KUNST - ART - ARTS
° 22-05-2008
- ABBATE Francesco (ed.), African Art and Oceanic art, London, Octopus Books, 1972, 158pp.with 92 full-color illustrations, 1st english ed., cloth with dustwrapper, 17 Euro.
- ACCAME Giovanni Maria, Pino Pinelli - Continuita e disseminazione, Bergamo, Pierluigi Lubrina, 1991, 184pp.avec illustrations, br., bon état, [texte en italien], 21 Euro.
- AERTS Lambert, De aanbidding van het Lam Gods, het meesterstuk der gebroeders Van Eyck, Diest, Pro Arte, 1942, 88pp.+ 49 buitentekstills., 24cm., enkele roestplekjes, 17 Euro.
- AIGRAIN René, Architecture chrétienne, Paris, Bloud & Gay, 1941, 188pp., br.orig., 19cm., dans la série "Bibliothèque catholique des sciences religieuses" no.91, 20 Euro.
- ALAERTS L., L'oeil humain dans l'art - Etude de l'expression du regard dans quelques oeuvres classiques, Bruxelles, Arscia [Ed.d'Art et de Sciences appliquées] 1947, 91pp.richement ill., bel état, 16 Euro.
- ALBERIGS L., J.Le Mair [Jacques Le Mair] uitgegeven naar aanleiding van de overzichtstentoonstelling, Venlo, [1974], 206pp.waarvan 160pp.met illustraties in kleur en zw/w, in-4, mooie staat, 25 Euro.
- ALFRED-MAURICE & FRANCISCUS-JOZEF (br.), Het natuurschetsen aan het Hoger Instituut Sint-Lucas-Gent, Doornik, Sint-Lucas, 1950, xxxi + 460pp.rijkleijk geïll., met stofwikkel, 24cm., 30 Euro.
- ALTINK J.R., Perspectief, Amsterdam, Van Mantgem & De Does, s.d., 131pp.+ 7 uitslaande platen, in de reeks "Bibliotheek van het Instituut Jacob Van Campen", rug hersteld, tekst en platen in goede staat, 24 Euro.
- AMBESI Alberto Cesare, Oceanic Art, London, Hamlyn 1970, 159pp. With 71 ills.in colour, cart.cover with dustwrapper, 15 Euro.
- ANDRE, Roger, Evolution des Beaux-Arts dans la province de Luxembourg (1830 à 1900), Arlon, 1969, Travail de séminaire d'histoire - 2me Régence Littéraire, 1968-69, 29pp., 10 Euro.
- ANTEN Djef, Djef Anten, Hasselt, De Vrienden van het stedelijk museum Stellingwerff-Waerdenhof, Tentoonstellingscatalogus 3 okt.-23 dec.1992, 52pp.geïll., in-4, mooie staat, 13 Euro.
- ARBLASTER Paul, JUHASZ Gergely & LATRE Guido (reds.), Het testament van Tyndale, Turnhout, Brepols, 2002, 201pp.geïll., geïll. gecart.band, 29cm., mooie staat, publicatie n.a.v. de gelijknamige tentoonstelling in Antwerpen Museum Plantin-Moretus 2 sept.-1 dec.2002, 37 Euro.
- ARCINIEGAS German [Botero], Fernando Botero, New York/ Madrid-Paris-Bogota, Harry N.Abrams/ Edilerner, 1977, 223pp.richly ill.in colour & bl/w, red cloth, in oblong, bit used, text/interior VG, [text in english], 100 Euro.
- ARENTS Prosper (& DELEN A.J.J., voorwoord), Geschriften van en over Rubens, Antwerpen, Comité Rubensherdenking, 1940, 893 [iv] pp.+ 16 illustraties buitentekst, stevige moderne groenlinnen band, stempeltje, 25cm., goede staat, 60 Euro.
- ARNOLD Bernd, Kamerun - Die höfische Kunst des Graslandes (aus dem Staatlichen Museum für Völkerkunde Dresden), Leipzig, Prisma-Verlag, 1980, xxiii + 43pp.of which 32pp.ills.out-of-text (in bl/w), cart.cover, VG, 15 Euro.
- ARU C. & DE GERADON Et., La galerie Sabauda de Turin [Fascicule 5 de "Les primitifs flamands I.Corpus de la peinture des anciens Pays-Bas meridionaux au quinzième siècle"], Anvers, De Sikkel, 1952, 35pp.texte + 69 planches hors-texte, reliure toile, 30cm., qqs.rousseurs, 24 Euro.
- ATGET Eugène, Eugène Atget - un choix de photographies extraites de la collection du Musée Carnavalet, Paris, Centre National de Photographie, 1984, s.p., avec 61 photographies, un peu usagée, bon état, dans la collection "Photo Poche", 10 Euro.
- AUBERT Marcel, La France Glorieuse au moyen age - de Philippe-Auguste à François I, Paris, R.Laffont, 1947, 185pp.+ planches, br., 9e éd., peu usé, bon état, 17 Euro.
- AUDOIN Philippe, Les surréalistes, Paris, Seuil 1973, 192pp.avec ill., 9 Euro.
- AUWERA Fernand & VANRIET Jan, Mooi, gekwetste ziel (een suite van 14 aquarellen van Jan Vanriet en notities van Fernand Auwera), s.l., F.auwera & J.Vanriet, 1984, [+/- 60] pp.geïll., 32cm., mooie staat, 17 Euro.
- AVERMAETE Roger (& VORMS Pierre), Frans Masereel (met bibliografie door Pierre Vorms & Hanns-Conon von der Gabelentz), Antwerpen, Mercatorfonds 1976, 318pp.rijkelijk geïll., gecart.band, scharnier licht beschadigd, goede staat, standaardwerk, 80 Euro.
- AVERMAETE Roger, Alice Frey, Brussel, Elsevier, 1959, 16pp.+ 26pp.buitentekstills., gecart.band, uit de reeks "Monografieën over Belgische Kunst", genummerd N 1427, 15 Euro.
- AVERMAETE Roger, Henri Puvrez, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1950, 15pp.tekst + 28pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel (scheurtje in rug), [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, G], 15 Euro.
- AVERMAETE Roger, James Ensor, Anvers, De Sikkel, 1947, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill., dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
- AVERMAETE Roger, Luc Peire, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1953, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
- AVERMAETE Roger, Panthéon narquois de l'Ecole Flamande, Anvers, Librairie des Arts, 1963, 144pp., non coupé, bel état, 17,5 Euro.
- AVERMAETE Roger, Permeke, Brussel, Arcade, 1970, 383pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, linnen band, geïllustreerde stofwikkel (klein scheurtje aan rugzijde), in bruinlinnen etui (met enkele vage vlekjes), 30cm., goede staat, 170 Euro.
- AVERMAETE Roger, Rubens & son temps, Bruxelles, Brepols, 1964, 244pp.+ 17 ills.hors-texte, reliure toile d'éditeur (avec titre et décorations dorées), bel état, 23 Euro.
- AVERMAETE Roger, Schertspantheon van de Vlaamse School, Brussel, Arcade, 1972, 133pp., gesigneerd door auteur, 15 Euro.
- AVERMAETE Roger, Wat is kunst ?, Brussel, Paleis der Academiën 1966, 12pp., uit de reeks "Mededelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België" - Klasse der Schone Kunsten Jg.28 N 1, 7,5 Euro.
- AVERMAETE, Roger, De la gravure, Bruxelles, Editions Nébé, s.d., pp.65-96 ill. dans la série " Synthèse des Arts " N 3, 12,5 Euro.
- AVERMAETE, Roger, De la peinture, Bruxelles, Editions Nébé, s.d., pp.33-64 ill., dans la série " Synthèse des Arts " N 2, 12,5 Euro.
- AVERMAETE, Roger, De la sculpture, Bruxelles, Editions Nébé, s.d., pp.97-128 ill. dans la série " Synthèse des Arts " N 4, 12,5 Euro.
- BAAR Armand, Rétrospective de la verrerie artistique belge [Exposition Internationale de Liège 1930], Liège, Vaillant-Carmanne 1930, 48pp. + 8pp.ills.hors texte, br.orig., qqs.rousseurs, bon état, 20 Euro.
- BABELON Jean, L'art au siècle de Léon X, Lausanne, La guilde du livre, 1947, 142pp.texte + 117 planches, couv.cart., ex.numéroté nr.6972, bon état, 21 Euro.
- BAEYENS Herman, Begrip en probleem van de Renaissance - bijdrage tot de geschiedenis van hun ontstaan en tot hun kunsthistorische omschrijving, Leuven (Louvain), Leuvense Universitaire Uitgaven, 1952, vii + 489pp., in "Publicaties op het gebied der geschiedenis en der philologie - Recueil de travaux d'histoire et de philologie" 3e serie fasc.48, onopengesneden, als nieuw (pages uncut, as new), 40 Euro.
- BAILEY Colin B., RISHEL Joseph J. & ROSENTHAL Mark, Masterpieces of impressionism & post-impressionism ; The Annenberg collection, Philadelphia, Philadelphia Museum of Art, 1991, 212pp.richly illustrated, 30cm., VG, [Exhibition catalogue], 30 Euro.
- BALLOT M.-J., Les laques d'Extrême-Orient Chine et Japon, Paris-Bruxelles, G.Vanoest, 1927, 39pp.(texte) + 32 planches (hors-texte), dans la série "Architecture et arts décoratifs", bel état, 35 Euro.
- BALTY J.-Ch., Un centre de production de bronzes figurés de l'Etrurie septentrionale (deuxième moitié du VIIe-première moitié du VIe s. av.J.C.) Volteraa au Arezzo ?, Bruxelles/Rome, 1961, 62pp.+ 14 planches hors-texte, extrait du "Bulletin de l'Institut Historique Belge de Rome" Fasc.33-1961, signé avec dédicace par l'auteur, bel état, 20 Euro.
- BANDI Hans-Georg e.a., Het stenen tijdperk - vierduizend jaar rotsafbeeldingen, Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1961, x + 225pp.geïll.in kleur & zw/w, linnen band, in etui, uit de reeks "Kunst der wereld", mooie staat, 17,5 Euro.
- BARCHAM William L., Giambattista Tiepolo, New York, Harry N.Abrams, 1992, 128pp.with many ills., in-4, cloth with dustwrapper, [text in english], VG, 20 Euro.
- BARELLA Pierre, Portraits des peintres les plus célèbres, dessinés sur pierre par G.Simonau et L.Vandenwildenberg, avec des notices descriptives et historiques publiés par Pierre Barella, Louvain, P. Barella, 1833, 50pp.+ 8 gravures hors-texte (portraits de Raphael Sanzio, Léonard da Vinci, Antoine Van Dyck, Tiziano Vecelli, Pierre-Paul Rubens, Charles Lebrun, Pierre Mignard & Nicolas Poussin. Celui de Chasselat manque), br.orig. (restauré), rousseurs dans le texte, 40 Euro.
- BASSANI Ezio (essay), Meisterwerke afrikanischer Plastik aus Schweizer Privatbesitz, Zug, Kunsthaus Zug/ Wiese Verlag, 1995, 96pp.with 62 ills.in bl/w, cart.cover, fine condition, text in german, [Exhibition catalogue: Kunsthaus Zug 9 June-3 Sept.1995], 30 Euro.
- BAUDOUIN Frans, Pietro Pauolo Rubens, Antwerpen, Mercatorfonds 1977, 407pp.rijkelijk geïll. in kleur en zw/w., linnen band met stofwikkel, in etui, zeer mooie staat, 86,5 Euro.
- BAUDSON Michel, SMETS Francis, STEVENS K.Guy, VAN JOLE Marcel & VAN MULDERS Wim, Hugo Duchateau, Brussels, Roularta Art Books, s.d. [1990's], 168pp., linnen band met geïll.stofwikkel [cloth with ill.dustwrapper], [in four languages: Nederlands, Deutsch, English, Français], 25 Euro.
- BAUDUOIN Frans, Nicolaas Rockox "vriendt ende patroon" van Peter Paul Rubens, s.l., Kredietbank, 1977, 48pp.geïll., in-4, [bjgevoegd/joint: "Les rapports entre Rubens et Rockox", Catalogue d'exposition Musée Rockox Anvers 1977], 13 Euro.
- BAUER J. & A., A book of Jewels, Haarlem, Holland, 1966, 143pp.richly ill.in colour, cloth, G, 20 Euro.
- BAUM Peter (introduction), Kunst aus Afrika, Indonesien, Ozeanien und Latein-Amerika, Linz, 1999, 32pp.of which 21pp.ills.in colour, wrappers, VG, [Exhibition catalogue, Neue Galerie der Stadt Linz, 28 okt.-5 Dec.1999], 14 Euro.
- BAUMANN Hermann, Afrikanische Plastik und sakrales Königtum - Ein sozialer Aspekt traditioneller afrikanischer Kunst, München, Verlag der Bayerischen Akademie der Wissenschaften, 1969, 59pp.text + 16pp.ills., softcover, text in german, VG, in the series "Bayerischen Akademie der Wissenschaften. Philosophisch-Historische Klasse" Sitzungsberichtee-Jahrgang 1968 Heft 5, 23 Euro.
- BAUTIER Pierre & CARTON DE WIART ctesse., Les tableaux italiens du musée de Bruxelles [par Bautier] & Gaspard de Crayer et la corporation des poissonniers de Bruxelles [par Carton de Wiart], Bruxelles, 1941, 31pp.texte + 14 planches hors-texte, dans la série "Musées Royaux des Beaux-Arts de Belgique - Conférences 1940-1941", 27cm., bon état, 20 Euro.
- BAUWENS Jan, Het oeuvre van L.J. Fruijtiers, Brussel, Aurelia Books, 1974, 134pp., 24cm., mooie staat, 40 Euro.
- BAX D. (saamgestel en ingelei deur), Katalogus van die Michaelisversameling (Max Michaelisskenking, Die ou stadhuis Kaapstad), Kaapstad, 1967, 73pp.(text) + 51pp.ills., 20 Euro.
- BAYARD, Emile, L'art de reconnaître les styles : La style Renaissance, Paris, Garnier, s.d.[+/-1920], 298pp.avec 182 ill., 15 Euro.
- BAYARD, Emile, Le Style Louis XIII, Paris, Garnier, s.d., 246pp.avec ill., dans la série " L'art de reconnaître les styles ", 12,5 Euro.
- BEGEER Piet, Tips voor de amateurschilder, Gouda, Johan Mulder's, s.d., 90pp.+ 8pp.buitentekstills., linnen band, 12 Euro.
- BEGUIN Gilles, Tibet, terreur en magie, Brussel, 1989, 194pp.rijkelijk geïll., 27cm., Catalogus van gelijknamige tentoonstelling (Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, Jubelpark Brussel, 17 febr.-14 mei 1989), 30 Euro.
- BEIER Ulli, Art in Nigeria 1960, Cambridge, University Press, 1960, [70] pp.with 77 ills., softcover, VG, 24 Euro.
- BELJON J.J., Bouwmeesters van morgen, Amsterdam, Wetenschappelijke uitgeverij 1973, 223pp.geïll., bib.ex., goede staat, 7,5 Euro.
- BELLI BARSALI Isa, Medieval goldsmith's work, London, Paul Hamlyn, 1969, 157pp.with 71 ills.in colour, cloth, dustwrapper, VG, 15 Euro.
- BELPAIRE M.E., Beethoven : een kunst- en levensbeeld, Brussel/Parijs, L'écran du monde 1947, 511pp., 4 ed., gecart.band (scharnieren buitenkant licht beschadigd), 12,5 Euro.
- BENOIST Luc, Coysevox, Paris, Plon, 1930, 150pp.+ 32 planches hors-texte (contient bibliographie, catalogue des œuvres, tableau de la famille & tableau chronologique), dans la série "Les maitres de l'art", 24 Euro.
- BENTEIN-STOELEN M.-R., Middelheim - katalogus van de verzameling (Openluchtmuseum voor beeldhouwkunst - Musée de sculpture en plein air - Open air museum of sculpture - Freiluftmuseum für Plastik), Antwerpen, Openluchtmuseum voor beeldhouwkunst Middelheim, +/- 1970, xii + 176pp.tekst + 6pp.kleurenills. + 247 zw./w.buitentekstills., in originele uitgevers(ring)map, mooie staat, 50 Euro.
- BERGMANS Simone, Catalogue critique des œuvres du peintre Denis Calvart, Bruxelles, 1931, 53pp., br. (couv.orig.remplacée), non coupé, texte en bel état, 15 Euro.
- BERGNER Heinz, Versuch einer Filmwirtschaftslehre - 2 volumes, Berlin, Duncker & Humblot, 1962-1966, 2 volumes: 238 + 260pp.+ some plates out-of-text, softcover, in the series "Filmwirtschaftliche Studien aus dem Industrieseminar der Universität zu Köln" Band I/1-2, bit used, G, 40 Euro.
