| Back |
Aerde, Rogier76 title(s) found |
On top are titles where the requested author name is part of the 'author' field. These are followed by - if present - titles about or related to the requested author name. Due to similarities in names there may be some incorrect titles. Sort order: alphabet. |
Als je kind je lief is Fontein. 1978, 1e druk. Soft Cover. Ill.: Otto Dicke. 136 pp. Rug is iets verkleurd. Goede staat. Book number: 014313 € 5.50 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 680] |
Bezet gebied. , . Urbi et Orbi, hlin.. Book number: k113 € 4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495] |
Bezet gebied. Amsterdam, Urbi et Orbi, n.d. (1946). 1st. 326 pp. Hln. Band wat verkleurd. Book number: 26465 € 6.50 [Appr.: US$ 8.89 | £UK 6 | JP¥ 804] |
Bezet gebied Amsterdam, Urbi et orbi, zonder jaar, 3de druk. Halflinnen band, 325 pp, 23 x 15 cm. Oorlogsroman Goed / good. Book number: 17502 € 4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495] |
Bezet gebied. A'dam: Urbi et Orbi, 3e dr.; 326pp., 8vo, half linn.geb. Voorplat enigsz. los. Â ¶ *oorlogsroman Book number: 4801 € 2.30 [Appr.: US$ 3.15 | £UK 2.25 | JP¥ 284] |
Bezet gebied Amsterdam: Urbi et Orbi, 1946. 1e druk, Hardcover 8vo, 326pp. Pseudoniem van C. van Rijen. Halflinnen band. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 32227.LIT € 7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866] |
Bezet Gebied. [1946] (HB, lin. rug., geb., 326 pag.)Tweede Wereldoorlog. Book number: 60027 € 7.50 [Appr.: US$ 10.26 | £UK 6.75 | JP¥ 927] |
Bezet gebied Amsterdam, Urbi et Orbi - gebonden, goede staat, 2e druk. Book number: 27230 € 6.00 [Appr.: US$ 8.21 | £UK 5.5 | JP¥ 742] |
Bezet gebied. Amsterdam, Urbi et Orbi, z.j. 326 pp. geb.half linnen, 15 x 23 cm. 2e wereldoorlog; in behoorlijke staat. Book number: 02772 € 6.50 [Appr.: US$ 8.89 | £UK 6 | JP¥ 804] |
|
| Bezet gebied Gebonden, hardcover; 3e druk; Urbi et Orbi, Amsterdam; 326pp. Book number: 051620 € 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
BEZET GEBIED Amsterdam, URBI ET ORBI - 2e druk z.j.. Gebonden/ingenaaid. Naam op schutblad, hoekjes een weinig beschadigd, verder netjes. 326 paf. Book number: 4759 € 7.50 [Appr.: US$ 10.26 | £UK 6.75 | JP¥ 927] |
Cain Henry Regnery, 1954. Hardcover. xlibrary with usual markings; LIB2958008549. good condition with minor soiling xlibrary with usual markings . Book number: 68068 USD 17.50 [Appr.: EURO 13 | £UK 11.5 | JP¥ 1580] |
Dienst. Utrecht, Bruna, z.j. [Zwarte Beertjes 0444-0445] Pocket. 112pp. Met foto's van Simon Keesman. Book number: 23397 € 4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495] |
Dienst, een dienst over de Nederlandse strijdkrachten Utrecht, 112 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 17 cm. Zwarte beertjes 444-445, geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 129409&118H € 3.00 [Appr.: US$ 4.1 | £UK 2.75 | JP¥ 371] |
Fraude. Haarlem : De Spaarnestad. 3e druk, 8vo, linnen band met stofomslag, 191pp. Licht besch. stofomslag, verder zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 65242.LIT € 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
Fraude De Fontein, Utrecht, z.j. 2de. Ingenaaid, flexibele band, 215 pp. Goed. Book number: 15498 -- KIEN Boeken€ 6.50 [Appr.: US$ 8.89 | £UK 6 | JP¥ 804] |
Fraude. Utrecht, de Fontein, n.d. 215 pp. Pb. Book number: 16209 € 6.50 [Appr.: US$ 8.89 | £UK 6 | JP¥ 804] |
