Back

Franciscus Assisi

45 title(s) found
On top are titles where the requested author name is part of the 'author' field. These are followed by - if present - titles about or related to the requested author name. Due to similarities in names there may be some incorrect titles. Sort order: alphabet.
ASSISI, FRANCISCUS VON:
Blütenkranz. D.v. Otto Freiher von der Taube.
Jena (Diederichs), 1908. 3. Tsd. XXII, 247 S. mit Doppeltitel und Initialen von F.H. Ehmcke. OPgrt mit Goldprägung. Rücken angeplatzt. Schönes Jugendstil-Prunkstück.
Book number: 40116AB
€  25.00 [Appr.: US$ 34.25 | £UK 22.75 | JP¥ 3087]
FRANCISCUS VAN ASSISI
De Fioretti van Sint Franciscus
Haarlem, Gottmer. 1976. Paperback. Vertaling Gebhard Voorvelt. 192 pp. Lichte gebruikssporen.
Book number: 0027450
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
SAN FRANCESCO/FRANCISCUS VAN ASSISI
FIORETTI + HET LEVEN VAN BROEDER JUNIPERUS + HET LEVEN VAN DE ZALIGE EGIDIUS.
Haarlem, Uitgeverij Gottmer, 1976. 1e druk. Paperback/garenloos, 20,5cmx12,5cm, Net exemplaar /Omslag geïllustreerd, Uit het Italiaans vertaald naar de uitgave: 'I fioretti di San Francesco', verzorgd door Benvenuto Bughetti, herzien door Ricardo Pratesi (1960). Vertaald, ingeleid en van verklarende noten voorzien door Gebhard Voorvelt. 192 pag.
Book number: 007578
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
SINT FRANCISCUS VAN ASSISI.
De fioretti van Sint Franciscus.
Haarlem, Gottmer, 1976. Paperback. 192pp.
Book number: 8549
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
FRANCISCUS VAN ASSISI
De geschriften van Franciscus van Assisi
Haarlem, Gottmer. 1976. Paperback. Tweede herziene druk. Vertaling. H. Loeffen. 210 pp.
Book number: 0027455
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
FRANCISCUS VAN ASSISI,
De Geschriften van Franciscus van Assisi.
1982 (ZB, geb., 240 pag.) Haarlem. Gottmer.
Book number: 45027
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
FRANCISCUS VAN ASSISI
het heilig verband van de zalige Franciscus met vrouwe armoede
Haarlem, Gottmer. 1980. Paperback. Vertaling A.A.C. Sier. 112 pp.
Book number: 0027451
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
FRANCISCUS VAN ASSISI
Het heilig verbond van de zalige Franciscus met vrouwe armoede.: Vertaald door A.A.C.Sier. Ingeleid door Hans Sevenhoven.
Haarlem 1980. 112 pp.
Book number: T1715
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
FRANCISCUS VAN ASSISI
Herinneringen aan broeder Franciscus
Haarlem, Gottmer. 1985. Paperback. Vertaling Max. Sier. 186 pp.
Book number: 0027456
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
FRANCISCUS VAN ASSISI
Leven volgens het Evangelie met Franciscus van Assisi.
Harlem, Gottmer. 1978. Paperback. Vertaald door C.P. Voorvelt, o.f.m. 104 pp. Goed.
Book number: 0023059
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
FRANCISCUS VAN ASSISI
De nalatenschap van een arm schaap. Commentaar op het Testament van Franciscus
Utrecht, Werkgroep K.750. 1989. Soft Cover. Tweede druk. Auteurs: G.P. freeman en H. Sevenhoven. 126 pp.
Book number: 0027459
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
FRANCISCUS VAN ASSISI
Sonnengesang. Nach der Übertragung von Franz Brentano in gebundene Form gebracht von Max Lehrs.
Stuttgart-Emil Fink, 1984, 37 S., geb., (Illustr.)
Book number: 134466
€  4.00 [Appr.: US$ 5.48 | £UK 3.75 | JP¥ 494]
FRANCISCUS VAN ASSISI
Verhaal van de drie gezellen
102 p pb 20 cm Gottmer, Haarlem 1976; als nw
Book number: 18750
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
FRANCISCUS VAN ASSISI
De weg van het evangelie
Haarlem, Gottmer. 1983. Paperback. Auteur: Anton Rotzetter. 156 pp.
Book number: 0027453
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
FRANCISCUS VAN ASSISI,
Werkbuch zur Regel des heiligen Franziskus. Hrsg. von den deutschen Franziskanern.
Werl, Coelde, 1955. (XVI) 434 pp. linnen. band licht roestvlekkig, bibliotheekstempel
Book number: 594064
€  16.00 [Appr.: US$ 21.92 | £UK 14.75 | JP¥ 1976]
FRANCISCUS VAN ASSISI
Woorden van heil van een klein mens. Commentaar op de vermaningen van Franciscus
Utrecht, Werkgroep K 750. 1986. Soft Cover. Auteurs: P. van Leeuwen en S. Verheij. 180 pp.
Book number: 0027460
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
FRANCISCUS ASSISI
The Writings of St Francis of Assisi. Tr.by Benen Fahy. Introd.& notes by Placid Hermann.
Franciscan Herald Press,1963. 200p. Cloth/sl.dam.dustwr.
Book number: Z5-33-7
€  22.30 [Appr.: US$ 30.55 | £UK 20.5 | JP¥ 2754]
FRANCISCUS VAN ASSISI
Zijn religieuze ervaringen
Haarlem, Gottmer. 1977. Paperback. Auteur: Ephrem Longpré. 199 pp.
Book number: 0027454
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
ASSISI, FRANCISCUS.
Het zonnelied. , Kalligrafie; Frank Missant; Vertaling Patrick Lateur. .
Tielt, Lannoo, 2003, height in cm: 20 cm, cloth, fine copy. .
Book number: 1-2589
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
FRANCISCUS VAN ASSISI.
Het zonnelied. Vertaling Gabriël Smit.
Utrecht, Leeflang, 1988. Vouwblad. Met illustr.
¶ Kerst en Nieuwjaarsgeschenk.
Book number: 49458
€  5.50 [Appr.: US$ 7.54 | £UK 5 | JP¥ 679]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) BONAVENTURA
Franciscus als teken aan de hemel. De preken van Bonaventura over Franciscus van Assisi (Scripta Franciscana 7).
Introduced and translated by Jan van den Eijnden. Assen: Koninklijke Van Gorcum, 2003. Paperback, (vii) 121 p.
Book number: 13576
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) CUTHBERT VAN BRIGHTON (NAME IN RELIGION OF LAWRENCE ANTHONY HESS)
Leven van Sint Franciscus van Assisi.
Turnhout: Brepols, 1948. Paperback, 389 p.
Book number: 13052
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
FRANCISCUS VAN ASSISI --- BURKHART, PETER
Franziskus und die Vollendung der Kirche im siebten Zeitalter. Zum Programm der Langhausfresken in der Oberkirche von San Francesco in Assisi.
Frankfurt a. M. (etc.), Peter Lang, 1992. ill. Pb. 266 pp. Europäische Hochschulschriften/ European University Studies, Reihe/ Series XXVIII, Kunstgeschichte/ History of Art, Bd./ Vol. 141.
Book number: G1737
€  30.00 [Appr.: US$ 41.1 | £UK 27.5 | JP¥ 3704]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) --- CARRETTO, C.
Ik, Franciscus.
IJsselstein-Unistad, 1982, 176 blz.
Book number: 73098
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) --- CELANO, TH.V.
Franciscus van Assisi. Eerste levensbeschrijving. Vertaling A.A.C.Sier.
Haarlem-Gottmer, 1976, 130 blz.
Book number: 66109
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) --- CELANO, TH.V.
Das Leben des heiligen Fraciscus von Assisi. Mit Anhang: Die Chronik des Bruders Jordanus von Giano. Übersetzt durch Ph.Schmidt.
Basel-Reinhardt, 1921, 296 S.
Book number: 56490
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) --- CORSTANJE, A.V.
Franciscus, Bijbel der armen.
Haarlem-Gottmer, 1976, 170 blz.
Book number: 68460
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
FRANCISCUS VAN ASSISI --- ELZINGA, CHRIS/ LEEMKER, KOOS/ SEVENHOVEN, HANS [RED.]
Eenvoudig verbonden. Bijdragen aan franciscaanse milieuspiritualiteit.
S.l. Valkhof Pers, 2007. ill./ omslag: Franciscus en de vogels. Pb. 223 pp.
Book number: T9987
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
FRANCESCO D'ASSISI [FRANCISCUS]
Zonnelied
Tielt, Lannoo, 1953. 64pp. omslag geïllustreerd door Ludo Laagland, 17cm.
Book number: R52953
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
FRANCISCUS VON ASSISI:
Blütenkranz. (Fioretti di San Francesco). Deutsch von Otto von Taube. Mit Einführung von Henry Thode. Initialengestaltung von F.H. Ehmcke.
Jena/Leipzig, Diederichs, 1905, in-8vo, XXVI + 247 S. + 1 Bl., Titelblatt in rot und schwarz, O.-Prgt. mit Goldaufdruck.
¶ Tadelloses Exemplar dieses "Breviers des italienischen Volkes". - Nr. 1714 von 1750 num. Ex. Für Schweizer Kunden kommen noch 2,4 % MWST hinzu. Our books are stored in our warehouse, not in the shop. Please notify beforehand, if you want to visit and see a specific book.
Book number: 47837
CHF 150.00 [Appr.: EURO 103.25 US$ 141.45 | £UK 94 | JP¥ 12743]
FRANCISCUS VAN ASSISI
Dit boek is genaamd: De volmaakte blijdschap
Antwerpen, Standaard Boekhandel, 1946. [105] pp. vollederen band met blindstempel op beide platten (illustratie met Franciscus in aanbidding voor J.C. & titel van het boek), beperkte en genummerde oplage: één van de 335 exemplaren (nr.54/335) op Oud Hollandsch van Gelder en Zonen, tweekleurendruk (rood-zwart), 15cm. blokboek gesneden te Mariaburg bij Antwerpen te huize De Binhoeve door A.Verhofstede, mooie staat, [inhoud: brieven, gebeden, lofzangen- van Franciscus van Assisi], [Nieuwprijs voor dit werk in 1946 bedroeg reeds 2500 Bfr.!]
Book number: R61721
€  250.00 [Appr.: US$ 342.5 | £UK 227.5 | JP¥ 30870]
FRANCISCUS D'ASSISI (& FASSINI A.)
Fioretti di S.Francesco testo di lingua con note del professore A. Fassini
Torino, Paravia, 1883. vi + 167pp. 2e édition, reliure cart. (dos en cuir, plats marbrés), bon état
Book number: R59210
€  40.00 [Appr.: US$ 54.8 | £UK 36.5 | JP¥ 4939]
FRANCISCUS VAN ASSISI, TEMPLE, L.,
Franz von Assisi, Bruder im Lichte. Übers. von G. Freund.
Remagen, Reichl, 1960. 224 pp. linnen. Portret.
Book number: 587427
€  11.50 [Appr.: US$ 15.76 | £UK 10.5 | JP¥ 1420]
FRANCISCUS VAN ASSISI
De geschriften van de heilige Franciskus van Assisi (vertaald en ingeleid door H.Roggen O.F.M.)
Mechelen, 1964. 182pp. orig.omslag met stofwikkel, stempeltje, goede staat
Book number: R30267
€  13.00 [Appr.: US$ 17.81 | £UK 12 | JP¥ 1605]
FRANCISCUS VAN ASSISI
Geschriften van St.Franciscus van Assisi (opnieuw vertaald door p.Engelbertus O.F.M.Cap.)
Turnhout, Brepols, 1946. 172pp. gecart.band met linnen rug
Book number: R40731
€  13.50 [Appr.: US$ 18.5 | £UK 12.5 | JP¥ 1667]
FRANCISCUS VAN ASSISI
De geschriften van Franciscus van Assisi
Haarlem, Gottmer, 1976. 211pp. 2e herziene druk
Book number: R45975
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
FRANCISCUS VAN ASSISI, DOYLE, E.,
St. Francis and the song of brotherhood.
London, Allen, 1980. (XII) 205 pp. linnen.
Book number: 594067
€  12.50 [Appr.: US$ 17.13 | £UK 11.5 | JP¥ 1544]
FRANCISCUS VAN ASSISI
het zonnelied
Vrij geestesleven, 1992, 45 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. ISBN: 906038329x. (Antwerpen)
Book number: 237246&RC
€  3.00 [Appr.: US$ 4.11 | £UK 2.75 | JP¥ 370]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) GOORBERGH, EDITH VAN DEN AND THEO ZWEERMAN
Was getekend: Franciscus van Assisi. Aspecten van zijn schrijverschap en brandpunten van zijn spiritualiteit (Scripta Franciscana 5).
Assen: Van Gorcum, 1998. Paperback, (xvii) 339 p.
Book number: 13353
€  20.00 [Appr.: US$ 27.4 | £UK 18.25 | JP¥ 2470]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) --- GROOT WASSINK, J.
Hedendaagse Franciscaanse spiritualiteit. Een handreiking aan ecologen.
Haarlem-Gottmer, 1980, 134 blz., (geïll.)
Book number: 51504
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) --- MUELLER, J.
Franciscus De heilige van Assisi. Een historische roman.
Baarn-Ten Have, 2001, 336 blz., geb.
Book number: 57757
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) --- NOLTHENIUS, H.
Een man uit het dal van Spoleto. Franciscus tussen zijn tijdgenoten.
Amsterdam-Querido, 1989, 3e verbeterde druk, 360 blz., geb., (geïll., met stofomslag)
Book number: 76174
€  32.00 [Appr.: US$ 43.84 | £UK 29.25 | JP¥ 3951]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) --- PAMPALONI, G.
H.Franciscus in Rieti. (Atrium Cultuurgidsen)
1989, 64 blz., geb., (geïll.)
Book number: 32360
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
(FRANCISCUS VAN ASSISI) SABATIER, PAUL
Het leven van Sint Franciscus van Assisi.
Translated by B. Jalink. Arnhem: Loghum Slaterus, 1927. Hardback, (xxxv) 355 p.
Book number: 13190
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
FRANCISCUS VAN ASSISI --- SABATIER, PAUL
Vie de S. François d'Assise.
Paris, Libraire Fischbacher - 35e Édition. demi-toile, avec des plats marbrés CXXVI/418 pp.
Book number: K1318
€  30.00 [Appr.: US$ 41.1 | £UK 27.5 | JP¥ 3704]
Some books about or related to Franciscus Assisi...
