Back

Johannes Calvijn

187 title(s) found
On top are titles where the requested author name is part of the 'author' field. These are followed by - if present - titles about or related to the requested author name. Due to similarities in names there may be some incorrect titles. Sort order: alphabet.
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De artikelen van de faculteit der Heilige Godgeleerdheid te Parijs, betreffende ons geloof, onze Christelijke religie en de vorm onzer prediking. Met de remedie tegen het venijn.
NIJKERK, G.F. Callenbach. 110 blz. Ing.
Book number: 25461
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]
CALVIN -- CALVIJN, JOHANNES
De artikelen van de faculteit der heilige godgeleerdheid te Parijs betreffende ons geloof, onze christelijke religie en de vorm onzer prediking. Met de remedie tegen het venijn.: Nederlandse bewerking van Jan Wit.
Nijkerk zj. 110 pp.
Book number: T1662
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
CALVIJN, JOHANNES
De artikelen van de faculteit der Heilige Godgeleerdheid te Parijs.
Nijkerk, Callenbach. Ingenaaid. Ons geloof, onze christelijke religie en de vorm onzer prediking. Met de remedie tegen het venijn. 110. Nederlandse bewerking door ds. Jan Wit te Nijmegen.
Book number: 002558
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Auslegung der Heiligen Schrift in deutscher Ubersetzung. Das erste Buch Mose.
NEUKIRCHEN KRIES MOERS, Verlag der Buchhandlung des Erziehungsvereins. 547 blz.Fraaie band
Book number: 39660
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Auslegung der Evangelien-Harmonie 1. Teil. Ubersetzt von Hiltrud Stadtland-Neumann und Gertrud Vogelbusch.
NEUKIRCHEN-VLUYN, Neukirchener Verlag des Erziehungsvereins, 1966. 457 (2) blz. Papieren band.
Book number: 16184
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Auslegung der Heiligen Schrift in deutscher Ubersetzung. Buch Josua
NEUKIRCHEN KREIS MOERS, Verlag der Buchhandlung des Erziehungsvereins. 145 blz.
Book number: 2556
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
CALVIJN. JOHANNES
Bijbelverklaring
Groot Goudr. 1974. div. delen / bruin met goudopdruk / v.a..
Book number: 10020
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Het boek der psalmen. Verklaard. Vertaald en uitgegeven onder toezicht van den wel.eerw. heer J. Boer Knottnerus, v.d.m.. Tweede deel.
UTRECHT, H. ten Hove, z.j. Het tweede deel: Van psalm 69 t/m psalm 150. Gebonden. 1011 blz. (wat losjes in de band.)
Book number: 39712
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Het boek der psalmen. Verklaard. Vertaald en uitgegeven onder toezicht van den wel.eerw. heer J. Boer Knottnerus, v.d.m.. Tweede deel.
Utrecht, H. ten Hoove. dln 1 886 blz dln 2 1011 gen 2rg banden
Book number: 44260
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Het boek der psalmen. Verklaard. Vertaald en uitgegeven onder toezicht van den wel.eerw. heer J. Boer Knottnerus, v.d.m.. Tweede deel.
Utrecht, H. ten Hoove. 1011 blz. geb.
Book number: 15328
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES.
Het Boek der Psalmen verklaard door Johannes Calvijn. Vertaald en uitgegeven onder toezicht van J. Boer Knottnerus.
Utrecht, H. ten Hoove, z.j. (ca. 1880-1890). Twee delen. Oorspronkelijk versierd linnen. 880 & 1011 p. Goed exemplaar.
Book number: 62202
€  75.00 [Appr.: US$ 102.6 | £UK 67.25 | JP¥ 9274]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Calvijn over Genesis 1-3.
VLAARDINGEN, Bolland, 1968. 123 blz. Ing.
Book number: 37404
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]
CALVIJN. JOHANNES
Calvin's commentary on seneca's de clementina
Leiden, Brill, 1969. 2 parts in one 140 p. 448 p. Hardcover.
Book number: 41355
€  70.00 [Appr.: US$ 95.76 | £UK 62.75 | JP¥ 8656]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Calvin's Commentaries - 2.2 Volume titles:Genesis; The Four Last Books Of Moses Arranged In The Form Of A Harmony [2 vols.]; Joshua / Psalms 1-35; Psalms 36-92; Psalms 93-150; Isaiah 1-32; Isaiah 33-66; Jeremiah 1-19; Jeremiah 20-47; Jeremiah 48-52
/ Lamentations / Ezekiel 1-12; Ezekiel 13-20 / Daniel 1-6; Daniel 7-12 / Hosea; Joel / Amos / Obadiah / Jonah / Micah / Nahum; Habakkuk / Zephaniah / Haggai / Zechariah / Malachi; Harmony Of The Evangelists Mathew, Mark, Luke, John 1-11[2 vols.]; John 12-21 / Acts 1-13; Acts 14-28 / Romans 1-16; I. Corinthians / II. Corinthians; Galatians / Ephesians / Philippians / Colossians / I. & II. Thessalonians / I. & II. Timothy / Titus / Philemon; Hebrews / I. Peter / I. John / James / II. Peter / Jude . Grand Rapids, Michigan, : Baker Book House, 1999-2003. 22 volume set. in very good condition. .
Book number: 40324
€  145.00 [Appr.: US$ 198.36 | £UK 129.75 | JP¥ 17929]
CALVIN -- CALVIJN, JOHANNES
De catechismus van Calvijn.: Uit het Fransch vertaald door Ds. J.J. Buskes Jr.
Baarn zj. 71 pp. Libellen-Serie Nr. 240/241.
Book number: T1664
€  9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De Christelijke vrijheid. Uitgave van het jubileumfonds van het Landelijk Verband van de Studieverenigingen der Staatk. Geref. Partij.
Z.P., 1948. 75 blz. Geb.
Book number: 1728
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
CALVIJN, JOHANNES
De christelijke vrijheid.
z.p. Jubileumfonds van het Landelijk Verband van de Studieverenigingen der Staatk. Geref. Partij, 1948. Halflinnen, 75 pp.
Book number: T8714
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Commentaries on the Epistles to Timothy, Titus, and Philemon. Translated from the original Latin, by the Rev. William Pringle.
MICHIGAN, WM. B. Eerdmans Publishing Company, 1959. 398 blz. Geb.
Book number: 39711
€  8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Commentaries on the cathlic Epistles. Translated and edited by the rev. John Owen. Vicar of thrussington, and rural dean, leicestershire.
MICHIGAN, WM. B. Eerdmans Publishing Company, 1959. 488 blz. Geb.
Book number: 39710
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Commentaries. The First book of Moses called Genesis. Translated from the original Latin, and compared with the French Edition, By the Rev. John King, M.A., of queen's college, cambridge, incumbent of Christ's Church, Hull. Volume first. 584 blz.
Volume Second, 523 blz. The four last books of Moses arranged in the form of a harmony. Translated from the original Latin, and compared with the French edition ; with annotations, etc. By the Rev. Charles William Bingham, M.A., Rector of melcombe-horsey, dorset, and formerly fellow of new college, Oxford. Volume First. 502 blz. Volume Second. 472 blz. Volume Third. 461 blz. Volume Fourth. 436 blz. The book of Josua. Translated from the original Latin, and collated with the French edition, By Henry Beveridge, Esq. 334 blz. The book of Psalms. Translated from the original Latin, and collatedwith the Author's French version, By the Rev. James Anderson. Volume First. 596 blz. Volume Second. 478 blz. Volume Third. 506 blz. Volume Fourth. 494 blz. Volume Fifth. 513 blz. The book of the Prophet Isaiah. Translated from the original Latin, By the Rev. William Pringle. Volume First. 496 blz. Volume Second. 482 blz. Volume Third. 522 blz. Volume Fourth. 504 blz. The book of the Prophet Jeremiah and the lamentations. Translated from the Latin, and edited By the Rev. John Owen, vicar of thrussington, leicestershire. Volume First. 508 blz. Volume Second 496 blz. Volume Third. 480 blz. Volume Fourth. 647 blz. Volume Fifth. 576 blz. The book of the porphet Ezekiel. Now first translated from the original latin, and collated with the French Version : By Thomas Myers, M.A. vicar of Sheriff-Hutton, Yorkshire. Volume First. 413 blz. Volume Second. 418 blz. The book of the Prophet Daniel. Now first translated from the original Latin, and collated with the French version, with dissertations, newtranslation of the text, and copious indices, By Thomas Myers, M.A., vicar of Sheriff-Hutton, Yorkshire. Volume First. 397 blz. Volume Second. 409 blz. The books on the twelve minor Prophets. Now first translated from the original Latin. By the Rev. John Owen, Vicar of thrussington, leicestershire. Volume First. Hosea. 530 blz. Volume Second. Joel, Amos, Obadiah. 513 blz. Volume Third. Jonah, Micah, Nahum. 534 blz. Volume Fourth. Habakkuk, Zephaniah, Haggai. 410 blz. Volume Fifth. Zachariah and Malachi. 712 blz. Harmony of the Evangelists, Matthew, Mark, and Luke. Translated from the original Latin, and collated with the author's French version, By the rev. William Pringle. Volume First. 477 blz. Volume Second. 456 blz. Volume Third. 448 blz. En: Commentary, New Testaments. 12 delen. MICHIGAN, WM. B. Eerdmans Publishing Company, 1948. Totaal 45 linnen banden.
Book number: 15925
€  350.00 [Appr.: US$ 478.8 | £UK 313 | JP¥ 43278]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Derde predikatie over Job.
AMMERSTOL, De Zaaijer. 47 blz. Geniet.
Book number: 34452
€  4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64) CALVIN) HAUCK, WILHELM-ALBERT
Die Erwählten. Prädestination und Heilsgewißheit nach Calvin. :
Gütersloh, Bertelsmann, 1950. Paperback, 106 p.
Book number: 44386
€  9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113]
CALVIJN, JOHANNES.
Het Evangelie van Johannes, verklaard door J. Calvijn. Opnieuw uit het Latijn vertaald door G.L. Goris naar de laatste uitgave in 1864 door G. Baum, E. Cunitz en E. Reuss. Met een voorwoord door A.G. Honig.
Kampen, Ph. Zalsman, 1908. Oorspronkelijk versierd linnen. 875 & 114 p. Goed exemplaar.
Book number: 62197
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN,JOHANNES.
Het Evangelie van Johannes. Uit het Latijn vertaald door G.L.Goris. 2e druk.
[Kampen], W.A.De Groot - Goudriaan, 1971. VIII,875 blz. Gebonden. Als nieuw. [102474]
Book number: 102474
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De evangeliën van Mattheus, Markus en Lukas. In onderling overeenstemming gebracht en verklaard door Johannes Kalvijn. Op nieuw uit het Latijn vertaald, onder toezicht van A. Brummelkamp.
KAMPEN, G. Ph. Zalsman, 1868. I: 407 blz. II: 439 blz. III: 648 blz. opn. geb. in een band
Book number: 16874
€  57.00 [Appr.: US$ 77.98 | £UK 51 | JP¥ 7048]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De evangeliën van Mattheus, Markus en Lukas. In onderling overeenstemming gebracht en verklaard door Johannes Kalvijn. Op nieuw uit het Latijn vertaald, onder toezicht van A. Brummelkamp. Tweede druk.
KAMPEN, G. Ph. Zalsman, 1895. I: 402 blz. II: 426 blz. III: 641 blz. half leren banden.
Book number: 16873
€  65.00 [Appr.: US$ 88.92 | £UK 58.25 | JP¥ 8037]
CALVIJN, JOHANNES.
De Evangeliën van Mattheus, Markus en Lukas, in onderlinge overeenstemming gebracht en verklaard door Johannes Kalvijn. Opnieuw uit het Latijn vertaald, onder toezicht van A. Brummelkamp.
Kampen, G.Ph. Zalsman, 1895-1897 (tweede druk). Drie delen. Oorspronkelijk versierd linnen. 42, 426 & 641 p. Goed exemplaar.
Book number: 62198
€  60.00 [Appr.: US$ 82.08 | £UK 53.75 | JP¥ 7419]
CALVIJN,JOHANNES.
De Evangeliën van Mattheus, Markus en Lukas, in onderlinge overeenstemming gebdracht en verklaard. Deel I, II & III. Uit het Latijn vertaald door A.Brummelkamp. 2e druk.
[Kampen], W.A.De Groot - Goudriaan, 1970-1971. 3 delen. 402,426,641 blz. 3 delen. Gebonden. Als nieuw. [102475]
Book number: 102475
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De evangeliën van Mattheus, Markus en Lukas. In onderling overeenstemming gebracht en verklaard door Johannes Kalvijn. Op nieuw uit het Latijn vertaald, onder toezicht van A. Brummelkamp.
KAMPEN, S. van Velzen, 1868. 3 delen. 1: 407 blz. 2: 439 blz. 3: 1871, 648 (13 + 11) blz. .opn geb.
Book number: 8322
€  45.00 [Appr.: US$ 61.56 | £UK 40.25 | JP¥ 5564]
CALVIJN. JOHANNES
La famine spirituelle
Genève, Droz, 2000. 75 p. Paperback.
Book number: 41353
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Gebeden. Nederlandsch van A. G. Barkey Wolf.
DEN HAAG, D. A. Daamen, 1940. (10) 50 blz. Geb.
Book number: 16854
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Gebeden van Calvijn. Nederlandsch van A.G. Barkey Wolf, predikant te 's-Gravenhage.
DEN HAAG, Daamen, 1940. 50 blz.
Book number: 24368
€  8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Genenis. Uitlegging van Johannes Calvijn, uit het Latijn, naar de uitgave van Baum, Cunitz en Reuss, in de Nederlandsche taal overgezet door S.O.Los, bedienaar des Woords te De Lier, met eene inleiding van prof. dr. H. Bavinck.
Middelburg, Le Cointre, 1900. 481 blz. geb. Rug licht beschadigt. Alleen deel II.
