 17,5 Euro.
  1451. MURDOCH, Catalogue de la collection mme. R. Murdoch à Anvers, au Cercle Artistique 28 rue Arenberg... les lundi 26, mardi 27, mecredi et jeudi 29 mars 1928, Anvers, 1928, 62pp., br.orig., bel état, 15 Euro.
  1452. MUZJ Maria Giovanna (BERNARD Charles André S.J., trad.), Un maître pour l'art chrétien: André Grabar. Iconographie et théophanie, Paris, Cerf, 2005, 289pp.avec 18 planches, 24cm., br., bel état, R69857, 40 Euro.
  1453. NABER Johanna W.A., De borduurkunst, Groningen, Wolters, 1901, 136pp. + 43 buitentekstplaten, 19cm., linnen uitgeversband, enkele roestvlekjes, goede staat, S72460, 40 Euro.
  1454. NABER Johanna W.A., Handleiding bij het kunstnaaldwerk, Haarlem, De Erven F. Bohn, 1901, 244pp.geïll., 20cm., linnen uitgeversband met goudopdruk, enkele roestvlekjes op bladsneden, goede staat, S72456, 40 Euro.
  1455. NABER Johanna W.A., Het kunstnaaldwerk, Haarlem, De Erven F. Bohn, 1911, xvi + 278pp.geïllustreerd met 75 figuren, 20cm., vierde herziene en veel vermeerderde druk, linnen uitgeversband (roestvlekjes), goede staat, S72458, 40 Euro.
  1456. NARKISS Bezalel (herausgegeben von), Geschichte der Jüdischen Kultur in Bildern, Brisfelden/Basel, Schibli/Doppler, 241pp.with numerous ills., cart.cover with dustwrapper, VG, 27,5 Euro.
  1457. NARULA Karen Schur, Voyage of the emerald Buddha, Oxford, Oxford University Press, 1994, ix + 88pp.with ills., 20cm., in the series "Images of Asia", cart.cover (bit soiled), text and interior VG, X71727, 20 Euro.
  1458. NDIAYE Francine (catalogue établi et rédigé par -), Le Musée de Dakar - Arts et traditions artisanales en Afrique de l'ouest, Saint-Maur/ Dakar, Sépia/ Musée de Dakar, 1994, 196pp.plein d'ills. (dont la plupart en bl/n), in-4, br., jaq., bel état, 60 Euro.
  1459. NDIAYE Francine, KIVEKAS Eila, SIDIBE Samuel, PALLASMAA Juhani, CALAME-GRIAULE Geneviève & SIVONEN Seppo, Naamion Takana - au-delà des masques (Afrikkalaisen, Dogon-heimon, Elämänmuoto), Pyynikinlinna (Finland), 1989, 80pp.richly ill.in colour, softcover, VG, text in finnish, [Exhibition catalogue: 21.10-21.12.1989], 55 Euro.
  1460. NEEB Ernst, NOTHNAGEL Karl & ARENS Fritz, Bestehende und verschwundene Mainzer Kirchen. 1. Lieferung: A-G [in: Die Kunstdenkmäler der Stadt und des Kreises Mainz. Band II: Die kirchlichen Kunstdenkmäler der Stadt Mainz, Teil II], Darmstadt, Hessisches Denkmalarchiv, 1940, 166pp.with 53 ills. + 42 loose plates, 26cm., in the series "Die Kunstdenkmäler in Hessen", softcover, few small stamps, [1.Lieferung: A-G is all that ever appeared], G, R73554, 45 Euro.
  1461. NEUMANN Reingard e.a., Persische Seiden. Die Gewebekunst der Safawiden und ihrer Nachfolger, Leipzig, Seemann, 1988, 335pp.with 290 ills., 31cm., cloth, dustwrapper, VG, X69145, 30 Euro.
  1462. NEWTON Douglas & WATERFIELD Hermione, Tribal sculpture - Masterpieces from Africa, South east Asia and the Pacific in the Barbier-Mueller Museum, London, Thames & Hudson, 1995, 353pp.with 295 ills.in full-colour, 33x30.8cm., cloth, dustwrapper, VG, 80 Euro.
  1463. NEYT François (texte) & DIEPEN Rees (photographie), Miniatuur sculpturen van Zwart Afrika - Sculptures miniatures de l'Afrique noire (Collectie-Collection Rees Diepen), Tilburg, Rees Diepen, 1990, 60pp.avec 43 ills.+ 1 carte, br., bel état, 2-talig /bilingue: Nederlands-Français, [Catalogue d'exposition: Berg en Dal Afrika Museum, avril-mai 1990], 27 Euro.
  1464. NICKEL Lukas (hrsg.), Die Rückkehr des Buddha. Chinesische Skulpturen des 6. Jahrhunderts der Tempelfund von Qingzhou, Berlin / Zürich / London, Staatliche Museen zu Berlin / Museum Rietberg / Royal Academy of Arts, s.d. [+/- 2001], 236pp.richly illustrated in colour, 31cm., exhibition catalogue (Altes Museum, Staatliche Museen zu Berlin, 20 September-18 November 2001 - Museum Rietberg, Zürich, 12 Januar-1 April 2002 - Royal Academy of Arts, London, 13 April-30 Juni 2002), illustrated cart.cover, VG, X71746, 40 Euro.
  1465. NICOLAISEN Johannes & YDE Jens, Afrikanische Kunst, Ramerding, Berghaus Verlag, 1974, 87pp.with 38 tipped-in color-ills., cart.cover with dustwrapper, in-4, VG, ex.bibl.of K.-F.Schaedler (containing his ex-libris), 30 Euro.
  1466. NIEMEIJER Jan A., Nico Bulder de houtgraveur, Groningen, De Vuurbaak, 1979, 176pp.rijkelijk geïll., in-4, gecart.band met stofwikkel, 20 Euro.
  1467. NIEUWBARN P.M.C. O.P., Die Madonna in der Malerei, München, Algemeinen Vereinigung für Christlichen Kunst, 1926, 44pp.with 63 ills., re-edition of the 1912-edition, 29cm., spine bit repaired, G, 10 Euro.
  1468. NN & SURIUS Laurent & FIERE Zenon, Vie de S. Bruno, fondateur de l'Ordre des Chartreux. Texte traduit de Laurent Surius, par un religieux de l'ordre..., Montreuil-sur-Mer, Notre-Dame des Prés, 1888, [... Accompagnée d'un aperçu historique sur les oeuvres de Le Sueur et suivie d'une étude critique des tableaux de Le Sueur conservés à la Grande Chartreuse, comparés aux originaux de la collection du Louvre par M. Zénon Fière], 71 + lv pp. + frontispice, 28cm., br.muette moderne (partie de br.orig. conservée), qqs.rousseurs, texte en bon état, H69703, 80 Euro.
  1469. NN (Redemptorist fathers, C.SS.R.), Mary God's Masterpiece, New York, Perpetual Help Press, 1954, 65pp.with illustrations in colour, cloth, 22cm., 10 Euro.
  1470. NN (tekst) & OST Alfred (ills.) (OTTE Willy, inleiding), Alfred Ost: een leven in dienst van de kunst, Halle, Grafische afdeling Don Bosco, s.d., 17 tekeningen van Alfred Ost over Don Bosco met 17 begeleidende gedichten, losbladig, 30cm., mooie staat, [Alfred Ost, Zwijndrecht 1884 - Antwerpen 1945], H73498, 20 Euro.
  1471. NN (VAN DEN ABEELE R., inleiding), Retrospectieve Latemse Kunst, Tentoonstellingscatalogus Tienen (Stadsbestuur Tienen, Welvaartscomité, Tiense kunstkring) 1968, (oplage 1000 ex.), 32pp.geïll.in kleur & zw/w, losbladig in originele map, 30x26,1cm., 18 Euro.
  1472. NN [GOGUET Antoine-Yves], De l'origine des loix, des arts et des sciences; et de leurs progrès chez les anciens peuples. Tome quatrième: Seconde partie: Depuis la mort de Jacob, jusqu'à l'établissement de la Royauté chez les Hébreux - suite du livre II, livre III-IV-V-VI, Paris, Desaint & Saillant, 1759, 395pp. + planche dépliante ("Table chronologique pour la seconde partie"), 18cm., reliure plein-cuir d'époque (coins peu touchés, petits manques aux charnières, étiquette de bibliothèque enlevée du plat supérieur; titre et décorations dorés au dos, feuilles de garde marbrées), tranches marbrées, peu de rousseurs, 2 cachets, bon exemplaire, [contient: Seconde partie: Depuis la mort de Jacob, jusqu'à l'établissement de la Royauté chez les Hébreux; suite du livre II, livre III-IV-V-VI], G73373, 100 Euro.
  1473. NN [GOGUET Antoine-Yves], De l'origine des loix, des arts et des sciences; et de leurs progrès chez les anciens peuples. Tome cinquième: Troisième partie: Depuis l'établissement de la royauté chez les Hébreux, jusqu'à leur retour de la captivité; livre I-II-III-IV-V-VI, Paris, Desaint & Saillant, 1859, viii + 484pp. + 4 planches dépliantes (e.a. "Table chronologique pour la troisième partie"), 18cm., reliure plein-cuir d'époque (coins peu touchés, petits manques aux charnières, étiquette de bibliothèque enlevée du plat supérieur; titre et décorations dorés au dos, feuilles de garde marbrées), tranches marbrées, peu de rousseurs, 3 cachets (sur p.5, sur la page de titre et sur le verso de la page), bon exemplaire, [contient: Troisième partie: Depuis l'établissement de la royauté chez les Hébreux, jusqu'à leur retour de la captivité; livre I-II-III-IV-V-VI. Contient e.a. une section sur les arts et les métiers des Egyptiens: pp.123-161 + 3 planches dépliantes], G73376, 170 Euro.
  1474. NN [GOGUET Antoine-Yves], De l'origine des loix, des arts et des sciences; et de leurs progrès chez les anciens peuples. Tome sixième: Dissetations, Paris, Desaint & Saillant, 1959, vi + 482pp. 18cm., reliure plein-cuir d'époque (coins peu touchés, petits manques aux charnières, étiquette de bibliothèque enlevée du plat supérieur; titre et décorations dorés au dos, feuilles de garde marbrées), tranches marbrées, peu de rousseurs, 3 cachets (sur p.1, sur la page de titre et sur le verso de la page), bon exemplaire, G73377, 100 Euro.
  1475. NN [GOGUET Antoine-Yves], De l'origine des loix, des arts et des sciences; et de leurs progrès chez les anciens peuples. Tome second: Première partie: Depuis le déluge jusqu'à la mort de Jacob - livre III-IV-V-VI, Paris, Desaint & Saillant, 1759, vii + 387pp. + 3 planches dépliantes (e.a. "Table chronologique pour la première partie"), 18cm., reliure plein-cuir d'époque (coins peu touchés, petits manques aux charnières, étiquette de bibliothèque enlevée du plat supérieur; titre et décorations dorés au dos, feuilles de garde marbrées), tranches marbrées, peu de rousseurs, cachet sur la page de titre et sur le verso de la page, bon exemplaire, [contient: Première partie: Depuis le déluge jusqu'à la mort de Jacob; livre III-IV-V-VI], G73375, 120 Euro.
  1476. NN, 100 Chefs d'œuvre du musée national d'art moderne de Paris, Bruxelles, s.d., Catalogue d'exposition Palais des Beaux-Arts Bruxelles, 10pp.texte + 40pp.ills., 10 Euro.
  1477. NN, 100 portretten - van Claus en Ensor tot heden, Opbouwwerk Ijzerstreek, 1986, 48pp.geïll., tenteoonstellingscatalogus 12 juli- 17 augustus 1986 Vinkem-Beauvoorde, Sint-Audomaruskerk, 7,5 Euro.
  1478. NN, 1000 jaar Kerkelijke Kunst in Limburg [Tentoonstellingscatalogus], Hasselt, Provinciaal Begijnhof, Tentoonstelling 25 juni-10 sept., s.d.[jaren '60], 66pp.geïll., 12 Euro.
  1479. NN, 18de- en 19de-eeuwse Japanse prenten & boeken, Brussel, Koninklijke Bibliotheek, 1989, [85] pp.met 37 ills.in kleur & zw/w, catalogus van de gelijknamige tentoonstelling 9 dec.1989-20 jan.1990, X32551, 18 Euro.
  1480. NN, 200 jaar lithografie [voornamelijk m.b.t. Limburg en specifiek m.b.t. Hasselt], Tentoonstellingscatalogus ; Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, 17 sept.-23 dec.1994, 53pp.geïll., 10 Euro.
  1481. NN, 9e Internationale Biënnale van Woonkreativiteit (Interieur) - 9th International Biennal of Interior design creativity - 9e Biennale Internationale de la créativité dans l'habitat - 9e Internationale Biennale der Wohnkreativität, (Kortrijk 20-28 Okt.1984), Kortrijk, 1984, 348pp.richly ill. + indexes, cover bit used, VG, 25 Euro.
  1482. NN, A la rencontre de notre patrimoine roman - Aperçu su les témoins de l'art roman, du Xe au XIIIe siècle, dans notre pays [Belgique], Touring Club de Belgique, 1984, 151pp.avec ills., in-4, 20 Euro.
  1483. NN, A survey of Thai arts and architectural attractions: a manual for tourist guides, Bangkok, Continuing Education Center Chulalongkorn University, 2002, [6] + 255pp.with ills. + plates out-of-text, 21cm., softcover, stains of humidity on edges, else VG, X71667, 25 Euro.
  1484. NN, A.Beaudin - Aquarelles 1931-1978 (catalogue d'exposition, Paris, Galerie L.Leiris, 23/4-24/5 1980), Paris, 1980, 60pp.richm.ill., bel état, 11,5 Euro.
  1485. NN, Aanwinsten der Provinciale en Gemeentelijke Musea 1945-1967, Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, Catalogus van tentoonstelling (georganiseerd door Gemeentekrediet van België), 13 jan.-25 febr.1968, 262pp.geïll., 20 Euro.
  1486. NN, Acht eeuwen schilderkunst - schatten uit de Belgische musea, Brussel, Arcade, 1969, 483pp.met 1028 illustraties in kleur en zw/w, linnen band, stofwikkel (scheurtje & stukje uit voorzijde van omslag), in etui, 23cm., 60 Euro.
  1487. NN, African Arts (Periodical, Vol.24-Nr.1), Los Angeles, University of California, 1991, 88pp.with ills., April 1991, VG, 16 Euro.
  1488. NN, Afrika Museum Berg en Dal [Museum guide], Berg en Dal, Afrika Museum, s.d. [+/-1995], 16pp.with 10 ills.in colour, in-4, VG, [text in german], 10 Euro.
  1489. NN, Afrique - Africa Afrika (in "Sabena revue", Français-English-Ned.), Numéro thématique de la revue "Sabena" 39e Année Nr.1 (1974), 96pp.avec ills., 15 Euro.
  1490. NN, Airport Art - Das exotische Souvenir (Exotische Welten, Europäische Phantasien), Cantz, 1987, 118pp.richly ill.in color, softcover, in-4, VG, [Exhibition catalogue: Stuttgart, Institut für Auslandsbeziehungen, 2 sept.-22 Nov.1987], 25 Euro.
  1491. NN, Albert Daniëls, Tentoonstellingscatalogus ; Neerpelt, Dommelhof, 20 dec.1969 - 6 jan.'70, 12pp., 6 Euro.
  1492. NN, Albert Van Dyck, s.l., s.d. [1968], [24]pp.geïll. + buitentekstills. (afbeelding van 14 schilderijen & 9 tekeningen) + [4]pp.catalogus, 28cm., catalogus van de gelijknamige retrospectieve tentoonstelling (Provinciaal Begijnhof Hasselt, 10 maart - 8 arpil 1968), losse bladen in map, 15 Euro.
  1493. NN, Albrecht Dürer - Keuze uit het gegraveerd werk uit het Rijksprentenkabinet te Amsterdam [Tentoonstellingscatalogus 10.10-6.12 1964], Brussel, Koninklijke Bibliotheek van België 1964, xiv + 46pp. + 24pp.buitentekstills., 12,5 Euro.
  1494. NN, Amour et marriage. Aspects de la vie populaire en Europe, s.l., Ministerie van Nederlandse cultuur en nationale opvoeding, 1975, 293pp.richement illustré en couleurs et bl./n., 31cm., catalogue d'exposition (Antwerpen, 1975), bon état, S68603, 25 Euro.
  1495. NN, Ankara-Istanbul 1963 ; Tapisseries et Céramiques modernes belges, Catalogue d'exposition ; Ankara, Musée Hittite, 14-31 Octobre 1963 & Istanbul Académie des Beaux-Arts 11-30 Nov.1963, 11,5 Euro.
  1496. NN, Antoni Falat [Exhibition Catalogue 03.1989, text in Polish & English], Warszawa, Galeria Zacheta 1989, 32pp.ill., 9 Euro.
  1497. NN, Antoon Marstboom, Antwerpen, Provinciaal Centrum Arenberg, 1974-1975, 8pp.geïll., 22cm., tentoonstellingscatalogus (Antwerpen, Provinciaal Centrum Arenberg, 7 december 1974 - 12 januari 1975), 10 Euro.
  1498. NN, Aquarelfestival te Mol 1987, Tentoonstellingscatalogus "; Mol, 28 nov.-20 dec.1987, 36pp.geïll., 8 Euro.
  1499. NN, Aquarelles et gouaches hollandaises de 1850 à nos jours [Catalogue d'exposition 24 nov.1961-8 janv.1962], Liège, Musée des Beaux Arts 1961, 46pp.(dont 25pp.ills.en n/bl.), 10 Euro.
  1500. NN, Aristas italianos de hoje. Na 5. bienal do Museo de Arte Moderna de Sao Paulo-Brasil (setembro - dezembro de 1959), Venezia, Arti Grafiche Fantoni, 1959, [108]pp.with ills.in bl./w., in oblong (20x17cm.), softcover, G, [exhibition catalogue, Museo de Arte Moderna, Sao Paulo, september-december 1959], text in Portuguese,S73668, 24 Euro.
  1501. NN, Art fantastique - L'anti-Monde de Frans Minnaert, s.l., s.d.[+/-1975], 40pp.ill., 10 Euro.
  1502. NN, Art mosan et arts anciens du pays de Liège (exposition internationale Liège sept.-oct.1951), Liège, Le Grand Liège, 1951, 328pp.(texte) + 92pp.planches, br.orig., bel état, 25 Euro.
  1503. NN, Art sacré contemporain dans l'archidiocèse de Cologne 1945-1962, Paris, 1962, 46pp.+ 40pp.planches hors-texte, catalogue d'exposition: Paris, Galerie Creuze oct.-nov.1962, 16 Euro.
  1504. NN, Arte d'Africa alle radici dell'arte contemporanea Mostra, Roma, Fondazione Oriele Sotgiu di Ghilarza, 1989, 40pp.dont une liste des 168 objets exposés (sans ills.), br., in-4, [Catalogue d'exposition: Roma, Palazzo Lazzaroni, 24 Juin-30 sept.1989], 13 Euro.
  1505. NN, Arte mediterranea [arts review], Firenze, 1949, 88pp.richly ill., Jan.-Febr.1949 serie III, 11,5 Euro.
  1506. NN, Arts primitifs (Catalogue de vente publique Paris Drouot, 23-24 juin 1995), Paris, Drouot, 1995, 120pp.avec ills.en n/bl, description de 529 lots, in-4, bel état, 23 Euro.
  1507. NN, Aspecten van Spanje - Imágenes, 113pp.rijkelijk geïll., Tentoonstellingscatalogus t.g.v. Europalia 85 Espana, Hasselt, Cultureel Centrum, 19/10-1/12 1985, [werk van Spaanse fotografen over Spanje], 15 Euro.
  1508. NN, Beeld van de Kempen (hedendaagse kunstenaars uit de Nederlandse en Belgische Kempen), Tentoonstellingscatalogus ; Beerse / Oirschot, Janssen Pharmaceutica / Gemeentehuis, 1-25 nov.1989, 32pp.geïll., 10 Euro.
  1509. NN, Beeldhouwers en schilders van dieren, Opbouwwerk Ijzerstreek, 1993, 40pp.geïll., tentoonstellingscatalogus 10 juli-15 aug. Sint-Audomaruskerk Vinkem-Beauvoorde, 7,5 Euro.
  1510. NN, Belgian Art 1830-1930 - Posada Art Books ; Artist's monographs, general publications, exhibition catalogues, series, Brussels, Posada Art Books, 1991, 208pp.with some ills., softcover, VG, [contains a bibliographic description of over 3400 publications on Belgian art and artists from 1830-1930], 40 Euro.
  1511. NN, België op de wereldtentoonstelling van de jacht, Tentoonstellingscatalogus ; Budapest, aug.-sept.1971, 31pp.geïll., 10 Euro.
  1512. NN, Belgische graveurs van heden, Tentoonstellingscatalogus ; Brussel, Ministerie van Nederlandse Cultuur, s.d., 36pp.geïll., 10 Euro.
  1513. NN, Bergense kunst, Tentoonstellingscatalogus ; Hasselt, Provinciaal Begijnhof, 17 dec.1960 - 15 jan.1970, 14pp.geïll., 6,5 Euro.
  1514. NN, Beschryvinge van de bezonderste schilderyen ende autaeren, glazen beelhouweryen, en andere rariteyten..., Antwerpen, Bij Gerardus Berbie, 1756, "...De welke te zien zyn in de Kerken, Kloosters ende andere plaetsen binnen Antwerpen, van al de oudste ende fameuste Meesters by een vergadert door de principaelste Lief-hebbers. Eerst in het Fransch uyt-gegeven, ende nu in het Duytsch over-gezet ende sterk vermeerdert in het light gegeven, voor de Reyzers ende Curieuse Lief-hebbers. Van nieuws overzien ende van veele fouten gecorrigeert", 94 + [ii] pp., 15cm., blinde omslag (rug hersteld), zeldzame 1ste Nederlandstalige uitgave, 250 Euro.
  1515. NN, Bewahren und Gestalten - Deutsche Denkmalpflege, Berlin, +/- 1965, 149pp.+ 64 ills.out-of-text, Katalog der Ausstellung, 13 Euro.
  1516. NN, Brochure " Koninklijke Musea van België ", Brussel, Nationalen Belgischen Dienst voor Toerisme, s.d., 24pp., 6 Euro.
  1517. NN, Brochure "Sint-trudofeesten 1963 Tentoonstellingen van 14 tot 21 juli in de zalen van de St.-Trudo abdij" [Sint-Truiden], 1963, 24pp.geïll.[met 15pp. over plaatselijke kunstenaars : ill. en biografie], 7,5 Euro.
  1518. NN, Brochure t.g.v. de opening van het Salon E.Verhaeren " Salon Emile verhaeren - Schenking van President René Vandevoir " [korte schets van de verzameling door René Vandevoir], Antwerpen, Museum Plantin-Moretus, 1966, 44pp.geïll., 12,5 Euro.
  1519. NN, Bruges - ville d'art; guide illustré, 96pp.+ kaart., Bruges, Association des Guides officiels, s.d., 10 Euro.
  1520. NN, Brugge Kunststad - geïllustreerde gids, Brugge, Gidsenbond, 1930, 80pp., 10 Euro.
  1521. NN, Brusselse gevels : Neoklassicisme & Art-Nouveau, Brussel, Sint-Lukasstichting, 1982, in de reeks "Sint-Lukasdossier" 1982-nr.4, 43x30cm., losbladig in map ; 12 platen (afb.van gevels) + 2 pag.titelblad & index, 25 Euro.
  1522. NN, Catalogue abrégé des tableaux et sculptures - Musée Royal de Tableaux "Mauritshuis" La Haye, La haye, Ministère de l'éducation, des beaux arts et des sciences 1955, xi + 114pp., 10 Euro.
  1523. NN, Catalogue de la collection Ter Bruggen. Monnaies, mereaux, jetons, médailles, plaques & empreintes, Anvers, 1874-1875, 112pp., 24cm., dans la série "Histoire métallique d'Anvers" vol.1, br.muette moderne, qqs.rousseurs, cachet, B68575, 40 Euro.
  1524. NN, Catalogue de l'exposition rétrospective organisée par la ville de Beauvais (Concours régional de 1869), Arras, Rousseau-Leroy, 1869, xvi + 132pp., br.orig. (dos restauré), 23cm., 40 Euro.
  1525. NN, Catalogue des collections du Trésor de la maison impériale et royale d'Autriche (au Palais impérial de la Bourg à Vienne), Vienne, 1873, 148pp.avec 2 ills.+ 1 plan, estampe, br., dos peu réparé, intérieur en bel état, 25 Euro.
  1526. NN, Catalogue des porcelaines de Chine et Européennes - Belles faïences de Delft - [...] formant la collection de Mm. les chevaliers Gustave et Ferdinand de Stuers et Madame de Stuers de Perez. La vente ... aura lieu Palais des Beaux-Arts (lundi 28, mardi 29 mai 1934), Bruxelles, Palais des Beaux-Arts, 1934, [... Argenteries anciennes - Tableaux anciens et modernes - Objets d'art - Livres anciens, beuax bijoux, paires de boucles d'oreilles, perles fines d'orien rosé (87,40 grains les deux), mobilier, tapisserie, tapis], 60pp. + 8 planches hors-texte, 25cm., br., très peu de rousseurs (pas dans le texte), bon état, [catalogue de vente publique, contenant la description de 554 objets], 30 Euro.
  1527. NN, Catalogue des tableaux délaissés par feu le peintre Théod. Verstraete, et dont la vente aux enchères publiques aura lieu ... à Anvers (mardi 10 mars 1908), Anvers, Delehaye, 1908, 36pp. + planches hors-texte., 32cm., br.orig.(restaurée), qqs.rousseurs, [catalogue de vente publique, contenant la description de 60 objets], S68669, 50 Euro.
  1528. NN, Catalogue des tableaux laissés par feu le peintre Eugène Joors, et dont la vente aux enchères publiques aura lieu ... à Anvers (mardi 4 avril 1911), Anvers, Delehaye, 1911, [40]pp.avec ills., 32cm., br.orig.(restaurée), [catalogue de vente publique, contenant la description de 134 objets], S68668, 40 Euro.
  1529. NN, Catalogue des tableaux laissés par feu le peintre Piet Verhaert, et dont la vente aux enchères publiques aura lieu ... à Anvers (mardi 17 novembre 908), Anvers, Delehaye, 1908, 28pp. + planches hors-texte., 32cm., br.orig.(restaurée), qqs.rousseurs, [catalogue de vente publique, contenant la description de 75 objets], S68669, 50 Euro.
  1530. NN, Catalogue d'exposition " Fernand Crommelynck 1886-1970 ", Bruxelles, Bibliothèque Royale Albert Ier, 6 déc.1980-20 jan.1981, XXXI + 175pp.+ 20pp.ill., 10 Euro.
  1531. NN, Catalogue d'exposition " Les chefs-d'oeuvre de la Pinacothèque de Munich ", Bruxelles, Palais des Beaux-Arts, Avril-Juillet 1948, 53pp. + 144 ill., 12,5 Euro.
  1532. NN, Catalogue du Musée Wiertz, précédée d'une notice biographique, Bruxelles, Impr. Adolphe Mertens, 1872, 87pp., 17cm., br.orig., 35 Euro.
  1533. NN, Catalogue: Cinq siècles d'art - Tome V.Sections étrangères Pays-Bas, France, Angleterre, Hongrie (Exposition universelle et internationale de Bruxelles 1935, 24 Mai-13 Oct.), Bruxelles, Nouvelle Société d'éditions, 1935, 155pp., couv.brunie, qqs.rousseurs, bon état, 15 Euro.
  1534. NN, Cent ans de sculpture française 1833-1939, Bruxelles, Palais des Beaux-Arts, 1940, 54pp.+ 28 planches hors-texte, br.orig., catalogue d'exposition Bruxelles du 27 janvier au 26 mars 1940, 15 Euro.
  1535. NN, Charles II domestic silver, London, Victoria and Albert Museum, 1967, 4pp.text+ 30 plates, catalogue, 9 Euro.
  1536. NN, Christie van der Haak - La cause de notre joie, Eindhoven, Stedelijk Van Abbemuseum s.d.[jaren '1980], 32pp.rijkelijk geïll., 7,5 Euro.
  1537. NN, Civitas Dei ; tijdschrift - driemaandelijks orgaan van het Kommissariaat-Generaal van de H. Stoel en van het Universeel Katoliek Leven bij de algemene wereldtentoonstelling Brussel 1958. Nummers 1-10, s.l., oktober 1955 -april 1959, mooi ingebonden, 10 nummers (compleet), rijkelijk geïll., 50 Euro.
  1538. NN, Clara Borgo. Dipinti, opere su carta, sculture, incisioni 1981-1995, Firenze, Editrice Polistampa, 1996, 71pp., 21cm., softcover, signed by the artist, VG, 25 Euro.
  1539. NN, Collectie Thompson uit Pittsburgh, [36] pp.tekst + [93] pp.ills., Catalogus van tentoonstelling Haags gemeentemuseum 17 febr.- 9 april 1961, kreukje aan hoeken, goede staat, 20 Euro.
  1540. NN, Collection de Edouard Strasser, divers amateurs. Vente No.162 Galerie Georges Giroux Bruxelles (vendredi 27 et samedi 28 novembre 1936), Bruxelles, Galerie Georges Giroux, 1936, [78]pp. + 12 planches hors-texte, 25cm., br.orig., [catalogue de vente publique, contenant la description de 527 objets], 25 Euro.
  1541. NN, Collection de Madame Philips et divers amateurs. Vente No.164 Galerie Georges Giroux Bruxelles (lundi 8 et mardi 9 février 1937), Bruxelles, Galerie Georges Giroux, 1937, [76] pp. + 7 planches hors-texte, 25cm., br.orig., qqs.rousseurs, [catalogue de vente publique, contenant la description de 710 objets], 24 Euro.
  1542. NN, Collection Van Meerten à Delft, Vente à Delft 26-28 août 1902, Amsterdam, Frederik Muller, 1902, 60pp.+ qqs.planches hors-texte, br.orig., bon état, [ce catalogue de vente aux enchères contient la description de 786 objets, surtout sur les arts appliqués: faience, tapis, broderies,... ], 30 Euro.
  1543. NN, Commémoration Frans Huygelen (Uccle, 26 septembre 1953) / Herdenking Frans Huygelen (Ukkel, 26 september 1953), s.l., s.d. [+/- 1953], 32pp. + 2 planches hors-texte, 32cm., br., bilingue: français-Nederlands, S68872, 25 Euro.
  1544. NN, Cornelis Troost en zijn tijd (schilderijen en pastellen, tekeningen, beeldhouwwerken, meubelen, aardewerk, porcelein, zilver), Rotterdam, Museum Boymans, 1946, 117pp.+ 47 buitentekstills., Tentoonstellingscatalogus 27 juli-15 sept.1946, 14 Euro.
  1545. NN, Corporate showcase 3 - Photography & Illustration, New York, American Showcase, 1984, 384pp.richly ill.in colour, cloth, dustwrapper, VG, 17,5 Euro.
  1546. NN, De Azteken - kunstschatten uit het Oude Mexico [2 volumes], Brussel, 1987, Volledig in 2 delen: 586pp.rijkelijk geïll. (442 illustraties in kleur en 126 in zw/w), 23cm., mooie staat, 20 Euro.
  1547. NN, De duivel in de beeldende kunst (Tentoonstelling Amsterdam, Stedelijk Museum, juni-sept.1952), 28pp.+ 20pp.buitentekstills., in-4, 10 Euro.
  1548. NN, De Heilige Kempen - Cultuur en kunst uit de Nederlandse en Belgische Kempen, Valkenswaard, 1992, 93pp.met 40 illustraties, Tentoonstelingscatalogus (Valkenswaard, Museum Van Gerwen-Lemmens, 12 sept.-22 nov.1992), 13,5 Euro.
  1549. NN, De idiomas Desiguales uit ongelijke talen - Kunst & complex a ua Crag [Exhibition Catalogue 1-23.06.1993], Rotterdam/Burgos, 1993, 60pp.with ills., text in Spanish, 9 Euro.
  1550. NN, De landelijke woning, leuven, Boerinnenbond 1962, 191pp.geïll., 17,5 Euro.
  1551. NN, De Latemse school (Galerij O.De Vos), Sint-Martens-Latem, Galerij Oscar De Vos, s.d.[1990's], [44] pp.geïll.in kleur, (verkoospcatalogus met kleurenillustratie en beschrijving van 22 werken - sales catalogue with description & ill.of 22 works), 11,5 Euro.
  1552. NN, De Latemse school (Galerij O.De Vos), Sint-Martens-Latem, Galerij Oscar De Vos, 1995, [54] pp.geïll.in kleur, (verkoospcatalogus met kleurenillustratie en beschrijving van 25 werken - sales catalogue with description & ill.of 25 works), 15 Euro.
  1553. NN, De Madonna in de kunst, Tentoonstellingscatalogus ; Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 28 aug.-14 nov.1954, 26pp. + 8pp.ill., 12 Euro.
  1554. NN, De meesterwerken van de Pinacotheek van Munchen, Brussel, Editions de la Connaissance, 1948, 53pp.tekst + 144 buitentekstills., tentoonstellingscatalogus april-juli 1948 Paleis voor Schone Kunsten Brussel, 15 Euro.
  1555. NN, De mens beeld en evenbeeld [Japan], Gemeentekrediet, 1989, 386pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, in-4, Catalogus bij de Tentoonstelling "Europalia 89 Japan in Belgium, Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 27.09-26.11 1989", 25 Euro.
  1556. NN, De menselijke figuur in de kunst 1910-1960 [tentoonstellingscatalogus sept.-nov.1971], Mechelen, Cultureel Centrum A.Spinoy 1971, 100pp.rijkelijk geïll., in-4, 14 Euro.
  1557. NN, De Vlaamse grafische kunst tussen de twee wereldoorlogen 1918-1939 (werken uit de verzamelingen van het stedelijk Prentenkabinet), Antwerpen, 1976, 80pp.rijkleijk geïll., Tentoonstellingscatalogus Hessenhuis Antwerpen 31 jan.-30 april 1976, 15 Euro.
  1558. NN, Deutsche Malerei des zwanzigsten Jahrhunderts in Belgischen Privatsammlungen [Deutsch/Français/Nederlands, Exhibition Catalogue 22.11-16.12 1966], Brüssel, Deutsche Bibliothek 1966, 52pp.ill., 10 Euro.
  1559. NN, Devotieprenten van de 17de tot de 20ste eeuw, Heusden, Geschied- en Heemkundige Kring Heusden, 1991, 24pp.met ills., geïllustreerde omslag, 23cm., [Catalogus van tentoonstelling ingericht door de Geschied- en Heemkundige Kring Heusden van 12 mei tot 9 juni 1991 in de plaatselijke Openbare Bibliotheek van Heusden-Zolder], 13 Euro.
  1560. NN, Dibujo Argentino Contemporaneo [Exhibition catalogue], s.l., s.d.[1970's], 24pp.with ills., [Catalogue of an Exhibition on modern Argentinian drawing art], 9 Euro.
  1561. NN, Die Meisterwerke aus dem Museum für Völkerkunde Berlin - Band I.Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, Stuttgart-Zürich, Belser Verlag, 1980, 126pp.richly illustrated in colour, VG, 12 Euro.
  1562. NN, Dipinti Fiamminghi di collezioni Romane (Roma, Palazzo Barberini 26 marzo - 30 aprile 1966), Roma, 1966, 47pp.texte + 42pp.planches, [texte en italien], bel état, 13 Euro.
  1563. NN, Drie generaties moderne kunst in West-Vlaanderen [viertalig], Tentoonstellingscatalogus ; Knokke /Hasselt /Lille /Münster, Cultureel Centrum /Provinciaal Begijnhof /Musée des Beaux-Arts /Landesmuseum, 11 juli 1975-febr.1976, 286pp.rijkelijk geïll., 20 Euro.
  1564. NN, Ecole Saint-Luc rue de la Biche 17 Mons, 1908-1912. Enseignement professionnel & artistique, Mons, Dequesne, 76pp.+ 32pp.de publicité, br.orig., quelques rousseurs, 26cm., 30 Euro.
  1565. NN, Edgard Tytgat, Oostende, Editions de la connaissance, s.d., 24pp.geïll., 24cm., tentoonstellingscatalogus (Oostende, Kursaal, 2 juli - 15 augustus), geïll.omslag, 17 Euro.
  1566. NN, Een halve eeuw Felix De Boeck, Antwerpen, Antigoon, s.d. [+/- 1969], [20]pp.geïll.in kleur, 31cm., mooie staat, tentoonstellingscatalogus, (Aalst, Oud-Hospitaal, 19 april-11 mei 1969), S73667, 15 Euro.
  1567. NN, Egypte's glorie - Meesterwerken van het Brooklyn Museum, 146pp.rijkelijk geïll., Tentoonstellingscatalogus Paleis voor Schone Kunsten te Brussel 9-12-1976 tot 20-02-1977, (t.g.v.het 200-jarig bestaan van de Verenigde Staten van Amerika), wat gebruiksslijtage, 16 Euro.