Blutenkranz des Heiligen Franciscus von Assisi...
Jena, Eugen Diederichs, 1908. 8vo, xxii + 247pp. Bound in full vellum with gilt emblem on front cover, wood-cut initials throughout text. Boards slightly stained. A lovely book.
Book number: AR665
USD 110.00 [Appr.: EURO 80.25 | £UK 73 | JP¥ 9902]
Bode van den H. Franciscus van Assisi - Maandschrift voor derde ordelingen [lot van 61 delen]
Mechelen [na 1945: Sint-Truiden], S.Franciscus drukkerij, 1930-1995. lot van 61 nummers van dit tijdschrift uit de periode 1930-1995, per nr. +/- 28 à 32pp. lijst van nummers op aanvraag, [lot de 61 numéros de cette revue pour le Tiers-ordre de S.François, liste des nos.sur demande]
Book number: R42812
€  40.00 [Appr.: US$ 54.8 | £UK 36.5 | JP¥ 4939]
Franciscus van Assisi: een voorbeeld?
. Paperback. Concilium, 1981, 9. goed.
Book number: 003148
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
Franciscus van Assisi. Een levend evangelie.
Franciskaanse Samenwerking: Utrecht, z.j. Brochure, ills., 47 pp.
Book number: 593
€  2.00 [Appr.: US$ 2.74 | £UK 2 | JP¥ 247]
De geschriften van Franciscus van Assisi.
Haarlem, Gottmer, 1976. 1ste druk, 210blz., formaat 13-20cm. - enige slijtage aan de omslag
Book number: 86275
€  3.00 [Appr.: US$ 4.11 | £UK 2.75 | JP¥ 370]
De geschriften van Franciscus van Assisi.
Haarlem, J.H. Gottmer. 1976, Tweede herziene druk. (ISBN: 9025708706). Paperback, 210 p..
Book number: 000680
€  45.00 [Appr.: US$ 61.65 | £UK 41 | JP¥ 5557]
ALPHEN, P.Q. VAN
St. Franciscus van Assisi: Derde druk.
Helmond, 1949?, Helmond. 415 pp. Gebonden. Net exemplaar.
Book number: 15156
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
MONS ALVERNAE.
Franciscus van Assisi; Franciscaansch idealisme., Feestaflevering van Mons Alvervae etc..
Wychen,, Eigen beheer,, 1930, height in cm: 24 cm,, paperback,. , 197 pp..
Book number: 3/280
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
[FRANCISCUS] ANONYMOUS.
Franciscus van Assisi, keuze uit artikelen verschenen in het jubileumjaar 1978. Binnenpandreeks, 02.
Utrecht, Werkgroep K.750, 1978. 21 cm 263 p. paper.
Book number: 5/36857
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
ATANASSIU, EMANUELE E.A.
Sint-Franciscus en zijn broeders.
Antwerpen, Mercatorfonds. 1991. 25x33cm, 454pp. linnen band met stofwikkel, in foedraal, in zeer goede staat. Met taltijke illustraties in zwart/wit en kleur.
Book number: 009923
€  70.00 [Appr.: US$ 95.9 | £UK 63.75 | JP¥ 8644]
BARINE, ARVEDE
SAINT FRANÇOIS D'ASSISE et la légende des trois compagnons.
Paris, Hachette, 1901. Troisième édition. Broché, 16mo, Traduite du Latin. 254 pag.
Book number: 003017
€  18.00 [Appr.: US$ 24.66 | £UK 16.5 | JP¥ 2223]
BARKEY WOLF, A. G
FRANCISCUS VAN ASSISI (in: helpers op den weg).
Wageningen, Zomer & Keunings, 1932. 1e druk. Linnen band met versiering, kl8vo, De bundel bevat ook hoofdstukken over: Calvijn, Bunyan, Nietzsche, Gezelle en Morrison. 242 pag.
Book number: 002617
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
BARTHOLOMAEUS DE PISA O.F.M.
De conformitate vitae beati Francisci ad vitam Domini Iesu [volumes IV-V in: Analecta Franciscana sive chronica aliaque varia documenta ad historiam fratrum minorum spectantia- ]
Ad Claras Aquas (Quaracchi), Ex typographia Collegii S.Bonaventurae, 1906-1912. complete in 2 volumes: XXXV,668 + CXXVIII,558 pp. with index, text in latin, cart.cover (different from each other), 27cm. few stamps, bit used, text and interior VG
Book number: R50235
€  180.00 [Appr.: US$ 246.6 | £UK 163.75 | JP¥ 22226]
BELL, RUDOLPH M
SANCTA ANOREXIA - Vrouwelijke wegen naar heiligheid - ITALIË 1200-1800.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1990. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 22cmx14cm, 'Historische Reeks'. Oorspronkelijke titel: 'Holy Anorexia' (1985). Vertaald door Ronald Fagel. Vormgeving omslag: Joost van de Woestijne: Omslagillustraie: Jacopo di Mino del Pelliciaio: 'De heilige Clara'. Met een voorwoord van Emma Brunt en een nawoord van Winny L. Weeda-Mannak. Inhoud: 1). Diagnose en behandeling. 2). Ik, Catharina. 3). Het klooster. 4). Vrouwen en moeders. 5). De historische ontwikkeling: opkomst . 6). De historische ontwikkeling: neergang. Met noten, bibliografie en register. 18 illustraties. 300 pag.
Book number: 016800
€  21.00 [Appr.: US$ 28.77 | £UK 19.25 | JP¥ 2593]
BISHOP, MORRIS
Franciscus. Een biografie
Baarn Ambo 1974 199 p. ing. Pap. 12 x 20, 5 cm. Met literatuuropgave
Book number: 940
€  10.50 [Appr.: US$ 14.39 | £UK 9.75 | JP¥ 1297]
BOBIN, CHRISTIAN
Franciscus van Assisi. Een zwerver in nederigheid.
Zoetermeer, Meinema, 1996. Pb. pp.: 134. Het is geen geschiedenis van deze heilige, eerder een poëtische meditatie.
Book number: 4599
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
BOEHMER, H.; ZWEITE AUFLAGE, DURCHGESEHEN VON FRIEDRICH WIEGAND
Aanalekten zur Geschichte des Franciscus von Assisi [Sammlung Ausgewählter Kirchen und Dogmengeschichtlicher Quellenschriften 4]
J.C.B. Mohr, 1930. 75 pp. Type of binding: Paperback Details: Very good.
Book number: 229003
USD 2.50 [Appr.: EURO 2 | £UK 1.75 | JP¥ 225]
BOEHMER, H. (HRSG.) :
Analekten zur Geschichte des Franciscus von Assisi..
Tübingen und Leipzig, Mohr 1904. XV., 109 S. Unbeschn. Orig.-Brosch. = Sammlung ausgewählter kirchen- und dogmengeschichtlicher Quellenschriften. Zweite Reihe. Sechstes Heft. Umschlag etwas fleckig. Noch gut erhalten. (195 gr.).
Book number: 24121
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
BOEHMER, H. (HRSG.),
Analekten zur Geschichte des Franciscus von Assisi.
Tübingen und Leipzig, Mohr, 1904. 8vo. XV, 109 S. OLwd. (Sammlung ausgewählter kirchen- und dogmengeschichtlicher Quellenschriften. Hrsg. von G. Krüger, II/6).
¶ Ex libris Dr. Ludwig Koechling.
Book number: 8886DB
€  35.00 [Appr.: US$ 47.95 | £UK 32 | JP¥ 4322]
BOEHMER, HEINRICH (HG.):
Analekten zur Geschichte des Franciscus von Assisi. (= Sammlung ausgewählter kirchen- und dogmengeschichtlicher Quellenschriften. Neue Folge 4). 2. Auflage, durchgesehen von Friedrich Wiegand.
Tübingen, J.C.B. Mohr (Paul Siebeck) 1930. XII, 75 S. Gr.-8°. Original-kartoniert, Rücken an zwei Stellen lädiert u. m. kleinen Fehlstellen, Einband u. Papier teils gebräunt, letzte Seite m. handschriftlicher Eintragung, sonst innen ohne Gebrauchsspuren. Einleitung in deutscher Sprache, Text in lateinischer Sprache.
Book number: 306815
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
BOFF, L.
Sint-Franciscus van Assisi: tederheid en kracht.
Averbode, Altiora, 1984. 21 cm 215 p. paper.
Book number: D/0279
€  8.50 [Appr.: US$ 11.65 | £UK 7.75 | JP¥ 1050]
[FRANCISCUS] BONAVENTURA.
Franciscus als teken van de hemel: de preken van Bonaventura over Franciscus van Assisi.
Assen, Van Gorcum, 2003. 24 cm 121 p. paper.
Book number: 5/38188
€  11.50 [Appr.: US$ 15.76 | £UK 10.5 | JP¥ 1420]
BONAVENTURA & KERKHOVE LADISLAS O.F.M.
Legende van den H. Franciscus, door den H. Bonaventura
Mechelen, S.Franciscus Drukkerij, 1927. 274pp. 17cm.
Book number: H54502
€  25.00 [Appr.: US$ 34.25 | £UK 22.75 | JP¥ 3087]
BONNARD ABEL
Saint-François d'Assise
Paris, Flammarion, 1934. 96pp.+ 8 planches hors-texte (en héliogravure), dans la série "Les Bonnes Lectures", br. estampe, bon état
Book number: H41662
€  13.00 [Appr.: US$ 17.81 | £UK 12 | JP¥ 1605]
BORNE.F.VAN DEN
FRANCISCUS van ASSISI
Amsterdam g.d. 32 pag., niet geill., (code B-635)
Book number: 50565
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
BRIGHTON, O.F.M. CAP., PATER CUTHERT VAN
LEVEN van SINT FRANCISCUS VAN ASSISI.
Turnhout, N.V. Brepols, 1948. 2e druk 389 pp. linnen gebonden goudopdruk. Geautoriseerde vertaling uit het Engels door Pater Heribertus O. F, M. Cap. Omslagtekening door Luc. van Hoek; Verluchting door Albert Verschuren. geillsutreerd met foto's. Groot formaat:19,5 x 27,5 cm in goede staat
Book number: 08118
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
BRIGHTON, CUTHBERT VAN.
LEVEN VAN SINT FRANCISCUS VAN ASSISI.
, Turnhout, Brepols, 1948., Gebonden, uitgeverslinnen versierd met goudopdruk op de voorplat en vergulde titel op de rug, met originele geïllustreerde (Luk van Hoek) omslagwikkel z/w, in-4°, 389pp.
¶ Geautoriseerde vertaling door Heribertus. 2de druk. Linnen.
Book number: 3477
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
BRIGHTON, C. V.
Het leven van Sint Franciscus van Assisi.
Turnhout, Brepols, 1942. Large 8vo. Halfcloth, gilt. 392 pp. With frontisp., 58 illustrations on 34 plates. - Good copy with nice binding.
Book number: 68
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
BRIGHTON, PATER CUTHBERT VAN OFM.
Leven van Sint Franciscus van Assisi 2e uitgave..
Turnhout,, Brepols,, 1948, height in cm: 27 cm,, paperback,. , 389 pp..
Book number: 3/284
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
BRIGHTON, PATER CUTHBERT VAN OFM.
Leven van Sint Franciscus van Assisi..
Turnhout,, Brepols,, 1942, height in cm: 27 cm,, gebonden,. , 389 pp..
Book number: 3/285
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
BRIGHTON, PATER CUTHBERT VAN,
Leven van Sint Franciscus van Assisi.
1948 (HB, geb, mooie band, frontispice, roodlin, goudopdr., 389 pag.) Zeer mooie uitgave. Uitgebreid geïllustreerd.
Book number: 40277
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
BRIGHTON, VAN CUTHBERT, PATER
Leven van Sint Franciscus van Assisi
Brepols - Turnhout, 1948. 2e. Geautoriseerde vertaling uit het Engels door Pater Heribertus, verluchting (sierletters) door Albert Verschuuren, gebonden, geïllustreerd met b/w foto's, ingenaaid, 27,5*20 cm, 389p, boek in heel goede staat.
Book number: 4454
€  17.50 [Appr.: US$ 23.98 | £UK 16 | JP¥ 2161]
BRUSSELAERS, MARK
FRANCISCUS VAN ASSISI in de filatelie.
Mechelen, Coöperatief St. Lukas, 1989. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 23.5cmx14,5cm, Net exemplaar. Voorwoord: Henri Dessaer. Dit boek reikt een uitgewerkt voorbeeld aan van het Franciscusthema in de filatelie. De inleiding handelt over de christelijke filatelie in het algemeen, en de afsluiting geeft een introductie tot de franciscaanse filatelie. Daartussen staan dan elf hoofdstukken over de meer strikte Franciscusfilatelie. De lopende tekst reikt u harde gegevens aan uit primaire en secundaire bronnen, én tevens achtergronden, duidingen volgens de huidige stand van de wetenschap. Het boek geeft uitvoerige illustraties met postzegels en afstempelingen, maar ook met kaartjes en ander illustratief ondersteunend materiaal. Inhoud: 1). Blijvende uitstraling. 2). Jonge jaren van Franciscus. 3). Het groeiproces van Franciscus' roeping. 4). Franciscus, vader van een franciscaanse familie. 5). Op al God's wegen. 6). Franciscus, een man van vrede. 7). De Kerstmis van Franciscus. 8). Franciscus en het kruis. 9). Franciscus en Onze Lieve Vrouw. 10). Franciscus en de schepselen. 11). Afsterven en grafkerk van Franciscus. 12). Brede stroom. 13). Afkortingen. Met een groot aantal afbeeldingen. Selecte bibliografie (filatelistisch, franciscaans en iconografisch). Noten. 231 + (1) pag.
Book number: 022170
€  27.00 [Appr.: US$ 36.99 | £UK 24.75 | JP¥ 3334]
[FRANCISCUS] BRUSSELAERS, M.
Franciscus van Assisi in de filatelie.
Mechelen, Coöperatief St.-Lukas, 1989. 24 cm 232 p. ill. paper.
Book number: 5/37735K
€  8.00 [Appr.: US$ 10.96 | £UK 7.5 | JP¥ 988]
P. ENGELBERTUS O.F.M. CAP.,
Geschriften van St. Franciscus van Assisi.
1946 (HB, geb., 170 pag.) Turnhout, Brepols.
Book number: 40384
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
CARRETTO, CARLO.
Ik, Franciscus., Franciscus van Assisi..
IJsselstein,, Unistad,, 1980, height in cm: 20 cm,, paperback,. , 175 pp..