Book number: 39508
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN, JOHANNES
Genesis. Uitlegging van Johannes Calvijn uit het Latijn, naar de uitgave van Baum, Cunitz en Reuss, in de Nederlandsche taal overgezet door S.O. Los. Met een inleiding van Prof. Dr. H. Bavinck. 2 dln.
Middelburg, Le Cointre 1900. Linnen XXIV, 464 / 482 pp.
Book number: T15060
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Genesis. Uitlegging van Johannes Calvijn, uit het Latijn, naar de uitgave van Baum, Cunitz en Reuss, in de Nederlandsche taal overgezet door S.O.Los, bedienaar des Woords te De Lier, met eene inleiding van prof. dr. H. Bavinck.
MIDDELBURG, Le Cointre, 1900. I: 464 blz. II: 482 blz. org geb. in twee banden 4o
Book number: 40218
€  39.00 [Appr.: US$ 53.35 | £UK 35 | JP¥ 4822]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Genesis. Uitlegging van Johannes Calvijn, uit het Latijn, naar de uitgave van Baum, Cunitz en Reuss, in de Nederlandsche taal overgezet door S.O.Los, bedienaar des Woords te De Lier, met eene inleiding van prof. dr. H. Bavinck.
MIDDELBURG, Le Cointre, 1900. I: 464 blz. II: 482 blz. opn. geb. 4o
Book number: 16870
€  39.00 [Appr.: US$ 53.35 | £UK 35 | JP¥ 4822]
CALVIJN, JOHANNES.
Genesis. Uitlegging van Johannes Calvijn. Uit het Latijn, naar de uitgaaf van Baum, Cunitz en Reuss, in de Nederlandsche taal overgezet door S.O. Los.
Middelburg, K. Le Cointre, 1900.Twee delen. Oorspronkelijk versierd linnen. 464 & 482 p. Goed.
Book number: 62196
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN. JOHANNES
Het gepredikte woord (5 delen)
Franeker, Wever, z.j.. 5 delen Hardcover.
Book number: 41141
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIJN. JOHANNES
Het gepredikte woord
Franeker, Wever, T. 1941. 5 delen Paperback.
Book number: 40010
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Het gepredikte Woord. Preeken van Joh. Calvijn vertaald door Ds. J. Douma en Ds. W. H. v.d. Vegt. Deel 3. Lijdensstoffen. Tweede, ongewijzigde druk. 208 blz.
FRANEKER, T. Wever N.V., z.j. Geb.
Book number: 39707
€  8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Het gepredikte Woord. Preeken van Joh. Calvijn vertaald door Ds. J. Douma en Ds. W. H. v.d. Vegt. 5 delen i
FRANEKER, T. Wever N.V., z.j. 5 org banden
Book number: 2565
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Het gepredikte Woord. Preeken van Joh. Calvijn vertaald door Ds. J. Douma en Ds. W. H. v.d. Vegt. Deel 2: Lijdensstoffen. Tweede, ongewijzigde druk. 251 blz.
FRANEKER, T. Wever N.V., z.j. Geb.
Book number: 16566
€  8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Het gepredikte Woord. Preeken van Joh. Calvijn vertaald door Ds. J. Douma en Ds. W. H. v.d. Vegt. Derde, uitgebreide druk. 5 delen in 3 banden.
FRANEKER, T. Wever N.V., 1978.
Book number: 16858
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES
Het gepredikte Woord. Preeken van Johannes Calvijn vertaald door J. Douma en W.H. v.d. Vegt. Deel I. Advent- en Kerststoffen; Dl. II. Lijdensstoffen; Dl. III. Feeststoffen; Dl. IV. Over de Decaloog; Dl. V. Over de kerk. 5 dln.
Franeker, Wever, tweede, ongewijzigde druk. Linnen, 217/ 251/ 208/ 208/ 219 pp.
Book number: T9117
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIJN, JOHANNES [CALVIN].
Het Gepredikte Woord, Preeken Van Johannes Calvijn.
Vertaald door J. Douma en W.H. v.d. Vegt. Fijf delen. Franeker T. Wever, 1941. Eerste druk. Size [217p; 251p; 208p; 217p; 219p] No dust jackets. Black cloth hardboards with gold lettering including on faded spines, except volume one in bright blue cloth hardboards with no lettering, minor wear to points, some page edges lightly browned, some end papers browned, owner bookplate on most front pastedowns, text pages very good, tight binding & unmarked text, Good
Book number: 010514-chrtheo
USD 45.00 [Appr.: EURO 33 | £UK 29.5 | JP¥ 4062]
CALVIJN, JOHANNES [CALVIN].
Het Gepredikte Woord, Preeken Van Johannes Calvijn.
Vertaald door J. Douma en W.H. v.d. Vegt. Vijf delen. Franeker T. Wever, 1941. Eerste druk. Size [217b; 251b; 208b; 217b; 219b] No dust jackets. Black cloth hardboards with gold lettering, covers very good except minor wear to some edges & spine of volume one faded, page edges lightly brown spotted, internally very good except some pages lightly browned & a few pages creased, tight bindings & unmarked text, extra postage due to weight of 3.0 kilos, Good
Book number: 011518-chrtheo
USD 55.00 [Appr.: EURO 40.25 | £UK 36 | JP¥ 4965]
CALVIJN, JOHANNES
Het gepredikte woord, deel IV. Preeken over den decaloog
Franeker, Wever, T.. Zonder jaartal, 1e druk, paperback, enkele pagina's met penonderstrepingen, 207 pp.
Book number: 706491946
€  7.50 [Appr.: US$ 10.26 | £UK 6.75 | JP¥ 927]
CALVIJN, JOHANNES
Het gepredikte Woord. Deel II: Lijdensstoffen
Franeker, Wever. Hard Cover. Tweede ongewijzigde druk. Vertaling ds. J. Douma en ds. W.H. v.d. Vegt. Geen jaartalvermelding. Zwart linnen band met opdruk. 251 pp. Netjes.
Book number: 0028182
€  7.50 [Appr.: US$ 10.26 | £UK 6.75 | JP¥ 927]
CALVIJN, JOHANNES
Het gepredikte Woord. Preken van Johannes Calvijn, vertaald door ds. J. Douma en Ds. W.H. v.d. Vegt. 6 delen (compleet)
Franeker, Wever. 1978. Hard Cover. Derde uitgebreide druk. Zes delen in drie banden in zwart linnen omslag met opdruk. Deel 1: Advent- en kerststoffen (217 pp). Deel 2: Lijdensstoffen (251 pp). Deel 3: Feeststoffen (208 pp). Deel 4: Over den Dekaloog (207 pp). Deel 5: Over de kerk (219 pp). Deel 6: tien preken over verbond,doop en avondmaal (213). In keurige staat (niet verbleekt).
Book number: 0023467
€  50.00 [Appr.: US$ 68.4 | £UK 44.75 | JP¥ 6183]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64) CALVIN REUTER, KARL
Das Grundverständnis der Theologie Calvins. Unter Einbeziehung ihrer geschichtlichen Abhängigkeiten.
Neukirchen-Vluyn 1, 1963. . Hardback, 264 p.
Book number: 44381
€  17.00 [Appr.: US$ 23.26 | £UK 15.25 | JP¥ 2102]
CALVIJN, JOHANNES
Gulden boekske over het christelijk leven
Utrecht, de Banier, 1983, paperback, redelijk
Book number: 8101788
€  2.50 [Appr.: US$ 3.42 | £UK 2.25 | JP¥ 309]
CALVIJN,JOHANNES / WIELENGA,G.
DE HANDELINGEN DER APOSTELEN 2 delen
Kampen 1899/ 1900, 462/ 500 pag., niet geill., 2 delen samen (code B-643)
Book number: 47921
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De handelingen der apostelen. Opnieuw uit het Latijn vertaald, naar de editie van Baum, Cunits en Reuss door Ds. G. Wielenga. Eerste deel: (5) 462 blz. 1899. Tweede deel: 500 blz. 1900.
KAMPEN, J. H. Kok. Geb. Eerste deel, gedeeltelijk los in de band.
Book number: 8448
€  23.00 [Appr.: US$ 31.46 | £UK 20.75 | JP¥ 2844]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De handelingen der apostelen. Opnieuw uit het Latijn vertaald, naar de editie van Baum, Cunits en Reuss door Ds. G. Wielenga.
KAMPEN, J. H. Kok, 1900. 2e deel. Geb. 500 blz.
Book number: 12132
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De Handelingen der Apostelen uitgelegd door Johannes Calvijn. Opnieuw uit het Latijn vertaald naar de editie van Baum, Cunits en Reuss door ds. G. Wielenga.
KAMPEN, Kok, 1899. I: (7) 462 blz. II: 500 blz. (in één band)
Book number: 16871
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De Handelingen der Apostelen uitgelegd door Johannes Calvijn. Opnieuw uit het Latijn vertaald naar de editie van Baum, Cunits en Reuss door ds. G. Wielenga.
KAMPEN, Kok, 1899. I: (7) 462 blz. II: 500 blz. org. halflinnen banden
Book number: 16872
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIJN, JOHANNES [JEAN CALVIN / JOHN CALVIN].
De Handelingen Der Apostelen.
Tweede deelen. Vertaald door G. Wielenga. Kampen J.H. Kok, 1899-1900. Size [vii, 462pp; 500pp] Olive green cloth hardboards with gold lettering & small portrait, most corners slightly worn through cloth, some spine ends worn & frayed up to 1/8 inch, page ends dusted, some ends papers lightly brown spotted, most of front free end cut out, tight copies, Exlibrary Copy
Book number: 006020-chrnewt
USD 25.00 [Appr.: EURO 18.5 | £UK 16.5 | JP¥ 2257]
CALVIJN, JOHANNES
De Handelingen der Apostelen. Opnieuw uit het Latijn vertaald, naar de editie van Baum, Cunits en Reuss door Ds. G. Wielenga. 2 dln. in 1 band.
Kampen, Kok 1899/1900. Linnen VII, 462, 500 pp.
Book number: T15058
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES.
De Handelingen der Apostelen, uitgelegd door Johannes Calvijn. Opnieuw uit het Latijn vertaald, naar de editie van Baum, Cunitz en Reuss door G. Wielinga.
Kampen, J.H. Kok, 1899. 2 delen. Oorspronkelijk versierd linnen. 462 & 500 p. Goede exemplaren.
Book number: 62193
€  38.00 [Appr.: US$ 51.98 | £UK 34 | JP¥ 4699]
CALVIJN, JOHANNES
De Handelingen der Apostelen (2 delen)
Kampen, Kok. 1899. Gebonden. Uit het latijn vertaald door Ds. G. Wielenga. Deel 1:462 pp. Deel 2: 500 pp. Hard coverband met lederen rugzijde. Gelet op de ouderdom in redelijke staat.
Book number: 0028466
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN,JOHANNES.
De handelingen der Apostelen. Deel I & II. Uit het Latijn vertaald door Ds.G.Wielenga. 2e druk.
[Kampen], W.A.De Groot - Goudriaan, 1970. 2 delen. 462 & 500 blz. Gebonden. Als nieuw. [102473]
Book number: 102473
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
 -
CALVIJN. JOHANNES
Harmonia, Dat is, een Tsamenstemminghe gemaect uut de drie evangelisten, namelick, Mattheo, Marco, ende Luca, met de uutlegginge van Ian Calvijn.
Antwerpen, Niclaes Soolmans, 1582. (8) 721, 349 p. Opnieuw gebonden Leer, Folio.
Book number: 1854
€  1350.00 [Appr.: US$ 1846.8 | £UK 1207 | JP¥ 166928]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Hervormingsdag 31 october 1517. Johannes Calvijn. Door W. Vroegindewey.
HILVERSUM, Uitgave "Hervormd Bondsbureau". 15 blz. Papieren omslag.
Book number: 19850
€  3.00 [Appr.: US$ 4.1 | £UK 2.75 | JP¥ 371]
CALVIJN, JOHANNES.
Institutie of onderwijzing in den christelijken godsdienst. Uit het latijn vertaald door A. Sizoo. (in drie delen).
Delft, W.D. Meinema, ca. 1931. Oorspronkelijk versierd linnen. Drie delen. 588, 574 & 652 p. Goede exemplaren.
Book number: 62200
€  50.00 [Appr.: US$ 68.4 | £UK 44.75 | JP¥ 6183]
CALVIJN JOHANNES
Institutie
Bottenburg, 1900. Gebonden. 912 blz.
Book number: 808-530
€  45.00 [Appr.: US$ 61.56 | £UK 40.25 | JP¥ 5564]
CALVIJN, JOHANNES
Institutie Ofte Onderwijsingh in de Christelicke Religie. In vier Boecken beschreven door Johannes Calvinus, In sijn leven Herder ende Professor der Kercke Christi tot Geneven. Nu van nieuws uyt het Latijn en François getrouwelick overgeset door
Wilhelmus Corsmannus [..] Daer benevens voorsien met de Citatien der Schriftuer-plaetsen nae de Nieuwe Oversettinge/ ende verrijckt met het Leven en Sterven van Johannes Calvinus door Theodorus Beza; Met Calvini eygen verhael van sijne Beroepinge tot den Heyligen Kercken-dienst/ ende sijn wedervaren in den selven; Item/ met Getuygenissen eeniger Paepsche Schrijvers, belangende Johannes Calvinus: Ende oock na een Nieuw Register van de Saken ende Namen in dese Institutie begrepen. [ ] Mitsgaders met een Supplicatie Johannis Calvini, van de Noodige Reformatie der Kercke in't Pausdom, aen Keyser Karel de V. ende de Rijcx-Vorsten: Noch met sijn Tractaet van de Rechte Maniere om het Christendom te Bevredighen ende de Kercke te Reformeeren: Met sijne Handelinge van de Reliquien der Heyligen. Tot Amsterdam, Gedruckt by Paulus Aertsz. van Ravesteyn, 1650. Folio, 19e eeuws halfleer met goudstempeling, (52), 630, (21), (4), 108 pp. Voorplat vastgezet, deel onderzijde portret ontbreekt
Book number: T12615
€  140.00 [Appr.: US$ 191.52 | £UK 125.25 | JP¥ 17311]
CALVIJN, JOHANNES
Institutie of Onderwijzing in den Christelijken godsdienst. Uit het Latijn vertaald door dr. A. Sizoo, 3 dln.