  1568. NN, Einige Mittheilungen aus der Chronik des Maria Empfängniss-Dombaues in Linz, s.l., s.d. [2nd half 19th c.], 72pp.+ 3 plates out-of-text, text in gotic german, titlepage is missing, modern softcover, interior VG, 23 Euro.
  1569. NN, Elisabeth. Beeldhouwwerken (Catalogus tentoonstelling 1997, Memoriaal Prins Karel, Domein Raversijde), s.l., Provincie West-Vlaanderen, 1997, 86pp.rijkelijk geïll.met buitentekstills.in kleur en zw/w, 30cm., mooie staat, 16 Euro.
  1570. NN, Eros en vruchtbaarheid in de kunst, Antwerpen, 1977, 36pp.met 44 ills., in-4, tentoonstellingscatalogus, [o.a. m.b.t. ethnische kunst], 12 Euro.
  1571. NN, Etienne Le Compte, Tentoonstellingscatalogus ; Neerpelt, Dommelhof, 7-27mei 1971, 12pp.geïll., 7,5 Euro.
  1572. NN, Europa-prijs Schilderkunst / Prix Europe de peinture, Oostende 20/09-31/10 1964, Oostende, Kursaal 1964, 51pp.geïll., 10 Euro.
  1573. NN, Europees handgedreven zilver ; tentoonstelling van hedendaags handgedreven zilver uit verschillende landen van Europa (21/12/1965-9/01/1966), Zeist, Koninklijke van Kempen & Begeer, 1966, 10pp.tekst + [+/- 70] pp.ills., 15 Euro.
  1574. NN, Evenepoel. Retrospectieve (4 juli - 30 augustus 1953, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, Antwerpen), Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 36pp. + 48 buitentekstplaten, 20cm., tentoonstellingscatalogus, goede staat, S72039, 15 Euro.
  1575. NN, Exlibriswereld ; 3-maandelijks tijdschrift van de Nederlandse Vereniging voor Exlibris en andere kleingrafiek [voorradig; Jrg.34(1991) Nrs.1-2-3-4 & Jrg.35(1992) Nrs.1-2-3/4], per nummer 16pp.geïll., per nr.:, 4,5 Euro.
  1576. NN, Exposicion bibliografica mariana. Catalogo [2 volumes] I: Manuscritos, incunables, estampas y dibujos, II: Pinturas, Impresos, Estampas devotas, Madrid, Biblioteca Nacional, 1954-1955, 2 volumes; 99pp.text + 48pp.ills. & 238pp.text + 26pp.ills., 20cm., softcover, stamp, G, 37 Euro.
  1577. NN, Exposition Catalogue " Roger Nellens - New works ", London, Marlborough Fine Art, Oct.1976, 18pp. + 51pp.ill., 15 Euro.
  1578. NN, Exposition Memling, Bruges, Desclée De Brouwer, 1939, 79pp. + 40 planches hors-texte, 24cm., catalogue d'exposition (Musée communal, Bruges, 22 juin - 1 octobre 1939), imprimé sur papier de luxe, br., S68673, 15 Euro.
  1579. NN, Exposition: le romantisme au pays de Liège, Liège, 1955, 243pp. + 53 planches hors-texte, 24cm., catalogue d'exposition (Musée des Beaux-Arts, Liège, 10 septembre - 31 octobre 1955), br., B68579, 23 Euro.
  1580. NN, Facetten van de jonge Vlaamse Kunst - 3 delen: 1.Figuratie en Neo-figuratie & 2.Niet-figuratieve Kunst & 3. Objecten en constructieve Kunst [Tentoonstellingscatalogus], Hasselt/ Antwerpen/ Gent, Prov.Begijnhof/ Koninklijke Academie/ Sint-Pietersabdij, 5 jan.-20 mei 1967, samen 78pp.geïll., in map, 17 Euro.
  1581. NN, Facetten van jonge Vlaamse kunst, Brussel, Dienst voor Plastische Kunsten van het Ministerie van Nationale Opvoeding en Nederlandse Cultuur, 1971, [94] pp.geïllustreerd, 10 Euro.
  1582. NN, Feesten ter gelegenheid van de 350e verjaring van de geboorte van Antoon Van Dyck. Officieel programma, Antwerpen, Stad Antwerpen, 1949, 32pp.geïll., 24cm., S68672, 13 Euro.
  1583. NN, Felix De Boeck, Museum, Gemeentehuis Drogenbos, Drogenbos, Vrienden van Felix De Boeck VZW, s.d. [+/-1974?], [86] pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w., 21cm., geïll.omslag, 15 Euro.
  1584. NN, Flämische Volkskunst, Tentoonstellingscatalogus ; Grefrath, Niederrheinischen Freilichtmuseum, 21 sept.-9 nov.1975, 32pp.(ill.), 9 Euro.
  1585. NN, Fra Angelico ter eere, s.l., Kunst-Adelt, s.d. [+/-1920's?], 4pp.tekst + 12 platen (losbladig in uitgeversmap), in oblong (21x30cm.), 23 Euro.
  1586. NN, François d'Assise, Bruges, Desclée de Brouwer, 1954, 17pp.texte + 24 planches hors-texte, avec jaq., dans la série "Prière de l'art", bel état, 13 Euro.
  1587. NN, Fresco's uit Florence, Amsterdam, 1969, 219pp.geïllustreerd met 119 afbeeldingen, 24cm., Catalogus van tentoonstelling (Amsterdam, Rijksmuseum, 19 dec.1968-9 maart 1969), 16 Euro.
  1588. NN, Gedenkboek " 50 jaar Paleis voor Schone Kunsten te Brussel ", Brussel, Paleis vooor Schone Kunsten, 1978, 100pp.geïll., met een chronologisch overzicht van de voornaamste manifestaties 1928-'78, 12,5 Euro.
  1589. NN, Gemälde des XIV-XVI Jahrhunderts aus der Sammlung von Richard von Kaufmann, Berlin, Verlag von A. Asher, 1901, xiii pp. + 67 plates, 32cm., cloth, few stamps, else G, S72150, 100 Euro.
  1590. NN, Gericault (Roma, Villa Medici, Novembre 1979 - Gennaio 1980), Roma, Edizioni dell' Elefante, 1979, 373pp.richement illustré, 24cm., br.illustrée, catalogue d'exposition (Villa Medici, Roma, Novembre 1979 - Gennaio 1980), [bilingue: italien-français], bel état, S74501, 23 Euro.
  1591. NN, Gewijde kunst in Limburgs bezit, Hasselt (B.), Provinciaal Begijnhof, 20 mei-20 juni 1966, 61pp. + 20pp.ills., uitgegeven in de reeks "Limburg Kunstpatrimonium", [Catalogus van tentoonstelling], 14 Euro.
  1592. NN, Gids voor het Rijksmuseum voor volkenkunde Leiden, Leiden, 1961, [viii +] 248pp.met 302 ills., goed, 15 Euro.
  1593. NN, Gift van Mevr.H.Curtiss-Kirstein [Kantwerken], Brussel, Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis 1965, 32pp.geïll., 7,5 Euro.
  1594. NN, Gouden voeten - Mozaïekvloer in papier - Andrzej K.Wisniewski, Sint-Pieters-Leeuw, Jan Verhoeven sept.1995, 50pp geïll., in oblong, 10 Euro.
  1595. NN, Guide des arts décoratifs, Paris, Grange Batelière, 1975, 1 volume: 64 + 64 + 64 + 64 + 64 + 64pp.richement illustré en couleurs et en n/bl, cart., jaq., 30cm., [contenu: La céramique, la porcelaine, le verre, l'argenterie, l'horlogerie, le style américain], nouvelle pagination par chapitre, bon état, 50 Euro.
  1596. NN, Gust Kuche tachtig jaar [ Nederland maar sinds 1934 in België verblijvend], s.l., 1974, 16pp.geïll., 7,5 Euro.
  1597. NN, Handwerk, Kunst und Leben in Westafrika, Duisburg, 1976, 52pp.with bl/w-ills., softcover, text in german, VG, [Exhibition catalogue: Duisburg Niederrheinischen Museum 19.09-31.10 1976], 18 Euro.
  1598. NN, Hans Memling, Peer, Kunst Adelt, 1933, [16] pp.illustratiues in zw/w, in de reeks "Kunst Adel" Jg.11 nr.3, in oblong, 17 Euro.
  1599. NN, Hasseltse Uithangborden en gevelstenen, Tentoonstellingscatalogus ; Hasselt, Kredietbank Hasselt i.s.m. de "Vrienden van het Stadsmuseum-Hasselt", 17 dec.1979-4 jan.1980, 75pp.rijkelijk geïll., mooie staat, 15 Euro.
  1600. NN, Hedendaagse architectuur in een historische omgeving [rondreizende tentoonstelling 1981-'82], Vereniging van historische steden van België 1981, 63pp.geïll., 7,5 Euro.
  1601. NN, Hedendaagse Belgische medailleurs, Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1985, 237pp., 26cm., tentoonstellingscatalogus (Brussel, Koninklijke Bibliotheek, 30 november - 21 december 1985), goede staat, [inclusief biografie van de kunstenaars], S72007, 17 Euro.
  1602. NN, Hedendaagse Griekse beeldhouwkunst [Tentoonstellingscatalogus], Hasselt, Cultureel Centrum 7/10-7/12 1982, 24pp.geïll., 7,5 Euro.
  1603. NN, Hedendaagse Mexicaanse kunst - schilderijen & gravures [Tentoonstellingscatalogus 1-24 juli 1966], Gent, Museum voor Schone Kunsten 1966, 52pp.geïll., 10 Euro.
  1604. NN, Hedendaagse Tekenkunst (bijvoegsel aan de tweedelige duitstalige tentoonstellingscatalogus Kunsthalle Nürnberg en bevat uitsluitend de Ned.Vertaling van alle tekstbijdragen), Tentoonstellingscatalogus ; Hasselt/Genk, Provinciaal Begijnhof/Limburghal, 15 nov.-29 dec.1979, 117pp., 12 Euro.
  1605. NN, Hedendaagse textielkunst in Vlaanderen, Hasselt, 1980, [36] pp.geïll., [Catalogus van tentoonstelling Provinciaal Begijnhof Hasselt 31.5-29.06.1980], 10 Euro.
  1606. NN, Hedendaagse Zweedse graveerkunst [Tentoonstellingscatalogus 25.04-24.05 1964], Tongeren, Provinciaal Gallo-Romeins Museum 1964, 14pp.(tekst) + 4pp.ills., 7,5 Euro.
  1607. NN, Heinrich Vogeler - Ein Sammlung aus deutschem Privatbesitz ; 75 graphische Blätter und Zeichnungen [Auktion Catalogus], Hamburg, Hauswedell & Nolte 1989, 36pp.with ills., 7,5 Euro.
  1608. NN, Henk Eikenaar - schilderijen en tekeningen [Tentoonstellingscatalogus 22.11.1987-10.01.1988], Oirschot, Nieuwe Brabantse Kunst Stichting 1987, 16pp.geïll., 6,5 Euro.
  1609. NN, Henk Eikenaar, Maastricht, Stichting Manutius 1990, 24pp.geïll., mooie staat, 6,5 Euro.
  1610. NN, Herman Van Nazareth, Zwijndrecht, Public Affairs BP Belgium, s.d. [1991], [16] + [12] + [12]pp.met ills. in kleur, 3 volumes in zwartlinnen etui, mooie staat, tentoonstellingscatalogus (Huis Osterrieth, Antwerpen, 17/05/1991-29/06/1991), [bevat "Herman Van Nazareth", "Herman Van Nazareth. The painter", "Herman Van Nazareth. The sculptor", teksten in het Nederlands], S73671, 30 Euro.
  1611. NN, Het gemeentehuis van Borgerhout - een monument van Vlaamse renaissance 1889-1949, Borgerhout, Gemeentebestuur, 1950, 70pp.met illustraties, linnen band, 20cm., 20 Euro.
  1612. NN, Het goud der Thraciërs ; Archeologische schatten uit het bezit van 25 musea in Bulgarije & Troje-Thracië ; Archeologische schatten uit de DDR en Bulgarije, 264pp.rijkelijk geïll.in kleur & zw/w., Tentoonstellingscatalogus Rotterdam Museum Boymans-van Beuningen, sept.-nov.1984, 15 Euro.
  1613. NN, Het hoofdaltaar der S. Laurentius kerk te Bocholt, Peer, Kunst Adelt, 1931, map met 16 pagina's illustraties (foto's), in oblong, in de reeks "kunst adelt" jg.10 nr.1 (15 juli 1931), 15 Euro.
  1614. NN, Het kind in de prentkunst de Nederlanden 1550-1650, Tentoonstellingscatalogus : Heist-op-den-Berg, Heemmuseum, 29 sept.-4 nov.1979, 89pp. met 22 platen, 16 Euro.
  1615. NN, Het laatgotische beeldsnijcentrum Leuven, Leuven, Stedelijk Museum, 1979, 467pp.with 199 ills., dustwrapper, VG, [Exhibition catalogue Leuven, 6 okt.-2 dec.1979, text in flemish], 40 Euro.
  1616. NN, Het oeuvre van Felix De Boeck ... een genesis, Tielt, Lannoo, s.d., 24pp.met ills.in kleur en zw./w., 34cm., goed staat, [catalogus van de tentoonstelling ingericht door v.z.w. Vlaamse Klub Kust], S73666, 16 Euro.
  1617. NN, Het portret in de Oude Nederlanden [Tentoonstellingscatalogus: Brugge Stedelijk Museum, 27 juni-31 aug.1953], Brussel, Editions la Connaissance, 1953, 92pp.+ 124pp.buitentekstills., 15 Euro.
  1618. NN, Het stilleven, Amsterdam, 1933, 68pp. + 105 buitentekstills., 26cm., tentoonstellingscatalogus (Kunsthandel J. Goudstikker, Amsterdam, 18 februari - 19 maart 1933), S68675, 20 Euro.
  1619. NN, Historische levensbeschryving van P.P. Rubens, ridder, heer van Steen, enz. benevens eene nauwkeurige opgave zyner schilderyen, berustende in hoven, kerken, en verdere openbare gebouwen van Europa, met aenwyzing welke van de zelve in het koper zyn gebracht., Antwerpen, L.J.De Cort, 1840, xix + 514 (ii) pp.+ uitvouwbare genalogische tabel, gecart. (linnen band met goudopdruk), 22cm., 80 Euro.
  1620. NN, Hommage au Corrège. Catalogue des dessins du maitre, de ses élèves et des artistes qui ont subi son influence, exposés à l'occasion du quatrième centenaire de sa mort (1534), Paris, Musée de l'Orangerie, 1934, 68pp. + planche hors-texte, 19cm., 2e éd., catalogue d'exposition (Paris, Orangerie des tuileries, 1934), br., bon état, S73203, 17 Euro.
  1621. NN, Honderd kunstschatten uit het aartsbisschoppelijk diocesaan museum van Keulen, 1961, 38pp.+ 17 platen buitentekst, catalogus van tentoonstelling in Tongeren, provincaal gallo-romeins museum juni-sept.1961, in oblong (17x20cm.), 15 Euro.
  1622. NN, Honderd tekeningen van oude meesters uit het Prentenkabinet van Dresden, Tentoonstellingscatalogus ; Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, april-mei 1967, 27pp.(tekst) + 25pp. buitentekstill., 10 Euro.
  1623. NN, Houthalen-Helchteren / Cultuur-historisch verleden, s.l., Provinciaal Museum voor Religieuze kunst, 1979, 74pp.geïll., uit de reeks "Kunst & Oudheden in Limburg" Nr.22, 13 Euro.
  1624. NN, Hulde aan Georges Rouault, Gent, Museum voor Schone Kunsten 1961, 52pp.+ 18 buitentekstills., speciaal op naam gedrukt en genummerd exemplaar: Nr.V/L, 22,5 Euro.
  1625. NN, Ianchelevici (tekst R.De Cnodder), Antwerpen, BP 1979, 12pp.geïll. (met biografie), uitgave t.g.v. de onthulling van de bronzen sculptuur vóór de BP Building te Antwerpen, 28.6.1979), 7,5 Euro.
  1626. NN, Ikonen. Verzameling Amberg, Utrecht, Aartsbisschoppelijk Museum, 1963, [16]pp. + 38 buitentekstplaten, 23cm., tentoonstellingscatalogus (Aartsbisschoppelijk Museum, Utrecht, 18 februari - 16 april 1963), S68696, 14 Euro.
  1627. NN, Ile de France - Brabant, 192pp.+ 115 planches hors-texte + 15pp.Addendum et erratum, Catalogue de l'exposition organisée à l'occasion du jumelage du Département de la Seine et de la Province de Brabant (Musée de l'Ile de France, Chateau de Sceaux 2 juin-31 août 1962 & Palais des Beaux-Arts de Bruxelles), br., qqs.rousseurs aux tranches, 23 Euro.
  1628. NN, Imago (Keurgroep Tijl Neerpelt), Hasselt, Heideland-Orbis, 1973, [124] pp.rijkelijk geïll., gecart., fotografie: J.Halsberghe & choreografie: A.Borghten, [foto-kijkboek over dans en de dansgroep Tijl], 11,5 Euro.
  1629. NN, In beeld geprezen - Miniaturen uit Maaslandse devotieboeken 1250-1350, Leuven, Peeters, 1989, 203pp.met illustraties, 24cm., mooie staat, Catalogus van de gelijknamige tentoonstelling (Sint-Truiden, Provinciaal Museum voor religieuze kunst, 10 aug.-12 nov.1989), 24 Euro.
  1630. NN, Industriële vormgeving [Tentoonstellingscatalogus 28.01-6.03 1977], Hasselt, Provinciaal Begijnhof 1977, s.p.[84pp.] geïll., 10 Euro.
  1631. NN, Internationale exlibriswedstrijd 1983 - Tentoonstelling van een selectie van de ingezonden exlibris... & Grafiek uit de U.S.S.R. [Tentoonstellingscatalogus 13.03-17.04 1983], Sint-Niklaas, Stadsbestuur [Internationaal Exlibriscentrum] 1983, 36pp.+ 48pp.rijkelijk geïll., 11,5 Euro.
  1632. NN, Internationale Exlibriswedstrijd 1985 (tentoonstelling van een selectie van de ingezonden exlibris in het kader van de 12e biënnale van de kleingrafiek), Sint-Niklaas, Stadsbestuur 1985, 36pp.geïll., 9 Euro.
  1633. NN, Internationale tentoonstelling in de open lucht van Beeldhouwkunst 1900-1950 Middelheimpark juli-september 1950, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1950, 40pp.tekst + 40 buitentekstills., wat gebruiksslijtage aan omslag, goed, 10 Euro.
  1634. NN, Inventaris van incunabelen gedrukt te Antwerpen 1481-1500, Antwerpen, Stadsbibliotheek, 1982, 125pp.geïill., 29cm., in de reeks "Publikaties SBA/AMVC" nr.1, [bevat een lijst met omschrijving van 432 drukken], 20 Euro.
  1635. NN, Italiaanse tekeningen (uit het Museum te Rijssel) [Tentoonstellingscatalogus 2.12.1967-7.04.1968], Amsterdam/Brussel, Rijksmuseum/Koninklijke Bibliotheek 1967, 48pp. + 56pp.buitentekstill., 10 Euro.
  1636. NN, J.Goethals-Vercruysse (1759-1838) te Kortrijk herdacht - Kataloog van de tentoonstelling (6 november-13 december 1960), Kortrijk, 1960, 140pp.+ enkele buitentekstills., 24cm., 17 Euro.
  1637. NN, J.Valenzuela y Chacón [Catalogue d'exposition 6-18.12.1976], Bruxelles, Galerie Steen 1976, 16pp.ill., 7,5 Euro.
  1638. NN, Jan Sluyters 1881-1957 [catalogue d'exposition 28 avril - 29 mai 1960], Paris, Institut Néerlandais 1960, 24pp.ill., 10 Euro.
  1639. NN, Jean Bilquin, 14pp.text + 17 ills.out-of-text, Exhibition catalogue Köln, Belgisches Haus 19 Mai- 2 Juli 1983, copy nr.767/1000, bilingual: german-dutch, VG, 15 Euro.
  1640. NN, Jean Decoster [ Tienen, tentoonstellingscatalogus], Hasselt, Provinciaal Museum, 25 jan.-2 maart 1986, 22pp.geïll., in-4, mooie staat, 10 Euro.
  1641. NN, Jordaens in Belgisch bezit [tentoonstellingscatalogus 24 juni-24 september 1978], Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 1978, 123pp.rijkelijk geïll., 17 Euro.
  1642. NN, Joris Minne - gravures en tekeningen, Tentoonstellingscatalogus ; Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 14 april-24 juni 1978, 21pp.(tekst) + 25 buitentekstill., 12,5 Euro.
  1643. NN, Joris Minne, Tentoonstellingscatalogus ; Bokrijk, Prov.Openluchtmuseum, 1984, 20pp.geïll., 10 Euro.
  1644. NN, José Luis Lasala - schilderijen 1976-1996 [Exhibition catalogue], Hasselt [Belgium], Cultureel Centrum 28 sept.-3 nov.1996, 46pp.with ills.in colour, VG, 10 Euro.
  1645. NN, Jozef Jaekel [Tentoonstellingscatalogus 23 sept.-4 okt.1961], Hasselt, Provinciaal Begijnhof Hasselt 1961, 8pp.geïll., 7,5 Euro.
  1646. NN, Juan de Flandes en het Mirafloresretabel. Gesignaleerd en opgespoord, s.l., Ludion, 2010, 95pp.rijkelijk geïll. in kleur, 28cm., catalogus van de gelijknamige tentoonstelling (Museum Mayer van den Bergh, Antwerpen, 11 september-7 november 2010), als nieuw, S73676, 25 Euro.
  1647. NN, Katalog der Gemäldegalerie - Holländische Meister des 15.- 16. und 17.Jahrhunderts, Wien, Kunsthistorisches Museum, 1972, 110pp.+ 96pp.ill., 11,5 Euro.
  1648. NN, Kazimierz Kalkowski - obrazy ceramiczne, malarstwo, rysunek [Exhibition Catalogue 1989], 1989, 24pp.with ills., 9 Euro.
  1649. NN, Keramiek uit België - Nederland - Duitsland, Tentoonstellingscatalogus ; Bornhem/Neerpelt/ Strombeek-Bever, Cultureel Centrum/Dommelhof/Cultureel Centrum, 14 nov.1986-25 jan.1987, 30pp.geïll., losbladig in map, 6,5 Euro.
  1650. NN, Keramiek uit de Euregio [tweetalig N./D.], Tentoonstellingscatalogus ; Venlo/ Bilzen/ Grefrath, Cultureel Centrum/ Alden Biezen/ Niederrheinisches Freilichtmuseum, 15 jan.-1 aug.1982, 80pp.geïll., 10 Euro.
  1651. NN, Kerkelijke kunst uit Rome, Tentoonstellingscatalogus ; Mechelen, Kultureel Centrum 10 aug.-7 okt.1963, 39pp.+ 40pp.buitentekstill., 10 Euro.
  1652. NN, Koninklijk Museum voor Schoone Kunsten te Antwerpen (uitgegeven ter gelegenheid van de plechtige inhuldiging der nieuwe zalen, den 28n mei 1927), Antwerpen, 1927, 20pp.tekst + 8 platen buitentekst, 28cm., enkele roestplekjes, goede staat, 17 Euro.
  1653. NN, Koninklijke Academie voor Schoone Kunsten van Antwerpen - Palmares & Jaarverslag, per deel +/- 70pp.(met enkele ill.), Antwerpen, mooie staat, [met interessante gegevens over 'school'-prestaties van kunstenaars], beschikbaar: jaren 1922-'23 [tweetalig Ned./Fr.] /1927-'28/ 1928-'29/ 1929-'30/ 1930-'31/ 1931-'32/ 1932-'33/ 1933-'34/ 1934-'35/ 1935-'36/ 1936-'37/ 1937-'38/ 1938-'39/ 1940-'41/ 1941-'42/ 1942-'43, prijs per deel ;, 13 Euro.
  1654. NN, Kontrasten 47/67 - Schilderkunst in België, Tentoonstellingscatalogus ; Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 18 febr.-12 mei 1968, 264pp.rijkelijk geïll., omslag wat verkleurd, goede staat, 23 Euro.
  1655. NN, Korte geschiedenis van Sint Andrieskerk 1529-1929, Antwerpen, De Vlijt, 1929, 28pp.tekst + 8 platen buitentekst, omslag licht bevlekt, goed, 12 Euro.
  1656. NN, Krsto Hegedusic (bilingue: français/Nederlands) [Catalogue d'exposition 3-25.10.1959], Bruxelles, Palais des Beaux-Arts 1959, 32pp.ill., 7,5 Euro.
  1657. NN, Kunst - Maandblad voor oude en jonge kunst : 1930 nr.4, Gent, April 1930-IV [scheurtje in kaft], 15 Euro.
  1658. NN, Kunst als verzet - Duitse schilders in het interbellum ; De verzameling Marvin en Janet Fishman, Den Haag/Brussel, Museum Paleis Lange Voorhout/ Paleis voor Schone Kunsten, 1995, 272pp.rijkelijk geïll., mooie staat, catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling in Den Haag & Brussel (1995-1996), 25 Euro.
  1659. NN, Kunst aus Afrika, Leipzig, Museum für Völkerkunde, 1966, 39pp.+ 24pp.ills.out-of-text (in bl/w), softcover (bit used), interior VG, text in german, 13,5 Euro.
  1660. NN, Kunst der Neger - Werke aus St.Galler Museums- und Privatbesitz, St.Gallen, Kunstverein, 1971, 24pp.of which 12pp.ills.in bl/w, softcover, VG, ex.bibl.of K.-F.Schaedler (containing his ex-libris), [Exhibition catalogue: St.Gallen Waaghaus 2 Oct.-14 Nov.1971], 16 Euro.
  1661. NN, Kunst en stad, Brussel, Gemeentekrediet van België, 1963, 169pp.tekst + 96pp.illustraties + enkele buitentekstills.in kleur, 20cm., Catalogus van tentoonstelling (Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 19 juni-25 augustus 1963), 15 Euro.
  1662. NN, Kunst in Mortsels bezit, Mortsel, Gemeentebestuur, 1964, 102pp.waarvan 26pp.ills., catalogus van tentoonstelling Mortsel 6-21 juni 1964, 24cm., 14 Euro.
  1663. NN, Kunst uit Afrika : Rond de Niger - de machtige rivier, Tentoonstellingscatalogus ; Den Haag, Haags Gemeentemuseum, 3 juli-5 sept. 1971, 56pp.(rijkelijk geïll.in zw/w & kleur), 20 Euro.
  1664. NN, Kunst uit Noord-Brabant [tentoonstellingscatalogus t.g.v. Noord-Brabantweek, Antwerpen (B.) 8-18 sept.1962], Tilburg, Brabantse Stichting voor beeldende kunst en edelambacht 1962, 112pp.geïll.(met korte biografiën van de kunstenaars), 10 Euro.
  1665. NN, Kunst van Afrika - Oceanië - Amerika (Keuze uit de verzamelingen van het etnografisch museum van de stad Antwerpen), 1966, [92] pp.met +/-150 zw./w.ill. (waarvan 70 over Afrika), Tentoonstellingscatalogus ; Brussel /Breda /Charleroi /Oostende, Paleis voor Schone Kunsten /C.C.De Beyerd /Palais des Beaux-Arts /Kursaal, 1966, 20 Euro.
  1666. NN, Kunstambachten van Brabant, Brussel, Provinciaal Comité voor Kunstambachten en kunstnijverheden van Brabant, s.d., 32pp.geïll., 9 Euro.
  1667. NN, Kunstenaars zien de Zuiderzee [Tentoonstellingscatalogus 18 juli-1 october 1952], Enkhuizen, Zuiderzeemuseum 1952, 8pp., 6 Euro.
  1668. NN, Kunstschatten uit Vaticaanstad, Italiaanse kerken en musea, 10pp.tekst + 45 ills.met omschrijving, tentoonstellingscatalogus van gelijknamige tentoonstelling 's-Gravenhage Gemeentemuseum s.d., 9 Euro.
  1669. NN, Kunstschatten uit Wenen - Meesterwerken uit Oostenrijk, Amsterdam, Rijksmuseum, 1947, 127pp.+ 84 illustraties, Tentoonstellingscatalogus (voorlopige uitgave), 15 Euro.
  1670. NN, Kunstvoorwerpen uit verzamelingen in de provincie Antwerpen - catalogus (Het Sterckshof 23 april-2 juli 1961), Antwerpen, 1961, 50pp.+ 55 buitentekstills., 10 Euro.
  1671. NN, La famille Del Court Van Krimpen - réfugiés de Verviers leur role dans l'industrie drapière en Hollande au 17e et au 18e siècle et leur place dans la magistrature avec une étude sur le tableau de Rembrandt dit "De Staalmeesters", Arnhem, Gouda Quint, 1916, 182pp.+ planches hors-texte & un plan (double-page) & tableau généalogique dépliante, 25cm., br.orig., qqs.rousseurs, 40 Euro.
  1672. NN, La femme dans l'art [Catalogue d'exposition: Ostende, Kursaal, 12 juillet-31 août 1952], Bruxelles, Ed. de la Connaissance 1952, 90pp.dont 31 planches en n/bl., 14 Euro.
  1673. NN, La muse de l'antique cité de Rubens au public artistique, sur la manière dont le gouvernement belge encourage les arts en général et les artistes en particulier, surtout aux expositions des beaux-arts a Bruxelles, Bruxelles, 1863, ii + 42pp., 18cm., br.orig., 25 Euro.
  1674. NN, La nativité dans l'art, Liège, 1959, 59pp.avec ills., catalogue de l'exposition organisée au Musée Curtius, 12,5 Euro.
  1675. NN, La Renaissance française [dans la série "La grammaire des styles"], Paris, R.Ducher, 1925, 64pp.ill.avec 38 fig.dans le texte + 12 planches, 2e éd., 10 Euro.
  1676. NN, L'architecture algérienne, s.l., Ministère de l'Information, 1970, 115pp.avec ills.en couleurs et en n/bl., dans la collection "Art et culture" vol.2, in-4, toile, cachet, bon état, 27 Euro.
  1677. NN, L'art ancien chez les collectionneurs gantois. Catalogue illustré de l'exposition d'art ancien organisée par "Gand artistique" au cercle artistique et littéraire de Gand, du 21 Octobre au 1re novembre 1923, Gand, 1923, pp.229-256 richement illustré + 16pp.de publicité, 32cm., catalogue d'exposition, numéro spécial de la revue "Gand artistique", 2e année (octobre 1923) no.10, br.orig., bon état, S72010, 17 Euro.
  1678. NN, L'art au Congo - Catalogue de l'Exposition Universelle et Internationale de Bruxelles 1958, Catalogue d'exposition ; 1958, Bruxelles, 39pp. + 45pp.ill.(35 bl./n. & 10 en couleurs), br., peu de rousseurs, bel état, 35 Euro.
  1679. NN, L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André ; 1957 Année 25 Nr.3, [i.a. L'évolution de l'art religieux aux Etats-Unis, pp.163-166, ...], Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1957, pp.161-176 richment ill., 28.5x37.5cm., qqs.rousseurs, 10 Euro.
  1680. NN, L'art populaire en Wallonie, Liège, Musée de la Vie Wallonne, 1970, 559pp.richement illustré, reliure toile, jaq., 33cm., 70 Euro.
  1681. NN, Latems kunstleven omstreeks 1920, Tentoonstellingscatalogus ; St.-Martens-Latem, Gemeentehuis, 30 mei-21 juni 1964, 48pp.geïll., 12 Euro.
  1682. NN, L'Au-delà dans l'art japonais, Paris, Petit Palais, 1963, 94pp.avec 174 figures + tableau dépliant, catalogue d'exposition (Paris, Petit Palais, octobre - décembre 1963), 20 Euro.
  1683. NN, Le livre illustré en Occident du haut moyen âge à nos jours, x + 239pp.(texte) + 132 planches hors-texte n/bl + qqs.planches h.t.en couleurs, catalogue d'exposition Bruxelles Bibliothèque Royale Albert I (1977), dos peu touché, bon état, 27 Euro.
  1684. NN, Le portrait dans les anciens Pays-Bas [Catalogue d'exposition, Bruges Musée communal, 27 juin-31 aug.1953], Bruges, 1953, 88pp.texte + 124 planches hors-texte, br.orig., bon état, 17 Euro.
  1685. NN, Les anges, Bruges, Desclée de Brouwer, 1955, 13pp.texte + 25 ills.hors-texte (en couleurs & n/bl.), dans la série "Prière de l'art" nr.13, 13 Euro.
  1686. NN, Les chefs-d'oeuvres de la peinture / De meesterwerken van de schilderkunst, Brussel-Bruxelles, Lombard 1958, 64pp. Met 30 kleurenills. (ingeplakte reproducties van de Kuifje's Bons), gecart.band, enkele vlekjes op bladsneden, inhoud & tekst & ills. in mooie staat, 10 Euro.
  1687. NN, Les dentelles aux fuseaux, Mulhouse, De Dillmont, s.d., complet en 2 tomes: 184pp.avec ills. + 8 planches hors-texte + 80 patrons pour l'exécution des dentelles (nos 1-55 et nos 31a-55a), 23cm., dans la série "Bilbiothèque D.M.C.", br., bon état, V74487, 50 Euro.
  1688. NN, L'Europe gothique. XIIe-XIVe siècles. Musée du Louvre. Pavillon de Flore, Paris, Ministère d'Etat Affaires Culturelles, 1968, lxxi + 344pp. + 147 planches hors-texte, 22cm., catalogue d'exposition (Paris, Musée du Louvre, 2 avril - 1er juillet 1968), br., bon état, S68871, 17 Euro.
  1689. NN, Luc Peire [tentoonstellingscatalogus van Galerie "Nouvelles Images", Den Haag, 18-01 tot 7-02-1979], 12pp.geïll., 9 Euro.
  1690. NN, Lustrum tentoonstelling 50 jaar Huis Campo in Zaal Wynen [Tentoonstellingscatalogus], Antwerpen, Zaal Wynen, 22 nov.- 3 dec.1962, 16pp., 9 Euro.
  1691. NN, Maitres flamands du dix-septième siècle du Prado et de collections privées espagnoles, Bruxelles, 1975, 160pp.avec ills.en n/bl et en couleurs, Catalogue d'exposition Bruxelles Musées royaux des Beaux-Arts de Belgique 7 mai-13 juillet 1975, 19 Euro.
  1692. NN, Malarstwo Z Belgii (Transcendencja w sztuce). Wystawa / tentoonstelling / Expozition. Wydana wiosna 1979 r. z okazji misji kulturalnej do Polski, s.l., Open kring, 1979, 58pp.rijkelijk geïll., 20cm., in de reeks "Getuigenis" nr.16, mooie staat, [tekst in het Pools; catalogus van tentoonstelling over Belgische schilders, Warszaw - Ponan, 1979), S72003, 20 Euro.
  1693. NN, Mallett Glass, London, Mallett & Son 1997, 64pp.richly ill., VG, 12,5 Euro.
  1694. NN, Marcel Cockx, Leuven, Atelier Marcel Cockx, 1970, [32]pp.,rijkelijk geïll.met buitentekstills.in kleur en z/w, 25cm., mooie staat, [tentoonstellingscatalogus, Casino Kursaal Oostende, juni-juli 1970], 16 Euro.
  1695. NN, Maria-krans : Mariale kunst uit Oost en West [tentoonstellingscatalogus], Antwerpen, Sint-Jacobskerk [Bisdom Antwerpen] 1988, 168pp.rijkelijk geïll.in kleur, mooie staat, R20798, 24 Euro.
  1696. NN, Masterpieces of the People's Republic of the Congo, New York, The African-American Institute, 1984, [vi +] 58pp.with 69 ills.in bl/w, in-4, VG, softcover, [Exhibition catalogue: The African-American Institute, 25 Sept.1980-24 Jan.1985], 17 Euro.
  1697. NN, Meesterwerken der Musea van Berlijn (Tentoonstellingscatalogus, Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 28 sept.-27dec.1950), Brussel, Ministerie van Openbaar Onderwijs 1950, 59pp., 10 Euro.
  1698. NN, Meesterwerken uit Praag - Drie eeuwen Vlaamse en Hollandse schilderkunst, Tentoonstellingscatalogus : Brugge, Groeningemuseum, 29 juni-20 oktober 1974, 157pp.rijkelijk geïll., 17 Euro.
  1699. NN, Mens en Landschap in de 17de eeuwse Hollandse schilderkunst, Tentoonstellingscatalogus ; Brussel, Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België, 17 nov.-15 jan.1978, 89pp.geïll., 10 Euro.