Book number: 3/301
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
CELANO, T. VAN
Eerste en Tweede levensbeschrijving van de H. Franciscus van Assisi. [bibliotheekstempel]
Hees-Nijmegen, Derde Orde-Centrale, 1951. 21 cm 345,xvii p. hc.
Book number: E/0117
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
CELANO, TH. VAN
Franciscus van Assisi. Eerste levensbeschrijving en Tweede levensbeschrijving
2 vol, 132 / 204 p pb 20 cm Gottmer, Haarlem 1976; als nw
Book number: 18749
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
THOMAS VAN CELANO.
Franciscus van Assisi. Eerste levensbeschrijving. Tweede levensbeschrijving. (2 vols) [als nieuw]
Haarlem, Gottmer, 1976. 20 cm 131; 202 p. paper.
Book number: E/0107
€  13.00 [Appr.: US$ 17.81 | £UK 12 | JP¥ 1605]
CELANO, THOMAS
Franciscus van Assisi. Tweede levensbeschrijving.
Haarlem, Gottmer, 1976. 1ste druk, 202blz., formaat 13-21cm., hard cover. - goed, bibliotheek exemplaar.
Book number: 26344
€  4.00 [Appr.: US$ 5.48 | £UK 3.75 | JP¥ 494]
[FRANCISCUS] VAN CELANO, T.
Franciscus van Assisi: tweede levensbeschrijving. [enkele stempels]
Haarlem, Gottmer, 1976. 21 cm 203 p. paper.
Book number: 5/40947
€  5.50 [Appr.: US$ 7.54 | £UK 5 | JP¥ 679]
CELANO, THOMAS VAN.
Franciscus van Assisi, tweede levensbeschrijving., Uitgave van Werkgroep K 750..
Haarlem,, J.H. Gottmer,, 1976, height in cm: 20 cm,, paperback,. , 202 pp..
Book number: 3/307
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
CELANO, THOMAS VAN.
Franciscus van Assisi, eerste levensbeschrijving., Uitgave van Werkgroep K 750..
Haarlem,, J.H. Gottmer,, 1976, height in cm: 20 cm,, paperback,. , 131 pp..
Book number: 3/310
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
CHAVIN DE MALAN EMILE
Histoire de Saint François d'Assise (1182-1226)
Paris, Sagnier et Bray, 1845. xxxii + 494pp.+ frontispice, 2ème ed. 22cm. couv.cart. avec dos en cuir (titre et décorations dorés au dos), qqs.estampes et rousseurs, bon état
Book number: H41088
€  50.00 [Appr.: US$ 68.5 | £UK 45.5 | JP¥ 6174]
CHAVIN DE MALAN EMILE
Histoire de Saint François d'Assise (1182-1226)
Liège, H.Dessain, 1854, VIII + 552pp.+ 1 ill. 3ème ed. couv.cart. avec dos en cuir
Book number: H16573
€  50.00 [Appr.: US$ 68.5 | £UK 45.5 | JP¥ 6174]
CHÉRANCÉ, LÉOPOLD DE.:
Der heilige Franciscus von Assisi. Mit 1 Photogravüre und 8 Holzschnitten. 2. Auflage,
Benziger, Einsiedeln 1885. 379 S., kl.-8°. Original-Leinen, mit goldgeprägtem Rücken- und Deckeltitel, Einband stark abgerieben, Kanten, Ecken und Kapitale bestossen, Buchrücken mit Knickspuren, Innengelenk gebrochen, Papier stark gebräunt, sonst innen ordentlicher Zustand.
Book number: 34257
€  22.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 20 | JP¥ 2717]
DE CHERANCE LEOPOLD (O.F.M.CAP.)
Saint François d'Assise
Paris, Oeuvre de St-François d'Assise/ Poussielgue, 1900. xxiii + 438pp. br.orig. (dos peu restauré), dans la série "Bibliothèque Franciscaine", 19cm.
Book number: H46784
€  30.00 [Appr.: US$ 41.1 | £UK 27.5 | JP¥ 3704]
DE CHERANCE LEOPOLD O.F.M.CAP.
Saint François d'Assise 1182-1226
Paris, Poussielgue, 1886. xxiv + 468pp. reliure toile, dans la série "Bibliothèque Franciscaine", 19cm. 5e édition avec portrait, bon état
Book number: H53147
€  37.00 [Appr.: US$ 50.69 | £UK 33.75 | JP¥ 4569]
DE CHERANCE LEOPOLD (O.F.M.CAP.)
Saint François d'Assise
Paris, Plon, 1892. 344pp.avec illustrations dans le texte, br.orig. (dos restauré), 25cm. bon état
Book number: H54051
€  35.00 [Appr.: US$ 47.95 | £UK 32 | JP¥ 4322]
[FRANCISCUS] CHESTERTON, G.K.
S. Franciscus van Assisi. Uit het Engels vertaald door Wies Moens.
Gent, Cultura, 1924. 19 cm 247 p. paper.
Book number: 5/45342
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
[FRANCISCUS] CHESTERTON, G.K.
S. Franciscus van Assisi.
Gent, Cultura, 1924. 19 cm 247 p. paper.
Book number: 5/45820
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
CHESTERTON G.K.
St. Francis of Assisi
London, Hodder and Stoughton, 1954. 190pp. cloth, 18cm. [text in english]
Book number: H63543
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
CHIARELLI, RENZO
ASSISI and the Basilica of SAN FRANCESCO.
Firenze, Bonechi-Edizioni 'Il Turismo', 1975. 1e druk. Sewed paperback, 24,5cmx20cm, Good copy. Collection 'Italia Artistica' - No. 18. Translated by Paul Garvin. Index: 1). The Basilica of San Francesco. 2). Visiting the city. 3). An itinerary through Assisi. 4). L'Eremo delle Carceri - (The Prison-Hermitage). 5). Rivotorto. 6). San Damiano. 7). Santa Maria degli Angeli - (The Porziuncola). 58 full-color illustrations. 64 pag.
Book number: 013536
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
CIANCARELLI, SANTE
Francesco di Pietro Bernardone, malato e santo. 2a ed.riv.
Nardini,1974. Large 8vo. 223p.,ills. Artificial leather/dustj.
Book number: Z4-47-50
€  19.10 [Appr.: US$ 26.17 | £UK 17.5 | JP¥ 2358]
CIANCHETTA ROMEO
Assisi Arte e Storia Nei Secoli
Gennaio, Plurigraf-Narni-terni. 1975, 1e Druk. Pictorial Cover, 25 cm x 20cm. Ill.: naar Foto's. Tekst in het Italiaans. 180 tavole a colori. Los toegevoegd "Pianta di Assisi" 125 blz. Gewicht: 650 gram.. Very Good.
Book number: 006656
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
CORSTANJE, A. VAN
FRANCISCUS - bijbel der armen.
Haarlem, Gottmer, 1976. 1e druk. Paperback/garenloos, 20,5cmx12,5cm, Omslag: Tessa Fagel. Met een inleiding van Dr. L. A. M. Goossens. Bundeling van een aantal artikelen, verschenen in het tijdschrift: 'Franciscus van Assisi'. Chronologie van Franciscus' leven en noten. 170 pag.
Book number: 011925
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
CUTHBERT [VAN BRIGHTON]
Sint Franciscus van Assisië
Turnhout, Brepols, 1948, 391pp.+ 39pp.buitentekstill. 2e ed. 27x19cm. mooie staat
Book number: H16603
€  20.00 [Appr.: US$ 27.4 | £UK 18.25 | JP¥ 2470]
CYRAN, EBERHARD
Ontmoeting in Bari - Frederik II van Hohenstaufen en Franciscus van Assisi
Tilburg, NAS - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat, 1996 1e druk.
Book number: 45275
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
CYRAN EBERHARD
Ontmoeting in Bari - Frederik II van Hohenstaufen en Franciscus van Assisi
Tilburg, 1996, 92 .pp, hard cover/dust jacket, 17 x 11 cm. 0. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. ISBN: 9075372027. (Antwerpen)
Book number: 206721&RCG
€  3.00 [Appr.: US$ 4.11 | £UK 2.75 | JP¥ 370]
CYRAN, EBERHARD
Ontmoeting in Bari. Frederik II van Hohenstaufen en Franciscus van Assisi
Tilburg Uitgeverij NAS 1996 92 p. gebonden linnen met stofomslag 10, 5 x 16, 5 cm. Vertaling van A. Th. KleijnhÃ
¶ zer. Bewerking: L. G. M. Dekkers - de Vries. Als nieuw
Book number: 1033
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
DANVEAU DAMASE O.F.M.
La vie merveilleuse de saint François d'Assise
Nantes-Rennes, 1950. 96pp.avec ills. nouvelle édition, br.orig. illustré, estampe, bon état
Book number: H42947
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
DENUIT A.
De kleine arme van Assisi 1226-1926
Mechelen, Goede Drukpers, 1926. 22pp.+ frontispice, 21cm. stempeltje
Book number: H61247
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
DIJK, J.B. VAN.
De H. Franciscus van Assisi., Uit de serie; Heiligen en hun tijd..
Leiden,, Futura,, 1919, height in cm: 19 cm,, gebonden,. , 141 pp..
Book number: 3/324
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
DILWEG GUY
Franciscus van Assisi - Een Leven
Utrecht - Franciskaanse Samenwerking, 56 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 16 x 20 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert, krijttekeningen van Wilfried de Boer. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mol)
Book number: 197367&21G
€  2.00 [Appr.: US$ 2.74 | £UK 2 | JP¥ 247]
DILWEG, GUY,
Franciscus van Assisi. Een Leven.
[1980] (ZB, geb., 56 pag.) Geïllustreerd.
Book number: 40426
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
DILWEG, GUY,
Franciscus van Assisi een levend Evangelie.
1980 (ZB, geb., 48 pag.) Geïllustreerd.
Book number: 40492
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
DIV.,
Franciscus van Assisi. Geschriften.
1967 (ZB, geb., 231 pag.) Uitgave: Franciskaans samenwerking.
Book number: 40148
€  12.50 [Appr.: US$ 17.13 | £UK 11.5 | JP¥ 1544]
(DIVERS)
FRANCISCUS EN ZIJN BROEDERS.
, Mercatorfonds,Antwerpen, Linnen band met goudstempeling, geplastificeerde stofomslag, 340 x 260 mm., 450 illustraties waarvan 250 in kleur, 456 pp. Cassette. Goede staat !
¶ Bevat negen historische bijdragen. Zowel de persoonlijkheid van de stichter als de geschiedenis van de orde in en buiten Europa worden behandeld. Ook wordt nagegaan hoe de Franciscaanse spiritualiteit haar neerslag heeft gevonden in de beeldende kunst en de literatuur.
Book number: 540
€  75.00 [Appr.: US$ 102.75 | £UK 68.25 | JP¥ 9261]
DIVERS AUTHORS
Legendae S. Francisci Assisiensis saeculis XIII et XIV conscriptae- [part of volume X in: Analecta Franciscana sive chronica aliaque varia documenta ad historiam fratrum minorum spectantia-]
[Ad Claras Aquas (Quaracchi)], [Ex typographia Collegii S.Bonaventurae], [1926-1941]. Volume X partly; xvi + 554pp. (titlepage & pp.555-755 are missing), cart.cover (spine in cloth), text in latin, VG, [contains: Fr.Thomae de Celano, Vita prima S.Francisci (pp.1-126), Fr.Thomae de Celano, Vita secunda S.Francisci (xi + pp.127-268), Fr.Thomas de Celano, Tractatus de miraculis S.Francisci Assisiensis (viii + pp.269-331), Iulianus de Spira O.F.M. Vita S.Francisci & Officium rhytmicum S.Francisci - (xx + 332-404), Henricus Abricensis, Legenda S.Francisci versificata (pp.405-521), Fr.Helia, Epistola encyclica De Transitu S.Francisci- (pp.522-528) & Legendae quaedam minores S.Francisci Assisiensis in vitis Fr.Thomae Celanensis fundatae (pp.529-554)]
Book number: R52099
€  70.00 [Appr.: US$ 95.9 | £UK 63.75 | JP¥ 8644]
DOORNIK, N.G. VAN
Franciscus van Assisi; een profeet voor onze tijd
Hilversum, Gooi en Sticht, 1974, 3e druk, paperback, naam voorin, vrij goed
Book number: 8098273
€  2.50 [Appr.: US$ 3.43 | £UK 2.5 | JP¥ 309]
[FRANCISCUS] VAN DOORNIK, N.G.
Franciscus van Assisi: een profeet voor onze tijd.
Hilversum, Gooi & Sticht, 1973. 22 cm 182 p. paper.
Book number: 5/10302
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
VAN DOORNIK, N.G.
Franciscus van Assisi. Een profeet voor onze tijd.
Hilversum, Gooi en Sticht. 1975. 14x21cm, 181pp. soft cover, in goede staat.
Book number: 009456
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
DOORNIK, N.G.VAN
Franciscus van Assisi. Een profeet voor onze tijd.
Hilversum: Gooi & Sticht, 1973. 1e druk, Paperback, 8vo, 182pp. Kartonnen band. Goed. [ISBN: 9030400404] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 43318.REC
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
 -
DOORNIK, N.G. VAN
Franciscus van Assisi, Een profeet voor onze tijd
Hilversum, Gooi en Sticht 1973 (vierde druk) paperback, 181 pag., porto 2,25 euro, isbn 9030400404 een aantal pagina`s beschreven verder in goede staat.
Book number: SD429/32056
€  5.50 [Appr.: US$ 7.54 | £UK 5 | JP¥ 679]
DOORNIK, N G VAN
Franciscus van Assisi : een profeet voor onze tijd
Hilversum, Gooi en Sticht 1975 4e dr. - Paperback
Book number: K51222
€  5.50 [Appr.: US$ 7.54 | £UK 5 | JP¥ 679]
DOORNIK, N.G. VAN
Franciscus Van Assisi. Een Profeet Voor Onze Tijd
Hilversum, Gooi en Sticht BV. 1974, 181pp. Or. sewed paperback, 8vo. Goed Exemplaar.
Book number: 004131
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
DOORNIK, N.G. VAN,
Franciscus van Assisi. Een Profeet voor onze Tijd.
1974 (ZB, geb, 182 pag.) Levensbeschrijving en projectie naar onze tijd.
Book number: 40600
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
DORREN, ILSE
UMBRIË. Het land van SINT FRANCISCUS VAN ASSISI. Kaarten: Marian Stenchlak. Fotografie en voorwoord: Ilse Dorren.