- BERNARD Charles, Opsomer, Antwerpen, De Sikkel, 1947, 15pp.(tekst) & 24 illustraties buitentekst + frontispice in kleur, gecart., stempeltje, 25cm., Nederlandse tekst, geïll.stofwikkel (enkele scheurtjes), in de reeks "Monographieën over Belgische Kunst", 15 Euro.
- BERNATZIK Hugo A., Die grosse Volkerkunde - Sitten, Gebrauche, Und Wesen fremder Volker [3 vols.] I.Europe, Afrika, II.Asien, III.Australien, Amerika, Leipzig, Bibliographisches Institut, 1939, 3 vols. (complete) : XII,372 + XII,364 + VIII,366pp.with illustrations & maps, 1st ed., cloth, original dustwr. (except for vol.I.), in slipcases, VG, 75 Euro.
- BERRYER Anne-Marie, DE BORCHGRAVE d'ALTENA J., e.a., Annales de la Société Royale d'archéologie de Bruxelles - Mémoires, rapports et documents. Tome 43 (1939-1940), Bruxelles, 1939-1940, 391pp.avec illustrations + planches hors-texte, br.orig., 24cm., non coupé, bel état, [contient e.a.: BERRYER Anne-Marie, Essai d'une iconographie de Juste Lipse (pp.5-72, avec 27 illustrations), DE BORCHGRAVE D'ALTENA J., Notes pour servir à l'Inventaire des Oeuvres d'art du Brabant. Arrondissement de Louvain (pp.121-389)], 50 Euro.
- BERSIER J.-E., Rembrandt le premier des peintres graveurs, Estienne, 1965, 71pp.avec ills., jaq., 15 Euro.
- BERTAUX E., Donatello [ +/-1387 Florence - + 1466], Paris, Plon, s.d., 255pp.(dont 7pp.bibliographie + 7pp.catalogue des œuvres + pp.tableau chronolgique) + 24pp.ills.hors texte, dans la série "Les Maîtres de l'Art", pour la plupart non coupé, qqs.rousseurs, bel état, 37 Euro.
- BERTELS J.H., Het ornament in de edelsmeedkunst ; een beknopte stijlleer voor edelsmeden en juweliers, Amsterdam, J.H.De Bussy, 1956, 132pp.met 132 figuren + 64 buitentekstills., linnen band met stofwikkel, 23 Euro.
- BERTRAM Anthony (& MANGER Hermien, vertaling), Rubens 1577-1640, Amsterdam, Veen, s.d., 24pp.met 10 kleurenills., linnen band met illustratie, 31cm., in de "Museum-reeks", 13,5 Euro.
- BETHUNE DE VILLERS J. baron, Les 'bassins liturgiques', Bruges, Desclée de Brouwer, 31pp.avec qqs.figures dans le texte + 1 planche hors-texte, br., extrait de la "Revue de l'art chrétien" T.IV 1886, hommage de l'auteur, in-4, 20 Euro.
- BIJL Guillaume (& HOET Jan, inleiding/ introduction), Guillaume Bijl, Zedelgem, Kunst & Projecten, 1991, 224pp.rijkelijk geïll., in oblong, zwarte linnen band, in linnen foedraal, mooie staat, [bilingual: dutch-english], 60 Euro.
- BIJL Guillaume, Guillaume Bijl - Openluchtwerken, sculptures en plein air, open-air-works, Antwerpen, 1994, 48pp.geïll.in kleur (ills.in colour, ills.en couleurs), gecart., in oblong (23x28cm.), mooie staat (fine condition, bel état), [trilingual; Nederlands-english-français], Catalogus van tentoonstelling Antwerpen Middelheim 19.06-31.08.1994 (Exhibition catalogue, catalogue d'exposition], 17 Euro.
- BILANG Karla, Die begegnung der Avantgarde mit dem ursprünglichen - Das Gegenbild, Ed.Leipzig, 1989, 320pp.richly ill.in colour & bl/w, cloth, VG, 45 Euro.
- BILCKE Maurits, Armand Vanderlick, Bruxelles, Elsevier, 1959, 16pp.texte + 26 ills.hors texte, couv.cart., dans la série "Monographies de l'art belge", numéroté N 162, [text in French], 15 Euro.
- BISSCHEROUX, Laurens Bisscheroux : schilderijen-gouaches-tekeningen / Tableaux-aquarelles-dessins, Maastricht/Hasselt, J.Van Rijn/Cultureel Centrum 1986, 36pp.ill., [Tentoonstellingscatalogus/Catalogue d'exposition herfst 1986], 7,5 Euro.
- BLONDEEL Herman, DUCHATEAU Hugo & STOCKMANS Piet, Geschiedenis op het verkeerde been ; Herman Blondeel & Hugo Duchateau & Piet Stockmans, Tentoonstellingscatalogus : Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, 20 mei-10 september 1995, 4pp.(tekst) + 6pp.(ills.), gesigneerd door de 3 kunstenaars, 15 Euro.
- BLOSSFELDT Willy, Formen Afrikanischer Plastik - Eine ästhetische Betrachtung, Stuttgart, Schüler Verlagsgesellschaft, 1961, 80pp.with 16 tipped-in coloured plates, cloth, dustwrapper (bit used), interior VG, 23 Euro.
- BOCK Franz (& MULLER Georg, Vorwort), Geschichte der liturgischen Gewänder des Mittelalters oder Entstehung und Entwicklung der kirchlichen Ornate und Paramente in Rücksicht auf Stoff, Gewebe, Farbe, Zeichnung, Schnitt und rituelle Bedeutung nachgewiessen und durch 120 Abbildungen in Farbendruck erlaütert [3 volumes], Bonn, Cohen, 1859-1866-1871, Complete in 3 volumes: vol.I: xxviii + 453pp.+ 47 plates out-of-text & 2 illustrated frontpages in colour, vol.II: xii + 379 [2] pp.+ 51 plates out-of-text, vol.III: xiv + 223pp.+ 27 plates out-of-text, cart.covers (spine in leather), 23cm., some foxing & few spots on some pages, text in german, good copy, rare, [some illustrations are in colour], 650 Euro.
- BODART Roger, Antoine Wiertz, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", traces d'usage, 12 Euro.
- BODART Roger, Jacques Maes, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1955, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
- BODROGI Tibor, Afrikanische Kunst, Wien/ Budapest, Schroll Verlag/ Corvina Verlag, 1967, 131pp.text + 193pp.ills.out-of-text (in bl/w), cloth, dustwrapper (few tears), VG, [text in german], 65 Euro.
- BODROGI Tibor, Stammeskunst - 2 volumes: I.Australien, Ozeanien, Afrika & II.Amerika & Asien, Budapest, Corvina, 1982, vol.I: 307pp.ill.+ 380 ills.out-of-text (of which some in colour) & vol.II: 274pp.ill.+ 238 ills.out-of-text (in bl/w & colour), cloth, dustwrapper, 25.7x 22.5cm., VG, text in german, 150 Euro.
- BOENDERS FRANS, Kunst in het garnizoen - Canada tussen mythe en werkelijkheid [over kunst en poëzie uit Canada], Brussel, BRT, 1984, 200pp.geïll., 10 Euro.
- BOENDERS Frans, CLERINX Luc, DUCHATEAU Marcel & VERLOOVE Harry, Rik Hoydonckx [monografie], Gemeentekrediet, 1983, 160pp.rijkelijk geïll., Kunstmonografie uitgegeven t.g.v.de huldetentoonstelling te Hasselt Cultureel Centrum Galerie Tamara, (beperkte oplage: 800 ex.), als nieuw, 20 Euro.
- BOISSEAU G. & LANORVILLE G., L'escargot - élevage & parcage lucratifs, préparation culinaire et vente, Paris, Hachette, 1911, 96pp.+ 24 planches hors-texte, br.orig., dans la série "Bibliothèque de la Vie à la Campagne", 19cm., peu de rousseurs, bon état, 40 Euro.
- BOL, L.J., Jan van Eyck, London, Blanford Press, 1965, 89pp.geïll., 7,5 Euro.
- BOLLER Willy, Estampes japonaises des Katsukawa Shunsho, Lausanne, Payot, s.d., 48pp.dont 19pp.planches en couleurs, dans la collection "Orbis pictus" vol.15, bel état, 15 Euro.
- BONNIER Bernadette & LEBLANC Véronique, Felicien Rops - Vie et œuvre, Leven en werk, Life and work, Leben und Werke, Stichting Kunstboek, 1997, 136pp.with ills.in colour, 33cm., VG (mooie staat), 23 Euro.
- BORCHGRAVE D'ALTENA J. de, VAN CAUWENBERGH E., FRANCOTTE J. & LEMAIRE R., Kunst te Leuven, Leuven, Davidsfonds, 1946, 83pp.tekst + 95 platen buitentekst, gecart.band (titel in goudopdruk), 28cm., oplage van 2000 exemplaren, Gedenkboek van de tentoonstelling van kunstwerken uit de geteisterde kerken van Leuven ingericht door de Davidsfondsafdeeling Leuven van 1 tot 23 september 1945, 27 Euro.
- BOSHUIS Greta, Pyrogravure, Leuven, A.H.Reekmans s.d.[+/- jaren 1960's], 73pp.met 27 ills., 12,5 Euro.
- BOSMANT Jules, Jacques Ochs, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1949, 13pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 16 Euro.
- BOSMANT Jules, Jacques Ochs, Anvers, De Sikkel, 1949, 13pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
- BOSMANT Jules, Richard Heintz, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1948, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
- BOSMANT Jules, Richard Heintz, Anvers, De Sikkel, 1948, 13pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (petite manque), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
- BOSSERT Helmuth Th., Folk Art of Azia - Africa - Australia and the Americas, Tübingen, Wasmuth Verlag, 1990, 23pp. + 80pp. ills.in colour, hardcover with dustwrapper, in-4, VG, 20 Euro.
- BOTTE Xavier & PICARD J., Art et technique du vitrail ; le témoignage de Michel Martens (par X.Botte, pp.237-246) & Le vitrail au Musée (par J.Picard, p.252) [dans "L'art d'église"], Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1953, pp.237-246 & 252 richm.ill., 2 articles dans "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 21 Nr.4 (1953), 28.5x37.5cm., bel état, [contient également: FLOUQUET P.-L., L'église Sainte-Alène à Bruxelles, pp.247-251 ill.], 12,5 Euro.
- BOUCHERY H.F. & VAN DEN WIJNGAERT Fr., P.P. Rubens en het Plantijnsche huis ; Petrus Paulus Rubens en Balthasar I Moretus & Rubens als boekverluchter voor de Plantijnsche drukkerij, Antwerpen, De Sikkel, 1941, vii + 162pp.+ 110 ills.buitentekst, gecart.band met linnen rug, 26cm., stempeltje, mooie staat, in de "Maerlant-bibliotheek" vol.IV, 25 Euro.
- BOUCHOT SAUPHIQUE, Jacqueline, La peinture flamande du 17 siècle au Musée du Louvre, Bruxelles, Ed.du Cercle d'art, 1947, 93pp. + 48 ill.hors texte, dans la série "L'art en Belgique", 15 Euro.
- BOUGARD, Collection du docteur Bougard (Vente publique, Palais des Beaux-Arts, Bruxelles, 9 Mai 1932), 25pp.+ 3 planches, in-4 , [Catalogue de la vente publique des tableaux, faïences, porcelaine, argenterie, bijoux, meubles, vases grecs de la collection du Docteur Bougard, expert Jef Dillen], 20 Euro.
- BOURASSE Jean-Jacques (& MIGNE, éd.), Dictionnaire d'archéologie sacrée, contenant par ordre alphabétique, des notions sures et complètes sur les antiquités et les arts ecclésiastiques, savoir: l'architecture, la sculpture, la peinture, la mosaique, les émaux, les vitraux peints, l'orfévrerie, la céramique, ... Tome 2, Petit-Montrouge, chez J.-P. Migne, 1851, tome 2 (des 2): 1168 colonnes, (dont 30 planches), 28cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en toile, texte sur 2 colonnes, estampe, dans la série "Nouvelle encyclopédie théologique... publié par l'abbé Migne" 2e série tome 12, qqs.rousseurs, 80 Euro.
- BOURET Jean, Degas - der Mensch und sein Werk, Paris/Lesering, Galerie Somogy/Bertelsmann, 272pp.with ills.in colour and bl/w., linen cover with dustwrapper, VG, 12,5 Euro.
- BOUSMANNE Bernard, Item a Guillaume Wyelant aussi enlumineur - Willem Vrelant un aspect de l'enluminure dans les Pays-Bas méridionaux sous le mécénat des ducs de Bourgogne Philippe le Bon et Charles le Téméraire, Turnhout/ Bruxelles, Brepols/ KBR, 1997, 392p.richement ill., 28cm., bel état, 50 Euro.
- BOUVY D.P.R.A., Middeleeuwsche beeldhouwkunst in de Noordelijke Nederlanden, Amsterdam, Balkema, 1947, vi + 249pp.+ 224 illustraties buitentekst, linnen band, goede staat, 30 Euro.
- BOWRON Edgar Peters & MORTON Mary G., Masterworks of European Painting in the Museum of Fine Arts, Houston, Princeton University Press/The Museum of Fine Arts Houston, 2000, xviii + 233pp.richly ill., cloth with dustwrapper, 25 Euro.
- BRACALONI Leone O.F.M., La Chiesa Nuova di S.Francesco converso casa paterna del santo in Assisi, Todi, Tipografia Tuderte, 1943, xix + 307pp.+ 12 planches hors-texte, br.orig., texte en italien, 25cm., 25 Euro.
- BRANS Jan V.L., Vlaamse schilders in dienst der koningen van Spanje, Leuven, Davidsfonds, 1959, 218pp. + 40pp.buitentekstills., 15 Euro.
- BRANS Jan, Rubens zonder aureool, Brecht-Antwerpen, De Roerdomp, 1977, 191pp., geïll.omslag, 10 Euro.
- BRAUNSCHVIG Marcel, L'art et l'enfant - Essai sur l'éducation esthétique, Toulouse/ Paris, Privat/ Didier, 1907, xvi + 400pp., br. (couv.peu usagée, avec qqs.rousseurs), texte en bon état, 23 Euro.
- BRAY Lucien, Du beau - Essai sur l'origine et l'évolution du sentiment esthétique, Paris, F. Alcan, 1902, 295pp., br.orig., dans la série "Bibliothèque de philosophie contemporaine", estampe, bel état, 30 Euro.
- BRÉHIER Louis, Les églises gothiques, Paris, Bloud & Cie. s.d.[début 20 s.], 64pp.avec ill., 12,5 Euro.
- BRIELS Jan, Vlaamse schilders in het Noorden in het begin van de Gouden Eeuw, s.l., Kredietbank, 1978, 56pp.geïll., in-4, 10 Euro.
- BRIÈRE-MISME Clotilde, La peinture hollandaise, Paris-Bruxelles, G.Vanoest, 1927, 59pp.(texte) + 64 planches hors-texte, rousseurs, estampe sur page de titre, 25x19.2cm., dans la série "Bibliothèque d'histoire de l'art", bon état, 24 Euro.
- BRIZZI Bruno (ed.), The Pigorini Museum, Rome, Quasar, 1977, 426pp.richly ill.in colour & bl/w, cloth, dustwrapper, 120 Euro.
- BROECKX J.L., DE CLERCQ C., DHONDT J. & NAUWELAERTS M.A. (red.), Flandria nostra - ons land en ons volk, zijn standen en beroepen, door de tijden heen [5 vol.], Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel, 1957, 535 + 461 + 391 + 412 + 493pp.rijkelijk geïll.+ buitentekstills. in kleur, roodlinnen banden met goudopdruk, 150 Euro.
- BROQUELET A., L'art appliqué à l'industrie, Paris, Garnier s.d.[+/- années 1920's?], 403pp.avec 199 fig.dans le texte, bon état, 22,5 Euro.
- BROUSSOLLE J.-C., Les fresques de l'Aréna à Padoue - Etude d'iconographie religieuse, Bruxelles, A.Dewit, 1905, 279pp., dans "Etudes d'art, de voyage et de religion", dos peu abîmé et restauré, qqs.rousseurs, bon état, 24 Euro.
- BROUWER Jaap W., SIESLING Jan Laurens & VIS Jacques, Anthon van Rappard, companion & correspondent of Vincent Van Gogh - his life & all his works, Amsterdam, 1974, 157pp.with many ills., in-4, [contains Oeuvre catalogue], 20 Euro.
- BRUEGEL, Pieter Bruegel de oude 1569-1969 : schilderijen, etsen, keramiek, beeldhouwwerken, Tentoonstellingscatalogus ; Brussel, Nationaal Bruegelcomité, 1969, 18pp., 10 Euro.
- BRULEY E., Architecture gothique, Paris, Bloud & Gay, 1932, 216pp., br.orig., 19cm., dans la série "Bibliothèque catholique des sciences religieuses" no.45, 20 Euro.
- BRUNNER V.H., Quijoti, Druzstevni Prace, 1931, [64] pp., contains 25 illustrations (1 in colour) on the subject of Don Quijote & 7pp.text in Tzech, numbered edition (nr.2282), 25cm., pages uncut, VG, 45 Euro.