  1700. NN, Miniatures espagnoles et flamandes dans les collections d'Espagne, Bruxelles, Bibliothèque nationale de Belgique, 1964, xvi + 99pp.+ 6 planches hors-texte en couleurs + 48 planches hors-texte en n/bl, couv.ill., peu usagé, bon état, [catalogue d'exposition Bruxelles, Bibliothèque Albert I, 1964], 27 Euro.
  1701. NN, Monarchy and its Buddhist way. Tibetan-Buddhist ritual implements in the National Palace Museum, Taipei, National Palace Museum, 1999, 224pp.richely illustrated in colour and bl./w. + folding map out-of-text, 31cm., cloth, dustwrapper, VG, ISBN 957-562-358-4, X71242, 100 Euro.
  1702. NN, Mostra delle opere del beato Angelico nel quinto centenario della morte (1455-1955) - Catalogo, Firenze, 1955, xxiv + 267pp.dont 111pp.illustrations hors-texte, br., jaq., 3e éd., qqs.traces d'usage, 20 Euro.
  1703. NN, Mostra di opere scelte di Giacomo Manzù e Mino Maccari (Commune di Aprilia), Firenze, Pananti, 1988, [168]pp.with ills.out-of-text in colour and bl/w, softcover, 24cm., VG, [text in Italian], 35 Euro.
  1704. NN, Multiples - hedendaagse kunst in de Bondsrepubliek Duitsland [Tentoonstellingscatalogus Hasselt-Gent, mei-juni 1978], Stuttgart, Institut für Auslandsbeziehungen 1978, 56pp.(ills.), 7,5 Euro.
  1705. NN, Musée Frans Claes "De Gulden Spoor" ; Gildes, armes, fouilles, antiquités, folklore, tableaux, sculptures, ... Anvers 27 novembre au 1 décembre 1933 [3 tomes], Anvers, 1933, 3 tomes: t.I-II: 335pp. (texte, 1e et 2e partie) & t.III: 45 planches, 29cm., bon état, 50 Euro.
  1706. NN, Musée Royal des Beaux-Arts d'Anvers. Recueil de 200 photogravures d'après les chefs-d'œuvre de Maîtres anciens, Anvers, Hermans, 1932, XXIIIpp.(texte) + 164pp.planches, rousseurs dans le texte, bon état, 17 Euro.
  1707. NN, Musée van Stolk: 300 sculptures et tableaux, Xe-XVIe siècles, objets de vitrine - art textile etc. La vente aux enchères publiques aura lieu à Amsterdam (les 8 et 9 mai 1928), Amsterdam, Frederik Muller, 1928, 48pp. + 40 planches hors-texte, 31cm., br., bon état, [catalogue de vente publique, contenant la description de 491 objets], S68873, 50 Euro.
  1708. NN, Musées de Rome, Roma, Ente Provinciale per il Turismodi Roma, 1983, 159pp., 6,5 Euro.
  1709. NN, Museum - Linden-Museum Stuttgart, Staatliches Museum für Völkerkunde, München, Magazin Presse, 1987, 130pp.richly ill.in colour & bl/w, softcover, text in german, few marks of humidity, G, 10 Euro.
  1710. NN, Museum für Indische Kunst Berlin, Katalog 1976, Ausgestellte Werke, Berlin, Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, 1976, 226pp.of which 69pp.with ills., 24cm., exhibition catalogue (Museum für Indische Kunst, Berlin), softcover, X69136, 15 Euro.
  1711. NN, Museum für Völkerkunde und Schweizerisches Museum für Volkskunde Basel, Basel, 1990, 60pp.with ills., softcover, text in german, VG, 10 Euro.
  1712. NN, Museum van de boekdrukkunst, Koninklijke Bibliotheek Albert I, Brussel, 1975, 12pp.geïll., 24x24cm., 7,5 Euro.
  1713. NN, Museumcatalogus "Oude Kunst - Brussel Kon. Musea voor Schone Kunsten" [tweetalig Ned./Fr.], Brussel, Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België, 1973, ongepp.(+/- 224pp. waarvan 110pp.ills.), 13 Euro.
  1714. NN, Museumcatalogus " Schilderijen Aartsbisschoppelijk Museum Utrecht ", Utrecht, 1948, 176pp.(geïll.), 12,5 Euro.
  1715. NN, Museumcatalogus " Stad Gent : Museum voor Schoone Kunsten : Oude meesters - schilderstukken - teekeningen - plaatsneden ", Gent, 1938, 170pp., 12,5 Euro.
  1716. NN, Museumcatalogus Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis " De nieuwe Grieks-Romeinse zalen ", Brussel, Jubelpark, 1966, 31pp.geïll., 7,5 Euro.
  1717. NN, Museumcatalogus Rijksmuseum Amsterdam : " 100 Hollandse schilderijen " (viertalig), Amsterdam, Rijksmuseum, s.d., 16pp.tekst + 100pp.kleurenill., 7,5 Euro.
  1718. NN, Nederlands Goud (Tentoonstelling t.g.v. het 25-jarig bestaan van het Nederlands Goud- en Zilvermuseum Lange Nieuwstraat 38 Utrecht, 18 okt.-1 dec.1963), 40pp.tekst + 44pp.buitentekstills., 13 Euro.
  1719. NN, Nederlandse 17e eeuwse italianiserende landschapschilders, 47pp., Tentoonstellingscatalogus Utrecht Centraal Museum 10 maart-30 mei 1965, 11 Euro.
  1720. NN, Nieuwe Duitse schilderkunst uit de Ludwig Collectie / New German Painting from the Ludwig Collection [Tentoonstellingscatalogus/Exhibiotion Catalogue 8.11'85-5.1.'86], Hasselt, Provinciaal Museum 1985, 64pp.richly ill., VG, 10 Euro.
  1721. NN, Ogen-blik (Tentoonstellingscatalogus), s.l., Koning Boudewijnstichting, 1990, 76pp.geïll., in-4, mooie staat, 12 Euro.
  1722. NN, Ontmoetingen met België, Tentoonstellingscatalogus ; Cadier en Keer, Stichting Beeldenroute/Galerie De Keerder Kunstkamer, 2 juli- 26 aug.1989, 47pp.(geïll.), 7,5 Euro.
  1723. NN, Op de rede. Het leven aan de waterkant in Europese havens, Antwerpen, Stad Antwerpen, 1973, 94pp.rijkelijk geïll.in zw./w. en kleur, 23cm., catalogus van de gelijknamige tentoonstelling (Antwerpen, Stadsfeestzaal, 14.7 - 16.9.1973), 13 Euro.
  1724. NN, Op zoek naar een schoon servies [tentoonstellingscatalogus 3.10.1992-12.4.1993], Brussel, VIZO 1992, 40pp.geïll., 7,5 Euro.
  1725. NN, Origines - Homenaje al artista primitivo, Girona, Galeria Cyprus Art, 1995, [110] pp.richement ill., br., texte en espagnol, bel état, [Catalogue d'exposition: Galerie Cyprus Art, 17 juin-30 juillet 1995], 30 Euro.
  1726. NN, Ornamenta Ecclesiae, Kunst und Künstler der Romanik in Köln (3 vols. complete, Katalog zur Ausstellung des Schnütgen-Museums in der Joseph-Haubrich-Kunsthalle), Köln, 1985, 3 vols.: 487 + 461 + 207pp.richly ill., [very extensive & well illustrated catalogue on all aspects of Roman (ecclesiastical) art in Köln], in-4 , VG, 85 Euro.
  1727. NN, Oud Heist in geschiedenis en kunst, Heist, Heistse heemkring "Die Swane", 1959, 20pp.+ 8pp.ills., 21cm., catalogus van tentoonstelling (1-18 mei 1959, in voormalig gasthof "De oude ketel"), 10 Euro.
  1728. NN, Oude drukken uit de Nederlanden - Boeken uit de collectie Arenberg thans in de verzameling Lessing J.Rosenwald, Den Haag, M.Nijhoff, 1960, viii + 137pp.+ 19pp.ills., Tentoonstellingscatalogus Den Haag Meermanno-Westreenianum 29 aug.- 9 okt.1960 & Brussel Albert I-Bibliotheek 21 okt.-31 dec.1960, stempel, naam eigenaar op omslag, 16 Euro.
  1729. NN, Oude kunst - Commissie van Openbare Onderstand - Leuven [Tentoonstellingscatalogus], Leuven, Stedelijk Museum, 5 sept.-8 nov.1970, 276pp.+ 69 buitentekstills., 30 Euro.
  1730. NN, Oude kunst uit de verzameling van de 'Vrienden van het Begijnhof' te Sint-Truiden, 1974, 39pp.geïll., uit de reeks "Kunst en Oudheden in Limburg" Nr.3, Tentoonstellingscatalogus ; Sint-Truiden, Prov. Museum voor Religieuze Kunst Sint-Truiden, 6 juli-25 aug.1974, 10 Euro.
  1731. NN, P.P. Rubens. Paintings, oilsketches, drawings, Antwerp, Royal Museum of Fine Arts, [1977], xxiv + 388pp.with paintings, oilsketches and drawing by P.P. Rubens in black and white, 24cm., catalogue of the homonymous exposition (Antwerp, 29 june - 30 sept 1977), 20 Euro.
  1732. NN, Passie 4.3/15.4 1988 (Tentoonstellingscatalogus), Hasselt, Generale Bank, 1988, [134] pp.rijkelijk geïll., mooie staat, 28cm., [catalogus van de tentoonstelling met een 100-tal beelden en schilderijen uit de 14e tot de 18e eeuw met als thema "Passie"], 20 Euro.
  1733. NN, Paul Maes, Tentoonstellingscatalogus ; s.l., 8 maart-7 april 1974, 76pp.rijkelijk geïll., 11,5 Euro.
  1734. NN, Permeke, Rotterdam, Museum Boymans, 1957, 40pp.rijkelijk geïll., 25cm., tentoonstellingscatalogus (Museum Boymans, Rotterdam, december 1957), 13 Euro.
  1735. NN, Photography Annual 1953 - A selection of the world's greatest photographs, New York, Photography Magazine 1953, 280pp. Richly ill. in bl/w and colour, bit used, 15 Euro.
  1736. NN, Photography Annual 1954 - A selection of the world's greatest photographs, New York, Photography Magazine 1954, 250pp. Richly ill. in bl/w and colour, 15 Euro.
  1737. NN, Precolumbian ceramics of the Central Andes from the collection of Dr.J.F.Da Costa Rotterdam - Precolumbiaans aardewerk van de Centrale Andes uit de verzameling van Dr.J.F.Da Costa, Rotterdam, Museum voor Land- en Volkenkunde, 1968, 80pp.richly ill.in colour & bl/w., VG, [bilingual: English/Dutch], 15 Euro.
  1738. NN, Premier salon d'art franco-belge à Namur, Catalogue d'exposition ; Namur, Bourse de Commerce, 10-24 juillet 1938, 24pp.ill., 13 Euro.
  1739. NN, Provincie Limburg, arrondissement Hasselt (Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen. Inventaris van het cultuurbezit in België. Architectuur, 2 delen: 6n 1-2), Turnhout, Brepols, 1981, 2 vols.samen: 1lxii + 1047pp.met 504 ills.in-tekst + fotorepertorium met 1996 ills.+ 24 buitentekstills.in kleur + enige uitvouwbare plannen, linnen banden met stofwikkel (enkele kleine scheurtjes), goede staat, in de reeks "Inventaris van het cultuurbezit in België. I.Architectuur", [with a general outline on landscape, history and architecture, pp.1003-1021], 100 Euro.
  1740. NN, Raakpunt - moderne religieuze kunst, 24pp.geïll., catalogus voor tentoonstelling georganiseerd in kerk Vinkem-Beauvoorde 21 juli-20 aug.1972 door organisatie "opbouwwerk Ijzerstreek" mmv. Vvv. Veurne-ambacht, 7,5 Euro.
  1741. NN, Ray Remans [Zonhoven], Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, Tentoonstellingscatalogus 25 maart - 23 april 1995, 25pp.geïll., in-4, mooie staat, 12 Euro.
  1742. NN, Reflections of America - An exhibition of Belgian photography, 32pp.with ills., Exhibition catalogue (Gent, Linea, oct.1983 & Brussels, American Center nov.-dec.1983), 10 Euro.
  1743. NN, Rembrandt en zijn tijd, Tentoonstellingscatalogus ; Brussel, La Connaissance, 1971, 200pp. rijkelijk geïll., [Tentoonstelling Europalia 1971 Paleis voor Schone Kunsten Brussel 23sept.-21 nov.1971], 15 Euro.
  1744. NN, Rembrandt: 1669/1969, Amsterdam, Rijksmuseum Amsterdam, 1969, 270pp.rijkelijk geïll., 24cm., catalogus van de tentoonstelling ter herdenking van Rembrandts sterfdag (Rijksmuseum, Amsterdam, 13 september - 30 november 1969), goede staat, S68600, 15 Euro.
  1745. NN, Répertoire des Musées des Beaux-Arts et Collections particulières ouverts au public, Bruxelles, Ministère de l'Instruction publique, 1950, 154pp., 10 Euro.
  1746. NN, Revue " Les feuillets du Spantole ", Thuin, Edition des artistes de Thudinie (N 99-100), 1966, 88pp.+ 16pp., signée avec dédicace par l'éditeur Roger Foulon, 10 Euro.
  1747. NN, Revue Belge d'Archéologie et d'Histoire de l'Art : Tome I fasc.I (janv.1931) & Tome XVI N 1/2 (1946), Koninklijke Belgische Academie voor Oudheidkunde, prix par numéro:, 9 Euro.
  1748. NN, Roem der Belgische Gemeenten - Tentoonstelling (t.g.v. de 100e verjaring der stichting van het Gemeentekrediet van België), Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 15 okt.-15 dec.1960, 270pp. waarvan 96pp.zw./w. ill. & 9pp.ingeplakte kleurenill., 16 Euro.
  1749. NN, Roem der Belgische Gemeenten - Tentoonstellingscatalogus (t.g.v. de 100e verjaring der stichting van het Gemeentekrediet van België), 63pp., Brussel, Museum voor Schone Kunsten, 15okt.-15dec. 1960, 7,5 Euro.
  1750. NN, Rolf Nesch [Noorwegen] - 50 jaar grafisch werk [Tentoonstellingscatalogus], Brussel, Commissariaat-generaal voor de Internationale Culturele Samenwerking 1985, 40pp.geïll., 10 Euro.
  1751. NN, Rondom fetisj, totem en taboe. Keuze-tentoonstelling uit 15 jaar aanwinsten van het ethnografisch museum, Antwerpen, 1955, 28pp.catalogus (163 objecten) + 1pp.buitentekstills., 21cm., [Catalogus van tentoonstelling Antwerpen, Museum Vleeshuis, 15 okt.1955 - 15 jan.1956], 20 Euro.
  1752. NN, Rondreizende Tentoonstelling : Stimulans 90 - 20 laureaten (t.g.v. Kortrijk 800 jaar 1190-1990), Tentoonstellingscatalogus ; Kortrijk, 1990, 32pp.geïll., 7,5 Euro.
  1753. NN, Scaldis - Oude kunst en kultuur in de aloude St-Pietersabdij & Moderne Kunst in het Museum voor Schone Kunsten [Tentoonstellingscatalogus Gent 16 juli - 23 sept.1956], Gent, 1956, 230pp.+ buitentekstills., 2e verbeterde uitgave, orig.omslag (licht bevlekt), goede staat, 15 Euro.
  1754. NN, Scaldis. Oude kunst en cultuur, hedendaagse kunst, economie, Antwerpen, Provincie Antwerpen, s.d., xxiv + 210pp. + 32 buitentekstills., 22cm., catalogus van de gelijknamige tentoonstelling (Antwerpen, Stedelijke feestzaal & Provinciaal Veiligheidsinstituut, 20 juli - 9 september 1956), 2e druk, 16 Euro.
  1755. NN, Schatten der Armen - Het artistiek en historisch bezit van het O.C.M.W.-Leuven, Leuven, Stedelijk Museum, 1988, 484pp.geïll.in kleur & zw/w., stofwikkel, in de reeks "Arca Lovaniensis" nr.17 (Jaarboek 1988), goede staat, 25 Euro.
  1756. NN, Schilderkunst in België ten tijde van Henri Leys (1815-1869) jubileumtentoonstelling, Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 28 sept.-16 nov.1969, 84pp.(tekst) + 108pp.ill., Tentoonstellingscatalogus [Exhibition catalogue], 25 Euro.
  1757. NN, Sint Antonius ; Antwerpse devotieprenten van de 17e en 18e eeuw [tentoonstellingscatalogus], Vaalbeek, Kunstcentrum Pro Arte Christiana 1981, 16pp.met 14 ills., enkele stempeltjes, in-4, 13 Euro.
  1758. NN, Spaanse architectuur ; dertig werken, jaren '50-'80 [bilingue: "Architecture espagnole"], Tentoonstellingscatalogus ; Hasselt, Cultureel Centrum 18okt.-1 dec.1985, 278pp.rijkelijk geïll., 17,5 Euro.
  1759. NN, Stad Mechelen - 500 jaar grote raad 1473-1973 : Tentoonstelling van Karel de Grote tot keizer Karel, Mechelen, 1973, Mechelen, Cultureel Centrum Burgemeester A.Spinoy, 16 sept.-4 nov. 1973, 252pp.geïll., tentoonstellingscatalogus, 27cm., 22 Euro.
  1760. NN, St-Laurentiusparochie Antwerpen - Derde eeuwfeest 1659-1959 (Catalogus tentoonstelling "Laus Laurentio"), Antwerpen, 1959, 52pp.+ 32pp.buitentekstills., 22cm., stempeltje, 14 Euro.
  1761. NN, Tekeningen van Maria Noppen de Matteis (geschonken door de kunstenares aan de Koninklijke Bibliotheek Albert I, tentoonstellingscatalogus), Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1984, 17pp.tekst + 16pp.ills., 10 Euro.
  1762. NN, Tekeningen van Martin Brink, Amersfoort, Nitram 1981, 240pp.rijkelijk geïll., gesigneerd met opdracht door Cor Brink-Bruijn, mooie staat, 37 Euro.
  1763. NN, Tentoonstelling van Belgische beeldende kunst van de laatste honderd jaren ('s Gravenhage, Pulchri Studio, 10 october - 3 november 1931). Catalogus, 'S Gravenhage, Pulchri Studio, 1931, 44pp. + 20 buitentekstills., 25cm., originele omslag, 20 Euro.
  1764. NN, Tentoonstelling van teekeningen der Verbruggen's en ontwerpen van altaren, tabernakels en tronen van Antwerpsche beeldhouwers-architecten der 17e en 18e eeuwen, Antwerpen, Oudheidkundige Kring, 1939, 36pp.+ 4 pp.ills., 18cm., mooie staat, [tentoonstellingscatalogus, Antwerpen, zaal Van Herck, 16-24 december 1939], 20 Euro.
  1765. NN, Tentoonstellingscatalogus " Prijzen aan Belgische Kunstenaars toegekend - Kunstwerken verworven door de Staat in 1961 " [tweetalig N./Fr.], Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 3-18 febr.1962, 84pp., inleiding door Herman Teirlinck, 11,5 Euro.
  1766. NN, Tentoonstellingscatalogus "Duitse schilderkunst van de twintigste eeuw uit Belgische privé-verzamelingen" (22 nov.-16 dec. 1966), Brüssel, Deutsche Bibliothek, 1966, 50pp.+ 12 ill., 10 Euro.
  1767. NN, Tentoonstellingscatalogus "Westduitse kunstschatten" [Brussel, paleis voor Schone Kunsten, april-juni 1949], Brussel, Ed. de la Connaissance 1949, 56pp.tekst + 87pp.buitentekstill., kaft lichte slijtage, 10 Euro.
  1768. NN, Tentoonstellingscatalogus " 5 x 5 - Mecenaat en gemeentelijke Musea " (t.g.v. de 75ste verjaardag van de Vereniging van Belgische Steden en Gemeenten), Brussel, Passage 44 (Gemeentekrediet), 23 sept.- 20 nov.1988, 159pp.(geïll.), 18,5 Euro.
  1769. NN, Tentoonstellingscatalogus " Art Paper ", Maastricht, Stichting Art-Paper 87 Jan Van Eyck-academie, 1987, 155pp.geïll., rondreizende tentoonstelling in Maastricht-Arnhem-Düren-Hasselt-Delft, 12,5 Euro.
  1770. NN, Tentoonstellingscatalogus " De vrienden van het Museum van Gent - 65 jaar op de bres ", Gent, Museum van Gent, 19 okt.1963-19 jan.1964, 38pp.+ 126pp.ill., 12,5 Euro.
  1771. NN, Tentoonstellingscatalogus " Frans Dillen ", Hasselt, Prov.Begijnhof, 24 nov.-8 dec.1957, 12pp., 7,5 Euro.
  1772. NN, Tentoonstellingscatalogus " Gedachten Gangen - Künstler/innen aus den Niederlanden Flandren und dem Rheinland " [N./D.], Kassel/Hasselt/Enschede, Museum Fridericianum/Provinciaal Museum/Rijksmuseum Twenthe, 7 juli 1991-1 maart 1992, 63pp.geïll., inleiding door Jan Hoet, 10 Euro.
  1773. NN, Tentoonstellingscatalogus " Kabinet van tekeningen - 16 en 17 eeuwse Hollandse en Vlaamse tekeningen uit een Amsterdamse verzameling ", Rotterdam/Paris/Brussel, Museum Boymans-Van Beuningen/Institut néerlandais/Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1977, 101pp.tekst + 120 buitentekstill., 25 Euro.
  1774. NN, Tentoonstellingscatalogus " Kampen '65 - Vlaanderen nu... ! - 75 jaar Vlaamse kunst ", s.l., Kampen, 20 mei-20 juni 1965, 34pp.geïll., 10 Euro.
  1775. NN, Tentoonstellingscatalogus " Kunst op het water ", Oud-Heverlee, Zoet Water, 10 juni-28 aug.1994, 22pp.geïll. + bijgevoegd : brochure 14pp.tekst, 6,5 Euro.
  1776. NN, Tentoonstellingscatalogus " Kunstwerken verworven door de Staat in 1967 - Prijzen toegekend aan Belgische kunstenaars ", Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 15-31dec.1967, 162pp.geïll., 12,5 Euro.
  1777. NN, Tentoonstellingscatalogus " Monumenta - 19de Biënnale Openluchtmuseum voor beeldhouwkunst Middelheim ", Antwerpen, Middelheim, 28 juni-11 okt.1987, 205pp.geïll., 12,5 Euro.
  1778. NN, Tentoonstellingscatalogus " Pjeroo Robjee ", Antwerpen, Lens Fine Arts, 22 sept.-22 okt. 1977, 34pp.geïll., bijgevoegd : uitnodigingskaart voor de vernissage, 10 Euro.
  1779. NN, Tentoonstellingscatalogus " Prijs van de stad Knokke voor Schilderkunst ", Knokke, Stedelijk Casino, 5-20 juni 1965, 15pp.+ 10 buitentekstill., 7,5 Euro.
  1780. NN, Tentoonstellingscatalogus " Prijs van de stad Knokke voor schilderkunst ", Knokke, Stedelijk Casino, 15-23 juni 1963, 15pp.tekst + 3 buitentekstill., 7,5 Euro.
  1781. NN, Tentoonstellingscatalogus " Prijzen aan Belgische kunstenaars toegekend - kunstwerken verworven door de Staat in 1963 ", Paleis voor Schone Kunsten, 4 -19jan.1964, 68pp.(geïll.), Brussel, 10 Euro.
  1782. NN, Tentoonstellingscatalogus " Prijzen aan Belgische Kunstenaars toegekend - Kunstwerken verworven door de Staat in 1962 " ( N./Fr.), Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 12-27 jan.1963, 74pp.geïll., 11,5 Euro.
  1783. NN, Tentoonstellingscatalogus " Santiago de Compostella Hic et Nunc : Walter F.Brems & J.-P.Laenen & O.Landuyt & Jan Vanriet ", Gent, Sint-Pietersabdij (in het kader van Europlia Spanje), 10pp.(geïll.), 6 Euro.
  1784. NN, Tentoonstellingscatalogus " Selektie 1 ", Knokke-Zoute, Poseidon 'Art Center', 26 febr.-20 maart 1983, 16pp.geïll., 6 Euro.
  1785. NN, Tentoonstellingscatalogus Vernissage "Hemelse Gevechten" van Hélène Keil, Hasselt, H.Keil, 1997, 11pp., 8 Euro.
  1786. NN, The art of contemplation. Religious sculpture from private collections, Taipei, National Palace Museum, 1997, 275pp.richly illustrated in colour, 30cm., illustrated softcover, VG, [work on Chinese religious sculpture], X71279, 100 Euro.
  1787. NN, The New Yorker - Cartoon Album 1975-1985, New York, Viking, 1986, [+/- 180] pp.with drawings, 3rd printing, cart.cover with dustwrapper, 20 Euro.
  1788. NN, Tijdschrift "Exlibriswereld" ; [voorradig; Jg.36(1993) Nrs.1-2-3-4, Jg.37(1994) Nrs.1-2-3, Jg.38(1995) Nrs.1-2-3-4], per nummer 16pp.geïll., prijs per nr.:, 5 Euro.
  1789. NN, Tijdschrift " Bulletin Museum Boymans Rotterdam ", juli 1954, deel V-N 2, 68pp., 7 Euro.
  1790. NN, Tijdschrift " Vlaanderen " N 100 : Jubileumnummer, Jg.17, juli/aug. 1968, 104pp.geïll., 12,5 Euro.
  1791. NN, Tijdschrift " Vlaanderen " N 116 : Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond - Jaarboek 1970, Jg.19, dec.1970, 48pp.geïll., 7,5 Euro.
  1792. NN, Tin: ontstaan, evolutie, gebruik, Antwerpen / Brussel, 1956, xxvi + 74pp. + 25 buitentekstills., 22cm., tentoonstellingscatalogus (Provinciaal Museum Sterckshof, Deurne-Antwerpen, 24 maart - 27 mei 1956, Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, Brussel, 2 juni - 2 juli 1956), S68671, 15 Euro.
  1793. NN, Traditional african sculpture - Royal Scottish Museum, Edingburgh, Royal Scottish Museum, s.d. [+/- 1960's], 4pp.text + 32pp.ills., softcover, in oblong, VG, 13 Euro.
  1794. NN, Transportable [Rondreizende Tentoonstelling over Belgische mode-ontwerpers 1989-1990], s.l., 1989, 60pp.geïll., 7,5 Euro.
  1795. NN, Trésor de l'Eglise Notre-Dame de Tongres, Tongres, M. Collée, 1890, 51pp.avec ills. + 4 planches hors-texte, 27cm., br.orig. (dos restauré), bon état, [description de 171 objets de cette église], 30 Euro.
  1796. NN, Trésors de l'El Dorado - Exposition de la Collection du 'Musée de l'or' de la Banque de la république de Colombie [Catalogue d'exposition 1.03 - 3.04.1972], Bruxelles, Crédit Communal de Belgique - Passage 44 1972, 44pp.(texte) + 41pp.ills.en couleurs et en n/bl., 15 Euro.
  1797. NN, Tussen ketting en inslag - gebruikstextielen uit Anatolië, Antwerpen, Hessenhuis, 1988, 157pp.geïll., in-4, tentoonstellingscatalogus Hessenhuis 22 april-5 juni 1988, 20 Euro.
  1798. NN, Twijfelingen op het gebied der Gotische Kunst, 's-Hertogenbosch, Henri Bogaerts, 1866, 17pp., orig.omslag (hersteld), stempeltje, 15 Euro.
  1799. NN, Un demi-siècle d'art en roman pays de Brabant, [32] pp.avec ills., Catalogue de l'exposition à l'Institut Provincial des Arts et Métiers de Nivelles (à l'occasion du 50e anniversaire des institutions techniques provinciales du Brabant), 9 Euro.
  1800. NN, Van Dyck - tentoonstelling, Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 1949, 64pp.+ 54 buitentekstills., Tentoonstellingscatalogus juli-augustus 1949, 15 Euro.
  1801. NN, Van Kaïn tot Pilatus - 32 reproducties [zw./w.] naar schilderijen over Bijbels onderwerpen, Groningen, Internationale Kunstreproducties, s.d., 36pp., 6 Euro.
  1802. NN, Van plaat tot prent. Grafiek uit stedelijk bezit, technisch benaderd (tentoonstellingscatalogus), Antwerpen, Stad Antwerpen, 1982, 141pp.met ills.in kleur en zw/w, in oblong: 23x28cm., mooie staat, [catalogus van de tentoonstelling in Stadsfeestzaal Meir, juli-aug 1982], 20 Euro.
  1803. NN, 'Venise' Splendeur du monde [Catalogue d'exposition 9-24 sept.1961 dans les 'Salons de l'Emulation, Liège], Liège, Département de l'Instruction publique 1961, 17pp., 10 Euro.
  1804. NN, Vente aux enchères publiques de la célèbre collection des porcelaines et faïences anciennes de Bruxelles appartenant à M. Armand Daschbeck et d'une série exceptionelle de tapisseries de Bruxelles Galerie Georges Giroux Bruxelles (le jeudi 21 décembre 1922), Bruxelles, Galerie Georges Giroux, 1922, 30pp. + 12 planches hors-texte, 25cm., br.orig., [catalogue de vente publique, contenant la description de 119 objets], 25 Euro.
  1805. NN, Vente aux enchères publiques de la collection et de tableaux important appartenant à trois autres amateurs Galerie Georges Giroux Bruxelles (le lundi 2 mars 1925), Bruxelles, Galerie Georges Giroux, 1925, 34pp. + 32 planches hors-texte, 25cm., br.orig., [catalogue de vente publique, contenant la description de 175 objets], 25 Euro.
  1806. NN, Vereniging Rembrandt - tot behoud en vermeerdering van kunstschatten in Nederland : Verslag over 1966, s.l., s.d., 40pp. + 26pp. buitentekstill., 7,5 Euro.
  1807. NN, Verzameling - Collection A.L. de M-V.W. Gent/Gand 1964 [Verkoopscatalogus/Catalogue de Vente], 46pp.+ 36 buitentekstills., 7,5 Euro.
  1808. NN, Verzamelingen van de Openbare Onderstand (Tentoonstellingscatalogus), Brussel, Paleis voor Schone Kunsten (georganiseerd door het Gemeentekrediet van België), 18 nov.-25 dec.1961, 152pp.geïll., 15 Euro.
  1809. NN, Vier eeuwen Nederlands zilver, 207pp.tekst + 21 ills.buitentekst, Tentoonstellingscatalogus 's-Gravenhage Gemeentemuseum 18 juli-15 sept. 1952, 17 Euro.
  1810. NN, Vijf schilders van de generatie 1900 [Jozef Vinck, War Van Overstraeten, Armand Vanderlick, Henri-Victor Wolvens & Lod De Maeyer], Mortsel, 1979, 118pp.rijkelijk geïll., 25cm., [catalogus van tentoonstelling: Mortsel, Gemeentehuis, 10-25 nov.1979], 20 Euro.
  1811. NN, Vincent Van Gogh - dessins / aquarelles [Catalogue d'exposition Liège, Le Musée des Beaux-Arts, 3-30 sept.1968], Liège, 1968, 12pp.(texte) + 90pp.ills.hors texte en couleurs et en n/bl., bel état, 16 Euro.
  1812. NN, Vincent van Gogh : schilderijen - aquarellen - tekeningen, Tentoonstellingscatalogus ; Gent/Charleroi, Museum voor Schone Kunsten/ Palais des Beaux-Arts, 1965, 60pp.met 48ill., 10 Euro.
  1813. NN, Vincent van Gogh en zijn tijdgenoten (stedelijke tentoonstelling ter herdenking van den sterfdag van Vincent van Gogh, 29 juli 1890), Amsterdam, Stedelijk museum, 1930, 109pp. + frontispice + 31 buitentekstills., 20cm., tentoonstellingscatalogus (Stedelijk Museum, Amsterdam, 6 september - 2 november 1930), enkele roestvlekjes, goede staat, S68677, 25 Euro.
  1814. NN, Virga jesse [Mariale kunst], Tentoonstellingscatalogus: Hasselt, Generale Bank, 30 juni-27 aug.1989, 240pp.rijkelijk geïll., in-4, mooie staat, 30 Euro.
  1815. NN, Vlaams landschap 19de en 20ste eeuw, Opbouwwerk Ijzerstreek, 1984, 48pp.geïll., tentoonstellingscatalogus 14 juli-15 aug.1984 Sint-Audomaruskerk Vinkem-Beauvoorde, 7,5 Euro.
  1816. NN, Vlaamse maritieme achterglasschilderijen. Peintures sous verre maritimes flamandes. Flämische maritime Hinterglasbilder. Flemish maritime underglass paintings, Antwerpen, 1981, 173pp., 101 ills., 25cm., mooie staat, [catalogus van gelijknamige tentoonstelling in het Nationaal Scheepvaartmuseum 1981-1982], [quadrilingual; tekst in Nederlands, texte en français, texts in english & in deutsch], 24 Euro.
  1817. NN, Volkskunst uit China : smeedkunst en schimmentoneel [tentoonstellingscatalogus 20.09-30.10 1983], Hasselt/ Knokke-Heist, Cultureel Centrum/ C.C.Scharpoord 1983, 24pp.geïll., 9 Euro.
  1818. NN, Volumes et couleurs (Exposition d'art belge contemporain), Ministère de la Culture française, [28] pp.ill., Catalogue d'exposition: Saint-Hubert/Fourneau Saint-Michel, 28 Juin-31 Août 1975, 10 Euro.
  1819. NN, Vorläufiger Führer durch das Museum für Völkerkunde Schausammlung - Die ethnologischen Abteilungen (Staatliche Museum zu Berlin), Berlin-Leipzig, Walter de Gruyter, 1926, 190pp.+ 48 ills.pp.out-of-text + 7 enfolding maps, text in german, softcover (damaged and repaired), text VG, 18th ed., ex.bibl.of K.-F.Schaedler (containing his ex-libris), 30 Euro.
  1820. NN, Wandtapijten Portalegre [Tentoonstellingscatalogus 14.9.1991-5.01.1992, t.g.v.Europalia 1991 Portugal], Hasselt/Brussel/Aalst, Cultureel Centrum/De Kriekelaar/Oud Hospitaal 1991, 64pp.rijkelijk geïll.in kleur, zeer mooie staat, 15 Euro.
  1821. NN, Weefsels, riet- en vlechtwerk [tentoonstellingscatalogus 22.6-7.10 1957], Antwerpen, Prov.Antwerpen 1957, xxi + 22pp.(tekst met bibliografie) + 13pp.buitentekstills., 7,5 Euro.
  1822. NN, West-Zuid-Oost : Kunst buiten Europa (uit de verzamelingen van het Etnografisch museum Antwerpen), Antwerpen, 1960, 64pp.(tekst) + 23pp.ills., Tentoonstellingscatalogus Stad Antwerpen, Stedelijke Feestzaal 23 juli-25 sept.1960, goede staat, 16 Euro.
  1823. NN, Yesterday, today and tomorrow (Primitive Arts) - The collections and activities of the Barbier-Mueller Museum 1977-1987, Geneva, Barbier-Mueller Museum, 1987, 163pp.richly ill.in colour & bl/w, cloth, dustwrapper, in slipcase (cloth), fine condition, 50 Euro.
  1824. NN, Zojuist verschenen - Historische tocht door de wereld van het boek in woord en beeld, Amsterdam, Wereldbibliotheek, uit de reeks "Premieboeken voor de W.V.B.-leden" 1955 (bijzondere premie t.g.v. 50-jarig bestaan W.B.), 144pp.geïll., 12,5 Euro.
  1825. NOERDELINGER Henry S. (& DeMille Cecile B., introduction), Moïse et l'Egypte - documentation pour le film "Les dix commandements", Tours, Mame, 1957, 192pp.avec qqs.ills., br.orig., 20 Euro.
  1826. NOWGORODOWA Eleonora, Alte Kunst der Mongolei, Leipzig, Seemann, 1980, 278pp.with ills. in colour and bl./w., 31cm., cloth, dustwrapper, G, X71641, 25 Euro.
  1827. NUNLEY John & SCHAAL Hans (curated by), Refections of African artistry, 1981, 32pp.with 52 bl/w ills., in oblong, VG, [Exhibition catalogue: Barat College Lake Forest March 1980 & University of Illinois Chicago Circle Febr.1981], 17 Euro.
  1828. NYNS Marcel, Georges Lemmen, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1954, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  1829. OKLADNIKOV A.P., Petroglify Angary [Petroglyps of Angara], Moskva [Moscow], Akademija Nauk SSSR. Sibirskoe ortdelenie, 1966, 322pp.with ills. + plates out-of-text (of which 1 folding and 1 in colour), 30cm., cloth, G, [study in Russian on the cave drawings in the Siberian Angara river valley], X72504, 120 Euro.