Uitgeverij Elmar B.V., Rijswijk, MXMI. Omslagfoto: San Damiano. Paperback. In perfecte staat. 127 pag. w.o. Boeken die er dieper op ingaan.
Book number: 8462
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
DORREN, ILSE
UMBRIË - Het land van Sint Franciscus van Assisi.
Rijswijk, Uitgeverij Elmar, 1991. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 20cmx11cm, Net exemplaar. 'De historische reisgids'. Omslagontwerp: Studio Raster. Omslagfoto: San Damiano. Fotografie: Ilse Dorren. Inhoud: 1). Middeleeuwse samenleving. 2). Kloosterwezen. 3). Mystiek. 4). Een uitzonderlijk leven. 5). Het land van Sint-Franciscus. 6). Economie. 7). Taal en cultuur. 8). Beschrijving van het gebied. Met kaart, suggesties voor routes en bibliografie. 127 pag.
Book number: 024263
€  19.00 [Appr.: US$ 26.03 | £UK 17.5 | JP¥ 2346]
DULIEU, J.
Francesco. Het leven van Franciscus van Assisi
iv + 194 p geb 22 cm, ill auteur, Ploegsma, Amsterdam 1965 /3
Book number: 17847
€  8.00 [Appr.: US$ 10.96 | £UK 7.5 | JP¥ 988]
DULIEU, JEAN
Francesco. Het leven van Franciscus van Assisi
Zeist, Vrij Geestesleven, 1989. Pb. 190 pp.
Book number: T12721
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
DULIEU, J.
Francesco. Het leven van Franciscus van Assisi
168 p geb so 22 cm, ill auteur, vHolkema & Warendorf, Bussum, 1976 /1
Book number: 18639
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
DULIEU, JEAN.
Francesco. Het leven van Franciscus van Assisi.
Vrij Geestesleven, Zeist, 1995. 190 p. paperback. 14,5x22,5 cm. Tweede druk van de heruitgave 1989. Voor de jeugd geschreven. Goede staat.
Book number: 121009-64
€  4.00 [Appr.: US$ 5.48 | £UK 3.75 | JP¥ 494]
 -
DULIEU, JEAN
Francesco, het leven van Franciscus van Assisi. Illustraties van de schrijver.
Van Holkema & Warendorf, z, j, (1976?) gebonden zonder omslag, 167 pag. band verkleurd.
Book number: 10267
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
EGERAAT, DR. L. VAN
UMBRIË - Het mysterieuze Italië.
Den Haag, Servire, 1958. 1e druk. Half linnen band, 23cmx18cm, Stofomslag licht beschadigd. Umbrië, de streek waar Franciscus van Assisi leefde en werkte en die door Dante 'de tuin van Italië' werd genoemd. 38 paginagrote z/w foto's. 102 + (2) pag.
Book number: 004931
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
ENGELBERT,O.
Het Leven van de H. Franciscus van Assisi
St. Franciscus Drukkerij, mechelen, Belgium, 1950. 1 ed. 589 p. illustr. 8vo. Dutch. Lijvige biografie over Franciscus. Met een prent. Index. registers. Ornam. paperb. Als nieuw.
Book number: E1240-6986
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
ENGELBERTUS (VERTALER), P.
Geschriften van St. Franciscus van Assisi
Turnhout, Brepols, 1946. Halflinnen band, 171 pp, 20 x 12 cm. Zeer goed / very good.
Book number: 22634
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
ENGLEBERT OMER
Het leven van de Heilige Franciscus van Assisi
Mechelen, Sint-Franciscus-drukkerij, 1950, 595pp.+ 20 buitentekstills.
Book number: R16878
€  20.00 [Appr.: US$ 27.4 | £UK 18.25 | JP¥ 2470]
ENGLEBERT, OMER.
Het leven van de H. Franciscus van Assisi., Vertaling door Angelien Rijmersdael ofm..
Mechelen,, St-Franciscus-Drukkerij,, 1950, height in cm: 21 cm,, paperback,. , 589 pp..
Book number: 3/294
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
FIERENS ALFONS
Franciscus van Assisi
Antwerpen, 1911. 100pp. in de reeks "Verhandelingen van de Algemeene Katholieke Vlaamsche Hoogeschooluitbreiding" nr.138-139, 20cm.
Book number: H54501
€  17.00 [Appr.: US$ 23.29 | £UK 15.5 | JP¥ 2099]
FRANCISCUS.
De geschriften van Franciscus van Assisi.
Haarlem, Gottmer, 1976. 20 cm 210 p. paper.
Book number: E/0111
€  8.00 [Appr.: US$ 10.96 | £UK 7.5 | JP¥ 988]
FRANCISCUS.
De geschriften van Franciscus van Assisi.
Haarlem, Gottmer, 1982. 20 cm 240 p. paper.
Book number: E/0110
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
FRANCISCUS.
Geschriften van St. Franciscus van Assisi.
Turnhout, Brepols, 1946. 20 cm 172 p. hc.
Book number: 5/32027
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
FRANCOIS D'ASSISE & DANIEL ROPS (PRÉFACE)
Les fioretti de saint François d'Assise
Paris, 1954. +/- 200pp. dans la "Bibliothèque mondiale (bimensuelle)" nr.42 (15 octobre 1954), br.orig.
Book number: R42922
€  13.00 [Appr.: US$ 17.81 | £UK 12 | JP¥ 1605]
FREEMAN, G.P. & SEVENHOVEN, H. OFM.
Franciscus,De nalatenschap van een arme., Commentaar op het testament vn Franciscus van assisi, 2e druk..
Utrecht,, Werkgroep K.750,, 1989, height in cm: 21 cm,, paperback,. , 126 pp..
Book number: 3/302
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
FREEMAN G.P. & SEVENHOVEN H. O.F.M.
De nalatenschap van een arme - commentaar op het testament van Franciscus van Assisi
Utrecht, Werkgroep K.750, 1984. 120pp. in de reeks "Commentaren op de Franciscaanse bronnen" nr.1
Book number: R42730
€  13.00 [Appr.: US$ 17.81 | £UK 12 | JP¥ 1605]
FREEMAN, G.P.; LOEFFEN, H.(RED.).
Ze kwamen op blote voeten. De kronieken van de minderbroeders Jordanus van Giano en Thomas van Eccleston.
Haarlem, Gottmer, 1991. Paperback. 159pp. Index. [mooi ex.]
Book number: 5560
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
DE GHELDERODE MICHEL (& DOEVENSPECK WILLEM, VERT.)
Beeldekens uit het leven van Sint Franciskus van Assisi
Borgerhout, Drukkerij Regenboog, s.d. 112pp. omslagillustratie door V.Servranckx, in de reeks "Vlaamsche Volkstooneeluitgaven" nr.4, 22cm. enkele stempeltjes (op bladsneden)
Book number: H60284
€  30.00 [Appr.: US$ 41.1 | £UK 27.5 | JP¥ 3704]
GIJSEN, MARNIX (= J.A.GORIS),
Het huis, Verzen waarin opgenomen de Loflitanie van Sinmt Franciscus van Assisi en vier gedichten van Joachim,
's-Hage, Stols, 1e dr.1947, 76p., Linnen, Nr.38/275exx., Deze uitgave is de 3e dr. van 'Het huis', de 5e dr van de 'Loflitanie' en de 1e dr. van de 'Vier gedichten van Joachim' (van Babylon).,
Book number: 3008
€  27.00 [Appr.: US$ 36.99 | £UK 24.75 | JP¥ 3334]
GIJSEN, MARNIX
Het Huis., Verzen, waarin is opgenomen de 3e druk van de Lof-Litanie van Sint Franciscus van Assisi. No. 499 van 700 exemplaren..
Utrecht / Antwerpen., De Gemeenschap / De Sikkel, 1925, height in cm: 24cm, Paperback. .
Book number: 15-948
€  20.00 [Appr.: US$ 27.4 | £UK 18.25 | JP¥ 2470]
GIJSEN, MARNIX
Het Huis., Verzen, waarin is opgenomen de 3e druk van de Lof-Litanie van Sint Franciscus van Assisi. No. 501 van 700 exemplaren..
Utrecht / Antwerpen., De Gemeenschap / De Sikkel, 1925, height in cm: 23cm, Half leer. BB sticker op rug..
Book number: 15-947
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
GIJSEN, M.
Het huis, Verzen. Waarin is opgenomen de vierde druk van De lof-litanie van Sint Franciscus van Assisi.
Utr./ Antw., De Gemeenschap/ De Sikkel (z.j.); 2de verm. druk; 67 pp; titel in blauw en zwart; letter: Bodoni; papier: Old Drury; papieren omsl. - Omsl. besch. -
Book number: 003641
€  19.00 [Appr.: US$ 26.03 | £UK 17.5 | JP¥ 2346]
GIJSEN, M
Het huis. Verzen, waarin opgenomen Kronijk, Het huis, Het blije gebed, Loflitanioe van Sint Franciscus van Assisi, Vier gedichten van Joachim, The house by the leaning tree, een suite van archaïsche gedichten
Amsterdam/'s-Gravenhage/Rotterdam, Meulenhoff/Nijgh&van Ditmar, 1976. Ingenaaid, 88p., G, Schutblad beschreven; stempeltjes afgevoerd
Book number: 0021140
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
GIJSEN, M.
Het huis. Verzen, waarin opgenomen De loflitanie van Franciscus van Assisi en Vier gedichten van Joachim
's Gravenhage, A.A.M. Stols, 1947. 76 pp - linnen, genummerd 208/275
Book number: 15236
€  17.50 [Appr.: US$ 23.98 | £UK 16 | JP¥ 2161]
GIJSEN, MARNIX.
Het huis, waarin is opgenomen De lof-litanie van Sint Franciscus van Assisi en Vier gedichten van Joachim
Den Haag, Stols, 1947. Linnen. Onafgesneden. 80 p.
¶ resp. 3de, 5de en 1ste druk. - Oplage: 275 ex., gedrukt in rood en zwart. - Van Dijk 758.
Book number: 43568
€  30.00 [Appr.: US$ 41.1 | £UK 27.5 | JP¥ 3704]
GIJSEN, MARNIX.
Het huis. Verzen, waarin is opgenomen de 3e druk van de lof-litanie van Sint Franciscus van Assisi.
Oplage 750 ex., dit is nr. 261. Utrecht: De Gemeenschap/Antwerpen: De Sikkel, 1925. 63 p. Orig.papier. Titel in blauw en zwart, .
Book number: 3566
€  25.00 [Appr.: US$ 34.25 | £UK 22.75 | JP¥ 3087]
GIJSEN, MARNIX
Het huis, Verzen. Waarin opgenomen Kronijk, Het huis, Het blije gebed, Loflitanie van Sint Franciscus van Assisi, Vier gedichten van Joachim, The house by the leaning tree, een suite van archaïsche gedichten
Meulenhoff/ Nijgh & Van Ditmar, Amsterdam/ Den Haag/ Rotterdam, 1969. 1ste1ste. Ingenaaid, linnen band, bundel verschenen bij de 70ste verjaardag van Marnix Gijsen, Vormgeving Joost van de Woestijne, 88 pp. Goed.
Book number: 19169
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
GIJSEN, M.
Het huis. Verzen. Waarin is opgenomen de derde druk van De Lof-litanie van Sint-Franciscus van Assisi. (1e dr.)
Utrecht, De Gemeenschap - Antwerpen, De Sikkel, 1925. Or. omslag, 63+5p.
¶ Eerste druk in deze vorm. Bep. oplage van 750 exx.; titelpagina in blauw en zwart. Goed exemplaar.
Book number: 1129
€  27.50 [Appr.: US$ 37.68 | £UK 25 | JP¥ 3396]
GIJSEN, MARNIX
Het Huis verzen, waarin opgenomen Kronijk, Het Huis, Het Blije Gebed, Loflitanie van Sint Franciscus van Assisi, Vier gedichten van Joachim. The house by the Leaning Tree een suite van Archaïsche gedichten.
Amsterdam - 's-Gravenhage - Rotterdam, Meulenhoff Nijgh & Van Ditmar, z.j. (1969). Or. linnen met cellofaan, 87+5p.
¶ Mooi exemplaar; verschenen t.g.v. de 70ste verjaardag van de auteur.
Book number: 10920
€  12.50 [Appr.: US$ 17.13 | £UK 11.5 | JP¥ 1544]
GIJSEN, MARNIX
Het huis. Verzen. Waarin is opgenomen de derde druk van De Lof-litanie van Sint-Franciscus van Assisi.
Utrecht, De Gemeenschap - Antwerpen, De Sikkel, 1925. Or. omslag, 63+5p.
¶ Eerste druk in deze vorm. Bep. oplage van 750 exemplaren (nummer 520 op Fransch papier).; titelpagina in blauw en zwart. Overstekende randen van het omslag verkleurd en met wat kleine scheurtjes; verder goed exemplaar.
Book number: 22952
€  8.50 [Appr.: US$ 11.65 | £UK 7.75 | JP¥ 1050]
GIJSEN, MARNIX,
Het huis. Verzen waarin is opgenomen de derde druk van De Lof-litanie van Sint Franciscus van Assisi,
Utrecht/Antwerpen, De Gemeenschap/ De Sikkel, 1925, 63 (5) pp. Gebrocheerd. Gedrukt in tweekleurendruk. Eerste druk. Nr.647/750 exx. Redelijk exemplaar. * Krantenartikel "Marnix Gijsen vijfenzestig" los inliggend.
Book number: 19280
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
GIJSEN, MARNIX.
Het huis : verzen, waarin opgenomen Kronijk Het huis Het blije gebed Loflitanie van Sint Franciscus van Assisi Vier gedichten van Joachim The house by the leaning tree.
Amsterdam, Meulenhoff, 1981. (ISBN/EAN: 9029009225)
Book number: 20245
€  8.00 [Appr.: US$ 10.96 | £UK 7.5 | JP¥ 988]
GIJSEN, MARNIX.
Het huis. Verzen, waarin opgenomen Kronijk, Het huis, Het blije gebed, Loflitanie van Sint Franciscus van Assisi, Vier gedichten van Joachim, The house by the leaning tree, een suite van archaïsche gedichten
Amsterdam: Meulenhoff, 1969. 88 p. Linnen (enigszins verkleurd). .
Book number: 11179
€  8.50 [Appr.: US$ 11.65 | £UK 7.75 | JP¥ 1050]
GIJSEN, MARNIX
Het Huis. Verzen waarin opgenomen De loflitanie van Sint Franciscus van Assisi en Vier gedichten van Joachim.
