| Back |
Arondeus, W34 title(s) found |
On top are titles where the requested author name is part of the 'author' field. These are followed by - if present - titles about or related to the requested author name. Due to similarities in names there may be some incorrect titles. Sort order: alphabet. |
Matthijs Maris, de tragiek van den droom. Amsterdam 1939, (1e druk), 172 pp., some ills., cloth. Book number: 313 € 11.35 [Appr.: US$ 15.53 | £UK 10.25 | JP¥ 1403] |
Figuren en problemen der monumentale schilderkunst in Nederland Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1941, First Edition. Gebonden. Goed. Book number: 018942 -- Champ-Clark€ 4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495] |
Figuren en problemen der monumentale schilderkunst in Nederland Wereldbilibotheek, 1941. geb, rug verschoten, ex.ibr, roestvlekjes, afb,202 pp. Book number: 50020 -- Zolderman€ 4.50 [Appr.: US$ 6.16 | £UK 4.25 | JP¥ 556] |
Figuren en problemen der monumentale schilderkunst in Nederland. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1941, cloth, gold lettering, small 8vo, 202 pp., 25 plates h.t., kunstgeschiedenis; Vg condition (spine sl. faded). Book number: 3409 -- Pallas Books€ 12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484] |
Figuren en problemen der Monumentale Schilderkunst in Nederland Amsterdam: Wereldbibliotheek Ver. 1941. 1e druk, Hardcover, 202pp. Band en titelblad geteekend door den schrijver. Geillustreerd. Met 23 afbeeldingen buiten de tekst. Groen linnen kaft met goudbelettering. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 13153.KUN € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Figuren en problemen der monumentale schilderkunst in Nederland. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1941. Gebonden. 202 p. + Illustraties. Band en titelband geteekend door den schrijver. [Band verkleurd]. Book number: K9139 € 11.50 [Appr.: US$ 15.73 | £UK 10.5 | JP¥ 1422] |
Figuren En Problemen Der Monumentale Schilderkunst in Nederland Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1941, 1e Druk. Hard Cover, 20 cm x 14cm. Ill.: Foto's. Linnen band met goudopdruk. 202 blz. Daarna 23 afbeeldingen in zwart-wit van : Jan Toorop, R.N. Roland Holst, A.J. der Kinderen. Gewicht: 450 gram.. Very Good. Book number: 008549 € 9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113] |
Figuren en problemen der monumentale schilderkunst in Nederland Amsterdam, 1941, 202 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 14846&48F € 15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855] |
Figuren En Problemen Der Monumentale Schilderkunst in Nederland Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1941, 1e Druk. Hard Cover, 20 cm x 13 Cm. 202 blz. daarna 23 blz. met prachtige afbeeldingen in zwart-wit.Gewicht:500 gram.. Very Good. Book number: 009588 € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Mathijs Maris . De tragiek van den Droom Amsterdam, Querido. 1945, First Edition. Gebonden. 167p. Goed. Book number: 029383 -- Champ-Clark€ 17.00 [Appr.: US$ 23.26 | £UK 15.25 | JP¥ 2102] |
Matthijs Maris, de tragiek van den droom Amsterdam, E.M. Querido's Uitgeverij. 1939. Hardcover, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. De stofomslag heeft op de rug een beschadiging. 172 p. Goed. Book number: 001286 € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Matthijs Maris. De tragiek van den droom. Amsterdam, Querido, 1945, 2nd ed., halfcloth, 8vo, 167 pp., 7 plates + frontispiece, met een inleiding van M. Nijhoff n.a.v. de executie van de schrijver in 1943; G/VG condition (paper yellowed). Book number: 3530 -- Pallas Books€ 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