Delft, Meinema, z.j. 8e druk. Zwart linnen, XXXV, 588/ 574/ 642 pp. Deel 1 iets afwijkend.
Book number: T7517
€  45.00 [Appr.: US$ 61.56 | £UK 40.25 | JP¥ 5564]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Institutie ofte onderwijsinghe in de Christelicke religie. In vier boeken beschreven. Nu van nieuws uyt het Latijn en François getrouwelick over-geset door Wilhelmus Corsmannus. Herdruk van de uitgave van Paulus Aertz van Ravesteyn 1650 te
Amsterdam. Naar den oorspronkelijken tekst verbeterd, in de taal verduidelijkt, en met een inleiding voorzien, door Dr. A. Kuyper. DOESBURG, J. C. van Schenk Brill, 1889. (63) 883 (30) blz. org. band,
Book number: 39658
€  60.00 [Appr.: US$ 82.08 | £UK 53.75 | JP¥ 7419]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Institutie ofte onderwijsinghe in de Christelicke religie. In vier boeken beschreven. Nu van nieuws uyt het Latijn en François getrouwelick over-geset door Wilhelmus Corsmannus. Herdruk van de uitgave van Paulus Aertz van Ravesteyn 1650 te
Amsterdam. Naar den oorspronkelijken tekst verbeterd, in de taal verduidelijkt, en met een inleiding voorzien, door Dr. A. Kuyper. DOESBURG, J. C. van Schenk Brill, 1889. (63) 883 (30) blz.opn Geb..
Book number: 39709
€  40.00 [Appr.: US$ 54.72 | £UK 36 | JP¥ 4946]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Institutie of onderwijzing in den christelijken godsdienst. Uit het Latijn vertaald door Dr. A. Sizoo. 2e druk
DELFT, N.V. W. D. Meinema. 3 delen. Geb.
Book number: 34461
€  55.00 [Appr.: US$ 75.24 | £UK 49.25 | JP¥ 6801]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken beschreven door Johannes Calvijn. Nu van nieuws uyt het Latijn en Fransch getrouwelick over-geset door Wilhelmus Corsmannus, wijlen dienaer des Heyligen Euangelii tot
Baerdvviick, onder het classis van Gorinchem. Daer benevens voorzien met de citatien der Schriftuur-plaatsen nae de nieuwe oversettinge ende verrijckt met het leven en sterven van Johannes Calvinus door Theodorus Beza, met Calvini eigen verhael van zijne beroepinge tot den heyligen kerkedienst en zijn wedervaren daerin, ook met getuigenissen eeniger pauselijke schrijvers belangende Johannes Calvinus, ende ook na een nieuw register van de gaten en de namen in dese institutie begrepen.Herdruk van de uitgave van Paulus Aertz van Ravesteyn 1650 te Amsterdam. naar den oorspronkelijken tekst verbeterd, in de taal verduidelijkt, en met een inleiding voorzien door Dr. A. Kuyper DOESBURG, J.C. van Schenk Brill, 1889. (63) 883 (30) folio half lerenband.rug geplakt
Book number: 23032
€  45.00 [Appr.: US$ 61.56 | £UK 40.25 | JP¥ 5564]
CALVIJN, JOHANNES
Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken beschreven. : Getrouwelijk naar de overzetting uit het Latijn en Frans van Wilhelmus Corsmannus.Opnieuw nauwkeurig nagezien, verduidelijkt en overgebracht in de thans
gebruikelijke spelling door J.H. Landwehr. Utrecht, Den Hertog 1977 - onveranderd naar de uitgave van Paulus Aertsz van Ravesteijn te Amsterdam. klein folio, kunstleer XLIV/912 pp.
Book number: T6063
€  50.00 [Appr.: US$ 68.4 | £UK 44.75 | JP¥ 6183]
CALVIJN, JOHANNES [CALVIN].
Institutie of Onderwijzing in de Christelijke Godsdienst.
Uit het Latijn vertaald door. A. Sizoo. Drie delen. Delft W.D. Meinema, 1956. Derde druk. Size [xxxv, 588b; 574b, 642b] Dust jackets lightly watermarked & with worn & torn edges. Black cloth hardboards with gold lettering, no significant external or internal signs of use though page edges lightly yellowed, bright copy with tight bindings & unmarked texts, extra postage due to weight of 3.5 kilos, Very Good
Book number: 011516-chrtheo
USD 50.00 [Appr.: EURO 36.75 | £UK 32.75 | JP¥ 4513]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Institutie ofte onderwijsinghe in de Christelicke religie. In vier boeken beschreven. Nu van nieuws uyt het Latijn en François getrouwelick over-geset door Wilhelmus Corsmannus. Herdruk van de uitgave van Paulus Aertz van Ravesteyn 1650 te
DOESBURG, J. C. van Schenk Brill, 1889. 883 p org. band,geb. In leer, rugloos, achterkant los
Book number: 8092450
€  40.00 [Appr.: US$ 54.72 | £UK 36 | JP¥ 4946]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Institutie 1536. Onderwijs in de christelijke religie.
Translated by W. van 't Spijker. Kampen: De Groot Goudriaan, 1992. Hardback, 320 p.
Book number: 08546
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Institutie of onderwijzing in den christelijken godsdienst.
3 Volumes. Volume 1: Boek I en II. Volume 2: Boek III. Volume 3: Boek IV. Translated by A. Sizoo. Delft: Meinema, [1931-1932]. Hardback, (xxxv) 588 + 574 + 652 p.
Book number: 08544
€  50.00 [Appr.: US$ 68.4 | £UK 44.75 | JP¥ 6183]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie.
Translated by Wilhelmus Corsmannus, edited by J.H. Landwehr. Rotterdam: Bolle, [no date]. Hardback, (xliv) 912 p.
Book number: 08543
€  90.00 [Appr.: US$ 123.12 | £UK 80.5 | JP¥ 11129]
CALVIJN, JOHANNES
Institutie of onderwijzing
Kampen, Kok. 1958, 2e druk, 267pp, Boeket Reeks 2
Book number: 544800976
€  2.50 [Appr.: US$ 3.42 | £UK 2.25 | JP¥ 309]
 -
CALVIJN, JOHANNES
Institutie, ofte Onderwijsinghe in de Christelicke Religie, In vier Boecken begrepen. Met den Sendtbrief des selven Calvini aen den Coninck van Vranckrijcke. Daer is oock achter aen gevoecht een schoone tafel Augustini Marlorati, inhoudende de
voornaemste poincten der heyligher Schriftuere, de welcke noyt te voren daer by en is gheweest. Noch van nieus hier achter aen ghevoecht een schoon sturcken van de Reformatie der Christelicker Kercke in het Pausdom, ghemaeckt in Latijn door den selven Autheur, Ende nu ghetrouwelick overgheset in onse Nederduytsche sprake. Leyden, Jan Paedts Jacobsz. Ende Jan Bouwensz. 1602. (8) 286 (44), (2) 21 Folia. Origineel Perkament met sluitkoordjes, Folio (titelpag.bovenzijde kort afgesneden, enkele pag. met tape verstevigd, boekblok compleet en goed leesbaar, ex-libris J. Boerhout ).
Book number: 2478
€  375.00 [Appr.: US$ 513 | £UK 335.5 | JP¥ 46369]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Institutie of onderwijzing in de christelijke godsdienst.
3 Volumes. Volume 1: Boek I en II. Volume 2: Boek III. Volume 3: Boek IV. Translated by A. Sizoo. Delft: Meinema, [1949-1959]. Hardback with dustjacket, (xxxvii) 588 + 574 + 642 p.
Book number: 08501
€  50.00 [Appr.: US$ 68.4 | £UK 44.75 | JP¥ 6183]
CALVIJN,JOHANNES.
Institutie of onderwijzing in de Christelijke godsdienst. Deel I, II & III. Uit het latijn vertaald door Dr.A.Sizoo. 5e druk.
Delft, W.D.Meinema, z.j. 3 delen. XXXV,588,574,642 blz. Gebonden met stofomslagen. Fraai. * Deel 1: Bevattende boek I & II. Deel 2: Bevattende boek III. Deel 3: Bevattende boek IV. [102564]
Book number: 102564
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Institutie, ofte onderwiisinghe inde Christelycke religie, in vier boecken begrepen; door Joannem Calvinum. Wt sw Latijnsche ende Francoysche sprake ghetrouwelijck verduytschet. Met den sendtbrief desselven calvini aen den Coninck van Vranckrijcke.
Daer is oock achter aen gevoecht een schoone tafel Augustinii Marlozati, inhoudende de voornameste poincten der Heyliger Schriftuere, de welcke noyt te voren daerby en is gheweest. Op een nieu overghesien ende ghebetert. DORDRECHT, By ons Cornelis Iansz ende Peter Verhagen, 1578. (24) 1014 (68) en 150 blz. (met twee kopiën op bruingekleurd papier) In zeer fraaie leren band met ribben, blindstempel en sloten 4o (Van Gent) Gehdruct tot Dordrecht by my Peter Verhaghen, ende Cornelis Iansen.
Book number: 3296
€  1475.00 [Appr.: US$ 2017.8 | £UK 1318.75 | JP¥ 182384]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Institutie ofte onderwijsingh in de Christelicke religie. In vier boecken beschreven door Johannes Calvinus, in sijn leven herder ende professor der kercke Christi tot Geneven. Nu van nieuws uyt het Latijn en Francois getrouwelick over-geset door
Wilhelmus Corsmannus, wijlen dienaer des Heyligen Euangelii tot Baerdwiick, onder het classis van Gorinchem. Daer benevens voorsien met de citatien der Schriftuer-plaetsen nae de nieuwe oversettinge ende verrijckt met het leven ens terven van Johannes Calvinus door Theodorus Beza; met Calvini eygen verhael van sijne beroepinge tot den Heyligen kerkcen-dienst, ende sijn wedervaren in den selven; item, met getuygenissen eenige Paepsche schrijvers, belangende Johannes Calvinus, ende oock na een nieuw register van de saken ende namen in dese Institutie begrepen. Mitsgaders met een supplicatie Johannis Calvini, van de Noodige reformatie der kercke in 't pausdom, aen keyser Karel de V. ende de rijcx-vorsten: noch met sijn tractaet van de rechte maniere om het christendom te bevredighen ende de kercke te reformeerden: met sijne handelingen van de reliquien der heyligen. AMSTERDAM, Van Ravesteyn, 1650. (50) 315 (x2) (21) (2) 54 (x2) blz. Opn. geb. in halfleren band met goudstempel. Folio. Portret kopie.
Book number: 27286
€  225.00 [Appr.: US$ 307.8 | £UK 201.25 | JP¥ 27821]
 -
CALVIJN, JOHANNES
Institutie ofte Onderwijsinge inde Christelicke Religie, In vier Boecken begrepen. Daer is oock achter aen gevoecht een schoone tafel Augustini Marlorati, inhoudende de voornaemste poincten der heyligher Schriftuere, de welcke noyt te voren daer by
en is gheweest. Noch van nieus hier achter ghevoecht een schoon stuccken van de Reformatie der Christelicker Kercke in het pausdom. Waarbij gevoegt, Een Supplicatie vande Noodighe Reformatie der Christelicker Kercke in het pausdom. Over ghegheven van den Heere Johanne Calvino, aen Keyser Karel de Vijfde, ende allen Vorsten op den Rijcxdach tot Spier vergadert. Overgheset in onse sprake door Car. Agric. Leeraar tot Rijnsburch. Leyden, Jan Paedts Jacobsz. Ende Jan Bouwensz. 1602. 2 werken in 1 band, (8) 286 (45), (2) 21 p. Origineel Perkament, Folio.
Book number: 2798
€  195.00 [Appr.: US$ 266.76 | £UK 174.5 | JP¥ 24112]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Ioannes Calvini in Novum Testamentum Commentarii. Ad editionem Amstelodamensem. Accuratissime exscribi curavit et praefatus est A. Tholuck.
BEROLINI, apud Gustavum Eichler, 1833. 7 delen. Kartonnen banden. nu voor slechts 95 euro
Book number: 8326
€  115.00 [Appr.: US$ 157.32 | £UK 103 | JP¥ 14220]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Ioannis Calvini in omnes Novi Testamenti epistolas commentarii. Editio altera emendatior. Volumen 1. Pauli Apostoli. HALIS SAXONUM, 1834. (14) 608 blz. Vomule 2. Pauli Apostoli. (4) 525 blz. Volume 3. Epistolas catholicas complectens. Accedunt
indices duo. 306 blz. Ioannis Calvini in Novum Testamentum commentarii ad aditionem Amstelodamensem. Accuratissime exscribi curavit et praefatus est A. Tholuck. Volume 1: harmoniae evangel. P. I. BEROLINI, Apud Guilelmum Thome. 1838. (72) 306 blz. Volume 2: 418 blz. Vol. 3: in Evangelium Ioannis. 1833. 382 blz. Vol. 4: in acta apostolorum. (16) 494 blz. In 7 halflinnen banden, 4o. NU voor slechts 95 euro
Book number: 19194
€  175.00 [Appr.: US$ 239.4 | £UK 156.5 | JP¥ 21639]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64) A. THOLUCK.