Den Haag, Stols, (1947). Linnen (rug licht verschoten). 176 p. Resp. 3e, 5e en 1e druk.
¶ Gezet uit de Bodoni en gedrukt in een oplage van 275 genummerde exemplaren op geschept Hollands papier. Van Dijk 758.
Book number: 21285
€  25.00 [Appr.: US$ 34.25 | £UK 22.75 | JP¥ 3087]
GIJSEN, MARNIX. [=JOANNES ALPHONSIUS ALBERTUS GORIS].
Het huis, verzen waarin is opgenomen de vierde druk van De lof-litanie van Sint Franciscus van Assisi.
Utrecht/Antwerpen., De Gemeenschap/De Sikkel., z.j. 2e vermeerderde druk. Ingenaaid. 68 p.
Book number: H2001
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
GOBRY, IVAN
FRANCISCUS.
Utrecht, Spectrum, 1960. 1e druk. Paperback/garenloos, kl8vo/pocket, Oorspronkelijke titel: 'Saint François-D'Assise'. Vertaald door Drs. Chr. Dukker. Met chronologie, moderne getuigenissen, bibliografie en 2 kaarten. Rijk geïllustreerd. 183 pag.
Book number: 002485
€  8.00 [Appr.: US$ 10.96 | £UK 7.5 | JP¥ 988]
GOFF, JACQUES LE
Sint-Franciscus van Assisi.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 2001. ill. Pb. 208 pp.
Book number: T9061
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
GOFF, JACQUES LE
Sint-Franciscus van Assisi
Amsterdam, Wereldbibliotheek. 2001, Eerste druk. (ISBN: 9025419380) Soft Cover. 207 pag. Goede staat.
Book number: 015354
€  12.50 [Appr.: US$ 17.13 | £UK 11.5 | JP¥ 1544]
LE GOFF,J.
Sint-Franciscus van Assisi.
Wereldbibliotheek,Amsterdam. 2001.. pb., geillustreerd, in kleur, 207 pag.
Book number: 6046
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
GOORBERGH, VAN DEN, E./ZWEERMAN, T.
Clara van Assisi: Licht vanuit de verborgenheid.
Assen, Van Gorcum. 1994. 16 x 24. Soft cover; 224 pag.; Over haar brieven aan Agnes van Praag. Goed.
Book number: 005689
€  12.50 [Appr.: US$ 17.13 | £UK 11.5 | JP¥ 1544]
GOORBERGH, E. VAN; ZWEERMAN, TH.
Was getekend: Franciscus van Assisi. Aspecten van zijn schrijverschap en brandpunten van zijn spiritualiteit
Assen, Van Gorcum, 1998. Enkele ill, 339 pp - paperback
Book number: 28564
€  17.50 [Appr.: US$ 23.98 | £UK 16 | JP¥ 2161]
GOORBERGH, E. VAN DEN, AND TH. ZWEERMAN,
Was getekend: Franciscus van Assisi. Aspecten van zijn schrijverschap en brandpunten van zijn spiritualiteit.
VanGorcum, Assen, 1998. XVII,339p. Paperback. Price outside EU (no VAT): Euro 21.50
Book number: 20220
€  22.79 [Appr.: US$ 31.22 | £UK 20.75 | JP¥ 2814]
GOORBERGH, EDITH VAN DEN & ZWEERMAN, THEO.
Was getekend; Franciscus van Assisi., Aspecten van zijn schrijverschap en brandpunten van zijn spiritualiteit..
Utrecht,, Franciscaans Studiecentrum,, 1998, height in cm: 24 cm,, paperback,. , 337 pp..
Book number: 3/287
€  20.00 [Appr.: US$ 27.4 | £UK 18.25 | JP¥ 2470]
GOOSSENS, DR. L. A. M
FRANCISCUS VAN ASSISI - Zijn tijd en zijn wereld.
Lelystad, Stichting IVIO, 1977. 1e druk. Cahier/geniet, kl8vo, Net exemplaar. Met illustraties en bibliografie. 20 pag.
Book number: 004335
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
GOOSSENS, DR. L.A.M.
Franciscus van Assisi. AO-boekje 1659.
Amsterdam, AO-Reeks, 1977. 20blz., formaat 12-18cm, met foto's/afbeeldingen/illustraties. - goed
Book number: 14050
€  2.00 [Appr.: US$ 2.74 | £UK 2 | JP¥ 247]
GRATIEN, P.
FRANCISCUS VAN ASSISI. Zijn Persoonlijkheid en zijn Spiritualiteit.
Roermond-Maaseik, J.J. Romen & Zonen, 1947. 1e druk 160 pp. linnen gebonden. Naar de Fransche uitgave van P. Gratien O. F. M. Cap. bewerkt door P. Franciscus van Breda O. F. M. Cap. Bovenste cm rug onttbreekt. Stempeltje van bibl. van de Zrs Clarissen uit Turnhout in goede staat, enige vergeling
Book number: 08115
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
GRATIEN, P. BEWERKING
Franciscus van Assisi. Zijn persoonlijkheid en zijn spiritualiteit
160 p geb 20 cm uit reeks Gekruiste Handen Romen Roermond 1947
Book number: 19421
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
GRATIEN, P.
Franciscus van Assisi. Zijn persoonlijkheid en zijn spiritualiteit
bew. F. van Breda, 160 p geb 21 cm, reeks 'Gekruiste Handen'no. 3, Romen, Roermond 1947; naam
Book number: 5399
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
GRATIEN P.
Franciscus van Assisi - zijn persoonlijkheid en zijn spiritualiteit (bewerkt dr. Franciscus van Breda)
Roermond / Maaseik, J.J.Romen, 1947, 160pp. uit de reeks "Gekruiste Handen" Nr.3, gecart.band
Book number: H16939
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
GRATIEN O.F.M.CAP., P.,
Franciscus van Assisi.
1947 (HB, 160 pag. geb. lin.) Schets van zijn persoonlijkheid en zijn spiritualiteit.
Book number: 40841
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
GRATIEN O.F.M.P.
De heilige Franciscus van Assisi
Roermond, 1947, 160 .pp, soft cover/dust jacket, 14 x 20 cm. dust jacket damaged/stofwikkel beschadigd, Gekruiste handen nr3. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 121354&322E
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
GYSEN MARNIX (& LOENARD JOS., ILLS.)
Lof-litanie van den H.Franciscus van Assisië
Antwerpen/ Amsterdam, De Sikkel/ Querido, s.d. [ivbl] 26 [2bl] pp. geïllustreerd door Jos. Leonard, genummerde oplage: nr.69/220, 2 stempeltjes, gecart.band (rug wat beschadigd), 21cm. zeldzaam
Book number: T56069
€  25.00 [Appr.: US$ 34.25 | £UK 22.75 | JP¥ 3087]
HENSEL, WALTHER (HRSG.)
Der Sonnengesang des Heiligen Franciscus von Assisi... nach Urtext und eigener Übersetzung in Töne gebracht von Walter Hensel
Kassel : Bär. - [2] Bl. (Urtext, Übers., Fassung, Bemerk.), [4] Bl. (Noten). 4to. OU.
Book number: 4693
€  20.00 [Appr.: US$ 27.4 | £UK 18.25 | JP¥ 2470]
HOUSE, A.
Franciscus van Assisi
396 p pb Haarlem 2002
Book number: 1830
€  17.00 [Appr.: US$ 23.29 | £UK 15.5 | JP¥ 2099]
HUYS VICTOR
De legenden van Sint Franciscus van Assizie
Brugge, K.Van de Vijvere-Petyt, 1903. 246pp.+ enige buitentekstills. 22cm. 4e ed.
Book number: H47641
€  30.00 [Appr.: US$ 41.1 | £UK 27.5 | JP¥ 3704]
HUYS VICTOR
De legenden van Sint Franciscus van Assizie
Brugge, Beyaert-Storie, 1881. 238pp. 21cm. 3e ed. omslag hersteld
Book number: H47642
€  27.00 [Appr.: US$ 36.99 | £UK 24.75 | JP¥ 3334]
[FRANCISCUS] JELSMA, A. (ED).
De kunst van het loslaten: een confrontatie met het leven van Franciscus van Assisi.
Kampen, KOK, 1980. 22 cm 173 p. paper.
Book number: 5/36889
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
[FRANCISCUS] JELSMA, A. (ED.).
De kunst van het loslaten: een confrontatie met het leven van Franciscus van Assisi.
Kampen, Kok, 1980. 22 cm 173 p. paper.
Book number: 5/41382
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
JORGENSEN JOHANNES
De heilige Franciscus van Assisi
Hilversum, 1938, 264 .pp, soft cover, 25 x 17 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 207242&RCM
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
KNIPPING, DR. JOHN B
RUBENS - De laatste communie van SINT FRANCISCUS VAN ASSISIË.
Leiden, Stafleu, 1949. 1e druk. Ingenaaid met stofomslag, 8vo, Reeks Monografieën: Paneel en Doek. Met 9 afbeeldingen, kl/zw. 40 pag.
Book number: 003557
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
KOEHLER, FRANZ / BRÄUTIGAM, ERNST
Konvolut aus 2 Heften der Reihe ''Religionskundliche Quellenbücherei''. 1. Franciscus von Assisi (Franz Koehler). 2. Benedikt von Nursia und seine Orden (Ernst Bräutigam)..
Leipzig, Quelle & Meyer, 1926. O.-Karton.; Format: Oktav; Anzahl der Seiten: 31, 52; Auflage: ; Zustand: 3 (akzeptabel); , (200 gr.).
Book number: 16920
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
KOK, FR. DAVID DE OFM.
Franciscus van Assisi; Zieleschoonheid., Franciscus-beschouwingen..
Bussum,, Paul Brand,, 1912, height in cm: 24 cm,, gebonden,. , 217 pp..
Book number: 3/279
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
KOREVAAR-HESSELING, ELISABETH H
DE WERELD VAN HET ROMAANS - De beeldende kunsten in de 11de en 12de eeuw.
Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1963. 1e druk. Paperback/garenloos, 18cmx11,5cm, Net exemplaar /Omslag in kleur, Omslagfoto: Achterzijde van de schrijn van de H. Heribert (ca. 1165). Omslagontwerp: J. Mader. Met 49 afbeeldingen, noten en bibliografie. 192 pag.
Book number: 011968
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
 -
KYBER, MANFRED
Het land van belofte: de legende van broeder Immanuel en de dieren
Paperback; 1982; Uitgeverij Sirius en Siderius, Den Haag; 73pp.; Conditie: Goed
Book number: 096495
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
VAN DE LAAR KRAFFT A.M.
Ridder en heilige - het leven van St.Franciscus van Assisi
Baarn, Hollandia-drukkerij, 1929. 175pp.+ enkele buitentekstills. geïll.omslag, 19cm. stempel, enkele roestplekjes, grotendeels onopengesneden
Book number: H60371
€  20.00 [Appr.: US$ 27.4 | £UK 18.25 | JP¥ 2470]
LAFENESTRE, GEORGES
La Légende de St FRANÇOIS D'ASSISE d'après les témoins de sa vie.
Paris, L'Édition D'Art, 1925. 33-ième édition. Broché, 19cmx13cm, Bon exemplaire. Les lettres ornées, fleurons et cadres ont été spécialement dessiné pour cet ouvrage par André Morisset. Préface de Georges Lafenestre.Table: 1). Enfance et jeunesse (1182-1203). 2). La Conversion. Premières étapes (1203-1206). 3). La Concersion. Dernières étapes (1206-1208). 4). Premiers disciplines. 5). Le pape Innocent III. 6). Retour de Rome (1210). 7). Installation à Notre-Dame de la Portiuncule. 8). Conversion de Sainte Claire. L'Apostolat en Italie (1212-1215). 9). Portrait physique et moral de Saint François. 10). Le pape Honorius III et le cardinal d'Ostie (1215-1217). 11). Prédication en Égypte (1219-1220. 12). La troisiè règle. La crise de l'Ordre (1220-1223). 13). Les vertus franciscaines. 14). Saint François et les animaux. 15). Le retraite sur le mont de la Vernia (1224-1225). 16). Le Cantique de Soleil (1225-1226). 17). Mort et funérailles (1226). XV + 234 pag.
Book number: 009095
€  19.00 [Appr.: US$ 26.03 | £UK 17.5 | JP¥ 2346]
LECLERC, ELOI.
Een Meester In het bidden; Franciscus van Assisi..
Mechelen,, Franciscaanse Spiritualitei,, 1993, height in cm: 16 cm,, paperback,. , 42 pp..
Book number: 1/1087
€  2.00 [Appr.: US$ 2.74 | £UK 2 | JP¥ 247]
VAN LEEUWEN P. O.F.M., VERHEIJ S. O.F.M. & JANSEN ANDRÉ O.F.M.
Woorden van heil van een kleine mens - Commentaar op de Vermaningen van Franciscus van Assisi & Commentaar op de echte vreugde
Utrecht, 1986. 180pp. in de reeks "Commentaren op de Franciscaanse bronnen", mooie staat
Book number: R42679
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
LEKEUX MARTIAL O.F.M.
Dans la lumière d'Assise
Bruxelles, Editions du Chant d'Oiseau, 1950. 64pp.+ planches hors-texte, 19cm. br.orig.ill.
Book number: R53097
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
LEON ACHILLE O.F.M. & EUGENE CHRISTIAN O.F.M., INTROD.
Histoire de l'ordre des Frères Mineurs, saint François d'Assise et son oeuvre
Paris, Editions Franciscaines, +/- 1954. xviii + 396pp. br.orig. 20cm. estampe, bel état
Book number: R53119
€  23.00 [Appr.: US$ 31.51 | £UK 21 | JP¥ 2840]
LIEBERGEN, LÉON VAN (SAMENST.)
FRANCISCUS in Brabant.
Uden, Museum voor Religieuze Kunst, 1977. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 24cmx17cm, Tentoonstellingscatalogus 25 februari-1 mei 1977. Met een inleiding van G. Th. M. Lemmens. Inhoud: 1). Léon van Liebergen: 'Franciscus in de kunst'. 2). Dr. Th. A. J. Jansen: Franciscus van Assisi en zijn volgelingen in Brabant. 3). Dr. L. A. M. Goossens: Druiven uit onze Franciscaanse wijngaard. Met noten en 35 afbeeldingen. 68 pag.