- BRUSSELMANS Jean, Jean Brusselmans [Catalogus tentoonstelling Paleis voor Schone Kunsten, Brussel 29/6-26/8/1979 Catalogue d'exposition Bruxelles], Brussel, 1979, [36] pp.+ 63pp.ills., 29cm., tweetalig-bilingue, 24 Euro.
- BUCHHEIM Lothar-Günther, Um 1900 - Graphik von Toulouse-Lautrec, Bonnard & Vuillard, Feldafing Obb., Buchheim Verlag 1954, 56pp.with 32 ills.out-of-text, cart.cover, 10 Euro.
- BUCKINX Pieter G., De serene tragiek van Jan de Smedt, Mechelen/Kortessem, Vrienden van Jan de Smedt/Pieter G.Buckinx-stichting, 1993, 24pp.geïll., 11,5 Euro.
- BÜHLER Alfred e.a., Ozeanien und Australien - Die Kunst der Südsee, Baden-Baden, Holle Verlag, 1961, 266pp.richly ill.with bl/w.figures in-text + tipped-in ills.in colour, cloth, in ill.slipcase, VG, text in german, in the series "Kunst der Welt", 27 Euro.
- BUNKE H.G., Leuchter - Ein Brevier, Braunschweig, Klinkhardt & Biermann, 1960, 47pp.with ills.in colour & bl/w, cloth, dustwrapper, G/VG, 12 Euro.
- BURCKHARDT Jacob, Die Kultur der Renaissance in Italien - ein Versuch, Leipzig, A.Kröner Verlag, s.d.[1933], 542pp.with 24 ills.out-of-text, linen, 21 Euro.
- BURTON Flor, Vente publique de la collection des tableaux de maitres anciens de feu Flor Burton (lundi 14 mars 1927 au Cercle royal historique... Anvers), Anvers, Claes, 1927, 62pp.+ 82 planches hors-texte, 37cm., qqs.rousseurs, bon état, [contient la description et ills. de 82 tableaux], 30 Euro.
- BURVENICH Jos, Giulietta Masina en het geluk, Tielt/Den Haag, Lannoo, 1959, 151pp., in de serie "Idolen en symbolen" nr.3, wat roestplekjes, 7,5 Euro.
- BURVENICH Jos, Ingmar Bergman zoekt de sleutel, Tielt/Den Haag, Lannoo, 1960, 136pp., uit de reeks "Idolen en symbolen" nr.6, gebruiksslijtage, 7,5 Euro.
- BUSCHMANN Paul, Le rôle de la gravure en taille-douce depuis les derniers perfectionnements de la photographie, Bruxelles, Hayez, 1895, 26pp., publié dans et extrait de "Mémoires couronnés et autres mémoires publiés par l'Académie Royale des Sciences, des Lettres et des Beaux-Arts de Belgique" coll.in-8 Tome LII, non coupé, 15 Euro.
- BUSHNELL, David I. Jr., Seth Eastman: the master painter of the North American Indian [ Smithsonian ], Washington, Smithsonian Institution, 1932, 18pp.+ 15pp.ill., in the series "Miscellaneous Collections" N 3136, 12,5 Euro.
- BUSKEN HUET Cd., Het land van Rembrandt - studieën over de Noordnederlandse beschaving in de zeventiende eeuw, 's-Gravenhage, Kruseman, 1965, 528pp.+ 32pp.buitentekstill., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 23 Euro.
- BUTLER Sheila, KNIGHT Fr. Woodrow, LINDSAY Ian, WIGHT D.Coward (essays by -), The first passionate collector - The Ian Lindsay Collection of Inuit Art / Le premier collectioneur passionné - La collection d'art Inuit Ian Lindsay, Winnipeg, Winnipeg Art Gallery, 1990, 175pp.with ills.in bl/w, softcover, in-4, VG, bilingual: english-french, [Exhibition catalogue: Winnipeg Art Gallery, 30 June-12 Nov.1990], 30 Euro.
- BUTSTRAEN Raf, Film '80 [Overzicht van het filmjaar 1980, met meer dan 80 filmbesprekingen], Groot-Bijgaarden, De Standaard, 1989, 110pp.geïll., 7,5 Euro.
- CAHEN L. (introduction) & MAESEN A. (commentaires des planches), Umbangu - Art du Congo au Musée Royal de l'Afrique Centrale, Bruxelles, Cultura, 1969, 20pp.texte + 50 planches en couleurs, in-4, 2e éd., bel état, 40 Euro.
- CAME Richard, Silver - pleasures and treasures, London, Weidenfeld & Nicolson, 1961, 128pp.richly ill.in colour & bl/w, cart.cover, ill.dustwrapper (few small tears), 15 Euro.
- CAMPO, Lustrum Tentoonstelling - 70 jarig bestaan van het Huis Campo - 70e anniversaire de la maison Campo, Tentoonstellingscatalogus ; Antwerpen, Galerie Campo, 4-16 nov. 1967, 164pp.geïll., in oblong, [teweetalig-bilingue], 1 blad beschadigd, 20 Euro.
- CANNON-BROOKS P. & C., Baroque churches, London, Hamlyn 1969, 190pp.with ill., hardcover with dustwr., VG, 17,5 Euro.
- CARLI Enzo, Miniature dei corali per il Duomo di Siena, Firenze, Edizione I.F.I., 1991, 87pp.of which 41pp.coloured ills., VG, 30 Euro.
- CARROUGES M., André Breton et les données fondamentales du surréalisme, Paris, Gallimard 1950, 333pp., dos peu réparé, qqs.estampes, non coupé, bon état, 20 Euro.
- CASTEELS Marguerite, Camilla van Peteghem of de bezielster van Jan de Smedt, Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1989, 40pp.met 16 ills., oplage 500 ex., 15 Euro.
- CELANT Germano (herausg.) [HARING Keith], Keith Haring, München, Prestel, 1994, 210pp., in-4, text in german, VG, 23 Euro.
- CEYSENS Willy, Sculpturen - Willy Ceysens, Hechtel, W.Ceysens, 1994, 214pp.rijkelijk geïll., linnen band en stofwikkel, beperkte oplage 2.000ex., 35 Euro.
- CHAGALL Marc, Marc Chagall - Exposition rétrospective [Knokke-Le Zoute, Casino Communal, 1 juillet-15 sept.1961], Bruxelles, Ed.de la Connaissance 1961, 56pp.richm.ill., br.orig.ill., 24cm., 14 Euro.
- CHESI Gert, Die letzten Afrikaner, Itter, Perlinger, 1990, 240pp.richly ills.in colour, in-4, cart.cover with ill.dustwr., VG, 30 Euro.
- CHESI Gert, Die Medizin der schwarzaen Götter - Magie und Heilkunst Afrikas, Innsbruck, Haymon, 1997, 240pp.with 40 plates in colour & many bl/w-ills., cart.cover with dustwrapper, fine condition, [text in german], 40 Euro.
- CHRISTIE'S, 19th century European and The Hague School Pictures, Watercolours and Drawings - Christie's, Amsterdam, 31 October 1989, Amsterdam, Christie's, 1989, 240pp.with illustrations, with index, 477 lots, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, 19th century European Pictures - Christie's Amsterdam, 30 October 1990, Amsterdam, Christie's, 1990, 169pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 367 lots, ill.cover, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Continental drawings of the 19th and 20th centuries - Christie's London, 22 March 1984, London, Christie's, 1984, 63pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 178 lots, ill.cover, with price list, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Continental drawings of the 19th and 20th centuries - Christie's London, 29 November 1984, London, Christie's, 1984, 78pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 190 lots, ill.cover, with price list, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Continental drawings of the 19th and 20th centuries - Christie's London, 23 June 1983, London, Christie's, 1983, 76pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 244 lots, some annotations on few textpages, with price list, G, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Continental drawings of the 19th and 20th centuries - Christie's London, 17 March 1983, London, Christie's, 1983, 53pp.with illustrations in bl/w, with index, 172 lots, very few annotations on few textpages, with price list, VG, 12 Euro.
- CHRISTIE'S, Dutch, Flemish and German Drawings - Christie's Amsterdam, 21 November 1989, Amsterdam, Christie's, 1989, 103pp.with illustrations (most of them in bl/w), with index, 226 lots, ill.cover, VG, 12 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine 19th and 20th century pictures and drawings, including an important sculpture by Ossip Zadkine and 40 watercolours by Anton Pieck - Christie's Amsterdam 20 November 1984, Amsterdam, Christie's, 1984, 76pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 302 lots, ill.cover, G, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine 19th and 20th century pictures, watercolours and drawings - Christie's Amsterdam, 20 November 1986, Amsterdam, Christie's, 1986, 96pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 216 lots, ill.cover, VG, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine 19th and 20th century pictures, watercolours and drawings, Amsterdam, Christie's, 1988, 124pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 371 lots, very few (price-) annotations in text, ill.cover, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Modern and Contemporary Art - Christie's Amsterdam 8 December 1987, Amsterdam, Christie's, 1987, 82pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 337 lots, very few marks on some textpages, ill.cover, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 28 October 1977, London, Christie's, 1977, 33pp.+ 54 plates out-of-text in bl/w, with index, 151 lots, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 15 July 1977, London, Christie's, 1977, 52pp.+ 93 plates out-of-text in bl/w, with index, 230 lots, VG, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 13 July 1979, London, Christie's, 1979, 54pp.+ 113 Plates out-of-text in bl/w, with index, 254 lots, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 12 October 1979, London, Christie's, 1979, 36pp.+ 57 plates out-of-text in bl/w, with index, 151 lots, some stains in text, G, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 23 July 1982, London, Christie's, 1982, 83pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 193 lots, with price list, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 10 March 1978, London, Christie's, 1978, 38pp.+ 42 plates out-of-text in bl/w, with index, 141 lots, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine old master pictures - Christie's London, 18 May 1979, London, Christie's, 1979, 48pp.+ 48 plates out-of-text in bl/w, with index, 229 lots, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 31 October 1980, London, Christie's, 1980, 63pp.with illustrations in bl/w, with index, 153 lots, small corner detached from frontcover, else VG, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 11 March 1983, London, Christie's, 1983, 60pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 129 lots, with price list, VG, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 9 February 1979, London, Christie's, 1979, 39pp.+ 47 plates out-of-text in bl/w, with index, 160 lots, few foxing on edges and some pages, G, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 15 December 1980, London, Christie's, 1980, 51pp.+ 99 plates out-of-text in bl/w, with index, 248 lots, VG, 23 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 14 July 1978, London, Christie's, 1978, 50pp.+ 82 plates out-of-text in bl/w, with index, 246 lots, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 7 March 1980, London, Christie's, 1980, 50pp.with illustrations in bl/w, with index, 166 lots, VG, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 14 December 1979, London, Christie's, 1979, 46pp.+ 114 Plates out-of-text in bl/w, with index, 222 lots, few stains of humidity below on cover and first pages, interior VG, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 18 December 1980, London, Christie's, 1980, 93pp.with illustrations in bl/w, with index, 217 lots, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 18 July 1980, London, Christie's, 1980, 79pp.with illustrations in bl/w, with index, 182 lots, few stains on some pages, else VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Fine Old Master Pictures - Christie's London, 16 December 1977, London, Christie's, 1977, 39pp.+ 69 Plates out-of-text in bl/w, with index, 184 lots, few stains on some pages, G, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Highly Important Old Master Pictures - Christie's London, 2 July 1976, London, Christie's, 1976, 102pp. & +/- 100 plates out-of-text in colour & bl/w, with index, 95 lots, with price list, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 2 December 1977, London, Christie's, 1977, 114pp.text + 116 illustrations out-of-text in colour & bl/w, with index, 116 lots, few foxing, G, 24 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 6 April 1984, London, Christie's, 1984, 150pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 83 lots, very few marks on few textpages & frontcover, ill.cover, with price list, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 11 December 1984, London, Christie's, 1984, 275pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 138 lots, some annotations on textpages, ill.cover, with price list G, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 9 July 1982, London, Christie's, 1982, 231pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 113 lots, few annotations, with price list, G, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 30 March 1979, London, Christie's, 1979, 118pp.+ 127 illustrations out-of-text in colour & bl/w, with index, 127 lots, G, 25 Euro.
- CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 10 December 1982, London, Christie's, 1982, 182pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 92 lots, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 30 November 1979, London, Christie's, 1979, 140pp.with plates out-of-text in colour & bl/w, with index, 135 lots, G, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 4 May 1979, London, Christie's, 1979, 108pp.+ plates out-of-text in colour & bl/w, with index, 123 lots, some annotations in text, G, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Important old master pictures - Christie's London, 4 July 1986, London, Christie's, 1986, 126pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 88 lots, ill.cover, VG, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 8 July 1983, London, Christie's, 1983, 190pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 92 lots, with price list, quite some annotations (of prices) on textpages, else G, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 2 December 1983, London, Christie's, 1983, 223pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 122 lots, some annotations (of prices) on textpages, with price list, ill.cover, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 11 July 1980, London, Christie's, 1978, 263pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 133 lots, 25 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 1 December 1978, London, Christie's, 1978, 146pp.with 142 illustrations out-of-text in colour & bl/w, with index, 142 lots, VG, 25 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Old Master Pictures - Christie's London, 15 April 1983, London, Christie's, 1983, 192pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 93 lots, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Paintings by Old Masters - Christie's New York, 31 May 1989, New York, Christie's, 1989, 193pp.with illustrations in colour (of which some enfolding), with index, 143 lots, ill.cover (bit used), G, 23 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Pictures by Old Masters - Christie's London, 27 June 1975, London, Christie's, 1975, 102pp. & +/- 100 plates out-of-text in bl/w, with index, 106 lots, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Important Pictures by Old Masters - Christie's London, 7 July 1978, London, Christie's, 1978, 144pp.+ many plates out-of-text, with index, 240 lots, VG, 24 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist & modern watercolours & drawings - Christies London, 4 December 1979, London, Christie's, 1979, 75pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 282 lots, VG, 20 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and Modern Drawings, Watercolours and Sculpture - Christie's London, 3 July 1979, London, Christie's, 1979, 88pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 173 lots, very few annotations, G, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 28 June 1982 (part I) & 29 June 1982 (part II), London, Christie's, 1982, 83 + 64pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, (part I:) lots nrs.1-45 & (part II:) lots.nr.301-394, with price list, VG, 30 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture (part II) - Christie's London, 4 December 1984, London, Christie's, 1984, 139pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.401-571, few (price-) annotations in text, ill.cover, with price list, G, 14 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 3 December 1984, London, Christie's, 1984, pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots, some annotations, ill.cover, with price list, G, 14 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture (part II) including a group of works by English surrealist Painters - Christie's London, 26 June 1984, London, Christie's, 1984, 118pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.301-431, few annotations in textr, ill.cover, with price list, G, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 26 March 1984, London, Christie's, 1984, 69pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 36 lots, ill.cover, with price list, VG, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 5 December 1983, London, Christie's, 1983, 97pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 50 lots, some (price-) annotations, ill.cover, with price list, G, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 21 March 1983, London, Christie's, 1983, 77pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 43 lots, with price list, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 29 November 1982, London, Christie's, 1982, 124pp.with illustrations in colour, with index, 62 lots, with price list, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 29 March 1982, London, Christie's, 1982, 106pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 46 lots, annotations on some pages, G, 12 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - Christie's London, 1 December 1980, London, Christie's, 1980, 86pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 53 lots, annotations on some textpages, with pricelist, G, 10 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture - from the estate of Mrs.Algur H.Meadows, Christie's New York, 3 November 1982, New York, Christie's, 1982, 47pp.with illustrations in colour, with index, 15 lots, cart.cover with dustjacket, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture (part II) - Christie's London, 27 March 1984, London, Christie's, 1984, 80pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.301-388, ill.cover, with price list, VG, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and sculpture (part II) - Christie's London, 6 December 1983, London, Christie's, 1983, 136pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.301-467, some (price-) annotations, ill.cover, with price list, G, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings and watercolours - Christie's New York, 5 November 1982, New York, Christie's, 1982, 118pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.300-408, with price list, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings, drawings and sculpture - Christie's London, 30 March 1982, London, Christie's, 1982, 75pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.101-226, few annotations, with price list, G, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings, drawings and sculpture - Christie's New York, 4 November 1982, New York, Christie's, 1982, 129pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.100-277, some annotations, ill.cover, with price list, G, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and modern paintings, drawings and sculpture - Christie's London, 3 July 1981, London, Christie's, 1981, 63pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, lots nrs.301-397, small annotations on few pages, with price list, G, 12 Euro.
- CHRISTIE'S, Impressionist and Modern Paintings, from the Estate of Aaron W.Davis - Christie's New York, 3 November 1982, New York, Christie's, 1982, 32pp.with illustrations in colour, with index, 27 lots, ill.cover, VG, 14 Euro.