Het grote gebod. Gedenkboek van het verzet in LO en LKP. 2 Delen. Kampen/Bilthoven, Kok en Nelissen, 1951. Orig. Linnen. 672/648 pp. Geïllustreerd. Met register van schuilnamen, werkelijke namen, trefwoorden en en topografisch register. Book number: 17537 € 45.00 [Appr.: US$ 61.56 | £UK 40.25 | JP¥ 5564] |
Grote gebod, Het. Gedenkboek van het verzet in LO en LKP. 2 delen. Kampen, J.H.Kok. 1951. Linnen met goudopdruk. Afbeeldingen in zw/wit; uitvouwbare plattegronden; boekomslagen slecht, maar mooie banden. Mooi/Beschadigingen. Book number: 7135 € 30.00 [Appr.: US$ 41.04 | £UK 27 | JP¥ 3710] |
Jij en ik. Over liefhebben, samenleven en gelukkig zijn. , Margriet / De Geillustreerde Pers, 1974. 1ste druk, 162blz., formaat 15-21cm. - goed Book number: 82563 € 5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618] |
Jij en ik. Over liefhebben, samenleven en gelukkig zijn. Amsterdam, De Geillustreerde Pers, 1974. Paperback(groot formaat). 162pp. Book number: 39185 € 6.00 [Appr.: US$ 8.21 | £UK 5.5 | JP¥ 742] |
Kain Amsterdam, Urbi et orbi, zonder jaar, 7de druk. Linnen band, 285 pp, 24 cm, Ill.: tekeningen. Enige vergeling van de band en roestvlekkig op de eerste en laatste pagina's. Goed / good. Book number: 25381 € 7.50 [Appr.: US$ 10.26 | £UK 6.75 | JP¥ 927] |
Kain. Utrecht, Urbi et Orbi, n.d. 6e druk. (ca.1946). 285 pp. Hln. Met z/w tekeningen van Wladimir Bielkine. Book number: 18626 € 8.50 [Appr.: US$ 11.63 | £UK 7.75 | JP¥ 1051] |
Kain Utrecht: Urbi et Orbi. 7e druk, Hardcover, 285pp. Illustr. W. Bielkine (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 61192.LIT € 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
Kain. Amsterdam, Urbi et Orbi. 8e Druk. Halflinnen with dust jacket, 16 x 23,5. Ill.: Wladimir Bielkine. Pseudoniem van Adolf Jozef Hubert Frans van Rijen. Schreef in 1937 een bewerking van het bijbelverhaal Kaïn, waarin hij tevens het joodse probleem behandelt. Het boek werd tijdens de Duitse bezetting verboden. Als verzetsman werd Van Aerde gearresteerd en op transport gesteld naar Neurenberg. 280 pp. z/w tekeningen Wladimir Bielkine;. Goed/Redelijk. Book number: 001862 € 8.50 [Appr.: US$ 11.63 | £UK 7.75 | JP¥ 1051] |
Kain Utrecht, Urbi et orbi. 4e druk. linnen, Ill.: Bielkine, Wladimir. Goed. Book number: 006367 € 7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866] |
Kain Utrecht: Urbi et Orbi. 6e druk, Hardcover, 285pp. Illustr. W. Bielkine (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 10629.LIT € 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
Kain Urbi et Orbi, Utrecht, z.j. 6de. Ingenaaid, halflinnen, geplastificeerd door vorige eigenaar, 285 pp., illustraties Wladimir Bielkine. Roestvlekken, voorplat beschadigd, matig. Book number: 12670 -- KIEN Boeken€ 5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618] |
Kain Urbi et Orbi, Utrecht, z.j. 4de. Ingenaaid, linnen band, 285 pp., met zwart-wit tekeningen van Wkadimir Bielkine. Kleine vochtplekjes op band, schutblad uitgescheurd, redelijk. Book number: 12742 -- KIEN Boeken€ 5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618] |
Kain Utrecht, 285 .pp, hard cover, 17 x 24 cm. Met zwart-wit tekeningen van Wladimir Bielkine, 6e druk/edition/édition/Ausgabe, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 175901&397E € 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