Book number: 010777
€  16.00 [Appr.: US$ 21.92 | £UK 14.75 | JP¥ 1976]
LLOYD TERESA
Saint Francis, the poor man of Assisi, for little folk
London, Sands, 1937. 112pp.+ some plates out-of-text, hardback (brown cloth), 20cm. few foxing, G
Book number: H60918
€  20.00 [Appr.: US$ 27.4 | £UK 18.25 | JP¥ 2470]
LOEFFEN, H. (VERT.)
De geschriften van Franciscus van Assisi
Haarlem, Gottmer, 1982. Paperback, 240p., G,
Book number: 0014113
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
LOEFFEN, H. OFM (VERTAALD DOOR).
De geschriften van Franciscus van Assisi., Uitgave van Werkgroep K 750 4e druk..
Haarlem,, J.H. Gottmer,, 1987, height in cm: 20 cm,, paperback,. , 240 pp..
Book number: 3/306
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
LOEFFEN, HENK & JANSEN ANDRÉ (REDACTIE)
Herinneringen aan BROEDER FRANCISCUS.
Haarlem, Gottmer, 1985. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 20,5cmx12,5cm, Net exemplaar. Omslagontwerp: Tessa Fagel. Vertaald door Max Sier. Met inleidingen van Henk Loefen en André Jansen. Omstreeks het jaar 1311 werd in de schrijfkamer van het minderbroedersklooster te Assisi een boek teruggevonden dat lang verloren was. Het werd pas in 1922 terugggevonden in een bibliotheek van Perugia. Inhoud: I). Herinneringen aan broeder Franciscus. 1). Inleiding. 2). Tabel bij de inleiding. 3). Noten bij de inleiding. 4). Tekst. 5). Noten bij de tekst. II). Het begin van de orde der Mindere Broeders. 1). Inleiding. 2). Noten bij de inleiding. 3). Tekst. 4). Noten bij de tekst. 186 pag.
Book number: 013938
€  16.00 [Appr.: US$ 21.92 | £UK 14.75 | JP¥ 1976]
LONGPRÉ,E.
FRANCISCUS VAN ASSISI EN ZIJN RELIGIEUZE ERVARINGEN
Haarlem 1966,198 pag., niet geill., (code B-187)
Book number: 21460
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
LONGPRÉ EPHREM O.F.M.
Franciscus van Assisi en zijn religieuze ervaring
Haarlem, Gottmer, 1977. 199pp. mooie staat
Book number: R42942
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
VAN DER LOOIJ, H.
Franciscus van Assisi Een heilig leven
Brugge, Tabor. 1985. Paperback, 13,5x21cm. 72pp. in goede staat.
Book number: 015071
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
VAN DER LOOIJ H.
Franciscus van Assisi, een heilig leven
Brugge, 1985, 70 .pp, soft cover, 21 x 14 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. ISBN: 9065972722. (Antwerpen)
Book number: 206919&RCM
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
MAERLANT, JACOB VAN
Sinte Franciscus leven.
Zwolle, Tjeenk Willink, 1954. 1e druk. Paperbacks, kl8vo, Bestaat uit 2 losse delen. Uitgegeven, ingeleid en toegelicht door P. Maximilianus O.F.M. Cap. Deel I bevat: Afkortingen, beschrijving van het handschrift, beredeneerde geschiedenis van het handschrift, wijze van uitgeven, oplossing der abbreviaturen en de volledige tekst. Deel II bevat: Afkortingen, inleiding, verbeteringen van de copiïst en van de Middeleeuwse corrector, emendaties en commentaar, verbeteringen en aanvullingen op het Middelnederlandsch Woordenboek, persoons- en plaatsnamen en woordenlijst. Met kaart van Franciscaans Italië. 584 pag.
Book number: 004012
€  30.00 [Appr.: US$ 41.1 | £UK 27.5 | JP¥ 3704]
MARTHELOT P.
Saint François le Crucifié
Paris, Spes, 1942. 223pp. br.orig. 19cm. bon état
Book number: H26811
€  17.00 [Appr.: US$ 23.29 | £UK 15.5 | JP¥ 2099]
MATURA, THADDEE
LEVEN VOLGENS HET EVANGELIE MET FRANCISCUS VAN ASSISI.
Haarlem, J. H. Gottmer, 1978. 1e druk 104 pp. Pb. Vertaald door C. P. Voorvelt O.F.M. in goede staat
Book number: 29268
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
MATURA,T.
LEVEN VOLGENS HET EVANGELIE MET FRANCISCUS VAN ASSISI
Haarlem1977,104 pag., niet geill., (code B-187)
Book number: 21449
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
MATURA, T
Leven volgens het Evangelie met Franciscus van Assisi
Haarlem, Gottmer, 1978. Paperback, 104p., G,
Book number: 0014111
€  4.50 [Appr.: US$ 6.17 | £UK 4.25 | JP¥ 556]
MATURA, THADDÉE.
Leven volgens het evangelie met Franciscus van Assisi., Uitgave van Werkgroep K 750..
Haarlem,, J.H. Gottmer,, 1978, height in cm: 20 cm,, paperback,. , 104 pp..
Book number: 3/315
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
MAYO, M., P. MALONE
Broeder zon, zuster maan. Het leven van Franciscus van Assisi
70 p geb 23 cm, geïllustreerd in kleur, Christofoor, Zeist 2000; als nieuw
Book number: 16812
€  8.00 [Appr.: US$ 10.96 | £UK 7.5 | JP¥ 988]
MERKX, RIET
IK WIL JE WAT ZEGGEN - gedachten over hoe te leven in overeenstemming met de Natuurwet.
Laag Soeren, MIU Nederland Pers, 1982. 1e druk. 20,5cmx14cm, Net exemplaar. Geïnspireerd door het leven en de geschriften van Franciscus van Asssisi. Verschenen bij de herdenking van zijn 800ste geboortejaar. 70 pag.
Book number: 012434
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
MOREAU, ABEL
Sint Franciscus Heeft Het Paradijs Verlaten.
Brugge, Boekhandel Van Sint Carolus Werk. 175pp. Decorative Original Wraps, 8vo. Redelijk. Foxed.
Book number: 001582
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
MÜHLENWEG, FRITZ (BEARB.) :
Clara und Franciscus von Assisi. Eine spätmittelalterliche alemannische Legende der Magdalena Steimerin. Mit acht Miniaturen aus einer Pergamenthandschrift der Badischen Landesbibliothek Karlsruhe übertragen von Franz Anselm Schmitt..
Konstanz, Verlag Simon und Koch 1959. 107 S. + 8 mont. Farbtaf. Orig.-Leinen. Gut erhalten. (250 gr.).
Book number: 24122
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
NIEUWENHUIS, JAN
EEN DWAAS IN BOLOGNA - Een vrolijk heiligenspel voor jong en oud in drie bedrijven.
Rotterdam, Uitgeverij 'Vox Romana', 1936. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 19,5cmx13,5cm, Hoekje uit omslag. Het stuk speelt te Bologna in Italië omstreeks het jaar 1200. De stof is ontleend aan de eerste hoofdstukken van de 'Fioretti' van St. Franciscus. 63 pag.
Book number: 015546
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
NIGG, WALTER (TEKST) & SCHNEIDERS, TONI (FOTO'S)
DE MAN VAN ASSISI - Franciscus en zijn wereld.
Baarn / Tielt, Ambo / Lannoo, 1976. 1e druk. Linnen band met stofomslag, 24cmx21,5cm, Prachtig exemplaar. Oorspronkelijke titel: 'Der Mann aus Assisi'. Vertaald door Olga de Marez Oyens. Omslagontwerp: Josef Geiset & Cis Verhamme. Voorzijde omslag: 'Franciscus spreekt tot de vogels'. Met 72 kleurenfoto's. Platenregister. 132 + (10) pag.
Book number: 021915
€  23.00 [Appr.: US$ 31.51 | £UK 21 | JP¥ 2840]
NIGG, WALTER.
De man van Assisi. Franciscus en zijn wereld.
Baarn/Tielt, Ambo/Lannoo, 1976. Orig. linnen band, met omslag(scheurtje). 142pp. Met ills. van Toni Schneiders.
Book number: 27635
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
NIGG, WALTER/SCHNEIDERS, TONI
De man van Assisi. Franciscus en zijn wereld.
Baarn/Tielt: Ambo/Lannoo, 1976. 1e druk, 8vo, linnen band met stofomslag, 132pp. Met 72 kleurenfoto's van Toni Schneiders, een essay 'Franciscus, de minderbroeder van Assisi' van Walter Nigg en fragmenten uit de levensbeschrijvingen van Bonaventura, Thomas van Celano en de "Legende van de drie Gezellen". Linnen band met stofomslag. Stofomslag licht beschadigd. Verder heel goed. [ISBN: 9026303483] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 60451.REC
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
NIGG, WALTER E.A.
De man van Assisi. Franciscus en zijn wereld.
Baarn/Tielt/Amsterdam, Ambo/Lannoo, 1976. o.a. 72 kleurenfoto's van Toni Schneiders. linnen, met stofomslag, 1e dr. v.d. Nederl. vert., 132 pp. en platenregister; mooi ex.
Book number: G2071
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
NIGG, WALTER & SCHNEIDERS, TONI.
de man van Assisi., Franciscus en zijn wereld..
Baarn/Tielt,, Ambo/Lannoo,, 1976, height in cm: 24 cm,, gebonden, veel foto's,. , 131 pp..
Book number: 3/276
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
NN [GROUWELS MATHIAS] & BOUTTATS P.B.B. (ILL.)
Den aflaet van Portiunkel verdedigt in een korte samenspraek tusschen Niclaes Adolphs bestryder en Godtgaf van Sterkenberg beschermer der zelve aflaet, betoonende door waepenen van regtvaerdigheyd, dat dezen eertyds van Christus zelf aen S.Franciscus voor
Tot Antwerpen, by Hieronymus Verdussen, 1729. 185 [6] [3bl] pp. 1 uitvouwbare gravure (dwarsdoorsnede van kapel van Portiuncula, P.B.B. Bouttats sculp.), vollederen band (2 kleine wormgaatjes in rug, rug bovenaan licht geschaafd), wat gebruiksslijtage, 14cm. goed, [text in dutch]
Book number: R57551
€  200.00 [Appr.: US$ 274 | £UK 182 | JP¥ 24696]
NN
Clara van Assisi een nieuwe vrouw - Brief van de generale ministers van de franciscaanse familie aan de clarissen, aan alle franciscaanse slotzusters, aan allen, in heel de wereld, die Franciscus en Clara vereren bij gelegenheid van het achtste eeuwfeest
Utrecht, 1992. 112pp. in de "San Damianoreeks" nr.1
Book number: H36109
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
NN
Geschriften van St.Franciscus van Assisi
Bussum: Paul Brand, 1921. Hardcover, 120pp. Vertaald door P. Engelbertus, mind. kap. Linnen band met gebr. sp. Eerste schutblad ontbreekt. Laatste schutblad beschadigd. Voorplat roestvlekkig. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 28883.REC
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
NN
De geschriften van Franciscus van Assisi.
Haarlem: J. H. Gottnmer, 1987. Fransiskaanse Bibliotheek i. s. m. werkgroep K 750. 4e druk, 8vo, paperback, 240pp. Boek in goede staat. [ISBN: 9025708692] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 69239.REC
€  8.00 [Appr.: US$ 10.96 | £UK 7.5 | JP¥ 988]
NN
The life and times of St. Francis
London, Paul Hamlyn, 1969. 76pp.richly illustrated in colour, cart.cover, illustrated dustwrapper, 29cm. VG
Book number: H54792
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
NOLTHENIUS, HELENE
DUECENTO - zwerftocht door ITALIË'S late middeleeuwen.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij, 1995. 7e, herziene druk. Zwarte linnen band/stofomslag, 24,5cmx17cm, Nieuwstaat. Beroemde studie over de 13e eeuw in Italië. Omslag: Alje Olthof. Omslagfoto: Castel del Monte in Apulië. Inhoud: Eerste boek 1). De Germanen. 2). De pausen. 3). De steden. 4). De burgers. Tweede boek. 5). De heiligen. 6). De gelovigen. 7). De zondaars. 8). De boetelingen. Derde boek. 9). De geleerden. 10). De aestheten. 11). De zangers der aardse minne. 12). De zangers der hemelse minne. Rijk geïllustreerd. Met kaart (Italië omstreeks 1300), noten, bibliografie en register. 277 + (2) pag.
Book number: 019835
€  34.00 [Appr.: US$ 46.58 | £UK 31 | JP¥ 4198]
NOLTHENIUS, HELENE
Een man uit het dal van Spoleto. Franciscus tussen zijn tijdgenoten.
Querido,1989. 360p.,ills. Linnen/omsl.
Book number: Z8-12-22
€  21.20 [Appr.: US$ 29.04 | £UK 19.5 | JP¥ 2618]
NOLTHENIUS, H.
Een man uit het dal van Spoleto. Franciscus tussen zijn tijdgenoten. 6e dr.
Querido,1990. 365p.,ills. Ingen.
Book number: Z4-46-70
€  17.00 [Appr.: US$ 23.29 | £UK 15.5 | JP¥ 2099]
[FRANCISCUS] JÖRGENSEN, J.
De H. Franciscus van Assisi.
Tielt, Lannoo, 1947. 21 cm 261 p. hc.
Book number: B/0059
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
OS, HENK VAN
ST. FRANCIS OF ASSISI as a second Christ in early Italian painting.
Fibula-Van Dishoeck & Gary Schwartz, 1975. 1st edition. Cahier/stapled, 24cmx19cm, Good copy. Offprint from 'Simiolus' - Netherlands quarterly for the history of art - volume 7. With 37 notes. 19 illustrations. 20 pag.
Book number: 016749
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
PAMPALONI, GENO
H. Franciscus in RIETI.
Alphen a/d Rijn, Atrium, 1989. 1e druk. Gebonden met harde kaft, 24,5cmx17cm, Omslag geïllustreerd /Net exemplaar, Oorspronkelijke titel: 'Rieti: Francesco nella Valle Santa'. Vertaald uit het Italiaans door Carla Pelgrim. Prachtig, kleurrijk (ruim 60 afbeeldingen) uitgegeven werk uit de beroemde Atrium-reeks. 63 + (1) pag.
Book number: 019101
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
PATER SERAPHINUS, ORD. M. CAP.,
Handboekje voor de Wereldlijke Derde Ordelingen van den H. Franciscus van Assisi.
1935 (HB, geb., 312 pag.)