- CHRISTIE'S, Modern and contemporary Art - Christie's Amsterdam 24 November 1986, Amsterdam, Christie's, 1986, 65pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 220 lots, some annotations, ill.cover, G, 10 Euro.
- CHRISTIE'S, Nineteenth Century Impressionist and Modern Paintings, Drawings and Sculpture - Christie's London, 6 July 1979, London, Christie's, 1979, 22pp.text + 19 plates out-of-text in bl/w, with index, 391 lots, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Old master and English pictures - Christie's London, 22 January 1987, London, Christie's, 1987, 47pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 152 lots, ill.cover, G, 13 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's Amsterdam, 10 November 1992, Amsterdam, Christie's, 1992, 100pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 197 lots, some annotations in text, ill.cover, 10 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master pictures - Christie's Amsterdam, 13 November 1990, Amsterdam, Christie's, 1990, 124pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 207 lots, ill.cover, VG, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's Amsterdam, 27 November 1986, Amsterdam, Christie's, 1986, 56pp.with illustrations in bl/w and few in colour, with index, 124 lots, ill.cover, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's Amsterdam, 6 May 1993, Christie's, 1993, 85pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 142 lots, with some annotations in text, ill.cover, 10 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 13 April 1984, London, Christie's, 1984, 71pp.with illustrations in bl/w, with index, lots, with price list, ill.cover, VG, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 14 December 1984, London, Christie's, 1984, 119pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 260 lots, with price list, ill.cover, VG, 25 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 14 October 1983, London, Christie's, 1983, 75pp.with illustrations in bl/w, with index, 237 lots, with price list, ill.cover, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 15 June July 1984, London, Christie's, 1984, 76pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 190 lots, few annotations in text, ill.cover, with price list, G, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 20 July 1984, London, Christie's, 1984, 93pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 213 lots, with price list, ill.cover, VG, 17 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 22 July 1983, London, Christie's, 1983, 104pp.with illustrations in bl/w, with index, 254 lots, with price list, annotation on 1 page, else VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 24 February 1984, London, Christie's, 1984, 72pp.with illustrations in bl/w, with index, 225 lots, ill.cover, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Old Master Pictures - Christie's London, 26 October 1984, London, Christie's, 1984, 79pp.with illustrations in bl/w, with index, lots, with price list, ill.cover, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Pictures, drawings and watercolours of the 19th and 20th centuries - Christie's Amsterdam, 16 February 1984, Amsterdam, Christie's, 1984, 46pp.with illustrations in bl/w, with index, 342 lots, few marks on textpages and frontpage, G, 10 Euro.
- CHRISTIE'S, Pictures, Watercolours, Drawings and Prints. Christie's Amsterdam, 11 February 1993, Amsterdam, Christie's, 1993, 68pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 415 lots, ill.cover, VG, with pricelist, [Auction catalogue], 13 Euro.
- CHRISTIE'S, The F.J. Sandbergen Collection ; Modern pictures, watercolours, drawings, prints and sculpture. Christie's Amsterdam, 19 march 1985, Amsterdam, Christie's, 1985, 193pp.with illustrations in colour & bl/w, with index, 723 lots, few annotations, ill.cover, VG, 15 Euro.
- CHRISTIE'S, Twenty-eight works from the Edward James collection - Christies London, 30 March 1981, London, Christie's, 1981, 54pp.with illustrations in colour, with index, 28 lots, ill.cover, VG, 15 Euro.
- CHRISTOPHE Lucien, Constantin Meunier, Anvers, De Sikkel, 1947, 16pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte (buste), reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (petite déchirure/manque), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
- CINOTTI M., Der Frauenakt in der Malerei, Novara/Wiesbaden-Berlin, Instituto Geografico de Agostini/E.Vollmer 1953, 8pp.(text ill.) + 56pp.ills., cart.cover, 10 Euro.
- CLAERHOUT Adr. G., Afrikaanse kunst, 87pp.met 61 ills.waarvan 16 in kleur & 45 zw/w, in-4, Uitgave van de Nederlandse Stichting Openbaar Kunstbezit en Openbaar Kunstbezit in Vlaanderen i.s.m. het Prins Bernhardfonds, 1971, linnen band, mooie staat, 16 Euro.
- CLAES Jacques, De dingen en hun ruimte - Een metabletische studie van de perspectivistische en van de niet-perspectivistische ruimte, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1970, 372pp.+ 8pp.buitentekstills., mooie staat, in de reeks "Filosofie en Kultuur" nr.14, 20 Euro.
- CLAESSENS Bob (Introduction), Simonetta Jung [Catalogue d'exposition, Bruxelles, 5-28 Mars 1970], Bruxelles, Galerie Veranneman 1970, s.p.[+/-52pp.], richement ill., bel état, 15 Euro.
- CLAESSENS Bob, Aimer Brueghel, Bruxelles, 1963, 96pp.+ 16 planches hors-texte, non coupé, br.orig., 21cm., 14 Euro.
- CLAUS Hugo (bijdragen van Freddy DE VREE, Jan WALRAVENS, Cees NOTEBOOM, Claustrum : schilderijen, tekeningen, gouaches, lichtdrukken van Hugo Claus, 24pp.geïll., Tentoonstellingscatalogus Hasselt, Cultureel Centrum 30 maart-19 april 1979, mooie staat, 10 Euro.
- CLAUSSNITZER Gert [MASEREEL Frans], Frans Masereel, Berlin, Henschelverlag 1990, 72pp.richly ill.in colour & bl/w, cart.cover, in the series "Welt der Kunst", VG, [text in german], 13,5 Euro.
- CLERINX L. & DETHIER H., Vandereycken [Robert], Hasselt, Concentra, 1972, 197pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, mooie staat, 50 Euro.
- CLYSTERS Lod., Katholicisme en kunst - katholieke kunst en katholiek leven, 1934, 30pp. overdruk uit "Ons Geloof" Jg.XX, gesigneerd, 6 Euro.
- COARELLI Filippo, Greek and Roman jewellery, London, Paul Hamlyn, 1970, 157pp.with 68 ills.in colour, cloth, dustwrapper, VG, 18 Euro.
- COCHIN Henry, Le bienheureux Fra Giovanni Angelico di Fiesole (1387-1455), Paris, Lecoffre, 1906, x + 285pp.+ frontispice, br.orig., 19cm., bon état, dans la série "Les saints", 21 Euro.
- COCKX-INDESTEGE Elly & DE NAVE Francine (reds.), Christoffel Plantijn en de exacte wetenschappen in zijn tijd, Brussel, Gemeentekrediet, 1989, 192pp.rijkelijk geïll., 29cm., mooie staat, [publikatie n.a.v. de gelijknamige tentoonstelling in Antwerpen Museum Plantin-Moretus 18.03-31.05 1989], 25 Euro.
- COLLARD Jacques, Om en rond het Belgisch surrealisme, Brussel, Ministerie van buitenlandse zaken, buitenlandse handel en ontwikkelingssamenwerking, 1968, pp.30-44 + 8pp.buitentekstills., artikel in "Teksten en documenten" nr.237 (44pp.), 6,5 Euro.
- Collectief, Arca Lovaniensis artes atque historiae reserans documenta. Jaarboek 1986-1987 (vol.15-16), Leuven, De vrienden van de Leuvense stedelijke musea, 1987, 387pp.geïll., [pp.1-126: Alexiana, pp.127-387: Lovaniensia], 23 Euro.
- Collectief, Arca Lovaniensis artis atque historiae reserans documenta. Jaarboek 1993 (vol.22), Leuven, De Vrienden van de Leuvense stedelijke musea, 1996, 214pp.geïll., themanummer (pp.1-124) over uur- en kalenderwijzerplaten, 24 Euro.
- Collectif, Abraham Ortelius 1527-1598 cartographe et humaniste, Turnhout, Brepols, 1998, 208pp.richement ill.en couleurs et en bl/n, 28cm., bel état, 40 Euro.
- Collectif, Actes du XIIe Congrès international d'histoire de l'art... Bruxelles 20-29 septembre 1930 [2 tomes], Bruxelles, Musées royaux des beaux-arts de Belgique, 1930, 2 tomes: 635pp.+ 64 planches hors-texte, br.orig., 24cm., tome I non coupé, bon état, 70 Euro.
- Collectif, Arte in Piemonte Valle d'Aosta, Milano, Electa, 1986, 407pp.avec illustrations en couleurs, couv.cart., étui cart., 32cm., bel état, 40 Euro.
- Collectif, Bruegel une dynastie de peintres, Bruxelles, 1980, 340pp.richement ill., in-4, catalogue de l'exposition "Europalia 80 Belgique" (Bruxelles, Palais des Beaux-Arts, 18 Sept.-18 nov.1980), qqs.traces d'usage, 21 Euro.
- COLLECTIF, Bruxelles: témoins immobiles - Brussels: Silent witnesses - Brüssel: Stille Zeugen - Brussel: Stille getuigen [Sculpture in Brussels], Bruxelles, IBM, s.l., 121pp.of which 81pp.photographs of sculpture in Brussels, VG, 17,5 Euro.
- Collectif, Bulletijn der Maatschappij van Geschied- en Oudheidkunde te Gent - Bulletin de la Société d'histoire et d'archéologie de Gand ; diverse nummers - fascicules séparées ;, Gent, 1915-1925, numéros disponibles/ beschikbare nummers; Année 23-26 (1915-1918): no.1 (127pp.), Année 32 (1924): no.1 (93pp.) & Année 33 (78pp.), Prix par fascicule/ prijs per nummer:, 15 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XXXIX (1955), Liège, 1955, xix + 243pp.+ 48 ills.hors-texte, non coupé, br.orig., bel état, contient e.a. GRANDSARD André, Histoire du grand séminaire de Liège jusqu'au milieu du XVIIe siècle (pp.86-185), KESTERS Hubert: Notice sur la Vita Trudonis (pp.187-204), ...], 40 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XL (1958), Liège, 1958, xix + 209pp.+ 20 ills.hors-texte, br.orig., bel état, [contient e.a. HANSOTTE Georges: Inventaire analytique des chartes de l'abbaye de la Paix-Dieu à Jéhay-Bodegnée 1238-1496 (pp.1-96), JACQUES François: Le concile liégeois de Ciney en 1497 (pp.119-150) & RUWET Joseph: La population de Saint-Trond en 1635 (pp.151-193),... ], 40 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLI (1959), Liège, 1959, xix + 245pp.+ 32 ills.hors-texte, br.orig., bon état, [contient e.a. DISCRY Fernand : L'ancien archidiaconé de Huy (pp.1-72), HERESWITHA : Le monastère des chanoinesses régulières du Saint-Sépulcre à Malmédy 1627-1798 (pp.97-163) & CEYSSENS L.: Mathias Hauzeur et le jansénisme (pp.165-194),... ], 40 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLII (1961), Liège, 1961, xix + 123pp.+ 34 ills.hors-texte, br.orig., non coupé, bel état, [contient e.a. DISCRY Fernand : La clé magistrale de Couvin et le fisc liégeois pp.63-86 & Van Rooijen Henri O.S.C.: Les origines des croisiers pp.87-113, ...], 30 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLIV (1964), Liège, 1964, xviii + 213pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient e.a.: LESUISSE René, Jean Del Cour d'après ses archives (pp.1-50) & VAN DER MADE Raoul, Inventaire analytique des chartes de l'église Saint-Georges en Rioul de Huy 1331-1685 (pp.125-205)], 40 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome LI 1975 (exercice 1971-1975), Liège, 1975, 82pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient SCHUMACHER J., Sigebert de Gembloux 'Vita et passio' sancti Theodardi episcopi et martyris, pp.1-43 & DEBLON A., Les visites archidiaconales du Concile d'Ouffet, pp.45-80], 25 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XXXVIII (1953), Liège, 1953, xviii + 120pp.+ 16 planches hors-texte, non coupé, br.orig., bel état, [contient: STEKKE Joseph, Le monastère et l'église de Beaufays lez Liège (pp.1-69) & DE CLERCQ Carlo, La rétraction du serment de haine à la Royauté (pp.71-107)], 35 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLVI (1966), Liège, 1966, xix + 233pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient e.a.: BROUETTE E. & PIEYNS-RIGO P., Regestes des officiaux des évêques de Liège 1214-1300 (pp.1-139) & JACQUES Emile, Un voyage d'Antoine Arnauld en Hollande, vu par Ruth d'Ans (pp.141-178)], 40 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLVII (1967), Liège, 1967, xix + 140pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient: LOICQ Jean, Une dédicace à Viradecthis découverte à Strée-lez-Huy (pp.1-21) & YANS Maurice, Le cartulaire de l'abbaye de Saint-Laurent-lez-Liège conservé au British Museum (pp.23-134)], 35 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLVIII (1968), Liège, 1968, xix + 100pp.+ 38 ills.hors-texte, non coupé, br.orig. (peu taché), bel état, [contient e.a. DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph, Notes pour servir à l'étude des oeuvres d'art du Limbourg (pp.1-21 + 31 planches), GENICOT Luc-Fr., L'église romane du 'Village gris' Seilles (pp.41-73 + 7 planches hors-texte), ...], 30 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XLIX (1969), Liège, 1969, xix + 111pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient: DEBLON André, Le clergé du doyenné de Graide au début du XVIIIe siècle pp.1-62, YANS Maurice, Hoensbroeck d'après des documents inédits pp.63-78 & LHOIST-COLMAN Berthe, Le facteur d'orgues Guillaume Robustelly pp.79-96 & Table alphabétique des noms de personnes et de lieux pp.97-110], 30 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome L (1970), Liège, 1970, xxi + 257pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient e.a. DEBLON André, Une source capitale pour l'histoire paroissiale de l'Ancien Régime: les visites archidiaconales de Condroz pp.55-104 & DEBLON A., Les rapports des visites archidiaconales de Condroz 1698-1781 (pp.105-239) & ROUHART-CHABOT Juliette, Les orfèvres Dartois et leur famille à Liège (pp.15-53)], 40 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome LII (1976), Liège, 1976, 137pp., non coupé, br.orig., bel état, [contient: DEBLON A., Les visites archidiaconales du Concile d'Ouffet pp.1-118 & LHOIST-COLMAN B., "Autel, confessionaux, jubé, orgue et banc de communion" pour l'église Saint-Hubert à Aubel entre 1766 et 1788, pp.119-135], 30 Euro.
- Collectif, Bulletin de la Société d'Art et d'Histoire du diocèse de Liège - Tome XXXVII (1951), Liège, 1951, xviii + 106pp.+ 3 planches hors-texte, non coupé, br.orig., bel état, [contient e.a.: YERNAUX Jean, Guillaume Coquelet sculpteur à Liège au XVIIe siècle (pp.1-25) & MALHERBE Georges, Les rituells liégeois (pp.27-81)], 30 Euro.
- Collectif, Bulletin de l'Association des Amis de l'Art Copte - Tome II (1936), Le Caire, Impr.de l'Institut Français d'Archéologie Orientale, 1936, 84pp., br.orig., 25cm., 24 Euro.
- Collectif, Bulletin de l'Association des Amis de l'Art Copte - Tome III (1937), Le Caire, Impr.de l'Institut Français d'Archéologie Orientale, 1937, 115pp.+ 20 planches hors-texte, br.orig., 25cm., 30 Euro.
- Collectif, Bulletin de l'Association des Amis de l'Art Copte - Tome XVII (1963-1964), Le Caire, Impr.de l'Institut Français d'Archéologie Orientale, 1964, vii + 289pp.+ 22 planches hors-texte, br.orig., 25cm., 40 Euro.
- Collectif, Bulletin des commissions royales d'art et d'archéologie. Treizième année, Bruxelles, Muquardt, 1874, 534 + III pp.+ 16 planches hors-texte, cart., 22cm., qqs.rousseurs, bon état, 60 Euro.
- Collectif, Bulletin des commissions royales d'art et d'archéologie. Quatorzième année, Bruxelles, Muquardt, 1875, 345 + II pp.+ 10 planches hors-texte, cart., 22cm., qqs.rousseurs, bon état, 60 Euro.
- Collectif, Cahiers de Byrsa (Musée Lavigerie) 1960-1961-IX, Paris, Imprimerie Nationale, 1962, 170pp.avec de nombreuses planches hors-texte & carte dépliante, br.orig., qqs.estampes, 28cm., bon état, 50 Euro.
- Collectif, Congresso Eucaristico ed Esposizione di arti sacra antica in Orvieto (5-8 settembre 1896), Orvieto, E.Tosini, 1897, 496pp., 25cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en toile avec titre doré), bel état, 85 Euro.
- Collectif, La basilica di S.Pietro nel XIX Centenario del Martirio dell'Apostolo, Bologna, 1968, [iv +] 84pp.avec ills., in-4, [contient 4 parties, dont: BOVINI G., La tomba dell'apostolo e la basilica constantiniana (pp.1-29) & VACCHINI Fr., Periodo rinascimentale (pp.29-56) & Periodo barocco (pp.57-84)], 20 Euro.
