"Casparus Commelin" - "Beschryvinge van Amsterdam, zynde een naukeurige verhandelinge van desselfs eerste oorspronk uyt den huyse der heeren van Amstel, en Amstellant, haar vergrooting, rykdom, en wyze van regeeringe, tot den jare 1691 / Tweede druk met verbeeterde ...""Andries Van Damme, Johannes Ratelband, De Weduwe A. Van Aaltwyk, en Hermanus Uytwerf", "1726, 1ste deel, 2de druk, band bevat boek 1, 2, 3 en het grootste deel van boek 4 / pagina 1 t/m 568 en 579 t/m 600 / een deel van de pagina's zit los en een aanzienlijk deel bevat scheuren of scheurtjes en (vocht)vlekken". "Alle platen op genummerde pagina's zijn aanwezig, de (grotere) losse platen op ongenummerde pagina's ontbreken (een klein deel is uitgescheurd en zit er los bij)".
EUR 100.00 [Appr.: US$ 116.27 | £UK 86.75 | JP¥ 17302] Book number 201602891
is offered by:
Boekhandel Louis Tinner Rozenlaan 59, 3051 LL Rotterdam, The Netherlands
Tel.: +31 (0)6-16496900 Email: info@louistinner.nl | |
Following conditions of sale apply: Verkoopvoorwaarden
Verkoopvoorwaarden
Al onze boeken zijn in goede tweedehands staat, tenzij anders omschreven. Kleine onvolkomenheden (zoals naam op titelblad of kleine leessporen) worden niet altijd vermeld. Storende beschadigingen, aantekeningen, uitgebreide opdrachten etc. vermelden we doorgaans wel. Informeer bij twijfel naar de staat van het boek.
Verzenden Nederland
Brievenbuspost versturen we via PostNL.
Pakketpost versturen we standaard met DHL.
Andere verzendopties zijn mogelijk op aanvraag.
Voor alle verzendopties gelden de verzendvoorwaarden van het gekozen postbedrijf.
Mocht een verzending mislukken door toedoen of nalatigheid van de ontvanger (denk bijvoorbeeld aan het niet tijdig ophalen van een pakket bij een afhaalpunt) dan zijn voor een volgende verzendpoging opnieuw verzendkosten verschuldigd.
Verzenden buitenland
Bij verzending naar het buitenland kiezen we per geval de beste verzendmethode. Verzending met onder andere PostNL, DHL, Kiala en DPD is mogelijk. Kopers met een voorkeur voor een verzendbedrijf/methode kunnen die melden.
We brengen geen extra verpakkings- of administratiekosten in rekening.
Betaling
Wij vragen betaling vooraf; verzending volgt zo spoedig mogelijk na ontvangst betaling.
Betaalmethoden:
We sturen u standaard een betaallink met keuze uit iDeal, KBC/CBC, Bancontact, Sofort en div. creditcards.
Verder kunt u kiezen voor een reguliere bankoverschrijving en Paypal.
Retourvoorwaarden
Neem altijd eerst contact met ons op.
Boeken kunnen binnen 14 dagen na ontvangst, in originele staat, goed verpakt en gefrankeerd worden geretourneerd.
U ontvangt de aankoopsom plus verzendkosten retour.
Retourkosten zijn voor koper.
Als boeken niet voldoen aan de omschrijving zijn (na overleg) ook de retourkosten voor rekening van Boekhandel Louis Tinner.
|
|
Order this book
Ask for information
Back to your search results
|