Ioannis Calvini in Novum Testamentum commentarii. Ad editonem Amstelodamensem. Accuratissime exscribi curavit et praefatus est A. Tholuck. Vol. I. Harmoniae Evangel. P.I. 1838. (72) 306 blz. Harmoniae Evangel. P.II. 1838. 418 blz.; Vol. II. In
Evangelium Ioannis. 1833 382 blz.; In Acta Apostolorum. 1833. 494 blz.; Vol. III. Epistolarum N. Test. P.I. 1834 608 blz.; Vol. IV. Epistolarum N.Test. P.II. 529 blz.; Epistolarum N. Test. P.III. 306 blz. BEROLINI, Apud Guilelmum Thome. Vier banden. Halflinnen banden 4o NU VOOR Slechts 95 euro
Book number: 16192
€  175.00 [Appr.: US$ 239.4 | £UK 156.5 | JP¥ 21639]
CALVIJN, JOHANNES
Iohannis Calvini in omnes Novi Testamenti Epistolas commentarii. Volumen I: Pauli Apostoli epistolas ad Romanos, Corinthios et Galatas; Volumen II: Pauli Apostoli epistolas ad Ephesios, Philippenses, Colossenses, Thessalonicenses, Tomotheum, Titum, Philem
Halis Saxonum, Librariae Genaueriae 1834 Editio altera emendatior. - 3 volumes hHardcover
Book number: K85922
€  75.00 [Appr.: US$ 102.6 | £UK 67.25 | JP¥ 9274]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Iohannis Calvini operum omnium theologicorum. Tomus Quartus: I. Prophetas Majores, quos vocant, nempe Jsaiam, Ieremiam, Ezechielem, Danielem, Commentariis & Pealectionibus accuratißimis expositos complectens. I. Isaias propheta cum commentariis. II.
Primum collectis opera & diligentia N. Gallasy: deinde locupletatis & auctis ampla acceßione locorum Scripturae qui passim in toto opere citantur: nunc postremo aliquot locis ex ipsius Authoris autographo restitutis. Additi sunt in sine tres Incices locupletissimi II. In Acta Apostolorum. III. In omnes Epistolas Pauli, atque etiam in Epistolam ad Herbraeos, & in Epistolas Canonicas. Cum indicibus locupletissimis. GENEVE, Johannes Vignon, Petrus en Jacobus Chouët, 1617. Deel I: (8) 481 (28) blz. Deel II: (8) 352 (x2) (18) blz. Deel III: (8) 114 (x2) (15) blz. Geb. in org. perkamenten band. Folio. . beschadigde band. Los deel 4 van 'Al de werken' van Calvijn.
Book number: 37941
€  275.00 [Appr.: US$ 376.2 | £UK 246 | JP¥ 34004]
CALVIJN, JOHANNES
Iohannis Calvini in Novum Testamentum commentarii. Vol. II: Harmoniae Evangel. P. II
Berolini, Gustavum Eichler 1833 Ad editionem Amstelodamensem. - Hardcover
Book number: K85983
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES
Iohannis Calvini in Novum Testamentum commentarii. Vol. III: In Evangelium Iohannis
Berolini, Gustav Eichler 1833 Ad editionem Amstelodamensem. - Hardcover
Book number: K85984
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES
Iohannis Calvini in Novum Testamentum commentarii. Vol IV: In acta apostolorum
Berolini, Gustav Eichler 1833 Ad editionem Amstelodamensem. - Hardcover
Book number: K85985
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Iohannis Calvini operum omnium theologicorum. Tomus Quintus Tripertitus. Continens: I. Commentarios in Harmoniam ex tribus Evangelistris, Matthaeo, Marco, Luca, compositam, & in Iohannis Evangelium. II. In Acta Apostolorum. III. In omnes Epistolas
Pauli, atque etiam in Epistolam ad Herbraeos, & in Epistolas Canonicas. Cum indicibus locupletissimis. GENEVE, Johannes Vignon, Petrus en Jacobus Chouët, 1617. Deel I: (6) 376 (23); 210 blz. Deel II: (10) 221 (23) blz. Deel III: (5) 1263 (24) 124 (12) blz. Geb. in org. halfleren band. Folio. Los deel 5 van 'Al de werken' van Calvijn.
Book number: 37940
€  275.00 [Appr.: US$ 376.2 | £UK 246 | JP¥ 34004]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Joannis Calvini, magni theologi, Commentarii in Librum Psalmorum: nec non in Jesaiam Prophetam. In Psalmorum Commentariis, præter multos locos qui Calvini manu in ipsius exemplari emendati bona fide hic etiam repræsentantur, Hebræus quoquo contextus
e regione Latinæ interpretationius additur. Cum Indicibus Locupletissimis. Editio ut postrema ita optima. Waarbij gebonden± Joannis Calvini, Magni Theologi, Commentarii in Jesaiam Prophetam: Primum collecti operâ & diligentiâ N. GALLASII; deinde locupletati & expoliti magno labore & cura ipsius Authoris; tertio recogniti & aucti amplâ accessione locorum Scripturae qui passim in toto opere citantur; nun postremo aliquot locis ex optimarum editionum collatione restituti. Additi funt in fine tres Indices locupletissimi. AMSTELODAMI, Apud Joannem Jacobi Schipper, 1667. Folio. Titelpagina in zwart met fraaie portretgravure van de aureur versus blanco, (4), 538, (6) blz. / Het bijgebonden werk: Titelpagina in zwart met portret van Calvijn -spiegelbeeldig t.o.v. portret in voorgaande werk- van versus blanco, (6), 418, (180 blz. In oorspronkelijke perkamenten band. Band en boekblok in prima staat. Colophon vermeldt: Amstelodami, Ex Typographia BORRITII JANSONII SMIT, M.DC.Lxvii.
Book number: 20123
€  495.00 [Appr.: US$ 677.16 | £UK 442.75 | JP¥ 61207]
CALVIJN. JOHANNES
Johannes Calvins Lebenswerk in seinen Briefen (deel 1)
Neukirchener Verlag, 1961. 408 p. Hardcover.
Book number: 41352
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Johannes Calvins Auslegung der Heiligen Schrift in deutscher Übersetzung. Unter Mitwirkung zahlreicher Theologen herausgegeben von K. Müller, Professor der Theologie in Erlangen. I Korinthebrief
NEUKIRCHEN kreis MOERS, Buchhandlung des Erziehungsvereins. I: 237 blz. geb.
Book number: 39504
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Johannes Calvins Lebenswerk in seinen Briefen. Eine Auswahl von Briefen Calvins in deutscher Ubersetzung von Rudolf Schwarz (Pfarrer in Basadingen Thurgau) Erster Band: Die Briefe bis zum Jahre 1553. Zweiter Band: Die Briefe bis zum Jahre 1564.
Tübingen, Verlag von J.V.B. Mohr (Paul Siebeck), 1909. Twee banden. Deel 1: 500 blz. en deel 2: 495 blz. Oorspr. linnen banden.
Book number: 39708
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
JOHANNES CALVIJN
Johannes Calvins Auslegung der Heiligen Schrift in deutscher Übersetzung. Unter Mitwirkung zahlreicher Theologen herausgegeben von K. Müller, Professor der Theologie in Erlangen. Der brief an Titus und die brief an Philemon.
NEUKIRCHEN kreis MOERS, Buchhandlung des Erziehungsvereins. 46 blz. geb.
Book number: 39506
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
JOHANNES CALVIJN
Johannes Calvins Auslegung der Heiligen Schrift in deutscher Übersetzung. Unter Mitwirkung zahlreicher Theologen herausgegeben von K. Müller, Professor der Theologie in Erlangen. Der erste Brief des Apostels Johannes.
NEUKIRCHEN kreis MOERS, Buchhandlung des Erziehungsvereins. 90 blz. geb.
Book number: 39820
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Johannes Calvins Auslegung der Heiligen Schrift. Neue Reihe. In zusammenarbeit mit anderen herausgegeben von Otto Weber. Neunter Band Ezechiel (1-20) und Daniel. Auf Grund der gedruckten Vorlesungen in Auswahl übersetzt und bearbeitet von Lic. Ernst
Kochs, Pastor em. im Göttingen. NEUKIRCHEN, KREIS MOERS, Buchhandlung des Erziehungsvereins. 594 blz.
Book number: 23433
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Johannes Calvins Auslegung des Propheten Jeremia. Auf Grund der gedruckten Vorlesungen in Auswahl übersetzt und bearbeitet von Lic. Ernst Kochs, Pastor em. in Göttingen.
NEUKIRCHEN kreis MOERS, Buchhandlung des Erziehungsvereins. 694 blz.
Book number: 30448
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Johannes Calvins Auslegung des Propheten Jesaja. 1. Hälfte. Ubersetst und bearbeitet von dr. Wilhelm Boudriot, Pfarrer der Französ.-ref. Gemeinde in Offenbach a. M.
NEUKIRCHEN kreis MOERS, Buchhandlung des Erziehungsvereins. I: 663 blz. II: 639 blz.
Book number: 30447
€  55.00 [Appr.: US$ 75.24 | £UK 49.25 | JP¥ 6801]
CALVIJN, JOHANNES..
De kerk van Christus en de kerk van Rome. Drie geschriften van Johannes Calvijn. Voor Nederland bewerkt door H.J.van der Munnik.
Rotterdam. J.M.Bredée. 1925. 8°. 246pp. Or.hlinn.
Book number: 34373
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Kerk en tucht bij Calvijn. Door Dr. W. G. de Vries.
CAPELLE A/D IJSEL, "Repro Studio Oostgaarde. 97 blz. Geb.
Book number: 7399
€  8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Het leven, de gevoelens en de bedrijven van Calvyn. Een leesboek voor 't algemeen. UIt het Hoogduitsch vertaald door G.H. Reiche, Luthersch predikant te Zutphen. Met een voorrede van H. Muntinghe, hoogleeraar in de Godgeleerdheid Kerkelijke
geschiedenis en Heilige uitlegkunde te Harderwijk. UTRECHT, W. van Yzerworst, 1796. (14) 156 blz. Kartonnen band. 4o.
Book number: 21471
€  45.00 [Appr.: US$ 61.56 | £UK 40.25 | JP¥ 5564]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Een levensschets. Door Dr. E. Stickelberger. Uit het Duitsch vertaald door J. D. Boerkoel, predikant te Amsterdam.
KAMPEN, J. H. Kok, 1931. 200 blz. Met portret. Geb.
Book number: 7220
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Naar zijn wil. Woorden van Calvijn aan allen die vervolgd worden.
UTRECHT, De Banier, 1988. 62 blz. Ing.
Book number: 33114
€  3.00 [Appr.: US$ 4.1 | £UK 2.75 | JP¥ 371]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Noviodunensis Opera Omnia. In Novem Tomos Digesta. Editio omnium novissima, aad fidem emendatioorum Codicum quam accuratissime recognita, & Indicibus locupletissimis non sine maximo labore & studio adornata. Tomorum feriem, & qaum quisque
complectatur materiam, proxima à Praefatioone pagina docebit. Met frontspice. AMSTELODAMI, Joannis Jacobi Schipper, 1671. Deel I:(37) 716 (16) 61 (4). Deel II:(4) 481 (11) 639 (15). Deel III: (6) 438 (14) 418 (10). Deel IV:(8) 656 (24) 104 (10). Deel V: (6) 206 (18) 612 (14) Deel VI: (6) 540 (6) 185 (9) 229 (11). Deel VIII:(20) 744 (2) 59 (3). Deel IX:(8) 406 (46) 268 (2). Gebonden in 9 halfleren banden. Folio.deel 7ontbreekt deel 1 genesis-jozua deel 2 samuel- job deel 3 psalmen-jesaja deel 4 jeremia- ezechiel- deel 5 daniel - maleachi Deel 6 harmonie evangelien- hanelingen - deel7ontbreekt deel 8 opuscula theologica deel 9 institutie-epistokae et responsa deel 7 romeinen -openbaringe ontbreekt
Book number: 30836
€  675.00 [Appr.: US$ 923.4 | £UK 603.5 | JP¥ 83464]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Prediking en uitverkiezing. Dertien preken over de onverdiende verkiezing van Jakob en de verwerping van Ezau (1562).
Translated by S. van der Linde. Kampen: De Groot Goudriaan, 1992. Hardback, 224 p.
Book number: 08519
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De profetieën van Hosea en Joël. Uitgelegd door Joh. Calvijn. Vertaald naar de oorspronkelijke Fransche editie van 1615, vergeleken met de Latijnsche editie van Baum, Cunitz en Reuss en met eene voorrede voorzien van dr. A.G. Honig.
KAMPEN, Kok, 1905. 423 123 blz.
Book number: 2564
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
CALVIJN, JOHANNES.
De Profetieën van Ezechiel verklaard door Johannes Calvijn. Hoofdstuk I-XX. Naar de uitgave van het Corpus Reformatorum uit het Latijn vertaald door J. Lugtigheid.
Kampen, J.H. Kok, 1903. Oorspronkelijk versierd linnen. 570 p. Goed exemplaar.
Book number: 62194
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIJN, JOHANNES.
De profetieën van Hoséa uitgelegd door Joh. Calvijn. [En]: De profetieën van Joël, etc. Vertaald naar de oorspronkelijke Fransche editie van 1615, vergeleken met de Latijnsche editie van Baum, Cunitz en Reuss. Met eene voorrede voorzien door A.G.
Honig. Kampen, J.H. Kok, 1905. Oorspronkelijk versierd linnen. 423 & 114 p. Goed exemplaar.
Book number: 62192
€  38.00 [Appr.: US$ 51.98 | £UK 34 | JP¥ 4699]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De profetien van Ezechiel, verklaard door Johannes Calvijn, hoofdstuk I-XX. Naar de uitgave van het Corpus Reformatorum, uit het Latijn vertaald door J. Lugtigheid, dienaar des woords te Geesteren.
Kampen, Kok, 1903. 570 blz. halfleren band met leren hoeken.