- Collectif, La cathédrale Saint-Michel - Trésors d'Art et d'Histoire (Exposition en la cathédrale saint-Michel à Bruxelles 8 août-15 oct.1975), 213pp.+ planches hors-texte, jaquette ill., bon état, 19 Euro.
- Collectif, Le culte de saint Hubert en Namurois, Bruxelles, Crédit Communal, 1992, 160pp.richement ill., in-4, dans la série "Saint-Hubert en Ardenne. Art, histoire, folklore" tome 3 (1992), bel état, 23 Euro.
- Collectif, Le siècle des Lumières dans la Principauté de Liège, Liège, 1980, 417pp.avec +/- 400 illustrations, br.orig.ill., 31cm., [Catalogue de l'expostion au Musée de l'Art Wallon et de l'Evolution culturelle de la Wallonie, oct.-déc.1980, à Liège], 32 Euro.
- Collectif, Liège et Bourgogne (Catalogue d'exposition, Liège 1968), Liège, Musée del'Art Wallon, oct.-déc.1968, 232pp.+ 46pp.ill.hors texte en couleurs, 32cm., br.orig.ill., 30 Euro.
- Collectif, Masques et sculptures d'Afrique et d'Océanie ; Collection Girardin, Paris, Musées d'Art de la Ville de Paris, 1986, 210pp.dont 125pp.ills. (109 en bl/n. & 16 en couleurs), br.orig., 24cm., bon état, 37 Euro.
- Collectif, Notes africaines nr.110 (avril 1966) [Numéro spécial consacré à la contribution de l'Institut Fondamental d'Afrique Noire au premier Festival mondial des Arts nègres Dakar 1-24 avril 1966 & à une bibliographie fondamentale], Dakar, Institut Fondamental d''Afrique noire, 1966, pp.33-80, in-4, br. (couv.peu usagée), bon état, [contient: pp.36-72 avec 52 ills.: Catalogue des oeuvres d'art prêtées par l'IFAN au Musée dynamisue du 1er Festival mondial des Arts nègres & pp.73-80 : BRASSEUR P., Introduction bibliographique aux arts plastiques de l'Ouest africain)], 20 Euro.
- Collectif, Oceania Nera - Arte, cultura e populi della Melanesia (nelle collezioni del Museo di Antropologia e Etnologia di Firenze), Firenze, Cantini, 1992, 190pp.plein d'ills.en couleurs et en bl/n, in-4, br., bel état, texte en italien, [Catalogue d'exposition: Firenze, Sala d'Arme di Palazzo Vecchio, 30 avril-9 août 1992], 35 Euro.
- Collectif, Polonia-Italia relazioni artistiche dal medioevo al XVIII secolo (atti del convegno tenutosi a Roma 21-22 maggio 1975), Wroclaw, Ossolineum, 1979, 224pp.avec ills., dans la série "Accademia Polacca delle Sceinze, Biblioteca e Centro di Studi Roma - Conferenze" vol.77, 24 Euro.
- Collectif, Réceptacles, Paris, Musée Dapper, 1997, 344pp.richement ill.en couleurs, reliure toile, jaq., bel état, [Catalogue d'exposition: Paris Musée Dapper, 23 oct.1997-30 mars 1998], 80 Euro.
- Collectif, Roger van der Weyden - Rogier de la Pasture. Peintre officiel de la ville de Bruxelles, Portraitiste de la cour de Bourgogne, Bruxelles, Musée Communal, 232pp.avec ills.+ 43pp.ills.hors-texte, Catalogue d'exposition 6 oct.-18 nov.1979, in oblong, 26 Euro.
- CON J.M., Oosterse tapijten, Bussum, Van Dishoeck, 1972, 94pp.+ 24pp.buitentekstills., 3e dr., 9 Euro.
- CONINCKX Hyacinthe-J.-B., Notes intéressant Luc Fayd'herbe sculpteur mailnois du XVIIe siècle, Malines, Godenne, 1912, 15pp.+ frontispice (portrait), 29cm., br.orig.(dos restauré), dédicacé par l'auteur, non coupé, sur papier de luxe, extrait du T.XXII du Bulletin du Cercle Archéologique littéraire & artistique de Malines, 23 Euro.
- CONRARDY Joseph, Frans Huygelen et son œuvre [ 1878-1940], Bruxelles, Revue sincère, 1925, pp.207-226 + 17 planches hors-texte, article dans "La revue sincère" Année 3 nr.5 (15 février 1925) [pp.207-272, contient également: CONRARDY Joseph: le peintre A.-P.Duerinckx, pp.235-237 avec 2 ills.], bel état, 24 Euro.
- CONRARDY Joseph, Les grands monuments de Frans Huygelen [ 1878-1940], Bruxelles, La Revue Sincère, 1926, pp.355-372 + 17 planches hors-texte, art. dans "La revue sincère" Année 4 nr.6 (5 mai 1926) [pp.355-416, contient aussi: CONRARDY Joseph, Un paysagiste wallon: Jean François, pp.407-408 avec 1 planche], bel état, 24 Euro.
- CONRARDY Joseph, Un peintre wallon: Camille Barthélemy [pp.309-311 avec 1 ill.] & Un peintre de fleurs: Hervé Simon [pp.295-298 avec 3 ills.] & Les expositions de 'La Chimaise' [pp.301-302 avec 2 ills.], Bruxelles, Revue Sincère, 1925, 3 articles dans "La revue sincère" Année 3 nr.6 (15 Avril 1925) [pp.273-314], couv.peu tachée, bon état, 15 Euro.
- CONSTANTINUS P., Het recht op volkseigen kunst - een boekje voor priester en leek, Steenbrugge, St.-Pietersabdij, 1943, 95pp., 10 Euro.
- CONTENAU G., Manuel d'archéologie orientale depuis les origines jusqu'à l'époque d'Alexandrie - Tome I: Notions générales (races, chronologie, langage, écriture,...) & Histoire de l'art (Art archaïque d'Elam et de Sumer), Paris, Auguste Picard, 1927, vol.I seul, 546pp.avec figures dans le texte, reliure toile, bon état, 30 Euro.
- CONTET F., Documents de ferronnerie ancienne de la seconde motié du XVIIIe siècle - fin Louis XV & Louis XVI, Paris, F.Contet, 1908, Receuil composé de 40 planches (contenant plus de 90 motifs, d'après nature, choisis à Amiens, Bordeaux, Chartres, Paris, Rouen, Toulouse, Versailles), planches en bel état (33x45 cm.) groupées dans une farde originale, 200 Euro.
- COPPENS Martien (fotografisch gezien en ingeleid door), Koorbanken in Nederland - Barok, Amsterdam-Brussel, Elsevier, s.d., 14pp.(tekst) + 64 platen (met beschrijving), gecart.band met linnen rug, stempeltje, 35cm., 23 Euro.
- CORBET August, Albert Saverys, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1950, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
- CORBET August, Antoon Marstboom, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1955, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
- CORBET AUGUST, Hippolyte Daeye, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1949, 13pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 20 Euro.
- CORBET August, Jan Cox, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1952, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
- CORBET August, Mark Macken, Bruxelles, Elsevier, 1959, 16pp.texte + 28pp.ills.hors-texte, couv.cart.ill., dans la série "Monographies de l'art belge", ex.nummeroté nr.152, [texte en français], traduction française de Paul Neuhuys, 15 Euro.
- CORBET August, Walter Vaes, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1948, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 17,5 Euro.
- CORBET August, Walter Vaes, Anvers, De Sikkel, 1948, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs & 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
- CORBET Auguste, Hippolyte Daeye, Anvers, De Sikkel, 1949, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs & 1 portrait, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
- COREMANS P. & JANSSENS de BISTHOVEN, Van Eyck - The adoration of the mystic lamb, Amsterdam/ antwerp, Wereldbibliotheek/ De Nederlandsche Boekhandel, 1948, 209pp.(of which 45pp.text & 164pp.ills.out-of-text (black/white), in the series "Archives Centrales Iconographiques d'Art National. Flemish Primitives" volume I, cart.cover, 39cm., VG, 110 Euro.
- CORNELIS Sabine (& MARECHAL Ph. & GORIS J.M.), Belgische kunstenaars in de overzeese gebieden 1884-1962 Artistes belges dans les territoires d'Outre-Mer, Tervuren, Koninklijk Museum voor Midden-Afrika, 1989, 32pp.+ 18 ills.in kleur (ills.en couleurs), in: "Annalen historische wetenschappen - Annales sciences historiques" vol.13, in-4, mooie staat (bel état), 17 Euro.
- CORNET J. (& MOBUTU J.D., voorwoord), Kunst van zwart Afrika in het land aan de Zaïre, Brussel, Arcade, 1972, 367pp.met 180 illustraties (waarvan vele ingekleefde illustraties in kleur), linnen band met stofwikkel, 30cm., goede staat, standaardwerk, [text in dutch], 200 Euro.
- CORNETTE Arth.H., Rubens, Brussel, N.I.R.(Programmabrochure N 32), s.d., 36pp., 9 Euro.
- CORTEMBOS Thérèse, La construction en pan de bois de la Famenne. L'exemple de deux fermes à Morville-Wéris, 1987, pp.73-133 avec 55 illustrations dans le texte, br.orig.muet, 25cm., extrait du Bulletin de la commission royale des monuments et des sites (t.XIV), 14 Euro.
- COSYN, Maurice, Villes d'Art: Bruxelles, Bruxelles, 1947, 121pp., 7,5 Euro.
- COURTOIS, Commedia della Natura - Pierre Courtois, Tentoonstellingscatalogus ; Dommelhof, 6 nov.-7 dec.1986, 9pp. losbadig in map, 6,5 Euro.
- COUSIN Victor, Du vrai du beau et du bien (3e édition augmentée d'un appendice sur l'art français), Bruxelles/ Louvain, Fonteyn, 1853, 376pp., 3e éd., reliure demi-toile (titre doré au dos), 21cm., estampe, bel état, 40 Euro.
- COUVÉE D.H., Protest per prent - schoppen tegen heilige huisjes (uitgegeven t.g.v. de Boekenweek 1971), Commissie voor de Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek, 1971, [72] pp.rijkelijk geïll., 6,5 Euro.
- COX Pierre, Pierre Cox en Tijdgenoten, Hasselt, De Vrienden van het Stedelijk Museum Stellingwerff-Waerdenhof, Tentoonstelling 2 febr.-17 maart 1991, 52pp.geïll., in-4, mooie staat, 13 Euro.
- CRAGG Tony, Tony Cragg, Antwerpen, 1996, 70pp.rijkelijk geïll, 30cm., mooie staat, publicatie n.a.v. tentoonstelling Middelheim Openluchtmuseum 8 sept.-24 nov.1996, [exhibition catalogue Middelheim (Belgium), VG], 15 Euro.
- CRAMPON Maurice, La cathédrale d'Amiens, Amiens, CRDP d'Amiens, 1987, 93pp.de texte + 83 figures hors-texte, br.orig., 2e édition, bel état, 20 Euro.
- CRANACH (JAHN Johannes, Einleitung), Lucas Cranach D.Ä. 1472-1553 Das gesamte graphische Werk (mit Exempeln aus dem graphischen Werk Lucas Cranach d.J. und der Cranachwerkstatt), Herrsching, M.Pawlak, s.d. [+/- 1972], 800pp.richly ill., cart.cover, dustwrapper, VG, 35 Euro.
- CRAPLET Bernard, Auvergne romane, Zodiaque, 1955, 255pp.avec 120 ills.hors-texte, reliure toile, jaq., dans étui, bon état, 30 Euro.
- CURTIS Edward S. (& BRAMLY Serge, introduction), Edward S. Curtis, Paris, Centre, 1990, 12pp.texte + 64 ills., dans la série "Photo Poche", br., petit coin détaché d'une page, sinon en bel état, 12 Euro.
- DAEMS-VAN USSEL Paule & DERVEAUX-VAN USSEL Ghislaine, Kleine cultuuratlas van België, Brussel/Amsterdam, Elsevier, 1964, 287pp.met 255 ills., linnen band met stofwikkel, 17,5 Euro.
- DAEYE Hippolyte, Hippolyte Daeye 1873-1952 ; retrospectieve tentoonstelling 30 mei-9 aug.1964, Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 1964, 156pp.rijkelijk geïll. (waarvan 94pp.buitentekstills.), 27cm., goede staat, 25 Euro.
- DAISNE Johan, Zien en zijn - de 50 beste of slechtste films der laatste jaren (een nieuwe bundel filmatiek), Hasselt, Heideland, 1960, 173pp.+ 16pp.buitentekstills., "Vlaamse Pocket" nr.9, 7,5 Euro.
- DALI Salvador, Salador Dali rétrospective 1920-1980 (18 décembre 1979 - 14 avril 1980, Centre Georges Pompidou, Musée National d'Art Moderne), Paris, 1979, 414pp.richement ill., in-4, bel état, 50 Euro.
- DANLOS Jack C., Sur l'art, Andorra la Valle, s.d., 56pp., br., bel état, 14 Euro.
- DARK Philip J.C., Bush negro art - an African art in the Americas, London, Alec Tiranti, 1954, 66pp.text with some figures in-text & 52 ills.out-of-text (in bl/w), cloth with ill.dustwrapper (bit used), G, 17 Euro.
- DARKOWSKA-NIDZGORSKI Olenka & NIDZGORSKI Denis, Marionnettes et masques au coeur du théatre africain, Saint-Maur/ Charleville-Mézieres, Sepia/ Institut International de la Marionnette, 1998, 208pp.plein d'ills.en couleurs et en bl/n, in-4, br., bel état, 55 Euro.
- DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 14.Jahr 1961 Heft 3/4 [content i.a.: MEYER H.B., Zur Symbolik frühmittelalterlicher Majestasbilder (pp.73-88) & BERLINER R., Ein Beitrag zur Ikonographie der Christusdarstellungen (pp.89-104) & Max Hoenes religiöse Plastik, ...], pp.73-144 with ills., good copy, 12,5 Euro.
- DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 14.Jahr 1961 Heft 5/6, pp.145-232 with ills., back restored, good copy, [content: DONY P., Die Dominikanerkirche in Oaxaca Mexiko, pp.145-159, ...], 10 Euro.
- DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 14.Jahr 1961 Heft 9/10, pp.305-388 with ills., some stains of humidity, good copy, [content: Beiträge zur Kirchenbaukunst Balthasar Neumanns, Der Inhalt der Fresken von Birnau, ...], 10 Euro.
- DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 13.Jahr 1960 Heft 3/4, pp.73-144 with ills., back restored, good copy, 10 Euro.
- DAS MÜNSTER, Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft ; 14.Jahr 1961 Heft 11/12, pp.389-468 with ills., some stains of humidity in the text, 7,5 Euro.
- DAS MÜNSTER, Domschatz von Monza auf der Münchener Ausstellung Bayerische Frömmigkeit [artt.on the exhibition "Bayerische Frömmigkeit, 1400 Jahre christliche Bayern" (a review of Christianity in Bavaria) and the treasury of Queen Theodelinde from the cathedral at Monza], pp.145-234 with ills., Heft 5/8 13.Jahr 1960 in "Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft", 17,5 Euro.
- DAS MÜNSTER, Kirchenbau der Gegenwart, pp.285-364 with ills., thematic issue of "Das Münster, Zeitschrift für Christliche Kunst und Kunstwissenschaft" 13.Jahr 1960 Heft 9/10, cover bit used, good copy, 12,5 Euro.
- DASNOY Albert, Charles Leplae, Anvers, De Sikkel, 1950, 16pp.de texte & 28 illustrations hors-texte + frontispice (portrait), reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
- DASNOY Albert, Hippolyte Daeye, Bruxelles, Ed.des Cahiers de Belgique, 1936, 16pp.+ 32pp.ills., signé avec dédicace par Dasnoy, 15 Euro.
- DAVIES Lucy & FINI Mo, Arts and crafts of South America, London, Thames & Hudson 1994, 160pp.with 221 ills. (of which 169 in colour), VG, 20 Euro.
- DAYE Pierre, Rubens, Paris, Albin Michel, 1962, 246pp.+ qqs.planches hors-texte, br.orig.ill., pour la plupart non coupé, 21cm., 16 Euro.
- DE BAERE Paul Chr., "Rubens, Vlaanderen's spectrum" van Cyriel Verschaeve - enkele problemen rond Verschaeves poëtica en esthetica [pp.163-246, voornaamste bijdrage in Verschaeviana II afl.1], Brugge, J.Lootensfonds, 1977, pp.163-246 + 4pp.buitentekstills., voornaamste bijdrage in "Verschaeviana" deel II afl.2 (pp.161-253), onopengesneden, als nieuw, 10 Euro.
- DE BLEECKERE Sylvain, Het licht van de schepping - de religiositeit van de beeldcultuur, Averbode, Altiora, 1992, 176pp., 21cm., goede staat, 16 Euro.