Book number: 40360
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
 -
PATER VAN BRIGHTON CUTHBERT
Leven van Sint Franciscus van Assisi
Turnhout, 1948, 389 .pp, hard cover/dust jacket, 20 x 27 cm. Geautoriseerde vertaling uit het Engels door Pater Heribertus, Omslagtekening door Luc. Van Hoek, Verluchting door Albert Verschuuren, 2e uitgave, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 153488&346F
€  18.00 [Appr.: US$ 24.66 | £UK 16.5 | JP¥ 2223]
PATER CUTHBERT VAN BRIGHTON
Leven van Sint Franciscus van Assisi
Turnhout, 1948, 388 .pp, hard cover, 20 x 28 cm. Boekband los/Cover loose. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mol)
Book number: 193697&22E
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
PETZOLD, ALFONS:
Franciscus von Assisi Eine Gedichtreihe
Warnsdorf Wien : Strache, 1918. Mit 8 Lichtdrucktafeln, Erstauflage, EA, 37 S., 8° EA Kartoniert, Abbildungen, etwas berieben, sonst guter Zustand
Book number: 228746
€  45.00 [Appr.: US$ 61.65 | £UK 41 | JP¥ 5557]
POORTERE, ALBRECHT DE
FRANCISKUS VAN ASSISI en zijn invloed op de Kunst en Letteren in de XIIIde eeuw.
Brussel, Standaard Boekhandel, 1935. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 20cmx13,5cm, Katholieke Vlaamsche Hoogeschooluitbreiding - Jaargang XXXIV - Nr. 9 - Verhandeling 336. Met lijst van geraadpleegde werken. 39 pag.
Book number: 011614
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
 -
RINSER, LUISE
Broeder Vuur
Paperback; 1975; Uitgeverij Christofoor, Zeist; 95pp.; Conditie: Goed
Book number: 057900
€  4.00 [Appr.: US$ 5.48 | £UK 3.75 | JP¥ 494]
 -
RINSER, LUISE
Broeder Vuur
Paperback; 1975; Uitgeverij Christofoor, Zeist; 95pp.; Conditie: Goed
Book number: 096626
€  4.00 [Appr.: US$ 5.48 | £UK 3.75 | JP¥ 494]
ROGATIAAN P.
Xaveriana nr 140 1935 aug 12e reeks nr8: St Franciscus van Assisi
Leuven, 1935, 32 .pp, Geniet/Stapled/Agrafé, 10 x 16 cm. Maandschrift, reeks missiehelden 42. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 83691&1C
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
ROTZETTER, A
Franciscus van Assisi: De weg van het evangelie
Haarlem, Gottmer, 1983. Paperback, 156p., G, Vlekjes op de bladsneden
Book number: 0014115
€  6.00 [Appr.: US$ 8.22 | £UK 5.5 | JP¥ 741]
ROTZETTER, ANTON.
Franciscus van Assisi, De weg van het evangelie., Uitgave van Werkgroep K 750..
Haarlem,, J.H. Gottmer,, 1983, height in cm: 20 cm,, paperback,. , 156 pp..
Book number: 3/309
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
[FRANCISCUS] ROTZETTER, A., VAN DIJK, W.C., MATURA, T.
Franz von Assisi: ein Anfang und was davon bleibt.
Zürich, Venziger, 1981. 20 cm 364 p. paper.
Book number: 5/37550K
€  9.00 [Appr.: US$ 12.33 | £UK 8.25 | JP¥ 1111]
RUTTEN, FELIX
In ASSISIË.
Haarlem, De Toorts, 1e druk. Ingenaaid met buigzame omslag, 21cmx12,5cm, Net exemplaar /Omslag geïllustreerd, Z.j. 'Christelijk erfgoed langs 's Heren wegen'. Rijk geïllustreerd met 26 zw/w foto's en een kaart. 95 pag.
Book number: 018132
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
SABATIER, P.
Het leven van Sint Franciscus van Assisi
XXXVI + 356 + 32 p geb 25 cm, 16 z/w platen, Van Loghum Slaterus, Arnhem 1927
Book number: 18184
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
SABATIER, PAUL
Het leven van ST. FRANCISCUS VAN ASSISI.
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1927. 1e druk. Linnen band met decoratie, 25cmx16cm, Vertaald door B. Jalink. Met een losse, uitvouwbare kaart van Assisi. XXXV + 335 pag. Inleiding van de auteur. Indeling: 1). De jeugd van den heiligen Franciscus. 2). De stadiën van zijn bekering (voorjaar 1204 tot voorjaar 1206). 3). De kerk omstreeks 1209. 4). Strijd en overwinning (voorjaar 1206 - 24 februari 1209). 5). Het eerste jaar van zijn apostolaat (voorjaar 1209 - zomer 1210). 6). Franciscus en Innocentius III (zomer 1210). 7). Rivo-Torto (1210 - 1211). 8). Aan de Portiuncula (1211). 9). De heilige Clara. 10). Eerste zendingsreizen naar de ongeloovigen (herfst 1212 - zomer 1215). 11). Franciscus' innerlijke leven en zijn wonderen. 12). De troonsbestijging van Honorius III en de Portiuncula-aflaat. (1216). 13). Het generale kapittel van 1219. 14). Sint Dominicus en Sint Franciscus. De zendingsreis naar Egypte (zomer 1218 - herfst 1220). 15). De crisis der Orde (herfst 1220). 16). De regel van 1221. 17). De Minderbroeders en de wetenschap (herfst 1221 - december 1223). 18). De stigmata (1224). 19). Het zonnelied (herfst 1224 - herfst 1225). 20). Het laatste jaar (september 1225 - eind september 1226). 21). Testament en dood van den heiligen Franciscus (eind september - 3 oktober 1226). 355 pag.
Book number: 007909
€  27.00 [Appr.: US$ 36.99 | £UK 24.75 | JP¥ 3334]
 -
SABATIER, P.,
HET LEVEN VAN SINT FRANCISCUS VAN ASSISI
Een inleiding gevolgd door diverse essays o.a. over de jeugd van de heilige Franciscus, de kerk omstreeks 1209, het eerste jaar van zijn apostolaat, de heilige Clara, het laatste jaar etc. Dutch text. Ant., z.j., 4to., 355 blz., afb., geb.,
Book number: 130557
€  24.50 [Appr.: US$ 33.57 | £UK 22.5 | JP¥ 3025]
SABATIER PAUL
Het leven van sint Franciscus van Assisi
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1927. xxxv + 355pp.+ buitentekstills. 24cm. stempeltje, roestplekjes
Book number: H60408
€  20.00 [Appr.: US$ 27.4 | £UK 18.25 | JP¥ 2470]
 -
SABATIER, PAUL; JALINK, B. (VERTALING NL)"
Het leven van Sint Franciscus van Assisi
Arnhem, N.V. van Loghum Slaterus uitgeversmaatschappij, 1927(eerste druk nl), gebonden, 355 pag., Porto 6,75 euro, tekst geschreven op schutblad, verder in redelijke staat..
Book number: MD319B/33368
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
SABATIER, P.
Het leven van Sint Franciscus van Assisi: Vertaald door B. Jalink.
Arnhem, 1927, Van Loghum Slaterius. 355 pp. Gebonden. Net exemplaar.
Book number: 15155
€  12.50 [Appr.: US$ 17.13 | £UK 11.5 | JP¥ 1544]
SALVERDA DE GRAVE, J. J
Uit het gebied der ROMAANSE LETTEREN.
Haarlem, Tjeenk Willink & Zoon, 1928. 1e druk. Ingenaaid met papieren omslag, 23,5cmx15,5cm, Met een voorbericht van de auteur. Inhoud: 1). De Heilige Franciscus en de letterkunde (1926). 2). Over het verband tussen 'Vita nuova' en 'Divina Commedia' (1921). 3). Dante en wij (1906). 4). Dante en de vreemde vorsten van zijn tijd (1921). 5). Manzoni's verhaalkunst (1923). 6). Carducci (1910). 7). Fogazzaro (1912). 8). Klank en gedachte in Frankrijk's en in Italië's letterkunde (1920). 9). Ronsard en wij (1924). 10). Over een Oudspaanse romance (1919). VII + 292 + (1) pag.
Book number: 011563
€  27.00 [Appr.: US$ 36.99 | £UK 24.75 | JP¥ 3334]
SALVERDA DE GRAVE, J. J
Uit het gebied der ROMAANSE LETTEREN.
Haarlem, H, D. Tjeenk Willink & Zoon, 1928. 1e druk. Linnen band met goudindruk, 23,5cmx15,5cm, Net exemplaar. Met een voorbericht van de auteur. Inhoud: 1). De Heilige Franciscus en de letterkunde (1926). 2). Over het verband tussen 'Vita nuova' en 'Divina Commedia' (1921). 3). Dante en wij (1906). 4). Dante en de vreemde vorsten van zijn tijd (1921). 5). Manzoni's verhaalkunst (1923). 6). Carducci (1910). 7). Fogazzaro (1912). 8). Klank en gedachte in Frankrijk's en in Italië's letterkunde (1920). 9). Ronsard en wij (1924). 10). Over een Oudspaanse romance (1919). VII + 292 + (1) pag.
Book number: 021247
€  34.00 [Appr.: US$ 46.58 | £UK 31 | JP¥ 4198]
SCHLOSSER, J(OHANN) F(RIEDRICH) H(EINRICH):
Die Lieder des Heiligen Franciscus von Assisi, mit beigefügtem revidirtem Urtexte, in´s Deutsche übertragen von J. F. H. Schlosser,
Mainz, Franz Kirchheim, 1854. 2. Auflage, 140 Seiten, nebst einer Radierung von E. Steinle, 8° (21 x 14 cm), Privat-Halbleineneinband.
¶ Aus der Bibliothek der Wiener Redemptoristen (CSSR Congregatio Sanctissimi Redemptoris). / Band enthält Stempel auf dem Vorsatz, mit Rückensignatur. Sonst guter Zustand.
Book number: 3004119
€  110.00 [Appr.: US$ 150.7 | £UK 100 | JP¥ 13583]
SCHNEIDER, R
SINT FRANCISCUS.
Brugge/Bussum, Desclée De Brouwer, 1e druk. Gebonden met stofomslag, 19cmx12,5cm, Omslag in kleur. Z.j. Oorspronkelijke titel: 'Franziskus'. Nederlandse bewerking van Bernard Verhoeven. 'Kleine getijden der schoonheid'. 23 afbeeldingen in z/w en 6 in kleur. 22 pag. tekst.
Book number: 018822
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
SCHNEIDER R.
Sint Franciscus
Brugge-Bussum, Desclée de Brouwer, s.d. 22pp.tekst + 25pp.ills. gecart.band met geïll.stofwikkel
Book number: H42726
€  13.00 [Appr.: US$ 17.81 | £UK 12 | JP¥ 1605]
SCHNEIDER, REINHOLD:
Die Stunde des heiligen Franz von Assisi, 3.Auflage/ Innozenz und Franziskus, 1.Aauflage, 2 Titel zusammen,
Heidelberg, Kerle, 1956, 124S, Oln m OU/ Wiesbaden, Insel, 1952, 282S, Oln m OU, neuwertig
Book number: 29175
€  17.00 [Appr.: US$ 23.29 | £UK 15.5 | JP¥ 2099]
SCHNIEPER, XAVIER (TEXT)
SAINT FRANCIS OF ASSISI.
London, Frederick Muller, 1981. 1st edition. Grey cloth with dustjacket, 21,5cmx27cm oblong, Good copy. The book contains many pictures in colour by the renowned photographer, Dennis Stock, which evoke the contemporary landscape of Assisi, the churches, the people ans scenes of pastoral beauty that still recall the medieval setting in wich Saint Francis lived. There is also a selection of portraits and scenes from the life of the Saint, painted in the first century after his death. Contents: 1). The Canticle of brother Sun. 2). The rule of 1221. 3). The testament. 4). The man from Assisi. 5). A man of his times. 6). The drop-out. 7). The genius of naïvety. 8). The man of God. 9). Francis and the church. 10). The death of Francis. 11). Chronology. 12). Captions to colour plates. 127 pag.
Book number: 007623
€  34.00 [Appr.: US$ 46.58 | £UK 31 | JP¥ 4198]
SCHNIEPER, XAVIER
Saint Francis of Assisi
Firenze, Scala, 1981. Paperback, 126 pp, 21 x 26 cm, Ill.: b/w and color illustrations. Goed / good.
Book number: 29284
€  7.50 [Appr.: US$ 10.28 | £UK 7 | JP¥ 926]
SCHREURS, JAC.
Pelgrimstocht door FRANCISCAANS ITALIË.
Utrecht/Antwerpen, Uitgeverij Het Spectrum, 1954. 1e druk. Groene linnen band, 23cmx15cm, Bibliotheekstempels. Inhoud: I). Gedroomd traject. 1). Van Rome naar Spoleto. 2). Van Spoleto naar Assisië 3). Van Assisië naar La Verna. 4). Van La Verna naar Siëna. II). Het dal van Riëti. 1). Lof van Italië. 2). Naar Riëti, de Umbilicus Italiae. 3). San Francesco di Greccio.4). In het hart van de rots. 5). Fonte Colombo. 6). Betoon U hoffelijk, broeder Vuur. 7). San Antonio al Monte. 8). Van tranen, snoep jes en kloosterschatten. 9). Santa Maria della Foresta. 10). Poggio-Bustone. 11). Santuario di San Giacomo III). De vlakte van Umbrië. 1). De stad van de Heilige Angela, Foligno. 2). De stad van Sint Franciscus, Assisië. 3). In de ban van Sint Clara. 4). Verkenningstocht door de stad. 5). Bij het graf van Sint Franciscus. 6). Op weg naar Portioncula. 7). Santa Maria degli Angeli. 8). San Damiano. 9). Het Huis der Armoede. 10). Een bruiloftsmaal gemist. 11). Afscheid van Assisië. IV). De Casentinovallei. 1). San Francesco di Alverna. 2). De Grootmoeder van Rome. 3). In de Stigmatisatiekapel. 4). 'De Wereld' op La Verna. 5). De Monniken van La Verna schouwen de toekomst in. 6). Langs de oevers van de Arno naar zee. Met 30 foto-illustraties. 163 pag.
Book number: 000044
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
DE SEGUR MARQUIS (ANATOLE)
Histoire populaire de saint François d'Assise
Paris, Poussielgue, 1876. xvi + 305pp. 3e éd. br.orig. (dos restauré), peu de rousseurs
Book number: H46783
€  30.00 [Appr.: US$ 41.1 | £UK 27.5 | JP¥ 3704]
SEVENHOVEN, HANS
Verslag van een ontdekkingsreis naar FRANCISCUS - enkele patronen uit het denkweefsel van een geestelijk leider.