  1830. OLBRECHTS Frans M., Enkele meesterwerken der Afrikaanse kunst uit de Verzamelingen van het Koninklijk Museum van Belgisch Congo Tervuren, Tervuren, 1952, 1p.voorwoord + 24 platen buiten tekst, 22cm, gesigneerd met opdracht door de auteur, orig.omslag, 27 Euro.
  1831. OLBRECHTS Frans, Kunst van vroeger en van verre, s.l., Davidsfonds [Keurboeken Nr.2], 190pp.met 48 figuren in-tekst + 32pp.ills., 1929, 20 Euro.
  1832. OLBRECHTS Frans, Maskers en dansers in de Ivoorkunst, s.l., Davidsfonds [volksboek N 290], 1940, 184pp. met band- en tekstversiering van J. Van Noten (37 figuren), mooie staat, 17 Euro.
  1833. OMONT H., Catalogue des statues, bustes et vases du cardinal de Richelieu, s.l., s.d., pp.74-78, br., extrait du 'Bulletin de la Société nationale des Antiquaires de France" année 1891, 13 Euro.
  1834. OMONT Henri (publiée par), Essai sur les débuts de l'imprimerie à Evreux (1600-1650) - Liste des premières impressions d'Antoine le Marié et de Nicolas Hamillon, Paris, Impr.Nationale, 1918, 38pp.+ 8 planches hors-texte, br.orig., pour la plupart non coupé, bel état, 25 Euro.
  1835. OMONT Henri, Documents relatifs à l'établissement de l'Académie de Sculpture de Toulouse, Toulouse, E.Privat, 1892, 18pp., br.orig., non coupé, bel état, [extrait des 'Annales du Midi' T.IV], 15 Euro.
  1836. OTA Shoichi & INOUE Naomi (eds.), A catalogue of Chinese architectural materials in the Institute of Oriental Culture at the University of Tokyo: documents and drawings on architecture and construction from the Qing Dynasty, Tokyo, University of Tokyo (The Research and Information Center for Asian Studies), 2004, xxix + ii + 311pp., 26cm., softcover, fine condition, [text in japanese], X, 50 Euro.
  1837. OTANI Shogo e.a. (eds.), Ai-Mitsu, Tokyo, The National Museum of Modern Art, 2007, [232]pp.richly illustrated (mostly in colour), 28cm., softcover, exhibition catalogue (Tokyo, National Museum of Art, March 30 - May 27 2007 - Miyagi Museum of Art, June 9 - July 29 2007 - Hiroshima Prefectural Art Museum, August 10 - October 8 2007), VG, [monography on the Japanese artist Ai-Mitsu; text in Japanese], S73770, 40 Euro.
  1838. OTTO Heide (bearb.), Zeugnisse Afrikanischer Kunst - Werke der Sammlung und Stiftung Rolf Horn sowie aus Privatbesitz, Kloster Cismar, Schleswig-Holsteinisches Landesmuseum, 1996, 63pp.richly ill., wrapp., VG, 20 Euro.
  1839. OTTO-DORN Katharina, De Islam, Amsterdam/Brussel, Elsevier 1965, 270pp. rijkelijk geïll., uit de reeks "Kunst der wereld", linnen band, in etui, mooie staat, 16 Euro.
  1840. OTTO-DORN Katharina, Türkische Keramik, Ankara, Turk Tarih Kurumu Basimevi, 1957, viii + 194pp.+ 91 plates out-of-text, binding in black cloth, 27cm., in the series "Veröffentlichungen der Philosophischen Fakultät der Universität Ankara" Nr.119 (Schriften der Kunsthistorisches Institutes der Universität, nr.1), 110 Euro.
  1841. OURSEL Raymond, Bourgogne romane, La pierre-qui-vire, Les presses monastiques, 1974, 342pp.avec ills.hors-texte en couleur et noire, toile, jaq., 22cm., 6e éd., dans la revue "Zodiaque, la nuit du temps" vol. 1, signé par le propriétaire prédédent sur pages de titre, bel état, 24 Euro.
  1842. OXENSTIERNA Eric, Järnalder, Guldalder, Stockholm, Natur och Kultur, 1957, 243pp.with 108 plates, 27cm., cart.cover with dustwrapper, good condition, [text in Swedish], G74862, 25 Euro.
  1843. OZAKO Masaaki, Kaii Higashiyama: a retrospective, commemorating the 100th annviersary of the artist's birth, Tokyo, The National Museum of Modern Art, 2008, 257pp.richly illustrated (mostly in colour), 30cm., softcover, exhibition catalogue (Tokyo, National Museum of Art, March 29 - May 18 2008 - Nagano Prefectural Shinano Art Museum, July 12 - August 31 2008), VG, [text in Japanese and partly in English], S73771, 60 Euro.
  1844. OZTUNCAY Bahattin, James Robertson. Pioneer of photography in the Ottoman empire, Istanbul, Eren, 1992, 128pp.with 9 figures and 42 photographs + frontispice, 34cm., cart.cover, VG, X71247, 65 Euro.
  1845. PAATZ, Walter, De Kunst der Renaissance in Italië, Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1953, 208pp., Prisma-pocket N 250, 6,5 Euro.
  1846. PACE Claire & FELIBIEN André, Felibien's Life of Poussin, London, A.Zwemmer, 1981, 183pp.with few ills., 25cm., ill.softcover, VG, [Pace's text in english, Felibien's text in french, facsimile], 35 Euro.
  1847. PACH Walter, Pierre-August Renoir, Amsterdam/Antwerpen, Contact 1960, 128pp. met 49 kleurenill. & 19 zw/w ill., uit de reeks "De grote meesters der schilderkunst", linnen band, 15 Euro.
  1848. PADMOS Tineke & VANPAEMEL Geert (red.), De geleerde wereld van Keizer Karel. Catalogus tentoonstelling: Wereldwijs. Wetenschappers rond Keizer Karel, Leuven, Universitaire Pers Leuven, 2000, 427pp., 25cm., in de reeks "Symbolae Facultatis Litterarum Lovaniensis" series B vol.19, tentoonstellingscatalogus (Museum Vander Kelen-Mertens, Leuven, 23 september - 3 december 2000), mooie staat, G74661, 25 Euro.
  1849. PAGE Donna (essay), Two, three, four Multiples in African Art, Allentown, Muhlenberg College, 1987, 36pp.with 40 ills., softcover, in oblong, VG, [Exhibition catalogue: Allentown Muhlenberg College, 19 Febr.-29 March 1987], 15 Euro.
  1850. PAILLOT DE MONTABERT, Traité complet de la peinture. Tome sixième (6): suite du Dessin, Draperies, Paris, J.-F. Delion, 1829-51, 567pp.+ [17] pp. de tables, reliure cart. (dos en cuir rouge avec titre doré), 23cm., rousseurs dans le texte, bon état, 250 Euro.
  1851. PALOSCIA Tommaso (ed.), Bruno Saetti, Firenze, Salani, 1981, 120pp.with ills.in bl/w, softcover, 24cm., VG, [text in Italian], 23 Euro.
  1852. PAQUAY, Jan, De St.Trudo's Tafereeltjes op 't Altaarstuk van Stablo (XIIe eeuw), Hasselt, 1936, overdruk uit de "Verzamelde Opstellen" deel XII-1, pp.51-55 + 4pp.zw/w.ills., 6,5 Euro.
  1853. PASCAL J.-B.-E., Institutions de l'art chrétien pour l'intelligence et l'execution des sujets religieux ou Documents puisés aux sources de l'Ecriture Sainte, de la Tradition catholique, des légendes et des attributs, sous le pouint de vue de la peinture, de la sculpture et de la gravure... [2 tomes], Paris, Ambroise Bray, 1856, [... avec un Traité archéologique et pratique sur l'architecture, l'ornementation et l'ameublement des églises], 2 tomes en 1 volume; 286 + 300pp., reliure moderne demi-toile, 22cm., estampe, bel état, 90 Euro.
  1854. PASCAL J.-B.-E., Institutions de l'art chrétien pour l'intélligence et l'exécution des sujets religieux ou Documents puisées aux sources de l'Ecriture Sainte, de la tradition catholique des légendes et des attributs - sous le point de vue de la peinture,, ...de la sculpture et de la gravure - avec un traité archéologique et pratique sur l'architecture, l'ornementation et l'ameublement des églises -- Tome II, Paris, A.Bray, 1856, 300pp., couv.cart.avec dos en cuir (peu abîmé et réparé), rare, 30 Euro.
  1855. PATAKY-BRESTYANSZKY Ilona, Margrit Kovacs, Budapest, Corvina Kiado, 1979, 193pp. (of which 36pp.of text, 65 colour-plates, & pp.167-193: oeuvre catalogue with 147 bl/w-ills.), text in english, in-4, cloth, dustwrapper (few tears), interior VG, 27 Euro.
  1856. PAUL-DAVID M., HALLADE M. & HAMBIS L. (& PELLIOT Paul), Toumchouq [Mission Paul Pelliot: vol.I (planches) & II (texte), complet en 2 vols.], Paris, 1961-1964, complet en 2 vols.: 8pp. + frontispice en couleurs + 462 ills.reproduites sur 154 planches héliogr. (dont qqs.en 4 couleurs) + 12 cartes (dont 2 dépliantes) & xxxv + 450pp.avec 538 ills. + 13 planches en phototypie + 2 fac-similés du manuscrit P.Pelliot & 20pp.table de dessins et illustrations, 32cm., publié sous les auspices de l'Académie des Inscriptions et des Belles-Lettres, exemplaire provenant de la collection privée de Sir Harold Walter Bailey (1899-1966, fellow de Queen's College à Cambridge, un des orientalistes les plus réputés du 20e siècle), vol.1 signé avec dédicace par Louis Hambis à Bailey, joint copie manuscrite de la lettre que Bailey a adressé à Louis Hambis pour le remercier de lui avoir envoyé "ce beau volume de Toumchouq II", reliure toile d'éditeur (coins peu touchés), bel état, X69146, 800 Euro.
  1857. PAULME Denise & BROSSE Jacques, Parures africaines, Paris, Hachette, 1956, 95pp.richement ill., couv.cart., bel état, 40 Euro.
  1858. PAUWELS Henri, De schoorstenen van het stadhuis te Gent, Gent, Stadsbestuur, 1952, 63pp.rijkelijk geïll., gecart., 16cm., 10 Euro.
  1859. PEARSALL Ronald, Aquarellen, gouache en tempera, Eke, ADC, 1995, 88pp.geïll.in kleur, in-4 , gecart., 14 Euro.
  1860. PÉCAUT E. & BAUDE C., L'art (simples entretiens, à l'usage de la jeunesse), Paris, Larousse s.d., 239pp.avec 126 gravures, reliure demi cuir rouge (coins peu touchés), 4e ed., pp.dorés (3x), bel état, 30 Euro.
  1861. PEETERS Denijs, Felix Timmermans - tekenaar en schilder, 248pp.geïll. + 28pp.ills., Leuven, Davidsfonds [in de Keurreeks-N 61], 1956, 12,5 Euro.
  1862. PEETERS Denijs, Henri-Victor Wolvens, Antwerpen, Artiestenfonds, 1977, 90pp.met figuren in tekst, met portret in kleur en meer dan 50pp.ills., 25cm., geïll.stofwikkel, in de Roosmarijn-reeks, mooie staat, 23 Euro.
  1863. PEETERS Denijs, Prikjes in een varkensblaas, Antwerpen, Artiestenfonds, 1968, 119pp., gecart.Band met stofwikkel, [bijdragen over kunst], 20 Euro.
  1864. PEETERS Ferd. S.J., La cène de Thierry Bouts à Louvain, Anvers, Van Dieren, s.d., 13pp.+ 1 planche, extrait de "Le Reveil, revue mensuelle de jeunesse", br.orig., 19cm., estampe, bon état, 10 Euro.
  1865. PELRINE Diane M., Affinities of form - Arts of Africa, Oceania and the Americas, Munich-New York, Prestel, 1996, 232pp.with 112 full-color & 6 bl/w ills.+ 5 maps, in-4, cloth cover (corners bit bumped), dustwrapper, VG, [Exhibition catalogue], 37 Euro.
  1866. PENROSE Roland (& LEGG Alicia), The sculpture of Picasso (Chronology by Alicia Legg), New York, The Museum of Modern Art, 1967, 232pp.richly illustrated, half cloth binding, dustwrapper, 30cm., 23 Euro.
  1867. PÉRATÉ André, L'archéologie chrétienne, Paris, Libr.-Impr.réunies, 1892, 368pp.avec 256 figures dans le texte, reliure en toile (dos abîmé et fortifié), qqs.rousseurs, 22,5 Euro.
  1868. PEREZ SANCHEZ Alfonso E. (a cura di), I grandi disegni italiani nelle collezioni di Madrid, Milano, Silvana, 1978, 264pp.with ills., cloth, illustrated dustwrapper, 32cm., in slipcase, VG, 40 Euro.
  1869. PERMEKE Constant, Constant Permeke - retrospectieve tentoonstelling (Antwerpen, Museum voor Schone Kunsten, 28 juni-31 augustus 1959), Antwerpen, 1959, 148pp.rijkelijk geïll., 27cm., geïllustreerde omslag, tentoonstellingscatalogus, 27 Euro.
  1870. PERSYN JULES, Aesthetische verantwoordingen, Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel, s.d., 219pp., uit de reeks "Vlaamsche bijdragen" vol.I, mooie staat, 14 Euro.
  1871. PETRIDIS Constantijn (red.), Frans M. Olbrechts 1899-1958. In search of art in Africa, Antwerp, 2001, 329pp.richly illustrated in colour and bl/w, cloth, illustrated dustwrapper, 29cm., fine condition, text in english, [Exhibition catalogue Antwerp Ethnographic Museum, dec.2001-march 2002], 50 Euro.
  1872. PETRIDIS Constantijn (red.), Frans M. Olbrechts 1899-1958. Op zoek naar kunst in Afrika, Antwerpen, 2001, 329pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w, linnen band met stofwikkel, 29cm., mooie staat, [publicatie n.a.v. gelijknamige tentoonstelling in Antwerpen Etnografisch Museum, dec.2001-maart 2002], 50 Euro.
  1873. PETRUCCI Raphael, Le sentiment de la beauté au XIXe siècle, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1910, 84pp., publié dans et extrait de "Académie Royale de Belgique. Classe Lettres et des sciences morales et politiques et classe des Beaux-Arts. Mémoires, coll.in-8" 2e série Tome VI, non coupé, 30 Euro.
  1874. PETRUS PICTOR & PETRUS DE SANCTO AUDEMARO (& VAN ACKER L., ed.), Petri Pictoris Carmina nec non Petri de Sancto Audemaro Librum de coloribus faciendis [Corpus Christianorum. Continuatio Mediaevalis, 25], Turnhout, Brepols, 1972, clxx + 247pp., 25cm., in the series "Corpus Christianorum. Continuatio Mediaevalis" vol.25, editor's cloth with gilt lettering, VG, ISBN 2-503-03251-1 [introduction in German, text in Latin], 75 Euro.
  1875. PIATTI Livio, Gentlemen - Livio Piatti portraitiert Männer in der Schweiz, Braus, 1991, 112pp.of which 102pp.full-page ills. (photographs), VG, 16 Euro.
  1876. PICARD Charles, Manuel d'archéologie grecque - La sculpture III.Période classique - IVe siècle première partie (2 tomes), Paris, Auguste Picard, 1948, 2 volumes: 898pp.avec 395 figures dans le texte & 12 planches hors-texte, br.orig., bel état, 80 Euro.
  1877. PICARD Charles, Manuel d'archéologie grecque - La sculpture II.Période classique - Ve siècle (2 tomes), Paris, Auguste Picard, 1939, 2 volumes: 1016pp.avec 366 figures dans le texte & 17 planches hors-texte, br.orig., bel état, 80 Euro.
  1878. PICARD Charles, Manuel d'archéologie grecque - La sculpture I.Période archaique, Paris, Auguste Picard, 1935, 704pp.avec 237 figures dans le texte & 13 planches hors-texte, br.orig., bon état, 45 Euro.
  1879. PICARD Joseph & STEHMAN Samuel, Les nouvelles églises en France (par J.Picard, pp.145-150) & Pierre Toulhaut imagier de Bretagne (par S.Stehman, pp.155-160) [dans "L'art d'église"], Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1957, 2 articles richment illustrés dans "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 25 Nr.2 (pp.143-161), 28.5x37.5cm., bon état, 12,5 Euro.
  1880. PICARD Joseph, L'œuvre de George Rouault [dans "L'art d'église"], Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1953, pp.177-189 richm.ill., dans "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 21 Nr.1 (1953), 28.5x37.5cm., bel état, [contient également: PICARD J., Le visage que les peintres ont donné du Christ - e.a.Rouault, pp.190-196], 15 Euro.
  1881. PICHON Alfred, Fra Angelico [ 1387], Paris, Plon, s.d., 208pp.(avec bibliographie) + 24pp.ills.hors texte, dans la série "Les Maîtres de l'Art", couv.orig. de front manque (en copie), texte en bon état, 22,5 Euro.
  1882. PICKERY Karel, Hendrik en Gustaaf Pickery - Brugse beeldhouwers, Brugge, Heemkundige Kring, 1982, 160pp.rijkelijk geïll., luxe-exemplaar "Y", gesigneerd met opdracht, 25cm., stempeltje, goede staat, 30 Euro.
  1883. PIECK Anton, Verjaardagskalender Anton Pieck, Noordwijk, Jorrit, s.d., 1 pagina per 2 maanden; 1 tekening in kleur per pagina, geringd met ophangsysteem, goede staat, 9 Euro.
  1884. PIERARD Louis, Felicien Rops, Anvers, De Sikkel, 1951, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.petites déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 24 Euro.
  1885. PIERARD Louis, La vie tragique de Vincent Van Gogh, Bruxelles, Labor, s.d., 231pp.+ 12 planches hors-texte, br.orig., 19cm., 17 Euro.
  1886. PIERARD Louis, Pierre Paulus, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1948, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  1887. PIERARD Louis, Pierre Paulus, Anvers, De Sikkel, 1948, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill., dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  1888. PIERRON Sander, Les Mostaert ; Jean Mostaert dit le maître d'Oultremont, Gilles et François Mostaert, Michel Mostaert, Bruxelles-Paris, G.Van Oest, 1912, 159pp.+ 32pp.ills.hors texte, dans la "Collection des grands artistes des Pays-Bas", qqs.rousseurs, bon état, 40 Euro.
  1889. PILO, Giuseppe M., Canaletto, Utrecht, Bruna & Zoon, 1961, 90pp., 6 Euro.
  1890. PIOT Ch., Rapport à mr. Le ministre de l'intérieur sur les Tableaux enlevés à la Belgique en 1794 et restitués en 1815, Bruxelles, E. Guyot, 1883, 516pp., br.orig. (restauré, qqs.petites pièces détachées), édition originale, qqs.rousseurs dans le texte, pour la plupart non coupé, bon état, 80 Euro.
  1891. PIROTTE Jean, Images des vivants et des morts. La vision du monde propagée par l'imagerie de dévotion dans le Namurois (1840-1965), Louvain-la-Neuve / Bruxelles, Collège Erasme / Nauwelaerts, 1987, lxxiv + 418pp.avec ills. + 35 planches hors-texte, dans la série "Université Catholique de Louvain, Recueil des travaux d'histoire et de philologie. 6e série" fasc.34, br., jaq., peu d'annotations dans l'introduction, sinon en bon état, B69715, 70 Euro.
  1892. PISSARRO Camille (& REWALD John, ed.), Letters to his son Lucien, London, Kegan Paul, Trench, Trubner & co., 1943, 367pp.with 90 ills.out-of-text, cloth (colour bit faded), 26cm., G, 20 Euro.
  1893. PIT, A., Denken en beelden [kunstgeschiedenis], Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1942, 224pp.+ 102pp.buitentekstill., gecart.band, 11,5 Euro.
  1894. PITSCHIKJAN Igor R., Oxos-Schatz und Oxos-Tempel. Achämenidische Kunst in Mittelasien, Berlin, Akademie Verlag, 1992, xii + 155pp.with 41 ills., 25cm., in the series "Antike in der Moderne", cart.cover, G, X71357, 25 Euro.
  1895. PITTALUGA, Mary, La Capella Sistina, Roma, Del Turco Editore, 1958, 56pp.ill. + 2pp.ill.hors texte, 7,5 Euro.
  1896. PLATTE Hans, De Franse impressionisten, Zeist/Arnhem/Antwerpen, De Haan/Van Loghum Slaterus/Standdard 1962, 192pp.geïll., 6,5 Euro.
  1897. PLATZMAN Steven, Cézanne the self-portraits, London, Thames & Hudson, 2001, 224pp.with 193 ills. (82 in colour), cart.cover with dustwrapper, VG, 45 Euro.
  1898. PLIETZSCH Eduard, Rubens, Bielefeld-Leipzig, s.d. [+/-1912?], 34pp., with 20 ills. (of which 3 in colour), cart., 26cm., in the series "Volksbücher der Kunst", 7 Euro.
  1899. POHL Gerhart, Michelangelo ; het leven van een Titan - Das Leben eines Titanen - La vie d'un Titan, Brussel, s.d., 20pp.geïll., in-4, 8 Euro.
  1900. POIRIER Pierre, Esthétique de la gravure italienne, Bruxelles, Palais des académies, 1964, 239pp.avec 100 planches + frontispice + 2 planches ajoutées, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome XI fascicule 2, br.orig., jaquet, non coupé, bel état, 110 Euro.
  1901. POMPE Walter, Jubeltentoonstelling Walter Pompe 1703-1777 en de Antwerpsche laat-barok beeldhouwers, Antwerpen, Oudheidkundige kring, 1935, 55pp.+ 8 plates out-of-text, 18cm., VG, [Exhibition catalogue, Antwerpen, zaal Van Herck 1935, text in dutch, contains description of 401 exhibited works], 22 Euro.
  1902. POPPE Vaclav, Michael Florian - en tjekkisk grafiker og hans exlibris, Dansk Exlibris Selskab 1978, 87pp.richly ill. with reproductions of exlibris, published on the occasion of the XVII international Ex-Libris Congress at Lugano, 16 Euro.
  1903. POSTHUMA DE BOER Eddy (& WILKIE Ken, introduction), Photo Libretto, Amsterdam, Thomas Rap, 1991, s.p., richly ill., VG, 12,5 Euro.
  1904. POTTIER Edmond, Douris et les peintres de vases grecs - étude critique, Paris, Henri Laurens, s.d., 128pp.+ 24 ills.hors texte, dans la série "Les Grands Artistes", 20 Euro.
  1905. POUILLIEAU E., L'art funéraire, s.l., s.d.[années 1930's], 63pp.(avec +/- 127 ills.) de modèles de tombeaux (dont plusieurs en 3 à 5 couleurs) avec indication des mesures, couv.peu défraichie, planches en bel état, [hors commerce], 160 Euro.
  1906. POUSSIN Nicolas (& DU COLOMBIER Pierre, introd.), Lettres de Poussin, Paris, A la cité des livres, 1929, xviii (i) 327 pp., exemplaire numéroté (no.1283) sur Vélin du marais, belle reliure demi-cuir avec titre et faux-nerfs dorés), 22cm., bel état, 60 Euro.
  1907. PRAX Valentine, Avec Zadkine. Souvenirs de notre vie, Paris, La Bibliothèque des arts, 1995, 133pp.avec ills.hors-texte, br.orig., 17cm., bel état, 23 Euro.
  1908. PRICE Christine, Made in West Afrika, London, Studio Vista, 1976, viii + 150pp.richly ill., cloth, dustwrapper (bit used), G, 21 Euro.
  1909. PRICE Sally, Primitive Kunst in zivilisierter Gesellschaft, Frankfurt/ New York, Campus Verlag, 1992, 200pp., wrappers, VG, [ISBN 3-593-34724-5], in the series "Edition Pandora" vol.8, 15 Euro.
  1910. PRIMS F. & ROGGEN D., Mededeelingen door F. Prims en D. Roggen over P.P. Rubens op de openbare vergadering van 28 juli 1946 te Antwerpen bij de opening van het Rubenshuis, Antwerpen, Standaard-Boekhandel, s.d. [1946], 46pp. + buitentekstplaat, 26cm., in de reeks "Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België", tweekleurendruk, originele omslag, goede staat, [bevat 2 bijdragen: F. Prims: P.P. Rubens humanist, pp.9-27 & D. Roggen: Rubens, Van Eyck en de caravaggisten, pp.29-46], S73096, 16 Euro.
  1911. PRIMS F., De Sint-Rochusschilderijen in de Collegiale Kerk van Sint-Jacob te Antwerpen, Antwerpen, 1933, 53pp.met buitentekstills., 25cm., goede staat, 20 Euro.
  1912. PRIMS F., Het Rubenshuis - Gids bij de mythologische en humanistische versieringen, Antwerpen, Standaard, 1947, 39pp., 18cm., 13 Euro.
  1913. PRIMS Fl., De Antwerpsche oorsprong van Rubens' kunst, Antwerpen, s.d., pp.91-101 + 4 platen buitentekst, overdruk uit Jaarboek XX-XXI van Kon.Oudheidkundige Kring van Antwerpen, 10 Euro.
  1914. PRIMS Floris, De "kapel van Burgondië" van Jan van Immerseel, Antwerpen, Veritas, 1930, 85pp.met 32 illustraties binnen- en buitentekst, orig.omslag, 2 stempeltjes, 24cm., goede staat, 25 Euro.
  1915. PROCACCI Ugo, La casa Buonarroti a Firenze, Milano, Electa, 1967, 244pp.ills.with ills.out-of-text in colour and bl/w, cloth, 26cm., in the series "Gallerie e musei minorI di Firenze", VG, 30 Euro.
  1916. PRODAN Mario, De kunst van China, Zeist/ Antwerpen-Brussel-Gent-Leuven, De Haan/ Standaard-Boekhandel 1962, 128pp.+ 58 buitentekstills., Phoenix-pocket N 71, wat gebruiksslijtage, goed, 8 Euro.
  1917. QUARRE-REYBOURBON L., Les peintres Van Oost à Lille - A propos d'un tableau lillois de notre collection, Paris, E.Plon, 1898, 24pp.+ 2 planches hors-texte, br.orig., 25cm., bon état, 20 Euro.
  1918. QUINTAVALLE, A.G., La Galleria Nazionale di Parma, Parma, La Nazionale, 1960, 112pp. dont 41pp.ill., 7,5 Euro.
  1919. RAES Peter E. (ed.), Pa sporet af Gamle Bibler. En nordisk antologi (De tre danske foliobibler fra 1550, 1588-89 og 1632-33 OG De tre islandske Holar bibler fra 1584, 1644 og 1728), [Denmark], Akademisk Forlag, 1995, 207pp.with some ills., signed witrh dedicace by author (joint: two typed letters by author), dustwrapper, 26cm., VG, [text in danish], 60 Euro.
  1920. RAGGHIANTI Carlo Ludovico (a curi di), L'arte bizantina e romanica (L'arte in Italia vol. 2: Dal secolo V al secolo XI, Da Roma ai Comuni, Roma, Gherardo Casini, 1968, 948cols.with ills.in colour and bl./w, softcover, 26cm., VG, 25 Euro.
  1921. RAHIR, E., Les Musées de nos provinces, Bruxelles, Touring Club de Belgique, 1926, 282pp., 15 Euro.
  1922. RASMUSSEN René, Art nègre (ou Le salut par les sauvages), Paris, Presses du Livre français, 1951, 93pp.dont 32 planches hors-texte, 19cm., dans la série "Le soleil noir, série Art" vol.1, ex.bibl. (qqs.estampes), 40 Euro.
  1923. RAUE J.J., De bouwgeschiedenis van de panden Markt 2 en 4 te Delft, Delft, Vereniging 'Hendrick de Keyser', +/- 1962, 46pp.geïll.met foto's en plannen, 10 Euro.
  1924. RAWLINSON W.G. & FINBERG A.J. (HOLME Charles, foreword), The water-colours of J.M.W. Turner. Les aquarelles de J.M.W. Turner [Special spring number of "The Studio" 1909], London-Paris, The Studio, 1909, vi + 42 + 16pp.of text + 30 plates out-of-text in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  1925. READ Herbert, Moderne schilderkunst - oorsprong en ontwikkeling, Den Haag, Gaade, 1959, 376pp.met 485 ills.(waarvan 100 in kleur), linnen band, stofwikkel (enkele scheurtjes), 11,5 Euro.
  1926. REAU Louis, Les sculpteurs français en Italie, Paris, Les éditions universelles, 1945, 131pp.+ 24 planches hors-texte, br., 17 Euro.
  1927. RÉAU Louis, Peter Vischer et la sculpture franconienne du XIVe au XVIe siècle, Paris, Plon, 1909, 191pp.+ 24 planches hors-texte, dans la série "Les maîtres de l'art" , [contient catalogues des œuvres], 30 Euro.
  1928. REICHOLD Klaus & GRAF Bernhard (eds.), Buildings that Changed the World, Munich, Prestel, 2004, 192pp.with ills.in and out-of-text in colour and bl/w, softcover, 25cm., VG, 15 Euro.
  1929. REICHOLD Klaus & GRAF Bernhard (eds.), Paintings that Changed the World. From Lascaux to Picasso, Munich, Prestel, 2003, 192pp.with ills.in and out-of-text in colour and bl/w, softcover, 25cm., VG, 17 Euro.
  1930. REINACH Salomon, Apollo - Histoire générale des arts plastiques, Paris, Hachette 1930, 352pp + 637 fig.dans le texte, couv.en lin, 10 Euro.
  1931. REINLE Adolf, Das stellvertretende Bildnis. Plastiken und Gemälde von der Antike bis ins 19. Jahrhundert, Zürich, Artemis Verlag, 1984, 352pp.with ills., 32cm., cloth, G, S73201, 25 Euro.
  1932. REMBRANDT, Rembrandt als leermeester [Tentoonstellingscatalogus Stedelijk Museum de Lakenhal Leiden, 1 juni-1 sept.1956], Leiden, 1956, 71pp.tekst + 32pp.buitentekstills., luttele onderlijningen, goede staat, 10 Euro.
  1933. REMBRANDT, Rembrandt tentoonstelling ter herdenking van de geboorte van Rembrandt op 15 juli 1606 - Schilderijen, Amsterdam, 1956, xxiv + 215pp.met 101 afbeeldingen van schilderijen met omschrijving, Tentoonstelling Rijksmuseum Amsterdam (18 mei-5 aug.1956 & Museum Boymans Rotterdam 8 aug.-21 okt.1956, 15 Euro.
  1934. RENDERS Emile [JAN VAN EYCK], Jean Van Eyck. Son oeuvre, son style, son évolution et la légende d'un frère peintre, Bruges, Charles Beyaert, 1935, 137pp.+ 18 planches hors-texte, 36.5x26.7cm., édition limitée et numérotée: cet ex. porte le nr.334/500 sur papier Excelsior Featherweight Antique, bel état, 110 Euro.
  1935. RENDERS Emile, La solution du problème Van Der Weyden Flémalle Campin (Tome 1), Bruges, Beyaert, 1931, 175pp., édition limitée et numérotée; ceci est ex.no.510/550, br.orig., 36cm., bel état, 80 Euro.
  1936. RENDERS Hans, Verijdelde dromen - een surrealistisch avontuur tussen De Stijl en Cobra, Haarlem, J.Enschedé en zonen 1989, 216pp.geïll., 22,5 Euro.
  1937. RENOIR Jean, Renoir, my father, London, The Reprint Society 1964, 416pp. + 31pp.ills.out-of-text, very few annotations, cart.cover, VG, 7,5 Euro.
  1938. RENOIR Paul, Si Renoir m'était conté... - Pierre Auguste Renoir 1841-1919 (Pour le 150e anniversaire de son grand-père, Paul renoir présente un hommage à Renoir) [bilingue: Fr./Néerlandais], Paul & Marie-Paule Renoir (pour la Galerie Philippe Fryns), 1991, 50pp.avec ills. (photographies provenant des archives Paul renoir), signé avec dédicace par Marie-Paule Renoir, 23 Euro.
  1939. RENOUVIER Jules, Histoire de l'origine et des progrès de la gravure dans les Pays-Bas jusqu'à la fin du quinzième siècle, Bruxelles, Hayez, 1860, 247pp.+ 1 planche hors-texte, non coupé, publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et autres mémoires publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique. Collection in-8" T.X, 40 Euro.
  1940. RENSON G. & ROELANTS Maurice, Kruisweg van Edgard Tijtgat, Gaasbeek, s.d., [24] pp.geïll., 24cm., mooie staat, 10 Euro.
  1941. RESSEL Gert, Schwarzrheindorf und die frühstaufische Kapitellplastik am Niederrhein, Köln, 1977, [vii +] 346pp.with some ills., VG, in the series "Veröffentlichung der Abteilung Architectur des Kunsthistorischen Instituts der Universität Köln" vol.13, 25 Euro.
  1942. Revue de l'art chretien, Revue de l'art chrétien, publiée sous la direction d'un comité d'artistes et d'archéologues. Nouvelle série Tome I (1883), Lille, Desclée de Brouwer, 1883, 621pp.avec illustrations dans le texte + 19 planches hors-texte (dont quelques-unes dépliantes), reliure cart. (dos en cuir avec titre doré), 28cm., estampe, bel état, 80 Euro.
  1943. REYNOLDS Joshua (& GOSSE Edmund, edited & annotated by), The discourses [on art], London, Kegan Paul, 1884, xvii + 299pp.+ engraved frontispice (author's portrait), 17cm., beautiful modern half-leather binding (gilt title on spine), upper edges in gilt, few foxing, VG, 100 Euro.
  1944. REYNOLDS Josue [Josuah], Discours prononcés à l'Académie Royale de peinture de Londres... Tome premier (traduit de l'anglois), Paris, chez Moutard, 1787, xii + 407pp., 20cm., reliure restaurée, qqs.rousseurs, texte et intérieur en bon état, [ce 1er tome contient les premiers 8 discours: I: à l'ouverture de l'académie le 2 janvier 1769, II: à l'occasion de l distribution des prix, faite, pour la première fois, le 11 décembre 1769, III: à l'occasion de la distribution des prix le 14 décembre 1770, IV: id., le 10 décembre 1771, V: id., le 10 décembre 1772, VI: id., le 10 décembre 1774, VI: id., le 10 décembre 1776, VIII: id., le 10 décembre 1778], 70 Euro.
  1945. RHIE Marylin M., Interrelationships between the Buddhist art of China and the art of India and Central Asia from 618-755 A.D., Napoli, Istituto Universitario Orientale, 1988, 44pp. + 32 plates out-of-text, 24cm., in the periodical "Annali" vol.48 fasc.1 suppl.54, softcover, VG, S69070, 23 Euro.
  1946. RICE David Talbot, Islamic Art, London, Thames and Hudson, 1965, 286pp.richly illustrated (in bl/w and colour), blue cloth, dustwrapper, 21cm., X56351, 17 Euro.
  1947. RICHER Paul, Le nu dans l'art, tome 1: Les arts de l'orient classique. Egypte, Chaldée, Assyrie ("Nouvelle anatomie artistique du corps humain, IV"), Paris, Plon, 1925, v + 359pp.avec 540 illustrations, 20cm., reliure plein-cuir avec titre doré au dos, cachet, bon état, 45 Euro.
  1948. RICHER Paul, Le nu dans l'art, tome 3: L'art chrétien depuis les origines jusqu'à la renaissance. ("Nouvelle anatomie artistique du corps humain, VI"), Paris, Plon, 1929, 253pp.avec 257 illustrations, 20cm., reliure plein-cuir avec titre doré au dos, 45 Euro.
  1949. RILKE Rainer Maria, Auguste Rodin, Leipzig, Insel-verlag, 1924, 122pp.+ 96 ills.out-of-text, 41-45th thousand, cart.cover with dustwrapper, in editor's slipcase, VG, 27,5 Euro.
  1950. RIPOLL Philippe, Art Seine Tri.D Sculptures [Quatrième Festival de musique contemporaine Evreux], Evreux, 1990, 80pp.ill.(photographie de Jean Rault), couv.cart., bel état, 10 Euro.
  1951. RITZEN Jos., L'église - Maison de Dieu, et ses lois architecturales [dans "L'art d'église"], Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1951-'52, pp.141-153 richm.ill., article dans "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 20 Nr.3 (1951-52), 28.5x37.5cm., bel état, 11,5 Euro.
  1952. RIVALLAIN Josette, Catalogue des collections africaines, Bordeaux, Musée d'ethnographie de l'Université de Bordeaux II, 1992, 194pp.avec qqs.ills.en bl/n, br., in-4, dans la série "Mémoires des Cahiers d'Ethnographie" nr.3, bel état, 50 Euro.
  1953. ROBBINS Warren (foreword), The language of African Art (A guest exhibition of the Museum of African Art at the Smithsonian Institution, Fine arts & Portrait gallery building, 24 May-7 Sept.1970), 1970, 24pp.with many ills.in bl/w, softcover, VG, 14 Euro.