- DE BOCK Eugène, De Nederlanden [4 delen], Hasselt, Heideland, 1963, 4 delen: 148 + 132 + 146 + 175pp.met 32pp.buitentekstills., 2e druk, in de reeks "Vlaamse pockets" nrs.100-103, 20 Euro.
- DE BOM Emmanuel, De moeder van Rubens, 7pp.+ 1 portret van Rubens, overdruk uit "Dietsche Warande en Belfort" sept.1927, 8 Euro.
- DE BOM Emmanuel, Henri de Braekeleer en Antwerpen, Antwerpen, Die Poorte 1941, 60pp. + 10 zw/w ills.buitentekst, stempeltje, 20 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos de "L'art mosan", s.l., s.d., 18pp.avec 24 figures dans le texte, 30.5x22cm., 9 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos de sculptures brabançonnes conservées à l'étranger, Bruxelles, A.Ballieu, 1939, pp.95-98 + 8pp.ills.hors-texte, 7,5 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos du XVIme centenaire de l'introduction du Monachisme en Gaules, 16pp.richm.ill., 23.6x31.6cm., 10 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos d'un chapitau de l'église de Crainhem en Brabant, s.l., 1958, 4pp.avec ills., 29x22.5cm., (extrait), 4 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), A propos d'un ivoire liégeois du XIe siècle, 8pp.avec ills., 5 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), La sainte Gertrude d'Etterbeek, s.l., s.d., 3pp.avec 2 ills., (extrait), 5 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), L'art au moyen-age en Angleterre de diverses œuvres des imagiers (Conférence donnée le 10 mars 1948), 8pp., 5 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), L'art roman en Belgique, 24pp.avec 23 ills., dans "Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique - nouvelle série" vol.5, 10 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Laus Brabantiae, 11pp.avec 21 fig., extrait de "Brabant" nr.6, juin 1959, 7 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Les Châsses de saint Domitien et de saint Mengold de la Collégiale Notre-Dame à Huy, s.l., 1961, 20pp.+ 34 figures hors-texte, non coupé, 15 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Les Emaux champlevés de la Châsse dite de saint Marc, à Huy, 1948, 5pp.texte + 12pp.ills.hors-texte, 7 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Les fonts baptismaux romans conservés au château d'Emptinne, Bruxelles, 1971, 11pp.dont 3 pp.ills., dans "Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique" nouvelle série nr.6, 6,5 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Publications du comte J.de Borchgrave d'Altena 1924-1949, Bruxelles, Impr.Lesigne, s.d., 13pp., 6 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Roger de le Pasture - Rogier van der Weyden et les sculpteurs, 1974, pp.13-35 avec 8 ills., tirage à part de "Rogier van der Weyden en zijn tijd", 11 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Trésors d'art, s.l., s.d., pp.377-408 avec 36 figures, [sculpture belge, belgische beeldhouwkunst], 9 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte), Une œuvre de Guillaume Van den Broeck dit Guilielmus Paludanus, Anvers, 1928, 3pp.+ 1 planche, (tirage à part), 4 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. Comte (& PHILIPPE Joseph, préface), Fragments de retables Brabançons des XVe et XVIe siècles, conservés au Musée Curtius à Liège, Liège, Musée Curtius, 1965, 61pp.dont 28 planches avec description, 23.6x15.8cm., bel état, 20 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. Comte, Le Polyptyque de l'Agneau est-il signé ? [Van Eyck], Bruxelles, Impr.A.Ballieu, 1941, 7pp.(texte) + 8pp.ills.hors-texte, non coupé, bel état, 9 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. Comte, Notes pour servir à l'étude de l'art mosan, Gembloux, Duculot, 1974, pp.89-153 (texte) + 116 illustrations avec description, dans la série "Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique" nouvelle série vol.X, bel état, 27,5 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA J., comte, La passion du Christ dans l'art ancien au pays mosan (avec catalogue), Liège, Impr.Bénard, 1935, 53pp.avec 20 ills., 15 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte), A propos de la Vierge de dom Rupert, Bruxelles, 1969, 32pp.dont 12 planches, dans "Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique" nouvelle série nr.II, 10 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte), Le retable anversois de la Basilique Saint-Jean à Bois-le-Duc, Bruxelles, A.Ballieu, 1939, pp.271-281 + 16pp.ills.hors-texte, bel état, 10 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte), Notes au sujet d'Albâtres anglais, conservés en Belgique, 18pp.+ 24pp.planches hors-texte, extrait du "Bulletin de la Société Royale d'Archéologie de Bruxelles" 1945, 15 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte), Notes pour servir à l'étude des oeuvres d'art du Limbourg, 119pp.+ 76 ill.hors texte, Liège, 1964, non coupé, bel état, 22,5 Euro.
- DE BORCHGRAVE D'ALTENA Jozef (graaf) & DERVEAUX-VAN USSEL Ghislaine, Edelsmeedkunst uit het Maasland, Luik, G.Thone, s.d., 16pp.tekst + 32 platen, 15 Euro.
- DE BOSCHÈRE Jean (WARMOES J., red.), Jean de Boschère 1878-1953, le centenaire de sa naissance, Bruxelles, 1978, 221pp.avec ills.+ 56 planches hors-texte, catalogue d'exposition, 18 Euro.
- DE BOSSCHERE Jean, Essai sur la dialectique du dessin, Bruxelles, Van Oest, s.d., 125pp.avec 18 figures dans le texte & planches hors-texte, br.orig., 22cm., pezu de rousseurs, bon état, 25 Euro.
- DE BRUYNE E., Kunstphilosophie, Standaard-Boekhandel, 1929, 350pp., uit de reeks "Philosophische bibliotheek", herbonden in gecart.band, wat gebruiksslijtage, tekst goed, 15 Euro.
- DE BRUYNE Edgar, Albert Servaes en de Vlaamsche vroomheid, Antwerpen, Die Poorte, 1939, 32pp. + 12 zw/w ills.buitentekst, gecart.band, mooie staat, 25 Euro.
- DE BRUYNE Edgar, Albert Servaes en de Vlaamsche vroomheid, Antwerpen, Die Poorte 1939, 32pp. + 12 zw/w ills.buitentekst, mooie staat, 25 Euro.
- DE BRUYNE Edgar, Esquisse d'une philosophie de l'art (traduit du néerlandais par Léon Breckx), Bruxelles, Albert Dewit, 1930, 419pp., relié en couv.demi-toile, estampe, bon état, 40 Euro.
- DE BRUYNE Edgar, Het Aesthetisch Beleven, Antwerpen-Brussel, Standaard, 1942, 462pp., in de reeks "Philosophische bibliotheek", stempeltje, wat gebruiksslijtage, 20 Euro.
- DE BRUYNE Edgar, Philosophie van de kunst - Phaenomenologie van het kunstwerk, Antwerpen/ Brussel, Standaard-Boekhandel, 1940, 341pp., herbonden in linnen band, goede staat, in de reeks "Philosophische Bibliotheek", 1e druk, 20 Euro.
- DE BURBURE Leo, Toestand der beeldende kunsten in Antwerpen omtrent 1454, Antwerpen, Peeters, 1854, 76pp., blinde omslag, deels onopengesneden, 24 Euro.
- DE COO Joz., Museum Mayer van den Bergh Catalogus [2 volumes] I: Schilderijen, verluchte handschriften, tekeningen & II: Plaketten, beeldhouwkunst, antiek, Antwerpen, 1969, 2 volumes: 273pp.tekst + 60pp.ills. & 385pp., rijkelijk geïllustreerd, geïll.omslag, mooie staat, 35 Euro.
- DE COO Jozef, Fritz Mayer van de Bergh - de verzamelaar, de verzameling, Schoten, C.Govaerts, 1979, 319pp.rijkelijk geïll.in kleur, gecart.band met stofwikkel, in de originele opbergdoos, mooie staat, 62 Euro.
- DE DECKER V., JADOT J.M., VAN DEN BOSSCHE L., PERIER G.D. & STORMS A., Dans la boucle du Congo - la sculpture africaine et son destin, Namur, Grands Lacs, s.d. [1956], 64pp.richement ill., br.orig.ill., 25cm., [Grands Lacs, no.185, juin-juillet 1956], 25 Euro.
- DE FERRARI R., Brueghel, Milano, A.Vallardi Editore, s.d., 36pp.ill., 10 Euro.
- DE FRANCISCIS, Alfonso, Le Musée Archéologique National de Naples, Napoli, Interdipress, s.d., 79pp.ill., 7,5 Euro.
- DE GELDER J.J., Honderd teekeningen van oude meesters in het Prentenkabinet der Rijks-Universiteit te Leiden (uitgezocht en voorzien van een beschrijving door J.J.De Gelder), Rotterdam, Brusse, 1920, viii + 40pp.tekst + 100 buitentekstills., orig.omslag, stempeltje, 20 Euro.
- DE GRUYTER, W. Jos., Het Vrouwsportret in de Nederlandsche en Vlaamsche Schilderkunst, Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel, s.d., 87pp., 10 Euro.
- DE HAAN Tjaard, Onze volkskunst, Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1979, 319pp.geïll.in kleur & zw/w, linnen band met stofwikkel, lichte gebruiksslijtage, 22,5 Euro.
- DE HEUSCH Luc (textes réunis par -), Objets-signes d'Afrique, Snoeck-Ducaju, s.d. [+/- 1994], 213pp.avec ills.en couleurs et en bl/n, in-4, toile, jaq., bel état, [Catalogue d'exposition: Tervuren, Musée royal de l'Afrique centrale, "Trésors cachés"], 45 Euro.
- DE JONG Caspar, Schilderijen zien - Betekenis en ontwikkeling van de schilderkunst, Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum 1958, 200pp., met 48 ills., 6 Euro.
- DE KEYZER Jozef, Algmeene kunstgeschiedenis, Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel 1933, 367pp.geïll., 10 Euro.
- DE LA SIZERANNE Robert, La peinture anglaise contemporaine, Paris, Hachette, 1895, 340pp., br.orig., 1e éd., partiellement non coupé, 50 Euro.
- DE LA SIZERANNE Robert, Ruskin et la religion de la beauté, Paris, Hachette, 1897, 360pp.avec 2 portraits, reliure demi-toile, 19cm., qqs.rousseurs, bon état, 30 Euro.
- DE LANNOY M., Peter Pauwel Rubens, Tielt, Lannoo, s.d., 149pp.+ 17 buitentekstills., in de reeks "Dietsche gestalten" eertse reeks nr.12, gecart.band, stofwikkel, 16cm., 10 Euro.
- DE LATTIN Amand, Beroemde medeburgers - Antwerpsch volkje in steen en brons, D.De Vos-Van Kleef, s.d., 150pp.+ vele buitentekstills., 1ste druk, 23cm., stempeltje, goede staat, 27 Euro.
- DE LATTIN Amand, Beroemde medeburgers - Het Antwerps beeldenpatrimonium, Antwerpen, Lectura, 196pp. + 32pp.buitentekstill., mooi ingebonden in gecart.band, 2e druk, mooie staat, 31 Euro.
- DE MOT Thomas, Utopische architectuur in Rusland 1890-1932, Leuven, 1993, 138 + IV pp.+ enige pagina's ills., in-4, mooie staat, [onuitgegeven thesis tot het behalen van de graad van licentiaat in de Slavistiek, Katholieke Universiteit Leuven 1993, promotor: prof.E. Stols], 30 Euro.
- DE MUNTER Longinus O.F.M., De Nood Gods bij ons primitieven, Peer, 1925, 20pp., in de reeks "Kunst Adelt" nr.1 15 juli 1925, mooie staat, 10 Euro.
- DE MUYNCK Remy & VAN MIERLO J., Het Gulden Boek van Maria, Antwerpen, De Vlijt, 1963, viii + 185pp.met volbladillustraties in kleur, 27cm., gecart.band, mooie staat, [Maria in de kunst en poëzie], 23 Euro.
- DE MUYNCK Remy & VAN MIERLO J., Het Gulden Boek van Maria, Amsterdam/ Antwerpen, Parnassus/ Orion, 1948, (x) + 182pp. met 96 zw/w volbladill., 27cm., stofwikkel, goede staat, [Maria in de kunst en poëzie], 23 Euro.
- DE NAVE F., IMHOF D., OTTE E., e.a., Gerard Mercator en de geografie in de Zuidelijke Nederlanden (16de eeuw). Gérard Mercator et la géographie dans les Pays-Bas méridionaux, Antwerpen (Anvers), 1994, 175pp.geïll. (avec ills.), 30cm., tweetalig-bilingue (nederlands-français), mooie staat (très bel état), [n.a.v. tentoonstelling Museum Plantin-Moretus 1994, publication à l'occasion de l'exposition Anvers Musée Plantin-Moretus], 40 Euro.
- DE NAVE Francis & DE SCHEPPER M. (red.), De geneeskunde in de Zuidelijke Nederlanden (1475-1660), Antwerpen, 1990, 366pp.rijkelijk geïll.in zw/w, 30cm., mooie staat, "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" nr.18 (n.a.v. gelijknamige tentoonstelling in Antwerpen Museum Plantin-Moretus 1 sept-25 nov.1990), 30 Euro.
- DE PATER W.A., Taalanalytische perspektieven op godsdienst en kunst, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1970, 312pp., uit de reeks "Filosofie en Kultuur" Nr.12, mooie staat, 15 Euro.
- DE PELGRIM (REYPENS L. & VANSINA D., red.), De Pelgrim - driemaandelijksche uitgave (volledige collectie van de 8 verschenen nummers), Antwerpen, 1929-1931, Zeldzame volledige collectie van de 8 verschenen nummers van het tijdschrift De Pelgrim ; jg.1 nr.1 (dec.1929, 96pp.+ ills.), jg.1 nr.2 (febr.1930, 108pp.+ ills.), jg.1 nr.3 (juli 1930, 111pp.+ ills.), jg.1 nr.4 (oct.1930, 103pp.+ ills.), Jg.2 nr.1 (febr.1931, 108 [viii]pp.+ ills.), Jg.2 nr.2 (mei 1931, 96 [viii] pp.+ ills.), Jg.2 nr.3 (nov.1931, 96 [viii]pp.+ ills.), Jg.2 nr.4 en laatste (dec.1931, 108 [viii]pp.+ ills.), 26cm., orig.omslagen (enkele ruggen licht hersteld), goede staat, [met medewerking (teksten en buitentekstplaten) van o.a. J.Vercammen, G.Helderenberg, A.Demedts, C.Verschaeve, F.Timmermans, G.Walschap, J.Toorop, G.Minne, A.Servaes, etc.], 240 Euro.
- DE POORTERE Albrecht, Franciskus van Assisië en zijn invloed op Kunst en Letteren in de XIIIe eeuw, Brussel, Standaard, 1935, 40pp., in de reeks "Katholieke Vlaamsche Hoogeschooluitbreiding" jg.34 nr.9 verh.336, 13 Euro.
- DE POOTER Herman, Kijkend naar kunst in de kathedraal [Antwerpen], Wommelgem, blondé 1983, 63pp.rijkelijk geïll.in kleur, gecart.band met stofwikkel, 14 Euro.
- DE PREVILLE D., Recherches sur la forme des temples chrétiens depuis la naissance du christianisme jusqu'à nos jours, Bruxelles, Louis Lemoine, 1859, 26pp., br.orig., 23cm., non coupé, bel état, 24 Euro.
- DE RIDDER André [DE BRAEKELEER Henri], Henri de Braekeleer 1840-1888, Bruxelles, Editions des Cahiers de Belgique, 1931, 16pp.+ 31 planches, dans la collection "Peintres et sculpteurs belges", 20 Euro.
- DE RIDDER André, Eugeen Laermans, Antwerpen, Die Poorte 1950, 32pp., + 9 zw/w ills.buitentekst, gecart., orig.stofwikkel, lichte slijtage, goede staat, 22,5 Euro.
- DE RIDDER André, Valerius de Ridder en Zuid-Vlaanderen, Antwerpen, Die Poorte, 1938, 31pp.+ 12pp.ills., orig.omslag, goede staat, 20 Euro.
- DE RIDDER André, DELEN A.J.J., AVERMAETE Roger & VAN ROOSBROECK R., Pieter-Pauwel Rubens (28 juni 1577-30 mei 1640) - speciaal nummer van "De Vlaamsche Gids", s.l., De Vlaamsche Gids, 1940, pp.355-470 + enige buitentekstills., themanummer van tijdschrift "De Vlaamsche Gids" mei-juli 1940 (nrs.8-9-10), [bevat 4 artikels betr.Rubens ; Met Rubens te Antwerpen, Pieter-Pauwel Trubens als Mensch, De kunst van Rubens & De diplomaat Rubens], 27 Euro.
- DE RUDDER Arthur [de HOOCH], Pieter de Hooch et son oeuvre, Bruxelles-Paris, G.Van Oest & Cie., 1914, 112pp.+ 32 planches hors texte, [contient : Catalogue des œuvres, bibliographie], dans la "collection des grands artistes des Pays-Bas", rousseurs dans le texte, bon état, 23 Euro.
