CLITEUR, PAUL - Moreel Esperanto. Naar een autonome ethiek.Arbeiderspers. 2007, 3e Druk. (ISBN: 978 90 295 6321 5) Soft cover. Book, Op zoek naar een universele moraal die het kan stellen zonder fundering in de religie. Niet omdat religie niet belangrijk is maar juist omdat ze een enorme betekenis heeft in het leven van talloze mensen. Cliteur bespreekt de goddelijke-beveltheorie die richtinggevend is voor de aanhangers van het jodendom, het christendom en de islam, die zich in hun daden en politieke beslissingen laten leiden door de wil van God. 428 p. Goed.
EUR 12.45 [Appr.: US$ 14.55 | £UK 11 | JP¥ 2150] Book number 021858
is offered by:
Antiquariaat Het Kofschip Molenplaatsweg 10, 9531 JW Borger, The Netherlands
Tel.: +31 (0)599 236 651 Email: antiquariaathetkofschip@gmail.com | |
Following conditions of sale apply: Verkoopvoorwaarden
Betaling vooraf door overschrijving op bankrekeningnummer: 3480.10.451, t.n.v A.J.M. Heus, Molenplaatsweg 10, 9531 JW Borger, The Netherlands.
IBAN no: NL 86 RABO 0348 0104 51 |BIC no: Rabo NL 2 U.
Nadat de betaling heeft plaatsgevonden, worden de boeken verstuurd.
Wij nemen contact met u op over betalingswijze en verzendkosten. Bij uw betaling dient u te vermelden: 1. de titel van het boek en 2. het nummer van het boek.
De boeken zijn in goede conditie. Gebreken worden vermeld. Kleine fouten zijn niet altijd vermeld.
Prijzen zijn netto (in euro's); porto en verzekering niet inbegrepen. De koper behoudt het recht om de bestelling binnen 7 dagen te retourneren, waarna restitutie van het aankoopbedrag (excl. verzendkosten) zal plaatsvinden. In het geval van onjuiste beschrijving of verborgen gebreken wordt het gehele aankoopbedrag (incl. verzendkosten) vergoed.
|
|
Order this book
Ask for information
Back to your search results
|