  1954. ROBERT, Karl, Traité pratique des peintures à la gouache, Paris, H.Laurens 1932, 96pp.avec 50 dessins dans le texte, 17,5 Euro.
  1955. ROCHE Maurice, Camar(a)de (fiction), Paris, Arthaud, 1981, 160pp.avec ills., 23 Euro.
  1956. RODENBACH Ferdinand, Albrecht Rodenbach en de blauwvoeterij, ... Deel I: In het gesticht van Roeselare, Deel II: Leuven [volledig in 2 delen], Amsterdam, Van Looy, 1909, [... met de verzameling zijner voordrachten, artikels, nota's, oorkonden en allerhande onuitgegeven wetenswaardigheden in dicht en ondicht, betreffend kunst, taal en Vlaamschen kamp] volledig in 2 delen: 228+ 287pp.met [1] buitentekstill., 23cm., onopengesneden, 100 Euro.
  1957. RODIN Auguste, L'art - entretiens réunis par Paul Gsell [Edition définitive], Paris, Bernard Grasset, 1924, xvii + 318pp.avec illustrations, belle reliure demi-cuir (plats marbrés, titre et décorations dorés au dos, tranches supérieures dorées, br.orig.conservé), feuilles de garde marbrées, 23cm., bel état, 70 Euro.
  1958. ROEGIERS J., Het hospitaal van Onze Lieve Vrouw te Aalst [2 volumes] I: Kunstgewrochten en oude gedenkenissen & II: Inventaris der bijzonderste oorkonden van 1232 tot de XIXe eeuw, Aalst, Vernimmen-Liebaut, 1902-1903, Volledig werk in 2 delen: + pp., deel I geïllustreerd met 55 platen, deel II geïllustreerd met tekeningen der "merkweerdigste zegels" (26 platen buiten tekst), 24cm., orig.omslagen (omslag 2e deel beschadigd en hersteld), enkele stempeltjes, 65 Euro.
  1959. ROELANDTS Oscar, Etude sur la société libre des beaux-arts de Bruxelles, Bruxelles, Hayez, 1935, 116pp. + 16 planches hors-texte, 26cm., signé avec dédicace par l'auteur, br.orig., non-coupé, traces d'humidité aux dernières pages, 25 Euro.
  1960. ROELANTS Maurice, Edgard Tytgat, Anvers, De Sikkel, 1948, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  1961. ROEMANS Rob., Analytische bibliografie van Prof.Dr.van Puyvelde, Turnhout, Van Mierlo-Proost, 1949, 170pp., in "Vlaamse Academie voor Taal & Letterkunde" Reeks IV nr.12, stempeltje, goede staat, 20 Euro.
  1962. ROGER DE LA PASTURE VAN DER WEYDEN, L'oeuvre de Roger de la Pasture van der Weyden (1399-1400/1464), 1964, 88pp.avec ills.en couleurs & n/bl, Catalogue d'Exposition à l'occasion du 500e anniversaire de la mort de Roger de la Pasture-van der Weyden, 20 Euro.
  1963. ROGER-MARX Roger, Les impressionnistes, Paris, Hachette 1956, 96pp.ill. + qqs.ills.hors texte en couleurs, couv.cart., 7,5 Euro.
  1964. ROGERS W.G., Au pied du mur - regard sur l'architecture moderne, Paris, Ed.Seghers (Nouveaux horizons) 1967, 232pp.+ 20pp.ills.hors texte, pocket, 6,5 Euro.
  1965. ROGGEN Domien, De meesterwerken van Klaas Sluter I. De rouwstoet van het praalgraf van Philips den Stoute te Dijon, Antwerpen, De sikkel, 1936, 58pp.geïll., softcover, 25cm., mooie staat, 21 Euro.
  1966. ROHRIG Floridus (hrsg.), Der Albrechtsaltar und sein Meister, Wien, Tusch, 1981, 175pp.with ills. in colour and bl./w., 33cm., cloth, dustwrapper, in cart.box, VG, S72638, 50 Euro.
  1967. ROLLAND Romain, Vie de Michel-Ange, Paris, Hachette, 1908, pp.avec un portrait, 2e édition revue, 19cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en cuir avec titre et décorations dorés, br.orig.conservé), reliure faible de quelques pages, tranches supérieures dorées, feuilles de garde marbrées, bon état, dans la série "Vies des hommes illustres", 30 Euro.
  1968. RONGEN Hieronymus O.Cist., Van schilderspalet tot monnikskap [over Roger Durey], Tegelen, Cisterciënserklooster (Trappisten), 1929, 103pp.met enige ills., 20 Euro.
  1969. RONSE, Alfred, Où Memling est-il né ?, extrait de... ?, 1893, peu défraîchi, 23pp., 7,5 Euro.
  1970. ROOSES Max, Plantijn en de Plantijnsche drukkerij, Antwerpen, Buschmann, 1892, 202 [iv] pp.+ 16 platen buitentekst, linnen band met in goud gedecoreerde rug, 26cm., 2e uitgave, goede staat, 45 Euro.
  1971. ROOSES, Max, Histoire générale de l'art : Flandre, Paris, Hachette, 1913, 349pp., couv.cart., 11,5 Euro.
  1972. ROOVERS Rika, Aegidius Denique, drukker te Leuven (1684-1728) en pedel van de artesfaculteit, Leuven, 1988, 105 + [6]pp. + 45 platen (waarvan 2 uitvouwbaar), 30cm., mooie staat, onuitgegeven licentiaatsverhandeling (Katholieke Universiteit Leuven, Faculteit Letteren en Wijsbegeerte, Departement Geschiedenis, promotor: Prof. Dr. J. Roegiers), B74674, 50 Euro.
  1973. ROSAY Françoise (& ANOUILH Jean, préface), La traversée d'une vie (Souvenirs recueillies par Colette Mars), Paris, R.Laffont, 1974, 319pp.+ 16pp.ills.horts-texte, dans la collection "Vécu", 15 Euro.
  1974. ROSEN Anna, Schilderen op stoffen, Leuven, A.H.Reekmans, s.d. [+/-1940's?], 72pp.met 20 platen, geïll.omslag, 20 Euro.
  1975. ROSENFELD Hellmut, Der mittelalterliche Totentanz. Entstehung - Entwicklung - Bedeutung, Köln, Böhlau, 1974, ix + 380pp. + 40 ills. out-of-text, 23cm., 3rd ed., in the series "Beihefte zum Archiv für Kulturgeschichte" vol.3, hardback (cloth), 2 stamps, VG, R73384, 37 Euro.
  1976. ROSENFIELD John M., The dynastic arts of the Kushans, New Delhi, Munshiram Manoharial Publishers, 1993, xliv + 377pp.with ills. + 167 ills. out-of-text, 28cm., cloth, dustwrapper, in slipcase (some wear), text and interior VG, X71350, 200 Euro.
  1977. ROSENTHAL Léon, David, Paris, Plon, s.d., x + 177pp.(dont 2pp.bibliographie + 8pp. catalogue de l'oeuvre) + 24pp.ills.hors texte, dos peu réparé, pour la plupart non découpé, bel état, 37 Euro.
  1978. ROTTIE Pieter, Pieter Rottie 1895-1946, Antwerpen, Kunstkring 't Getij, 1951, 32pp.geïll., uitgave t.g.v. de huldetentoonstelling door Kunstkring 't Getij 1951, beperkte en genummerde oplage: nr.151/250, 32cm., 23 Euro.
  1979. ROULEZ J., Notice sur un bas-relief funéraire du musée d'Arezzo, représentant une scène de toilette, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1845, 14pp.+ 1 planche dépliante, Mémoire lu à la séance du 11 octobre 1845, publié dans et extrait de "Nouveaux mémoires de l'Académie Royale des sciences et belles-lettres de Bruxelles" Tome XIX (19), in-4, non coupé, 35 Euro.
  1980. ROULEZ J., Pélops et Oenomaus - Explication d'un bas-relief antique, Bruxelles, 1857, 11pp.+ 1 planche déplainte, Mémoire présenté dans la séance du 30 juillet 1855, publié dans et extrait de "Mémoires de l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique" Tome XXX (30, 1857), in-4, 25 Euro.
  1981. ROULEZ, Mémoire pour servir à expliquer les peintures d'une coupe de Vulci, représentant des exercices gymnastiques, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1843, 29pp.+ 3 planches hors-texte, Mémoire lu à la séance du 10 mai 1842, publié dans et extrait de "Nouveaux mémoires de l'Académie Royale des sciences et belles-lettres de Bruxelles" Tome XVI (16), in-4, non coupé, 30 Euro.
  1982. ROULEZ, Sur le mythe de Dédale considéré par rapport à l'origine de l'art grec, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1837, 16pp., Mémoire présenté à la séance du 7 mars 1835, publié dans et extrait de "Nouveaux mémoires de l'Académie Royale des sciences et belles-lettres de Bruxelles" Tome X (10), in-4, non coupé, 23 Euro.
  1983. ROUSSEAU Félix, Introduction historique à l'art mosan, Bruxelles, 1942, 30pp.avec qqs.cartes (dont 1 dépliant), dans la série "Musées Royaux des Beaux-Arts de Belgique - Conférences 1941-1942", bel état, 12 Euro.
  1984. ROUSSEAU Henry, Comment apprendre l'histoire de l'art et développer le sentiment du beau ?, Bruxelles, Hayez, 1906, 20pp., publié dans et extrait de "Académie Royale de Belgique, Classe des Lettres et des Sciences morales et politiques et Classe des beaux-arts. Mémoires, in-8" Nouvelle série T.1 (1906), 10 Euro.
  1985. ROUZET Anne, Zbirka Biskupic - geïllustreerde uitgaven (schenking van Bozo Biskupic, uitgever te Zagreb) [tentoonstellingscatalogus], Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1985, 64pp.geïll., 17,5 Euro.
  1986. ROY Claude, Kunst der Naturvölker - Sammlung Das Wesentliche, Köln, DuMont Schauberg, 1959, 105pp.richly ill.in bl/w and colour, cart.cover, in oblong, text in german, 30 Euro.
  1987. RUBENS P.P., Rubens en zijn tijd - tekeningen uit Belgische verzamelingen (Tentoonstelling naar aanleiding van het 25-jarig bestaan van het Rubenshuis als museum. Catalogus, 17 juli-17 oktober 1971, Rubenshuis, Antwerpen), Antwerpen, 1971, 110pp.tekst + 48 ills. (zw/w), geïll.omslag, 24cm., tentoonstellingscatalogus, 14 Euro.
  1988. RUBENS P.P., Rubens, New York/ Leningrad, Harry N.Abrams/ Aurora Art Publ., 1979, 10 + [32] pp.with 10 illustrations in colour (tipped-in), 32cm., in the series "Masters of world painting", 9 Euro.
  1989. RUBENS Peter Paul (SAUNDERS MAGURN Ruth, transl.), Peter Paul Rubens to Jan Caspar Gevaerts [Petrus Paulus Rubens Ioanni Casparo Gevartio S.], Brussels, Belgian American Educational Foundation, 1955, 18pp., 26cm., softcover, G, [Dutch-Latin letter by Rubens with English translation, reprinted from the book "The Letters of Peter Paul Rubens" (Cambrdige, Mass. 1955)], S72001, 13 Euro.
  1990. RUBENS, Le temps de Rubens - Rubens' tijd - The period of Rubens [Themanummer van tijdschrift Sabena Revue], Brussel, 1977, viii + 96pp.rijkelijk geïll., 27cm., [texte en français, text in english, tekst in het nederlands], 15 Euro.
  1991. RUBENS, P.P. Rubens - Peintures, esquisses à l'huile, dessins, Anvers, Musée Royal des Beaux-Arts, 1977, xxiv + 388pp.richement ill., Catalogue d'exposition Anvers 29 juin-30 sept.1977, br.orig., peu usé, bon état, 24 Euro.
  1992. RUBENS, P.P.Rubens : Schilderijen - olieverfschetsen - tekeningen [exhibition catalogue], Tentoonstellingscatalogus Antwerpen, Koninklijk Museum voor schone kunsten, 29 juni - 30 september 1977, xxiv + 388pp.rijkelijk geïll., VG, 24 Euro.
  1993. RUBENS, Prenten naar Rubens, Tentoonstellingscatalogus ; Hasselt, Zaal "Onder de Toren" 8-27 december 1956, [27] pp.geïll., 23cm., 13 Euro.
  1994. Rubens, Rubens grafiek, Tentoonstellingscatalogus ; Antwerpen, Rockoxhuis, 15 mei-27 juni 1993, 22pp., 6,5 Euro.
  1995. RUDOLPH Enno (ed.), Die Renaissance als erste Aufklärung II: Die Renaissance und die Entdeckung des Individuums in der Kunst, Tübingen, Mohr Siebeck, 1998, x + 240pp., 23cm., in the series "Religion und Aufklärung" vol.2, softcover, VG, 34 Euro.
  1996. RUELENS M.C., Les amis de Rubens, Anvers, Vve.De Backer, 1883, 62pp., 23cm., br.orig., extrait du Bulletin Rubens, 24 Euro.
  1997. RUELIUS Hans, Sariputra und Alekhyalaksana - Zwei Texte zur Proportionslehre in der indischen und ceylonesischen Kunst, Göttingen, 1974, viii + 241pp.+ 32 ills.out-of-text (of 14 enfolding plates), 21cm., VG, Academic dissertation ("Dissertation zur Erlangung des Doktorsgrades der philosophischen Fakultät der Georg-August-Universität zu Göttingen"), X50407, 45 Euro.
  1998. RUSKIN John, Lectures on art, delivered before the University of Oxford in Hilary term, 1870, Oxford, Clarendon Press, 1870, [viii] 189pp.+ 12pp.of editor's catalogue, 1st ed., cloth (corners somewhat bumped, gilt title at spine), 23cm., G, 37 Euro.
  1999. RUSSELL John, Seurat, München/Zürich, Droemer Knaur 1968, 288pp.with 225 ills. Of which 52 in colour, linen cover with dustwrapper, 12,5 Euro.
  2000. RUTTEN J. (samenstelling), Kerkelijke kunst in Sint-Truiden, Sint-Truiden, Comité der Trudofeesten, 1984, 207pp.rijkelijk geïll., gecart.band (geïll.), 30cm., mooie staat, 30 Euro.
  2001. Ruusbroec-genootschap (red.), Jan van Ruusbroec leven en werken, Mechelen/ Amsterdam, Het Kompas/ De Spieghel, 1931, 441pp.+ 9 buitentekstills., 25cm., linnen band met goudopdruk, 30 Euro.
  2002. RUYSSCHAERT José, A la découverte d'une grande tradition romaine : les fouilles sous la Basilique Vaticane, s.l., 1961, pp.401-411 ill., extrait de la "Revue du Clergé Africain" sept.1961, 5 Euro.
  2003. SACRE Johan, Edgard Wiethase, Antwerpen, Standaard, s.d., 32pp.met buitentekstills., 19cm., in de reeks "Kunstenaars van heden", enkele roestvlekjes, goede staat, 16 Euro.
  2004. SAINTENOY Paul, Jehan Money. Le statuaire Jan Mone, maître artiste de Charles-Quint. Sa vie, ses oeuvres, Bruxelles, Maurice Lamertin, 1931, 84pp.+ 18 planches hors-texte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série" tome II fascicule 2, br.orig., non coupé, bel état, 40 Euro.
  2005. SAINTENOY Paul, Les arts et les artistes à la cour de Bruxelles [complet en 3 tomes], Bruxelles, Lamertin / Palais des académies, 1932-1935, complet en 3 tomes: 185 + 318 + 425pp.avec ills. + 31 planches hors-texte, 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, collection in-4o, deuxième série" tome 2 fasc.3 + tome 5 fasc.1 + tome 6 fasc.2, br.orig., non coupé (tome I), bon état, [contient: I: Leur rôle dans la construction du château Ducal de Brabant sur le Coudenberg de 1120 à 1400 et dans la formation du Parc de Bruxelles. II: Le palais des ducs de Bourgogne sur le Coudenberg à Bruxelles du règne d'Antoine de Bourgogne à celui de Charles-Quint. III: Le palais royal du Coudenberg du règne d'Albert et Isabelle à celui d'Albert Ier, roi des Belges], 140 Euro.
  2006. SAINTENOY Paul, Les arts et les artistes à la cour de Bruxelles. III (tome 3 des 3): Le palais royal du Coudenberg du règne d'Albert et Isabelle à celui d'Albert Ier, roi des Belges, Bruxelles, Palais des Académies, 1935, 425pp.avec 32 ills., 29cm., dans la série "Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, collection in-4o, deuxième série" tome 6 fasc.2, br.orig., non coupé, qqs.rousseurs sur tranches et couverture, texte en bel état, B74544, 60 Euro.
  2007. SAINTENOY Paul, Wenceslas Cobergher peintre 1557? - 1634, Anvers, Impr.E.Secelle, 1924, 43pp., dos peu abîmé et restauré, intérieur en bel état, 16 Euro.
  2008. SAINT-GUILHEM F. & SCHRENK Klaus (présentation), Daumier. L'oeuvre lithographique. Présentation de F. Saint-Guilhem et Klaus Schrenk, suivi d'un texte contemporain de l'artiste par Charles Baudelaire [2 vols.], Paris, Arthur Hubschmid, 1978, complet en 2 vols.: 1287pp.ills., toile, jaq., 21cm., bel état, 150 Euro.
  2009. SALAETS Kristel, Op zoek naar Japan. Analyse van een aantal stripverhalen [2 delen], Leuven, 1997, 2 volumes: 178pp.tekst + 194pp.illustraties, in-4, mooie staat, [onuitgegeven thesis tot het behalen van de graad van licentiaat in de Moderne Geschiedenis, Katholieke Universiteit Leuven 1997, promotor: prof.R.De Keyser], 45 Euro.
  2010. SALEH Mohamed & SOUROUZIAN Hourig, The Egyptian Museum Cairo. Official catalogue, Mainz, Philipp von Zabern, 1987, 268pp.with more than 300 ills., 290 in full colour, cloth, dustwrapper, VG, 23 Euro.
  2011. SALLES G. & VENTURI L., Georges Rouault - retrospective (Catalogue d'exposition: Bruxelles, Palais des Beaux-Arts, 21 mars-1 mai 1952), Bruxelles, Ed. de la Connaissance, 1952, 60pp.richement ill. en n/bl., br.orig., 16 Euro.
  2012. SALOMON Erich, Erich Salomon (1886-1944) - uit het leven van een fotograaf, Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1984, 49pp.+ 28 ills.buitentekst, 26cm., mooie staat, Tentoonstellingscatalogus, 15 Euro.
  2013. SANNES G.W., Afrikaanse primitieven - fascinerend !, Amsterdam, Editions Rodopi, 1978, 95pp. (waarvan 50pp.zw/w illustraties), 22 Euro.
  2014. SAUER, Joseph, Wesen und Wollen der Chrislichen Kunst, Freiburg im Breisgau, Herder, 1926, 22pp., 7,5 Euro.
  2015. SAVILE Anthony, The test of time - An essay in philosophical aesthetics, Oxford, Clarendon Press, 1985, xiii + 319pp., softcover (bit discoloured), 21cm., 23 Euro.
  2016. SCHABEL MANZU Inge (ed.), Manzù pittore, Bergamo, Corponove/ Silvana, 1988, 237pp.with ills.out-of-text in colour, cloth, dustwrapper, 35cm., G, [text in Italian], 45 Euro.
  2017. SCHAEDLER Karl-Ferdinand, Keramik aus Schwarz-Afrika und Altamerika aus des Sammlung Hans Wolf Zürich (in 3 languages : German-E.-Fr.), Zürich, Edition Primart AG, 1985, 345pp. (with 238pp.ill.; 220 bl/w. & 18 in colour), 1 page damaged (production-default) but joint in copy, else fine condition, cloth, dustwrapper, 85 Euro.
  2018. SCHAEFELS, Vente de l'atelier de Hendrik F. Schaefels. Ville d'Anvers, nouvelle salle Forst... Lundi 24 et mardi 25 octobre (1904). Catalogue des tableaux, esquisses..., Anvers, Kenis, 1904, 30pp., 24cm., br., traces d'usage, rare, 25 Euro.
  2019. SCHAFER H. C.SS.R., De Madonna op de esquilijn. Geschiedenis van de schilderij der Moeder van Altijddurende Bijstand, vereerd in de St.Alfonsuskerk te Rome, Heerlen, Joh. Roosenboom, 1952, 131pp.+ frontispice, 20cm., 20 Euro.
  2020. SCHAPIRO Meyer, Romanesque Art. Selected papers volume one, London, Chatto & Windus, 1977, ix + 368pp.with ills.out-of-text, cloth, dustwrapper, 24cm., VG, 25 Euro.
  2021. SCHAWINSKY Xanti, Xanti Schawinsky Foto, Bern, Bentelli, 1989, 120pp.richly ill., VG, 15 Euro.
  2022. SCHÉFER Gaston, Chardin - biographie critique, Paris, H.Laurens s.d., 128pp.avec 24 ills.hors texte , dans la série "Les grands artistes", 17,5 Euro.
  2023. SCHEFFLER, Karl, De geest der Gotiek, Antwerpen, Boekengilde Die Poorte, 1935, 150pp.+16pp.ill., 12,5 Euro.
  2024. SCHELFHOUT Lodewijk, Dienende kunst [Wereldgeschiedenis der religieuze kunst], Eindhoven, de Pelgrim 1947, 216pp.geïll., linnen band met stofwikkel, 16 Euro.
  2025. SCHICK Rudolf (& VON TSCHUDI Hugo, hrsg.), Tagebuch-Aufzeichnungen aus den Jahren 1866-1868-1869 über Arnold Bocklin, mit zahlreichen Skizzen nach Bildern und Entwurfen Böcklins und mit Böcklins Bild aus dieser Zeit in holz geschnitten von Albert Krüger, Berlin, F.Fontane, 1901, ix + 430pp.with illustrations, 22cm., text in german, cart.cover (marbled plates, leather spine with gilt title), marbled edges, text in german, 50 Euro.
  2026. SCHILLMANN Fritz, Florenz und die Kultur Toscanas, Wien/ Leipzig, Verlag Rolf Passer, s.d. [+/- end 1930's], 415pp.+ 98 ills.out-of-text, few textmarks, 10 Euro.
  2027. SCHLOGL Hermann A. & SCHWARZ Karl, Lesser Ury. Zauber des Lichts, Berlin, Mann, 1995, 219pp.with ills.in and out of text in colour and bl/w, softcover, 31cm., VG, 30 Euro.
  2028. SCHMIDT Jurgen, Tempel und Heiligtum von al-Masagid, Mainz am Rhein, Philipp von Zabern, 1982, pp.135-169 + 11 plates out-of-text & 1 folding plan, 31cm., offprint from "Archäologische Berichte aus dem Yemen, Band I (1982)", VG, 14 Euro.
  2029. SCHNEIDER Angela e.a., Wege der Moderne - Die Sammlung Beyeler (Monet, Rousseau, Picasso, Matisse, Mondrian, Klee, Giacometti, Rothko), Berlin, SMPK, 1993, 286pp.richly illustrated in colour, 31cm., illustrated softcover, VG, text in german, [Exhibition catalogue SMPK Berlin, 30 April - 1 Augustus 1993], 25 Euro.
  2030. SCHNEIDER R., Sint Franciscus, Brugge-Bussum, Desclée de Brouwer, s.d., 22pp.tekst + 25pp.ills., gecart.band met geïll.stofwikkel, 13 Euro.
  2031. SCHNEIDER René & COHEN Gustave, La formation du génie moderne dans l'art de l'Occident - arts plastiques / Art littéraire, Paris, La Rennaissance du Livre 1936, xiii + 486pp.(texte) + 20pp.ill.hors texte, dos peu réparé, bon état, 31 Euro.
  2032. SCHONDORFF Erica (hrsg.), Schmuck und Edelsteine, München, Droemer, 1955, 239pp.with ills.+ 32pp.ills.out-of-text (in colour & bl/w), cloth, dustwrapper, G, 15 Euro.
  2033. SCHONERT Kristine, Weltskepsis und Bildkrise. Eustache Le Sueurs "Vie de saint Bruno" im Licht des französischen Jansenismus, Regensburg, Schnell & Steiner, 2007, 518pp.with ills. and 22 plates in colour, 29cm., in the series "Studien zur christlichen Kunst" vol.7, hardback (cloth), dustwrapper, VG,ISBN 978-3-7954-1833-5, H71013, 20 Euro.
  2034. SCHÖNHUTH Michael [SCHONHUTH], Begegnungen mit der Kunst Afrikas - Die Sammlung Monjau, Freiburg, Städtliche Museen freiburg/ Museum für Völkerkunde, 1992, 115pp.richly ill.in colour & bl/w, softcover, VG, [Exhibition catalogue: Freiburg i.Br., Museum für Völkerkunde, 31 Jan.-3 May 1992], 35 Euro.
  2035. SCHOPENHAUER Johanna, Johann van Eyck und seine Nachvolger [2 parts], Frankfurt am Main, Heinrich Wilmans, 1822, 2 parts (bound in 1 volume): (x) 268 (i) + (iv) 206 (i) pp., cart.cover (spine in leather, corners somewhat bumped), 17cm., text in gotic german, G, rare, 150 Euro.
  2036. SCHOTSMANS Paul, De maakbare mens - vruchtbaarheid in de 21ste eeuw, Leuven, Davidsfonds, 1994, 224pp., enkele aantekeningen in eerste pp., goede staat, 9 Euro.
  2037. SCHOUTEET Albert, De Vlaamse primitieven te Brugge - bronnen voor de schilderkunst te Brugge tot de dood van Gerard David. Volume I: A-K, Brussel, Paleis der Academiën, 1989, 294pp., linnen band met goudopdruk, 27cm., in de reeks "Fontes Historiae Artis Neerlandicae" vol.2, mooie staat, 37 Euro.
  2038. SCHOUTENS Stephanus O.F.M., Kunstschilders beeldhouwers en bouwkundigen der minderbroedersorde in België, Antwerpen, De Vlijt, 1903, 23pp., orig.omslag, stempeltje, goede staat, 20 Euro.
  2039. SCHOY Auguste, Histoire de l'influence italienne sur l'architecture dans les Pays-Bas, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1879, ii + 508pp., publié dans "Mémoires couronnés et mémoires des savants étrangers publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique" Tome XXXIX (39) seconde partie, in-4, non coupé, qqs.rousseurs, cart., bel état, 150 Euro.
  2040. SCHOY Auguste, Histoire de l'influence italienne sur l'architecture dans les Pays-Bas, Bruxelles, Hayez, 1879, ii + 508pp., extrait des "Mémoires couronnés et mémoires des savants étrangers publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique" Tome XXXIX (39), in-4, br.orig., bel état, 140 Euro.
  2041. SCHRIJVER Elka, Antiek glas en kristal, Bussum, Van Dishoeck 1972, 144pp. + 32pp.buitentekstills., 9 Euro.
  2042. SCHROETELER Heinz, Zur Rekonstruktion des Donatello-Altars im Santo zu Padua, Bochum, +/-1969, 65pp.+ 15 plates out-of-text, 21cm., Academic dissertation (Inaugural-Dissertation zur Erlangung des Grades eines Doktors der Philosophie in der Abteilung für Geschichtswissenschaft der Ruhr-Universität Bochum), 23 Euro.
  2043. SCHUHL Pierre-Maxime, Imaginer et réaliser, Paris, P.U.F., 1963, xi + 152pp.+ 8 planches, non coupé, 1e éd., br., dans la série "Bibliothèque de Philosophie contemporaine", 23 Euro.
  2044. SCHULZ, Gesichter Afrikas, Kamp-Lintfort, Kunsthandel Schulz, 1997, 37pp.of which 36pp.ills.in bl/w, softcover, VG, [Exhibition catalogue: Kamp-Lintfort, Schulz Kunsthandel, 21 Sept.-30 Nov.1997], 14 Euro.
  2045. SCHULZ, Kunst aus Mali, Burkina Faso und der Elfenbeinküste, Kamp-Lintfort, Kunsthandel-Agentur Bernd Schulz, 1993, 30pp.of which 29pp.ills.in bl/w, softcover, fine condition, text in german, [Exhibition catalogue], 15 Euro.
  2046. SCHULZ, Mystische Kraft Afrikas - Masken und Tanzaufsätze, Kamp-Lintfort, Kunsthandel-Agentur Bernd Schulz, 1994, 22pp.of which 19pp.ills.in bl/w, softcover, fine condition, text in german, [Exhibition catalogue: 23 April-5 June 1994], 15 Euro.
  2047. SCHUMANN Hans Wolfgang, Buddhistische Bilderwelt. Ein ikonographisches Handbuch des Mahayana- und Tantrayana-Buddhismus, München, Diederichs, 1993, 381pp.with ills., 25cm., 2nd ed., cloth, dustwrapper, VG, X71777, 45 Euro.
  2048. SCHUSTER Meinhard, Farbe Motiv und Funktion - Zur Malerei von Naturvölkern, Basel, 1968, 40pp.text + 82 ills.out-of-text, softcover, text in german, VG, [Exhibition catalogue: Basel, Museum für Völkerkunde und Schweizerische Museum für Volkskunde Basel, 2 July 1968-23 febr.1969 ; Sonderausstellung], 18 Euro.
  2049. SCHUTZ Ludwig, Thomas-Lexikon. Sammlung, Ubersetzung und Erklärung der in sämtlichen Werken des h. Thomas von Aquin vorkommenden Kunstausdrücke und wissenschaftlichen Aussprüche, Stuttgart, Frommann-Holzboog, 1958, x + 887pp., 20cm., facsimile edition of the 2nd ed. of 1895, cart.cover, VG, 75 Euro.
  2050. SCHWEEGER-HEFEL Annemarie, Afrikanische Bronze, Wien, Wolfrum, 1948, 34pp.text + 48 illustrations in bl/w, cart.cover, dustwrapper (repaired), 21cm., text in german, 12 Euro.
  2051. SCHWEEGER-HEFEL Annemarie, Masken und Mythen - Sozialstrukturen der Nyonyosi und Sikomse in Obervolta, Wien, A.Schendl, 1980, 2 vols.: I. 480pp.with 92 fig.in-text + 170 ills.out-of-text & II. 137 plates (of masks) in bl/w, red simili-leather covers, in slipcase, fine condition, 100 Euro.
  2052. SCHWEEGER-HEFEL Annemarie, Plastik aus Afrika, Wien, Museum für Völkerkunde, 1969, 159pp.text + 61 plates out-of-text, softcover, text in german, [Exhibition catalogue], 27 Euro.
  2053. SCOGNAMIGLIO, M+M Scognamiglio, Torre del Greco, M+M Scognamiglio, 1975, 48pp.richly ill., [all texts in english, italian, french & german], Catalogue, 12 Euro.
  2054. SEARLE V. & CLAYSON R., Zeefdrukken op stof, De Bilt, Cantecleer, 1973, 100pp.rijkelijk geïll., 10 Euro.
  2055. SÉAUX Jean, Marc Mendelson, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1952, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  2056. SEGATO Giorgio, I caffè di Remo Squillantini, Padova, Editioni Arte in, 1992, [60]pp.with ills.in and out-of-text in colour, signed with dedication by Remo Squillantini, in the series "Quaderni" n.7, softcover, 21cm., VG, [exhibition catalogue, Padova, Storico Caffè Pedrocchi (1992-1993)], 25 Euro.
  2057. SEGY Ladislas, African sculpture, New York, Dover Publications, s.d. [re-edition of the original ed. of 1958], 34pp. + 164pp.bl/w.ills., 30 Euro.
  2058. SEIDENFADEN, Theodor, De meester van Brugge [Memling], Antwerpen/Tilburg, P.Vink, 1953, 237pp.+ 8 buitentekstill., gecart.band met stofwikkel, 11,5 Euro.
  2059. SEIPEL Wilfried (hrsg.), Weihrauch und Seide. Alte Kulturen an der Seidenstrasse, Milano, Skira, 1996, 452pp.richely illustrated, 28cm., exhibition catalogue (Kunsthistorisches Museum Wien, 21 Jänner bis 14 April 1996), softcover, VG, X69104, 45 Euro.
  2060. SERVAES Albert, Albert Servaes (Tentoonstellingscatalogus, retrospectieve), Hasselt, Provinciaal Begijnhof, 19 april-22 mei 1967, [46] pp.geïll., in-4, 14 Euro.
  2061. SERVAES Albert, Albert Servaes. De Zwitserse periode 1945-1966, Antwerpen, 1970, 118pp.rijkelijk geïll., in-4, [catalogus van tentoonstelling Koninklijk Museum Antwerpen 18 okt.1970-10 jan.1971], 15 Euro.
  2062. SEUPHOR Michel, Luc Peire, Bruges, Desclée de Brouwer, 1965, 55pp.avec ills.hors-texte en couleurs & n/bl., toile, jaq.ill., bel état, 20 Euro.
  2063. SEUPHOR Michel, Willy Anthoons, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1954, 14pp.tekst + 28pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  2064. SHEPPARD Christpoher & SMITH John, A collection of fine glass from the Restauration to the Regency, London, Mallett & Sheppard and Cooper 1990, 88pp.richly ill., linen cover with dustwrapper, VG, 18,5 Euro.
  2065. SIEPMANN Eckhard, Montage : John Heartfield ; von Club Dada zur Arbeiter-illustrierten Zeitung, Dokumente - Analysen - Berichte, Berlin, Elefanten Press Galerie 1977, 304pp.richly ill., 3 ed., 20 Euro.
  2066. SIJMONS K.L., Protestantsche kerkbouw, 's-Gravenhage, D.A.Daamen 1946, 38pp.+ 23pp.zw/w.ills., gecart.band met linnen rug, stofwikkel(scheurtjes), goed, 14 Euro.
  2067. SILVAIN Eugène, Frédéric Lemaitre, Paris, Alcan, 1930, 163pp.+ 8 planches hors-texte, dans la série "Acteurs et actrices d'autrefois", nouvelle édition, reliure demi-toile, estampe, bon état, 18 Euro.
  2068. SIN OH Han, Studien zu Schillers ästhetischen Schriften und ihrer verwandtschaftlichen Beziehung zu ostasiatischen Gedankengut, Bonn, 1966, 201pp., 21cm., Academic dissertation (Inaugural-Dissertation zur Erlangung der Doktorwürde der Philosophischen Fakultät der Rheinischen Friedrich-Wilhelms-Universität zu Bonn), 35 Euro.
  2069. SINDERAM H.W., Handleiding tot zelfonderricht van Friesch houtsnijwerk, Amsterdam, Sinderam & co., s.d., 28pp.geïll., 7e dr., hoekje afgesneden, tekst in goede staat, 12 Euro.
  2070. SINDERAM H.W., Handleiding tot zelfonderricht van Friesch houtsnijwerk, Amsterdam, Sinderam & co., 39pp.geïll., 16e dr., goede staat, 20 Euro.
  2071. SINGELENBERG P., Art and architecture in the Netherlands: H.P. Berlage, Amsterdam, Meulenhoff, 1969, 28pp. + 32 plates out-of-text, 24cm., softcover, S68870, 14 Euro.
  2072. SJÖMAN Vilgot, L136 - Dagboek met Ingmar Bergman, Utrecht/Antwerpen, Bruna & Zoon 1968, 287pp. + 16pp.buitentekstills., uit de reeks "Grote Beren" Nr.30, 12 Euro.
  2073. SKINNER C.O., Madame Sarah Bernhardt [Biography], Boston/Cambridge, Houston Mifflin Cy./The Riverside Press 1967, xxii + 356pp. + 24pp.out-of-text ills., linen cover with dustwrapper, cover bit used, G, 16 Euro.
  2074. SLABBINCK Rik (& VAN DE VOORDE Urbain, tekst), Rik Slabbinck, Antwerpen, Artiestenfonds, Rockoxhuis, 1962, 79pp.(waarvan 55 pagina's illustraties), 24cm., met geïll.stofwikkel, mooie staat, 23 Euro.
  2075. SLABBINCK Rik, Retrospectieve tentoonstelling Rik Slabbinck (Brugge, Stedelijk Museum voor Schone Kunsten Groeninge, 22 augustus - 27 sept.1964), Brugge, 1964, 117pp.geïll., gesigneerd (wellicht door Slabbinck), 25cm., geïll.omslag (enkele vlekjes), 23 Euro.
  2076. SMEETS Albert, Is de kunst ziek ?? - Problematiek van de aktuele beeldende kunst, Leuven, Davidsfonds 1973, 73pp.(tekst) + 16pp.ills., 7,5 Euro.
  2077. SMETS Irene, De Onze-Lieve-Vrouwekathedraal van Antwerpen, Gent, Ludion, 1999, 128pp.rijkelijk geïll.in kleur, 21cm., 15 Euro.