- DE SCHEPPER Marcus & DE NAVE Francine, Studies over het drukkersgeslacht Moretus, Antwerpen, Vereeniging der Antwerpsche Bibliofielen, 1996, 484pp.geïll., linnen band met stofdwikkel, als nieuw, Jg.74 van "de Gulden Passer", bijgevoegd: Ex-Libris van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen met het portret van Jan Moretus - houtgravure van Gerard Goudaen 1996, [contains 18 contributions to the history of the Moretus-family of printers, at the occasion of the Moretus-year 1596-1996], 50 Euro.
- DE SCHRYVER S., Luc Gassel peintre paysagiste du XVIe siècle, Bruxelles, Vromant, 1891, 15pp.avec 2 ills., dédicacé par l'auteur, br.orig., 25cm., extrait des "Annales de la société d'archéologie de Bruxelles" vol.V (1891), bel état, 17 Euro.
- DE SMEDT Jan & BUCKINX P.G. voorwoord, Huldetentoonstelling Jan De Smedt 1905-1954 (voorwoord door P.G.Buckinx], Mechelen, Galerij Begijnhof 1973, 12pp.(tekst) + 11pp.buitentekstill., Tentoonstellingscatalogus (14-30 sept.1973), 10 Euro.
- DE SMEDT JAN, Jan De Smedt na een kwarteeuw (Jan De Smedt après un quart de siècle, J.De Smedt after a quarter of a Century), Mechelen, Vrienden van Jan De Smedt, 1979, 143pp.met ills.in kleur & zw/w, [bevat 13pp.bibliografie], stempeltje op voor- en titelblad, goede staat, 20 Euro.
- DE TAEYE Louis & Edmond-Louis, Etudes sur les arts plastiques en Belgique, Bruxelles, Bruylant-Christophe, 1891, xxvii + 490pp., br.orig., 24cm., peu de soulignements sur qqs.pages, sinon en bel état, 60 Euro.
- DE TAEYE Walter, Mia Deprez tien jaar plastische expressie, Izegem, 1976, 87pp.rijkelijk geïll., 27cm., genummerd en gesigneerd exemplaar (no.346), uitgave t.g.v. de retrospectieve tentoonstelling Kasteel te Rumbeke okt.1976, 20 Euro.
- DE VOCHT Maurice, Plastiek in de architectuur, Diest, Pro Arte, 1944, 102pp.met 29 ills., gecart., uit de reeks "Die Suverlicke Boexskens" nr.14, 13 Euro.
- DE VRIENDT Walter, La raison psychologique de l'œuvre d'art, Anvers, Neptune, 1935, 118pp., signé avec dédicace par l'auteur à S.E.le Cardinal van Roey (de Belgique), 30 Euro.
- DE WAELE F.J., Antieke kunst, Hasselt, Heideland 1964, 208pp.rijkelijk geïll., linnen band met goudopdruk, mooie staat, 35 Euro.
- DE WILDE G.A., Geschiedenis onzer Academiën van Beeldende Kunsten [België], Leuven, Davidsfonds, 1941, 185pp.+ enkele buitentekstills., in de "Keurreeks" Nr.26, 12 Euro.
- DE WULF Maurice, Art et beauté - Conférences philosophiques, Louvain, Institut Supérieur de Philosophie/E.Warny, 1943, 236pp., 2ème éd., br.orig., pour la plupart non coupé, 24 Euro.
- DEBOUT Henri, Histoire du Calvaire d'Arras, Arras, Impr.de la Société du Pas-de-Calais, 1899, 148pp., 3e édition illustrée de 10 gravures et de 2 phototypies (avec supplément archéologique, bibliographique et iconographique), br.orig., 23cm., bon état, 40 Euro.
- DECLERCQ Sylvester (& AUGUSTEYNSZ Joh., vertaling), De dienaar Gods E.P. Schilling - Barnabiet ( 1835,Oslo - +1907,Moekroen), (een bekeerd Noorweegsch kunstschilder), Wervik, M.Dumez, 1931, 221pp.+ 13pp.buitentekstills., 17,5 Euro.
- DÉDAME Roger (& Delord André, collab.), Memoire des metiers du livre, Tome I.La Lettre, Paris, Editions Cercle d'Art & Association pour la formation permanente des personnels d'imprimerie, 1998, 193pp.avec ills.+ 12pp.ills.hors-texte, 22,5 Euro.
- DELARUE-NOUVELLIÈRE, Fantaisies photographiques (fantaisies sur le nu, Phototruquages, Jeux d'optique..., avec 176 dessins et photographies par l'auteur), Paris, P.Montel 1948, 128pp.ill., dans la série "Art et Technique", 11,5 Euro.
- DELCHEVALERIE Charles, Adrien De Witte, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1949, 15pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monographieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
- DELCHEVALERIE Charles, Adrien De Witte, Anvers, De Sikkel, 1949, 13pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
- DELEN A.J.J., Het huis van Pieter Pauwel Rubens. Wat het was, wat het werd, wat het worden kan, Brussel, Kryn, 1933, 88pp.geïll., 25cm., orig.omslag (rug hersteld), 24 Euro.
- DELEN A.J.J., Rik Wouters, Anvers, De Sikkel, 1948, 15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, qqs.rousseurs, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série "Monographies de l'art belge", 15 Euro.
- DELEVOY Robert L., Gaston Bertrand, Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1953, 16pp.tekst + 25pp.ills.+ 1 portret, in de reeks "Monografieën over Belgische kunst", gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG], 15 Euro.
- DELIEB Eric, Investing in Silver, London, Barry & Rockliff, 1967, 158pp.richly ill.in bl/w & colour, cloth, dustwrapper (tear repaired), VG/G, 20 Euro.
- DELLA SANTA Elisabeth, Salle de Pérou, Bruxelles, Musées royaux d'art et d'histoire (Guide), 1963, 116pp. avec 52 ills.n/bl., 15 Euro.
- DELLAERT R. & THEUWS T. & JACOBS J. & BURSSENS H., De negro-afrikaanse mens en zijn cultuur, Brugge/Utrecht, 1965, 165pp.+ 8pp.zw./w. buitentekstills., linnen band met stofwikkel, 12,5 Euro.
- DELMARCEL Guy e.a., Koninklijke pracht in gouden zijde. Vlaamse wandtapijten van de Spaanse kroon, Amsterdam, De Nieuwe Kerk/ Rijksmuseum Amsterdam, 1993, 128pp.rijkelijk geïll. (voornamelijk in kleur), in-4, mooie staat, 18 Euro.
- DELPORTE, Delporte - recente werken, oeuvres récentes, Tielt, Lannoo, 1972, 179pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, geïll.omslag, 21cm., 25 Euro.
- DELVAUX Paul, Paul Delvaux (Casino Knokke-Heist 1973), Knokke-Heist, 1973, 175pp.rijkelijk geïll. (richement illustré), 24cm., (bilingue: français-néeralandais), lichte gebruiksslijtage (qqs.traces d'usage), 25 Euro.
- DELVAUX, Paul Delvaux [Catalogue d'exposition ; Paris, Galerie Isy Brachot, mar-avril 1978, [32] pp.avec ills.en couleurs et en n/bl, peu usé, bon état, 14 Euro.
- DELVIGNE Ad. Chanoine, Les autels dans les églises ogivales, principes à observer dans leur construction (Notes extraites des Procès-Verbaux du Concours de 1865), Tournai, Malo et Levasseur, 1872, 21pp.+ 1 planche dépliante, br.orig., signé avec dédicace par l'auteur, 30 Euro.
- DEMETER Carine (fotografie), Over leugens en waarheden - een fotografische documentaire reportage van de vrije kindertheatervoorstellingen in het C.C.Hasselt seizoen 1991-1992 naar aanleiding van de 20-jarige viering van het Cultureel Centrum Hasselt seizoen 1992-1993, Hasselt, Cultureel Centrum, 1992, 63pp.geïll., in oblong, tentoonstellingscatalogus, 7,5 Euro.
- DEMUNTER Longinus O.F.M., Sint Franciscus en zijn invloed op de beeldende kunsten, Peer, Kunst adelt, 1927, 22pp., in de reeks "Kunst Adelt" jg.6 nr.1, mooie staat, 15 Euro.
- DENHAENE Godelieve, Lambert Lombard - Rennaissance en humanisme te Luik, Antwerpen, Mercatorfonds 1990, 375pp.rijkelijk geïll., linnen band met stofwikkel, in etui, zeer mooie staat, 85 Euro.
- DENIS V. & DE VRIES Tj.E. (reds.), Kunst aller tijden. Een overzicht der beeldende kunsten en de samenhang met de culturele achtergrond [2 delen in 1 band], Amsterdam-Brussel, Elsevier, 1962, 2 delen in 1 volume: 308 + 328pp.rijkelijk geïll., gecart.band met stofwikkel, in gecart.etui, 28cm., goede staat, 45 Euro.
- DENIS Valentin, Westerse kunst van de 16e tot en met de 20ste eeuw, Brussel, Meddens 1966, 240pp.rijkelijk geïll., linnen band met goudopdruk, mooie staat, 35 Euro.
- DENIS Valentin, Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15de eeuw, Brussel, Meddens 1965, 236pp.rijkelijk geïll., linnen band met goudopdruk, mooie staat, 35 Euro.
- DENUCÉ Jan (prof.dr.), De geschiedenis der Vlaamsche kaartsnijkunst, Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1941, 96pp.+ 18pp.buitentekstills., gecart., in de reeks "De Seizoenen" nr.18, 18 Euro.
- DENUCE Jan, Filips IV, koning van Spanje, en zijn Cenotaphium te Antwerpen in 1665, door Erasmus Quellien, Antwerpen, Standaard, 1942, 13pp.+ 5 platen, 26cm., in de reeks "Mededeelingen van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schoone Kunsten van België. Klasse der Letteren" Jg.IV nr.4, 12 Euro.
- DERVEAUX-VAN USSEL G. & LOUSSE E., Philippe graaf de Ligne (schenker in 1559 van glas 24 in de St.Janskerk te Gouda) een historische en kunsthistorische studie [uit de reeks "Standen en Landen" vol.25], Leuven, E.Nauwelaerts, 1962, 64pp.+ 47pp.buitentekstills., uit de reeks "Standen en Landen" vol.XXV, mooie staat, 25 Euro.
- DES OMBIAUX Maurice, Quatre artistes Liégeois ; Armand Rassenfosse, François Maréchal, Auguste Donnay, Emile Berchmans, Bruxelles, G.Van Oest, 1907, 114pp.avec 48 illustrations hors-texte, br.orig.ill., 26cm., quelques rousseurs, bel état, rare, [contient catalogue de l'oeuvre de chacun des 4 artistes], dans la série "Collection des artistes belges contemporains", 150 Euro.
- DESCARGUES Pierre, Goya, New York, Crescent Books 1979, 197pp.richly ill., linen cover with dustwrapper, 20 Euro.
- DESCARGUES Pierre, Hoogtepunten der schilderkunst in de Hermitage te Leningrad, Den Haag, W.Gaade s.d.[jaren '1960'], 320pp.rijkelijk geïll. in kleur en zw/w., linnen band, 15 Euro.
- DESJOURS JEAN (introd.), Le grand Œuvre ; photographie des grands traveaux 1860-1900, Paris, Centre national de photographie 1983, 146pp.dont 62pp.de photos, bel état, 10 Euro.
- DESTREE Jos., La Vierge et l'Enfant - groupe en bois provenant du prieure d'Oignies, 1925, 28pp.avec 12 illustrations, extrait de "La revue de'art" nrs.3-4 (mars-avril 1925), 28cm., joint: carte de visite de l'auteur avec le texte écrit "A son Eminence le cardinal Mercier hommage très respectueux", 15 Euro.
- DESTREE Joseph, Renier de Huy auteur des fonts baptismaux de saint-Barthélemy à Liège, et de l'encensoir du musée de Lille - Notice illustrée de deux gravures, Bruxelles, Vromant, 1904, 23pp.+ 2 planches hors-texte, br.orig., 21cm., peu d'annotations, bon état, 14 Euro.
- DEWALHENS Paul, L'église Notre-Dame au Lac à Tirlemont (Tienen), Gente Dame du gothique brabançon, Bruxelles, Librairie Encyclopédique, 1966, 31pp.+ 18pp.ills., br., bel état, 13 Euro.
- DEWANDEL J. (dr.med.), De mens in het œuvre van Felix de Boeck - l'homme dans l'œuvre de Felix de Boeck, Brussel, J.Dewandel, 1970, 42pp.geïll.met 22 fig., 10 Euro.
- DEZZI BARDESCHI Marco & SANPAOLESI Piero (a cura di), 2a mostra internazionale del restauro monumentale - Catalogo guida (Venezia, Palzzo Grassi, 25 maggio-25 giugno 1964), Venezia, 1964, 180pp.+ many ills.out-of-text, [publication on the occasion of the 2nd International Congress of the Architects and technicians of historical monuments], 23 Euro.
- D'HAENENS Albert (red.), België: 150 jaar Cultuur en samenleving 1830-1980, Brussel, Ministerie van Buitenlandse Zaken, 1980, 277pp.rijkelijk geïll., gecart., in oblong, 25 Euro.
- D'HAESE Roel, Roel d'Haese, 52pp.rijkelijk geïll., in-4, Tentoonstellingscatalogus Vereniging voor Tentoonstellingen van het Paleis voor Schone Kunsten te Brussel 12/05-18/06 1978, 15 Euro.
- DHANENS Elisabeth, Sint Poppo in de kunst - proeve van een iconographie van sint Poppo, 38pp.met 20 illustraties buitentekst, gesigneerd met opdracht, 21cm., overdruk uit jaarboek nr.17 (1950) van K.O.K. Deinze, stempeltje, goede staat, 20 Euro.
- D'HENRIET, Ch., Les sculptures de M.Carpeaux, s.l., extrait de " Revue des deux Mondes " Tome LXXXIII, 1869, pp.479-490, 7,5 Euro.
- DHONDT J. prof. & DE KEYSER P. prof.dr., Gent [in "Steden en landschappen" X], Antwerpen, De Sikkel, 1947, 387pp.met 158 ills., in de reeks "Steden en Landschappen" nr.10, linnen band met stofwikkel (met wat slijtage), goede staat, 35 Euro.
- DHONDT J. prof. & DE KEYSER P. prof.dr., Gent [in "Steden en landschappen" X], Antwerpen, De Sikkel, 1947, 387pp.met 158 ills., in de reeks "Steden en Landschappen" nr.10, geïll.stofwikkel (wat slijtage en hersteld), stempeltje, goede staat, 30 Euro.
- D'HULST Roger-A. & VEY Horst (catalogus), Antoon Van Dyck tekeningen en olieverfschetsen, 170pp.tekst + 80 platen buitentekst, Catalogus van tentoonstelling Antwerpen Rubenshuis 1 juli-31 augustus 1960 & Rotterdam Museum Boymans-Van Beuningen 10 sept.-6 nov.1960, mooie staat, 25 Euro.
- D'HULST Roger-A. (catalogus), Tekeningen van Jacob Jordaens 1593-1678, 134pp.+ 68pp.buitentekstills., Catalogus van tentoonstelling Antwerpen Rubenshuis 8 okt.-4 dec.1966 & Rotterdam Museum Boymans-Van Beuningen 17 dec.1966-5 febr.1967, mooie staat, 20 Euro.
- D'HULST Roger-A.( voorwoord door H.Liebaers & J.Duverger), Vlaamse wandtapijten van de 14 tot de 18 eeuw, Brussel, Arcade 1960, xxxi + 321pp.(rijkelijk geïll. in kleur en zw/w), in etui, perfecte staat, oplage 3000ex., luxueuse prachtuitgave, 120 Euro.
- D'HULST Roger-A., Olieverfschetsen van Rubens uit Nederlands en Belgisch openbaar bezit, Nederlandse stichting openbaar kunstbezit & Openbaar kunstbezit in Vlaanderen, 1968, 116pp.tekst met ills. + 56pp.ills. buitentekst, linnen band, mooie staat, 12,5 Euro.
- DIEBENER, Schmuck-Entwürfe Diebeners Werkvorlagen, Stuttgart, Rühle-Diebener, s.d., 22pp.with ills., loosely inserted in original map, in-4, G, 15 Euro.
- DILLEN Jef (expert), Catalogue des Collections du major Lambert, d'Audenarde. Première Vente (à Audenarde au refuge de l'abbaye d'Eename 24 sept.1926) & Seconde vente (id., 12-14 Oct.1926), 1926, 2 volumes : 1ère vente: 111pp.texte + 63 planches hors-texte (avec description de 720 lots) & 2ème vente: 89pp.de texte (description des objets nrs.722-1362) + 6 planches hors-texte, in-4, br.orig., bon état, peu commun, 100 Euro.
- DILLEN Jef [de THEUX DE MONTJARDIN], Vente publique de la Collection de Madame Fernand de Theux de Montjardin, Bruxelles, Palais des Beaux Arts, 4-5 nov.1935, 64pp.(description de 466 objets) + 14 planches, in-4, 50 Euro.