Kain. Utrecht, Urbi et Orbi, 6e druk, 285 pag. Book number: 8090527 -- Mooiboek€ 3.50 [Appr.: US$ 4.79 | £UK 3.25 | JP¥ 433] |
Kaïn. Kortrijk, N.V.Zonnewende, 1944, 2e, halflinnen met omslag; ills. van Wladimir Bielkine, 252p., Book number: 230 € 7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866] |
Kaïn Kortrijk, 1944, 252 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. geïllustreerd door Wladimir Bielkine. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 29197&113G € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Kain Utrecht, 286 .pp, hard cover, 18 x 24 cm. tekeningen van Bielkine W, 5e druk, no dust jacket. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 101787&124F € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Kain Amstelveen, Urbi et Orbi. 285 pp., Half-Linnen. 8e Druk. 8vo. z/w Tek. Van Wladimir Bielkine. Inscr.: . Enige roestvorming. Geen Stofomslag Aanwezig, Goed. Book number: 3118 € 18.00 [Appr.: US$ 24.62 | £UK 16.25 | JP¥ 2226] |
Kain. Utrecht, Urbi et Orbi, z.j. (1939). 285 pp. Hln. Book number: 4959 € 7.50 [Appr.: US$ 10.26 | £UK 6.75 | JP¥ 927] |
De leugen is onze vader. Amsterdam, Urbi et Orbi, . 1ste druk, 220blz., formaat 13-20cm., ingebonden linnen. - goed Book number: 27207 € 5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618] |
De leugen is onze vader; A'dam, Urbi et Orbi, z.j., 1e, 224p., linnen, geen stofomslag, iets roest Book number: 3747 € 7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866] |
Manon van de bronnen. Amsterdam, De Geillustreerde Pers, 1967. 191blz., formaat 12-18cm. - goed Book number: 70815 € 2.00 [Appr.: US$ 2.74 | £UK 2 | JP¥ 247] |
Manon van de bronnen. Amsterdam, De Geïlustreerde Pers.. 1967. 191 pp.Pocket (Gulden Pocket, 9) Book number: 542287145 € 2.25 [Appr.: US$ 3.08 | £UK 2.25 | JP¥ 278] |
Nooddorp Leuven, Davidsfonds, 1962. 244 pp., Gebonden met stofomslag. 1e druk. 8vo. Gulden Reek 507. Inscr.: . zeer goed. Book number: 7491 € 20.00 [Appr.: US$ 27.36 | £UK 18 | JP¥ 2473] |
Nooddorp UTRECHT, Bruna. 271 blz. geb. met ill. van R. van Looy Book number: 43803 -- Kool Boeken€ 4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495] |
PASSIE. Amsterdam/Brussel, Elsevier - 1952. Linnengebonden. Netjes. 300 pag. Book number: 6765 € 7.50 [Appr.: US$ 10.26 | £UK 6.75 | JP¥ 927] |
Passie. Amsterdam, Elsevier, 1952. 1st. 300 pp. Linnen. Book number: 10308 € 8.50 [Appr.: US$ 11.63 | £UK 7.75 | JP¥ 1051] |
Passie. Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1952. 1st. 300 pp. Linnen. Geplastificeerd. Book number: 3276 € 5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618] |
The Poor Wedding Guest : The Passionate Life of Paul Yerlaine Heinemann, 1960, First Edition. Hard Cover, with dust jacket. Good/Good. Book number: 00037270 GBP 4.95 [Appr.: EURO 5.75 US$ 7.57 | JP¥ 684] |
The Poor Wedding Guest: The Passionate Life of Paul Verlaine London, Heinemann. 1960. Hard Cover, Small Octavo (8vo), approx. 8" (200mm) tall. Hard Cover, a firm and sound copy, both internally and externally, in dust jacket. some spotting on eges. Good/Good-Very Good. Book number: 0210651 AUD 22.75 [Appr.: EURO 15.5 US$ 20.95 | £UK 13.75 | JP¥ 1893] |
The Poor Wedding Guest. The Passionate Life of Paul Verlaine. Translated from the Dutch By Elfriede Zaeyen. London: Heinemann, (1960). First UK edition. Blue boards. (vi), (311), (3) pp. Fine copy. Jacket spine is tanned, else nearly fine. A biography of the French 19th century poet. Book number: 6981 USD 23.10 [Appr.: EURO 17 | £UK 15.25 | JP¥ 2085] |