Book number: 40215
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64) CALVIN, JOHN
Sermons on the Epistle to the Ephesians (John Calvin's Sermons on Ephesians)
Edinburgh, Banner of Truth Trust, 1975. geb 705 pag
Book number: 44383
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
DE GEREF.BIBLIOTHEEK TE MEEUWEN JOHANNES CALVIJN.
Stemmen uit Genève. Preken, artikelen, brieven enz.
Meeuwen. De gereformeerde Bibliotheek te Meeuwen. 1967. 8° 78;81-192pp. Pap. 2 vols. Bundel I en II.
Book number: 6369
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Stemmen uit Genève. Preken, artikelen, brieven enz. Volume 6.
Goudriaan: De Gereformeerde Bibliotheek, 1976. Hardback, 485 p.
Book number: 08324
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Stemmen uit Genève. Preken, artikelen, brieven enz. Volume 5.
Goudriaan: De Gereformeerde Bibliotheek, 1974. Hardback, 590 p.
Book number: 08323
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Stemmen uit Genève. Preken, artikelen, brieven enz. Volume 3.
Goudriaan: De Gereformeerde Bibliotheek, 1971. Hardback, 657 p.
Book number: 08322
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Stemmen uit Genève. Preken, artikelen, brieven enz. Volume 2.
Goudriaan: De Gereformeerde Bibliotheek, 1969. Hardback, 628 p.
Book number: 08321
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
CALVIJN, JOHANNES
Stemmen uit Genève; preken, artikelen en brieven Bundel II
Meeuwen, De Gereformeerde Bibliotheek. 1968, 2e druk. ingenaaid (brochure), Ill.: niet geïllustreerd. kerk godsdienst geloof. Goed.
Book number: 018300
€  4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Stemmen uit Geneve. (preken, artikelen, brieven etc.) gebonden in 7 linnen banden.
GOUDRIAAN, Gerf Bibliotheek, 1968-1977.
Book number: 3923
€  75.00 [Appr.: US$ 102.6 | £UK 67.25 | JP¥ 9274]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Stemmen uit Geneve. Preken, artikelen, brieven enz. van Johannes Calvijn. . banden3-4-5-6 en 7
GOUDRIAAN, Geref. Bibliotheek., 1969-1977. geb in 5 org banden
Book number: 28169
€  65.00 [Appr.: US$ 88.92 | £UK 58.25 | JP¥ 8037]
CALVIJN, JOHANNES
Stemmen uit Genève. Preken, artikelen, brieven enz.. Dl. 1 - 4 en 6. 5 banden
Goudriaan (Z.-H.), De Gereformeerde Bibliotheek, 1967-1976. Linnen, 699/ 628/ 660/ 604/ 486 pp.
Book number: T9839
€  55.00 [Appr.: US$ 75.24 | £UK 49.25 | JP¥ 6801]
CALVIJN, JOHANNES.
Stemmen uit Genève.
Meeuwen, De Gereformeerde Bibliotheek,. 1968. 265 t/m 368 pp. ingenaaid.
Book number: 548920354
€  5.50 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 680]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Stemmen uit Genève. Preken, artikelen, brieven enz. Volume 4.
Goudriaan: De Gereformeerde Bibliotheek, 1972. Hardback, 602 p.
Book number: 08561
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
(CALVIN) CALVIJN, JOHANNES
Stemmen uit Genève. Preken, artikelen, brieven enz. Volume 7.
Goudriaan: De Gereformeerde Bibliotheek, 1977. Hardback, 550 p.
Book number: 08562
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Tractaet Joannis Calvini van de erghernissen. Reproductie-uitgave naar die van Jan Eversz. Cloppenburgh, t' Amstelredam in 1598.
UTRECHT, J.J.H. Kemmer, 1881. (14) 193 blz. Opn. Geb. 8o.
Book number: 23378
€  65.00 [Appr.: US$ 88.92 | £UK 58.25 | JP¥ 8037]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Tractaet Joannis Calvini van de erghernissen. Reproductie-uitgave naar die van Jan Eversz. Cloppenburgh, t' Amstelredam in 1598.
UTRECHT, J.J.H. Kemmer, 1881. (14) 193 blz. Opn. Geb. 8o.
Book number: 25079
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Het traktaat der ergernissen. door welke heden ten dage veel mensen afgeschrikt, sommige ook vervreemd worden van de zuivere leer des evangelies. Naar de oorspronkelijke uitgave van 1598.
ENKHUIZEN, De West-Friese Boekhandel, 1960. 150 blz. Ing.
Book number: 36286
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]
CALVIJN, JOHANNES
HET TRAKTAAT DER ERGERNISSEN. Door welke heden ten dage veel mensen afgeschrikt, sommige ook vervreemd worden van de zuivere leer des evangelies.
Enkhuizen, De West-Friese Boekhandel, 1960. 1e druk 150 pp. Pb. Naar de oorspronkelijke uitgave van 1598.
Book number: 34752
€  9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113]
CALVIJN. JOHANNES
Het traktaat der ergenissen
Enkhuizen, De West-Friese Boekhandel, 1960. 150 p. Paperback.
Book number: 40681
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
CALVIJN. JOHANNES
Traktaat der ergernissen
De west-friese Boekhandel, Ede, 1980. 150 p. Hardcover.
Book number: 10760
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN. JOHANNES
Uitlegging van de zendbrief van Paulus aan de Romeinen [Vertaald door D.J. de Groot, J. Schoneveld e/a]
Amsterdam, Bottenburg, 1950. 463 p. Hardcover.
Book number: 30916
€  8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Uitlegging op de profetieen van Jeremia uit Latijn Dr L W van Deventer
UTRECHT, Staalvan der Jac C, 1904. 493 blz org geb
Book number: 41445
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Uitlegging op de profetieen van jesaja 1-66 uit Latijn vertaald en bewerkt Dr L W van Deventeren Dr E C Gravemeijer voortgzet door Dr L W van Debventer
UTRECHT, A H TEN BOKKEK HUNNINK, 1900. 796 blz org geb
Book number: 41446
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES
Uitlegging op de Zendbrieven. Dl. 2. Zendbrieven van Paulus Galaten, Efeziërs, Filippenzen, Colossensen en I-II Thessalonicensen.
Goudriaan, W.A. de Groot 1972, 2e druk. Kunstleer .
Book number: T15056
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES
Uitlegging op de Algemeene Zendbrieven. [Zendbrieven 4]. I-II Petrus, I Johannes, Jakobus en Judas. Met Register.
Goudriaan, De Groot 1973, 2e druk. Kunstleer 288, 80 pp.
Book number: T15059
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIN -- CALVIJN, JOHANNES
Uitlegging van de pastorale brieven. Opnieuw vertaald uit het latijn naar de uitgave van Baum, Cunitz en Reuss door Dr. H. Schroten.
Kampen 1966. linnen 311 pp.
Book number: T2217
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES.
Uitlegging op de Zendbrieven. Met register. Naar de uitgaven der Oude Hollandsche overzetting van J.D., J.F. en J.R., in de tegenwoordige spelling door A.M. Donner.
Leiden, D. Donner, 1888-1890. twee delen met register in tweede deel. Goede exemplaren.
Book number: 62195
€  125.00 [Appr.: US$ 171 | £UK 112 | JP¥ 15456]
CALVIJN, JOHANNES
Uitlegging van de Zendbrief van Paulus aan de Romeinen
Kok, Kampen 1966. Opnieuw vertaald uit het Latijn naar de uitgave van Baum, Cunitz en Reuss door D. J. de Groot. Gebonden. 463 pp.
Book number: 002200
€  22.00 [Appr.: US$ 30.1 | £UK 19.75 | JP¥ 2720]
CALVIJN,JOHANNES.
Uitlegging op den Zendbrief van Paulus aan de Romeinen / Corinthiërs. Naar de uitgaven der Oude Hollandsche overzetting van J.D., in de tegenwoordige spelling door A.M.Sonner.
[Kampen], W.A.De Groot - Goudriaan, 1972. 2 delen in 1 band. 308,440 blz. Gebonden. Fraai. * Uitlegging op de Zendbrieven Del I II. [102563]
Book number: 102563
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIJN,JOHANNES.
Uitlegging op den zendbrie van Paulus aan de Galaten / Efeziërs, Filippensen en Colossensen/ Thessalonicensen.. Naar de uitgaven der Oude Hollandsche overzetting van J.D., in de tegenwoordigen spelling door A.M.Donner. 2e druk.
[Kampen], W.A.De Groot - Goudriaan, 1972. 3 delen in 1 band. 114,226,83 blz. Gebonden. Fraai. * Uitlegging op de Zendbrieven, 3e, 4e & 5 deel. [102561]
Book number: 102561
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES
Uitlegging op de Profetieën van den Profeet Jeremia. Uit het Latijn vertaald en bewerkt door Dr. L.W. van Deventer.
Utrecht, Van der Stal 1904. Linnen 493 pp.
Book number: T15057
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Uitlegginghe op den evangelist Johannes van J. Calvijn. Naar den druk van 1625. Onveranderd uitgegeven onder toezicht van en met ophelderende noten voorzien door Dr. H. Franssen, predikant te Winterswijk.
Utrecht, H. ten Hoove, 1890. 692 blz. geb.
Book number: 39510
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Uitlegginghe op alle sendbrieven ende oock op den sendtbrief tot den Hebreen. Mitsgaders een schoon register der voornaemste spreuken ende aanmerckelijcken plaetsen.
AMSTERDAM, voor Hans Walschaert, 1617. (12) 483 (=1066) (14) 89(=178) (6) blz. Opn. geb. in half leer. band, folio.
Book number: 3932
€  225.00 [Appr.: US$ 307.8 | £UK 201.25 | JP¥ 27821]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Uitlegginghe Ioannes Calvini, op alle sendtbrieven Pauli des Apostels: ende oock op den sendtbrief tot den Hebreen. Mitsgaders een schoon register der voornaemste spreuken ende aanmerckelijcken plaetsen. Waarbij geb.: De commentariën Ioannis
Calvini, op de Canonicke Sendtbrieven. (...) Mitsgaders een register. Overgheset door I.R., dienaer des Goddelicken Woorts. AMSTERDAM, D. Pieterz, 1617. Folio. (12), fol. 1 - 483, (14), fol 1 - 89, (6) opn geb half leer Vrij zeldzaam. N.C.C. vermeldt 1 loc.
Book number: 33545
€  295.00 [Appr.: US$ 403.56 | £UK 263.75 | JP¥ 36477]
 -
CALVIJN, JOHANNES
Uitlegginghe op alle de Sendtbrieven Pauli des Apostels: Ende oock op den Sendtbrief tot den Hebreen. Mitsgaders een schoon Register der voornaemsten spreuken ende aenmerckelijcken plaetsen.
Amsterdam, Jan Marcusz. 1617. (6) 483 (7), 89 (3) folia. Origineel Perkament met ribben, Folio (rug gerestaureerd).
Book number: 2799
€  395.00 [Appr.: US$ 540.36 | £UK 353.25 | JP¥ 48842]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64) CALVIN, JOHHANNES
Unterricht in der Christlichen Religion (Institutio Relegionis Christianae). 3 Bände
Neukirchen, Erziehungsvereins, 1936. . Hard Cover. Mit Schutzumschlag. Vier Teilen in 3 Bde. Bde 1: 623 Seiten. Bde 2: 647 Seiten. Bde 3: 692 Seiten. Gut.
Book number: 44391
€  75.00 [Appr.: US$ 102.6 | £UK 67.25 | JP¥ 9274]
CALVIJN, JOHANNES
Verklaring van de Bijbel: De kleine profeten, Deel V: Zacharia. Uit het Latijn vertaald door Ds. W. de Graaf.
Goudriaan, De Groot, 1978. Kunstleer, 370 pp.
Book number: T9931
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES
Verklaring van de Bijbel: De kleine profeten, Deel IV: Habakuk, Zefanja, Haggaï en Maleachi. Uit het Latijn vertaald door Ds. W. de Graaf.
Goudriaan, De Groot, 1976. Kunstleer, 460 pp.
Book number: T9930
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel .. Zendbrieven van Paulus dln 1 met Romijnen 308 blz en met 1 en 2 korinthe 440 blz in eenband verscheen later in 2 dln.
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1972-
Book number: 37966
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel .. Zendbrieven van Paulus deel 1 Romijnen 308 blz met Corinthiers 1 en 2 440 blz in een band later verschenen in 2 banden 1-2) blz
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1972.
Book number: 38067
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel .. de evangelien van Mattheus,Markus en Lukas deel 1.
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1971. 402 blz. Geb.
Book number: 39662
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel .. De HANDELINGEN der Apostelen 2ln
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1970.
Book number: 36712
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel .. GENESIS 2dln
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1970.
Book number: 36711
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel .. Evangelie van JOHANNES deel2 hoofdstuk 9-21 463 blz 4e druk
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1993.
Book number: 36719
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel Zendbrieven .deel 3 1-2 Timotheus,Titus,Felemon 215 blz Hebreen 219blz.
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1972.
Book number: 41384
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel .. Zendbrieven van Paulus dln 3 Timotheus-Titus-Felimon en Hebreen vierde druk
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1996. 215-219 blz geb
Book number: 45624
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES
Verklaring van de Bijbel. De evangeliën van Mattheus, Markus en Lukas
Goudriaan, De Groot-goudriaan. 1971. Gebonden. Tweede druk. eerste deel. 402 pp. Vertaling A. Brummelkamp. Bruine hardcoverband met goudopdruk. Keurig.
Book number: 0029183
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
CALVIJN, JOHANNES
Verklaring van de Bijbel. De Evangeliën van Mattheus, Markus en Lukas
Goudriaan, De Groot-Goudriaan. 1971. Gebonden. Tweede druk. Derde deel. VIII + 641 pp. Vertaling A. Brummelkamp. Bruine Hard coverband met goudopdruk. Keurig.