  2078. SMETS L. & VANDENBORRE H., La restauration de peinture de Damery (1614-1678) provenant du château d'Alden Biesen, Louvain, Peeters, 1987, 16pp., tentoonstellingscatalogus van het cultureel centrum van de Vlaamse Gemeenschap te Alden Biesen 27 juni - 30 augustus 1987, 7,5 Euro.
  2079. SMEYERS M. (ed.), Leuvens palet - aangeboden aan de heer P.V. Maes ereconservator van het O.C.M.W.-Leuven naar aanleiding van zijn 65ste verjaardag, Leuven, Vrienden van de Leuvense Stedelijke Musea, 1990, xxxviii + 306pp.geïll., 24cm., geïll.stofwikkel, in de reeks "Arca Lovaniensis artes atque historiae reserans documenta" (Jaarboek nr.18, 1989), 25 Euro.
  2080. SMITH Peter D., Constable, Naefels, Bonfini, 1981, 95pp.with ills.in colour and bl/w, cloth, dustwrapper, 28cm., VG, 15 Euro.
  2081. SMITS Jakob, Hulde aan Jakob Smits, Brussel, Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België, 1971, 48pp.geïll., Catalogus van tentoonstelling Brussel KMSK 24 sept.-21 nov.1971, [tentoonstelling in kader van Europalia 71], 15 Euro.
  2082. SMITS Jakob, Jakob Smitsmuseum Mol - Catalogus, Mol, 1989, 48pp.geïll., mooie staat, 13 Euro.
  2083. SMOLDEREN L., La statue du duc d'Albe à Anvers par Jacques Jonghelinck (1571), Bruxelles, Palais des Académies, 1972, 99pp.+ 25 planches hors-texte, br.orig., 24cm., bel état, dans la série "Académie royale de Belgique, Mémoires de la classe des beaux-arts" 2e série T.14 fasc.1, 24 Euro.
  2084. SOIL DE MORIAME E.J., Inventaire des objets d'art & d'antiquité existant dans les édifices publics des communes de l'arrondissement judiciaire de Mons Tome 2.Arrondissement administratif d'Ath canton de Chièvres, Charleroi, Impr.provinciale, 1928, iv + 115pp.avec ills.dans-le-texte, br.orig., [Tome VII de la collection des Inventaires de Hainaut), 23 Euro.
  2085. SOIL DE MORIAME E.J., Inventaire des objets d'art & d'antiquité existant dans les édifices des communes de l'arrondissement judiciaire de Mons - Tome III.Arrondissement administratif de Mons, canton de Mons, Charleroi, 1929, 194pp.avec ills., br.orig., bon état, 30 Euro.
  2086. SOIL DE MORIAME E.J., Les objets d'art et d'antiquité du canton de Soignies, Charleroi, Impr.Provinciale, 1928, 91pp.avec illustrations, 25cm., br.orig., 24 Euro.
  2087. SOMMERWERCK Wilhelm, Der heilige Bernward von Hildesheim als Bischof, Fürst und Künstler [Hirtenbrief des Bischofs Wilhelm betreffend Errichtung eines Denkmals zu Ehren des heiligen Bischofs Bernward von Hildesheim], Hildesheim, Kornacker, 1885, 50pp. + 1 plate out-of-text, 24cm., original softcover, few foxing, printed in Gothic German, G, H67941, 30 Euro.
  2088. SOTHEBY'S, Catalogue of Fine Old Master Paintings - Sotheby's London 7 July 1982, London, Sotheby's, 1982, 102pp.with 120 ills.in bl/w, 120 lots, with index, VG, 15 Euro.
  2089. SOTHEBY'S, Catalogue of Fine Old Master Paintings - Sotheby's London 16 February 1983, London, Sotheby's, 1983, 95pp.with 113 ills.in bl/w, 113 lots, with index, VG, 15 Euro.
  2090. SOTHEBY'S, Catalogue of Fine Old Master Paintings - Sotheby's London 28 March 1979, London, Sotheby's, 1979, 118pp.with ills.in bl/w, lots nrs.130-249, VG, 15 Euro.
  2091. SOTHEBY'S, Catalogue of Fine Old Master Paintings - Sotheby's 8 November 1978, London, Sotheby's, 1978, 100pp.with 101 ills. in bl/w, 111 lots, VG, 15 Euro.
  2092. SOTHEBY'S, Catalogue of Fine Old Master Paintings - Sotheby's 12 July 1978, London, Sotheby's, 1978, 23pp.text + 49pp.plates in bl/w, lots nrs.111-305, VG, 15 Euro.
  2093. SOTHEBY'S, Catalogue of Important Old Master Paintings - Sotheby's London 28 March 1979, London, Sotheby's, 1979, 120pp.text + 110pp.plates in bl/w & few in colour, 110 lots, with index, VG, 24 Euro.
  2094. SOTHEBY'S, Catalogue of Important Old Master Paintings - Sotheby's 13 December 1978, London, Sotheby's, 1978, 130pp.text + 123pp.plates in bl/w & colour, 123 lots, VG, 25 Euro.
  2095. SOTHEBY'S, Catalogue of Important Old Master Paintings - Sotheby's 12 July 1978, London, Sotheby's, 1978, 116pp.+ 110pp.illustrations in bl/w, with index, 110 lots, VG, 20 Euro.
  2096. SOTHEBY'S, Catalogue of Important Old Master Paintings - Sotheby's 14 December 1977, London, Sotheby's, 1977, 116pp.+ 111pp.illustrations in bl/w & some in colour, with index, 111 lots, VG, 27 Euro.
  2097. SOTHEBY'S, Catalogue of Important Old Master Paintings - Sotheby's 13 July 1977, London, Sotheby's, 1977, 100pp.+ 93pp.illustrations in bl/w & some in colour, with index, 94 lots, VG, 25 Euro.
  2098. SOTHEBY'S, Catalogue of Old Master Drawings - Sotheby's London 23 March 1983, London, Sotheby's, 1983, 44pp.of which 10pp.ills. in bl/w, 343 lots, VG, 12 Euro.
  2099. SOTHEBY'S, Catalogue of Old Master Paintings - Sotheby's London 9 March 1983, London, Sotheby's, 1983, [+/- 200] pp.with +/- 200 iluustrations in bl/w & colour, 100 lots, with index, dustwrapper, VG, 20 Euro.
  2100. SOTHEBY'S, Catalogue of Old Master Paintings - Sotheby's London 13 April 1983, London, Sotheby's, 1983, 93pp.with 118 ills.in bl/w, 118 lots, with index, few (price-)annotations in text, G, 13 Euro.
  2101. SOTHEBY'S, Catalogue of Old Master Paintings - Sotheby's London 15 June 1983, London, Sotheby's, 1983, 122pp.with +/- 156 ills.in bl/w, 156 lots, with index, very few (price-)annotations in text, with price list, G, 15 Euro.
  2102. SOTHEBY'S, Catalogue of Old Master Paintings - Sotheby's London 6 July 1983, London, Sotheby's, 1983, [+/- 230]pp.with ills. in bl/w & some in colour, 117 lots, some annotations in ink in text, with index, dustwrapper, G, 13 Euro.
  2103. SOTHEBY'S, Catalogue of Old Master Paintings - Sotheby's London 13 July 1983, London, Sotheby's, 1983, 97pp.with +/- 119 ills. in bl/w, 119 lots, with price list, VG, 20 Euro.
  2104. SOTHEBY'S, Catalogue of Old Master Paintings and seventeenth, eighteenth & nineteenth century British paintings - Sotheby's London 20 October 1982, London, Sotheby's, 1982, 134pp.with 258 illustrations in bl/w, 258 lots, with index, VG, 15 Euro.
  2105. SOTHEBY'S, Tableaux Anciens - Sotheby Parke Bernet Monaco, 14 février 1983, Monte Carlo (Monaco), Sotheby's, 1983, 161pp.with ills. in bl/w & few in colour, lots nrs.601-718, with index, VG, 23 Euro.
  2106. SPAS A., Catalogue des Collections A. Spas (dont la vente aura lieu à Anvers par le ministère de mr.F.De Laet, huissier, experts Eug.Van Herck & fils, 1926), Anvers, 1926, [viii +] 140pp.+ 17 planches, in-4 , qqs.rousseurs, bel état, 40 Euro.
  2107. SPEISER Werner, China - geest en samenleving, Amsterdam/Brussel, Elsevier 1961, 271pp. rijkelijk geïll., uit de reeks "Kunst der Wereld", linnen band, in etui, mooie staat, 16 Euro.
  2108. SPIELMANN Heinz (hrsg.), Kunst an der Seidenstrasse. Faszination Buddha, s.l., Hatje Cantz, s.d. [+/-2003], 144pp.with 151 ills. mostly in colour, exhibition catalogue (Museum für Indische Kunst, Berlin, 17 August - 12 Oktober 2003), cloth, dustwrapper, fine condition, X69077, 25 Euro.
  2109. SPITZEN Otto Ant., Een oude steen [in de Michaelskerk te Zwolle], s.l., 1875, 21pp.+ 1 ill., blinde omslag, 24pp., [overdruk uit ?], 13 Euro.
  2110. SPRANZ Bodo (text), Afrika - Südsee - Australien (Ein Führer durch die Ausstellungen), Freiburg im Breisgau, Museum für Völkerkunde, s.d., [16] pp.text + 30pp.ills.in bl/w, softcover, text in german, VG, 12 Euro.
  2111. SPRINGER Anton (& WEISSMAN A.W., bewerking), Geschiedenis van de beeldende kunst - De middeleeuwen, Leiden, Sijthoff, s.d., 295pp.met 373 afbeeldingen in de tekst en 3 gekleure platen, linnen band met goudopdruk op rug (lichte slijtage aan randen), goede staat, 30 Euro.
  2112. STALMANS Jan, Joris Minne, pleidooi voor de tekenkunst, Tielt, Lannoo, 1977, 155pp.met 138 ills., gesigneerd door de kunstenaar en de auteur, oplage van 1000 ex., linnen band, stofwikkel, 34cm., mooie staat, 50 Euro.
  2113. STAPFER Paul, Questions esthétiques et religieuses (La question de l'art pour l'art, Un philosophe religieux du XIXe siècle: Pierre Leroux, La crise des croyances chrétiennes), Paris, F.Alcan, 1906, 208pp., belle reliure demi-toile avec plats marbrés, 45 Euro.
  2114. STARK Fritz (& BOSCH Sypko, Ned.bewerking & SIRAG M., voorwoord), Architectuur-perspectief (netvlies-theorie), Amsterdam, Van Mantgem & De Does, 123pp.met 16 platen, linnen uitgeversband met goudopdruk, 31cm., goede staat, 27 Euro.
  2115. STEINMANN Alfred (& LEUZINGER E. & GUHL H., photos), Die Sammlung für Völkerkunde der Universität Zürich, Zürich, 1956, 26pp.text + 24pp.full of ills. (in bl/w), softcover, text in german, VG, 25 Euro.
  2116. STEPHENS John H., The Guinness Book of Structures (bridges, towers, tunnels, dams,...), Enfield, Guinness Superlatives 1976, 288pp.ill., hardcover with dustwrapper, VG, 24 Euro.
  2117. STEPPE Jan, Het koordoksaal in de Nederlanden, Leuven, Universiteitsbibliotheek, 1952, 461pp. + 137 buitentekstills., 26cm., in de reeks "Universiteit te Leuven. Publicaties op het gebied der geschiedenis en der philologie" 3e reeks 50e deel, orig.omslag, mooie staat, R74351, 70 Euro.
  2118. STIERLIN, Henri, Kunstschatten van de Grieken, Alphen aan den Rijn, ICOB, 1981, 96pp., 9 Euro.
  2119. STIEVENART, Pol, Il Fiammingo : Antoine Bourlard (1826-1899) - silhouette et paysage de la vie de A.Bourlard, Bruxelles, Lamertin, 1914, 352pp.avec ill., 55 Euro.
  2120. STINISSEN Jacob, Antwerpen en zijne standbeelden, Antwerpen, s.d. [+/- fin 19e s.], 65 [2] pp.met enkele ills.in tekst + 1 plaat buitentekst, geïll.titelblad, rode gecart.band met goudopdruk, 27cm., wat gebruiksslijtage, goed, 35 Euro.
  2121. STOCKHOLDER Jessica, Jessica Stockholder - Landscape linoleum, Antwerpen, 1998, 55pp.rijkelijk geïll.in kleur, in oblong (26x31cm.), geïll.gecart.band, mooie staat, [publicatie n.a.v. tentoonstelling Middelheim Openluchtmuseum 6 sept.-15 nov.1998], 23 Euro.
  2122. STOCKMANS J.-B. & HENDRICKX Jaak, Antwerpen's Sint-Willibrorduskerk sedert hare stichting tot heden, met eene beschouwing der nieuwe kerk door Jaak Hendrickx, Antwerpen, P. Delrue, 1895 (1893 op titelpgina), ix + 248pp.+ buitentekstillustraties waarvan 1 uitvouwbare kaart (Sint-Willibrordusparochie), 24cm., rug verstevigd, goede staat, 55 Euro.
  2123. STOHR Waldemar, Kunst und Kultur aus der Südsee - Sammlung Clausmeyer Melanesien, Köln, Rautenstrauch-Joest-Museum für Völkerkunde, 1987, 389pp.with 32 plates in full-color & 276 ills.in-text (containing descriptive catalogfue of the complete collection, pp.295-378 with some bl/w.ills.), hardcover, text in german, VG, 65 Euro.
  2124. STORY ommerville (inleiding), Rodin beeldhouwwerken, Zeist, De Haan, 1961, 16pp.tekst + 96 platen in koperdiepdruk, roodlinnen band met stofwikkel (enkele scheurtjes), in-4, plooitje onderaan pagina's, Phaidon-editie, 20 Euro.
  2125. STRIEDER Peter e.a., Dürer, Antwerpen, Mercatorfonds, 1982, 398pp.met 455 ills. in kleur en zw./w., 34cm., linnen band, stofwikkel, in etui, mooie staat, S71378, 75 Euro.
  2126. STROMEYER Rainald, Europäische Bibliotheksbauten seit 1930, Wiesbaden, Otto Harrassowitz, 1962, xiii + 180pp.with ills.+ 8pp.ills out-of-text, in the series "Beiträge zum Buch- und Bibliothekwesen" Band 9, uncut, VG, 30 Euro.
  2127. STRZYGOWSKI J., Der Bilderkreis. Des griechischen Physiologus des Kosmas Indikopleustes und Oktateuch, nach Handschriften der Bibliothek zu Smyrna, Groningen, Bouma's Boekhuis, 1969, viii + 130pp.with 3 ills. + 40plates, 23cm., reprint of the original 1899-edition, in the series "Byzantinisches Archiv als Ergänzung der Byzantinischen Zeitschrift" Heft 2, cloth, VG, K71074, 45 Euro.
  2128. STUBBE A. C.SS.R. (& Daniel-Rops, woord vooraf), De Madonna in de kunst, Brussel, Meddens, 1959, 390pp. (met vele ills.in kleur & waarvan 164pp.zw.w.ills.), linnen band (& stofwikkel met wat gebruiksslijtage), interieur in mooie staat, 30cm., 40 Euro.
  2129. STUBBE A. C.SS.R. (& VERMEYLEN Aug. inleiding), Constant Permeke, Leuven, Davidsfonds, 1931, 191pp.+ 32pp.illustraties, 15 Euro.
  2130. STUBBE A. C.SS.R., Albert Servaes en de eerste en tweede Latemse kunstenaarsgroep, Leuven, Davidsfonds, 1956, 275pp.+ 63pp.ill., linnen band, 15 Euro.
  2131. STUBBE A. C.SS.R., Bruegel en de Renaissance - Het probleem van het Maniërisme, Hasselt, Heideland, 1964, 181pp.+ 24pp.ill., Vlaamse Pocket N 130, 10 Euro.
  2132. STUBBE A. C.SS.R., Het zien en genieten van schilderkunst - algemene kunstleer hoofdzakelijk belicht van het standpunt uit de schilderkundige problemen, Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel 1946, 212pp. + 16pp.buitentekstills., 3 dr., gecart.band met stofwikkel, 15 Euro.
  2133. STUBBE A. C.SS.R., Naturalistisch of mystiek ? Het probleem der renaissance als aanleiding tot het probleem der barok, Leuven, St.-Alfonsiusdrukkerij, 1933, 259pp., in de reeks "Université de Louvain - Recueil de travaux publiés par les Membres des Conférences d'Histoire et de Philologie" 2e série fasc.27, mooie staat, 30 Euro.
  2134. STUBBE A., Jacob Jordaens en de Barok, Antwerpen, Standaard, 1948, 173pp.met buitentekstills., 23cm., 15 Euro.
  2135. STUBBE A., Rubens, Amsterdam, Becht, s.d., 60pp.met 49 illustraties, in de "Palet"-serie, 26cm., 10 Euro.
  2136. STUBBE A., Rubens, s.l., Standaard-Boekhandel, s.d., 125pp.+ platen buitentekst, 22cm., 15 Euro.
  2137. STURM Christa, Grosse Städte der Welt ; Daten, Fakten und Bilder aus den wichtigsten urbanen Zentren der Erde [2 vol.], Düsseldorf, Econ Taschenbuch Verlag 1984, 256 + 256pp.richly ill., VG, in the series "Hermes Handlexikon", 17,5 Euro.
  2138. SULLIVAN Edward (HOLDEN H., foreword), The book of Kells, described by Sir Edward Sullivan, ..., from the original pages, London / New York, The studio, 1952, 111pp.with 24 colour reproductions, 5th ed., cloth, dustwrapper, few library stamps, G, R72624, 15 Euro.
  2139. SURY Franz, Le cinéma - Pilote du monde moderne ; ses aberrations, ses grandeurs, Bruxelles, 1950, 316pp., bon état, 20 Euro.
  2140. SWARTENBROEKX A., Zilveren wijwatervaten 19e - 20e eeuw, 2000, 301pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, als nieuw, 30.2x25.8cm., [oplage 750 ex.], 75 Euro.
  2141. SZABLOWSKI Jerzy (red.), De Vlaamse wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau - Kunstschat van koning Sigismund II Augustus Jagello, Antwerpen, Mercatorfonds, 1972, 503pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, 34cm., blauwlinnen band met geïllustreerde stofwikkel, gecart.etui, [text in dutch], 80 Euro.
  2142. SZABLOWSKI Jerzy (red.), De Vlaamse wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau - Kunstschat van koning Sigismund II Augustus Jagello, Antwerpen, Mercatorfonds, 1972, 503pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, 34cm., blauwlinnen band, naam vorige eigenaar op schutblad, goede staat, [text in dutch], 60 Euro.
  2143. SZALAY Miklos (Hg.), Der Sinn des Schönen - ästhetik, Soziologie und Geschichte der afrikanischen Kunst, München, Trickster, 1990, 191pp.with bl/w ills., softcover, VG, 23 Euro.
  2144. SZILAGYI Gabor (introductie), Geschiedenis van de Hongaarse fotografie 1840-1981, [52] pp.rijkelijk geïll., tentoonstellingscatalogus, Hasselt Cultureel Centrum 2/12/'83-3/01/'84 & Gent Koninklijke Academie voor Schone Kunsten 17-31/01/1984, 11,5 Euro.
  2145. TAEYMANS Lod. S.J., Christelijke kunst. IIIe boekdeel, Alken, De Bode van het H.Hart, 1930, 105pp.met platen, 29cm., luttele roestvlekjes, onopengesneden, goede staat, S72035, 20 Euro.
  2146. TAEYMANS Lod. S.J., Christelijke kunst, Alken/ Leuven, Gent, Mechelen, Veurne, De Bode van het H.Hart/ De Vlaamsche Boekenhalle, 1924, 190pp.waarvan enige pp.buitentekstills., gesigneerd door auteur, 29cm., mooie staat, 27 Euro.
  2147. TAEYMANS Lod. S.J., Christelijke kunst, s.l., Davidsfonds, 1925, 121pp. waarvan 44pp.ills., Jubilé-uitgave van het Davidsfonds ter herinnering aan zijn stichting in 1875, Davidsfondsuitgave Nr.207, 2de omgewerkte uitgave, 29cm., rug hersteld, goed, 20 Euro.
  2148. TAGLIAFERRI Aldo & HAMMACHER Arno, Die steinernen Ahnen - Alte Plastik aus Sierra Leone & Guinea, Graz, Akademische Druck- u.Verlagsanstalt, 1974, 196pp.with 80 ills.full-page, softcover, VG, 35 Euro.
  2149. TAINE H., Philosophie de l'art [2 tomes], Paris, Hachette, 1918, 2 tomes reliés en 1 volume: ii,292 + 360pp., 16e éd., belle reliure demi-cuir avec titre et fleurons dorés au dos (plats marbrés), feuilles de garde marbrées, 19cm., bel état, 45 Euro.
  2150. TAINE H., Philosophie de l'art - leçons professées à l'Ecole des Beaux-Arts, Paris, Germer Baillière, 1879, 173pp., 3e éd., reliure cart.moderne, rousseurs dans le texte, qqs.estampes, 23 Euro.
  2151. TALBOT RICE T., Iconen, Lisse, Rebo, 1991, 143pp.waarvan 65pp.kleurenillustraties, gecart.band, geïll.stofwikkel, 34cm., 25 Euro.
  2152. TAUREL C. Ed. (NABER Johanna W.A., ed.), De aesthetiek der vrouwen-handwerken, Haarlem, De Erven F. Bohn, 1899, 168pp.met 17 afbeeldingen en een wapenplaat 20cm., vierde geheel herziene en vermeerderde druk, linnen uitgeversband met goudopdruk, enkele roestvlekjes, goede staat, [Bekroonde beantwoording van de door de Vereeniging "Tesselschade" gestelde prijsvraag "Kunst toegepast op vrouwelijke handwerken"], S72457, 25 Euro.
  2153. TELLE Joachim, Sol und luna. Literatur- und alchemiegeschichtliche Studien zu einem altdeutschen Bildgedicht, mit Text- und Bildanhang, Hürtgenwald, Guido Pressler, 1980, x + 273pp.with ills., 25cm., in the series "Schriften zur Wissenschaftsgeschichte" vol.2, cloth, VG, T71484, 20 Euro.
  2154. TEMPLE Vere, Baby animals on the farm and how to draw them, London-New York, The Studio, 1946, 64pp.with ills., cloth, 10 Euro.
  2155. TENENTI Alberto, La vie et la mort à travers l'art du XVe siècle, Paris, Armand Colin, 1982, 120pp.avec ills.hors-texte, br.orig., 24cm., dans la série "Cahier des Annales (Economies, Sociétés, Civilations)" vol. 8, bel état, 30 Euro.
  2156. TERLINDEN Ch., Les tableaux d'histoire au Musée Royal d'art ancien à Bruxelles, Bruxelles, 1940-1941, 41pp.+ 18 planches hors-texte, in-4, dans la série "Musées Royaux des Beaux-Arts de Belgique - Conférences 1940-1941", 12 Euro.
  2157. TERLINDEN Ch., Les tableaux revendiqués par la la ville de Tournai - Note historico-juridique, Bruxelles, Société des Amis des Musées royaux de l'Etat à Bruxelles, 1930, 19pp.+ 2 planches, br.orig., bon état, 12 Euro.
  2158. THEVOZ Michel, L'art brut, Genève, Skira, 1980, 225pp.avec ills.hors-texte en couleur et bl/n, br.orig., 28cm., dans la série "Collection la peinture", bel état, 30 Euro.
  2159. THÉZARD Joël, Aquarelleren in tien lessen, Apeldoorn, Talens & zoon, 1949, 104pp.met 69 afbeeldingen, geïll.omslag, goede staat, 15 Euro.
  2160. THIJS Achille, Sint-Truiden ... een greep uit zijn rijke iconografie, Hasselt, Concentra, 1979, 191pp.rijkelijk geïll.met buitentekstills., 30cm., gecart., stofwikkel, 45 Euro.
  2161. THOMAS KARIN, Bis Heute : Stilgeschichte der bildenden Kunst im 20.Jahrhundert, Schauberg, M.Dumont, 1975, 388pp.with 310 ills.out-of-text (of which 66 in colour), very few underlinings, 11,5 Euro.
  2162. THOMSON D.Croal (& HOLME Charles, ed.), The brothers Maris ; James, Matthew, William [Summer number of "The Studio" 1907], London-Paris, The Studio, 1907, X + XXXVIII + 19pp.+ 73 plates out-of-text in bl/w and in colour, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG, 40 Euro.
  2163. TIMMERMANS Felix, Heilige Nacht. Darstellungen berühmter Meister. Worte von Felix Timmermans, Leipzig, Meister der Farbe, 1935, 14pp. + 10 plates in colour + [6]pp., 23cm., 2nd ed., cart.cover, few stamps, G, T72330, 30 Euro.
  2164. TIMMERMANS Felix, KOENEN Marie e.a. & PIECK Anton (ills.), Als het wintert... 1934, Tilburg, Het Nederlandsche Boekhuis, 1934, 111pp.geïll. met reproducties van etsen, houtsneden, tekeningen en schilderijen (in en buiten de tekst) van Anton Pieck, 28cm., geïll.omslag, enkele stempeltjes, [Bevat o.a. Felix Timmermans, De kunstenaar Anton Pieck, pp.5-10 & Marie Koenen, De korenschoof, pp. 21-32], T73545, 30 Euro.
  2165. TIMMERS J.J.M., De kunst van het Maasland - deel II: De gotiek en de Renaissance, Assen, Van Gorcum, 1980, deel 2: 385pp.met 548 illustraties, linnen band met stofwikkel, 26cm., mooie staat, S53628, 30 Euro.
  2166. TIMMERS J.J.M., De kunst van het Maasland - deel II: De gotiek en de Renaissance, Assen, Van Gorcum, 1980, deel 2: 385pp.met 548 illustraties, gecart., geïll.stofwikkel, 25cm., goede staat, 50 Euro.
  2167. TIMMERS J.J.M., Oude schoonheid in Limburg, Maasbree, Corrie Zelen, s.d., 198pp.geïll., 21cm., mooie staat, 15 Euro.
  2168. TOBIEN Felicitas, Franz Marc, s.l., L'editore, 1989, 95pp.with ills.out-of-text in colour and bl/w, cart., dustwrapper, 35cm., VG, [text in Italian], 25 Euro.
  2169. TOBIEN Felicitas, Lyonel Feininger, s.l., L'editore, 1990, 144pp.with ills.out-of-text in colour and bl/w, cart., dustwrapper, 35cm., VG, [text in Italian], 30 Euro.
  2170. TOLLENAERE Lisbeth, La sculpture sur pierre de l'ancien diocèse de Liège à l'époque romane, Louvain, Bibliothèque de l'Université - Bureaux du Recueil / Publications Universitaires de Louvain, 1957, 365pp.avec ills. + frontispice + 67 planches hors-texte + joint: 2 cartes dépliantes, 26cm., dans la série "Université de Louvain. Recueil de travaux d'histoire et de philologie" 4e série fasc.11 (tirage limité à 150 exemplaires dans cette série), br.orig., non coupé, bel état, S74632, 35 Euro.
  2171. TONNELLÉ Alfred (& HEINRICH G.-A., publié par), Fragments sur l'art et la philosophie suivis de notes et pensées diverses, recueillies dans les papiers de Alfred Tonnellé, Paris, Ch.Douniol & C.Reinwald, 1860, 412pp., 2e éd., reliure cart.avec dos en cuir (titre et faux-nerfs dorés au dos), estampe, qqs.rousseurs, 23cm., 75 Euro.
  2172. TOURNEUR V., Histoire et description des vitraux et des statues de l'intérieur de la cathédrale de Reims, Reims, Regnier, 1857, 77pp.+ 2 planches hors-texte, 22cm., br.orig. (dos restauré), ex.bibl. (cachet), intérieur en bon état, 40 Euro.
  2173. TRALBAUT M.E., De Antwerpse 'Meester Constbeldthouwer' Michiel van der Voort de Oude (1667-1737). Zijn leven en werken, Brussel/ Antwerpen, Standaard, 1949, 579pp.+ 210 illustraties (zw./w.), blauwlinnen band (hardback) met goudopdruk, stofwikkel, beperkte oplage van 670 exemplaren, 27cm., 70 Euro.
  2174. TRALBAUT Marc Edo, 8 x Vincent Van Gogh, Antwerpen, P.Peré, 1962, 111pp.geïll., partikuliere uitgave als nieuwjaarsgeschenk 1962, niet in de handel, gecart. (wat slijtage aan rug), tekst in mooie staat, 15 Euro.
  2175. TRALBAUT Mark Edo (tekst) [VAN GOGH], Vincent Van Gogh en zijn Hollandsche tijdgenoten, Antwerpen, 1955, 48pp.geïll., tentoonstellingscatalogus Zaal C.A.W. Antwerpen 15 mei- 9 juni 1955, 15 Euro.
  2176. TRALBAUT Mark Edo, De taal van de handen bij Jacob Smits - Jacob Smits dans quelques écrits, Antwerpen, Peré, 1960, 111pp.met enkele ills., teksten in Nederlands en Frans (textes en néerlandais et en français), geïll. gecart.band, wat gebruiksslijtage, goed, 17 Euro.
  2177. TRALBAUT Mark Edo, Michiel Van der Voort de oude als dierenbeeldhouwer, Antwerpen/ Utrecht, De Sikkel/ De Haan, 1946, 80pp.met 31 ills., in de "Maerlantbibliotheek" vol.XVI, stofwikkel, 20 Euro.
  2178. TRALBAUT Mark Edo, Van Gogh & Gauguin, Antwerpen, Pierre Peré, 1956, 44pp.+ 2pp.ills.hors-texte, reliure d'éditeur, édition privée (private edition, privé-uitgave), [contains 3 essais: "Gauguin's laattijdige rehabilitatie te Londen", "A propos de la durabilité du culte actuel de Van Gogh" & "Coup d'œil sur le parcours accompli Van Gogh pionnier de l'art moderne"], 20 Euro.
  2179. TRALBAUT Mark Edo, Van Goghiana II, Antwerpen, Peré, 1964, 112pp.geïll., geïll.uitgeversband, privé-uitgave (private edition), [texte in dutch & french], VG, 20 Euro.
  2180. TRALBAUT Mark Edo, Van Goghiana IV, Antwerpen, P.Peré, 1967, 112pp.avec ills., reliure d'éditeur ill., édition privée (private edition, privé-uitgave), [texte en français], bel état, 20 Euro.
  2181. TRALBAUT Mark Edo, Van Goghiana V, Antwerpen, P.Peré, 1968, 128pp.avec ills., reliure d'éditeur ill., édition privée (private edition, privé-uitgave), [textes en français & en néerlandais], bel état, 20 Euro.
  2182. TRALBAUT Mark Edo, Van Goghiana VI, Antwerpen, P.Peré, 1968, 120pp.avec ills., reliure d'éditeur ill., édition privée (private edition, privé-uitgave), [plupart des textes en français], bel état, 18 Euro.
  2183. TRALBAUT Mark Edo, Van Goghiana VII, Antwerpen, Peré, 1970, 117pp.geïll., geïll.uitgeversband, privé-uitgave (private edition), [texte in dutch & french], VG, 20 Euro.
  2184. TRALBAUT Mark Edo, Van Goghiana VIII, Antwerpen, P.Peré, 1972, 95pp.geïll., geïll.uitgeversband, privé-uitgave (private edition), [texte in dutch], VG, 18 Euro.
  2185. TRALBAUT Mark Edo, Van Goghiana X, Antwerpen, P.Peré, 1975, 107pp.avec ills., reliure d'éditeur ill., édition privée (private edition, privé-uitgave), [textes en néerlandais & pour la plupart en français], bel état, 20 Euro.
  2186. TRALBAUT, Marc Edo, Da Capo : eens te meer bij Picasso : In het laboratorium van de Alchimist - De bevestiging van vroegere indrukken & Parallélisme de deux exposants du style expressioniste : Confrontation Picasso-Zadkine, Antwerpen, Pierre Peré, 1961, 92pp., partikuliere uitgave als nieuwjaarsgeschenk 1961, niet in de handel, zeldzaam, 20 Euro.
  2187. TROWELL Margaret & NEVERMANN Hans, Afrika en Oceanië, Amsterdam-Brussel, Elsevier, 1968, 264pp.met 288 reprodukties waarvan een groot aantal in kleur, uit de reeks "Kunst in beeld", gecart.band, mooie staat, 45 Euro.
  2188. TUCCI Giuseppe, Teoria e pratica del mandala, con speciale riguardo alla moderna psicologia del profondo, Roma, Ubaldini, 1969, 167pp. + 4 plates out-of-text, 22cm., 2nd ed., softcover, dustwrapper, VG, X71405, 20 Euro.
  2189. TULPINCK C., Etude sur la peinture murale en Belgique jusqu'à l'époque de la renaissance tant au point de vue des procédés techniques qu'au point de vue historique, Bruxelles, Hayez, 1902, 160pp., 22cm., publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et mémoires des savants étrangers publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique. Collection in-8o" Tome LXI (61), non coupé, qqs.rousseurs, S74533, 40 Euro.
  2190. TURKRY René, De sculptuur van Jan De Smedt, Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1990, 40pp.met 7 ills., oplage 500 ex., 15 Euro.
  2191. TYLER Parker, Van Gogh, Haarlem, De Spaarnestad s.d., 142pp.met 92 kleurenreproducties, linnen band met stofwikkel, mooie staat, 27,5 Euro.
  2192. TYSMANS Louis C.I.C.M. (Scheutist), Jozef Tysmans [kunstmonografie], Hasselt, Heideland-Orbis, 1975, ongepp.(84pp.) rijkelijk geïll.in kleur en zw/w., linnen band met stofwikkel, 30 Euro.
  2193. ULRICH Gerhard, De wereld van de schilderkunst een praktische handleiding voor kunstliefhebbers, Amsterdam/Brussel, Elsevier 1965, 302pp.geïll., linnen band met stofwikkel, 15 Euro.
  2194. UNDERWOOD L., Figures in wood of West Africa - Stauettes en bois de l'Afrique occidentale, London, John Tiranti, 1947, 50pp.text + 48pp.ills.out-of-text, cloth, bilingual: french-english, 20 Euro.
  2195. UXHULL-GYLLENBAND Woldemar Graf (Vorwort), Archaische Plastik der Griechen, Berlin, Ernst Wasmuth, s.d., 13pp.text + 48 ills.out-of-text, cart.cover, VG, [text in german], in the series "Orbis Pictus" Band 3, 13 Euro.
  2196. VALENTIN Simeon, Jean-Jacques Gailliard, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1949, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  2197. VALENTIN Simeon, Jean-Jacques Gailliard, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2198. VALLERY-RADOT Jean, L'église de la Trinité de Fécamp, Paris, Henri Laurens, 1928, 104pp.illustré de 50 gravures et 1 plan, br.orig.remplacé (br.moderne), sinon en bon état, 14 Euro.
  2199. VAN ACKER, André, Moments d'extase devant Memling, Bruges, Impr.Sainte-Cathérine, 1926, 30pp. Avec ill., 10 Euro.
  2200. VAN ACKERE Jules, Zingend steen - wandelingen in en om Italië's historische gebouwen, Leuven, Davidsfonds, 1960, 192pp.+ 32pp.buitentekstills., onopengesneden, 10 Euro.
  2201. VAN AEL Jules, Jules Van Ael - retrospectieve tentoonstelling Mortsel 11-27 november 1977, 1977, 48pp.waarvan 20pp.illustraties, gesigneerd door auteur, 25cm., [bijgevoegd: gestencilde lijst van de 184 tentoongestelde werken, 6pp.], 25 Euro.
  2202. VAN ALPHEN Jan (ed.), Enku 1632-1695 Tijdloze beelden uit 17de-eeuws Japan, Antwerpen, Etnografisch Museum, 1999, 192pp.rijkelijk geïll.in kleur, in oblong (25x30cm.), mooie staat, catalogus van gelijknamige tentoonstelling Antwerpen Etnografisch Museum 5 mei-29 augustus 1999, [richly illustrated in colour, nice condition], S55744, 30 Euro.
  2203. VAN ALPHEN Jan (red.), De Boeddha in de drakenpoort - Boeddhistische sculptuur uit de grotten van Longmen China 5de - 9de eeuw, Antwerpen, 2001, 199pp.rijkelijk geïll.in kleur, 30cm., mooie staat, catalogus van gelijknamige tentoonstelling in het Etnografisch Museum Antwerpen 2001, [richly illustrated, text in dutch, fine condition], 30 Euro.
  2204. VAN ALPHEN Jan, ALSOP Ian, NIES Marcel & WELDON David, Gegoten voor de eeuwigheid - Bronzen meesterwerken uit Indië en de Himalaya in Belgische en Nederlandse collecties, Antwerpen, 2005, 240pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur, linnen band met geïllustreerde stofwikkel, 29cm., mooie staat, [Catalogus van tentoonstelling, Antwerpen Etnografisch Museum], 32 Euro.