Portret van de KMA. 1968 (HB, lin., geb., 138 pag., goed ex.) Fotoboek. Book number: 24246 € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Portret van de KMA eigen beheer 1968, 138 pag., linnen, ills,20x22, conditie goed. Book number: 15493 € 13.00 [Appr.: US$ 17.78 | £UK 11.75 | JP¥ 1607] |
Stem in de woestijn. Amsterdam, Urbi et Orbi, . 1ste druk, 597blz., formaat 16-25-4cm., ingebonden linnen. - goed Book number: 22288 € 5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618] |
Stem in de woestijn. Amsterdam, Urbi et Orbi, . 1ste druk, 397blz., formaat 16-25-4cm., ingebonden linnen. - goed Book number: 27013 € 5.00 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 618] |
Stem in de woestijn. Amsterdam, Urbi et Orbi, . 1ste druk, 397blz., formaat 17-25-5cm., ingebonden linnen., met illustraties. - goed Book number: 27826 € 7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866] |
Stem in de woestijn Amsterdam: Urbi et Orbi, 1947. 1e druk, Hardcover, 394pp. Met penseeltekeningen van Frans Hamer. Linnen band met pentekening. Rug iets gebruind. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 16944.LIT € 17.50 [Appr.: US$ 23.94 | £UK 15.75 | JP¥ 2164] |
Stem in de woestijn. [dutch]Urbi et Orbi, Amsterdam z.j. (±1935). Originele gedecoreerde linnen band met kleine gebruikssporen, rug iets vlekkig. Bijbelse roman met zw/w ills en bandtekening van Frans Hamer. 394p. Book number: 12534 € 12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484] |
Stem in de woestijn. Met penseeltekeningen van Frans Hamer. Amsterdam, Urbi et Orbi, z.j. Gebonden. 394 p. Book number: K7532 € 12.00 [Appr.: US$ 16.42 | £UK 10.75 | JP¥ 1484] |
Stem in de woestijn Amsterdam, 395 .pp, hard cover, 17 x 24 cm. Pentekeningen Hamer Frans. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 97555&126F € 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
Stem in de woestijn Amsterdam, Urbi et Orbi, 394 pag. Met penseeltekeningen van Frans Hamer. Book number: 8090431 -- Mooiboek€ 8.00 [Appr.: US$ 10.94 | £UK 7.25 | JP¥ 989] |
Stem in De Woestijn Amsterdam, Urbi et Orbi. 394 pp., Gebonden, Linnen Met Opdruk. 1e Druk. 17 x 24 Cm. Ill.: Frans Hamer. Inscr.: . z.j. kleine beschadiging aan de band. Goed. Book number: 4648 € 15.00 [Appr.: US$ 20.52 | £UK 13.5 | JP¥ 1855] |
Stem in de woestijn. Amsterdam, Urbi et Orbi, z.j. ill. Frans Hamer, 397pp ingenaaid, linnen, goede staat, Tweedehands; roest op band en binnenwerk, licht ezelsoor in alle pagina's, verder goed. Book number: 1100005640 € 6.30 [Appr.: US$ 8.62 | £UK 5.75 | JP¥ 779] |
Stem in De Woestijn Amsterdam, Urbi et Orbi. First Edition. Gebonden. Ill.: Hamer, Frans. . 396p. Goed. Book number: 013595 -- Champ-Clark€ 4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495] |
Stenka Razin. Amsterdam; 1948; Urbi et Orbi; kunstleer zonder stofomslag; 448 p. ¶ Met een opdracht van Martien Beversluis uit 1953! Sneden en schutbladen enigszins verkleurd. Book number: 19206 € 24.00 [Appr.: US$ 32.83 | £UK 21.5 | JP¥ 2968] |
|
| Stenka Razin. Amsterdam, Urbi et Orbi, 1948. 1st. 448 pp. Linnen. Book number: 29115 € 8.50 [Appr.: US$ 11.63 | £UK 7.75 | JP¥ 1051] |