Book number: 0029182
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES
Verklaring van de Bijbel. De evangeliën van Mattheus, Markus en Lukas
Goudriaan, De Groot-Goudriaan. 1970. Gebonden. Tweede druk, tweede deel. Vertaling A. Brummelkamp. 426 pp. Bruine hard coverband met goudopdruk. Keurig.
Book number: 0029181
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel . Ezechiel. Verkaring van de Profeet. Hoofdstuk 1 - 20.
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1973. 570 blz
Book number: 24894
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel . Handelingen der Apostelen. Dln. 1 en 2. 2 delen.
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1970. deel 1 462 blz deel 2 - 500 blz
Book number: 24899
€  3800.00 [Appr.: US$ 5198.4 | £UK 3397.25 | JP¥ 469870]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Verklaring van de Bijbel . De Evangelien. Verklaring van de delen 1- 2 en 3. 3 delen.
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1970-71. deel 1 - 402 blz deel 2- 426 blz deel 3 - 642 blz
Book number: 24897
€  45.00 [Appr.: US$ 61.56 | £UK 40.25 | JP¥ 5564]
CALVIJN,JOHANNES.
Verklaring van de Bijbel: HET BOEK DER PSALMEN I-IV. Vertaald door Ds.J.Boer Knottnerus. 4e druk.
Kampen, De Groot Goudriaan, 1993. 4 delen. Gebonden. Fraai. #906140228X. [100855]
Book number: 100855
€  85.00 [Appr.: US$ 116.28 | £UK 76 | JP¥ 10510]
CALVIJN,JOHANNES.
Verklaring van de Bijbel: EZECHIËL, Hoofdstuk I - XX. 4e druk.
Kampen, De Groot Goudriaan, 1996. 570 blz. Gebonden. Fraai. #906140052X. [100857]
Book number: 100857
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
De vrijgeesten. Uit het Fransch door C. Tuinman, in leven predikant te Middelburg. Nieuwe uitgave.
DORDRECHT, J. P. Revers, 1858. (20) 191 blz titelpag copy. Opn. geb. 4o
Book number: 3890
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN. JOHANNES
De Vrijgeesten, uit het fransch door Car. Tuinman in leven predikant te Middelburg
Dordrecht, Revers, J.P. 1858. (20) 191 p. Opnieuw gebonden kunstleer, 8°.
Book number: 20057
€  70.00 [Appr.: US$ 95.76 | £UK 62.75 | JP¥ 8656]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Een zeer schoon ende profitelick Tractaet Joannis Calvine/ vande Ergernissen/ waer door hedensdaegs veel Mensche afgeschrict: sommige oock vervreemt werden vande repne leere des Evangeliums Aen Laurens van Normandien. Wt het latijn getroulick
ouergheset door Petrum Iacobi Silvenoetium. Noch een Appendix voor die haer vande Avontmale onthouden, omdatter ergerlicke en schandelycke menschen toegaen. AMSTERDAM, Jan Eversz, 1598. (17) 96 (x2) blz. Geb. in org. perkamenten band. Reproductie uitgave Kemmer 1881. Bijzonder mooi en gaaf exemplaar. Als nieuw.
Book number: 34565
€  35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Een zeer schoon ende profitelick tractaet Joannis Calvini, vande ergernissen waer door hedens daegs veel mensche afgeschrickt: sommige oock vervreemt werden vande reyne leere des Evangliums. Aen Laurens van Normandien. Wt het Latijn getroulick
ouergheset door Peterum Iacobi Silvenoetium. Noch een appendix voor die haer vande Avontmale onthouden, om datter ergerlicke en schandelycke menschen toegaen. 1881. (14) 97 blz. Facimile van de uitgave van 1598. Uitgave Kemmer 1881. Opn. geb. 8o.
Book number: 3694
€  45.00 [Appr.: US$ 61.56 | £UK 40.25 | JP¥ 5564]
CALVIJN, JOHANNES (1509-'64)
Een zeer schoon ende profitelick tractaet Joannis Calvini, vande ergernissen waer door hedens daegs veel mensche afgeschrickt: sommige oock vervreemt werden vande reyne leere des Evangliums. Aen Laurens van Normandien. Wt het Latijn getroulick
ouergheset door Peterum Iacobi Silvenoetium. Noch een appendix voor die haer vande Avontmale onthouden, om datter ergerlicke en schandelycke menschen toegaen. AMSTERDAM, Cloppenburch, 1598. (14) 96x2 blz. Geb. in org. perkamenten band met overslaande randen. scheur in rug. Reproductie uitgave Kemmer 1881..
Book number: 31443
€  40.00 [Appr.: US$ 54.72 | £UK 36 | JP¥ 4946]
CALVIJN, JOHANNES [JOHN CALVIN].
Zoek Mijn Aangezicht!.
Franeker T. Wever, 1941 voorwoord. Eerste druk. Size [103p] (Subtitled "Vier Preeken van Johannes Calvijn. Handelende over zaken, die voor onzen tijd zeer nuttig zijn, zooals men uit de inleiding kan zien. Met een korte verklaring van Psalm 87.") Cream paperback with red lettering, covers lightly browned & soiled, page ends brown spotted, "Calvin" written in red ink on darkened spine, minor edgewear & no tears, owner inscription dated 1941 in ink opposite title page, some initial pages lightly browned spotted, tight binding & unmarked text, Good
Book number: 010555-chrserm
USD 15.00 [Appr.: EURO 11 | £UK 10 | JP¥ 1354]
CALVIN - CALVIJN, JOHANNES
Apologie van de Reformatie der Kerk. Drie geschriften van Johannes Calvijn.: Vertaald door H.J. v.d. Munnik.Ingeleid door Dr. K. Sietsma.
Amsterdam, Kirchner 1937. 246 pp. roestvlekjes op snede.
Book number: T6265
€  9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113]
CALVIN, J./ CALVIJN, JOHANNES
Traktaat der Ergernissen door welke heden ten dage veel mensen afgeschrikt, sommige ook vervreemd worden van de zuivere leer des Evangelies. Naar de oorspronkelijke uitgave van 1598.
Ede, De Westfriese Boekhandel 1980. Kunstleer 150 pp.
Book number: T14925
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIN, CALVIJN, JOHANNES
Verklaring van de Bijbel. Nieuwe Testament. Compleet 10 dln.
Goudriaan/Kampen, De Groot 1970 - 1990. kunstleer.
Book number: T4346
€  250.00 [Appr.: US$ 342 | £UK 223.75 | JP¥ 30913]
CALVIN - CALVIJN, JOHANNES
Zoek Mijn aangezicht! Vier preeken, handelende over zaken, die voor onzen tijd zeer nuttig zijn, zooals men uit de inleiding kan zien. Met een korte verklaring van Psalm 87.
Franeker, Wever zj. 103 pp.
Book number: T1074
€  9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113]
CALVINUS, JOHANNES (CALVIJN)
Institutie ofte onderwijsinghe in de christelicke religie in vier boeken beschreven
Doesburg, Van Schenk Brill 1889 Vert. uit het Latijn en frans door Wilhelmus Corsmannus. - Herdruk door A Kuyper. - Met reg. - Linnen
Book number: K31907
€  90.80 [Appr.: US$ 124.21 | £UK 81.25 | JP¥ 11227]
 -
(JOHANNES) CALVIJN
Tractaet Joannis Calvini van de Erghernissen waer door Hedendaegs veel Mensche afgeschrict: sommighe oock vervreemt werden van de reyne Leere des Evangeliums.
Utrecht, J.J.H. Kemmer, 1881. 12-mo (10,8 x 16,8 cm). (7), 96 bladen. Bedrukte pseudo-perkament omslagen. Facsimile-editie van "Een zeer schoon ende Profitelick Tractaet Joannis Calvini, vande Ergernissen/ waer door hedensdaegs' veel Menschen afgeschrict: sommige oock vervreemt werden vande reyne leere des Evangeliums. Aen Laurens van Normandien. Wt het latijn getroulick overgheset door Petrum Iacobi Silvenoetium. Noch een Appendix voor die haer vanden Avontmale onthouden/ om datter ergerlicke ende schandelycke menschen toegaen".(Amstelredam, Jan Eversz. Cloppenburch, 1598). vertaling van: "De scandalis quibus hodie plerique absterrentur nonnulli etiam alienantur à pura Evangelii doctrina..Ad laurentium Normandium", Geneve, Johann Crispin, 1550. Eerste en laatste bladen wat gevlekt en rugje met linnen versterkt, maar verder een goed exemplaar. Aardige en tamelijk vroege facsimile-uitgave, inclusief de indrukwekkende titel-pagina.
Book number: 19292
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
JOHANNES CALVIJN / HASPER, H. / DS. W. DE GRAAF
Calvijns beginsel voor de zang in de eredienst
's-Gravenhage / Groningen, Stichting Geestelijke Liederen uit den Schat van de Kerk der eeuwen / Uitgeverij Vuurbaak. 1976, Eerste druk. Hard Cover, 29 x 21,5 cm. 776 pag. Deel II. 2760. Goed.
Book number: 005584
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
 -
KALVIJN/CALVIJN, JOHANNES
De Evangeliën van Mattheus, Markus en Lukas, in onderlinge overeenstemming gebracht en verklaard (drie delen samen)
Gebonden, hardcover; 2e druk, 1895; G.Ph. Zalsman, Kampen; 1469pp.; Conditie: Goed; Drie gebonden delen samen: deel 1: 2e druk, 1895, 402 blz; deel 2: 2e druk, 1895, 426 blz; deel 3: 2e druk, 1897, 641 blz
Book number: 091025
€  45.00 [Appr.: US$ 61.56 | £UK 40.25 | JP¥ 5564]
LAUNEUM, GUILIELMUM / CALVINUM, JOANNES (CALVIJN, JOHANNES)
Kort Begrip der Christelijke Religie. Kort Begrip der Institutie / of onderwijzinge der Cristelijke Religie / beschreven van Joannes Calvinus. Waer in, op de tegenwerpingen der tegenpartijen, korte nochtans seer vaste en stercke, verantwoordingen
ghestelt worden. Door Guillielmum Launeum. En nu ghetrouwelijck uyt het Latijn, in onse sprake overgestelt, en in eenige plaetsen een weynig uyt de Autheur selve (den Leser ten besten) wijder verklaert, door Joris de Raedt van Nieukercke, Dienaer des Godlijcken Woorts is Zuyd-bevelandt. AMSTERDAM, by Johannes Rotterdam, en Aexander Kemmer, boekverkopers, 1739. (32) 462 (31) met leven en sterven van meester Calvijn door Theodorus de Beza 122 blz. 8o opnieuw gebonden.
Book number: 31955
€  95.00 [Appr.: US$ 129.96 | £UK 85 | JP¥ 11747]
CALVIN, CALVIJN, JOHANNES --- OBERMAN, H.A.
Via Calvini. Zur Enträtselung der Wirkung Calvins.
Zürich 1994. 29 S. Zwingliana XXI, 1994 Separatdruck.
Book number: K1297
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
CALVIN, JOHANNES (CALVIJN) --- WEBER, O. (HRSGB.)
Auslegung der Heiligen Schrift. Neue Reihe, Ergänzungsband 2: Predigten über das Buch Hiob. : Auf Grund der französischen Sermons von 1563 in Auswahl übersetzt und bearbeitet von Ernst Kochs.
Neukirchen 1950. Leinen 419 S.
Book number: T4294
€  40.00 [Appr.: US$ 54.72 | £UK 36 | JP¥ 4946]
CALVIN, JOHANNES (CALVIJN) --- WEBER, O. (HRSGB.)
Auslegung der heiligen Schrift. Neue Reihe, Band 9, Ezechiel (1 - 20) und Daniel.: Auf Grund der gedruckten Vorlesungen in Auswahl übersetzt und bearbeitet von Ernst Kochs.
Neukirchen, 1938. Leinen, 595 pp.
Book number: T6579
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIN, JOHANNES (CALVIJN) --- WEBER, O. (HRSGB.)
Auslegung der heiligen Schrift. Neue Reihe, Band 8, Der Prophet Jeremia und Die Klagelieder.: Auf Grund der gedruckten Vorlesungen in Auswahl übersetzt und bearbeitet von Ernst Kochs.
Neukirchen, 1937. Leinen, 694 pp. Unaufgeschn.
Book number: T6580
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIN, JOHANNES (CALVIJN) --- WEBER, O. (HRSGB.)
Auslegung der heiligen Schrift. Neue Reihe, Band 6.1, Jesaja (1 - 35): Übersetzt und bearbeitet von Wilhelm Boudriot
Neukirchen, 1941. Leinen, 663 pp. Unaufgeschn.
Book number: T6581
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
CALVIN, JOHANNES (CALVIJN) --- WEBER, O. (HRSGB.)
Auslegung der Heiligen Schrift. Neue Reihe, Band 14: Das Johannes-Evangelium.: Übersetzt von Martin Trebesius und Hans Christian Petersen.
Neukirchen, 1964. Orig. cloth, 496 pp.
Book number: T4288
€  40.00 [Appr.: US$ 54.72 | £UK 36 | JP¥ 4946]
Some books about or related to Johannes Calvijn...
BAVINCK, PROF. DR. H. (INLEIDING)
Verklaring van de bijbel door Johannes Calvijn. Genesis. Twee delen.
W.A. de Groot-Goudriaan. 1970, 2e druk. gebonden, 23 * 15,5 cm. 482 en 464 pp. Goede staat.
Book number: 009918
€  22.50 [Appr.: US$ 30.78 | £UK 20.25 | JP¥ 2782]
BOUWSMA, W. J.
Johannes Calvijn. De man en zijn tijd.
Amsterdam, Balans, 1991. Vertaling door Gerda Pancras. Pb, in-8, 318 pp. Bibliografie en index. Very good
Book number: 19910064
€  12.50 [Appr.: US$ 17.1 | £UK 11.25 | JP¥ 1546]
(CALVIN, J.) --- BOUWSMA, W.J.