Matthijs Maris. De tragiek van den droom. Amsterdam, Querido, 1939. Orig. halflinnen band. 172pp. Met enkele ills. Book number: 39673 € 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
Matthijs Maris. De tragiek van een droom. Amsterdam, N.V. Em. Querido's Uitgevers Mij, 1939. Or. cloth, 172+1pp. ¶ With some illustrations in black and white; first endpaper missing. In Dutch. Good copy. Book number: 10190 € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Matthijs Maris - De tragiek van den droom Querido, 1939 1ste druk, geb., halflinnen, geillustreerd. (ISBN: 9070661047). goed. Book number: 19469 € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Matthijs Maris de tragiek van den droom Amsterdam, EM. Qurido, 1945. 2de druk. 166 blz. Met zwart-wit foto's. Ingenaaid. Hard cover. Linnen rug. Book number: 8309 -- De Wijze Uil€ 9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113] |
Matthijs Maris- De tragiek van den droom Querido, Amsterdam, 1939. 1 ed. 172 p. illustr. 4to. Dutch. Over tragiek en droom-fantasie bij Maris. Index. Ornam. half-linnen met orig., licht versl. , omlag. Fraai exemplaar, Book number: 40373 € 40.00 [Appr.: US$ 54.72 | £UK 36 | JP¥ 4946] |
Matthijs Maris (de tragiek van den droom) Amsterdam: Querido, 1939. Ingeb. 172pp. 8o. Rug licht besch. 1e druk. Geïll. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 48513.KUN € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Matthijs Maris De Tragiek Van Den Droom Amsterdam, NV. EM. Querido's Uitgevers Mij. 1945, 2e Druk. Hard Cover, 20 cm x 13cm. Ill.: Naar Werken. 8 illustraties in zwart-wit. 167 blz. Gewicht: 275 gram.. Very Good. Book number: 002719 € 9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113] |
Matthijs Maris, de tragiek van den droom. Amsterdam, Em. Querido, 1945. 2e druk. Gebonden. 168 p. Ills. Met een inleiding van M. Nijhoff. [Naam op schutblad]. Book number: K9138 € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Matthijs Maris , De tragiek van den droom, geïllustreerd Amsterdam, Querido, 1945, gebonden, linnen rug, , matig Book number: 8100285 -- Mooiboek€ 3.00 [Appr.: US$ 4.1 | £UK 2.75 | JP¥ 371] |
Schilderachtige avonturen. (Leven en werken van Giorgio Vasari.) Amsterdam, Nederlandsche Keurboekerij, 1946. Or. linnen, 165+3p. ¶ Band wat verkleurd; met enkele illustraties. Book number: 19871 € 9.00 [Appr.: US$ 12.31 | £UK 8.25 | JP¥ 1113] |
Schilderkunstige Avonturen Leven En Werken Van Giorgio Vasari Amsterdam, Nederlandsche Keurboekerij. 1946, First Edition. Gebonden. 165p. Goed. Book number: 029400 -- Champ-Clark€ 9.50 [Appr.: US$ 13 | £UK 8.5 | JP¥ 1175] |
Schilderkunstige avonturen. Leven en werken van Giorgio Vasari. Amsterdam, Nederlandsche Keurboekerij. 1946. 165 blz. Geill. Linnen/stofomslag. Book number: 23247 € 20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473] |
Schilderkunstige avonturen. (Leven en werken van Giorgio Vasari). Amsterdam, Keurboekerij, 1946. 165 pp. Ln. Illustr. Book number: 19770 € 15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855] |
Schilderkunstige avonturen. (Leven en werken van Giorgio Vasari). Amst., Nederlandsche Keurboekerij. To collect in shop, please contact first. 1946. 165 p. Linnen. Naam op schutblad. Net exempl. Book number: 49670 € 12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484] |
Schilderkunstige avonturen. (Leven en werken van Giorgio Vasari). Amsterdam, Nederlandsche Keurboekerij, 1946. Gebonden. 165 p. Ills. Vlek op voorplat. Book number: W9263 € 18.00 [Appr.: US$ 24.62 | £UK 16.25 | JP¥ 2226] |