  2205. VAN BASTELAER Rene, La rivalité de la gravure et de la photographie et ses conséquences. Etude du role de la gravure en taille-douce dans l'avenir, Bruxelles, Hayez, 1902, 95pp., 22cm., publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et autres mémoires publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique. Collection in-8o" Tome LXI (61), non coupé, qqs.rousseurs, S74531, 50 Euro.
  2206. VAN BRABANT J., De Onze-Lieve-Vrouwkathedraal van Antwerpen - grootste gotische kerk der Nederlanden - een keur van prenten en aantekeningen, s.l., Vlaamse Toeristenbond 1972, 369pp.met 192 ills., Jubileum-uitgave van de Vlaamse Toeristenbond bij de viering vvan zijn halfeeuwfeest 1922-1972, linnen band met orig.stofwikkel, mooie staat, 50 Euro.
  2207. VAN BUYTEN L. (ed.), Arca Lovaniensis artes atque historiae reserans documenta vol.9A (jaarboek 1980). Huldealbum Jan Crab conservator 1960/2-1981, Leuven, De Vrienden van de Leuvense stedelijke Musea, 1982, 205pp.geïll., 20 Euro.
  2208. VAN CASTER Etienne & OP DE BEECK Roland, De grafkunst in Belgisch Limburg - Vloerzerken en -platen met persoonsvoorstellingen (13e tot 17e eeuw), Assen, Van Gorcum, 1981, ix + 228pp.rijkleijk geïll., gecart.band, stofwikkel, 26cm., eerste pagina's bovenaan licht gegolfd t.g.v. vocht, zoniet in mooie staat, 20 Euro.
  2209. VAN CASTER G. (& SAINTENOY Paul, préface), Le vrai plan de la tour de Saint-Rombaut à Malines, Malines, Godenne, 1899, vii + 100pp.avec 66 figures dans le texte & quelques planches hors-texte, cart. (petit manque au plat supérieur, dos restauré), 28cm., 50 Euro.
  2210. VAN CASTER G. (& SAINTENOY Paul, préface), Le vrai plan de la tour de Saint-Rombaut à Malines, Malines, Godenne, 1899, xiv + 98pp.avec 66 figures dans le texte & 6 planches hors-texte, cart. (dos en toile), 27cm., bon état, 60 Euro.
  2211. VAN CROONENBURG J.B., Levend verleden, Berg en Dal, Afrika Museum, s.d., 64pp.rijkelijk geïll., 25x25cm., wat gebruiksslijtage aan omslag, goed, 20 Euro.
  2212. VAN DAALEN Pieter Kornelis, Nederlandse beeldhouwers in de negentiende eeuw, 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1956, xi + 96pp.+ frontispice, 24cm., Academisch Proefschrift (ter verkrijging van de graad van doctor in de letteren en wijsbegeerte aan de rijksuniversiteit te Utrecht, 22 juni 1956), 25 Euro.
  2213. VAN DE CASTYNE Oda, L'architecture privée en Belgique dans les centres urbains aux XVIe et XVIIe siècles, Bruxelles, Dietrich, 1934, 356pp.richement ill., reliure toile (charnière fragile), 28cm., Edition conforme à celle de l'Académie Royale de Belgique (1925), estampe, intérieur en bel état, 80 Euro.
  2214. VAN DE VELDE, Edg., Vondel en de plastische kunsten, Gent, Kon.Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde, s.d.[+/- 1926], 142pp.+ 16 buitentekstill., rug licht beschadigd maar in goede staat, T14623, 27 Euro.
  2215. VAN DE VOORDE Urbain, Alice Frey, Antwerpen, Standaard, 1944, 31pp.+ 8pp.ills., in de reeks "Kunstenaars van heden", 19cm., geïll.omslag, 18 Euro.
  2216. VAN DE VOORDE Urbain, Een mysterie in de Vlaamsche kunst ; Het raadsel van den meester van Flemalle, Brussel, L.J. Kryn, 1931, 40pp., omslag wat hersteld, goed, 13 Euro.
  2217. VAN DE VOORDE Urbain, War Van Overstraeten, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1955, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  2218. VAN DE WAARSENBURG Hans, De vijf verticale elementen van Piet Killaars, Maastricht, Gemeente Maastricht 1989, 48pp.geïll.in kleur en zw/w, gecart.band, mooie staat, 9 Euro.
  2219. VAN DE WALLE Willy & SERVAIS Paul (red.), Orientalia. Etudes orientales et bibliothèques à Leuven en Louvain-la-Neuve, Louvain, Presses Universitaires de Louvain, 2001, 193pp.avec 97 ills. en couleurs, 25cm., dans la série "Symbolae Facultatis Litterarum Lovaniensis" series B vol.21, catalagoue d'exposition (Bibliothèque royale de Belgique, 1 février 2001-31 mars 2001), br., très bel état, [joint: "Annexe 1. Courtes notices sur les oeuvres de la donation japonaise + Annexe 2: Japanese bibliography chapter IV", brochure, 16pp.], X74660, 42 Euro.
  2220. VAN DE WATER Lambert, Het stichten van de waarheid - de betekenis van de kunst in het denken van Martin Heidegger, Antwerpen, DNB, 1970, 140pp., 22cm., 13 Euro.
  2221. VAN DE WOESTIJNE Karel (& CANTRE Jozef, tekeningen), De Nieuwe Esopet (teekeningen van Jozef Cantré), Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1933, 43pp.met 16 tekeningen van Jozef Cantré, 1e druk, 2-kleurendruk, 2 stempeltjes, goede staat, T72625, 20 Euro.
  2222. VAN DE WOESTIJNE Karel, De schroeflijn [2 delen] I.Opstellen over plastische kunst & II.Opstellen over literaire kunst, Brussel/ Bussum, Standaard-Boekhandel/ Van Dishoeck, 1928, 2 delen (samengebonden in 1 volume): 143 + 149pp., gecart.band (linnen rug met titel in goudopdruk), beperkte oplage van 1000 ex., 1e druk, enkele stempeltjes, goede staat, 45 Euro.
  2223. VAN DE WOESTIJNE Karel, De schroeflijn [2 delen] I.Opstellen over plastische kunst & II.Opstellen over literaire kunst, Brussel/ Bussum, Standaard-Boekhandel/ Van Dishoeck, 1928-, 2 delen: 143 + 149pp., orig.omslag, beperkte oplage van 1000 ex., onopengesneden, 1e druk, enkele stempeltjes op eerste pp., goede staat, 65 Euro.
  2224. VAN DE WOESTIJNE Karel, Werken III ; Kunst en geest in Vlaanderen (kritiek I) [over Albijn van den Abeele, Emile Verhaeren, George Minne, C.Meunier te Leuven, M.Niekerk, Th.van Rijsselberghe & Emile Claus), Bussum, C.A.J.Van Dishoeck 1930, (xi +) 227pp., 2e druk, goede staat, 15 Euro.
  2225. VAN DE WOESTIJNE, Karel (Aus dem Flämischen von Karl Jacobs), Pieter Bruegel, München, Verlag Karl Alber, 1942, 61pp.ill., cart.cover, 10 Euro.
  2226. VAN DEN ABEELE Amand O.S.B., Principes d'esthétique, Montignies-le-Tilleul, Librairie artistique, 1920, 102pp., br.orig., 17cm., dans la collection "Rayons de beauté" vol. 1, qqs.rousseurs, bon état, 23 Euro.
  2227. VAN DEN ABEELE-BELLON Rosa, Onze-Lieve-Vrouwkerk van Pamele te Oudenaarde. II: Kunstwerken [in: Provincie Oost-Vlaanderen, Inventaris van het Kunstpatrimonium, X], Gent, 1979, xi + 197pp.+ 333 buitentekstills., 24cm., mooie staat, 30 Euro.
  2228. VAN DEN BOSSCHE L., Jeroen Bosch, Diest, Pro Arte, 1944, 48pp.+ 16 platen buitentekst, 32cm., 20 Euro.
  2229. VAN DEN BOSSCHE Louis, Breughel, Diest, Pro Arte, 1942, 52pp.(tekst) + 16 platen, gecart.band, uit de reeks "Die Suverlicke Boexskens" nr.5, 20 Euro.
  2230. VAN DEN BUSSCHE Willy, Het kind in de schilderkunst van Henri-Victor Wolvens, Antwerpen, Artiestenfonds, 1980, 94pp.rijkelijk geïllustreerd, geïll.stofwikkel, 25cm., in de "Roosmarijn-reeks" vol.10, 20 Euro.
  2231. VAN DEN BUSSCHE Willy, Paul Van Hoeydonck, Brussel, 1982, 72pp.rijkelijk geïll., geïll.omslag, in de reeks "Vlaamse kunstmonografieën", 14 Euro.
  2232. VAN DEN STORME Lieve, De Onze-Lieve-Vrouwekerk van Temse, Temse, Parochiale Werken, 1989, 256pp.rijkelijk geïllustreerd in zw/w en kleur, 24cm., geïll.omslag, 27 Euro.
  2233. VAN DEN WIJNGAERT Frank, Inventaris der Rubeniaansche prentkunst, Antwerpen, De Sikkel, 1940, 112pp.+ 32 plates out-of-text, 28cm., orig.softcover, limited edition of 300 numbered copies on paper "medevia antique wove": this is nr.33/300, few foxing, VG, rare, 120 Euro.
  2234. VAN DEN WIJNGAERT Frank, Joris Minne, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1951, 16pp.tekst + 28pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  2235. VAN DEN WIJNGAERT Frank, Joris Minne, Anvers, De Sikkel, 1951, 16pp.de texte & 28 illustrations hors-texte + frontispice (portrait), reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2236. VAN DEN WIJNGAERT Frank, Jules De Bruycker, Anvers, De Sikkel, 1948, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2237. VAN DER CRUYSE D., Ri Coëme - een artistieke biografie, Tssenderlo, Antiqua, 1980, 231pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w, 29cm., linnen band, geïll.stofwikkel, 30 Euro.
  2238. VAN DER EYCKEN Michel, Art ancien dans les collections privées - Exposition (+ article: VAN DER EYCKEN Michel, Diest pendant la période qui s'étend des exces des iconoclastes à la treve de 12 ans, 1565-1609), Diest, Musée Communal, 1976, 15pp.+ 27pp., 27cm., br., [catalogue d'exposition, 12 juin - 1 aout 1976, Musée communal de Diest], 17 Euro.
  2239. VAN DER LEEUW, G., Levensvormen, Amsterdam, H.J.Paris 1948, 288pp., gecart.band met stofwikkel, 17,5 Euro.
  2240. VAN DER LOO Jan, Van der Loo 72 - De poëtische surrealist, the poetical surrealist, le surréaliste poétique, der poetische Surrealist, El surrealista poetico, Brussel, Arcade, 1973, 57pp.+ 20 plates out-of-text, purper cloth, 25cm., VG, [texts in french, dutch, english, german and spanish], 23 Euro.
  2241. VAN DER MEER F., Christus' oudste gewaad ; over de oorspronkelijkheid der oud-christelijke kunst, Utrecht/Brussel, Het Spectrum, 1949, 270pp.+ 64pp.buitentekstills. (zw/w.), linnen band, 21 Euro.
  2242. VAN DER MEER Frits, Apocalypse - visioenen uit het Boek der Openbaring in de kunst, Antwerpen, Mercatorfonds 1978, 368pp.met 228 ills.in kleur & zw/w., linnen band met stofwikkel, zwart gecart.etui, mooie staat, 50 Euro.
  2243. VAN DER MEER FRITS, Geschiedenis van een kathedraal, Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum 1961, 91pp.+ 122 buitentekstplaten waarvan 100 naar foto's van Hans Sibbeele, linnen band, scharnier bovenaan licht geraakt, goede staat, 20 Euro.
  2244. VAN DURME M., Antoon Perrenot van Granvelle - beschermheer van Christoffel Plantijn, Antwerpen/ Brussel/ Gent/ Leuven, Standaard-Boekhandel, 1948, 55pp., uit de reeks "Katholieke Vlaamsche Hoogeschooluitbreiding" Jg.XLII Nr.4 verh.399, 12 Euro.
  2245. VAN DYCK Albert, Over Albert Van Dyck - persknipsels, boeken, dagboekuittreksels, brieven, Provincie Limburg culturele dienst, 1968, 54pp.+ enkele buitentekstills., in-4, 20 Euro.
  2246. VAN ELZEN, Staf Van Elzen, Tentoonstellingscatalogus Hasselt, Cultureel Centrum 6-24 febr.1987, [8] pp.geïll., genummerd en gesigneerd door Van Elzen, 9 Euro.
  2247. VAN ESBROECK Marnix (fotografie) & GOOSSENS Martine (tekst), Het Vlaams Parlement, Tielt, Lannoo, 1996, 143pp.rijkelijk geïll.in kleur, linnen band met stofwikkel, mooie staat, [uitgave onder auspiciën van het Vlaams parlement tgv. Het 25-jarig bestaan], 25 Euro.
  2248. VAN ESSEN C.C., De kunst van het oude Rome, Den Haag, Servire, 1954, 106pp.+ 74pp.buitentekstills. (zw/w), linnen band, 15 Euro.
  2249. VAN GELDER H.E., Rembrandt ; Saul en David & Petrus verloochent Christus, Leiden, Stafleu, 1948, 39pp.waarvan 8pp.ills., uit de reeks "Paneel en doek", 9 Euro.
  2250. VAN GELDER H.E., Rembrandt en het landschap, Amsterdam, Becht, s.d., 60pp.met 60 ills., uit de "Palet-serie", 10 Euro.
  2251. VAN GELDER H.E., Rembrandt en zijn portret, Amsterdam, Becht, s.d., 60pp.met 62 ills., uit de "Palet-serie", 9 Euro.
  2252. VAN GELUWE Huguette, TABWA (Kataloog van de tentoonstelling, Catalogue de l'exposition), Tervuren, Musée royal de l'Afrique centrale, 1986, 104pp.avec 72 illustrations en n/bl., br.orig., bel état, 28x22cm., [ouvrage bilingue: flamand-français], 30 Euro.
  2253. VAN GOGH Vincent, Vincent Van Gogh [tentoonstellingscatalogus Antwerpen, Feestzaal, 7 mei-19 juni 1955], Antwerpen, 1955, [80] pp.rijkelijk geïll. in kleur en zw/w., geïll.omslag, 26cm., 20 Euro.
  2254. VAN GOGH Vincent, Vincent Van Gogh 1853-1953 (Tentoonstellingscatalogus Rijksmuseum Kröller Muller Otterlo & Stedelijk Museum Amsterdam), [48] pp.tekst + [20] pp.buitentekstills., [tentoonstelling t.g.v. het eeuwfeest 1853-1953], 15 Euro.
  2255. VAN GOGH Vincent, Zelfportret in brieven en schetsen, Amsterdam, Wereldbibliotheek, uit de reeks "Premieboeken voor de W.V.B.-leden", 1953 (30 maart), 40pp.geïll., 9 Euro.
  2256. VAN GOIDSENHOVEN J.P., La céramique chinoise. Commentaires sur son évolution, Bruxelles, Editions de la connaissance, 1954, 213pp.+ 104 planches hors-texte en couleurs et en n/bl., 29cm., tirage limité et numéroté: ex.no. 1238/1300, reliure toile, jaq.ill., dans etui, bel état, 60 Euro.
  2257. VAN GOIDSENHOVEN Jacques, Art lamaïque. Art des dieux, Bruxelles, Laconti, 1970, 285pp.avec ills., 28cm., exemplaire numéroté: no.984, reliure toile, jaq., dans étui, bel état, X71655, 50 Euro.
  2258. VAN GOIDSENHOVEN Jacques, La famille Rose, Bruxelles, Laconti, 1973, 141 + [11]pp.richement illustré en couleur et blanc/noir, 21cm., tirage numéroté: ex.257, reliure cart., bel état, 30 Euro.
  2259. VAN GULDENER Hermine, Rijksmuseum Amsterdam [texte en français], München & Ahrbeck/Hannover, Knorr & Hirth 1969, 104pp.avec 48 ills.(plein page) en couleurs, couv.cart., jaquette(peu déchirée), 11,5 Euro.
  2260. VAN HAVERE Bruno O.S.B., Het zinnebeeld in de kristelijke kunst, Dendermonde, St. Pieters en Paulus' Abdij, 1935, 2 vols: 381pp. + 100 platen, 27cm., tweekleurendruk (rood/zwart), gecart.banden (linnen rug), luttele roestvlekjes op bladsneden, goede staat, R74444, 40 Euro.
  2261. VAN HECKE Firmin, Gustave Van De Woestijne, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2262. VAN HECKE Paul-Gustave, Frits van den Berghe, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1948, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  2263. VAN HECKE Paul-Gustave, Frits Van Den Berghe, Anvers, De Sikkel, 1948, 13pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2264. VAN HOEYDONCK, Paul, Patrick Van Hoeydonck, Tielt, Lannoo, 1986, 191pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, 45 Euro.
  2265. VAN HOOF Guido, Lambert Lemmens, Kapellen, Pelckmans, 1993, 163pp.rijkelijk geïll., 31cm., linnen band, stofwikkel, mooie staat, [bevat o.a. oeuvrecatalogus van 363 werken], S71090, 37 Euro.
  2266. VAN HOOF Guy, Jan Hoogsteyns, Tessenderlo, Antiqua, 1980, [144] pp.rijkelijk geïll. (16 kleruenills. & 49 zw/w-ills.), 29cm., linnen band, geïll.omslag, mooie staat, 24 Euro.
  2267. VAN HOOGENBEMT Albert, Ernest Wijnants, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 28 illustrations hors-texte + frontispice (portrait), reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2268. VAN INNIS Gonzague, Maria te Brussel - Marie à Bruxelles, Mechelen, Persdienst Aartsbisdom Mechelen-Brussel 1988, 144pp.rijkelijk geïll.in kleur, mooie staat, [bilingue: néerlandais-français], 21 Euro.
  2269. VAN KAMPEN Anthony, Bouwen op mensen (uitgave t.g.v. het 75-jarig bestaan van de Hollandsche Beton Groep), Rijswijk, Hollandsche Beton Groep 1977, 320pp.geïll.(met ills. O.Dicke, R.De Jonghe & A.Zuidhoek), linnen band, mooie staat, 20 Euro.
  2270. VAN KERCKHOVEN Marc, Jan de Smedt van Mechelen en de muziek (voorwoord en preambulum voor klavier door Flor baron Peeters), Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1986, 32pp.geïll., 18cm., oplage: 300 exemplaren, mooie staat, 13 Euro.
  2271. VAN LERIUS Th. (& GENARD P., publ.), Biographies d'artistes anversois - Tome I, Antwerpen, Kockx, 1880, viii + 265pp., exemplaire numéroté (nr.3) imprimé pour Lod. Delgeur, sur papier de luxe, dans la série "Uitgaven der Antwerpsche Bibliophilen" nr.8, br.restauré, cachet, texte et intérieur en bon état, 60 Euro.
  2272. VAN LIER Henri, Les arts de l'espace - Peinture, sculpture, architecture, arts décoratifs, Casterman, 1960, 400pp.avec 61 ills., 2e éd., 22cm., 20 Euro.
  2273. VAN LIER Henri, Les arts de l'espace - Peinture, sculpture, architecture, arts décoratifs, Tournai, Casterman, 1959, 400pp.avec 61 ills., 1e éd., 22cm., 20 Euro.
  2274. VAN LOHUIZEN-DE LEEUW J.E., Folia indica. A collection of essays on various south and south-east Asian subjects, some of them hitherto unpublished, with a bibliography of the author's printed works, Naples, Association of South Asian Archaeologists in Western Europe, 1990, xxiii + 93pp. + 28 plates out-of-text, 25cm., softcover, VG, X71802, 35 Euro.
  2275. VAN LOHUIZEN-DE LEEUW J.E., The "Scythian" period. An approach to the history, art, epigraphy and palaeography of North India from the 1st century B.C. to the 3rd century A.D., Leiden, Brill, 1949, xiii + 435pp.with ills. and folding list + 40 plates out-of-text + 3pp. "Stellingen" loosely added, 28cm., original edition of doctoral dissertation [Rijksuniversiteit te Utrecht], softcover, ex.libr., few foxing, text G, X71257, 120 Euro.
  2276. VAN LOOVEREN Lotti, Hans Orlowski. Prenten, Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1974, ix + 51pp. + 31 buitentekstplaten, 26cm., tentoonstellingscatalogus, S68666, 14 Euro.
  2277. VAN NIEUWENHUYSEN Piet J., Dirk Baksteen, de etser van de Kempen 1886-1971, Gent, Stichting Mens & Kultuur, 1990, 336pp.rijkelijk geïllustreerd, in-4, linnen band met geïllustreerde stofwikkel, mooie staat, [oeuvre-catalogus van het grafisch werk van Baksteen], 60 Euro.
  2278. VAN NUFFEL Herman e.a., De standbeelden van het Brusselse stadhuis, Brussel, Archief en Museum van het Vlaams Leven te Brussel, 1992, 208pp.geïll.+ bijgevoegd drie losbladige platen, 24cm., mooie staat, beperkte oplage van 500 ex., 30 Euro.
  2279. VAN NUFFEL Herman, Lamoraal van Egmont in de geschiedenis, literatuur, beeldende kunst en legende, Leuven, Nauwelaerts, 1971, 158pp.+ 65pp.buitentekstills., gesigneerd met opdracht door auteur, 2e dr., gecart.band, mooie staat, 27,5 Euro.
  2280. VAN OFFEL Edmond, Karel Collens - eene studie (6e Jaarboek van De Scalden 1903), Antwerpen, Buschmann, 51pp.rijkelijk geïllustreerd met tekeningen van Karel Collens + 4 platen buitentekst (waarvan 2 in kleur), 22cm., in oblong, originele linnen uitgeversband, roestplekjes in tekst en op band, zoniet in mooie staat, 130 Euro.
  2281. VAN OS H.W., Vecchietta and the Sacristy of the Siena Hospital Church. A Study in Renaissance Religious Symbolism, 's Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1974, xii + 109pp.ills.with 51 ills.out-of-text in colour and bl/w, cloth, duswrapper, in the series "Kunsthistorische Studiën van het Nederlands Instituut te Rome" vol. 2, VG, 32 Euro.
  2282. VAN OS R., De volksprent in Vlaanderen en elders, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1943, 80pp.geïll. + buitentekstills., 18cm., in de reeks "De seizoenen" vol.37, gecart.band, 13 Euro.
  2283. VAN PASSEN Robert, Kunstschilder Alfred Ost, Leuven, Davidsfonds, 1947, 144pp.+ 40pp.ill., 12,5 Euro.
  2284. VAN PUYVELDE L. (introduction) e.a., Le siècle de Rubens, Bruxelles, Musées Royaux des Beaux-Arts, 1965, XLIV + 395pp.richement ill., br.orig., 2e éd., catalogue d'exposition 15 oct.-12 déc.1965, bel état, 27 Euro.
  2285. VAN PUYVELDE Leo (avec une étude par), Dessins de Pierre-Paul Rubens, Bruxelles, Editions de la Connaissance, 1939, 15pp.+ 55 ills.hors-texte (avec description), catalogue de l'exposition Bruxelles Palais des Beaux-Arts déc.1938-Févr.1939, estampe, bon état, 15 Euro.
  2286. VAN PUYVELDE Leo, Gustave De Smet, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures/manques), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2287. VAN PUYVELDE Leo, Jordaens, Paris/Bruxelles, Elsevier 1953, 240pp. avec 101 ills. en n/bl. & en couleurs, dans la série "Les peintres flamands du XVII siècle", couv.en lin, bel état, 30 Euro.
  2288. VAN PUYVELDE Leo, L'agneau mystique, Paris-Bruxelles, Marion, 1946, 125pp.richement ill. (en couleurs & en n/bl), reliure toile, jaq., 33cm., 30 Euro.
  2289. VAN PUYVELDE Leo, Les Primitifs Flamands, Paris, Hyperion, 1941, 39pp.de texte & +/- 112 illustrations hors-texte (dont une partie en couleurs) , 31cm., cart., 30 Euro.
  2290. VAN PUYVELDE Leo, Rubens, Bruxelles, Meddens, 179pp.avec 58 ills.en n/bl & 10 en couleurs, 18 Euro.
  2291. VAN PUYVELDE, Leo, De Belgische schilders in Holland - Hoe zij Holland zagen, Leiden / Gent, A.W.Sijthoff / Van Rysselberghe en Rombaut s.d.[1919] rijkelijk geïll., (vi)+ 38pp.(tekst) + 54 buitentekstill.(reproducties), lnn.band (lichte slijtage aan hoekjes) met goudopdruk, zeer mooie staat, zeldzaam interessant werk, 55 Euro.
  2292. VAN PUYVELDE, Leo, De Vlaamse Primitieven, Brussel, Meddens, 1959, 184pp. met 35 ingeplakte kleurenill. & 175 zw./w.ill., 37 Euro.
  2293. VAN REGTEREN ALTENA I.Q., Vereeuwigde Stad - Rome door Nederlanders getekend 1500-1900, s.l., Openbaar Kunstbezit Nederland 1964, 116pp. Met 75 ills.in kleur en zw/w., linnen band, mooie staat, 16 Euro.
  2294. VAN RUUSBROEC Jan, Jan Van Ruusbroec 1293-1381 [t.g.v. het 6e eeuwfeest van zijn overlijden, 2 volumes], Tentoonstellingscatalogus, Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1981, 2 volumes: I.537pp. + II.bijlage-losbladig met chronologische tabel en 3 kaarten, 25cm., [Exhibition catalogue 1981, Complete in 2 volumes, 538pp.text with illustrations + appendix: chronological tabel & 3 enfolding maps, VG], 35 Euro.
  2295. VAN RUYSSEVELT Antoon & SOMERS Marc, Willy Kreitz 1903-1982 Klassiek en modernistisch beeldhouwer, Antwerpen, AMVC, 1998, 335pp.rijkelijk geïll.in zw/w en kleur, 30cm., mooie staat, 40 Euro.
  2296. VAN RUYSSEVELT Antoon, Stadsbeelden Antwerpen anno 2001. Een gids-inventaris van de beelden en de monumenten, Antwerpen, 2001, 224pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, 24cm., mooie staat, 20 Euro.
  2297. VAN SCHOOR N., Het leven van Peter Bruegel - teekenaar en schilder van zijn land en zijn volk - aan de jeugd verteld, Leuven, Davidsfonds, 1945, 139pp., 10 Euro.
  2298. VAN STRATEN Henri (DEWANCKEL Gilberte, inleiding en katalogus), Het grafisch werk van Henri Van Straten, Brussel, Nationale Bibliotheek, 1973, viii + 14pp.tekst + 31pp.platen, Tentoonstellingscatalogus Brussel K.B. 1973, 15 Euro.
  2299. VAN STRATEN Henri (DEWANCKEL Gilberte, introduction et catalogue), L'œuvre gravé d'Henri Van Straten, Bruxelles, Bibliothèque Royale, 1973, viii + 14pp.texte + 31 planches hors-texte, Catalogue d'exposition Bruxelles Bibliothèque Royale 1973, 15 Euro.
  2300. VAN THIENEN F.W.S. (red.), Algemeene kunstgeschiedenis (De kunst der menschheid van de oudste tijden tot heden) - deel 2 (Italiaanse Germaansche Keltische en Christelijke, Rommanse en Gotische kunst), Utrecht/Antwerpen, De Haan/De Sikkel 1948, ix + 404pp.geïll. + buitentekstill., linnen band (wat slijtage), stempel, 12,5 Euro.
  2301. VAN THIENEN F.W.S. (red.), Algemeene Kunstgeschiedenis (De Kunst der menschheid van de oudste tijden tot heden) - deel 3 [Italië-renaissance, Spanje, Frankrijk], Utrecht/Antwerpen, De Haan/De Sikkel 1947, vii + 335pp.geïll. + buitentekstill., linnen band (wat slijtage), 12,5 Euro.
  2302. VAN THIENEN F.W.S. (red.), Algemeene Kunstgeschiedenis (De kunst der menschheid van de oudste tijden tot heden) - deel 1 [Oude kunst, Egypte, Griekenland], Utrecht/Antwerpen, De Haan/De Sikkel 1945, xi + 328pp.geïll. + buitentekstill., linnen band (wat slijtage), 12,5 Euro.
  2303. VAN THIENEN, F.W.S. (red.), Algemene kunstgeschiedenis (De kunst der mensheid van de oudste tijden tot heden) - deel 6 Niet-Europese kunst, Utrecht/Antwerpen, De Haan/De Sikkel 1951, viii + 384pp.geïll. + buitentekstill. in zw/w en kleur, linnen band (wat gebruiksslijtage), stempel, 15 Euro.
  2304. VAN THILBORGH Bert, De Italiaanse film tussen 1960 en 1968, Leuven, 1992, 2 delen: samen [vi +] 208pp., in-4, mooie staat, [onuitgegeven thesis tot het behalen van de graad van licentiaat in de Geschiedenis, Katholieke Universiteit Leuven 1992, promotor: prof.E. Stols], 30 Euro.
  2305. VAN VLIERBERGHE, J., Christus-Koning in de beeldende kunsten, Leuven, Davidsfonds, 1928, 165pp.waarvan 40pp.buitentekstill., 15 Euro.
  2306. VAN WASSENHOVE D., Sièges de l'Afrique centrale (Photos d'Archives du Musée de Tervuren), Tervuren, Musée royal de l'Afrique centrale, 1996, 94pp.avec 73 photos, br.orig., très bel état, 30x21cm., dans la série "Annales, Sciences humaines" nr.152, [OCLC 36393779 - 35297383 - 38368434], 32 Euro.
  2307. VAN WETTER George, Le sentiment de la beauté et son évolution dans la peinture et la sculpture au XIXe siècle, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1910, 89pp., publié dans et extrait de "Académie Royale de Belgique. Classe Lettres et des sciences morales et politiques et classe des Beaux-Arts. Mémoires, coll.in-8" 2e série Tome VI, non coupé, 30 Euro.
  2308. VAN WILDERODE, Anton, Jan Hoogsteyns [inleiding tot het werk van Jan Hoogsteyns door A. Van Wildenrode n.a.v. de tentoonstelling in Galerij 'T Poortje te Haasdonk op 23.10.1981], 16pp.geïll., 1981, s.l., 10 Euro.
  2309. VAN WINCKEL A.W. & GOETHEM F. (eds.), Sint Thomas van Aquino - Bijdragen over zijn tijd, zijn leer en zijn verheerlijking door de kunst, Gent/ Brussel, Uitgaven St.Thomas van Aquino/ Standaard, 1927, 227pp.+ 131 buitentekstills., wat roestplekjes, tekstgedeelte onopengesneden, 29cm., goede staat, 35 Euro.
  2310. VANBESELAERE W. (voorwoord), Jakob Smits (1855-1928), s.l., 1963, 8pp.met 2 ills., Tentoonstellingscatalogus Kasteel van Westerlo mei 1963, 9 Euro.
  2311. VANBESELAERE Walter, Jakob Smits 1855-1928, Antwerpen, Patrimonium van het Koninklijk Museum voor schone kunsten te Antwerpen, 1955, 16pp.texte + 48pp.illustrations, texte en français, br.orig.ill., 22cm., (Edité à l'occasion de la commémoration du centenaire de sa naissance), 12 Euro.
  2312. VANBESELAERE Walter, Jakob Smits. Herdenkings-tentoonstelling / Exposition commémorative, Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen, 1955, 16pp., 22cm., tentoonstellingscatalogus (Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, Antwerpen, 19 juni - 15 augustus 1955), S68664, 10 Euro.
  2313. VANBESELAERE Walther, Jozef Vinck [kunstmonografie], Mortsel, Gemeentebestuur, 1964, 67pp.rijkelijk geïll.in zw/w + frontispice in kleur, gecart.band met geïllustreerde stofwikkel, 17 Euro.
  2314. VANBESELAERE, Walther, Adriaan Vandewalle, Venlo, Van Spijk, 1977, 96pp. waarvan 54pp.ill., 11,5 Euro.
  2315. VANDAMME Luc & BERNIER Daniel, Alfons Mauquoy. De meest romantische graveur. Een halve eeuw geschiedenis van Antwerpen in de medaille [catalogus], Alken, Vandamme, 1988, 127pp.rijkelijk geïll., gecart., 25cm., mooie staat, 20 Euro.
  2316. VANDEGHINSTE A., Ontmoetingen... met 73 Vlaamse kunstenaars. Teksten en foto's, Kortrijk, Atlas, 1974, [154]pp.geïll., 30cm., linnen band, stofwikkel, mooie staat, S73664, 25 Euro.
  2317. VANDELOO Jos, Slabbinck - de kleuren van het paradijs, s.l., Westland, 1984, 104pp.geïll., in de reeks "Kunstboek", 19cm., 14 Euro.
  2318. VANDEN BUSSCHE, R., Cyriel Verschaeve - zijn levenshouding en kunstenaarschap, Brugge, Zeemeeuw, 1942, 147pp., 17,5 Euro.
  2319. VANDER BIESEN Ivan, Oost-Afrikaanse woon- en bouwcultuur voor 1900 in een confrontatie van beschavingen: de Aziatische, de Europese, de Islamitische en de Afrikaanse, Leuven, 1998, 331pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w, in-4, onuitgegeven verhandeling tot het behalen van de graad van licentiaat in de geschiedenis (KUL, 1998, promotor: prof. E.Stols), 50 Euro.
  2320. VANDER BURGHT R. (& Carton de Wiart, préface), Joseph François peintre belge, emule de David 1759-1851 ; Les manuscrits de ses deux voyages en Italie, les lettres du prince Louis et de la princesse Pauline d'Arenberg, Bruxelles, Goemaere, 1948, 215pp., br.orig., non coupé, 25cm., 30 Euro.
  2321. VANDER HAEGHEN V., La Corporation des peintres et sculpteurs de Gand (2e partie), Gent, Vuylsteke, 1906, pp.149-380, br. (restauré), 23cm., estampe, dans la série "Annales de la Société d'histoire et d'archéologie de Gand (Handelingen der Maatschappij van geschied- en oudheidkunde te Gent)" tome VI, 2e fasc., [contient:; documents de 1503-1773, & table], 40 Euro.
  2322. VANDER KERKEN L. S.J., Religieus gevoel en aesthetisch ervaren, Antwerpen/Nijmegen, Standaard-Boekhandel/Dekker & Van de Vegt, 1945, 141pp., 23cm., uit de reeks "Philosophische Bibliotheek", luttele aantekeningen zoniet in goede staat, zeldzaam, 23 Euro.
  2323. VANDEREYCKEN Robert & GHYSEBRECHTS Louis, Ghysebrechts - Vandereycken ; Hasselt, Belgium - Itami, Osaka. 1985 Art exhibition. Reliefs, graphics, drawnings, sculptures, Hasselt, 1985, 16pp.with ills., 21cm., [bilingual: dutch-japanese], 10 Euro.
  2324. VANDEVIVERE Ignace & PERIER-d'IETEREN Catheline & BOUCHER Hugues (photographies), Belgique renaissante. Architecture, art monumental (Histoire de l'Architecture en Belgique, tom.3), Bruxelles, Vokaer, 1973, 197pp.avec 18 ills.en couleur et 130 ills.en noir et blanc, reliure cart., jaq., 31cm., bel état, 30 Euro.
  2325. VANRIET Jan, Discours sur la mythologie pour travailleurs [complet en 2 vols.], Bruxelles, Galerie Isy Brachot, 1986, 2 tomes (complet): 32 + 32pp.richement ill., dans etui, bel état, catalogue d'exposition Galerie Isy Brachot 14 Mai-14 juin & 19 juin-6 sept.1986, [bilingue: français - nederlands], 40 Euro.
  2326. VANSINA Dirk, Cyriel Verschaeve als beeldhouwer, Brugge, Zeemeeuw, 1960, 31pp.+ 22 buitentekstills., linnen band, 16 Euro.
  2327. VANSINA Dirk, De Vlaamse Primitieven, Leuven, Davidsfonds, 1949, 206pp.+ 43pp.buitentekstills., 12,5 Euro.
  2328. VANSINA Dirk, Het wezen der kunst, Brugge, Wiek Op 1941, 47pp., 10 Euro.
  2329. VANZYPE Gustave, Bruegel le vieux, Bruxelles, La Rennaissance du Livre, 1944, 105pp.+ frontispice, br., dans la collection "Notre Passé", 14 Euro.
  2330. VANZYPE Gustave, Franz Courtens, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1950, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
  2331. VANZYPE Gustave, Franz Courtens, Anvers, De Sikkel, 1950, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (petite pièce manquante), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2332. VANZYPE Gustave, Hippolyte Boulenger, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1949, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
  2333. VANZYPE Gustave, Hippolyte Boulenger, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs & 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2334. VANZYPE Gustave, Leys et son école, Bruxelles, La Renaissance du Livre, 1949, 112pp.+ frontispice, non coupé, 15 Euro.
  2335. VANZYPE Gustave, Rubens génie raisonnable, Bruxelles, La Renaissance du livre, 1942, 133pp.+ frontispice (portrait), br.orig., 18cm., dans la collection "Notre passé", bon état, 13 Euro.