Johannes Calvijn. De man en zijn tijd. Vertaald door G.Pancras.
Amsterdam-Balans, 1991, 320 blz.
Book number: 29562
€  18.00 [Appr.: US$ 24.62 | £UK 16.25 | JP¥ 2226]
(CALVIN) BOUWSMA, W.J.
Johannes Calvijn. De man en zijn tijd.
Translated by Gerda Pancras. Amsterdam: Balans, 1991. Paperback, 318 p.
Book number: 08516
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
BOUWSMA,W.J.
JOHANNES CALVIJN de man en zijn tijd
Amsterdam 1991, 318 pag.m, niet geill. (code B-400)
Book number: 26925
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
BOUWSMA, W.J.
Johannes Calvijn, de man en zijn tijd
Amsterdam, Uitgeverij Balans. 1991. Softcover, 12mo - over 6¾" - 7¾" tall. 320 p. Zeer goed.
Book number: 001017
€  9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113]
(CALVIN) BOUWSMA, W.J.
Johannes Calvijn. De man en zijn tijd.
Translated by Gerda Pancras. Amsterdam: Balans, 1991. Paperback, 318 p. (spine creased and pencil underlinings)
Book number: 08482
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
 -
BOUWSMA, WILLIAM J.
Johannes Calvijn: de man en zijn tijd
Paperback; 1991; Balans, Amsterdam; 318pp.; Conditie: Goed
Book number: 095230
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
BRAEKMAN E.M.
Johannes Calvijn
Brussel, 1986, 135 .pp, paperback, 19 x 26 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 195734&378A
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]
BRAEKMAN, E.M.;
JOHANNES CALVIJN,
, Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1986, Gebrocheerd onder geïllustreerde papieromslag, 185 x 255mm., 96pp. gevolgd door verschillende z/w buitentekstillustraties.
¶ Tentoonstelling liep in de Koninklijke Bibliotheek te Brussel, Nassaukapel, van 25 oktober tot 6 december 1986. Goede staat.
Book number: 15569
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
BRAEKMAN E.M.
Johannes Calvijn
Brussel, 1986, 95 .pp, paperback, 19 x 26 cm. Geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 97978&41G
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
BRAEKMAN E.M.
Johannes Calvijn
Brussel, 1986, 95 .pp, paperback, 19 x 26 cm. Geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 97977&41G
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
BRAEKMAN E.M.
Johannes Calvijn
Brussel, 1986, 95 .pp, paperback, 19 x 26 cm. Geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 97976&41G
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CALVIN --- BRAEKMAN, E.M.
Johannes Calvijn. Inleiding en catalogus. Tentoonstelling Johannes Calvijn: Brussel Koninklijke Bibliotheek van 25 okt. - 6 dec. 1986.
Brussel 1986. 96 pp. + 24 afbeeldingen.
Book number: T4563
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
(CALVIN) BRIENEN, T.
De liturgie bij Johannes Calvijn. Zijn publicaties en zijn visies.
Kampen: De Groot Goudriaan, 1987. Hardback with dustjacket, 279 p.
Book number: 08518
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
BRINK, J. VAN DE / J.C. DOORNENBAL
"... en te doen onderwijzen geschiedenis van de Johannes Calvijn (kokse) School 1931-1991
VEENENDAAL, Ver. Schoolonderwijs op Ref. Grondslag, 1991. Pbk. 192 p. Met zeer veel (klasse-) foto's Rug licht verkleurd
Book number: 40541
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
 -
BROEK ROELOFS, DR. O.C.
Uit het leven van grote mannen, Johannes Calvijn
Amsterdam, Paulus Vereniging (jaar onbekend), geniet, 32 p., porto 1,85 euro, geillustreerd, in goede staat.
Book number: EP1004/46516
€  4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495]
BROEKS ROELOFS, O.C.
Uit het leven van grote mannen. Johannes Calvijn.
Amsterdam, Paulus Vereniging. zonder jaartal, 32pp, softcover geniet,. Prima staat
Book number: 651804300
€  3.00 [Appr.: US$ 4.1 | £UK 2.75 | JP¥ 371]
BROUWER, PZ. C.
Johannes Calvijn. Zoo God voor ons is, wie zal dan tegen ons zijn?
ROTTERDAM, J.M. Bredée. Mannen en Vrouwen van Beteekenis. No. 2. 59 blz. Voor- en achterkant Kleurenlitho.
Book number: 39408
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]
CAMPEN, M. VAN
Leven uit Gods beloften. Een centraal thema bij Johannes Calvijn.
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1988. 183 blz. Paperback.
Book number: 5711
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
CALVIN --- CAMPEN, M. VAN
Leven uit Gods beloften. Een centraal thema bij Johannes Calvijn.
Kampen, De Groot Goudriaan, 1988. ill. Pb. 183 pp.
Book number: T2909
€  14.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.75 | JP¥ 1731]
(CALVIN) CAMPEN, M. VAN
Leven uit Gods beloften. Een centraal thema bij Johannes Calvijn.
Kampen: De Groot Goudriaan, 1988. Paperback, 183 p.
Book number: 08333
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CAMPEN, DRS.M. VAN
Leven uit Gods beloften. Een centraal thema bij Johannes Calvijn.
De Groot Goudriaan - Kampen 1988. Paperback, 183 blz. Keurig exemplaar.
Book number: 3796
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CHOI. YOON-BEA
De verhouding tussen Pneumatologie en Christologie bij Martin Bucer en Johannes Calvijn
Leiden, Groen & Zn. 1996. 271 p. Paperback.
Book number: 60136
€  12.50 [Appr.: US$ 17.1 | £UK 11.25 | JP¥ 1546]
(CALVIN) CHOI, YOON-BAE
De verhouding tussen pneumatologie en christologie bij Martin Bucer en Johannes Calvijn.
Leiden: Groen, 1996. Paperback, (viii) 271 p. (spine faded and some pencil underlinings)
Book number: 08520
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
CHOI, YOON-BAE. (GEBOREN TE YOUNG-YANG, KOREA)
De verhouding tussen Pneumatologie en Christologie bij Martin Bucer en Johannes Calvijn. (With a summary in English) (Mit einer Zusammenfassung in der deutschen Sprache) Avec un sommaire en Français). Proefschrift ter verkrijging van de graad van
doctor in de godgeleerdheid aan de Theologische Universiteit van de Christelijke Gereformeerde Kerken in Nederland te Apeldoorn. Leiden, J.J. Groen en Zoon, 1996. 272 blz. ing.
Book number: 41657
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
CHOI, YOON-BAE
De verhouding tussen Pneumatologie en Christologie bij Martin Bucer en Johannes Calvijn (with a summary in English) (mit einer Zusammenfassung in der deutschen Sprache) (avec un sommaire en Français)
Leiden, Groen en Zoon, 1996. Pb. viii, 271 pp. Diss./Thesis Theol. Univ. Apeldoorn.
Book number: T206
€  16.00 [Appr.: US$ 21.89 | £UK 14.5 | JP¥ 1978]
(BUCER, MARTIN) CHOI, YOON-BAE
De verhouding tussen pneumatologie en christologie bij Martin Bucer en Johannes Calvijn.
Leiden: Groen, 1996. Paperback, (viii) 271 p. (spine faded)
Book number: 17713
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
(BUCER, M.) --- CHOI, Y.B.
De verhouding tussen pneumatologie en christologie bij Martin Bucer en Johannes Calvijn. (Diss.)
Leiden-Groen, 1996, 272 blz.
Book number: 61918
€  18.00 [Appr.: US$ 24.62 | £UK 16.25 | JP¥ 2226]
CORSMANNUS,W.
Institutie of de onderwijzing in de Christelijke Religie in vier boeken beschreven door Johannes Calvijn. Onveranderd naar de 1650 uitgave. Ornam. en verguld linnen. Fraai exempl.
Bolle, Rotterdam, 1920. 1 ed. 912 p. illustr. 4to.
Book number: C13175-5006
€  41.45 [Appr.: US$ 56.7 | £UK 37.25 | JP¥ 5125]
DENT, ARTHUR
Koninklijke weg naar den Hemel, door Johannes Calvijn
H.R. van Elk - Dordrecht 1853. Gebonden in orig. kartonnen bandje, 8o; (10), 398 blz. (anders dan dat de titelpagina weergeeft, is de auteur van dit werkje niet Johannes Calvijn, maar Arthur Dent) FATY I 736.
Book number: 4049
€  27.50 [Appr.: US$ 37.62 | £UK 24.75 | JP¥ 3400]
DOES,J.C. V.D.
JOHANNES CALVIJN de groote hervormer
Franeker g.d., 126 pag., niet geill., band wat gevlekt (code B-644)
Book number: 47965
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
DOES, J.C.VAN DER.
Johannes Calvijn de groote hervormer.
Franeker. T.Wever. Z.j. 8°. 126pp. Oorspr.omsl.
Book number: 3870
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
DOES, DR. J.C. VAN DER
Johannes Calvijn, de groote Hervormer.
FRANEKER, T. Wever. 126 blz. Geb.
Book number: 22825
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
DOES, DR. J.C. VAN DER
Johannes Calvijn, de groote Hervormer.
FRANEKER, T. Wever. 126 blz. Ingen.
Book number: 39661
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
DOES, J.C. V.D.
Johannes Calvijn, de groote Hervormer
FRANEKER, Wever. 126 blz geb
Book number: 2563
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
DOES, DR. J.C. VAN DER
Johannes Calvijn. De groote hervormer.
Franeker, Wever, . w., 1ste druk, 126blz., formaat 16-25cm., linnen. -
Book number: 80491
€  6.00 [Appr.: US$ 8.21 | £UK 5.5 | JP¥ 742]
DUYM, A./ GRAAF, J. VAN DER, ET AL.
Zoals wij zijn, zo zullen de tijden zijn. Onderzoek naar ontwikkelingen van het denken op het C.S.F.R.-dispuut 'Johannes Calvijn' (Delft) in de periode 1950 tot 2000/ Verbeeld verleden. Weergave van de geschiedenis van het C.S.F.R.-dispuut
'Johannes Calvijn' in de periode 1950 tot 2000. 2 Vols. Delft, Dispuut Johannes Calvijn, 2000. ill. Pb. 157/ 159 pp.
Book number: T11030
€  16.00 [Appr.: US$ 21.89 | £UK 14.5 | JP¥ 1978]
(CALVIN) GREEF, WULFERT DE
Johannes Calvijn. Zijn werk en geschriften.
Second, revised edition. Kampen: Kok, 2006. Hardback, 350 p.
Book number: 08506
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
GREEF, DR. W. DE
Johannes Calvijn. Zijn werk en geschriften.
KAMPEN, De Groot Goudriaan, 1989. 236 blz. Geb.
Book number: 2589
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
GREEF, DR. W. DE
Johannes Calvijn. Zijn werk en geschriften.
Kampen. Uitgeverij De Groot Goudriaan. 1989. Original publishers black cloth hardback, gilt title spine and frontcover, pictorial dustjacket, 8vo; 236pp. illustrations, bibliographical notes, abbreviations, bibliography, list discussed writings Calvijn, index personsindex places. Fine copy. ISBN: 90-6140-176-3.
Book number: 24945
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
(CALVIN) GREEF, W. DE
Johannes Calvijn. Zijn werk en geschriften.
Kampen 1989. Hardback with dustjacket, 236 p.
Book number: 08146
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
GROOT,D.J. DE DR.
JOHANNES CALVIJN UITLEGGING VAN DE ZENDBRIEF VAN PAULUS AAN DE ROMEINEN
Amsterdam 1950,364 pag., niet geill., (code B-113)
Book number: 21345
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
HENRY, DR. P.
Het leven van Johannes Calvijn, den Grooten Hervormer; door DR. P. Henry. Uit het Hoogduitsch vertaald en met aanteekeningen vermeerderd. Ten deelen bewerkt door wijlen P.J.L. Huët, in leven Dr. en predikant bij de waalsche gemeente te Amsterdam. In
2 deelen. ROTTERDAM, Van der Meer & Verbruggen, 1847. Deel I: (23) 391 blz. Deel II: (10) 435 blz.
Book number: 34893
€  65.00 [Appr.: US$ 88.92 | £UK 58.25 | JP¥ 8037]
HOLSTER, A. - ZEILSTRA, J.
Johannes Calvijn. De hervormer van Genève.
KAMPEN, J. H. Kok. 15 blz. Geniet.
Book number: 29159
€  3.00 [Appr.: US$ 4.1 | £UK 2.75 | JP¥ 371]
INGWERSEN, G.
Johannes Calvijn
Amsterdam, Bijbel-Kiosk Vereeniging. zonder jaartal, 20pp, softcover geniet, illustraties Tadema, zeldzaam,. Prima staat
Book number: 596969988
€  9.50 [Appr.: US$ 13 | £UK 8.5 | JP¥ 1175]
JANSE, L.
Een strijder voor de ere Gods. Het leven van Johannes Calvijn. (Kerkgeschiedenis/Jeugd)
Hendrik Ido Ambacht, Van den Berg, 1980. ill. Geb. 91 pp.
Book number: T8644
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
JONATHAN
Door Gods Hand Geleid . Het Leven Van Den Hervormer Johannes Calvijn
Utrecht, De Liefde. 1888, First Edition. Gebonden. 152p.. Goed.
Book number: 025767
€  5.50 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 680]
KOCHS,E.
JOHANNES CALVINS AUSLEGUNG DES PROPHETEN JEREMIA
Neukirchen 1937, 694 pp., not ill. (code B-645)
Book number: 48007
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
KROON, MARIJN DE
Martin Bucer en Johannes Calvijn
Zoetermeer, Meinema. 1991. Paperback. Reformatorische perspectieven. Teksten en inleiding. 222 pp. Met afbeeldingen van medaille van Hagenauer, en tekeningen van Bucer en Calvijn. In goede staat.