Haarlem, Uitgeverij Gottmer, 1979. 1e druk. Paperback/garenloos, 20cmx12,5cm, Net exemplaar. Omslag: Tessa Fagel. 1). Op zoek naar Franciscus - de bronnem. 2). Op zoek naar Franciscus - zijn geschriften. 3). De armoede van Franciscus. 4). De wolk van interpretaties. 5). Franciscus' stijl van spreken. 6). 'Het model van het evangelie'. 7). Konklusie: Franciscus maakt school. Met bibliografie. 173 pag.
Book number: 013920
€  14.00 [Appr.: US$ 19.18 | £UK 12.75 | JP¥ 1729]
 -
THOMAS VAN CELANO / VERT. A. A. C. SIER.
Franciscus van Assisi : tweede levensbeschrijving.
Haarlem : Gottmer, 1976. 21 cm. 202 p. Geill. met kaartjes. Kerkgeschiedenis. Garenloos. ISBN: 90-257-0871-4. Zeer goed.
Book number: 40206
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
SLOOTEN VAN DER J.H.
Franciscus van Assisi en zijn cultuurhistorische beteekenis
Amsterdam, H.J.Paris. 1928, 1e Druk. Original Cloth, 23 cm x 15cm. Ter voldoening aan artikel 44 van het reglement van de Kweekschool der Algemeene Doopsgezinde Societeit. 43 blz. Gewicht: 100 gram.. Very Good.
Book number: 005600
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
STEGGINK, OTGER & KLEYN-ALTENBURGER, BRIGITTE
Der Sonnengesang des heiligen FRANZ VON ASSISI.
Freiburg, Aurum Verlag, 1979. 1. Auflage. Broschiert/Paperback, 20,5cmx12cm, Wie neu. Mit 14 Farb- und 4 Schwarzweissabbildungen. 105 Seiten.
Book number: 012821
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
STUFKENS,HEIN.
Het zevenvoudige pad van Franciscus van Assisi.
Deventer, Ank-Hermes, 2000. 151 blz. Kleurenfoto's. Paperback. Fraai. #9020282271. [90815]
Book number: 90815
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
STUFKENS, HEIN
Het zevenvoudige pad van Franciscus van Assisi. Met een voorwoord van Mansukh Patel
Deventer, Ankh-Hermes, 2000. In-8, 149 pp., kleurenfoto's, paperback. Inscriptie op schutblad, verder nieuw. Met Historisch overzicht.
Book number: 12598
€  11.50 [Appr.: US$ 15.76 | £UK 10.5 | JP¥ 1420]
 -
HEIN STUFKENS .
Het zevenvoudige pad van Franciscus van Assisi.
Deventer : Ankh-Hermes, cop. 2000. 24 cm. 151 p. [16] p. pl. De auteur volgt de weg die de heilige Franciscus van Assisi heeft afgelegd naar de innerlijke bron: zo wordt in zeven stappen onderzocht wat van belang was voor diens geloofsbeleving. Geill. met kaartje en kleurenfoto's. Franciscus van Assisi spiritualiteit heiligen. Gebrocheerd. ISBN: 90-202-8227-1. Zeer goed.
Book number: 46163
€  11.30 [Appr.: US$ 15.48 | £UK 10.5 | JP¥ 1395]
STUFKENS, HEIN.
Het zevenvoudige pad van Franciscus van Assisi. , Met een voorwoord van Mansukh Patel. Tweede druk. .
Deventer, Ankh-Hermes, 2000, height in cm: 24 cm, paperback, fine copy. , 151 pp, pp..
Book number: 02-1900
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
STUIP, R.E.V., AND C. VELLEKOOP,
Andere structuren, andere heiligen. Het veranderende beeld van de heilige in de Middeleeuwen. A.o.: M. TULLENERS-BLOEMEN: Franciscus van Assisi (pp.89-115); C. VELLEKOOP: Sint-Nicolaas (pp.133-163); A.A.J. MEKKING: De moeder van God in dienst van
het Heilige Romeinse Rijk (pp.187-217). HES, Utrecht, 1983. 286p. Sewn. Series: Utrechtse bijdragen tot de Mediëvistiek, II. Price outside EU (no VAT): Euro 11.50
Book number: 988
€  12.19 [Appr.: US$ 16.7 | £UK 11.25 | JP¥ 1505]
TAUBE, O. FREIHERR, VON; THODE, H.
Blütenkranz des heiligen Franciscus von Assisi.
Jena/Leipzig, Diederichs, 1905. 247 pp., nums. ills. by Ehmcke, 8vo, parch. Lim. edition. This is nr. 542.
Book number: 1724514553
€  45.00 [Appr.: US$ 61.65 | £UK 41 | JP¥ 5557]
TEXER-VAN REE, ELLIE
MIJN VRIEND FRANCISCUS.
Oegstgeest, Colomba, 1e druk. Gebonden met harde kaft, 24cmx17cm, Net exemplaar /Omslag in kleur, Met 19 illustraties in kleur door de schrijfster. 45 pag.
Book number: 015679
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
THEOPHILUS, P. (O.F.M. CAP.)
De Bloemekens van de FRANCISCUS.
Amsterdam, Meulenhoff, 1e druk. Linnen band met stofomslag, 8vo, Z.j. Een vertaling van 'Actus Beati Francisci et Sociorum Eius', naar de uitgave van Paul Sabatier, door P. Theophilus. Ingeleid door Drs. P. Gerlach O.F.M. Cap. Omslag, band en initialen van Fr. Mandos Tzn. 252 pag.
Book number: 002235
€  22.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 20 | JP¥ 2717]
TIMMERMANS, FELIX
De harp van SINT FRANCISCUS.
Amsterdam, Van Kampen & Zoon, 7e druk. Half linnen met stofomslag, 20cmx13cm, Z.j. Met illustraties van de auteur. 209 + (3) pag.
Book number: 012507
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
UNKNOWN.
Leefregel van de Reguliere Derde Orde van Franciscus van Assisi. .
Utrecht, Werkgroep K 750, 1983, height in cm: 21 cm, paperback, private notes. , 52 pp, pp..
Book number: 02-1876
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
VAN DE VELDE STANISLAS O.F.M. (JORGENSEN J., NAAR HET DEENSCH VAN)
De H.Franciscus van Assisië
Tongeren, Vranken-Dommershausen, 1909. [xii] + 392pp. gecart.band (linnen rug met titel in goudopdruk), 23cm. enkele roestplekjes, goede staat
Book number: H57417
€  30.00 [Appr.: US$ 41.1 | £UK 27.5 | JP¥ 3704]
VOORVELT, GERARD (VERTAALD EN INGELEID DOOR)
DE FIORETTI VAN SINT FRANSISCUS - HET LEVEN VAN BROEDER JUNIPERIUS - HET LEVEN VAN DE ZALIGE EGIDIUS.
Haarlem, Uitgeverij J. H. Gottmer, 1976. 1e druk. Paperback/garenloos, 20,5cmx12,5cm, Net exemplaar. Oorspronkelijke Italiaanse titel: 'I Fioretti di San Francesco' (1960). Verzorgd door Benvenuto Bughetti. Herzien door Riccardo Pratesi. Met verklarende noten. 192 pag.
Book number: 019222
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
WALCH, JAN. (SIGNED - GESIGNEERD).
Her leven van een Heilige. (St. Franciscus van Assisi). Een gedramatiseerde legende.
Maastricht, Boosten & Stols, 1924. Halflinnen. Gedecoreerde borden. Gebonden 8vo. 180 pp. Gesigneerd door de auteur. Met opdracht voor een oude schoolvriend. (Fine copy).
Book number: 32785
€  25.00 [Appr.: US$ 34.25 | £UK 22.75 | JP¥ 3087]
WALCH, JAN
Het leven van een heilige : (St. Franciscus van Assisi) L een gedramatiseerde legende
Maastricht, Boosten & Stols 1924 1e dr. - Oplage van 1025 genummerde exemplaren. - Dit is nr. 250. - Halflinnen, band beschadigd
Book number: F23569
€  6.90 [Appr.: US$ 9.45 | £UK 6.5 | JP¥ 852]
WALCH, JAN.
Het leven van een heilige (St.Franciscus van Assisi).
Gedramatiseerde legende. Maastricht, Boosten & Stols, 1924. 1ste druk. Half linnen. Onafgesneden. 182 pag. ** Oplage 1025 genummerde exx.
Book number: 10037
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
WALCH, JAN
SINT FRANCISCUS VAN ASSISI - gestorven 4 october 1226.
Baarn, Hollandia, 1926. 1e druk. Ingenaaid met flappen, 16,5cmx11cm, Net exemplaar. Uitgegeven bij de 700ste sterfdag van de beroemde heilige. 76 pag.
Book number: 000360
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
WALCH, JAN
St. Franciscus van Assisi - overleden 4 october 1226.
Hollandia. 1926, 1e druk. Soft Cover, 17 * 11 cm. 76 pp.Rug zit een klein beetje los. Goede staat.
Book number: 005075
€  5.50 [Appr.: US$ 7.54 | £UK 5 | JP¥ 679]
WALCH, JAN
ST. FRANCISCUS VAN ASSISI. overleden 4 October 1226.
Baarn, Hollandia - Drukkerij, 1926. 1e druk 76 pp. softcover ingenaaid gesigneerd. Omslag vergeeld. Boekblok met roestvlekken. in goede staat
Book number: 22765
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
WALCH, JAN
St. Franciscus van Assisi (gestorven: 4 October 1226)
Hollandia. 1926. Goudbedrukt linnen. 76 blz. Goed.
Book number: 004479
€  9.75 [Appr.: US$ 13.36 | £UK 9 | JP¥ 1204]
WALCH, JAN.
St. Franciscus van Assisi. 4 october 1226.
Hollandia: Baarn, 1926. Paperback, klein formaat, 76 pp.
Book number: 592
€  5.00 [Appr.: US$ 6.85 | £UK 4.75 | JP¥ 617]
WIRTZ, HANS
Franciscus, redder van deze tijd
Tilburg W. Bergmans 1947 halflinnen met goudopdruk 14 x 20 cm. Naamstempel vorige eigenaar op voorschutblad. Papier licht verkleurd. Min. gebruikssporen.
Book number: 4928
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
WITLOX, JOS.
De heilige Franciscus. De Seraf van Assisi gevolgd door Fioretti.
Antwerpen, L. Opdebeek - Uitgever, 1928. Or. halflinnen met vergulde platten, 347+1p.
¶ "Penteekeningen van Edm. van Offel." Platten wat verkleurd; lichte gebruikssporen; goed exemplaar.
Book number: 15551
€  15.00 [Appr.: US$ 20.55 | £UK 13.75 | JP¥ 1852]
WOHL, LOUIS DE
De blijmoedige bedelaar.
Den Haag, Zuid-Hollandse Uitg. Mij., Gebonden met stofomslag, 8vo, Stofomslag licht beschadigd. Geromantiseerd levensverhaal van Fransiscus van Assisi. Met filmfoto's. Met resten van plakband, ingeplakt etiket. 292 pag.
Book number: 000311
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
WOHL, LOUIS DE.
Franciscus, De blijmoedige bedelaar., Een hartverwarmend levensverhaal van Franciscus van Assisi..
Den Haag,, Zuid-Hollandsche Uitgevers Maatschappij,, onbekend, height in cm: 24 cm,, gebonden,. , 292 pp..
Book number: 3/293
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
WOLF, A. G.
SINT FRANCISCUS VAN ASSISI.
Amsterdam, Uitgeversmij. Holland, 1925. 1e druk 64 pp. gekartonneerd ingenaaid. Gouden bandillustratie op voorplat. Aangeboden als inleiding op de Franciscusstudie en op het levensgevoel van een man, die ons zoveel te zeggen heeft dat (naar het oordeel van de auteur) het luisteren naar hem met innerlijke verrijking beloond zal worden. in goede staat
Book number: 26903
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
WOLF, A. G
SINT FRANCISCUS VAN ASSISI.
Amsterdam, Uitgeversmaatschappij Holland, 1929. 2e druk. Gekartonneerd met flappen, 20cmx14,5cm, De eerste druk verscheen in 1925. 59 pag.
Book number: 020025
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
WOLF A.G.
St.Franciscus van Assisi
Amsterdam, Holland, 1925. 64pp. 1e druk, gecart. stempeltje, 20cm.
Book number: H61250
€  12.00 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 11 | JP¥ 1482]
 -
WOLF, A.G:
St. Franciscus van Assisi.
Holland, Amsterdam 1925. [dutch]Originele papieren band met preegdruk in goud op voorplat, voorplat met kleine watervlek. Mooi bandontwerp van W.M. 64p.
Book number: 18779
€  7.00 [Appr.: US$ 9.59 | £UK 6.5 | JP¥ 864]
YPES, DR. CATHARINA
Legenden van SINT-FRANCISCUS.
Amsterdam, Veen's Uitgeversmaarschappij, 1949. 1e druk. Linnen band/gouddruk, 25cmx16cm, Net exemplaar. Uit het Italiaansch (I fioretti di San Francesco) vertaald door Dr. Catharina Ypes, die tevens een uitvoerige inleiding schreef. De illustraties zijn reproducties naar houtsneden uit een 17de eeuwse druk van de 'Fioretti'. Met: 1). 'Cantico del Sole': Italiaanse tekst door Sint-Franciscus van Assisi. 2). 'Lofzang der Zonne': Nederlandse vertaling door Guido Gezelle. 3). Aantekeningen. Schutbladen geïllustreerd. VII +189 pag.
Book number: 009019
€  23.00 [Appr.: US$ 31.51 | £UK 21 | JP¥ 2840]
ZWEERMAN, THEO.
Franciscus, Wondbaar en vrijmoedig., Verkenningen in het licht van de spiritualiteit van Franciscus van Assisi..
Nijmegen,, Valkhof Pers,, 2001, height in cm: 20 cm,, paperback,. , 259 pp..
Book number: 3/321
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]
ZWEERMAN, THEO.
Wondbaar en vrijmoedig : verkenningen in het licht van de spiritualiteit van Franciscus van Assisi.
Nijmegen : Valkhof Pers, 2001. Paperback. 259 p. ; 21 cm. Voor het merendeel eerder gepubliceerde studies, 1991-2001 Met lit. opg. Annalen van het Thijmgenootschap, ISSN 0920-4040 ; jrg. 89, afl. 2 (2001) Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9056251120
Book number: #229308
€  10.00 [Appr.: US$ 13.7 | £UK 9.25 | JP¥ 1235]