- DISSELHOFF H.D. & LINNÉ S., Het oude Amerika - de hoge culturen der Nieuwe wereld, Amsterdam/Brussel, Elsevier 1962, 247pp.rijkelijk geïll. in kleur en zw/w., linnen band, in etui, uit de reks "Kunst der Wereld", zeer mooie staat, 16 Euro.
- DITTMER Kunz, Kunst und Handwerk in Westafrika, Hamburg, Hamburgisches Museum für Völkerkunde und Vorgeschichte, 1966, 40pp.text with 34 figures in-text + 16pp.ills.out-of-text, softcover, VG, [text in german], 15 Euro.
- Divers auteurs, Annuaire des Beaux-Arts de Belgique VI 1950-1951, Bruxelles, Ed.Maurice de Behogne & L.Cols, 1951, 406pp., couv.cart., 14 Euro.
- DIVERS AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.52 nrs.1-4 (1981), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1981, 420pp., [contenu i.a.: BAILEY D.A., The Pamphlets of Mathieu de Morgues, Marie de Medici, Gaston d'Orleans and Jacques Chanteloube: A bibliography of holdings in selected Belgian libraries, pp.1-34, & DE WEERDT D., Bibliothèque royale Albert Ier: Bibliographie, pp.59-122, ...], 27,5 Euro.
- DIVERS AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.51 nr.1/2 (1980), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1980, 333pp., [content i.a.: BLANKOFF, Inventaire des papiers de Vladimir Mitrofanovic Puriskevic, 49pp. & DEBAECKE D., Revue de Bruxelles 1837-1850 - Bijdrage tot de studie van de Brusselse pers in de 1ste helft van de 19e E., 48pp., & VAN DEN BRANDEN L., De Antwerpse boekverkoper en drukker Jan Gymnicus 1502-1568, 55pp., & ...], 20 Euro.
- DIVERS AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.50 nrs.1-4 (1979), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1979, 617pp., [contenu i.a.: VLEESCHOUWERS C., Het bestuur, resp. de Regie van het Zeewezen tijdens de 2de wereldoorlog, pp.30-83, & VAN DEN AUWEELE D. & TOURNOY G., Notes sur la tradition manuscrite des 'Annales' d'Hubert Thomas Leodius, pp.104-139, ...], 27,5 Euro.
- DIVERS AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.59 nrs.1-2 (1988), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1988, 201pp., [contenu i.a.: WEBBER ph.E., Medieval Netherlandic manuscripts in the Huntington Library (San Marino, California) pp.9-56, & VERBEECK M., Les bibliothèques de Liège de 1789 à 1914, pp.103-126, ...], 18,5 Euro.
- Divers auteurs, Eglises modernes en Suisse Alémanique [dans "L'art d'église"], Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1953, pp.213-236 richm.ill., numéro thématique dans "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 21 Nr.3 (1953), 28.5x37.5cm., bel état, 12,5 Euro.
- Divers auteurs, La reconstruction religieuse en Espagne [dans "L'art d'église"], Bruges, Abbaye de Saint-André-lez-Bruges (B.), 1951-'52, pp.97-123 avec.ills., numéro thématique de la revue "L'Art d'église - Revue des arts religieux et liturgiques, publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André" Année 20 Nr.1 (1951-52), 28,5x37,5cm., 12,5 Euro.
- Divers auteurs, Le disque vert - Revue mensuelle de littérature ; Tome IV. Au disque vert, Ecrits du Nord, Le Disque Vert [Edition facsimile des éditions originales de 1934, '35 & '41], Bruxelles, Jacques Antoine 1971, 588pp., couv.cart., bon état, 85 Euro.
- Divers auteurs, Le grand œuvre de l'abbaye d'Orval [de l'architecte Henri Vaes], Bruges (B.), Abbaye de Saint-André-lez-Bruges, 1947, pp.105-161 richm.ill., numéro thématique de la revue "L'Artisan et les Arts Liturgiques, Revue trimestrielle d'art sacré publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André", Année 16 nrs.2/3 (1947), qqs.tâches, peu usagé, 28.5x37cm., 17 Euro.
- Divers auteurs, Michel Seuphor, Anvers, Mercatorfonds 1976, 377pp.richm.ill., éd. à l'occasion du rétrospective au Centre Pompidou Paris 1976, bel état, 55 Euro.
- Divers authors (GROTHE Hugo, hrsg.), Orientalisches Archiv - Jahrgang 1 Heft 1 (Okt.1910) Illustrierte Zeitschrift für Kunst, Kulturgeschichte und Völkerkunde der Länder des Ostens, Leipzig, 1910, 53pp.with ills.+ 15 plates out-of-text, 31cm., 24 Euro.
- Divers authors, Abhandlungen und Berichte des staatlichen Museums für Völkerkunde Dresden - Band 24, Berlin, Akademie-Verlag, 1965, 181pp.+ some ills.out-of-text, softcover, VG, [content: WOLF Siegfried, Europäer-Darstellungen auf Benin-Rechteckplatten - Bemerkungen zur Ikonography und Datierung (pp.111-164) & HOLY L., Der Zerfall der Sippengesellschaft in Rwanda (pp.73-110) & ...], 23 Euro.
- Divers authors, Abhandlungen und Berichte des staatlichen Museums für Völkerkunde Dresden - Band 28, Berlin, Akademie-Verlag, 1968, iv + 197pp.+ 47pp.ills.out-of-text in bl/w, softcover, VG, [content: HIMMELHEBER H., Die Technik des Vergoldene bei den Baule, Elfenbeinküste (pp.83-90) & WOLF S., Neue Analysen von Benin-Legierungen in vergleichender Betrachtung (pp.91-154) & ARNOLD Bernd, Einige Bemerkungen zu Rindertonfiguren aus Dire Daua - Äthiopien (pp.155-162) & ...], 25 Euro.
- Divers authors, Antwerp, dissident typographical centre. The role of Antwerp printers in the religious conflicts in England (16th century), Antwerp, 1994, 184pp.with ills., 29cm., fine condition, in the series "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" nr.31 (exhibition catalogue Antwerpen Museum Plantin-Moretus 1 oct.-31 dec.1994), 40 Euro.
- divers authors, Carte Segrete 5 - Rivista trimestrale di Lettere e Arti (i.a.: Eisenstein, Lukàcs Weiss Vazulik, l'espressionismo neerlandese, La poesie epigrammatiche del Giovane Karl Marx, dal futurismo all'ultraismo inediti di F.T.Martinetti, un racconto di Susan Sontag, ...), Serafini Editore 1968, 255pp.with ills, Nr.5 of the review "Carte Segrete" Anno II Gennaio-Marzo 1968, cart.cover, VG, rare, 35 Euro.
- Divers authors, Celebration - A world of art and ritual, Washington, Smithsonian Institution Press, 1982, 214pp.richly ill.in bl/w (& some in full-color), softcover, very few underlinings in introduction only, in-4, cover bit used, G, [Exhibiton Catalogue: Renwick Gallery, 17 March 1982-26 June 1983], 21 Euro.
- Divers authors, Der Zeichner Franz Nadorp 1794-1876 ein romantischer Künstler aus Anholt (Werke aus dem Besitz der Fürsten zu Salm-Salm in Anholt), Amsterdam, Meulenhoff, 1976, 132pp.richly ill., in-4, VG, 20 Euro.
- Divers authors, Ferne Völker Frühe Zeiten - Kunstwerke aus dem Linden-Museum Stuttgart (2 vols.) I.Afrika, Ozeanien, Amerika & II.Orient, Südasien, Ostasien, Recklinghausen, Aurel Bongers, 1982, 2 volumes: 320 + 272pp.richly ill.in colour & bl/w, cart.cover, in slipcase, text in german, fine condition, 70 Euro.
- Divers authors, Jahrbuch des Museums für Völkerkunde zu Leipzig - Band XXII, Berlin, Akademie-Verlag, 1966, 240pp.text + 67pp.ills.out-of-text, softcover, VG, [content: DROST D., Die Sonderausstellung "Kunst aus Afrika" 1963-1965 (pp.85-100 with 12 ills.+ 1 map) & HARTWIG W., Ethnographica der Chalcha und Burjaten - Mongolische Volksrepublik (pp.112-189 with 2 maps + 200 ills.) &... ], 25 Euro.
- Divers authors, Jahrbuch des Museums für Völkerkunde zu Leipzig - Band XXIII, Berlin, Akademie-Verlag, 1966, 171pp.text + 33pp.ills.out-of-text, softcover, VG, 23 Euro.
- Divers authors, Museu Nacional de Arte Antiga Lissabon [Exhibition catalogue, Kunst- und Ausstellungshalle der Bundesrepublik Deutschland, Bonn, 26.III-11.VII 1999], Bonn, 1999, 384pp.richly illustrated, in the series "Die grosse Sammlungen" vol.VIII, text in german, 28cm., VG, 24 Euro.
- Divers authors, Praemium Erasmianum MCMLX (Marc Chagall & Oskar Kokoschka) [in 4 languages :E./Fr./Dutch/German], s.l., 1960, 114pp.with ills.in bl/w and colour, 25 Euro.
- Divers authors, Stadt Paderborn ; Ein Jahrzehnt Aufbau und Planning 1945-1955, Stuttgart, Awag verlag Max Kurz 1955, 150pp.richly ill., in the series "Wirtschafts-Monographien" vol.10, linen cover, 24 Euro.
- Divers authors, Wie Sie sich sahen - Das Menschenbild in der Kunst ferner Völker, Dresden, Staatliches Museum für Völkerkunde, 1976, 66pp.text with some figures + 66 ills.out-of-text, softcover, text in german, in oblong, 20 Euro.
- Divers authors, Wiener Werkstätte / Weens atelier 1903-1932 (Catalogue Europalia 1987), Brussel, ASLK, 1987, 263pp.richly ill.in color & bl/w (containing bibliography), in-4, VG, [text in dutch], 37 Euro.
- DIVERSE AUTEURS, Jozef Muls herdacht, Leuven, Davidsfonds, 1964, 274pp.+ 24pp.buitentekstills., onopengesneden, 17,5 Euro.
- Diverse auteurs (collectif), Letters proeven, prenten smaken - La saveur des caractères, le goût des estampes, Antwerpen, 2005, 191pp.rijkelijk geïll. (richement ill.), tweetalig-bilingue, 28cm., mooie staat (bel état, "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" nr.40, [catalogue de la double exposition au Musée Plantin-Moretus et Cabinet des Estampes, Anvers 10-2004-01-2005. Catalogus van dubbeltentoonstelling, Antwerpen 2004-2005], 30 Euro.
- Diverse auteurs (GRAAS Tim, red.), Verborgen kerkschatten 1400-2000 Katholieke kunst uit Zuid-Holland, Den Haag, Sdu, 1996, 349pp.rijkelijk geïll., 24cm., mooie staat, in de reeks "Jaarboeken van de Stichting Kerkelijk Kunstbezit" deel 3, 24 Euro.
- DIVERSE AUTEURS (KEERSMAEKERS A., samenstelling), Taxandria descripta - Het beeld van de Kempen in de schilderkunst, pp.73-115 geïll., themanummer in het tijdschrift "Vlaanderen" (jg.28) Nr.169 maart-april 1979, 12,5 Euro.
- Diverse auteurs (o.a. Dirk Baksteen & J.Grietens & R.Sterkens ...), Onze kempen [over kunst en letterkunde], Herentals, J.Laureys, s.d., 40pp.+ 6pp.buitentekstill. + uitvouwbare kaart, onopengesneden, 15 Euro.
- Diverse auteurs (o.a. Ernest Claes, Felix Timmermans, ...), Het Vlaamsche Kerstboek 1929 kerstnummer van 'Ons Volk Ontwaakt' [o.a. Ernest Claes: Pastoor Campens zaliger (pp.93-125) & Felix Timmermans: De eerste bladzijde uit het dagboek van een vondeling (pp.61-64)], Brussel, 1929, 127pp.met enige ills.(buiten tekst) + enige pp.publiciteit, lichte slijtage, goede staat, 27 Euro.
- Diverse auteurs (red.F.W.S.VAN THIENEN), Algemene kunstgeschiedenis - De kunstgeschiedenis van de oudste tijden tot heden (in vijf delen) I.De oudheid II.Europa tot de renaissance III.Italië (1400-1800)-Frankrijk-Spanje-De Nederlanden(1500-1800) IV.Duitsland-Engeland (1500-1800)-Scandinavië(1400-1800)-Europa (1800-1957) V.De kunst buiten Europa, Zeist, W.De Haan 1956 rijkelijk geïll. met binnen- en buitentekstill. in kleur & zw./w., 5 delen samen +/- 2000pp.(tekst)&500pp. buitentekstill.+ 20pp.registers, linnen banden, mooie staat, zeldzaam standaardwerk, 210 Euro.
- Diverse auteurs (VAN DUINKERKEN Anton, GHEON Henri, e.a.), Maria moeder Gods, Amsterdam-Antwerpen, Ditmar, 1948, 39pp.tekst + 128 zw/w-ills & 20 kleurenills., 33cm., geïll.omslag (rug bovenaan licht beschadigd), goed, 23 Euro.
- DIVERSE AUTEURS [GUFFENS G.E.], Godfried Guffens 1823-1901, Hasselt, Cultureel Centrum, 1981, 121pp.geïll.+ 1 uitvouwbare genealogische tabel, Catalogus n.a.v. de tentoonstelling te Hasselt (Galerij Tamara Cultureel Centrum), 14 maart-12 april 1981, D/1981/2705/01, 24 Euro.
- Diverse auteurs, Abraham Ortelius 1527-1598 cartograaf en humanist, Turnhout, Brepols, 1998, 208pp.rijkelijk geïll.in kleur en zw/w, 28cm., mooie staat, 30 Euro.
- Diverse auteurs, Actuele Vlaamse Schilderkunst, 36pp.geïll., themanummer van Tijdschrift "Vlaanderen" Nr.106 (Jg.18, juli/aug.1969), 10 Euro.
- Diverse auteurs, Albert Servaes - Het Latemse Marialeven 1922-1935 (privéverzamelingen) & Het Zwitserse Mariaretabel 1950-1952 (Museum J.Dhondt-Dhaenens Deurle), Hasselt, 1996, 89pp.geïll.in kleur, 27cm., Tentoonstellingscatalogus Hasselt 1996 t.g.v. de Virga-Jessefeesten 1996, in de reeks "Limburgse bijdragen" nr.36 van het Koninklijk Leesgezelschap Hasselt, mooie staat, 24 Euro.
- Diverse auteurs, Anonieme Vlaamse Primitieven - Zuidnederlandse Meesters met noodnamen van de 15e en het begin van de 16e eeuw - catalogus met wetenschappelijke bijdrage, 330pp.geïll., Tentoonstellingscatalogus: Brugge, Groeningemuseum, 14 juni-21 september 1969, 30 Euro.
- Diverse auteurs, Antiek, Haarlem, Holland 1980, 352pp. Met 400 ills.(waarvan 202 in kleur), linnen band met stofwikkel, 20 Euro.
- Diverse auteurs, Antwerpen, dissident drukkerscentrum. De rol van de Antwerpse drukkers in de godsdienststrijd in Engeland (16de eeuw), Antwerpen, 1994, 187pp.geïll., 29cm., mooie staat, "Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet" nr.31 (n.a.v. tentoonstelling 1 okt.-31 dec.1994), 25 Euro.
- DIVERSE AUTEURS, Archives et bibliothèques de Belgique / Archief- en bibliotheekwezen in België ; vol.53 Nrs.1-4 (1982), Bruxelles-Brussel, Vereniging van Archivarissen en Bibliothecarissen van België, 1982, 419pp., [contenu i.a.: VAN MINGROOT E., Aperçu typologique des sources de l'histoire médiévale des XVII Provinces, pp.175-306 avec 25 plates, & WEBBER Ph.E., Medieval Netherlandic Manuscripts in Princeton University Library, pp.85-107, & AERTS E., Quelques réflexions sur des comptes du Duché de Brabant au bas moyen age, pp.108-174, & DONKERSLOOT-DE VRIJ M., Topografische kaarten van Nederland uit de 16de t.e.m. de 19de eeuw. Typologie en inventarisatie, pp.52-84, & ...], 27,5 Euro.
- Diverse auteurs, Art@Belgium [Art "ad" Belgium], Brussel, Dexia, 2000, 223pp.rijkelijk geïll., (uitgave nav.de gelijknamige tentoonstelling in de Dexia-galerie, Passage 44 te Brussel, 21 sept.2000 tot 14 jan.2001), mooie staat, [nieuwprijs: 73 EUR.], 60 Euro.
- Diverse auteurs, Aspecten van kunst en literatuur in Engeland, 40pp.geïll., themanummer van tijdschrift "Vlaanderen" Nr.166 (Jg.27, sept./okt.1978), 10 Euro.
- Diverse auteurs, Avant-garde