Stenka Razin. Amsterdam, Urbi et Orbi, 1948. 5de druk, 448blz., formaat 15-22-4cm., ingebonden hard cover. - goed Book number: 27474 € 7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866] |
The Tormented: A Biographical Novel of Paul Verlaine. Garden City: Doubleday & Company, 1960. 8vo. Black cloth, dust jacket. 405pp. Very good/very good. Minor jacket edgewear. First U.S. edition, tight and attractive. YOUNG 3886. . Book number: 9589 USD 30.00 [Appr.: EURO 22 | £UK 19.75 | JP¥ 2708] |
Vogel zonder nest; Utr., De Lanteern, z.j., 1e, 240p., linnen, met stofomslag, Lanteern-reeks 38 Book number: 5319 € 6.00 [Appr.: US$ 8.21 | £UK 5.5 | JP¥ 742] |
Warum hast du mich verlassen . "insgesamt ordentlicher Zustand, etwas berieben Zustand: 3, gut - gebraucht, Warum hast du mich verlassen Aerde, Rogier van; Echelmeyer, Heinz" gut - gebraucht Book number: BU141959 -- Buchgenie€ 6.99 [Appr.: US$ 9.56 | £UK 6.25 | JP¥ 864] |
Warum hast Du mich verlassen? Berlin, St. Benno-Verlag, . 260 S., Gebundene Ausgabe, Buch in gutem altersbedingtem Zustand, Kanten lichtrandig, ohne Namenseintragung, ohne Widmung, Text sehr gut, Zustand: 3, gut - gebraucht , Warum hast Du mich verlassen? , Aerde, Rogier van gut - gebraucht Book number: BU043419 -- Buchgenie€ 13.79 [Appr.: US$ 18.86 | £UK 12.5 | JP¥ 1705] |
Kerstboek 1950 Libelle-Panorama Libelle/Panorama, 1950. 1e druk, Softcover, folio, 64pp. Geillustreerd, Slapkartonnen band in zeer goede staat (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 64232.TYD € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
|
| Portret van de KMA. Breda, Staatsdrukkerij, 1968. 8vo, pp. 138. Gebonden. Geïllustreerd met zwart-wit foto's. Index. Uitgave t.g.v. het 28ste lustrum van de KMA. Tekst: Rogier van Aerde [pseud. van A.J.H.F. van Rijen]. Foto's: Paul C. Pet. Band geplastificeerd. Book number: 18806 -- Zaal Books€ 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Prtret van de KMA foto's: Paul C.Pet, tekst: Rogier van Aerde, Amsterdam, Staatsdrukkerij, 1968, 1e druk, 138 blz., linnen met stofomslag; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; .. Book number: 141 € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
Het grote gebod Uitgever:Kok Jaar:onbekend. Conditie Goed Hardcover 2 banden kunstleer met omsl zj 1319 blz kok ISBN 9789024263042 Book number: 28414 -- Budget Boek€ 99.00 [Appr.: US$ 135.43 | £UK 88.75 | JP¥ 12241] |
Bezet Gebied Amsterdam, Urbi et Orbi, Harde kaft, iets verkleurd, verder prima. Book number: 8091890 -- Mooiboek€ 4.00 [Appr.: US$ 5.47 | £UK 3.75 | JP¥ 495] |
The Poor Wedding Guest, the Passionate Life Of Paul Verlaine London, Heinemann. 1960, First Edition. Hard Cover, 12mo - over 6¾" - 7¾" tall. unclipped DW tidy with some mild foxing or soiling generally only noticeable to white rear panel, light foxing to prelims and closed edges, heavier to top edge, English translation from the Dutch, 311pp. Very Good/Very Good. Book number: 004374 € 10.00 [Appr.: US$ 13.68 | £UK 9 | JP¥ 1237] |
| Some books about or related to Aerde, Rogier ... |
Knuvelder: Pluriformiteit, geen uniformiteit (Brabant in de Nederlanden). Kramer: Een middeleeuwsch lied (slot). Paap: Kroniek van het proza: Rogier van Aerde, Kain. Tilburg, H. Gianotten, 1941. Oorspr. omslag. 441-508 p. Roeping 19e jaargang nr. 8, Mei 1941. Book number: B6453 € 7.00 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.5 | JP¥ 866] |


--
--
--
--
--
--
--
--