  2336. Various authors, 800 Jahre Franz von Assisi. Franziskanische Kunst und Kultur des Mittelalters, Wien, Niederösterreichische Landesausstellung, 1982, xxviii + 775pp.with ills. + 53 plates out-of-text in colour + 2 folding maps, 25cm., in the series "Katalog des NO Landesmuseums. Neue Folge" Nr.122, exhibition catalogue (Kremst-Stein, Minoritenkirche, 15. Mai - 17. Oktober 1982), softcover, G, R72060, 25 Euro.
  2337. Various authors, Agostino e la sua arca. Il pensiero e la glora, Pavia, Comunità Agostiniana San Pietro in Ciel d'Oro, 2000, 177pp.richly illustrated in colour, 31cm., illustrated cart.cover, in slipcase, VG, R70488, 45 Euro.
  2338. Various authors, Archives of Asian art, vol. LI, s.l. [Turnhout], Asia Society / Brepols, 1998-1999, 124pp.with ills., 28cm., softcover, VG, ISBN 2-503-50980-0, X71452, 45 Euro.
  2339. Various authors, Archives of Asian art, vol. LII, s.l. [Turnhout], Asia Society / Brepols, 2000-2001, 127pp.with ills., 28cm., softcover, VG, ISBN 2-503-51041-8, X71453, 45 Euro.
  2340. Various authors, Archives of Asian art, vol. LIII, s.l. [Turnhout], Asia Society / Brepols, 2002-2003, 125pp.with ills., 28cm., softcover, VG, ISBN 2-503-52169-x, X71454, 45 Euro.
  2341. Various authors, Conservation of ancient sites on the silk road. Proceedings of an International Conference on the Conservation of Grotto Sites (Mogao Grottoes, Dunhuang, 3-8 october 1993), Los Angeles, The Getty Conservation Institute, 1997, xvi + 404pp.with ills., 30cm., softcover, VG, X69105, 75 Euro.
  2342. Various authors, Emile Nolde. Aquarelle und figürliche Radierungen, Münster, Westfälisches Landesmuseum, 1991, 288pp., richly illustrated in and out of text, in colour and bl/w, in oblong: 24x26cm., cart., VG, [exhibition catalogue Westfälisches Landesmuseum, 1991-1992], 25 Euro.
  2343. Various authors, Magische Götterwelten. Werke aus dem Museum für Indische Kunst, Berlin, Potsdam, UNZE-Verlag und Druckgesellschaft, 2000, 291pp.with 389 ills., 31cm., cloth, dustwrapper, VG, G71254, 50 Euro.
  2344. Various authors, Maurilio Colombini, Verona, Ghelfi, s.d., 17 individual coloured plates in cart. folder, 31cm., in the series Quaderni "Scultori Italiani d'oggi" n. 32, G, 20 Euro.
  2345. Various authors, Melngalvju Nams Riga / Das Schwarzhäupterhaus in Riga / The Blackheads House in Riga, Riga, SIA "Rigas nami", 1995, 323pp.with 185 ills.in colour, 31cm., cloth, dustwrapper, VG, [Multilingual: Latvian-German-English], G68123, 50 Euro.
  2346. Various authors, Monks and merchants. Silk road treasures from Northwest China. Gansu and Ningxia 4th-7th century, New York, Harry N. Abrams, 2001, 352pp.richly illustrated in colour, 31cm., published on the occasion of the exhibition "Monks and merchants (Asia Society Museum, New York, October 13 2001 - January 6 2002), cloth, dustwrapper, VG, X70205, 40 Euro.
  2347. Various authors, Saggi e memorie di storia dell'arte, vol.32 (2008), Venezia, Fondazione Giorgio Cini / Istituto di Storia dell'Arte, 2008, 356pp.with ills., 31cm., cart.cover, dustwrapper, fine condition [texts in Italian], 80 Euro.
  2348. Various authors, Silk road art and archaeology [collection of 10 vols.: vol.2-10 + special volume], Kamakura, Institute of silk road studies, 1992-2004, collection of 10 vols.: together +/- 3100pp., 31cm., cloth, fine condition, [contains: II (1991/1992): [9] + 409pp.with ills. & III (1993/1994): [7] + 310pp.with ills. & IV (1995/1996): [5] + 424pp.with ills. & V (1997/1998): [7] + 407pp.with ills. & VI (1999/2000): ERRINGTON Elizabeth e.a. (eds.), Papers in honour of Francine Tissot, [6] + 313pp.with ills. & VII (2001): [5] + 310pp.with ills. & VIII (2002): [5] + 272pp.with ills. & IX (2003): [5] + 296pp.with ills. & X (2004): [5] + 304pp.with ills. & Special volume (1997): TANABE Katsumi e.a. (eds.), Studies in silk road coins and culture, [6] + 332pp.with ills.], X69602, 1500 Euro.
  2349. Various authors, Tra sogno e mito. De Chirico e Dalí. Due poli del Surrealismo europeo, Bologna, Bora, 1986, 173pp.richly illustrated in colour & bl/w, 28cm., softcover, VG, text in italian, [Premio Cagli, edizione 1986 per il decennale della morte dell'Artista, Instituto francese "Grenoble", Napoli, 1986], 30 Euro.
  2350. Various authors, Uns ist in alten Mären... Das Nibelungenlied und seine Welt, Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft, 2003, 240pp.with ills. in colour, 28cm., exhibition catalogue (Badisches Landesmuseum, Schloss Karlsruhe, 13-12-2003 - 14-03-2004), cart.cover, dustwrapper, VG, T72473, 37 Euro.
  2351. Various authors, Zwischen den Kriegen. Druckgraphische Zyklen von Kollwitz, Dix, Pechstein, Masereel u.a., Berlin, Käthe-Kollwitz-Museum, 1989, 125pp.richly illustrated with ills.out-of-text, softcover, 24cm., VG, [exhibition catalogue], 21 Euro.
  2352. VASARELY Victor, Victor Vasarely - un'arte in cui l'occhio gioca le sue possibilita piu raffinate nell'incessante desiderio di un'oggettiva irrealta e di un'illusione percettiva, Firenze, Sansoni, 1980, 95pp.with 41 ills.in colour & 31 ills.in bl/w, cloth, dustwrapper, in the series "I maestri del novecento" vol.26, text in italian, 24 Euro.
  2353. VASARI Giorgio (& RAGGHIANTI Licia & Carlo, eds.), Le vite dei piu eccellenti pittori, scultori e architetti [4 volumes] a cura di Licia e Carlo L.Ragghianti, edizione del testo di G.Innamorati, Milano, Rizzoli, 1971-1978, Complete in 4 volumes; 811 + 869 + 1011 + 1150pp., with illustrations in bl/w, editor's full-leather red bindings with gilt title and decorations at spines, in black cart. slipcase, series "I Classici Rizzoli", 20cm., fine condition, [Reprint of the original 1568-edition], 160 Euro.
  2354. VELBRUCK (STIENNON Jacques, introduction), Velbruck et son temps (Catalogue de l'exposition, Liège, Société Libre d'Emulation, Commission des Beaux-Arts, 9 oct.-2 nov.1948), Liège, 1948, 16pp., br.orig., bon état, 10 Euro.
  2355. VENEMA Adriaan, Kunsthandel in Nederland (1940-1945), Amsterdam, De Arbeiderspers, 1986, 654pp.met buitentekstills., 22cm., linnen band, stofwikkel, 35 Euro.
  2356. VENEMA Adriaan, Verleden tijd. Memoires, s.l., Balans, 1994, 352pp.met buitentekstills., 23cm., 15 Euro.
  2357. VENTURI Lionello, De Manet à Lautrec, Paris, A.Michel 1953, 317pp.avec 217 fig.dans le texte, couv.cart.avec jaquet, 10 Euro.
  2358. VERACHTER Frédéric, Le tombeau de Rubens, Anvers, Impr. Ve.L.-P.De la Croix, 1843, iii + 29pp.+ frontispice ("le tombeau de Rubens"), br.orig. (dos peu restauré), 26cm., 35 Euro.
  2359. VERBIST Bert, Felix Timmermans schilder met het woord, verteller met het penseel. Zo heb ik u begrepen, Lier, Van In, 1953, 230pp.+ buitentekstills., 25cm., linnen band, stempeltje op voorblad, 30 Euro.
  2360. VERBURGH Medard, Retrospectieve Medard Verburgh (Catalogus van tentoonstelling Tongeren, Gallo-Romeins Museum, 10 aug.-1 sept.1968), Map met losbladig 4pp.tekst en 12 platen buitentekst (waarvan de meeste in kleur), 32cm., mooie staat, 15 Euro.
  2361. VERCAUTEREN F., Cultuurhistorische atlas van Europa, Brussel, Meddens 1962, 246pp.met 474 zw/w.ills. & 5 kleurenills. & 28 kaarten (waarvan 13 buitentekst in kleur), linnen band, 40 Euro.
  2362. VERCAUTEREN F., Europa - geschiedenis en cultuur, Hasselt, Heideland-Orbis 1972, 238pp.met 212 zw/w.ills. & 17 kleurenills., gecart.band met stofwikkel, mooie staat, 21 Euro.
  2363. VERCRUYSSEN, Marie-José, Schoonheid - gedichten en essai over kunst, Antwerpen, 1965, 47pp., 7,5 Euro.
  2364. VERDONCK Joris, Maurice Felbier, Antwerpen, Standaard, s.d., 28pp.met buitentekstills., 19cm., in de reeks "Kunstenaars van heden", mooie staat, 15 Euro.
  2365. VERDONCK Maurits, Kunstopleiding voor het volk en lichamelijke opvoeding, Thielt, Lannoo, 1927, 79pp.rijkelijk geïll.(o.m. tekeningen van Leon Lanckneus), gecart., 22cm., 23 Euro.
  2366. VERHAERT Piet, Schetsen en indrukken der oude stad Antwerpen / Croquis & Impressions de la vieille ville d'Anvers, Antwerpen, Buschmann, 1894, 56pp.avec illustrations, br.orig., bel état, 20 Euro.
  2367. VERHAGHEN Pieter Jozef, P.J. Verhaghen, 16pp.tekst + 4pp.platen, Catalogus van tentoonstelling ingericht door Heverlea van 6 juli tot 31 aug.1958, Abdij van Park te Heverlee, 10 Euro.
  2368. VERHAVERT Roland, Zestig jaar film in vogelvlucht, Antwerpen, De Garve, 1961, 80pp.met enkele ills., 10 Euro.
  2369. VERKRUYSEN, H.C., Eeuwige en eindige waarden in kunst en leven - studies over den redelijken zin van het schoone en de kunst, Amsterdam, Nederlandsche Keurboekerij 1947, 555pp. + 124 zw/w.buitentekstill., linnen band, roestvlekjes, goede staat, 22,5 Euro.
  2370. VERLANT Ernest, La peinture ancienne à l'exposition de l'Art Belge à Paris en 1923, Bruxelles/ Paris, G.Van Oest, 1924, 109pp.texte + 60 planches hors-texte en héliotypie, 37cm., couv.orig., avec bel ex-libris en couleurs (NN), bon état, 65 Euro.
  2371. VERLAT, Karel Verlat - Eeuwfeest-album 1824-1924, [7] pp.tekst + [20]pp.buitentekstills., in oblong, roestplekjes, 20 Euro.
  2372. VERLEYE Léon, les pierres précieuses et les perles - Guide du marchand et de l'acheteur (Caractères, valeur, emploi, synthèse, imitations comment on distingue le vrai du faux), Paris, Girardot, 232pp.avec 62 figures dans le texte, 3e édition revue, bon état, 27 Euro.
  2373. VERLEYEN Frans, Vlaanderen vandaag, Tielt, Lannoo, 1985, 256pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, in etui, mooie staat, 30 Euro.
  2374. VERMEERSCH V., Zilver & Wandtapijten. Catalogus. Gruuthusemuseum, Brugge. Inventaristentoonstelling n.a.v. het 25-jarig bestaan van Gruuthuse als Stedelijk Museum, Brugge 91 juli -19 oktober 1980, Brugge, Stad Brugge, 1980, 332pp.met buitentekstills.in kleur en z./w., softcover, 24cm., mooie staat, 25 Euro.
  2375. VERMEERSCH, Valentin, Guide musée Gruuthuse - musée communal d'Archéologie et des Industries d'Art, Brugge, 1970, 159pp.avec ills., 12,5 Euro.
  2376. VERMEIREN I., Algemene konst- en letterbode (1788-1862) [Nederlandse volkskundige bibliografie, XV], Antwerpen, Centrum voor Studie en Documentatie, 1972, ic + 371pp., 25cm., in de reeks "Nederlandse Volkskundige Bibliografie. Systematische registers op tijdschriften, reekswerken en gelegenheidsuitgaven" vol.15, mooie staat, 60 Euro.
  2377. VERMEYLEN, August, Pieter Bruegel - landschapppen, Antwerpen- Brussel-Gent-Leuven / Amsterdam, Standaard-Boekhandel / Van Ditmar, 1935, 15pp. + 10 buitentekstill.in kleur, 10 Euro.
  2378. VERMOELEN John, Teniers le jeune sa vie, ses oeuvres, Anvers, Edouard Donné, 1865, 93pp.+ 2 portraits, br.orig. (dos peu restauré), "première livraison" (= la seule parue), bon état, rare, 60 Euro.
  2379. VERRELST Wim, Trots en schaamte van de Vlaming, Kapellen, DNB-Pelckmans, 1992, 196pp.met enkele ills., 23cm., 13 Euro.
  2380. VERSCHAEVE Cyriel, In 't verre land vreeselijk alleen..., Antwerpen, Luctor, 1950, 128pp.+ 1 uitvouwbare facsimile & 1 portret in kleur, 1 van de genummerde luxe-exemplaren op Vergé (nr.87/100), gecart.band, in etui (bovenkant hersteld), [bevat diverse bijdragen van Cyriel Verschaeve geschreven in ballingschap, alsmede enkele essays], 60 Euro.
  2381. VERSCHAEVE Cyriel, Michel-Angelo's profeten, Brugge, Excelsior, s.d., 39pp.+ 12pp.ills.(losbladig), 2e uitgave, 15 Euro.
  2382. VERSCHAEVE Cyriel, Rubens Vlaanderen's spectrum, Brugge, Zeemeeuw, s.d., 187pp.+ 16 platen buitentekst, 2e vermeerderde druk, linnen band met stofwikkel, 15 Euro.
  2383. VERSCHAEVE Cyriel, Uren bewondering voor groote kunstwerken - deel V : Memlinc - J.Ruysdael - Rubens - Rembrandt, Brugge, Excelsior, 1930, 152pp., 3e dr., 14 Euro.
  2384. VERSCHAEVE, Cyriel, Uren bewondering voor groote kunstwerken - IV : Rome-Keulen-Florentië, Brugge, Excelsior, s.d., 103pp., onopengesneden, 12,5 Euro.
  2385. VERSCHAFFEL Tom (& LIEBAERS Herman, voorwoord), Beeld en geschiedenis - Het Belgisch en Vlaams verleden in de romantische boekillustraties, Turnhout, Brepols, 1987, 224pp.met 106 ills. & bibliografie, linnen band met stofwikkel, mooie staat, 25 Euro.
  2386. VERSTRAETE Pieter Jan [& D'HAESE Jan], Ik ben een non-conformist - Gesprekken met Jan D'Haese, Kortrijk, 2003, 116pp.geïll., 21cm., mooie staat, 17 Euro.
  2387. VIAENE Leo (& VERSCHAEVE Cyriel, inl.), Waar de iris bloeit - beschouwingen over het werk van den schilder Antoon De Vaere, Tielt, Lannoo, s.d. [+/-1927], 60pp.+ frontispice (portret) & 26pp.ills. buiten tekst, 27cm., stempeltje, wat roestplekjes, 50 Euro.
  2388. VIK Udo, Künstler und ihre Modelle und andere Geschichten, Hameln, Niemeyer Druck, 1978, 323pp., softcover, 20 Euro.
  2389. VIRAY Alain, Taf Wallet, s.l., Pré aux sources Bernard Gilson, 1992, 132pp.richement illustré en couleurs, in oblong (28x33cm), reliure toile, jaq., bon état [texte en français; joint: traduction néerlandaise du texte, 16pp.], S72069, 35 Euro.
  2390. VIVIER Robert, Ianchevelici, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1955, 16pp.tekst + 28pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 20 Euro.
  2391. VLIEGHE Hans, De schilder Rubens, Utrecht/ Antwerpen, Het Spectrum, 1977, 176pp.met 118 illustraties in tekst + 40 kleurenills., roodlinnen band met geïll.omslag, 22cm., 12 Euro.
  2392. VLOBERG Maurice, L'eucharistie dans l'art - tome II, Grenoble-Paris, Arthaud, 1946, (tome 2 des 2:) pp.143-316 richement illustré de héliogravures, br.orig.ill., 23cm., bel état, 25 Euro.
  2393. VOGEL Susan, Africa explores - 20th century African Art, New York/ Munich, The Center of African Art/ Prestel, 1991, 300pp.with 400 ills.(of which 228 in full color), 1st ed., in-4, cloth, dustwrapper, VG, [Exhibition catalogue: New York, The Center of African Art], 60 Euro.
  2394. VOGT, Paul, Meisterwerke - Älterer Kunst aus dem Museum Folkwang - Essen, Essen, Tellus-Verlag, s.d., 30pp.ill., linen cover, 11,5 Euro.
  2395. VOLPRECHT Klaus (introduction), Afrikanische Kunstwerke - Kulkturen am Niger, Essen, Villa Hügel, 1971, 66pp.with ills.in colour & bl/w, softcover, VG, Exhibition catalogue, 23 Euro.
  2396. VON FREEDEN Joachim, Malta und die Baukunst seiner Megalith-Tempel, Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft, 1993, xiv + 305pp.with 179 ills.in colour and bl/w, cart.cover, 22cm., VG, 20 Euro.
  2397. VON GABAIN Annemarie, Die Formensprache der uigurischen Malerei, Wiesbaden, Harrassowitz, 1987, 87pp.with 96 ills., 24cm., in the series "Veröffentlichungen des Societas Uralo-Altaica" vol.22, softcover, VG, X71543, 23 Euro.
  2398. Von GAGERN A., KOLOSS H.-J. & LOHSE W., Ostafrika - Figur und Ornament, Hamburg, Hamburgisches Museum für Völkerkunde, 1974, 76pp.with 16 ills.+ 16pp.ills.out-of-text + 1 map, [Exhibition catalogue: Hamburg, Köln, Stuttgart, 1974-1976], 17 Euro.
  2399. VON LE COQ Albert, Bilderatlas zur Kunst und Kulturgeschichte Mittel-Asiens, Graz, Akademische Druck- und Verlagsanstalt, 1977, 107pp.with 255 ills., 26cm., cloth, dustwrapper, X69127, 25 Euro.
  2400. VON LUSCHAN Felix, Erstehung und Herkunft der ionischen Säule, Leipzig, Hinrichs'sche Buchhandlung, 1912, 43pp.with 41 ills., 23cm., in the periodical "Der alte Orient" 13. Jahrgang Heft 4, softcover, few foxing, good condition, [text printed in Gothic German], X74435, 17 Euro.
  2401. VORMS Pierre & MASEREEL Frans, Gespräche mit Frans Masereel, Zürich, Limmat-Verlag, 1967, 252pp.with bl/w-ills., cloth, dustwrapper, 25 Euro.
  2402. VRIELYNCK Robert, De animatiefilm vóór en na Walt Disney - een historisch-artistiek panorama, Brussel, Meddens, 1981, 210pp.geïll., gecart., geïll.stofwikkel, 26cm., 15 Euro.
  2403. VRIEND J.J., Bouwen en wonen, Bussum, Moussault's uitgeverij, 1955, 184pp.geïll.+ 53 buitentekstills., linnen band, wat gebruiksslijtage, goede staat, 12,5 Euro.
  2404. VUYLSTEKE Julius, Overzicht der algemeene kunstgeschiedenis. Bouwkunst, beeldhouwkunst, schilderkunst en toonkunst, Gent, Rogghé, 1875, viii + 337pp.met 135 houtsneeillustraties, 22cm., 1e editie, gecart.band (lederen rug met titel en versieringen in goudopdruk, wat gebruiksslijtage), enkele roestvlekjes, goede staat, [naar de derde uitgave van het Duitsche werk "Leitfaden für den Unterricht in der Kunstgeschichte" en andere bronnen vertaald en omgewerkt door Julius Vuylsteke], S74765, 45 Euro.
  2405. WAGNER F.A., Indonesië, Amsterdam/Brussel, Elsevier 1961, viii + 251pp. rijkelijk geïll., uit de reeks "Kunst der Wereld", linnen band, in etui, mooie staat, 16 Euro.
  2406. WAITE Deborah, Art of Africa, Newark, The Newark Museum, 1969, 39pp.with 37 ills.+ 1 map, softcover, VG, published in: "The Museum. New series" vol.21 nrs.1&2 Winter-Spring 1969, 12 Euro.
  2407. WAKEFIELD G.L., Dye retouching & print finishing, London, Fountain Press, 1947, 80pp.+ 24 plates, cloth, dustwrapper, 10 Euro.
  2408. WALCH Nicole, J.-B. Madou - lithograaf, Tentoonstellingscatalogus ; Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I-Galery Houyoux, 4 juni-19 aug.1977, 84pp.(tekst) + 47pp.buitentekstill., 20 Euro.
  2409. WALKER Richard, Regency Portraits, National Portrait Gallery [2 volumes] I: Text, II: Plates, London, National Portrait Gallery, 1985, Complete in 2 volumes, Vol.I: xv + 719pp.with some coloured plates, Vol.II: 1603 illustrations in bl/w [no pagination], blue editor's cloth, illustrated dustwrappers, 28cm., VG, [Complete catalogue of the Regency Portraits in the Nat. Portrait Gallery], 150 Euro.
  2410. WALRAVENS Jan, Valerius De Saedeleer, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
  2411. WARD Maisie, The splendour of the Rosary (with prayers by Caryll Houselander, & pictures by Fra Angelico), London, Sheed & Ward, 1946, 132pp.+ 16pp.ills.out-of-text, cloth (small spot on front), G, 20 Euro.
  2412. WASSING R.S., African Art - Its background and traditions, London, Apine Fine Arts Collection, s.d., reprint, 285pp. With 120 bl/w & 24 coloured ill., hardcover with dustwrapper, VG, 50 Euro.
  2413. WASSING René (introduction), Schatten van het Museum voor Volkenkunde Rotterdam, Amsterdam, Meulenhoff/ Landshoff, 1987, 160pp.with 197 ills.in color & some bl/w ills., softcover, VG, [text in dutch], 15 Euro.
  2414. WEIDLE Wladimir, Les abeilles d'Aristée - Essai sur le destin actuel des lettres et des arts, Paris, Desclée de Brouwer, 1936, 285pp., br., dans la série "Les Iles", bon état, 17 Euro.
  2415. WEIDNER Marsha (ed.), Latter days of the law. Images of Chinese Buddhism (850-1850), Kansas, Spencer Museum of Art - University of Kansas, 1994, 481pp.with ills. + 32 plates out-of-text, 28cm., exhibition catalogue (Spencer Museum of Art, University of Kansas, August 27-October 9 1994), softcover, VG, X71835, 30 Euro.
  2416. WEILAND P. (& LANDRE G.N.), Nederduitsche spraakkunst & Kunstwoordenboek & Woordenboek der Nederduitsche synonimen, Antwerpen, J.P.Van Dieren en comp., 1844-1843-1845, 3 werken ingbnden in 1 band: 92 + viii,458 + viii,371pp., gecart.band met lederen rug, 25cm., stempeltje op titelblad, enkele roestplekjes, goede staat, [Volledige titels: I: Nederduitsche spraakkunst, II: Kunstwoordenboek of verklaring van allerhande vreemde woorden benamingen, gezegden en spreekwijzen die uit verscheidene talen ontleend in de zamenleving en in geschriften betreffende alle vakken van kunsten, wetenschappen en geleerdheid voorkomen, vermeerderd met al de woorden omschreven in het Supplement op dit Kunstwoordenboek in 1832 te Rotterdam in het licht gegeven, III: Woordenboek der Nederduitsche Synonimen], 100 Euro.
  2417. WEILAND P., Kunstwoordenboek of verklaring van allerhande vreemde woorden, benamingen, gezegden en spreekwijzen die uit verscheidene talen ontleend in de zamenleving en in geschriften betreffende alle vakken van kunsten, wetenschappen en geleerdheid voorkomen..., Antwerpen, J.P.Van Dieren en comp., 1843, viii + 458pp., 25cm., tekst gedrukt in 2 kolommen, gecart.band met lederen rug, stempeltje, enkele roestplekjes, goede staat, ["vermeerderd met al de woorden omschreven in het Supplement op dit kunstwoordenboek, in 1832 te Rotterdam in het licht gegeven"], 50 Euro.
  2418. WEISCHEDEL Wilhelm, Die Tiefe im Antlitz der Welt - Entwurf einer Metaphysik der Kunst, Tübingen, Mohr, 1952, 80pp., in the series "Philosophie und Geschichte" 73/74, 16 Euro.
  2419. WEISMANN W.A., Bouw- en beeldhouwkunst te Amsterdam in de zeventiende eeuw, 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, begin 2220e E., 120pp.rijkelijk geïll.met 114 zw/w-foto's tekeningen en plannen, rood linnen geïllustreerde uitgeversband (licht verkleurd, randen wat slijtage), 41cm., goede staat, 50 Euro.
  2420. WEISSENHOFER Anselm, Madonnen, Wien, Kunstverlag Wolfrum, 1946, 34pp. + 8 plates out-of-text, 22cm., in the series "Wolfrumbücher" nr.4, cart.cover, G, R72040, 10 Euro.
  2421. WEISSENHOFER Anselm, Madonnen, Wien, Wolfrum, 1946, 34pp.+ 48 plates out-of-text, few ex-libris-stamps, cart., illustrated dustwrapper, 21cm., bit used, G, 12 Euro.
  2422. WEISSMAN A.W., Documents classés de l'art dans les Pays-Bas du Xme au XIXme siècle, Utrecht, Oosthoek, s.d. [+/- 1915?], 4pp.de texte + 120 planches en phototypie, 44cm., dans une farde d'éditeur plein-toile, bel état, Cet ouvrage forme suite à l'ouvrage monumental de feu J.J. Van Ysendyck, [Weissman A.W., architecte hollandais, 1858-1923], 170 Euro.
  2423. WELLEN G.A., Theotokos. Eine ikonographische Abhandlung über das Gottesmutterbild in frühchristlicher Zeit, Utrecht / Antwerpen, Spectrum, 1960, 261pp.with ills., 22cm., doctoral dissertation (Universiteit te Nijmegen, promotor: F.G.L. Van der Meer), softcover, 30 Euro.
  2424. Werkgroep "Neogotiek", Religieuze neogotiek in de Teutendorpen, Neerpelt, Werkgroep "Neogotiek", 1989, 215pp.geïll., 20 Euro.
  2425. WESSELY J.E., Jan De Visscher und Lambert Visscher. Verzeichniss ihrer Kupferstiche, Leipzig, Rudolph Weigel, 1866, 94pp., 22cm., halfcloth binding (marbled plates), some foxing, very few (useful) annotations in text, else VG, 90 Euro.
  2426. WEST Franz (& MEEWIS Menno), Franz West, Antwerpen, 1998, 55pp.rijkelijk geïll.in kleur, in oblong (23x27cm.), geïll.gecart.band, mooie staat, [publicatie n.a.v. tentoonstelling Middelheim Openluchtmuseum 6 juni-16 aug.1998], [includes also english and german version of text of interview], 17 Euro.
  2427. WEYERMAN J.C., GERARD Jo, SAINSBURY W.N. & LUBKE W., Pieter Paulus Rubens de kosmische schilder, Antwerpen, De Dageraad, 1977, 140pp.geïll., gecart.band met stofwikkel (hoekje uitgescheurd), 32cm., 25 Euro.
  2428. WHILE Francis, Francis While "Tasso" 18 drawings about power and muscle art, Genk, White Room edition, s.d. [+/- 1970's], [16] pp.+ [18] pp.of drawings, 28cm., in oblong, [text in english and dutch], 15 Euro.
  2429. WHITFIELD Roderick & FARRER Anne, Caves of the thousand Buddhas. Chinese art from the silk route, London, British Museum Publications, 1990, 208pp.with 163 ills., 29cm., cloth, dustwrapper, VG, X69100, 35 Euro.
  2430. WICHMANN Siegfried, Weltkulturen und moderne Kunst - Die Begegnung der europäischen Kunst und Musik im 19. und 20.Hundert mit Asien, Afrika, Ozeanien, Afro- und Indo-Amerika, München, Bruckmann, 1972, xvi + 648pp.richly ill. (with some plates in colour), softcover, text in german, [Exhibition catalogue: Organisationskomitee für die Spiele der XX.Olympiade München 1972, 16 Juni-30 Sept. Im Haus der Kunst], 35 Euro.
  2431. WIERTZ M.A., Ecole flamande de peinture. Caractères constitutifs de son originalité, [Bruxelles], 41pp.avec ills. + [5] planches hors-texte en couleurs et bl./n., 30cm., br.muette moderne, tome 32 dans la série [mémoire couronné le 24 septembre 1863], 50 Euro.
  2432. WIJNBEEK D., De nachtwacht - de historie van een meesterwerk, Amsterdam, Holdert & co., 1944, 210pp.met +/- 35 illustraties buitentekst, gecart.band met linnen rug, 31cm., mooie staat, 24 Euro.
  2433. WIJNMAN, H.F., Uit de kring van Rembrandt en Vondel - Verzamelde studies over hun leven en omgeving, Amsterdam, Noord-Hollandsche Uitgeversmij., 1959, 205pp., harde kaft met stofwikkel, 21 Euro.
  2434. WILBAUX Jules, L'origine de l'art occidental par l'age de la cathédrale de Tournai, Tournai, Casterman, 1936, 63pp.+ 6 planches hors-texte, dans la série "Contribution à l'histoire artistique", 26cm., 2 cachets, bel état, 20 Euro.
  2435. WILKENS Manja, Das Schmuckbrevier, Hamburg, Broschek Verlag, 1960, 143pp.+ 25 ills.out-of-text, cloth with dustwrapper, G, 13 Euro.
  2436. WILLAUMEZ M.-F. & REVELARD M. (sous la dir. de) & LEVI-STRAUSS Claude (préface), Planète des masques - Oeuvres majeures de la Communauté française de Belgique et du Musée international du Carnaval et du Masque Binche, s.l. [Belgique], Direction générale de la Culture et de la Communication/ Communauté française de Belgique, 1995, 197pp.richement ill.en couleurs, in-4, bel état, [Catalogue d'exposition: Binche, Musée international du Carnaval et du Masque, 16 juin-22 déc.1995], 40 Euro.
  2437. WILLEMS Camiel, Rubens - de roem van Antwerpen, Antwerpen, Drukk.Kennes 1896, 112pp.geïll., met beschadigde frontipsice (portret van Rubens), Davidsfonds-uitgave (Nr.?), stempeltjes, tekst in goede staat, moderne gecart.band, 20 Euro.
  2438. WILSENS Steven (illustraties) & JANS Jos en ROMBOUTS Jo (tekst), Een dozijn merkwaardige Stevenementen uit de Hasseltse geschiedenis, Hasselt, Vrienden van het Stedelijk Museum Waerdenhof-Stellingwerf, 1998, 8pp.tekst + 12 losbladige kleurenill. losbladig in mapje, als nieuw, 13 Euro.
  2439. WILSON David (& DUBY Georges, inl.), Het tapijt van Bayeux, Antwerpen, Mercatorfonds, 1985, 259pp.waarvan 148pp.kleurenills. (reproductie van het tapijt in kleur) en met zw/w-ills.in tekst, 34cm., linnen band met goudopdruk, geïll.stofwikkel (rug wat verbleekt), in zwart gecart.etui, mooie staat, 125 Euro.
  2440. WILSON John, Decoration and furnishing - materials and practice, London, B.T.Batsford 1960, 264pp.ill. + 16pp.out-of-text-ill., hardcover, 20 Euro.
  2441. WINGERT Paul S., Primitive art - its traditions and styles, New York, Oxford University Press, 1962, xxii + 421pp.with ills.in bl/w, 1st ed., ill.cloth, dustwrapper, 25 Euro.
  2442. WIRTH H.F., Der Untergang des Niederländischen Volksliedes, Haag, Martinus Nijhoff, 1911, xvi + 357pp., 24cm., text in german, cart.cover (spine in green cloth) plastified, stamp, text and interior VG, 30 Euro.
  2443. WIRZ, P.D.Corbinianus (o.s.b.), De Heilige Eucharistie en hare verheerlijking in de kunst, M. Gladbach, B.Kühlen, 1913, 79pp.geïll., 12,5 Euro.
  2444. WOLFERS Marcel (MARET François, inleiding & BERGEN Emiel, verta.), Philippe Wolfers voorloper van de nieuwe kunst, Brussel, Meddens, 1963, 20pp.tekst + 19pp.buitentekstills.+ portret + frontispice in kleur, geïllustreerde gecart.band, genummerd exemplaar: no.1462, uit de reeks "Monografieën over Belgische kunst", 25cm., [text in dutch], 25 Euro.
  2445. WOLFFLIN Heinrich, Kunstgeschichtliche Grundbegriffe. Das Problem der Stilentwicklung in der neueren Kunst, Basel, Schwabe & co, 1991, 287pp.with 123 illustrations, hardback (binding in green cloth with illustrated dustwrapper), 25cm., 18th ed., VG, 32 Euro.
  2446. WOLLHEIM Richard, Art and its objects, wioth six supplementary essays, Cambridge, Cambridge University Press, 1990, xvi + 270pp., 2nd ed., softcover, 22cm., VG, 16,5 Euro.
  2447. WOLMANS (présenté par Stéphane Rey), Wolmans, Bruxelles, 1979, 16pp.(texte) + 32pp.ills.en couleurs et n/bl., signé avec dédicace par le peintre, toile d'éditeur, jaq.ill., bon état, [Jacques Wolmans, Bruxelles 1919-1991 Eigenbrakel], 22 Euro.
  2448. WOUTERS Rik, Rik Wouters (Catalogus van tentoonstelling, Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten 7 juli - 15 september 1957), Antwerpen, 1957, 42pp.tekst + 83pp.illustraties in kleur en zw/w, 27cm., geïll.stofwikkel, 20 Euro.
  2449. WRAY Elisabeth e.a., Ten lives of the Buddha. Siamese temple painting and Jataka tales, New York, Weatherhill, 1996, 153pp.with plates, 26cm., softcover, G, X71729, 18 Euro.
  2450. YALDIZ M., Archäologie und Kunstgeschichte Chinesisch-Zentralasiens (Xinjiang), Leiden, Brill, 1987, xx + 237pp.with ills. + 133 ills.out-of-text + 2 folding maps, in the series "Handbuch der Orientalistik. Siebente Abteilung: Kunst und Archäologie. Dritter Band: Innerasien" Zweiter Abschnitt, cloth, VG, X69101, 110 Euro.
  2451. YRIARTE Charles, Un condottiere au XV siècle ; Rimini - Etudes sur les lettres et les arts à la Cour des Malatesta d'après les papiers d'état des archives d'Italie, Paris, Rothschild, 1882, xv + 460pp.avec 200 dessins & tableau généalogique dépliant, reliure toile, 27cm., qqs.rousseurs, bel état, 150 Euro.
  2452. ZDERCIUC Boris e.a., Arta populara in Rominia, Bucuresti, Editura Meridiane, 1964, 134pp. 47 ills. out-of-text, cloth, VG, [text in Romanian], S72036, 35 Euro.
  2453. ZEHNDER Günter, Der Siegburger Servatiusschatz, 1967, pp.383-471 + 64 ills. out of text, Sonderdruck aus "Heimatbuch der Stadt Siegburg" Band II, 22,5 Euro.
  2454. ZESTERMANN Augustus-Christianus-Adolphus, De Basilicis libri tres, a regia academia literaria, quae in Belgio floret, praemio ornati, Bruxelles, Académie royale (impr.par Hayez), 1847, 179pp.+ 7 planches hors-texte, texte en latin, publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et mémoires des savants étrangers, publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique" Tome XXI (21), in-4, non coupé, 120 Euro.
  2455. ZSCHIETZSSCHMANN W., Hellas en Rome - een cultuurgeschiedenis van de oudheid in woord en beeld, Tübingen, E.Wasmuth s.d.[+/-1959], 70pp.(tekst) + 304pp.zw/w.ills., mooie staat, 20 Euro.
  2456. ZUYDERLAND, Siet Zuyderland, Tentoonstellingscatalogus ; Antwerpen, Lens Fine Art 26/01-25/2 1978, 24pp.geïll., bijgevoegd: uitnodiging vernissage, 10 Euro.
    Bestellen - Order