Schilderkunstige avonturen: Leven en werken van Giorgio Vasari. Eerste druk. Omlsag, bandontwerp, initialen en foto-reproducties van W. Van Baarsel. Amsterdam, 1946, Nederlandsche Keurboekerij N.V. 165 pp. Gebonden. Stofomslag. Schutbladen lichtroestvlekkerig. Band en binnenwerk netjes. Book number: 5781 € 12.50 [Appr.: US$ 17.1 | £UK 11.25 | JP¥ 1546] |
Vasari, Georgio. Leven En Werk Van.Schilderkunstige Avonturen Amsterdam, Nederlandse Keurboekerij. 1946, First Edition. Gebonden. 165pp. ill.. Good/No Jacket. Book number: 002880 -- Champ Clark€ 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Matthijs Maris. De tragiek van den droom Amsterdam, Em. Querido's Uitgevers, 1939, ingen./softcover, 172 p. Omslag enigszins beschadigd. Dutch Book number: 4780 € 12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484] |
Matthijs Maris ~ De tragiek van den droom Querido, 1945. geb, exlibr, vergeeld, ills, 166 pp. Book number: 50019 -- Zolderman€ 4.50 [Appr.: US$ 6.16 | £UK 4.25 | JP¥ 556] |
Brief telegrammen Nationale telegrammen ... Den Haag, PTT, (1937). Vouwblad. Geïll. 24.8 x 17.5 cm. ¶ Met tekst op achterzijde. - Enige inktvlekken Book number: 63031 € 35.00 [Appr.: US$ 47.88 | £UK 31.5 | JP¥ 4328] |
| Some books about or related to Arondeus, W... |
Het kind in de poezie: Samengesteld en ingeleid door Dirk Coster. Vierde druk met nieuwe gedichten vermeerderd, benevens een reeks afbeeldingen door oude en nieuwe Nederlandsche meesters, gekozen door W. Arondeus. Amsterdam, geen jaar van uitgave, Strengholt. 240 pp. Gebonden. Turkoois linnen. Rug licht verschoten. Verder net exemplaar. Book number: 15833 € 7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866] |
Het leven van Willem Arondeus. 1894 - 1943. Een documentaire. Amsterdam, Arbeiderspers, 2003, 1e druk, Ill.: Geillustreerd. Toestand van het boek is goed, stofomslag: goed, band: gekartonneerd. Book number: 112735 € 17.50 [Appr.: US$ 23.94 | £UK 15.75 | JP¥ 2164] |
Het leven van Willem Arondéus 1894-1943. Een documantaire. Amst. & Antwerpen, De Arbeiderspers, 2003. 467 blz.tekst & 14 blz. foto's. Ingenaaid. #9029514035. [66351] Book number: 66351 € 20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473] |
Het leven van Willem Arondéus/ 1894-1943. Een documentaire. Amsterdam, 2003., 467 pp., omslag. . . Book number: 189-456 € 20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473] |
Het leven van Willem Arondeus 1894-1943. Een documentaire. Amsterdam/Antwerpen, Uitgeverij De Arbeiderspers. 2003, 467 pp. (ISBN: 9789029514033) ingenaaid. in zeer goede staat. Book number: 001726 € 17.00 [Appr.: US$ 23.26 | £UK 15.25 | JP¥ 2102] |
Het leven van Willem Arondeus 1894-1943. Een documentaire De Arbeiderspers Amsterdam/Antwerpen 2003. Oorspr. omslag Ills. 467 p. [Open Domein]. Book number: B1525 € 18.00 [Appr.: US$ 24.62 | £UK 16.25 | JP¥ 2226] |
Het leven van Willem Arondéus 1894-1943. Een documentaire Amsterdam/Antwerpen, De Arbeiderspers, 2003. In-8, 467 pp., ingenaaid, geïllustreerde papieromslag met flappen. Nieuw. Bibliografie. Personenregister. Book number: 16314 € 20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473] |
Onbekwaam in het compromis. Willem Arondeus kunstenaar en verzetsstrijder. Amsterdam, Bas Lubberhuizen, 1993. Paperback. 127 p. Ills. De Nieuwe Engelbewaarder jrg. 1 nr 2. Book number: W5237 € 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
Onbekwaam in het compromis. Willem Arondeus. Amsterdam, 1993. 127 pp., ills, 8vo, wrps. Book number: 1452849175 € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |


--
--