Book number: 002552
€  12.50 [Appr.: US$ 17.1 | £UK 11.25 | JP¥ 1546]
KROON, MARTIJN DE.
Martin Bucer en Johannes Calvijn. Reformatorische perspectieven. teksten en inleiding.
ZOETERMEER, Meinema, 1991. 222 blz. Ingenaaid.
Book number: 32420
€  8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989]
KROON, MARIJN DE
Martin Bucer en Johannes Calvijn. Reformatorische perspectieven. Teksten en inleiding.
Meinema. 1991, 1e Druk. (ISBN: 90 211 3560 4) . Met illustraties. 222 blz. Nieuw.
Book number: 006221
€  13.00 [Appr.: US$ 17.78 | £UK 11.75 | JP¥ 1607]
KROON, MARTIJN DE..
Martin Bucer en Johannes Calvijn. Reformatorische perspectieven Teksten en inleiding.
Zoetermeer. Meinema., 1991. 8°. 222pp. Pap. Bibliogr. Register. 24 pagina's met potlood onderstrepingen!!
Book number: 39778
€  8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989]
KROON, M. DE
Martin Bucer en Johannes Calvijn
Meinema - Zoetermeer 1991. Paperback, 222 blz. Dit boek geeft een duidelijk beeld van de theologie van Martin Bucer.
Book number: 973
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
LAND,S.VAN HET.
JOHANNES CALVIJN om dagelijks uit te lezen verkort en bewerkt door S.v.h.Land
Kampen g.d. 71 pag., niet geill., (code B-409)
Book number: 26841
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]
CALVIN --- MCGRATH, ALISTER E.
Johannes Calvijn. Verlicht hervormer of vormgever van een orthodox keurslijf? Biografie.
Baarn, Tirion, 1994. ill. Geb. met stofomslag, 380 pp.
Book number: T9147
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
(CALVIN) MCGRATH, ALISTER E.
Johannes Calvijn. Verlicht hervormer of vormgever van een orthodox keurslijf? Biografie.
Baarn: Tirion, 1994. Hardback with dustjacket, 380 p.
Book number: 08531
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
 -
MCGRATH, ALISTER E.,
Johannes Calvijn. Verlicht hervormer of vormgever van een orthodox keurslijf? Biografie.
Baarn, Tirion, (1994). 22x14 cm. Geb., gekart., stofomslag. 380 pp. (z.l.niet hinderlijke vochtkring), geïllustreerd, aanhangsels, noten, bibliografie, register. ISBN 90 5121 384 0.
Book number: 3424
€  12.50 [Appr.: US$ 17.1 | £UK 11.25 | JP¥ 1546]
MCGRATH, ALISTER E.
Johannes Calvijn. Verlicht hervormer of vormgever van een orthodox keurslijf ? Biografie.
Baarn. Uitgeverij Tirion. 1994. Original publisher's blue paper-covered boards, silver title spine, pictorial dustjacket, 2nd printing, 8vo: 380pp. illustrations, appendices, abbreviations, notes, bibliography, index. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-5121-384-3.
Book number: 37846
€  14.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.75 | JP¥ 1731]
MCGRATH, ALISTER E.
Johannes Calvijn. Verlicht hervormer of vormgever van een orthodox keurslijf? Biografie.
Tirion. 1994, 2e Druk. (ISBN: 90 5121 384 0) . Gebonden. Met harde kaft. Met omslag. Foto's. 380 blz. Als Nieuw.
Book number: 010006
€  18.50 [Appr.: US$ 25.31 | £UK 16.75 | JP¥ 2288]
MOOI. R.J.
Het Kerk-en Dogmahistorisch element in de werken van Johannes Calvijn
Wageningen, Veenman, 1965. 406 p. Paperback.
Book number: 60500
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
(CALVIN) MOOI, REMKO JAN
Het kerk- en dogmahistorisch element in de werken van Johannes Calvijn (diss.).
Wageningen: Veenman, 1965. Paperback, 408 p.
Book number: 08532
€  16.00 [Appr.: US$ 21.89 | £UK 14.5 | JP¥ 1978]
MOOI, R.J.
Het kerk- en dogmahistorisch element in de werken van Johannes Calvijn. The church- and dogmahistorical aspect of the works of John Calvin.
Utrecht, thesis, 1965. 408 p.
Book number: 60450
€  18.00 [Appr.: US$ 24.62 | £UK 16.25 | JP¥ 2226]
PENNING,L.
Johannes Calvijn.
Bredée, Rotterdam, 1928. 2 ed. 303 p. illustr. large 8vo. Dutch. Het leven van Calvijn en zijn tijd, rijk geillustr. Index. Ornam. linnen met prachtige voorplaat. Schoolprijs. Fraai exempl.
Book number: P1017-8515
€  22.52 [Appr.: US$ 30.81 | £UK 20.25 | JP¥ 2785]
PENNING, L.
Het leven van Johannes Calvijn en zijn tijd. Het leven van Johannes Calvijn en zijn tijd aan het Nederlandsche volk verhaald door L. Penning. 2e druk.
ROTTERDAM, J.M. Bredée's U.M. z.j. 301 blz. geb.
Book number: 31875
€  13.00 [Appr.: US$ 17.78 | £UK 11.75 | JP¥ 1607]
PENNING, L.
Het leven van Johannes Calvijn en zijn tijd aan het Nederlandsche volk verhaald.
Rotterdam. J.M. Bredée. [ca. 1910]. Original publisher's cream cloth hardback, pictorial frontcover, tall 8vo; [iv], 322pp. [ij], illustrations, footnotes. Fine and firm copy. First edition.
Book number: 18603
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
PENNING, L.
Het leven van Johannes Calvijn en zijn tijd.
Rotterdam, Bredees, ca. 1910. 2de druk, 301blz., formaat 15-20cm., hard cover met linnen rug. - goed
Book number: 19050
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
PENNING, L.
Het Leven Van Johannes Calvijn En Zijn Tijd. Aan Het Nederlandsche Volk Verhaald.
Rotterdam, J.M. Bredee's U.M., 2de / 2nd. Half Linnen, Hard Cover, A5, Good / Goed. 301 pagina's. Naam en adres op titelpagina. Illustraties.
Book number: 003260
€  20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473]
PENNING, L.
Het leven van Johannes Calvijn en zijn tijd
Den Hertog - Utrecht z.j. Gebonden, 300 blz. (met potloodaantekeningen)
Book number: 1706
€  8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989]
PENNING. L.
Het Leven van johannes Calvijn en zijn Tijd
Bredée - Rotterdam z.j. Gebonden in orig.half-linnen band, 301 blz. Tweede druk.
Book number: 1715
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
PENNING, L.
Het leven van Johannes Calvijn en zijn tijd. Aan het nederlandse volk verhaald. 322 pp. (geill.), hardcover met fraai versierde kaft; gebruikssporen, vlekjes/vlekken; rug verkleurd.
JM Brede, Rotterdam.
Book number: 0810-044
€  6.00 [Appr.: US$ 8.21 | £UK 5.5 | JP¥ 742]
PLATH, UWE
Calvin und Basel in den Jahren 1552-1556. (Basler Studien zur historischen und systematischen Theologie, Bd. 22)
Zürich, Theologischer Verlag Zürich. 1974, 311 pp. (ISBN: 3290133222) Ppb. (ehemaliges Bibliothekexemplar; Abdruck eines enfernten Klebers sichtbar).
Book number: 008535
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
PLOOS VAN AMSTEL, DS. J.J.A..
Een uitverkoren vat, het leven van Johannes Calvijn.
Amsterdam; 1888; J.A. Wormser; portrait of Calvin; cloth, gilt stamped on spine and cover; one ill.; 224 pp.
¶ Spine and cover slightlly discoloured, bottom corners of cover show minor damage. Stamped name inside.
Book number: 18970
€  30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710]
ROELOFS,O.C.B.DR.
UIT HET LEVEN VAN GROTE MANNEN JOHANNES CALVIJN.
Amsterdam g.d.32 pag kleurenfoto's (code B-456)
Book number: 28523
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]
ROVER, P.A. DE
Onder verscheurende wolven. Johannes Calvijn, 1509-1564.
Kampen, Kok, 1959. 1ste druk, 18blz., formaat 15-23cm., met afbeeldingen. - goed
Book number: 18859
€  6.00 [Appr.: US$ 8.21 | £UK 5.5 | JP¥ 742]
SCHIPPERS,R.DR.
JOHANNES CALVIJN zijn leven en zijn werk
Kampen 1959.174 pag., tekstill., (code C-420
Book number: 49230
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]
SCHIPPERS, R.
Johannes Calvijn
KAMPEN, Kok, 1959. 176 blz.
Book number: 2555
€  3.00 [Appr.: US$ 4.1 | £UK 2.75 | JP¥ 371]
SCHIPPERS, DR. R.
Johannes Calvijn
Kampen, Kok. 1959, 1e druk. Pocket, Ill.: Geïllustreerd. Boeketreeks no. 10 kerkgeschiedenis biografie. Los in band. Omslag Han Prins. Redelijk.
Book number: 008710
€  2.50 [Appr.: US$ 3.42 | £UK 2.25 | JP¥ 309]
SCHIPPERS, DR. R.
Johannes Calvijn. Zijn leven en zijn werk.
Kampen, Kok, 1959. w., 1ste druk, 176blz., formaat 11-18cm. - goed
Book number: 80519
€  2.00 [Appr.: US$ 2.74 | £UK 2 | JP¥ 247]
SCHIPPERS, R.
Johannes Calvijn. Zijn leven en zijn werk
Kampen, Kok, 1959. Pocket, 176 pp, 20 cm. Goed / good.
Book number: 22274
€  2.50 [Appr.: US$ 3.42 | £UK 2.25 | JP¥ 309]
SCHROTEN,H.DR.
JOHANNES CALVIJN. Uitlegging van de pastorale brieven
Kampen 1966,3307 pag., niet geill., (code B-113)
Book number: 21334
€  10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237]
SIZOO, DR. A.
Johannes Calvijn Institutie of onderwijzing in de Christelijke Godsdienst (3 delen)
Delft, Meinema. 2004. Gebonden. Veertiende druk. Groen linnen hard cover met goudopdruk in cassette. Voorwoord Prof. dr. W. van 't Spijker. 588+574+642 pp. Compleet. Nieuw staat.
Book number: 0025449
€  75.00 [Appr.: US$ 102.6 | £UK 67.25 | JP¥ 9274]
SIZOO, DR. A.
Johannes Calvijn Institutie of onderwijzing in de Christelijke Godsdienst (3 delen)
Zoetermeer, Meinema. 2004. Gebonden. Veertiende druk. Voorwoord Prof. dr. W. van 't Spijker. Groen linnen hard cover met opdruk. 3 delen compleet 588 +574 +642 pp. Nieuw staat.
Book number: 0025450
€  75.00 [Appr.: US$ 102.6 | £UK 67.25 | JP¥ 9274]
SPIJKER, W. VAN'T
Teksten uit de intitutie van Johannes Calvijn [Gekozen, vertaald en ingeleid door dr. W. van't Spijker]
Delft, Meinema, 1987. 240 p. Paperback.
Book number: 51255
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
SPIJKER, W. VAN 'T
Teksten uit de Institutie van Johannes Calvijn. Gekozen, vertaald en ingeleid door dr. W. van 't Spijker.
Meinema - Zoetermeer 2004. Paperback, 266 blz. Tweede druk.
Book number: 3233
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
TAZELAAR, J.P.
Johannes Calvijn. Een boekje voor de voor de Zondagsschool.
A. Gezelle Meerburg - Heusden 1909. Orig. papieren omslag, 24 blz.
Book number: 3098
€  4.50 [Appr.: US$ 6.16 | £UK 4.25 | JP¥ 556]
TENTOONSTELLINGSCATALOGUS
Johannes Calvijn
Onbekend, 1986, 96 .pp, soft cover, 19 x 25 cm. Inleiding en catalogus door Dr. E.M. Braekman, ca 20 plates. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 32599&252A
€  12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484]
 -
UITVERKOREN
Een uitverkoren vat : het leven van Johannes Calvijn voor het Nederlandsche volk geschetst.
Amsterdam : Wormser, 1888. - VIII, 224 p. : portr. Gebonden, 20x14 cm. Met eene voorrede van J.J.A. Ploos van Amstel. Vlekjes op band, rugje onder en boven kalig.
Book number: 16731
€  25.00 [Appr.: US$ 34.2 | £UK 22.5 | JP¥ 3091]
WIELENGA. B.
Johannes Calvijn's Institutie
Kampen, Kok, z.j.. 316 p. Hardcover.
Book number: 41145
€  15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855]
WIELENGA, B.
Johannes Calvijn's Institutie of Onderwijzing in Den Christelijken Godsdienst.
Met een woord ter inleiding van H.H. Kuyper. Kampen J.H. kok N.V., 1934. Eerste druk. Size [ix, 316b, inhoud] No dust jacket. Light blue-grey papered hardboards with dark blue lettering including on dulled dark blue cloth spine, covers very good except slightly worn along some edges, page edges & end papers lightly browned, owner signature of Harry Antonides on front free end, text pages very good though lightly browned along borders, tight binding & no loose or marked pages, Good
Book number: 012156-chrtheo
USD 20.00 [Appr.: EURO 14.75 | £UK 13.25 | JP¥ 1805]
WIT,J.DE
JOHANNES CALVIJN , DE ARTIKELEN van de faculteit der heilige godsgeleerdheid betreffende ons geloof, onze christelijke religie en de vorm onzer prediking . Met remedie tegen het vernijn
Nijkerk g.d. 109 pag., niet geill., (code B-518)
Book number: 47817
€  7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866]
ZEEUW, P. DE JGZN.
Johannes Calvijn de Hervormer van Geneve
Willem de Zwijgerstichting - 's Gravenhage 1965. Gebrocheerd, 102 blz.
Book number: 3967
€  5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618]